PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nogomet



Stranica : [1] 2 3

IgGy
02-12-2005, 12:02
Ajmo

klubovi, repke, igraci, treneri, vlasnici, stadioni, natjecanja, manekenke, sponzoruse...

tko, s kim, s čim, zasto, kako, kuda...

btw, molim bez teme o kladionicama, i nogometnim menadzerima (CM, FM itd) jer topici vec postoje. thx.

M4mut
02-12-2005, 12:20
marko marušić...agram... :pray:

BraZ
02-12-2005, 12:28
dinamo :pray: lol

Swink
02-12-2005, 13:46
marko marušić...agram... :pray:

mamut :rotfl: :rotfl:


navijam za manchester united otkad znam za sebe 8)

str33t6l0w
02-12-2005, 15:26
DINAMO!!!!!!!!!!!!
RULZ!!!
od kad znam za sebe DINAMO je uz mene :D

W1k1n6
02-12-2005, 15:59
Ajmo

klubovi, repke, igraci, treneri, vlasnici, stadioni, natjecanja, manekenke, sponzoruse...

tko, s kim, s čim, zasto, kako, kuda...

btw, molim bez teme o kladionicama, i nogometnim menadzerima (CM, FM itd) jer topici vec postoje. thx.
Trabzonspor je zakon! No šal kupujem od Naftaša. Ima ko viška?

D.E.M.O.
02-12-2005, 17:54
Ja newolim nogomet!!!! :twisted: :kill: :yuck: :killyou:

MarkaN
02-12-2005, 17:56
Dinamo i Hrvatska Repka 8)

Imothep
02-12-2005, 18:18
Debili koji trčkaraju po terenu bi me trebali zabaviti? I don't think so :boohoo:

MarkaN
02-12-2005, 18:19
Debili koji trčkaraju po terenu bi me trebali zabaviti? I don't think so :boohoo:S

Netko se pravi pametan :killyou:

Imothep
02-12-2005, 18:26
Ahhh nvm :roll: Odi izvršit samoubojstvo iz zasjede :boohoo:

D.E.M.O.
02-12-2005, 18:28
Tako je!!! Nogomet smrdi po pliesniwom siru (koji je jako ukusan) :twisted:

mrs.croft
02-12-2005, 19:41
long live hajduk split
sutra makar 1:0

str33t6l0w
02-12-2005, 20:04
ma ima da bude 0:2 jer mi treba za kladionicu.....

Worthaur
02-12-2005, 21:04
Predviđam 1:2


ARSENAL :pray:

Ogg The Dogg
02-12-2005, 21:23
ja tvrdim da juventus gazi sve oko sebe
Juventus :pray:

IgGy
02-12-2005, 22:20
sta kazete vi 1337 hax0r rul0ri na ovaj Real Madrid? jel momcadi proslo vrijeme, il ima tu jos dzusa?

M4mut
02-12-2005, 22:22
ja sam realovac inače...al mislim da treba cijeli real rekonstruirat od a - ž...svi van


novi igrači unutra i naravno del bosque :pray:

Luka
02-12-2005, 23:35
hajde, hajde nećemo o nogometu :twisted: :twisted: :twisted: na PCP forumu 8) mi smo gameri

IgGy
02-12-2005, 23:56
hajde, hajde nećemo o nogometu :twisted: :twisted: :twisted: na PCP forumu 8) mi smo gameri

pa ovo je non-gamer dio PCP foruma, ne?

Ogg The Dogg
03-12-2005, 00:12
Oni babci iz reala više nemaju ni volje ni razloga za igranjem jer imaju para da ih u 3 života ne mogu sve potrošit i zato svi lijepo trebaju u penziju

Luka
03-12-2005, 00:18
hajde, hajde nećemo o nogometu :twisted: :twisted: :twisted: na PCP forumu 8) mi smo gameri

pa ovo je non-gamer dio PCP foruma, ne?

a da, onda dobro :)

excal1bur
03-12-2005, 01:37
Debili koji trčkaraju po terenu bi me trebali zabaviti? I don't think so :boohoo:
Glavno da te zabavljaju debili koji trckaraju po monitoru :yuck:

excal1bur
03-12-2005, 01:39
sta kazete vi 1337 hax0r rul0ri na ovaj Real Madrid? jel momcadi proslo vrijeme, il ima tu jos dzusa?
Moglo bi se reci da jest. Zidaneovi najbolji dani su prosli, Ronaldo otkad se je udebljao ne igra kako zna, Beckham ima vaznijih poslova od igranja nogometa poput odrzavanja braka. Jedini koji u Realu nesto vrijedi je Iker.

mrs.croft
03-12-2005, 11:24
ti realovci više nisu neki opaki fuXXorz,njihovo vrijeme je prošlo
dolazi vrijeme barcelone...

BARCELONA :pray:

Imothep
03-12-2005, 16:22
Glavno da te zabavljaju debili koji trckaraju po monitoru :yuck:

Kad se nogometaši počnu klat, onda ću gledat :)

Letva
03-12-2005, 19:57
ĐERZELEZ ZENICA :fof:
JUVE :pray:
REAL :killyou:
BARCA :pray:
MILAN :twisted:
INTER :pray:

(ajmo bez 500 smajlica po postu, molim - edited by admin)

Chesterix
04-12-2005, 00:04
INTER :thumbs2:
AC MILAN :thumbs1:

mrs.croft
05-12-2005, 00:00
barcelona,inter,man.united,hajduk :pray:

Phillip
05-12-2005, 18:51
barcelona,inter,man.united,hajduk :pray:

slazem se samo bi zamijenio Hajduk s Dinamom. :)

Shark
05-12-2005, 21:29
R.MADRID
HAJDUK
ŽELJEZNIČAR
INTER
:D

Ne razumijem kako neko musko ne voli nogomet...


:roll:

ribar-eu
06-12-2005, 01:59
Forza MILAN AC.

IgGy
06-12-2005, 12:28
dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...

Tko je za vas najbolji, odnosno najkompletniji nogometas poslije Pelea i Maradone, i zasto?

Dakle, nastojte NE komentirat u stilu: "Robinjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!111111111111111 1111" (sto ce popratit 5000 smajlica)

Vec u stilu: "Robinjo, zato jer.... blablablabla..."

Robertus
06-12-2005, 12:31
FORZA INTER!!!!!

Robertus
06-12-2005, 12:33
dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...

IgGy imaš nešto protiv hajduka i torcide??? 8)

nije važno!! :)

Letva
06-12-2005, 19:12
igGy@-- > poslije Maradone i Pelea je definitivno Safet Sušić :pray: ,jer je ipak čovjek vrhunski...i možda sad ronaldinho ili po mom mišljenju IGRAČINA će biti MESSI :fof: [/quote]

Bob Dylan
06-12-2005, 19:48
1.A.C.Milan
2.Fc Barcelona
3.AS Monaco




nakon maradone i pelea najbolji...Ronaldinho... :rambo:

IgGy
06-12-2005, 20:37
dobro, evo ja glasam za Zidanea. U najboljim ga danima ne bi ownala ni 3 Ronaldinja 8)

Robertus
06-12-2005, 21:42
dobro, evo ja glasam za Zidanea. U najboljim ga danima ne bi ownala ni 3 Ronaldinja 8)

Slažem se!!! Definitivno! 8)
Al prošlo je njegovo vrime!

miro u sutonu tihom
06-12-2005, 22:00
Samo Hajduk!!!

Sickmanno1
06-12-2005, 23:31
Dececi najigrac svih vremena je Dannis....samo pogledajte 100 denisovih najboljih golova i bit ce vam jasno, a poslje njega zna se Hanry

ribar-eu
06-12-2005, 23:50
[quote="IgGy"]dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...

Uistinu neprimjeren komentar, i to od osobe s toliko odgovornosti za ocuvanje dostojanstva i tolerancije ovog foruma. :D Iako Dalmatinac i navijac Dinama, nikada nebi ovako okarakterizirao tako slavnu navijacku grupu kao sto je torcida.
Najbolji-najkompletniji igraci : Van Basten, Baresi ,Maldini, Sheva, Kaka.
Al sam se preznojavao danas protiv Schalkea.

mrs.croft
07-12-2005, 10:21
Samo Hajduk!!!

tako je

ivan
07-12-2005, 15:29
DINAMO

od stranih real... carlos mi je naj igrač... :wink: fair play, makar nekad zna onako "profesionalno" i nevidljivo skršit nekog.... :D

miro u sutonu tihom
07-12-2005, 20:46
[quote="IgGy"]dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...

Ne tako pisati o Torcidi!!
Nemoj više uletati sa tako glupim forama,za ozbiljno ti kažem!

IgGy
07-12-2005, 23:30
ok. dinamovih huligana. jesus jeste osjetljivi :)

miro u sutonu tihom
08-12-2005, 21:13
To je već OK,ali nediraj Torcidu!!!!Da ne bi bilo :twisted: :kill:

Fear Factory
09-12-2005, 23:57
Moji najdraži klubovi su Barca i PSV Eindhoven.Barcu obožavam od dana kad sam bio balavac,još tamo od ere Van Gaal-a.Nogomet koji je Barca uvijek prezentirala je bio jedinstven,s nikim usporediv.Danas je Barca
pogotovo klub koji zadivljuje igrama,imaju pametan odabir igrača,igru iz neke druge dimenzije i...Ronaldinha :D .

PSV volim zato što obožavam nizozemski nogomet (btw. još jedna poveznica s Barcom) i jer su mi ipak malo draži od Ajaxa.Uvijek sam volio taj klub,ali su me ipak u potpunosti osvojili igrom protiv Milana,gdje su im na Philips stadionu pljunuli u lice,ali nažalost ispali.Ali su na kraju otišli u velikom stilu,uzdignute glave i s činjenicom da su ponizili Milana,čiji Shevchenko košta više od prve postave PSV-a skupa,a to je ponekad vrijednije od bilo kojeg trofeja.

Od trenera najviše cjenim Fabia Capella,zbog discipline koju postavlja.
Guss Hiddinka cijenim posebno zbog načina viđenja tima,odnosno,ne jebe ga s kim igra,bio to Milan,Arsenal,Ajax...on ima svoju igru,zna kako stvoriti TIM(to je,znate,ono što Real Madrid nema),a uspjet će stvoriti odličnu ekipu i od Koreje,Australije,PSV-a,odnosno bilo koga.


Što se tiče igrača...među mojim favoritima nema Zlatana,Ronaldinha(koliko ga god volio kao igrača),Shevchenka,Adriana...
Igrači koje ja najviše cjenim ne stoje na posterima,naslovnicama,nema ih u izborima za naj nogometaša godine...oni su Phillip Cocu,Edgar Davids,Xavi,Patrick Vieira...To su radnici bez kojih sve te zvijezde ne funkcioniraju,bez kojih ni tim ne funkcionira,koji se žrtvuju za ekipu i od sebe daju 120% na svakoj tekmi.

Od napadača najviše cjenim Bergkampa,a svatko tko prati nogomet vjerujem da zna i zašto.

I za kraj da samo napomenem da neizmjerno mrzim Chelsea i Real(njih zadnjih godina mrzim).To su umjetno stvorene ekipe koje gledaju za novcem,reklamom i statusom bogova.Oni predstavljaju sve što mrzim u nogometu,stvaraju od nogometa trulu industriju i nije ih briga za nas koji istu tu igru obožavamo.

VISCA BARCA!!!

Sickmanno1
10-12-2005, 00:08
I za kraj da samo napomenem da neizmjerno mrzim Chelsea i Real(njih zadnjih godina mrzim).To su umjetno stvorene ekipe koje gledaju za novcem,reklamom i statusom bogova.Oni predstavljaju sve što mrzim u nogometu,stvaraju od nogometa trulu industriju i nije ih briga za nas koji istu tu igru obožavamo.

POTPISUJEM


Od napadača najviše cjenim Bergkampa,a svatko tko prati nogomet vjerujem da zna i zašto.

Znam ja ali oni koji neznaju neka pogledaju samo 100 najboljih golova Dennisa Bergkampa i sve ce vam biti jasno :D


Phillip Cocu,Edgar Davids,Xavi,Patrick Vieira...To su radnici bez kojih sve te zvijezde ne funkcioniraju,bez kojih ni tim ne funkcionira,koji se žrtvuju za ekipu i od sebe daju 120% na svakoj tekmi.

Tocno to su odlicni igraci no ja bi dodo jos Gatusa, Makelelea, Emersona, Keana, Cambiaso (valjda sam ih dobro napiso, a vjerovatno nisam stoga....)....btw slabo ti Edgard igra u zadnje vrijeme, dok je na drugoj strani PSV smijesan bez Cocu-a.

Osiru$
10-12-2005, 00:19
GLORY, GLORY UNITED! :pray:

Otkako znam za klubski nogomet, navijam za Manchester United. U tom je klubu igralo/igra najmanje 20-30 meni najdražih nogometaša, trenutno na čelu sa Ruudom van Nistelrooyem koji mi je još od svojih PSV dana najdraži fudbaler.

v4MP1r3
10-12-2005, 00:20
ok. dinamovih huligana. jesus jeste osjetljivi :)

ovo mi zvuci ko uvreda :kill:

Osiru$
10-12-2005, 00:21
Jeste pratili ždrijeb? Dakle, naši su na SP-u 2006 u njemačkoj u skupini sa Brazilom, Australijom i Japanom.

Nada uvijek postoji i naša repka dobro igra, ali nadamo se i boljemu. Kakav je poznati Rvacki mentalitet pobijedit ćemo glavnog favorita, a izgubit od Australije i Japana

Ostatak izgleda ovako:

Group A

1 Germany
2 Costa Rica
3 Poland
4 Ecuador

Group B

1 England
2 Paraguay
3 Trinidad and Tobago
4 Sweden

Group C

1 Argentina
2 Ivory Coast
3 Serbia Montenegro
4 Netherlands

Group D

1 Mexico
2 Iran
3 Angola
4 Portugal

Group E

1 Italy
2 Ghana
3 USA
4 Czech Republic

Group F

1 Brazil
2 Croatia
3 Australia
4 Japan

Group G

1 France
2 Switzerland
3 South Korea
4 Togo

Group H

1 Spain
2 Ukraine
3 Tunisia
4 Saudi Arabia

Sickmanno1
10-12-2005, 00:23
Ruudom van Nistelrooyem koji mi je još od svojih PSV dana najdraži fudbaler.

Odlican igrac dao je cak 1 gol van 16metara i to nedavno...lol....jeben pikač....skoro ko suker kvalitetan :D

ribar-eu
10-12-2005, 00:49
citat-"PSV volim zato što obožavam nizozemski nogomet (btw. još jedna poveznica s Barcom) i jer su mi ipak malo draži od Ajaxa.Uvijek sam volio taj klub,ali su me ipak u potpunosti osvojili igrom protiv Milana,gdje su im na Philips stadionu pljunuli u lice,ali nažalost ispali.Ali su na kraju otišli u velikom stilu,uzdignute glave i s činjenicom da su ponizili Milana,čiji Shevchenko košta više od prve postave PSV-a skupa,a to je ponekad vrijednije od bilo kojeg trofeja."

Rezultat prve utakmice Milan-PSV lige prvaka prosle godine bio je 2:0 za Milan. Taj rezultat ne docarava potpuno koliko je Milan bio bolji od PSV a. Slazem se da je u drugoj utakmici PSV bio bolji , ali ne i da je Milan ponizen ili ispljuvan,jer ekipa kao moj Milan to naprosto vec 6 godina nikada nije bila. Sheva ne kosta vise od cijele postave PSV a, PSV nije mali niti siromasan klub, vec potpuno suprotno.

IgGy
10-12-2005, 01:33
Jeste pratili ždrijeb? Dakle, naši su na SP-u 2006 u njemačkoj u skupini sa Brazilom, Australijom i Japanom.

Nada uvijek postoji i naša repka dobro igra, ali nadamo se i boljemu. Kakav je poznati Rvacki mentalitet pobijedit ćemo glavnog favorita, a izgubit od Australije i Japana


uzeo si mi slova s tipkovnice :wink:

Group F

1 Brazil
2 Croatia
3 Australia
4 Japan


Osobno, mislim da se mozemo provuc...

v4MP1r3
10-12-2005, 03:08
aha, samo je brazil tu prijatenja... ovi drugi su laganini 8)

Letva
10-12-2005, 10:02
LAGANINI?ne bih baš rekao hm australia,japan,brazil....sve su to prvaci....
ali eto možete se nekako provući(bosanac sam) možda do knockaut faze...samo zavisi od igračkog raspoloženja inače na ovom SP favoriti su mi

1.BRAZIL
2.ENGLESKA
3.HOLANDIJA
4.NJEMAČKA
5.ARGENTINA

miro u sutonu tihom
10-12-2005, 14:20
IgGy,opet te napadaju za tvoje postove,savjet:ne piše skoro ništa o HR klubovima,jer malo možeš popraviti a puno sjeb...

Fear Factory
13-12-2005, 22:37
Phillip Cocu,Edgar Davids,Xavi,Patrick Vieira...To su radnici bez kojih sve te zvijezde ne funkcioniraju,bez kojih ni tim ne funkcionira,koji se žrtvuju za ekipu i od sebe daju 120% na svakoj tekmi.

Tocno to su odlicni igraci no ja bi dodo jos Gatusa, Makelelea, Emersona, Keana, Cambiaso (valjda sam ih dobro napiso, a vjerovatno nisam stoga....)....btw slabo ti Edgard igra u zadnje vrijeme, dok je na drugoj strani PSV smijesan bez Cocu-a.[/quote]

Dobro,pisao sam one koji su meni najdraži.Slažem se da je ludost izostaviti igrače koje si naveo.Sad,za Gatusa se ne slažem baš,on je po meni samo destruktivac,odnosno može sudjelovati samo u obranbenoj igri veznog reda.

Davids se u Interu malo naigrao,koliko ja znam u Tottenhamu je solidan.

Fear Factory
13-12-2005, 22:51
. Slazem se da je u drugoj utakmici PSV bio bolji , ali ne i da je Milan ponizen ili ispljuvan,jer ekipa kao moj Milan to naprosto vec 6 godina nikada nije bila. Sheva ne kosta vise od cijele postave PSV a, PSV nije mali niti siromasan klub, vec potpuno suprotno.

Moja greška,to ti je kad su prsti brži od mozga :D .Htio sam napisati da su pljunuli u lice svim seronjama koji su govorili da Milan ide na turistički put u Eindhoven,a tako se tvrdilo u mnogim medijima.Kad sam to pročitao pozvjerinjao sam.Vidim da si navijač Milana,isprika s moje strane.Nisam mislio vrijeđati,jednostavno sam se krivo izrazio.

Sad što se tiče Sheve...koliko ja znam,on je procijenjen na cca 45 milijuna ojra.Po mojim saznanjima,prošlogodišnja postava (ona iz tekmi sa Milanom) nije koštala više od Shevchenka.Van Bommel,Vennegoor,Alex i Park su zajedno prošle sezone koštali cca 20 mil. ojra,ostalih 7 nisu koštali ni približno toliko da bi se došlo do 45 milijuna ojra.

Ali kao što rekoh,to su moja saznanja,makar sam tu tvrdnju pročitao još negdje u novinama i na netu,no ponavljam još jednom,možda sam ja u zabludi.

I nisam ni rekao da je PSV mali i siromašan klub.Nisu baš ni među (ja mislim) 15 najbogatijih u Europi,no to sad nije ni važno.

Ajde živjeli vi meni 100 godina i napunili ovaj topic sa barem još 50-ak strana do kraja sezone :)

Osiru$
13-12-2005, 23:22
Ovako će biti na SP što se naše repke tiče:

1. Nerješeno ćemo odigrati s Brazilom.
2. Pobijediti ćemo Australce
3. Izgubiti ćemo od Zica i njegovog Japona.

`ko se smije kladit? 8) :D

Sickmanno1
14-12-2005, 02:31
No way Osiru$...ovako ce bit:

1.Brazilce dobivamo
2.Australcima nerjeseno
3.Japancima nerjeseno

Sve uz svemu prolazimo dalje s cetri boda, a ljestvica bi trebala ovako izgledati:

1.Brazil 6bodova
2.Hrvatska 4boda
3.Australija 2 boda
4.Japan 2boda

miro u sutonu tihom
14-12-2005, 22:03
Iz tvoje tipkovnice u Božji monitor :D

mrs.croft
14-12-2005, 22:30
možda čak i

1.brazil 9
2.hrvatska 6
3.japan 3
4.australija 0

a onda u osmini finala,italija ili češka..... :(

4Non1MuS
16-12-2005, 20:59
Barcelona-Chelsea.Daj to je nešto naštimano.Ove godine će ih Barcelona naučiti kako se igra nogomet, kao što je i napravila Realu usred Madrida.
Ako niste znali stadion od Reala je u centru Madrida.
VISCA EL BARCA :pray:

Sickmanno1
17-12-2005, 01:01
Barcelona-Chelsea.Daj to je nešto naštimano.Ove godine će ih Barcelona naučiti kako se igra nogomet, kao što je i napravila Realu usred Madrida.
Ako niste znali stadion od Reala je u centru Madrida.
VISCA EL BARCA :pray:

Daj nemoj bit smjesan englezi ce ih ubit ko zeceve :D

mrs.croft
17-12-2005, 12:27
barcelona će satrat te gubavce,a trebali su i prošle godine
možda će chelsea i izvuć neku pobjedu,al u barceloni 5:0

Osiru$
17-12-2005, 13:44
Ispast će Barcelona i užasno mi je žao.

4Non1MuS
17-12-2005, 21:17
Chelsea nebi bila ništa bez abramovića.

Letva
17-12-2005, 21:58
Jebote...mrzim chelsea iz dna duše....kakvi oni....misle da sve mogu sa novcem...da nogomet naprave kao reklamu ili nešto drugo...ne dragi moji to je sport u kome novac ništa ne predstavlj...
Stamphord Bridge:1:1
Camp Nou:3:1


CHELSEA je užasan klub...da nema abramovića...bili bi kurčevi veliki...jebi ih
(sorry na psovci,ali tako...)
BARCA JE BOG.....
Ronaldinho će im održati lekciju....kao i Eto....hehe samo da mogu vidjeti facu Chelseovih igrača...hahahhahaha kad izgube.....
Prošle godine nije nešto bila BARCA....izgubili su nesretno ali ove RONALDINHO :pray:
LAMPARD :fof:
JEBAT GA :boohoo:


(ni napuseni reperi ne bacaju ovolko smajlica - edited by admin)

4Non1MuS
18-12-2005, 12:28
Potpuno se slažem tobom.Rekao so ono što i ja mislim.

mrs.croft
18-12-2005, 13:46
Jebote...mrzim chelsea iz dna duše....kakvi oni....misle da sve mogu sa novcem...da nogomet naprave kao reklamu ili nešto drugo...ne dragi moji to je sport u kome novac ništa ne predstavlj...
Stamphord Bridge:1:1
Camp Nou:3:1


CHELSEA je užasan klub...da nema abramovića...bili bi kurčevi veliki...jebi ih
(sorry na psovci,ali tako...)
BARCA JE BOG.....
Ronaldinho će im održati lekciju....kao i Eto....hehe samo da mogu vidjeti facu Chelseovih igrača...hahahhahaha kad izgube.....
Prošle godine nije nešto bila BARCA....izgubili su nesretno ali ove RONALDINHO :pray:
LAMPARD :fof:
JEBAT GA :boohoo:


(ni napuseni reperi ne bacaju ovolko smajlica - edited by admin)

totalno se slažem s tobom.prošle godine su jedva prošli,ovaj put s 5 ili više komada u mreži odlaze s camp nou-a

Sickmanno1
18-12-2005, 14:45
Jebote...mrzim chelsea iz dna duše....kakvi oni....misle da sve mogu sa novcem...da nogomet naprave kao reklamu ili nešto drugo...ne dragi moji to je sport u kome novac ništa ne predstavlj...
Stamphord Bridge:1:1
Camp Nou:3:1


CHELSEA je užasan klub...da nema abramovića...bili bi kurčevi veliki...jebi ih
(sorry na psovci,ali tako...)
BARCA JE BOG.....
Ronaldinho će im održati lekciju....kao i Eto....hehe samo da mogu vidjeti facu Chelseovih igrača...hahahhahaha kad izgube.....
Prošle godine nije nešto bila BARCA....izgubili su nesretno ali ove RONALDINHO :pray:
LAMPARD :fof:
JEBAT GA :boohoo:


(ni napuseni reperi ne bacaju ovolko smajlica - edited by admin)

hahahahaha.....nadaj se

Letva
19-12-2005, 19:25
NARAVNO DA ĆU SE NADATI :killyou: ...

BIĆE BARCELONA I JUVENTUS u finalu....

Eh ovako da vam kažem:Makelele,Xavi,Gerard,Vieira,Ronaldinho,Ibra himović i Ballack su jedni od najboljih igrača na svijetu...
Što se tiče trenera:FABIO CAPELLO :pray: ,Vincenete Del Bosque,Frank Rijjkard,Murinho su treneri koje cjenim

Ovako bi izgledala idealna postava....bar za mene


....................................Cech.......... .............................

Paulo Fereira...........Tery..............Nesta......... .....................Ashley Cole

Figo.......................Kaka................Ger rard....................................
Ronaldinho

Adriano..................Eto


dobro znam da će biti puuno komentara za ovaj sastav ali je ovo po mom mišljenju najbolji
:killyou:

4Non1MuS
20-12-2005, 22:06
Šuškalo se kako bi Henry mogao u Barcelonu.

Sickmanno1
20-12-2005, 22:41
Ovo je naj postava sto se tice mene:

..................Buffon....................
Puyol....Nesta.....Terry..............A. Cole
Kaka.....Viera......Ronnaldino.....Nedved
.........Adriano.....Henry.............

Klupa:

1. Dida
2. Samuel
3. Zambrota
4. Gattuso
5. Giggs
6. Lampard
7. E'to

Snake
20-12-2005, 22:51
Chelsea nebi bila ništa bez abramovića.

I bez njegovih para. Yup, zato ih i treba izbacit.

Armachus
11-10-2006, 20:12
Klubovi: A zna se... Manchester United
Igraći: Ruud Van Nistelrooy, W. Rooney, T. Frings

Om3G@
11-10-2006, 22:55
Ovo je naj postava sto se tice mene:

..................Buffon....................
Puyol....Nesta.....Terry..............A. Cole
Kaka.....Viera......Ronnaldino.....Nedved
.........Adriano.....Henry.............

Klupa:

1. Dida
2. Samuel
3. Zambrota
4. Gattuso
5. Giggs
6. Lampard
7. E'to


------------Casillas-----------
-Eboue--Puyol--Terry--A.Cole-
--C.Ronaldo-Lampard-Robben--
--Rooney--Henry--Ronaldinho--

Klupa:
1. Cech
2. Rio Ferdinand
3. Schweinsteiger
4. Gerrard
5. Robinho
6. Gallas
7. Messi

Armachus
26-01-2007, 21:19
Meni ovako:

...........................Ricardo................ .............
.........Nevile............ Ferdinand..............Thuran........
Beckham...............Gerrard...........Lampard... ..........Giggs
......C. Ronaldo...........Herny..............V. Nistelrooy

Možda jedino Lamprard malo jebe. :?

Babitz
26-01-2007, 23:03
nevile kao centralni branič :pray:

gogs
26-01-2007, 23:17
nevile kao centralni branič :pray:
Što se tiče tvoje reakcije na njegovu postavu, mogel si citirat svaku njegovu poziciju i igrača na njoj i stavit ovaj smajlić jer samo mu samo napad ima kolko tolko smisla;
Ricardo.... :cry:
Thuram.... :twisted:
Beckham :oops:

Armachus
26-01-2007, 23:42
nevile kao centralni branič :pray:
Što se tiče tvoje reakcije na njegovu postavu, mogel si citirat svaku njegovu poziciju i igrača na njoj i stavit ovaj smajlić jer samo mu samo napad ima kolko tolko smisla;
Ricardo.... :cry:
Thuram.... :twisted:
Beckham :oops:

A što odmah serete, neke igraće ne ćelim stavit jer ih ne volim, a Thuran... nije mi nitko drugio pao na pamet. A da skratim priću, idealni sastav je Manchesterova postja 02.

Om3G@
27-01-2007, 00:09
Navijam za Man Utd i smatram da ove godine igraju odlicno, ali takodjer smatram kako je Barcelona najludji klub na svijetu - - ono, stvarno LoL: ne kupuju puno igraca, a one koje kupe ne plate previse i uvijek imaju rezultate!

Po meni je najveci gubitnik Bayern jer mi se cini prenametljivim klubom u Njemackoj i zato Bayern nikada nece dosegnuti najvise granice po mom ukusu jos dulje vrijeme.

Chelsea je druga prica: sto imaju vise problema, to su mi drazi jer pocinju nalikovati na svakidasnji klub...

flander
27-01-2007, 00:12
CHELSEAS:wink:

THE NO
27-01-2007, 10:03
Za Hajduka će mi srce uvijek tući(da života imam 2 oba ja bi njemu da).
@igGy, triba si konkretno napisat o čemu će se radit u temi,a ne ovako pola ih piše o ne znam Chelseau,pola o Hajduku,željezničarau ili ne znam čemu.

FirstBorN
27-01-2007, 12:49
Meni ovako:

...........................Ricardo................ .............
.........Nevile............ Ferdinand..............Thuran........
Beckham...............Gerrard...........Lampard... ..........Giggs
......C. Ronaldo...........Herny..............V. Nistelrooy

Možda jedino Lamprard malo jebe. :?

kako beckham i ricardo :o i ne znas napisati Thuram jebote

THUNDER_DINIX
27-01-2007, 15:02
naj klub - Chelsea. naj obrambeni igrac - John Terry, naj napadac - Andry Shevcenko, naj trener - Frank Reinkard, Jose Murinho.

Pilip
27-01-2007, 15:51
naj klub - Chelsea. naj obrambeni igrac - John Terry, naj napadac - Andry Shevcenko, naj trener - Frank Reinkard, Jose Murinho.

Da, Ševcenko igra ludilo od nogometa danas,e111

FirstBorN
27-01-2007, 15:52
naj klub - Chelsea. naj obrambeni igrac - John Terry, naj napadac - Andry Shevcenko, naj trener - Frank Reinkard, Jose Murinho.

riijkard -.-

Marcellius09
27-01-2007, 16:03
buffon
lahm - terry - puyol - a.cole
xavi alonso
joaquin c. ronaldo
ronaldinho
adriano henry

THUNDER_DINIX
27-01-2007, 16:04
naj klub - Chelsea. naj obrambeni igrac - John Terry, naj napadac - Andry Shevcenko, naj trener - Frank Reinkard, Jose Murinho.

Da, Ševcenko igra ludilo od nogometa danas,e111

on je po meni naj igrac, samo se nije bas dobro snasao u Chealseu, al u Milanu je rasturo.

Pilip
27-01-2007, 16:05
Naj igrac se mora snac svigdje.

THUNDER_DINIX
27-01-2007, 16:05
Naj igrac se mora snac svigdje.

imas pravo, al krenut ce njemu, vidjet ces.

King tiger
27-01-2007, 16:07
Buffon
Zambrotta Nesta Terry A.Cole
Lampard Gerarrd
Kaka Ronaldinho
Etoo Henry

IgGy
15-03-2007, 10:48
Eto da malo iskopam ovaj topic iz naftalina,

Naso sam ovaj filmek na youtubeu; mislim da je ujedno i najbolja kompilacija Zidanovih skillova koju sam vidio. Ikad.
Ovo je nesto predobro. I Secen vidio. Komentar "znas Iggy, ja ti igram beka. Da meni neko ovako nesto radi mislim da taj ne bi dugo stajo na nogama" :)

InĐoj

96DUcbtEvcU

THUNDER_DINIX
15-03-2007, 10:52
:pray: Zizu car! meni najbolji igrac

Om3G@
15-03-2007, 12:17
Eto da malo iskopam ovaj topic iz naftalina,

Naso sam ovaj filmek na youtubeu; mislim da je ujedno i najbolja kompilacija Zidanovih skillova koju sam vidio. Ikad.
Ovo je nesto predobro. I Secen vidio. Komentar "znas Iggy, ja ti igram beka. Da meni neko ovako nesto radi mislim da taj ne bi dugo stajo na nogama" :)

InĐoj

96DUcbtEvcU

Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

IgGy
15-03-2007, 13:48
Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

King tiger
15-03-2007, 13:58
podsjeti me kako mi je zao sto je otisao u peMziju.
a mogo je jos jednu sezonu...

Tvrtko
15-03-2007, 14:00
Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!

Y0$$1p
15-03-2007, 14:03
Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!



pa normalno da nista ne radi kad je u penziji

Tvrtko
15-03-2007, 14:12
[quote="Om3G@":18vwjb09]

Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!


pa normalno da nista ne radi kad je u penziji[/quote:18vwjb09]

ma mislim na ronaldinha!SLOL

Y0$$1p
15-03-2007, 14:17
[quote="Om3G@":2pp4jr8s]

Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!


pa normalno da nista ne radi kad je u penziji

ma mislim na ronaldinha!SLOL[/quote:2pp4jr8s]



aha onda sory ja mislio da ti mislis na zizu-a

THUNDER_DINIX
16-03-2007, 10:40
da, u zadnje vrijeme se Ronaldinho malo zapustio, nije vise kao prije

Wizard
16-03-2007, 15:42
Nevjerovatno je s kojom lakoco igraju, igra dise tolikim savrsenstvom, a na prvi pogled djeluje tako jednostava, a volim nogomet zbog toga :D

IgGy
16-03-2007, 15:48
[quote="Om3G@":1r6y4jfl]

Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!


pa normalno da nista ne radi kad je u penziji

ma mislim na ronaldinha!SLOL[/quote:1r6y4jfl]

ja sam mislio na Zidana :P

Ali da, Ronaldinjo saks trenutno. Udebljo se nesto navodno.

Babitz
16-03-2007, 15:57
nisam fan ronje
al ide mi na zivce kad beze govore da saka i to

mislim, ima 16 golova i najbolji je barcin igrac
koji kurac? :o

enivejz, za vas koji ne znate, henry je out do kraja sezone
aj, bar ce se odmorit za iducu i tam ce rasturat 8)

Systematic Reverse
16-03-2007, 16:05
nisam fan ronje
al ide mi na zivce kad beze govore da saka i to

mislim, ima 16 golova i najbolji je barcin igrac
koji *****? :o


Također

hejteri šejm on ju ^^

Babitz
16-03-2007, 16:23
ja nisam fan ronaldinha
al ono, ne mos srat za nes kaj nije istina

sad svi ocekuju da ce on usetat u svakoj tekmi kraj 9 igraca i zabijat skaricama s centra

grow up, people

pimp
16-03-2007, 16:55
ja nisam fan ronaldinha
al ono, ne mos srat za nes kaj nije istina

sad svi ocekuju da ce on usetat u svakoj tekmi kraj 9 igraca i zabijat skaricama s centra

grow up, people

on je odlican igrac
i dok je bio nepoznat nije bilo pritiska na njemu i nitko nije obracao previse paznje na njega pa je lako i leprsavo igrao
al sad je postao the man i cuvaju ga bolje markiraju ga i sad igra pod pritiskom jer svi ocekuju ono sto je king mortal rekao

Tvrtko
16-03-2007, 18:17
[quote="Om3G@":2l1txdqy]

Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!


pa normalno da nista ne radi kad je u penziji

ma mislim na ronaldinha!SLOL

ja sam mislio na Zidana :P

Ali da, Ronaldinjo saks trenutno. Udebljo se nesto navodno.[/quote:2l1txdqy]

je udebljo se vidio sam sliku na TV-u, steta.

Babitz
16-03-2007, 18:37
omg
idem si kitu odrezat -.-

Tvrtko
16-03-2007, 18:41
omg
idem si kitu odrezat -.-

Zasto?! trebat ce ti (valjda!)!

Babitz
16-03-2007, 18:43
je ovo losa sprdnja i +1?

nema veze
kako god, to je OT
drzmo se topika
da me netko opet misteriozno ne bena bez ikakva povoda

pimp
16-03-2007, 18:58
[quote="IgGy":393zjp3g][quote="Om3G@":393zjp3g]

Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!


pa normalno da nista ne radi kad je u penziji

ma mislim na ronaldinha!SLOL

ja sam mislio na Zidana :P

Ali da, Ronaldinjo saks trenutno. Udebljo se nesto navodno.[/quote:393zjp3g]

je udebljo se vidio sam sliku na TV-u, steta.[/quote:393zjp3g]

operi onda stakla na naocarima ak si vidio da se udebljo
lik ima bolje plocice na prsima nego ja u kupaoni

Tvrtko
16-03-2007, 19:11
[quote="Tvrtko":2pyprz0w][quote="IgGy":2pyprz0w][quote="Om3G@":2pyprz0w]

Jako dobra kompilacija.

Btw, a sto je tek ovo bolesno (prije svega mislim na analizu):
0-PIUXO7f64

mnogo dobra kompilacija, ronaldinjo je kraljina, al zizu je zizu :P

Nevjerojatno je kako lagano, elegantno izbacuje ekipu iz igre, to nije normalno. Covjek plese po terenu, a igraci padaju oko njega :)

covjece sta je on nekad radio... Sad nista!


pa normalno da nista ne radi kad je u penziji

ma mislim na ronaldinha!SLOL

ja sam mislio na Zidana :P

Ali da, Ronaldinjo saks trenutno. Udebljo se nesto navodno.[/quote:2pyprz0w]

je udebljo se vidio sam sliku na TV-u, steta.[/quote:2pyprz0w]

operi onda stakla na naocarima ak si vidio da se udebljo
lik ima bolje plocice na prsima nego ja u kupaoni[/quote:2pyprz0w]

ne nosim naocale i znam sta sam vidio.

Om3G@
16-03-2007, 19:12
Ronaldinho se nije udebljao, btw.
Inace, on igra nesto losije, a i puno ga jace cuvaju ove sezone (jeste vidjeli da ne gledaju kak i gdje ga udaraju). A i osim toga, lagano je zatvoriti bokove.

Meni iskreno zao Henryja... a i u neku ruku Arsenala. Eto, tako jedna odlicna ekipa, a tako slabi rezultati.

Jedini klub kojeg mi nije zao je Real Madrid. Inace je meni Real drag klub, al ove sezone su se nakupovali i ujebali se trenerom - - Capellovo vrijeme je proslo, dosao je moderan nogomet. Jos je prosle sezone pokazao kako ne moze nikako parirati Arsenalu i kako je dosta neprilagodljiv trener. Npr. Juve prosle godine u dvije utakmice nije zapucao Arsenalu 2 puta.

Babitz
16-03-2007, 19:22
real izvlace bljeskovi njegovih individualaca, ne capello

Om3G@
16-03-2007, 20:15
real izvlace bljeskovi njegovih individualaca, ne capello

Meni zao Beckhama. Taman kad se razigrao, ozlijedio se... A i bilo bi mi drago da je usao u reprezentaciju.

Pilip
16-03-2007, 20:41
je ovo losa sprdnja i +1?



Jel treba razmisljat uopce o ovome ili odma znas odgovor?

Babitz
16-03-2007, 21:20
retoricko pitanje, jelte

King tiger
16-03-2007, 22:51
jel ko upratio D. Berbatova ? odlicno lik igra, ocekujem da ga na ljeto kupi neki veliki klub.

Om3G@
16-03-2007, 23:14
jel ko upratio D. Berbatova ? odlicno lik igra, ocekujem da ga na ljeto kupi neki veliki klub.

Ne znam koji je to igrac...
Gdje igra?

King tiger
16-03-2007, 23:20
kako neznas ?

Totenham , prije u Leverkusenu.

Chace
16-03-2007, 23:42
jel ko upratio D. Berbatova ? odlicno lik igra, ocekujem da ga na ljeto kupi neki veliki klub.

ma tek se prilagođava engleskoj i bolje mu je da ostane u tottenhamu jer ce tek sljedece godine eksplodirati

Om3G@
16-03-2007, 23:42
kako neznas ?

Totenham , prije u Leverkusenu.

Ne znam... slabo pratim drugu stranu nogometa.

Evo, sto mislite o Rukavini (Anti)?

mrs.croft
17-03-2007, 02:01
Evo, sto mislite o Rukavini (Anti)?

da nije niš pokazao otkako je došao u hajduk.

Systematic Reverse
17-03-2007, 02:55
[quote="King tiger":1f474b0m]kako neznas ?

Totenham , prije u Leverkusenu.

Ne znam... slabo pratim drugu stranu nogometa.

Evo, sto mislite o Rukavini (Anti)?[/quote:1f474b0m]

Prewise nahwaljen, nista nije pokazao od toga...

Om3G@
17-03-2007, 09:23
[quote="Om3G@":2jt3bknk][quote="King tiger":2jt3bknk]kako neznas ?

Totenham , prije u Leverkusenu.

Ne znam... slabo pratim drugu stranu nogometa.

Evo, sto mislite o Rukavini (Anti)?[/quote:2jt3bknk]

Prewise nahwaljen, nista nije pokazao od toga...[/quote:2jt3bknk]

Isto i ja mislim... Iako je vjerojatno dobar igrac.
Mogao je otic u Lyon, ali ga je Hajduk kupio da potpise ugovor na sto godina pa da ga onda Lyonu uvale za 10 milijuna eura. E sad oce kurac, jer se Rukavina prakticki sramoti u Hajduku. Bas mi drago ovak i nadam se da ce Hajduk propasti zbog svoje sebicnosti.

pimp
17-03-2007, 10:29
jel ko upratio D. Berbatova ? odlicno lik igra, ocekujem da ga na ljeto kupi neki veliki klub.


vidio sam ga ja
dao je lijep gol u kupu uefi ,

King tiger
17-03-2007, 12:39
Jel ko upratio Sevilla- Saktar Donjeck ?

sevilla prosla, pogledajte golove.

Saktarov gol- Matuzalem- Skorpion
Ua8UhoX7_I0

Sevillin izjednacujuci u 90 minuti, golman zabio, Andres Palop :rotfl: :rotfl:

PExFRbs1jLw

uopste ga nisu cuvali.

Armachus
17-03-2007, 12:51
Dobar gol Seville :) :rotfl:

Đeri
17-03-2007, 13:01
ajmo koji munjen gol sevilje,mislim šaktar :pray: u zadnjoj minuti popušit gol i to još od golmana... :o

IgGy
17-03-2007, 13:06
[quote="King tiger":1ul2n67x]kako neznas ?

Totenham , prije u Leverkusenu.

Ne znam... slabo pratim drugu stranu nogometa.

Evo, sto mislite o Rukavini (Anti)?[/quote:1ul2n67x]


drugu stranu nogometa? :)

btw, mnogo dobar Berbatov, moram priznat da me pomalo podsjeca na Shevchenka.

King tiger
17-03-2007, 13:28
ja stvarno , sta je druga strana fudbala ?

Pilip
17-03-2007, 13:43
Droga.

Om3G@
17-03-2007, 19:58
ja stvarno , sta je druga strana fudbala ?

Scoutanje mladih igraca...
Iako nisam siguran jel govoris o Berbatovu onom koji igra vec sto godina. Jer kad si naveo sigurno ce ga neki klub iduce sezone kupiti, pomislio sam odmah na mladog igraca. Jesam pogrijesio?

Prince-Artas
17-03-2007, 19:59
[quote="Systematic Rewerse":ib2f345a][quote="Om3G@":ib2f345a][quote="King tiger":ib2f345a]kako neznas ?

Totenham , prije u Leverkusenu.

Ne znam... slabo pratim drugu stranu nogometa.

Evo, sto mislite o Rukavini (Anti)?[/quote:ib2f345a]

Prewise nahwaljen, nista nije pokazao od toga...[/quote:ib2f345a]

Isto i ja mislim... Iako je vjerojatno dobar igrac.
Mogao je otic u Lyon, ali ga je Hajduk kupio da potpise ugovor na sto godina pa da ga onda Lyonu uvale za 10 milijuna eura. E sad oce *****, jer se Rukavina prakticki sramoti u Hajduku. Bas mi drago ovak i nadam se da ce Hajduk propasti zbog svoje sebicnosti.[/quote:ib2f345a]

istina ali ante rukavina ne igra dobro no ja ne sumnjam da će on tad kad proigrati, puno toga ovisi o vuliću i njegovoj taktici
ps kako uopće možeš reć da je hajduk sebičan pored jednog "europskog" dinama koji je jerteca i pokrivača kupio samo da ne odu u hajduk, koji je kupio novotny-ja (blago rečeno katastrofu od igrača), koji je kupio igrača na temelju video kazeta, koji je ulupao puste pare u maksimir koji nikad gore nije izgledao itd itd

Chace
17-03-2007, 20:11
[quote="King tiger":hrzukmxk]ja stvarno , sta je druga strana fudbala ?

Scoutanje mladih igraca...
Iako nisam siguran jel govoris o Berbatovu onom koji igra vec sto godina. Jer kad si naveo sigurno ce ga neki klub iduce sezone kupiti, pomislio sam odmah na mladog igraca. Jesam pogrijesio?[/quote:hrzukmxk]

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ne izvlaci se sada...ti kao skautiraš mlade igrace a ne znas tko je berbatov

Om3G@
18-03-2007, 11:54
[quote="King tiger":32hgvz2t]ja stvarno , sta je druga strana fudbala ?

Scoutanje mladih igraca...
Iako nisam siguran jel govoris o Berbatovu onom koji igra vec sto godina. Jer kad si naveo sigurno ce ga neki klub iduce sezone kupiti, pomislio sam odmah na mladog igraca. Jesam pogrijesio?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ne izvlaci se sada...ti kao skautiraš mlade igrace a ne znas tko je berbatov[/quote:32hgvz2t]

Tko je rekao da ja scoutam????

Empe Tri
18-03-2007, 18:56
e ljudi sta vi kazete za nasu kandidaturu za EP2012 ???

moje misljenje :
http://nav_zivot.bloger.hr/
navijaci i HRVACKA kandidatura za EP2012

King tiger
18-03-2007, 19:02
ma to Italija dobiva sigurno , uefa ce to sredit.


al volio bi da bude kod vas da idem na utakmice :(

Empe Tri
18-03-2007, 19:13
ma u italiji su najveci mafijasi oni ce sigurno nes sredit da italija dobije, a mi to necemo dobit to je sigurno, hebes EP bez navijacke koreografije i transparenta itd,itd... glupo je gledat utaknice ko u engleskoj tamo su ljudi ko dresirani da nesmiju ni mrdnut s klupe a kamoli nesh na utaknicu donest....
a sve one zemljake iz HNS-a treba protjerat iz Hrvatske :kill:

King tiger
18-03-2007, 19:26
ja fakat, sada jedino u francuskoj i italiji (donekle spanija) pravi ultrasi, oni engleseri ko da su u pozoristu samo sjede.

Prince-Artas
18-03-2007, 19:35
ja fakat, sada jedino u francuskoj i italiji (donekle spanija) pravi ultrasi, oni engleseri ko da su u pozoristu samo sjede.

ali zato čim prijeđu granicu rade sranja

Empe Tri
18-03-2007, 19:42
[quote="King tiger":2dqoj5ka]ja fakat, sada jedino u francuskoj i italiji (donekle spanija) pravi ultrasi, oni engleseri ko da su u pozoristu samo sjede.

ali zato čim prijeđu granicu rade sranja[/quote:2dqoj5ka]

istina al ja bi radje da ne bude sranja ali zato da se fino mogu unest transparenti i ostale stvari da bi ugodjaj i atmosfera bila bolje.....
malo posjetite ovu stranicu u mom sigu i bit ce vam jasno o cemu pricam i kakve mi zemljake imamo koji upravljaju HNL-om to je samo za :cry:

King tiger
18-03-2007, 19:43
ali zato čim prijeđu granicu rade sranja

ma gleaj, ostali su samo huligani a ne ultrasi.

THUNDER_DINIX
18-03-2007, 21:45
englezi su mirni kod kuce, glume kazalisnu publiku, jer su kod njih strasno visoke kazne za pravljenje nereda na utakmicama, pa se ne usude nista ni pokusat, a kamoli napravit. al zato kad izacu van odma razbijaju autobuse i razore grad i sta vec sve ne rade. da kod njih nisu uvedene takve kazne oni bi cijeli grad uneredili. oni i jesu zapravo najveci divljaci, zajedno s talijanima. samo sto talijani nemaju takve kazne pa jos uvijek prave nered vani i na stadionu. bacaju baklje, sta sve ne. inace, kad se sjetim one tekme Inter-Milan, kad su cijeli stadion zadimili i kad je neko iz publike pogodio golmana Didu upaljacem u glavu. divljaci.
sto se tice nasih navijaca, isto idu na tekme samo kako bi se tukli i razbijali tramvaje i autobuse, pogotovo B.B.B. i Torcida. u HNL-u se tuku, a kad dodju na svetsko prvenstvo zajednu piju pivo i druze se. to nije normalno. ono, razbijes nekom liku glavu na domacoj tekmi, onda se sprijateljis s njim na svjetskom prvenstvu, a da ni ne znas da si mu razbio glavu.
toliko o navijacima

King tiger
18-03-2007, 22:59
gleaj to sto Interovi ultrasi bacaju baklje i vespe (uspjeli su jedanput baciti motor na teren ! ) nema veze s tim, ja govorim o koreografijama , navijanja itd itd.

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 14:04
aha. BTW, englezi imaju najbolje pjesme na utakmicama. sto se tice motora, LOL

IgGy
19-03-2007, 15:01
ja fakat, sada jedino u francuskoj i italiji (donekle spanija) pravi ultrasi, oni engleseri ko da su u pozoristu samo sjede.

Ja osobno pozdravljam rigorozne mjere u engleskoj jer su ljudi utakmice ekcli poceli pratit zbog nogometa, a ne zbog razbijanja stolica i međusobne tucnjave.

Dobro, doduse, navijacke koerografije sada definitivno fali u Engleskoj. Kad se sjetim Serie A u najboljim danima tamo 90-ih, to je stari moj bilo nesto neprejebivo i neusporedivo s danasnjim danima kluspkog nogometa u EU.

Empe Tri
19-03-2007, 18:36
.......Dobro, doduse, navijacke koerografije sada definitivno fali u Engleskoj. Kad se sjetim Serie A u najboljim danima tamo 90-ih, to je stari moj bilo nesto neprejebivo i neusporedivo s danasnjim danima kluspkog nogometa u EU.

e o tome ja i pricam, jer sada na utaknice u engleskoj i jos malo i kod nas nedaju da unesemo jednu obicnu faking zastavu..... a neznam zasto.... ja i moj rodjak smo imali 2 zastave jos kad sam ja bio klinac negdje 1998-9 kad smo smijeli bez ikakvih problema unest zastavu, a sad nedaju da uneses ni onu zastavicu koju dobijes ljetom kad narucis neki koktel i uz to dobijes onu sicusnu zastvicu velicine 2-3 cm to kad bi vidili oni lizimijajci (mr.police) bi odma uzeli i dobili bi kojii put penDREKOM preko ledja.....

ono vise ih brine ta bezopasna zastava, nego kad neko baci bombu u neki kafic.... daaaa pa zastava je tako opasno oruzje da kad mases s njom mozes ubit muhu koja leti tam gdje ti mases, al to je gore nego kad ubijes covjeka, ipak su muhe ugrozena vrsta..... bez rijeci sam kako ono govno od Markovica unistava nasu nog. ligu i lijepo sebi i ostalima trpa pare u đep.....

edit:
da i zaboravio sam reci pretprosle god. kad sam htjeo unest zastavu i lijepo ih zamolio da unesem oni su mi uzeli, slomili onu plasticnu sipku, bacili u smece i nisu mi dali da ujdem na tribine i gledam tekmu....
a zastava je bila u bojama plavo,bijelo i crna... nikakvih natpisa na njoj ni nista samo hebene boje.....

Y0$$1p
19-03-2007, 18:41
jeste vidjeli gdje su tribine u engleskoj na 1-1,5 metara od samog igralista a kod nas su nekih 20m mozda i više ja ne znam sta bi bilo kad bi i kod nas bile tribine tako kao u engleskoj i kako bi izgledala bakljada pa to bi bilo svakih par minuta bi neko uletio u igraliste.

Empe Tri
19-03-2007, 18:45
jeste vidjeli gdje su tribine u engleskoj na 1-1,5 metara od samog igralista a kod nas su nekih 20m mozda i više ja ne znam sta bi bilo kad bi i kod nas bile tribine tako kao u engleskoj i kako bi izgledala bakljada pa to bi bilo svakih par minuta bi neko uletio u igraliste.

da su zakoni malo bolji i nebi ulazili i da imamo 1000 kamera sigurno nebi bacali baklje u teren i ulazili u njega.
nego bi sve lijepo mirno bilo ;)
a sto se tice baklji meni su super, sve dok se ne bacaju u teren to mi je potpuno glupo cak se nekog moze i ozljedit od igraca..... bilo bi ljepo da se ne bacaju u teren nego da se zadrze na tribinama onda bi to bilo fakat lijepo jos uz neku koreografiju...... uzas :D

Y0$$1p
19-03-2007, 18:48
[quote="Y0$$1p":x5ypbm79]jeste vidjeli gdje su tribine u engleskoj na 1-1,5 metara od samog igralista a kod nas su nekih 20m mozda i više ja ne znam sta bi bilo kad bi i kod nas bile tribine tako kao u engleskoj i kako bi izgledala bakljada pa to bi bilo svakih par minuta bi neko uletio u igraliste.

da su zakoni malo bolji i nebi ulazili i da imamo 1000 kamera sigurno nebi bacali baklje u teren i ulazili u njega.
nego bi sve lijepo mirno bilo ;)
aSsto se tice baklji meni su super, sve dok se ne bacaju u teren to mi je potpuno glupo cak se nekog moze i ozljedit od igraca..... bilo bi ljepo da se ne bacaju u teren nego da se zadrze na tribinama onda bi to bilo fakat lijepo jos uz neku koreografiju...... uzas :D[/quote:x5ypbm79]


s tim se slazem ali vidis da oni to bacaju tek toliko da budu face bacaju bezveze tek toliko da bace a što je najgore neke odlete i u teren i kao sto si rekao mogu ozljediti nekg igraca

Empe Tri
19-03-2007, 18:53
da smo svi zadovoljni sa nasim Markovicem nebi niko divljao ;)

nego da se naprave pravi zakoni oko toga vjeruj mi u to sam 100 % siguran nebi niko ni sibicu bacio u teren :P nego bi sve bilo u lijepom navijackom duhu :D :pray:

King tiger
19-03-2007, 20:12
Iggy posto si ti juventino,postaj neke koreografije koji su napravili ultrasi juvea.
evo ja sam postao nekoliko koji su napravili Milanova fossa dei leoin i brigate rossonera u zadnjih nekoliko godina.




http://www.atleticovittoria.it/public/11leoni.bmp

http://www.acmilan-online.com/gallery/a ... tras16.jpg (http://www.acmilan-online.com/gallery/albums/Fossa_dei_Leoni/Ultras_%231/ultras16.jpg)

http://www.alternativarossonera.it/bestpic/foto18.jpg

http://www.guerrieriultras.it/imm/camp0 ... oma/12.jpg (http://www.guerrieriultras.it/imm/camp0506/milanroma/12.jpg)

http://www.ultrasinside.it/Concorso5/milan.jpg

http://lammo.altervista.org/_altervista ... hester.jpg (http://lammo.altervista.org/_altervista_ht/immagini/milan-manchester.jpg)

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 21:31
sto se tice unosenja ovih zastava, mozda policajci i ostali strazari misle da ces zapalit zastavu i pravit sranja u publici, a sto se tice stapa koji drzi zastavu s njime mozes nekoga dobro izlemat. to je kao da unosis bejzbol palicu ili neku drugu stapinu, nema veze sto je zastava na njemu. sto se tice engleza i njihovog metra udaljenosti od terena, to je zato sto su strogi zakoni, oni ne smiju ni prstom maknut ili bi odmah u zatvoru zavrsili. zbog njihovih zakona mi je bas lijepo gledat engleske utakmice. publika lijepo sjedi, normalno navija, a niko se ne tuce, ne razbija stolice i slicno. sto se tice nasih navijaca, to je uzas. oni moraju biti odvojeni od terena atletskom stazom i visokim ogradama kako ne bi ulijetali u teren i slicno, dok kod engleza toga nema

pimp
19-03-2007, 21:37
sto se tice unosenja ovih zastava, mozda policajci i ostali strazari misle da ces zapalit zastavu i pravit sranja u publici, a sto se tice stapa koji drzi zastavu s njime mozes nekoga dobro izlemat. to je kao da unosis bejzbol palicu ili neku drugu stapinu, nema veze sto je zastava na njemu. sto se tice engleza i njihovog metra udaljenosti od terena, to je zato sto su strogi zakoni, oni ne smiju ni prstom maknut ili bi odmah u zatvoru zavrsili. zbog njihovih zakona mi je bas lijepo gledat engleske utakmice. publika lijepo sjedi, normalno navija, a niko se ne tuce, ne razbija stolice i slicno. sto se tice nasih navijaca, to je uzas. oni moraju biti odvojeni od terena atletskom stazom i visokim ogradama kako ne bi ulijetali u teren i slicno, dok kod engleza toga nema


da , bas ce zapaliti hrvatsku zastavu ,
nasima ne smeta ni ograda da bi uletili na igraliste

Empe Tri
19-03-2007, 21:39
da nema kod engleza na utaknicama ali zato poslje ili prije utaknice ulice i okolo kafici i trgovine budu potpuno unistene :P

ma onj stap koji sam ja imao mogao je moj mali rodjak jednom rukom slomit to je kao drzac za zastavu s jedne i druge strane :D a ne neka sipka od zeljeza :P

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 21:46
@Pimp -
nasima ne smeta ni ograda da bi uletili na igraliste

da, i to sto kazes. BTW, englezi su mirni kod kuce, jer su prisiljeni na to, ali za to kad odu van su najveci divljaci, onda se izivljavaju i naduknaduju stetu koju nisu mogli kod sebe napravit

King tiger
19-03-2007, 22:01
gledajte ja skoro kompletno podrzavam ultrase (prave koreografije, na svakoj tekmi su tu , navijaju cjelu tekmu ) toga u eng vise nema, ostali su samo huligani koji dodju pred stadion samo da se potuku jer nisu normalni
, npr. meni je 100x put draze kad vidim odlicno navijanje i pjesmu ultrasa nekog franc. ili ita. kluba a ne da gledam one engleze koji samo sjede i pljescu kad padne gol (dobro, znam da karikiram :D )

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 22:06
ma englezi i talijani imaju nabolje melodije i pjesme na tekmama

Simon the Dreamer
19-03-2007, 22:16
You'll never walk alone :cry:
I I'm forever blowing bubbles, isto prekrasna himna...
Btw, jel znate o kojim se klubovima radi?

King tiger
19-03-2007, 22:18
You'll never walk alone :cry:
I I'm forever blowing bubbles, isto prekrasna himna...
Btw, jel znate o kojim se klubovima radi?

da.

hmm trebali bi sportski kviz organizovat .

THUNDER_DINIX
19-03-2007, 22:20
koji klubovi?!? vjerojatno bi se sjetio pjesme kad bi je cuo, ovako neide bas. BTW, nije losa ideja to za kviz

Simon the Dreamer
19-03-2007, 22:28
You'll never walk alone je od LIverpoola, jako poznata, a Forever BLowing Bubbles je West Ham, i meni je definitivno najbolja, poslije Pips Chips & Videoclips - DInamo ja Volim, ta je vječno prva...

lolac
19-03-2007, 22:54
You'll never walk alone je od LIverpoola, jako poznata, a Forever BLowing Bubbles je West Ham, i meni je definitivno najbolja, poslije Pips Chips & Videoclips - DInamo ja Volim, ta je vječno prva...i ti si onda bbb :? :? ovaj svjet me pocinje mrzit otkad ne pratim hrvatsku ligu :? :? :?

Y0$$1p
23-03-2007, 12:07
jel ide neko gledat tekmu sutra Hrvatska-makedonija

ja idem

THUNDER_DINIX
23-03-2007, 15:04
nazalost ne, nemam s kim. gledat cu kod kuce

Empe Tri
23-03-2007, 17:45
da mi je sef dao slobodni dan mozda bi i isao :P

McPingvin_v2.0
23-03-2007, 19:13
ja idem gledat na novom 37" TV-u.




jebo stadion.

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 11:13
najvjerojatnije idem gledat tekmu u kaf s legama

Om3G@
24-03-2007, 11:19
najvjerojatnije idem gledat tekmu u kaf s legama

Ma sumnjam i to cak.. kod kuce gledam, kasnije odem van i time sacuvam lovu.

flander
24-03-2007, 11:25
Ostajem doma,pada kiša tak da nema razloga se močit bezveze a i ima se za učit

Empe Tri
24-03-2007, 15:14
[quote="THUNDER_DINIX":2qngzjfq]najvjerojatnije idem gledat tekmu u kaf s legama

Ma sumnjam i to cak.. kod kuce gledam, kasnije odem van i time sacuvam lovu.[/quote:2qngzjfq]
ja nemam lofe pa nemam sta ni cuvat, eee sutra sam popodne pa mogu veceras otic u kafanu pogledat utaknicu i poslje cut rodjaka kako pjeva :D :pray: coek ima pravi glas samo kreten nece da snimi demo pa da poselje u neku kucu hebiga :D

al uglavnom tekma se gleda u kaficu na platnu tj. projektoru :D i uz to je i Bavaria parti 0,5 oko 7-8 kn ce bit :D a vrc od 1l 14 kn bit ce loodo :pray:
go HrvaCka :pray:

Y0$$1p
25-03-2007, 18:39
ja sam bio na stadion i to na sjeveru bilo je ludo malo sam se uplasio kad su oni poveli
a srbija izgubila od kazahstana :rotfl: :rotfl: :rotfl:
bih pobijedio norvesku

THUNDER_DINIX
25-03-2007, 21:05
koliko si dao za kartu?

Om3G@
25-03-2007, 22:36
Englezima nikako ne ide ove godine...
Neka oni budu drugi u nasoj skupini, da na EP-u budu barem neka imena, a ne da mi igraju Rusi ili Makedonija, koliko god oni to bili zasluzili.

M@T3J
25-03-2007, 22:39
Englezima nikako ne ide ove godine...
Neka oni budu drugi u nasoj skupini, da na EP-u budu barem neka imena, a ne da mi igraju Rusi ili Makedonija, koliko god oni to bili zasluzili.

signed

Prince-Artas
26-03-2007, 19:39
Englezima nikako ne ide ove godine...
Neka oni budu drugi u nasoj skupini, da na EP-u budu barem neka imena, a ne da mi igraju Rusi ili Makedonija, koliko god oni to bili zasluzili.

ne slažem se s tobom, ako igrom nisu zaslužili da prođu na euro zašto da tamo i budu, po meni rusi zaslužuju drugo mjesto

THUNDER_DINIX
26-03-2007, 21:16
ja se slazem. mozda nije posteno prema ovim repkama, ali navijam za Engleze iako ne igraju dobro posto su oni ipak jedno nogometno ime i vise bi njih volio gledat na prvenstvu nego ove doticne

Prince-Artas
27-03-2007, 18:30
ja se slazem. mozda nije posteno prema ovim repkama, ali navijam za Engleze iako ne igraju dobro posto su oni ipak jedno nogometno ime i vise bi njih volio gledat na prvenstvu nego ove doticne

a jesi mi ga objektivan

Sgt. Bull
27-03-2007, 18:48
po meni bi upravo tada prvenstvo bilo zanimljivo kada bi dosle "te" ekipe koje nisu nikada bile,jer one bi se borile i to bi mozda na nesto i licilo a ne ovako svake godine se moze vec i pretpostaviti pobjednik jerbo se uvijek kvalificiraju isti...

THUNDER_DINIX
28-03-2007, 08:57
ne moze se predpostavit pobjednik jer neke repke znaju izjalovit, poput Engleza sada. ma sad svatko svatkog moze dobit, nije nista sigurno vise

King tiger
28-03-2007, 17:32
4PFmFnSPqGI

Paul Robinson.

Prince-Artas
28-03-2007, 22:28
engelzi dobili 3:0 andoru :(

pimp
29-03-2007, 13:28
4PFmFnSPqGI

Paul Robinson.
lol


a ovo sto su englezi dobili andru i to je slab rezultat

Om3G@
01-04-2007, 19:28
Uf, hvala bogu sto postoji ovaj topic.

Sad sam se opet nazivcirao, i to gledajuci Magazin Lige prvaka.

Da, bitno je da je onaj kuronja iz Rome kao "kralj" bicikla/stepovera. Jao majko bozja. Osobno, nisam nikada vidio jadnije izveden bicikl. Ako bolje pogledate, pokreti su mu ko kod nadrogirne zmije, a osim toga, ono sto je najvaznije, nogom je isao preko lopte, a ne oko lopte.

Uf... kak sam se nazivcirao. Hm... jesu ti ljudi koji su radili emisiju ikad vidjeli kako neki drugi igrac radi bicikl? Npr. Ronaldinho, Zidane... Ta dva igraca plus jos Ronaldo (ne Cristinano) rade pravilan bicikl - - sudjeluju tijelom, nagibom, a osim toga, brzi od tog Rominog kuronje 100 puta na nogama... Jao jebote kak sam se nazivcirao... UF!!!!

Jos ono sto ne mogu vjerovat je ta razina amaterizma u visokobudzetnoj emisiji od UEFA-e...!!!!

Evo, sad sam iskalio bijes i podijelio ga pa mogu mirno spavat!!!

THUNDER_DINIX
01-04-2007, 21:08
a koji lik tocno?

King tiger
02-04-2007, 08:56
Uf, hvala bogu sto postoji ovaj topic.

Sad sam se opet nazivcirao, i to gledajuci Magazin Lige prvaka.

Da, bitno je da je onaj kuronja iz Rome kao "kralj" bicikla/stepovera. Jao majko bozja. Osobno, nisam nikada vidio jadnije izveden bicikl. Ako bolje pogledate, pokreti su mu ko kod nadrogirne zmije, a osim toga, ono sto je najvaznije, nogom je isao preko lopte, a ne oko lopte.

Uf... kak sam se nazivcirao. Hm... jesu ti ljudi koji su radili emisiju ikad vidjeli kako neki drugi igrac radi bicikl? Npr. Ronaldinho, Zidane... Ta dva igraca plus jos Ronaldo (ne Cristinano) rade pravilan bicikl - - sudjeluju tijelom, nagibom, a osim toga, brzi od tog Rominog kuronje 100 puta na nogama... Jao jebote kak sam se nazivcirao... UF!!!!

Jos ono sto ne mogu vjerovat je ta razina amaterizma u visokobudzetnoj emisiji od UEFA-e...!!!!

Evo, sad sam iskalio bijes i podijelio ga pa mogu mirno spavat!!!

Mancini ?

al slazem se s tobom za Magazin lige prvaka , oni imaju periode kad nenormalno forsiraju odredjene igrace i klubove...

mrs.croft
02-04-2007, 12:58
Liverpool razvalio Arsenala....

evo golova no pazite kako komentator komentira svaki gol......ja sam se strgo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

XFbHvBGdoiU

icecoldkilla
02-04-2007, 13:33
Liverpool razvalio Arsenala....

evo golova no pazite kako komentator komentira svaki gol......ja sam se strgo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

XFbHvBGdoiU


gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooool!!! :rotfl:

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 13:34
lik se uzivio :rotfl: ne mo's vjerovat, Liv zgazio Arsenal, a bili prosle godine puno slabiji od njih

Y0$$1p
02-04-2007, 13:45
gledajte ovu golcinu od kranjcara prvi njegov za portsmouth
xafb9x8ddSg

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 13:53
dobar je gol, ali mogao mu je ovaj obrambeni blokirat bez beda

IgGy
02-04-2007, 14:15
vrlo lijep gol, svaka cast Kranjcaru

Babitz
02-04-2007, 16:55
niko :pray:

Om3G@
02-04-2007, 17:10
Meni drago zbog Kranjcara. Uvijek mi je bio dobar igrac, ali su ga uvijek svi pljuvali da je igrao samo zbog staroga.

Y0$$1p
02-04-2007, 17:19
Meni drago zbog Kranjcara. Uvijek mi je bio dobar igrac, ali su ga uvijek svi pljuvali da je igrao samo zbog staroga.



u repki je igrao samo zbog starog on je bio jako dobar igrac prije nego sto je otisao u englesku ali sad je jos bolji

King tiger
02-04-2007, 18:34
Ja cuh da je dao gol, procitah na t portalu al ne rekose da je ovako dobar.

debili.

McPingvin_v2.0
02-04-2007, 20:15
zomg, golčina!

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 21:49
tesko da ce vise takav zabit. ovo je bas uđendario

Om3G@
02-04-2007, 21:59
tesko da ce vise takav zabit. ovo je bas uđendario

Jesi ti ikad igrao nogomet?
Ne pricaj takve gluposti.

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 22:02
pa bas zato i kazem, nisu GLUPOSTI. OMFG!

ja isto znam pogodit tako sta koji put

Om3G@
02-04-2007, 22:13
Gluposti su zato jer se vidi da je gadjao taj kut, a to jel htio pogoditi 10 cm nize ili 10 cm lijevo, to je stvar relativnosti. U 90% slucajeva ne pogodis ono sto zelis pogoditi.

THUNDER_DINIX
02-04-2007, 22:16
ma gadjao je kitu moju.... to je kao kad sam ja u skoli na tjelesnom bez veze nabio loptu u zrak i od plafona se zakucala u koš. ajd sad reci dali sam ja to ciljao?!?

P.S. nemojte me krivo shvatit, odlican je gol Niko zabio, svaka cast

Om3G@
02-04-2007, 22:19
ma gadjao je kitu moju.... to je kao kad sam ja u skoli na tjelesnom bez veze nabio loptu u zrak i od plafona se zakucala u koš. ajd sad reci dali sam ja to ciljao?!?

P.S. nemojte me krivo shvatit, odlican je gol Niko zabio, svaka cast

Ajd nek jos netko objasni Diniksu da nema pojma o cemu prica.
Kranjcar nije imao prostor za gadjanje u velicine muhe, vec je imao totalno otvoren kut za gadjanje.

Zvucis kao da nikada nisi igrao nogomet ili nikada nisi zabio gol, ili ne znas gadjati...

IgGy
03-04-2007, 09:09
Drago mi je sto je konacno zabio gol kakav je htio jer je dosada jedno 25 puta gadjao... ali nije pogodio :) I protiv brazila je skoro takav pogodio...

Stoga... vgg

Om3G@
03-04-2007, 11:33
Drago mi je sto je konacno zabio gol kakav je htio jer je dosada jedno 25 puta gadjao... ali nije pogodio :) I protiv brazila je skoro takav pogodio...

Stoga... vgg

To i ja kazem, al Dinix tvrdi da je to djenda!

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 14:18
[quote="THUNDER_DINIX":1depbzpq]ma gadjao je kitu moju.... to je kao kad sam ja u skoli na tjelesnom bez veze nabio loptu u zrak i od plafona se zakucala u koš. ajd sad reci dali sam ja to ciljao?!?

P.S. nemojte me krivo shvatit, odlican je gol Niko zabio, svaka cast

Ajd nek jos netko objasni Diniksu da nema pojma o cemu prica.
Kranjcar nije imao prostor za gadjanje u velicine muhe, vec je imao totalno otvoren kut za gadjanje.

Zvucis kao da nikada nisi igrao nogomet ili nikada nisi zabio gol, ili ne znas gadjati...[/quote:1depbzpq]

OMG, de prekini pricat da nisam igrao nogomet ili da nisam zabio gol. koji ti je...?? odma mi tlak digne

BTW, sta toliko uopce hvalite taj gol ko da je ne znam sta. covjek dao 1. gol i sad je faca. gol je lijep, ali nista vise od toga. bilo je puno takvih golova do sada i puno ljepsih od ovoga, pa ih nitko ni ne spominje. BTW, onaj Srnin gol iz slobodnjaka mi je puno bolji od ovga, iako je golman, kao i u ovom slucaju nepomicno stajao na mjestu i gledao kako lopta leti u gol. ne znam sta toliko dizete u visine taj pogodak, ali ok

Om3G@
03-04-2007, 16:41
[quote="Om3G@":jn785ffb][quote="THUNDER_DINIX":jn785ffb]ma gadjao je kitu moju.... to je kao kad sam ja u skoli na tjelesnom bez veze nabio loptu u zrak i od plafona se zakucala u koš. ajd sad reci dali sam ja to ciljao?!?

P.S. nemojte me krivo shvatit, odlican je gol Niko zabio, svaka cast

Ajd nek jos netko objasni Diniksu da nema pojma o cemu prica.
Kranjcar nije imao prostor za gadjanje u velicine muhe, vec je imao totalno otvoren kut za gadjanje.

Zvucis kao da nikada nisi igrao nogomet ili nikada nisi zabio gol, ili ne znas gadjati...[/quote:jn785ffb]

OMG, de prekini pricat da nisam igrao nogomet ili da nisam zabio gol. koji ti je...?? odma mi tlak digne

BTW, sta toliko uopce hvalite taj gol ko da je ne znam sta. covjek dao 1. gol i sad je faca. gol je lijep, ali nista vise od toga. bilo je puno takvih golova do sada i puno ljepsih od ovoga, pa ih nitko ni ne spominje. BTW, onaj Srnin gol iz slobodnjaka mi je puno bolji od ovga, iako je golman, kao i u ovom slucaju nepomicno stajao na mjestu i gledao kako lopta leti u gol. ne znam sta toliko dizete u visine taj pogodak, ali ok[/quote:jn785ffb]

Kranjcar ga je dao s mjesta i to u kad je pred njim bio napadac.
Btw, vidi se da mrzis Kranjcara.

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 17:02
ne mrzim, nego ga vi previse hvalite, u tom je stvar. al, dobro

Valnjes 666
03-04-2007, 17:07
ne mrzim, nego ga vi previse hvalite, u tom je stvar. al, dobro

ni je ga ne mrzim,al ga smatram amaterom i tatinim sinčećem!

kaže ni(t)ko: " Želim biti kao Prosinečki,i jednom ću to i postići! "

kakvo umišljeno pseto,nikad ga neće dostići a kamoli nadmašiti! :twisted:

u najboljem slučaju može igrati kao maradona pod utjecajem kokaina i sa 110 kilograma u 43 godini života! :rotfl:


BTW-objektivno gledajući,mali Modrić je niku 10 puta prestigao i u tehnici, i u ljepoti igranja,i u brzini....ma u svemu....

Nadam se da će u Bayern na kraju sezone,tamo će uz stručnjake postići novi Prosinečki! :)

THUNDER_DINIX
03-04-2007, 17:09
:pray: signed (x puno) :pray:

Babitz
03-04-2007, 17:26
kako glupo :pray:

McPingvin_v2.0
03-04-2007, 17:47
volim objektivna razmišljanja bez smajlija tipa " :twisted: " i " :kill: ".



samo toga nema na ovom forumu.

Prince-Artas
03-04-2007, 18:23
ne mrzim, nego ga vi previse hvalite, u tom je stvar. al, dobro

niko igra odlično za repku i dao je odličan gol, zašto ga nebih hvalio

Y0$$1p
03-04-2007, 19:10
[quote="THUNDER_DINIX":6jkawqs7]ne mrzim, nego ga vi previse hvalite, u tom je stvar. al, dobro

ni je ga ne mrzim,al ga smatram amaterom i tatinim sinčećem!

kaže ni(t)ko: " Želim biti kao Prosinečki,i jednom ću to i postići! "

kakvo umišljeno pseto,nikad ga neće dostići a kamoli nadmašiti! :twisted:

u najboljem slučaju može igrati kao maradona pod utjecajem kokaina i sa 110 kilograma u 43 godini života! :rotfl:


BTW-objektivno gledajući,mali Modrić je niku 10 puta prestigao i u tehnici, i u ljepoti igranja,i u brzini....ma u svemu....

Nadam se da će u Bayern na kraju sezone,tamo će uz stručnjake postići novi Prosinečki! :)[/quote:6jkawqs7]


on ce ostati jos iducu sezonu u dinamu on je to sam rekao

THUNDER_DINIX
04-04-2007, 13:15
po meni je takodjer Modric puno bolji od Nike. ima bolju tehniku i sve to...

Om3G@
04-04-2007, 14:03
[quote="THUNDER_DINIX":10rvu4gh]ne mrzim, nego ga vi previse hvalite, u tom je stvar. al, dobro

ni je ga ne mrzim,al ga smatram amaterom i tatinim sinčećem!

kaže ni(t)ko: " Želim biti kao Prosinečki,i jednom ću to i postići! "

kakvo umišljeno pseto,nikad ga neće dostići a kamoli nadmašiti! :twisted:

u najboljem slučaju može igrati kao maradona pod utjecajem kokaina i sa 110 kilograma u 43 godini života! :rotfl:


BTW-objektivno gledajući,mali Modrić je niku 10 puta prestigao i u tehnici, i u ljepoti igranja,i u brzini....ma u svemu....

Nadam se da će u Bayern na kraju sezone,tamo će uz stručnjake postići novi Prosinečki! :)[/quote:10rvu4gh]

Niko nije amater kao prvo. Modric je jednako dobar kao i on - - vidite da se Modric u reprezentaciji ne istice nimalo - - jer on moze lomiti nase seljacke igrace u HNL-u, al zato se mora biti kreten za Premiership.
Modric je odlican igrac, ali on i Niko su tu negdje... Btw, ako je Niko sa svojom izjavom umisljen, sta je onda Modric tek sa ovom svojom kad se pricalo da vrijedi 10 milijuna eura: "Mislim da vrijedim minimalno toliko kad se uzme u obzir kakvi se igraci kupuju za velike novce" - - on je sebe ovom izjavom odmah svrstao medju elitu.

Toliko od mene.

King tiger
07-04-2007, 21:27
Uf, hvala bogu sto postoji ovaj topic.

Sad sam se opet nazivcirao, i to gledajuci Magazin Lige prvaka.

Da, bitno je da je onaj kuronja iz Rome kao "kralj" bicikla/stepovera. Jao majko bozja. Osobno, nisam nikada vidio jadnije izveden bicikl. Ako bolje pogledate, pokreti su mu ko kod nadrogirne zmije, a osim toga, ono sto je najvaznije, nogom je isao preko lopte, a ne oko lopte.

Uf... kak sam se nazivcirao. Hm... jesu ti ljudi koji su radili emisiju ikad vidjeli kako neki drugi igrac radi bicikl? Npr. Ronaldinho, Zidane... Ta dva igraca plus jos Ronaldo (ne Cristinano) rade pravilan bicikl - - sudjeluju tijelom, nagibom, a osim toga, brzi od tog Rominog kuronje 100 puta na nogama... Jao jebote kak sam se nazivcirao... UF!!!!

Jos ono sto ne mogu vjerovat je ta razina amaterizma u visokobudzetnoj emisiji od UEFA-e...!!!!

Evo, sad sam iskalio bijes i podijelio ga pa mogu mirno spavat!!!

http://www.d1g.com/video/show/?id=856389

veceras, Milan-Empoli :D

Nightyx
07-04-2007, 21:40
[quote="THUNDER_DINIX":2zxncn0f]ne mrzim, nego ga vi previse hvalite, u tom je stvar. al, dobro

ni je ga ne mrzim,al ga smatram amaterom i tatinim sinčećem!

kaže ni(t)ko: " Želim biti kao Prosinečki,i jednom ću to i postići! "

kakvo umišljeno pseto,nikad ga neće dostići a kamoli nadmašiti! :twisted:

u najboljem slučaju može igrati kao maradona pod utjecajem kokaina i sa 110 kilograma u 43 godini života! :rotfl:


BTW-objektivno gledajući,mali Modrić je niku 10 puta prestigao i u tehnici, i u ljepoti igranja,i u brzini....ma u svemu....

Nadam se da će u Bayern na kraju sezone,tamo će uz stručnjake postići novi Prosinečki! :)[/quote:2zxncn0f]

potpuno se slažem :pray:

Om3G@
07-04-2007, 22:46
[quote="Om3G@":1j7scbbm]Uf, hvala bogu sto postoji ovaj topic.

Sad sam se opet nazivcirao, i to gledajuci Magazin Lige prvaka.

Da, bitno je da je onaj kuronja iz Rome kao "kralj" bicikla/stepovera. Jao majko bozja. Osobno, nisam nikada vidio jadnije izveden bicikl. Ako bolje pogledate, pokreti su mu ko kod nadrogirne zmije, a osim toga, ono sto je najvaznije, nogom je isao preko lopte, a ne oko lopte.

Uf... kak sam se nazivcirao. Hm... jesu ti ljudi koji su radili emisiju ikad vidjeli kako neki drugi igrac radi bicikl? Npr. Ronaldinho, Zidane... Ta dva igraca plus jos Ronaldo (ne Cristinano) rade pravilan bicikl - - sudjeluju tijelom, nagibom, a osim toga, brzi od tog Rominog kuronje 100 puta na nogama... Jao jebote kak sam se nazivcirao... UF!!!!

Jos ono sto ne mogu vjerovat je ta razina amaterizma u visokobudzetnoj emisiji od UEFA-e...!!!!

Evo, sad sam iskalio bijes i podijelio ga pa mogu mirno spavat!!!

http://www.d1g.com/video/show/?id=856389

veceras, Milan-Empoli :D[/quote:1j7scbbm]

To ja zovem biciklom/stepoverom.
:pray:

King tiger
07-04-2007, 22:49
Ponovo pogledah onaj Mancinijev gol i stvarno nije napravio pravo biciklo, posebno kod drugog prelaska...

Om3G@
08-04-2007, 00:48
Ponovo pogledah onaj Mancinijev gol i stvarno nije napravio pravo biciklo, posebno kod drugog prelaska...

Ma znam, pa pisao sam o tome...
To i ja cijelo vrijeme pricam, a mediji su odjednom to digli u vis i kako je on "kralj bicikla"... Ma mozes misliti. Pogledajte na YouTubeu onaj bicikl kad je Ronaldinho slomio Gattusa i onda usporedite onaj Mancinijev.

King tiger
08-04-2007, 12:26
Pazi, sve fudbalske uefine emisije su tako nevjerovatno neprofesionalne da to boli glava, uvjek favoriziraju nekoga, nevjerovatno pristrano pa sam i prestao to gledat.

Inache meni najbolje kad C.Ronaldo pocne radit ona bezvezna bicikla na sredini terena, ne predje nikoga, uspori akciju, a sutradan u Uefi " c. ronaldo
kralj driblinga "

Om3G@
08-04-2007, 13:02
Cristiano Ronaldo zna djelomicno napraviti bicikl. Prvo, radi ga samo nogama, bez nagiba tijela, a i pretjeruje sa kolicinom koraka i na kraju nikoga ne predje.. Mislim, 3-4 koraka maksimum.. Je da je u onom klipu koji si postao Ronaldo napravio velik broj koraka, ali to njemu ide u korist u toliko sto sudjeluje cijelim tijelom kroz bicikl. Dok C.Ronaldo ne moze zanjihati protivnika svojim biciklom.

Om3G@
11-04-2007, 00:14
Jel netko vidio sto je veceras Manchester napravio Romi?

Valnjes 666
11-04-2007, 00:17
Jel netko vidio sto je veceras Manchester napravio Romi?

Uf jesam,nisam se to nadao..

Žao mi je Valencije,ipak su mi nekako draži,ali im je toliko puno igrača falilo,pa još kartoni i ozlijede.

Da su bili čitavi,vjerovatno bi prošli...

Om3G@
11-04-2007, 00:20
[quote="Om3G@":1gvwdynh]Jel netko vidio sto je veceras Manchester napravio Romi?

Uf jesam,nisam se to nadao..

Žao mi je Valencije,ipak su mi nekako draži,ali im je toliko puno igrača falilo,pa još kartoni i ozlijede.

Da su bili čitavi,vjerovatno bi prošli...[/quote:1gvwdynh]

Ma ja sam isto zelio da Valencija prodje, samo sto sam se kladio na Chelsea na cistu dvojku i to samo zato sam dobio 45 kunica (jedinica na ManUtd i dvojka na Chelsea - - ulog 10 kn :))

Imao sam osjecaj da ce nekako Chelsea proci Valenciju, jer Chelsea je nekako najupornija ekipa od svih - - nikako se ne predaju.

A ManUtd me ostavio bez rijeci, posebno je lijep prvi Carrickov gol..

Valnjes 666
11-04-2007, 00:42
Čuj,moji svi parovi na listiću još nisu odigrani,uložio sam 50 KN:

Man. United - AC Roma -3 ili više golova (pogodio)
Valencija - Chelsea - prvo poluvrijeme na Valenciju (pogodio)
Bayer - Milan - prolaz Bayerna (čekam)
Liverpool isto samo na prolaz. (čekam)

Ako sve prođe po planu,dobijam 498 KN :D

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 00:51
zaš svi tak vjeruju u taj bayern? :)


meni je samo važno da lpool prođe i osvoji pokal :)

Valnjes 666
11-04-2007, 00:58
Pa navijam za Bayern,a u ovoj je sozoni stvarno dobar.

Liverpool prolazi zbog golova u gostima,a doma bi mogao igrati nerješeno,možda čak bez golova...

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 01:00
dunno, psv je bio dobio i u skupini...


btw, s kim igra pobjednik iz tekme lpool- psv?

Valnjes 666
11-04-2007, 01:05
dunno, psv je bio dobio i u skupini...


btw, s kim igra pobjednik iz tekme lpool- psv?

Sa Chelsea-om!

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 01:09
red vs blue



red powah http://gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

Valnjes 666
11-04-2007, 01:11
Pa bit će to englesko polufinale (ako liverpool prođe,a proći će 99%).

A United protiv vjerojatno Bayerna (Bayern prolazi 75%).

Tako da u polufinalu dolazi 3 engleska kluba,i šanse za naslov su od 50 do 75% za engleze.

King tiger
11-04-2007, 12:07
Livpool prolazi Chelsea sigurno...

Nego veceras moji igraju, ne znam mislim da mogu pobjedit tj. da je to realno Bayern nije nesto jak nit ima kakvu igru.

THUNDER_DINIX
11-04-2007, 12:14
nije ni Milan bas...

King tiger
11-04-2007, 12:32
Znam ubergrozni su ove sezone al mi ipak bayern malo slabiji nekako.

Enivej ja navijam za svoj tim , pa sta bude bude.
( a ne ko neki, tipa "zakleti navijaci Barce" koji se sada vjerovatno switchaju na man.utd il cak chelsi.)

THUNDER_DINIX
11-04-2007, 13:10
volio bi da ManU ove sezone osvoji, ili Liv.... stvarno odlicno igraju

Om3G@
11-04-2007, 13:38
Ja oduvijek navijam za Manchester United.
U spanjolskoj mi se uvijek svidjala Barcelona, a i Real Madrid.
U francuskoj sam uvijek volio Lyon i Marseille.
U Italiji nikad nisam volio Inter. Drag mi je Milan, a Juventus po potrebi.

BTW, da se vratim na raspravu:
Mislim da ce Milan ispasti jer gledano u povijest oni su BOGOVI ispadanja. Ako ne odigraju kod kuce dobro, u gostima onda tek nikako ne odigraju. Sjetite se samo kad su dobili Deportivo sa 4:1 kod kuce i onda u La Coruni izgubili 4:0 i ispali! Isto su tako dobili PSV kod kuce sa 2:0 i tamo gubili cijelo vrijeme i spasili se u zadnji cas. A o finalima protiv L'poola da ne govorim...
A Bayern ima sada dosta jak motiv i doista su jaki.

Ako Milan prodje Bayern, Milan ce 100% do finala, jer Man Utd nema sanse protiv Milana i isto tako protiv Bayerna... Manchestera ne vidim u finalima. U finalima sada vidim Bayerna i eventualno Chelsea.

King tiger
11-04-2007, 14:42
Ovo je istina, ako ne pobijede u prvoj tesko da ce proc, tipican talijanski mentalitet svojstven za skoro sve ita klubove.

Livpool ce dobit Chelsea vjerovatno, jednostavno tako :D

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 15:20
ma lpool mi je carski klub. neznam zašto, ali su mi prejebeni :)

Babitz
11-04-2007, 15:43
@omega
ma kolko da ManU ne odgovara igra Milana il Bayerna, ove sezone su prejebeni i nisu nikako za otpisati
stovise, moji su favoriti za finale[/list]

mrs.croft
11-04-2007, 16:01
@omega
ma kolko da ManU ne odgovara igra Milana il Bayerna, ove sezone su prejebeni i nisu nikako za otpisati
stovise, moji su favoriti za finale[/list]

jok,oni osvajaju ligu prvaka,napokon nakon 8 godina[/code]

McPingvin_v2.0
11-04-2007, 16:09
ili ne http://gamer.hr/phpBB/images/smiles/naughty.gif

Babitz
11-04-2007, 16:16
@omega
ma kolko da ManU ne odgovara igra Milana il Bayerna, ove sezone su prejebeni i nisu nikako za otpisati
stovise, moji su favoriti za finale

jok,oni osvajaju ligu prvaka,napokon nakon 8 godinapa, bilo bi dobro
dugo nisu bili ovako jaki
mozda opet osvoje onakvu trostruku krunu 8)