PDA

Pogledaj cijelu verziju : Idete li na info sajam



streetrace777
03-11-2006, 16:04
Evo ako idete n info sajam u petak mogli bi smo se upoznat malo negdje na cugu i tako.Ako ima zainteresiranih.Naravno ja ne častim :fof: :fof:

Worthaur
03-11-2006, 16:06
ja idem na sajam :roll:

Rocchiro
03-11-2006, 16:07
sumnjam,jer je svake godine sve jadniji

03-11-2006, 16:09
idem,ali se nalazaim sa 2 ekipe pa ono,prebukiran sam :D

Dreamer Deceiver
03-11-2006, 16:19
ja dolazim,ali ne vjerujem da ću se nać s vama...

Helena
03-11-2006, 16:22
sumnjam,jer je svake godine sve jadniji

Ma svaki put sve isto. I ne, ne idem. Nemam ni s kim, a neću sama.

emperror
03-11-2006, 16:32
idem, makar znam da ce bit jadno, umalo da su odgodili zbog nezainteresiranosti izlagaca

MindReader
03-11-2006, 16:35
neam pojma.. dolazim ak se uspijemo razredno dogovorit... ma oćemo :D
al to je sad.. slijedeći tjedan.. mislim da u četvrtak iđemo tako da..

Frky
03-11-2006, 16:37
Ma jeb** taj sajam , ajte svi u Benkovac na pazar (bio u Špici :D ) !

Dreamer Deceiver
03-11-2006, 16:38
ja idem zbog zajebancije, i da ne budem u školi,a info me ne zanima moram posjetit interliber

Armachus
03-11-2006, 16:57
Ja idem na sajam.

streetrace777
03-11-2006, 17:06
Sta ocemo se nac ili ne.

pHo3nyX
03-11-2006, 17:55
Glupo pitanje: kad je i do kad traje taj sajam?

isto sam čuo da neće biti baš nešto, skoro nista izlagača noviteta, ali bit će nadam se puno multiplayera...

Možda i odem!

streetrace777
03-11-2006, 18:13
Od 7 Do 11

Scuderia
03-11-2006, 18:13
Sta ocemo se nac ili ne.


Koliko godina imaš?

reiki_
03-11-2006, 19:03
Ma jeb** taj sajam , ajte svi u Benkovac na pazar (bio u Špici :D ) !

isplati li se to vama djede ( prodaja koze ) ?
isplati, pičku materinu .

ovo je quote što je stari reko kad je bio na špici . jebeš borata

Prince-Artas
03-11-2006, 20:02
lol :rotfl: :rotfl: inače ne idem

Čux
03-11-2006, 20:35
istina je da je svake godine sve lošiji (sad su ga htjeli i otkazat), al ipak idem !

Big Al
03-11-2006, 20:39
Neda mi se makar je 50 metaa od mene. Nisam nikad ni bio

*Fila*
03-11-2006, 21:35
sumnjam,jer je svake godine sve jadniji

Ma svaki put sve isto. I ne, ne idem. Nemam ni s kim, a neću sama.
šta nejdeš sa razredom?Ja idem sa razredom vajda će bit bolje neg prošle godine ali prve godine 2004. mi je bio najbolji sa onim specijalcima...ludilo :D

streetrace777
03-11-2006, 22:12
Koliko godina imaš?

15

theCoDfather
03-11-2006, 22:18
cek malo, znaci da ga nisu otkazali, ali bude puno manje izlagača nego prosle godine ili isto ko i prosle godine?

Helena
03-11-2006, 22:41
sumnjam,jer je svake godine sve jadniji

Ma svaki put sve isto. I ne, ne idem. Nemam ni s kim, a neću sama.
šta nejdeš sa razredom?Ja idem sa razredom vajda će bit bolje neg prošle godine ali prve godine 2004. mi je bio najbolji sa onim specijalcima...ludilo :D

Ne, ne idemo s razredom. :( U osnovnoj smo bili svake godine. Ali sad ne.

cmeljo22
03-11-2006, 22:45
dolazim sa ekipom..
streetrace777 mogli smo otiči do neke igraonice ako ima u blizini imam poslije sajma negdje 2 sata slobodno pa da malo razbacimo dotu ili cod2

Kron
03-11-2006, 22:47
idemo an interliber. Onim gamadima se ne moze dokazati da info nije otkazan. ako je to blizu, ja cu picavati na info.......... tj. u Algoritam^^

Armachus
09-11-2006, 21:03
idemo an interliber. Onim gamadima se ne moze dokazati da info nije otkazan. ako je to blizu, ja cu picavati na info.......... tj. u Algoritam^^

Kakvi interliber. :shock: Daj objasni što je to i ide li škola Mioc u Zadru na infosajam ili taj neki interliber što ti govoriš. Sigurno ti je "FireSpirit" rekao gdje idemo (ja ti idem s njim u razred). Ćuo sam da se i u Miocu nešto spominjalo taj interliber, ali ja sam mislio da je to isto pa na kraju ne znam gdje se ide.
Kron, oćekujem odgovor. :o

Anyway, kakvo vrijeme sutra najavljuju u Zagrebu.

Dreamer Deceiver
09-11-2006, 21:06
storm earth and fire nagovještavaju moji osobni prognoziteljke

Armachus
09-11-2006, 21:11
A ne znam krećemo iz Zadra u 7 sati

Worthaur
09-11-2006, 21:14
Ja sam tamo od 14h do 18h

Dreamer Deceiver
09-11-2006, 21:16
pokret - 6 ujutro
dolazak u zagreb (info) - 10
odlazak od infe - 13ili14h
slobodno od 15-19

Kron
09-11-2006, 21:17
ovak gospon phoenix

mi idemo na interliber jer gamad (predstavnica razreda, ravnatelj i ......gamad, jelte) NE ŽELE mene slusat, i ne bi im bog u glavu utuvija da IMA info sajma. U ostalom, ja ne bi ni iso, da nisam narucio par igara u Algoritma, pa da ustedim 50 kn na postarini
happy?

e da krecemo u 7 sa Lipotice :)

Worthaur
09-11-2006, 21:18
ovak gospon phoenix

mi idemo na interliber jer gamad (predstavnica razreda, ravnatelj i ......gamad, jelte) NE ŽELE mene slusat, i ne bi im bog u glavu utuvija da IMA info sajma. U ostalom, ja ne bi ni iso, da nisam narucio par igara u Algoritma, pa da ustedim 50 kn na postarini
happy?

e da krecemo u 7 sa Lipotice :)
pa to je na istom prostoru, interliber i info sajam

Kron
09-11-2006, 21:28
O.o nisam znao

nema veze, ja vec znam svoje odrediste :)

e da, jel ima lanova na infu, da im pokažem ko je tata :)

streetrace777
09-11-2006, 21:30
dolazim sa ekipom..
streetrace777 mogli smo otiči do neke igraonice ako ima u blizini imam poslije sajma negdje 2 sata slobodno pa da malo razbacimo dotu ili cod2

Mozemo svejedno ja sam u zg ko doma a ionako ostajem u zg poslije za vikend

m777
09-11-2006, 22:49
ja idem zbog zajebancije, i da ne budem u školi,a info me ne zanima moram posjetit interliber
Interliber i infosajam su na istom prostoru?
Do kad traje??

cmeljo22
09-11-2006, 23:05
dajte ljudi ajmo se sastat svi idemo otprilike u isto vrijeme... samo što još idem gledat neku fucking predstavu...
btw-ima li kakva igraonica u blizini

emperror
09-11-2006, 23:34
eo da vam odmah kazem, bio sam na onfo sajmu u utorak, zivo sranje

da pocnemo:

-imate jedan paviljon za info, i 2 za interliber
-u paviljonu za info je zivo sranje, imate jedno 30-ak standova od kojih je 2 vezano za informatiku, ostalo su nekakve turist. agencije, kompjuterima ni traga, samo u izlogu ih ima. to je sve, najatraktivnije na sajmu je ona ''teta'' koja djeli letke, lijepo obucena (citaj: malo obucena)
-interliber je odlican, na njemu bilo vise kompva nego na info sajmu, ako idete zbog interlibera-odlicno, ako zbog info sajma-nije odlicno.

cijena ulaza je 0kn (besplatno)

Babitz
09-11-2006, 23:41
ja diem u subotu i imam miting sa svojima iz hcla 8)

m777
09-11-2006, 23:42
eo da vam odmah kazem, bio sam na onfo sajmu u utorak, zivo sranje

da pocnemo:

-imate jedan paviljon za info, i 2 za interliber
-u paviljonu za info je zivo sranje, imate jedno 30-ak standova od kojih je 2 vezano za informatiku, ostalo su nekakve turist. agencije, kompjuterima ni traga, samo u izlogu ih ima. to je sve, najatraktivnije na sajmu je ona ''teta'' koja djeli letke, lijepo obucena (citaj: malo obucena)
-interliber je odlican, na njemu bilo vise kompva nego na info sajmu, ako idete zbog interlibera-odlicno, ako zbog info sajma-nije odlicno.

cijena ulaza je 0kn (besplatno)
Besplatno je?? :o Onda idem!!
A pošto su knjige?

Armachus
09-11-2006, 23:47
dajte ljudi ajmo se sastat svi idemo otprilike u isto vrijeme... samo što još idem gledat neku fucking predstavu...
btw-ima li kakva igraonica u blizini

Da stvarno ima li kakva igraonica u blizini. I mene zanima.

P.S. cmeljo22, obuci sutra Linkin Park majicu da te mogu prepoznat tamo kad dođem. Ovako mi se ćini da si još neki klinac, (s obzirom da u signu imao Dragon Ball GT,) a možda se i varam. :?

Armachus
09-11-2006, 23:47
dajte ljudi ajmo se sastat svi idemo otprilike u isto vrijeme... samo što još idem gledat neku fucking predstavu...
btw-ima li kakva igraonica u blizini

Da stvarno ima li kakva igraonica u blizini. I mene zanima.

P.S. cmeljo22, obuci sutra Linkin Park majicu da te mogu prepoznat tamo kad dođem. Ovako mi se ćini da si još neki klinac, (s obzirom da u signu imao Dragon Ball GT,) a možda se i varam. :?

Edit: Sorry admini i moderatori i svi. :cry: Ne znam stvarno kako su mi ovo ispala dva ista posta. :? :shock: :shock:

T.N.T.
10-11-2006, 00:11
idem sutra sa školom i tako...

Lord Jambrek
10-11-2006, 00:44
eo da vam odmah kazem, bio sam na onfo sajmu u utorak, zivo sranje

da pocnemo:

-imate jedan paviljon za info, i 2 za interliber
-u paviljonu za info je zivo sranje, imate jedno 30-ak standova od kojih je 2 vezano za informatiku, ostalo su nekakve turist. agencije, kompjuterima ni traga, samo u izlogu ih ima. to je sve, najatraktivnije na sajmu je ona ''teta'' koja djeli letke, lijepo obucena (citaj: malo obucena)
-interliber je odlican, na njemu bilo vise kompva nego na info sajmu, ako idete zbog interlibera-odlicno, ako zbog info sajma-nije odlicno.

cijena ulaza je 0kn (besplatno)

imaš potpuno pravo, "info" je pola paviljona, najzanimljivija i tehnički najnaprednija stvar na sajmu je ovo dolje
http://linewid.free.fr/ordis/nes.jpg
jedino kaj imaju 2-3 kompa na autronicovom štandu koja vrte 3dmark 06
inače je fora pogledat one stare stvari jer ima amiga, commodore-a, ataria, imb-a, apple-a, svih onih starih kompova. ima i neki HDD od kojih 2mb koji ti nemože niti stati u big tower(jedna magnetska ploča mu je veća od gramofonske)

interliber je cool, jučer su čak u 18h došli ovi iz hladnog piva na štand profila

10-11-2006, 07:18
kud ova hrvatska ide...informatičaraima je bolji sajam knjiga od informatičkog...jebemti državu :)

Nightyx
10-11-2006, 08:30
Mi (iz osijeka) trebamo ići sa školom (elektrotehničkom) zato što smo bili i prošle godine na auto showu, pa svi žele ići i sada, a sve ostalo je na profesorima.

10-11-2006, 09:36
Ja idem, u subotu.

unknown
10-11-2006, 11:28
Mi (iz osijeka) trebamo ići sa školom (elektrotehničkom) zato što smo bili i prošle godine na auto showu, pa svi žele ići i sada, a sve ostalo je na profesorima.

koji razred? ja sam 4et3... mađarac je rekao da će nas voditi, ali nitko ne ide zato što imaju sam neki forumi na tom sajmu(bezveze).

MindReader
10-11-2006, 13:00
ja bio jučer... info je pust, al ko ga žebe..
kupio sam si prošlomjesečni pcplay na pcplay štandu,... weee kak sam bio sretan.. neka zgodna tetica prodavala... i košta pcp 25 ćuna.. a ona mene pita "Imaš kaj sitnog?" .. ja kažem da imam samo sitnih novaca :D ..
onda smo praitili onog KKK wanna be lika koji nosi zastavu Knjižara 21. stoljeće i zajebavali ga, odali za njim.. a ljudi se valjaju okolo i tak...
onda sam napiso na štandu učilice primjer neznanja - Ljudi ne znaju pročitat Šaralamapimsonijeroslavapitikovski :rotfl:

i tak.. onda smo sjeli i gledali prezentaciju o čuvanju male djece.. i jedan iz razreda kaže Imam i ja djecu :rotfl:

ma bilo prebolesno :rotfl:

Shadowhell
10-11-2006, 14:39
Evo bio sam danas ... neki iz razreda su predavali tamo sa školom neke stvari iz fizike i ne znam kaj .. pa je par nas pozvano da idemo ( glavno da nema nastave :D )

Info mi uglavnom nije bio zanimljiv. Kupio si novi pcplay.. lijepa cijena :P ..

Vidim dosta ljudi se okuplja na jednom mjestu .. odem ja tamo .. da nije nesto zanimljivo .. i vidim hostesu i likove kako se slikaju s njom ... pored pcplay štanda , najbolja stvar ondje :)

Nismo dugo ostali, mislili smo kasnije u cyber caffe da se i ovaj bon iskoristi , ali odoše svi doma ..

Pa tako .. slijedi w3

Worthaur
10-11-2006, 20:54
sa razredom razgledavao pola sata, onda isli pit u grad, i pred kraj isli krast filmove :rotfl:

*Fila*
10-11-2006, 22:31
sa razredom razgledavao pola sata, onda isli pit u grad, i pred kraj isli krast filmove :rotfl:
my man!
Odemo u birc naručimo rundu popijemo i štura doviđenja(bez plaćanja fkors)
tako nekoliko puta dok se ne napijemo
odemo na info zauzmemo neki komp ili nešto i tako 2 sata(danas onu formulu bilo nas je 15-20)
kasnije kad smo pod gasom zaletimo se na interliber i maži sve dok te ne uhvate
u 2 i po sjedaš u autobus i pjevaš sretan onako pijan
dolaziš kući silaziš sa busa i u birc i tako do 10 sati!Eto to je moj današnji dan
ah kad bi svaki takav bio :) :D

Babitz
10-11-2006, 22:35
info je smeće i pol
ide se zbog ekipe 8)

Kron
10-11-2006, 22:59
koji shit!

Zahod pun, majku im upiša san se u gaće skoro.

One tete su stvaaaaaaaaaaarno, ali stvaaaaaaarno ono, zbog njih bi ponovno iša :)


e,da onu PCP tetu je zasjenila konkurencija

Lord Jambrek
11-11-2006, 01:52
koji shit!

Zahod pun, majku im upiša san se u gaće skoro.

One tete su stvaaaaaaaaaaarno, ali stvaaaaaaarno ono, zbog njih bi ponovno iša :)


e,da onu PCP tetu je zasjenila konkurencija

ali autronic uvijek ima najjače hostese, e da, kad sam ja bio u srijedu, idemo ja i frend prolazimo pokraj onog muzeja kompjutera, neki dedek sa štapom ispred nas i prođe ona visoka crna sa autronicovog štanda, a ovaj deda sam kaj vrat nije potrgo kolko ga je okrenuo, a dođe frend do njega i veli"kaj je dedeku, bi tvoj presušeni rivljal malo u vlagu ha?" :rotfl:

Kron
11-11-2006, 01:59
koji shit!

Zahod pun, majku im upiša san se u gaće skoro.

One tete su stvaaaaaaaaaaarno, ali stvaaaaaaarno ono, zbog njih bi ponovno iša :)


e,da onu PCP tetu je zasjenila konkurencija

ali autronic uvijek ima najjače hostese, e da, kad sam ja bio u srijedu, idemo ja i frend prolazimo pokraj onog muzeja kompjutera, neki dedek sa štapom ispred nas i prođe ona visoka crna sa autronicovog štanda, a ovaj deda sam kaj vrat nije potrgo kolko ga je okrenuo, a dođe frend do njega i veli"kaj je dedeku, bi tvoj presušeni rivljal malo u vlagu ha?" :rotfl:

:rotfl:

da, autronic, sad sam se sjetio

kaze moj prijatelj "bolje da djelis broj mobitela nego te letke" a mi se pokidali.

cmeljo22
11-11-2006, 02:22
dajte ljudi ajmo se sastat svi idemo otprilike u isto vrijeme... samo što još idem gledat neku fucking predstavu...
btw-ima li kakva igraonica u blizini

Da stvarno ima li kakva igraonica u blizini. I mene zanima.

P.S. cmeljo22, obuci sutra Linkin Park majicu da te mogu prepoznat tamo kad dođem. Ovako mi se ćini da si još neki klinac, (s obzirom da u signu imao Dragon Ball GT,) a možda se i varam. :?

fuck!! jučer sam otišao ranije spavat tako da nisam vidio postove
info je shit, a na interliber nismo niti išli sjeli smo na neke stepenice u zajebavali se!!!

btw-dragon ball gt mi je u sig zato što sam ko klinac odgledo svaku epizodu...

ps: i am 16 8) 8) 8) 8)

unknown
11-11-2006, 10:37
dajte ljudi ajmo se sastat svi idemo otprilike u isto vrijeme... samo što još idem gledat neku fucking predstavu...
btw-ima li kakva igraonica u blizini

Da stvarno ima li kakva igraonica u blizini. I mene zanima.

P.S. cmeljo22, obuci sutra Linkin Park majicu da te mogu prepoznat tamo kad dođem. Ovako mi se ćini da si još neki klinac, (s obzirom da u signu imao Dragon Ball GT,) a možda se i varam. :?

fuck!! jučer sam otišao ranije spavat tako da nisam vidio postove
info je shit, a na interliber nismo niti išli sjeli smo na neke stepenice u zajebavali se!!!

btw-dragon ball gt mi je u sig zato što sam ko klinac odgledo svaku epizodu...

ps: i am 16 8) 8) 8) 8)

i što da gleda anime, ja imam 17 godina još ga gledam, ako želiš radnju i krvi nabavi si Elfen Lied. Taj anime ima kompleksniju priču od većine hollywoodski filmova.

Dreamer Deceiver
11-11-2006, 10:55
jedino šta sam nabavio od interlibera je film Underworld

pimp
11-11-2006, 11:27
jadno je
bio jucer i jedino sto sam nabavi je 4 i 5 nastavak knjige o Dritz Do'Urdenu

cmeljo22
11-11-2006, 16:17
btw: ima li tko kakav link gdje mogu skinut dragon ball gt... cijelu sezonu?????????? :shock: :shock:

pimp
11-11-2006, 17:51
btw. si fulo temo onak i btw citaj pravilla , nisu dozvoljeni upiti poput tvojeg (pitaj nekog preko pm-a)

Armachus
11-11-2006, 21:56
Ipak nisam otišao na infosajam, ostao sam doma.
Kako je bilo jesam li pogrješio kaj sam ostao.

pimp
11-11-2006, 22:05
ak si jako blizu isplatilo bi se al meni posto sam iz siska nije se nimalo isplatilo jer nisi nista vrijedno prupustio

Armachus
12-11-2006, 05:37
Iz Zadra sam. :wink:

*Fila*
12-11-2006, 10:27
Ipak nisam otišao na infosajam, ostao sam doma.
Kako je bilo jesam li pogrješio kaj sam ostao.
jedino šta je bilo dobre su tete što se tiče infa i libera bolje je ostat doma

12-11-2006, 12:05
Meni je bilo dobro, dobrih knjiga a od mog frenda buraz je bio na HULK standu, pa smo dobili linux i majice, a i svidila mi se izložba starih kompova, a imalo je dosta dobrih knjiga u Algoritmu, vidio sam dosta fantasy naslova.
Pa sada vi ste precool zato jer nije bilo igara, e pa nije sve u zivotu igre ( nekima mozda je, ali to su oni onaki )

Dreamer Deceiver
12-11-2006, 12:12
Meni je bilo dobro, dobrih knjiga a od mog frenda buraz je bio na HULK standu, pa smo dobili linux i majice, a i svidila mi se izložba starih kompova, a imalo je dosta dobrih knjiga u Algoritmu, vidio sam dosta fantasy naslova.
Pa sada vi ste precool zato jer nije bilo igara, e pa nije sve u zivotu igre ( nekima mozda je, ali to su oni onaki )

ne prebolit to šta nisam kupio jednu Forgoten Realm knjigu i još koji dvd :-x

12-11-2006, 12:30
I bilo je jeftinig igara i dvda na interliberu, a ja sam si kupio diablo knjigu

Fenrir
12-11-2006, 12:44
I bilo je jeftinig igara i dvda na interliberu, a ja sam si kupio diablo knjigu

Da, pročitao sam prvi dio, sad mislim kupit drugi i treći, knjiga je prejebena :pray:

Dreamer Deceiver
12-11-2006, 12:52
I bilo je jeftinig igara i dvda na interliberu, a ja sam si kupio diablo knjigu

Da, pročitao sam prvi dio, sad mislim kupit drugi i treći, knjiga je prejebena :pray:

drugi mi je prejeben :pray:

12-11-2006, 13:18
Eto, bilo je OK na interliberu, ali info je bio siromasan, ali zato sam dobio linux, yeah :fof:

12-11-2006, 14:03
Bzvz, tu ljudi tam rade i trude se meni je prico od frenda brat kak je njima to tesko i sve, a ti to useres

Babitz
13-11-2006, 16:34
najjača stvar je bila retro sekcija
mi smo igrali super mario

Čux
14-11-2006, 22:52
retro info je stvarno bio super, kad sam počeo igrat Super Maria ljudi nisu mogli doć na red sat vremena..

T.N.T.
15-11-2006, 19:42
da, bila je poprilično kewl...

ja sam igrao invaderse... :)

Lord Jambrek
15-11-2006, 21:12
da, bila je poprilično kewl...

ja sam igrao invaderse... :)


to je bilo zakon. To je bilo na onom ericsson kompu koji se dal raskapat, ak nisi skužil taj komp je zapravo bio laptop.

Empe Tri
15-11-2006, 21:46
sumnjam,jer je svake godine sve jadniji

Ma svaki put sve isto. I ne, ne idem. Nemam ni s kim, a neću sama.

icu ja sa tobom 8) :rotfl:

bio jednom i reko nikad vise :kill:

Dreamer Deceiver
15-11-2006, 21:49
mene nije brigo info sajam,bilo mi je glavno ić se zajebavat po metropoli i čudit kako su zagrepčani(neki) nekulturni ni neznaju šta je pašareta a kamoli da bi ti pomogli pokazat kamo je trg bana jelačića

Babitz
16-11-2006, 00:15
jao vama koji niste bili
bila je tamo vlatka pokos
ode vam prilika, plačite...

Empe Tri
16-11-2006, 00:18
jao vama koji niste bili
bila je tamo vlatka pokos
ode vam prilika, plačite...

ufff jes mi neke prilike :rotfl: :rotfl:

Babitz
16-11-2006, 00:20
jao vama koji niste bili
bila je tamo vlatka pokos
ode vam prilika, plačite...

ufff jes mi neke prilike :rotfl: :rotfl:jednom i niakd više 8)

16-11-2006, 09:13
jao vama koji niste bili
bila je tamo vlatka pokos
ode vam prilika, plačite...
:cry:

MindReader
16-11-2006, 17:18
fak vlatku kokos, ste vidli hostese, pogotovo onu plavu na autronicu? mi lajk
mi, dečki iz mog razreda, smo, kad smo bili... stali kod njih ko fol i buljili.. i gledaju one, al nas baš briga.. i onda se počnemo valjat ko kreteni

mislim da smo bili najveći kreteni tamo u zadnja 3 stoljeća :rotfl:

Shadowhell
16-11-2006, 19:45
fak vlatku kokos, ste vidli hostese, pogotovo onu plavu na autronicu? mi lajk
mi, dečki iz mog razreda, smo, kad smo bili... stali kod njih ko fol i buljili.. i gledaju one, al nas baš briga.. i onda se počnemo valjat ko kreteni

mislim da smo bili najveći kreteni tamo u zadnja 3 stoljeća :rotfl:

jebote kad smo mi bili tamo 30 ljudi se okupilo oko nje i neki debili se slikali s njima ... trebali ste vidit face na likovima lol