PDA

Pogledaj cijelu verziju : Refreš lajns



Rocchiro
03-11-2006, 09:01
E da,imam ovaj prob vec par mjeseci.naime kad igram neku igru,ili u zadnje vrijeme cak i u windowsima,tu i tam mi ona crta od refresha ide po ekranu duplo sporije nego bi trebala i to me jako pece za oci.prije to nisam imal...znaci,pitanje je:Koj je to racqu?
Frend veli da je mozda stvar u monitoru jer ima vec 5 godina.Sumnjam da ima veze s grafickom jer je ona dobra.A refresh rate uvjek fino podesim i u igrama i u windowsima na 85,ali ipak mi se događa ovaj shit.molim vas za pomoc 8)

nadam se da ste shvatili o cemu govorim

Fenrir
03-11-2006, 09:16
Ista se stvar meni dogodila, sljedeći je dan crknul, dakle to je zbog starosti i mislim da je tu najbolje kupit novi, jer ti ovaj samo kaj nije crknul, a ne boj se :D , hoće!

Berax0r
03-11-2006, 10:00
5 god :shock: :shock: ?
čovječe u dučan i odmah kupi novi :wink:

KingTomy
03-11-2006, 10:20
Ja na svom monitoru nikad ne kužim tu crtu od refresha :o Moj frend je vidi ja ne....lol. Meni je monitor na 100 hz. :D

Deno
03-11-2006, 10:25
E da,imam ovaj prob vec par mjeseci.naime kad igram neku igru,ili u zadnje vrijeme cak i u windowsima,tu i tam mi ona crta od refresha ide po ekranu duplo sporije nego bi trebala i to me jako pece za oci.prije to nisam imal...znaci,pitanje je:Koj je to racqu?
Frend veli da je mozda stvar u monitoru jer ima vec 5 godina.Sumnjam da ima veze s grafickom jer je ona dobra.A refresh rate uvjek fino podesim i u igrama i u windowsima na 85,ali ipak mi se događa ovaj shit.molim vas za pomoc 8)

nadam se da ste shvatili o cemu govorim

Frend ima pravo :)

Scuderia
03-11-2006, 10:49
ja svoj imam 6 god.(samsung 755DFX) i te refresh linije nisam primjeto

Rocchiro
03-11-2006, 11:44
ja svoj imam 6 god.(samsung 755DFX) i te refresh linije nisam primjeto

toga i ja imam :?