PDA

Pogledaj cijelu verziju : Steam!!!!!!!!! Argh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Glass
02-11-2006, 17:53
Otvorih ovu temu da bih izrazio svoje gnušanje nad oni ispljuvkom od servisa koju se onaj ventil od kanalizacije odlučio prozvati Steam.
Dabogda oni imali sexualnih problema koliko sam ih ja imao s njihovim servisom, i neka im dužina spolovila bude obrnuto proporcionalna broju problema koji su ljudi imali sa njihovim ispljuvkom od servisa.
Ovdje potičem ljude da izraze svoje najdublje osjećaje vezane u Steam!!!!!!!!!Argh!!!!!!!!

mravojed19
02-11-2006, 18:31
tuko bi ljude koji su ga izmislili.

to ti dovoljno govori.

Scuderia
02-11-2006, 18:44
Otvorih ovu temu da bih izrazio svoje gnušanje nad oni ispljuvkom od servisa koju se onaj ventil od kanalizacije odlučio prozvati Steam.
Dabogda oni imali sexualnih problema koliko sam ih ja imao s njihovim servisom, i neka im dužina spolovila bude obrnuto proporcionalna broju problema koji su ljudi imali sa njihoim ispljuvkom od servisa.
Ovdje potičem ljude da izraze svoje najdublje osjećaje vezane u Steam!!!!!!!!!Argh!!!!!!!!

koje zlo su ti napravili

Lord Myrkul
02-11-2006, 20:04
ruke t' se osušle, prikinle prikopolak, vrane t' glavu izbuš'le
O guje te uguš'le, zmije te klale, babe te nesrićon zvale, oči t' iz glave ispale

Prince-Artas
02-11-2006, 22:23
ah mrzim steam, ps glass kakve ti probleme radi

Glass
03-11-2006, 00:18
ah mrzim steam, ps glass kakve ti probleme radi

Pa osim one stare "Platio 350 Kn igru a nemogu ni SP igrat bez veze na net" pjesme, Steam je odlučio krepat baš na dan kada je na GW serverima toliko laga da se nemože igrat(nije toliko važno ali mi je samo nadolilo ulje na vatru).
Osim toga zna se zamrznut pri pokretanju, a nije mu strano ni odbiti se spojit na internet da bi nakon deset minuta moljenja odjednom odlučio da bi se ipak mogao spojit, a da ne spominjemo da mu treba viječnost da se pokrene vrag ga odnio.
Ali danas je bio poseban dan, pokrenuo bi ga i sve bi bilo ok dok se nebi pojavio "Update news" prozor tad bi se zamrznuo i nema ga boga izgasiti osim sa ctrl+alt+del tehnikom.

Čux
03-11-2006, 20:48
steam je nešto najgore što su mogli izmislit.
nemoš na miru ni u offlineu igrat.

WEASEL
03-11-2006, 21:23
ruke t' se osušle, prikinle prikopolak, vrane t' glavu izbuš'le
O guje te uguš'le, zmije te klale, babe te nesrićon zvale, oči t' iz glave ispaleS:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

postolar tripper :pray:

*Fila*
03-11-2006, 22:51
teški šit
rado bih gađao njegove tvorce sa noževima za cirkular iz gravity guna(onaj dio u hl2!) :killyou:

Gadoschi
03-11-2006, 22:54
Otvorih ovu temu da bih izrazio svoje gnušanje nad oni ispljuvkom od servisa koju se onaj ventil od kanalizacije odlučio prozvati Steam.
Dabogda oni imali sexualnih problema koliko sam ih ja imao s njihovim servisom, i neka im dužina spolovila bude obrnuto proporcionalna broju problema koji su ljudi imali sa njihovim ispljuvkom od servisa.
Ovdje potičem ljude da izraze svoje najdublje osjećaje vezane u Steam!!!!!!!!!Argh!!!!!!!!

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :twisted: :twisted: :twisted: