PDA

Pogledaj cijelu verziju : Supreme commander



RA7R
02-11-2006, 17:48
jeste vidjeli supreme commander na novom PCP dvd-u meni se čini kao dobar RTS fenomenalno

prcko
02-11-2006, 17:51
Da bit če jebeno onaj ko moze pokrenut tu grdosiju od igre.Najjače kaj sam vidio u traileru su bile nuklearke kad ih pobacaš po mapi i uništiš sve kaj je u dometu

pr1mus
04-11-2006, 23:59
igram betu vec neko vrijeme i mogu vam reci da je igra predobra , meni mozda najbolja strategija , jos ce puno stvari popraviti sto u beti nevalja.
i igra uopce nije JAKO zahtjevna , na 3 ghz 6800 gs i 1 gb rama ide u nekih 35 fps , a kad se nakoti puno jedinica padne na 20-25.
usput limit jedinica je 50 000 po igracu :)

ran6er
05-11-2006, 00:53
Ako bude imalo slična Total Anihilationu a vidi se da bude igra će pasti u sekciju legendarnih RTS-ova.My opinion.

Nightyx
05-11-2006, 08:58
igram betu vec neko vrijeme i mogu vam reci da je igra predobra , meni mozda najbolja strategija , jos ce puno stvari popraviti sto u beti nevalja.
i igra uopce nije JAKO zahtjevna , na 3 ghz 6800 gs i 1 gb rama ide u nekih 35 fps , a kad se nakoti puno jedinica padne na 20-25.
usput limit jedinica je 50 000 po igracu :)

Hvala bogu da nije zahtjevna kada imaš taku kantu. :wink:

Dark Saruman
05-11-2006, 17:08
igram betu vec neko vrijeme i mogu vam reci da je igra predobra , meni mozda najbolja strategija , jos ce puno stvari popraviti sto u beti nevalja.
i igra uopce nije JAKO zahtjevna , na 3 ghz 6800 gs i 1 gb rama ide u nekih 35 fps , a kad se nakoti puno jedinica padne na 20-25.
usput limit jedinica je 50 000 po igracu :)

u jebga necu ja to moci pokrenut :D al stvarno sam je iscekivao...jeste probali TA Spring? to vam je kao prijelaz iz Totale u S. Commander...odlicna igra... ovdje se nalazi download link: http://taspring.clan-sy.com/S enjoy :D

pr1mus
05-11-2006, 17:37
ja sam igrao , ali TA obicni mi je bolji od springa. usput koji komp imas da mislis da neces moci igrat?
za sve koji neznaju o cem se radi:
http://garage.gaspowered.com/?q=node/2788

Dark Saruman
05-11-2006, 21:05
ja sam igrao , ali TA obicni mi je bolji od springa. usput koji komp imas da mislis da neces moci igrat?
za sve koji neznaju o cem se radi:
http://garage.gaspowered.com/?q=node/2788

Proc: pentuim 1,8 Ghz
Grafulja: ge force 6600
768 mb RAM

i naravno nemam mjesta na hard disku :D

pr1mus
05-11-2006, 21:12
igra zauzima 2.1 gb otprilike ,s tim kompom mislim da mozes igrati betu ali ne dovoljno brzo , bolje pricekaj cijelu igru , ako ja sa svojim kompom igram neoptimiziranu betu s 35 fps ti ces 100% moci igrati cijelu igru bez problema . izlazi u 1 mj :)

sYtKnQPYESs
da pases oci :)

Dark Saruman
05-11-2006, 23:54
igra zauzima 2.1 gb otprilike ,s tim kompom mislim da mozes igrati betu ali ne dovoljno brzo , bolje pricekaj cijelu igru , ako ja sa svojim kompom igram neoptimiziranu betu s 35 fps ti ces 100% moci igrati cijelu igru bez problema . izlazi u 1 mj :)

sYtKnQPYESs
da pases oci :)

cekaj ti to meni, najvecem fanu TotalE dajes da pogledam trailer SupComa? :rotfl: pogledo sam ga davno vec! hehe ali ono sto me zaista fasciniralo KAMERA!!! predobro je sklepana!!! takva je i u TAS ali mozda malo losija

moze li mi ko reci koja je recomended konfa za SupCom?

pr1mus
06-11-2006, 16:26
cekaj ti to meni, najvecem fanu TotalE dajes da pogledam trailer SupComa? :rotfl: pogledo sam ga davno vec! hehe ali ono sto me zaista fasciniralo KAMERA!!! predobro je sklepana!!! takva je i u TAS ali mozda malo losija

moze li mi ko reci koja je recomended konfa za SupCom?

ma to sam dao tebi ali i ostalima da pogledaju , da poraste interes :) , sto se tice kamere u beti mi se nesvida , valjda ce srediti do izlasaka cijele igre.

Recomended : 3+ ghz , dual core , 6800 pa nadalje sa 256 ram , i 2 gb rama :)

Orla
07-11-2006, 11:07
Igrao sam demo, odlicna igra, ali ne znam di je nabavit

Werewolf
07-11-2006, 11:46
Igra izgleda preodlicno! :pray: Koji ce bit gust rokat se sa 50000 jedinica!!! Jos recimo 8 igraca pa 4v4 i kad sve to skupi na bojistu to ce bit parva makljaza!!! Jedva cekam!!! :D

pr1mus
07-11-2006, 14:30
Igrao sam demo, odlicna igra, ali ne znam di je nabavit

demo nepostoji , to je 100% . postoji jedino beta . ja ju igram vec nekih 2 tjedna.

Dark Saruman
07-11-2006, 20:08
Recomended : 3+ ghz , dual core , 6800 pa nadalje sa 256 ram , i 2 gb rama :)

šmrc :(

Orla
07-11-2006, 21:35
Uh,čekaj ja mislio na igru Supreme Ruler...ali nema veze ova je dobra isto :D

goGAMERo
14-02-2007, 22:47
Moram priznati da sam očekivao da će igra biti debelo zahtjevnija, ovako ispade u nekom rangu sa Comapny of Heroesom koliko mi se čini...

POSA
15-02-2007, 08:09
9/10 na eurogameru
proičitajte review
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=73010

whiskey
15-02-2007, 11:15
Jel ko od vas igra Total anihilation: Kingdoms ? Po meni jedna od ponajboljih strategija u to vrime , odma iza starcrafta.

THUNDER_DINIX
15-02-2007, 11:35
supreme comander ce bit zakon igra sigurno, super je grafika. samo ce bit bed sto mi vjerojatno nece htjet upalit igru

Prince-Artas
15-02-2007, 20:48
neznam baš, očekujem još jedan uobičajeni rts čiji će najveći adut biti grafika

Herr Schnitzel
15-02-2007, 21:38
neznam baš, očekujem još jedan uobičajeni rts čiji će najveći adut biti grafika

Signed and sealed.

Arbiter of Change
15-02-2007, 21:48
neznam baš, očekujem još jedan uobičajeni rts čiji će najveći adut biti grafika

Nažalost da, a i unatoč tom revolucionarnom "globalnom ratovanju", nema onu neku epiku koja mene privlači. :(

THUNDER_DINIX
15-02-2007, 21:52
mene igra podsjeca na C&C: Generals

*Fila*
16-02-2007, 10:00
mene igra podsjeca na C&C: Generals
da to i ja velim ako budem mogao pokrenut igrat ću je svakako

MrSmeagol
16-02-2007, 10:46
GeForce 6600
1gb rama
AMD Athlon(tm) 64 procesor 3000+ , 1.81 GHz
mjesta na HDD i više nego dovoljno

igram demo...

Morao sam stavit SVE na apsolutno lowest possible grafiku da mi framerate skoći sa 10 na 25.
sad pazite ovo - framerate na zadnjoj borbi od prve misije u demo (oko 100tinjak jedinicai nešto aviona ) 0,5 fps ffs!!!!!!!!!!!!!
:-x :twisted:

A čekam ovu igru još otkako je najavljena i veliki sam fan totale :cry:
Sad ću morati da si novu grafulju kupim... što mi preporučate za ovu igru ? jel se može nešto za oko 1000kn nabaviti da mi ovo radi kako treba? (po mogućnosti Nvidia?)

goGAMERo
16-02-2007, 13:23
Uzmi 7600 GT, znači opet preseravanja s minimalnim konfama... aukurac

demetrius
19-02-2007, 13:06
GeForce 6600
1gb rama
AMD Athlon(tm) 64 procesor 3000+ , 1.81 GHz
mjesta na HDD i više nego dovoljno

igram demo...

Morao sam stavit SVE na apsolutno lowest possible grafiku da mi framerate skoći sa 10 na 25.
sad pazite ovo - framerate na zadnjoj borbi od prve misije u demo (oko 100tinjak jedinicai nešto aviona ) 0,5 fps ffs!!!!!!!!!!!!!
:-x :twisted:

A čekam ovu igru još otkako je najavljena i veliki sam fan totale :cry:
Sad ću morati da si novu grafulju kupim... što mi preporučate za ovu igru ? jel se može nešto za oko 1000kn nabaviti da mi ovo radi kako treba? (po mogućnosti Nvidia?)

ne,neće ti ni to pomoći puno,jedino novi komp,novi procesor nova grafa.

goGAMERo
19-02-2007, 13:27
Pogle ovo


Minimum

* Microsoft Windows XP Service Pack 2, Windows Vista
* 1.8 GHz processor
* 512 MB RAM
* 8GB available hard drive space
* 128MB video RAM or greater
* Video card must support geometry instancing
* December 2006 release of DirectX 9.0c

Recommended

* Windows Vista (for DirectX 10)
* 3.0 GHz Intel or equivalent AMD processor or better (A dual-core processor is greatly recommended for acceptable performance.)
* 1GB RAM
* 10GB available hard drive space
* 256 MB Video RAM, with DirectX 9 Vertex Shader/Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6800 or better)
* Internet connection with Cable/DSL speeds[2]




Službeni specsi, očito čista zajebancija, jer za ugodno igranje treba vam sigurno pc duplo jači od preporučenoga!

demetrius
19-02-2007, 14:23
Pogle ovo


Minimum

* Microsoft Windows XP Service Pack 2, Windows Vista
* 1.8 GHz processor
* 512 MB RAM
* 8GB available hard drive space
* 128MB video RAM or greater
* Video card must support geometry instancing
* December 2006 release of DirectX 9.0c

Recommended

* Windows Vista (for DirectX 10)
* 3.0 GHz Intel or equivalent AMD processor or better (A dual-core processor is greatly recommended for acceptable performance.)
* 1GB RAM
* 10GB available hard drive space
* 256 MB Video RAM, with DirectX 9 Vertex Shader/Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6800 or better)
* Internet connection with Cable/DSL speeds[2]




Službeni specsi, očito čista zajebancija, jer za ugodno igranje treba vam sigurno pc duplo jači od preporučenoga!

ha haha pogledaj samo koji su minimum stavili,ne znam koje posatvke treba iamti za minimu komp reza 640*480 i sve na extra extra low.

Prince-Artas
19-02-2007, 20:15
čak kad bih imao dovoljno jak komp za igrat ovu igru na poštenim detaljima nebih je igrao jer me nimalo ne vuče, eventualno bi me neka super priča natjerala da je odigram

Lord Myrkul
21-02-2007, 20:27
čak kad bih imao dovoljno jak komp za igrat ovu igru na poštenim detaljima nebih je igrao jer me nimalo ne vuče, eventualno bi me neka super priča natjerala da je odigram

ne privlaci te to sta imas masu unita kontrolirat na ogromnim mapama?

Prince-Artas
21-02-2007, 20:49
[quote="Prince-Artas":3fqmvti2]čak kad bih imao dovoljno jak komp za igrat ovu igru na poštenim detaljima nebih je igrao jer me nimalo ne vuče, eventualno bi me neka super priča natjerala da je odigram

ne privlaci te to sta imas masu unita kontrolirat na ogromnim mapama?[/quote:3fqmvti2]

ne

Rocchiro
21-02-2007, 20:51
meni je skroz glupo tolko unita u strategiji jer je sve to tesko kontrolirati,jos k tome te ogromne mape...bzvz

*Fila*
22-02-2007, 08:08
GeForce 6600
1gb rama
AMD Athlon(tm) 64 procesor 3000+ , 1.81 GHz
mjesta na HDD i više nego dovoljno

igram demo...

Morao sam stavit SVE na apsolutno lowest possible grafiku da mi framerate skoći sa 10 na 25.
sad pazite ovo - framerate na zadnjoj borbi od prve misije u demo (oko 100tinjak jedinicai nešto aviona ) 0,5 fps ffs!!!!!!!!!!!!!
:-x :twisted:

A čekam ovu igru još otkako je najavljena i veliki sam fan totale :cry:
Sad ću morati da si novu grafulju kupim... što mi preporučate za ovu igru ? jel se može nešto za oko 1000kn nabaviti da mi ovo radi kako treba? (po mogućnosti Nvidia?)
znači ništ e jebiga

MrSmeagol
22-02-2007, 19:33
smrc... onda za kojih par godina kad sav taj high end hardwer pojeftini pa ce se igrati SupCom !

A ako ne kužite zašto je igra dobra/zakon/premoćna onda isprobajte demo ... ako vam bude radio.
Btw minimalna rezolucija u igri je 1024*768 heh - ali je UI prevelik i nije gust pa je treba jos i povećati !!!!

Prince-Artas
23-02-2007, 20:05
prvi patch je vani
http://files.filefront.com/Supreme+Comm ... einfo.html (http://files.filefront.com/Supreme+Commander+3217+Patch/;6795872;;/fileinfo.html)

Leoo
25-02-2007, 20:13
problem je ako imaš masu jedinica nije gušt igrat na manjoj rezoluciji... ali jbg malo nas ima takve kante, ali možda bude išlo na 1024 min detalji na prosječnoj mašini...

A tek na božić meni novi komp.... još 10 mjeseci :( :( :( :cry: :cry:

Nesviđa mi se kako su kreuli hardverski zahtjevi...

Jopax
25-02-2007, 20:38
meni sigurno nece moc ali poslije krizme znaci jos tri mjeseca meni stize novi komp :D

Jopax
25-02-2007, 20:41
jos moram dodat da u multyplayu ako igra vise igraca nitko nece htjet pravit vise od ja mislim 500 unita jer cak i ako dva igraca iskoriste pola kapaciteta to ce framerate ici i ispod nule na sadasnjim konfama

Terror
28-02-2007, 16:28
Instalirao demo, zaigrao skrmish... i napravio uninstall...

COH je po meni još uvjek neprikosnoveni kralj novih RTS-a.

(doduse C&C III demo mi se svidio ali taktički COH-u nije ni do koljena.)

8)

Herr Schnitzel
28-02-2007, 16:45
Uopce nema pjesadije (bar u demo-u)... :yuck:

Strategija bez pjesadije je isto sto i konj bez zuba (ili tako nesto)...

whiskey
28-02-2007, 17:34
Supreme comander je ludilO! Bezobzira na postavke koje su mi na minimumu, uživam u demou! U skirmishu je moguce napraviti cilu cybrain rasu i eksperimentalne unite koji uništavaju sve pred sobom. Takticke mogucnosti su neogranicene kad uđete u bit igre, za promjenu malo složenija strategija jer za pobjedu se itekako mora namuciti.

Terror
28-02-2007, 19:54
Takticke mogucnosti su neogranicene.

Uopce ne kuzim kaj ti brijes?

hm, kaj ima razlike roknes li unit s boka, odozada ili frontalno? NE!
hm, ima li teren ikakvog utjecaja na taktičke mogućnosti? NE!
itd, itd...

zisku?

8)

Nightyx
28-02-2007, 20:00
Ja sam glup da igram supreme commander :) , u 2 min koliko sam zujio u demou skužio sam kako se pomiće robot, a još sam ga i unistalirao, možda sam mu trebao dati malo vremena?? NOOOT!!

Kiklop
28-02-2007, 20:44
a jbt kaj sad na kraju igra nevalja?
bote kad ce vise izac neki kvalitetan naslov zadnjih par mjeseci sami promasaji

MrSmeagol
28-02-2007, 23:07
Ja sam glup da igram supreme commander Smile , u 2 min koliko sam zujio u demou skužio sam kako se pomiće robot, a još sam ga i unistalirao, možda sam mu trebao dati malo vremena?? NOOOT!!

hm, kaj ima razlike roknes li unit s boka, odozada ili frontalno? NE!
hm, ima li teren ikakvog utjecaja na taktičke mogućnosti? NE!
itd, itd...

zisku?

a jbt kaj sad na kraju igra nevalja?
bote kad ce vise izac neki kvalitetan naslov zadnjih par mjeseci sami promasaji

khm khm... tražio sam na internetu komentare od ostalih i našao da igra ima malo veće vrijeme prilagodbe - istina ! - i sam sam bio u poćetku zbunjen / razoćaran ali kad sam se nakon par sati malo uživio skužio sam koliko je igra zakon - e ako ovo nije kvalitetan naslov onda kvalitetan naslov ne postoji - treba se uživit u ovu igru ne je samo probat nabrzinu, ja bi kupio i original samo da je mogu igrati ali hardverski zahtjevi su jedino što je loše - igra je GENIJALNA - ima taktike i svega što želite a ako to ne uviđate onda jednostavno niste dovoljno inteligentni hehehe

ovo je super rečeno :

Supreme comander je ludilO! Bezobzira na postavke koje su mi na minimumu, uživam u demou! U skirmishu je moguce napraviti cilu cybrain rasu i eksperimentalne unite koji uništavaju sve pred sobom. Takticke mogucnosti su neogranicene kad uđete u bit igre, za promjenu malo složenija strategija jer za pobjedu se itekako mora namuciti.

igra je :pray: :pray: :pray:
hardverski zahtjevi su :yuck: :yuck: :yuck: :twisted:
igrat ćemo je za mnogo godina kad hardver pojeftini :cry:

Terror
28-02-2007, 23:55
ah moj MrSmeagol... slutim da te tek poceo prati pubertet...

Trebat ce jos dosta vremena proci dok uspijes razviti onaj "njuh" da odmah skuzis "legendu" u ovoj globalnoj hiperprodukciji shunda.


:D

goGAMERo
28-02-2007, 23:57
Shakes mi kaže da na X1300 grafulju, AGP verzija igra ide na medium/high i 800 x 600 :)

whiskey
01-03-2007, 00:06
Uopce ne kuzim kaj ti brijes?

hm, kaj ima razlike roknes li unit s boka, odozada ili frontalno? NE!
hm, ima li teren ikakvog utjecaja na taktičke mogućnosti? NE!
itd, itd...

zisku?

Cool


Ocito da nisi upoznat sa carima ove igre... Itekako da teren ovisi, na neravnom terenu nemožeš napravit veliku power elektranu , a svi koji su dovoljno ušli u igru znaju koliko velika power elektrana znaci ;) Tebe iskljucujem. Za igru ovako grandiozne velicine nije ni potrebna ta s boka-odozada-frontalna glupost, ocito pokušavaš uspoređivati igru sa nekim drugim igrama tipa strategije 2. svjetskog rata di je to imalo nekog smisla. Ovde apsolutno nema, jer naime postoji toliko razlicitih unita da taj sustav nikako nebi moga funkcionirat i bija bi blago receno glupast. Stoga prostudiraj malo igru prije negoli olako pocnes davati takve podcjenjivacke "zisku" pizdarije. To vridi i za sve ostale skeptike :) Odigra san gotovo sve strategije zadnjih 10 godina otkad se taj žanr uozbiljija i ova igra me vrlo ugodno iznenadila. Valjda moj glas znaci nesto? Jedini minus su ekstremni zahtjevi.

Shakes
01-03-2007, 00:07
X1300 LR AGP 256 MB, točnije :)
I da... Ide ful kul uz minimalna trzanja...

Zv0nZ1
01-03-2007, 12:05
pa ja se slažem sa smeagolom... šta ste vi očekivali od te igre? ajde sad napišite? šta vam tako smeta osim tih Hw zahtjeva da je po vama igra tolki šit a igrali ste nekih 20-30 minuta u kojih ne otkrijete ni četvrtinu onoga šta jedna rasa može imati i napravit... po meni jedna od boljih u zadnjih godinu dana... CoH je isto super, ali nisu ni slične tako da ih neću ni uspoređivati...

Shakes
01-03-2007, 13:16
Ma SupCom je predobra igra... Jako dobro odrađen posao, hardverski zahtjevi su potpuno razumni... Koji je vama? Na Pentium III 800 MHz vi bi imali 20000 unita :D

Jopax
01-03-2007, 13:43
sumjam da ce iko u nasim krajevima pravit tolike unite bar ne uskoro
a i taj front/back/side efekt bi bio prekompliciran za igru ovih razmjera

prcko
01-03-2007, 14:19
Ja sam baš kupil supreme i igra je super.Imam sve na high na 1280x1024 i sve je na svom mjestu.Naravno kupio sam novi komp,a da ga nisam kupio nebi ni igro supreme.

Jopax
01-03-2007, 14:19
you lucky bastard

Herr Schnitzel
01-03-2007, 14:31
Uopce ne kuzim kaj ti brijes?

hm, kaj ima razlike roknes li unit s boka, odozada ili frontalno? NE!
hm, ima li teren ikakvog utjecaja na taktičke mogućnosti? NE!
itd, itd...

zisku?

Cool


Ocito da nisi upoznat sa carima ove igre... Itekako da teren ovisi, na neravnom terenu nemožeš napravit veliku power elektranu , a svi koji su dovoljno ušli u igru znaju koliko velika power elektrana znaci ;) Tebe iskljucujem. Za igru ovako grandiozne velicine nije ni potrebna ta s boka-odozada-frontalna glupost, ocito pokušavaš uspoređivati igru sa nekim drugim igrama tipa strategije 2. svjetskog rata di je to imalo nekog smisla. Ovde apsolutno nema, jer naime postoji toliko razlicitih unita da taj sustav nikako nebi moga funkcionirat i bija bi blago receno glupast. Stoga prostudiraj malo igru prije negoli olako pocnes davati takve podcjenjivacke "zisku" pizdarije. To vridi i za sve ostale skeptike :) Odigra san gotovo sve strategije zadnjih 10 godina otkad se taj žanr uozbiljija i ova igra me vrlo ugodno iznenadila. Valjda moj glas znaci nesto? Jedini minus su ekstremni zahtjevi.


Ali ne i fanterije... :-x

Da ih ima, igra bi bila odlicna, ali ovako...

Kiklop
01-03-2007, 16:52
pa meni je bas supać kad nastancam 1000 tenkova i krenem u rush i gledam kako neprijatelj umire
a ne ko u coh doleti mi sniper i pobije mi cjelu diviziju
i ne kuzim ono su ulascima u zgrade snip uleti u zgradu i puca po mojoj 10 torici vojnika a ovi neznaju uletit u tu kucu i ubit ga

MrSmeagol
01-03-2007, 19:52
Ja sam baš kupil supreme i igra je super.Imam sve na high na 1280x1024 i sve je na svom mjestu.Naravno kupio sam novi komp,a da ga nisam kupio nebi ni igro supreme.

Ajme pojma nemaš kako ti zavidim .... predaj svoj komp ako ti je život mio (i supcom također) :killyou: :kill:

Rocchiro
01-03-2007, 19:55
svaka čast igri,al demo sam uninstaliral nakon nekih 5 min igranja

goGAMERo
01-03-2007, 21:11
Iskreno ni meni se pretjerano nije svidjela, pogotovo kada mi u gornjem desnom kutu piše VELIKA BROJKA od 20 koja stoji konstantno! :(

MrSmeagol
02-03-2007, 13:16
Ajte prvo proćitajte recenziju demoa u novom Pc Playu 95 može?
Pa ako nevjerujete meni da je igra zakon ako joj date šansu onda ćete valjda vjerovati IgGyu :pray:

A samo ćekate recenziju cijele igre u sljedećem broju :killyou: 8)

Kiklop
02-03-2007, 17:51
ma lol instaliramaj demo i idem igrat
ljeposve staivman low pokrenem i vidim igra izgleda ocajno i vrti mi se na 60fps reko Ok stavim sve na high osim sjena i AA i ljepo se vrti aljos uvjek ne izgleda bas nest dobro ,a zoom ma lol kakav jeovo zoom jebote bas mogu malo zumirat opce nije ko u ostalim strategijama majvece kaj mogu zoomirat je da gledam s nekih 200m lol WTF?!

Zv0nZ1
02-03-2007, 19:14
ma lol instaliramaj demo i idem igrat
ljeposve staivman low pokrenem i vidim igra izgleda ocajno i vrti mi se na 60fps reko Ok stavim sve na high osim sjena i AA i ljepo se vrti aljos uvjek ne izgleda bas nest dobro ,a zoom ma lol kakav jeovo zoom jebote bas mogu malo zumirat opce nije ko u ostalim strategijama majvece kaj mogu zoomirat je da gledam s nekih 200m lol WTF?!

prvo malo ponovi pisanje... a ovo šta pričaš su gluposti... vidi se da igru nisi praktički ni probao... zumirat se može do najmanjih detalja... vidiš na battleshipu kako mu se topovi vrte i trzaju pri ispaljivanju...

Kiklop
02-03-2007, 20:06
ma lol instaliramaj demo i idem igrat
ljeposve staivman low pokrenem i vidim igra izgleda ocajno i vrti mi se na 60fps reko Ok stavim sve na high osim sjena i AA i ljepo se vrti aljos uvjek ne izgleda bas nest dobro ,a zoom ma lol kakav jeovo zoom jebote bas mogu malo zumirat opce nije ko u ostalim strategijama majvece kaj mogu zoomirat je da gledam s nekih 200m lol WTF?!

prvo malo ponovi pisanje... a ovo šta pričaš su gluposti... vidi se da igru nisi praktički ni probao... zumirat se može do najmanjih detalja... vidiš na battleshipu kako mu se topovi vrte i trzaju pri ispaljivanju...ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno :o i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slabo :o i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu :?

m777
02-03-2007, 20:07
ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno :o i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slaboS:o i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu :?
Pa poglasni u settingsima. :|

Dark Saruman
02-03-2007, 20:13
ah moj MrSmeagol... slutim da te tek poceo prati pubertet...

Trebat ce jos dosta vremena proci dok uspijes razviti onaj "njuh" da odmah skuzis "legendu" u ovoj globalnoj hiperprodukciji shunda.


:D

aj reci nam lijepo gdje živiš pa da te ja i smeagol dodjemo natuč ka mladog crittera :killyou: :killyou: :killyou:

SC je zakon
Hardverski zahtjevi :-x :-x :-x

Kiklop
02-03-2007, 20:33
ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno :o i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slaboS:o i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu :?
Pa poglasni u settingsima. :|sve je poglaseno do kraja

m777
02-03-2007, 21:17
ma neznam stvarno ja vrtim kuglicu na misu i nemogu zumirat opce puno :o i sound efects opce ne cujem ubiti cujem al skroz slaboS:o i kad kliknem na jedinicu ne cujem ono javljanje nista ne kazu kao sto bi ocekivo u RTS-u ubiti cujem samo mjuzu :?
Pa poglasni u settingsima. :|sve je poglaseno do kraja
Tako zna biti u igrama. Glazba je najčešće glasnija od sfx... Stavi ju na cca 70%...

Terror
03-03-2007, 13:51
aj reci nam lijepo gdje živiš pa da te ja i smeagol dodjemo natuč ka mladog crittera :killyou: :killyou: :killyou:


dijete drago, ne bi li ti vec trebao biti u krevetu? kasno je!

:D :pray:

Dark Saruman
03-03-2007, 14:29
pa bio sam u krevetu s tvojom mamom :fof:

W3DR4N
03-03-2007, 14:38
Dark Saruman poslan na hlađenje na par dana.

Terror
04-03-2007, 02:22
pa bio sam u krevetu s tvojom mamom :fof:

LOL, kaj ti tvoja nezna pelene promijenit pa jos i moja treba doci u pomoc?

:D :pray:

W3DR4N, obecajem da necu vise....

Bishop_45_(2)
04-03-2007, 11:31
Ajte prvo proćitajte recenziju demoa u novom Pc Playu 95 može?
Pa ako nevjerujete meni da je igra zakon ako joj date šansu onda ćete valjda vjerovati IgGyu :pray:

A samo ćekate recenziju cijele igre u sljedećem broju :killyou: 8)

valjda ces vishe vjerovati svojem ukusu; ponavljam po 1k1 put ::> Far Cry se svidio recenzentima i igracima diljem svijeta; to NE znaci da cu i ja reci da jegra dobra-> NE NIJE DOBRA, nezanimljiva i jdana prica, blesavi likovi....
jedino sto ima jest dobra fizika i grafika-> koristi jedino u multiyu !!!

tako nemoj srat po ljudima koji kazu da ima se Supreme C ne svidja, ima ljudi kojima je dojadio klasicni RTS, ili im se jednostavno ne svidja igra !!!

whiskey
04-03-2007, 12:16
To nisu strategisti nego obicni lurkeri koji spamaju, igra je dostojna nastavka Total anihilationa po svim karakteristikama i u mnogome je bolja od predhodnika. Ako nemaš šta konstruktivno reci o igri odjebi i postaj svoj 3543 post u rubrici I don't give a damn! Pitanje je koliko je pametnih gamera odustalo od postanja na ovom forumu radi takvih izljeva primitivizma, svaka cast mladim gamerima al dajte naucite se kontrolirati! Ovde raspravljamo o gaming kulturi pa te konstantne svađe nemaju nikakvog smisla za nekog koji želi procitati pametan post.

ZorgTheBorg
08-03-2009, 23:39
Resurrect teme.
Dakle, još pred kraj 2007. je izašao Forged Alliance, donio balance, Seraphime, te sredio i oživio igru. Sada se čeka još jedna ekspanzija, Experimentals, ili čak cijeli Supreme Commander 2. Igra je jedna od najslobodnijih RTS-ova koje sam ikad vidio - štancaj koliko hoćeš, gdje hoćeš i što hoćeš, jedini limiti su unit cap i resursi.


Uglavnom, meni najdraža rasa su Cybrani - fleksibilni i sa nezamjenjivim t2 engineering stationsima koji su za dva koplja ispred UEF dronova, t2 shield koji se stupnjevito upgradea u t3, a imaju i vrlo jeftinog eksperimental spiderbota i solidnog exp. gunshipa, o rapid fire arty da ne govorim :D

Vedro
08-03-2009, 23:55
lol,šta nitko nije već 2 godine dotakao ovu temu?
SC je genijalan rts,volio bi malo odigrat skirmish,al sam posudio frendu dvd od pc-play-a na kojem je demo u kojem možeš guštat beskrajno. :)

###DK###
09-03-2009, 09:18
I meni su Cybrani najbolji. :D
Spiderbot je zakon.

Ali Aeoni su mi isto dobri.
Najbolje je kad pošalješ onaj veliki svemirski brod (izgleda kao onaj u Dan Nezavisnosti, ne sjećam se imena), ubaciš u njega drugih aviona i onda ih ispustiš pred protivničku bazu.
Ma spektakl. :pray:

Markecgrad
09-03-2009, 15:31
Kupio sam SupCom onog dana kad je došao u algoritam (prije 1-2g.) i nisam ga mogao prestat igrat.Jedino me u zadnje vrijeme muči to što imam problem sa DVD-ROM-om pa nemogu cd umetnut.
Inače igra je predobra :pray:

Aral
09-03-2009, 15:32
Poceo opet igrat lol ^^ Forged Alliance...prva misija, zadnji task...muku im mucim 8)

Deadwalker
09-03-2009, 16:42
ja sam igrao nesto kampanju, ali mi se igra nije nesto pretjerano svidjela. A za MP neznam, nazalost imam prelos net da mogu igrati MP :(

Markecgrad
09-03-2009, 16:56
Forged Alliance sam mislio kupit ali mi se zgadio kad sam čuo da se jedinice postupno otključavaju :(

###DK###
09-03-2009, 20:05
RTS je uzasno nepregledan.Ali za MP dusu dalo.

Navikneš se s vremenom.
Zoom-out. :D
Samo da mi ga malo bolje vrti, bilo bi extra.

Deadwalker
09-03-2009, 23:49
Meni igra radi jako dobro. Neznam, nije mi se dopalo to futuristicko okruzenje. Nekako mi je sve pretjerano, a i nervira me to sucelje. Neznam, sve mi je nekako presitno i uzasno nepregledno. Jednostavno, igra mi se nije nesto dopala nazalost. :(

ZorgTheBorg
09-03-2009, 23:58
Forged Alliance sam mislio kupit ali mi se zgadio kad sam čuo da se jedinice postupno otključavaju :(
Netočno, ja i svi s kojima sam igrao imaju sve jedinice u skirmishu i MP, tijekom kampanje postaju dostupna tek dva ili tri unita s misijama.

RTS je uzasno nepregledan.Ali za MP dusu dalo.
Supreme commander je jedan od daleko najpreglednijih RTS-a ikada - zoom do najmanjih detalja, te unzoom na cijelu mapu u 0.5 sekundi. Kome se neda trošiti to vrijeme, ima minimapu. Kome nije dostatna minimapa, ima dual view te si može uključiti topografski prikaz i razne ostale vizualne perverzije.
Igra rastura u svim segmentima osim u hardverskom - usporava na velikim mapama s mnogo igrača kako igra napreduje (ne lagga, već se game speed usporava te se ignorira podešavanje istoga - zna li itko kako to isključit?)

Aral
10-03-2009, 09:25
Dobra je to igra, duhovni nastavak Total Annihilationa, jedne od najboljih rts-a uopce. Danas je tesko zadovoljiti mase, ali mislim da je igra ispala jako dobro. Forged Alliance je jos dodatno usminkao i unaprijedio sucelje, stvarno nemam zamjerki. Igra je u najmanju ruku EPIC, nemozes misiju zavrsit za 20min, to se ponekad,ako imas volje, igra satima...ja sam vec skoro sat i pol na prvoj misiji(govorim o expanziji) i prokleto mi je zabavno napucavat se :thumbs2:

###DK###
10-03-2009, 09:42
Inače volim sve vrste strategija, ali uvijek su mi bile draže one u kojima upravljaš većim brojem jedinica.
A ova igra je apsolutno najbolja u tome.

Deadwalker
10-03-2009, 11:52
a ja upravo suprotno. Vise volim di je ograniceni broj jedinica, svaka s određenim prednostima i nedostacima, pa se može puno taktizirat. Recimo SW Empire at War, Company of heroes, WiC itd.
Naravno, total war serijal je posebna kategorija :wink:

Aral
10-03-2009, 12:18
Znaci dosli smo da zakljucka da svatko voli svoje :pray: Ma u biti ima brdo jedinica al mozes se orijentirat samo na odredjene...Al kao sto rekoh, ima onih koji je vole i onih koji ne, al to svakako ne umanjuje cinjenicu da je igra stvarno dobra! Ipak je to Chris Taylor u jednu ruku ^^

Deadwalker
10-03-2009, 12:53
ma nitko nije rekao da je igra losa, daleko od toga. Al jebi ga, svatko ima svoje ukuse. RTS sam po sebi je poprilicno kvalitetan, ali se meni kao nekakva cjelina nije dopao

Aral
10-03-2009, 15:13
ma nitko nije rekao da je igra losa, daleko od toga. Al jebi ga, svatko ima svoje ukuse. RTS sam po sebi je poprilicno kvalitetan, ali se meni kao nekakva cjelina nije dopao

potpis hehe :D