PDA

Pogledaj cijelu verziju : Final Fantasy 12



02-11-2006, 12:40
Evo sad sad sam poceo igrati FF 12, igra je luda to yaya!
a grafika... oni iz Square enix-a su poludili :pray:
Sistem borbe je malo drugaciji, nesto u stilu Vagrant Story.
Steta sto Nobuo Uematsu vise neradi za njih :( :(
njegove melodije su bile LEGENDARNE :pray: svaka cast


Znam da postoji vec tema Final Fantasy ali kad bi poceo pricat o FF 12 nevjerujem da bi ista postigao.

prcko
02-11-2006, 14:59
Imam pitanje več kad igraš to.To si i ja namjeravam kupit.Ovako jer u tom final fantaziju 12 ima onih summonera kakvi su bili u ff 9 i 10 i jer ima kakvih novih.

v4MP1r3
02-11-2006, 17:52
jeah, poceo sam igrati isto,
iskreno, ni ne znam do kuda sam dosao, bilo je to davnooo...i onda je pocela skola, a onda, mnemas vremena za ista

WEASEL
02-11-2006, 19:16
nisam upućen, jel ima ff12 pc verzija:)

*Fila*
02-11-2006, 19:20
sda kad dođe carbon uzimam i to !E kakav je taj novi stil borbe?

03-11-2006, 17:43
Imam pitanje več kad igraš to.To si i ja namjeravam kupit.Ovako jer u tom final fantaziju 12 ima onih summonera kakvi su bili u ff 9 i 10 i jer ima kakvih novih.

pa zasad koliko vidim nema, a nebi se uklapali u stil borbe pa bi moj odgovor bio ne

a za pitanje o stilu borbe e pa ovako:
Ti upravljas sa svojim likom dok se boris, ides lijevo-desno gdje god zelis i onda mozes kliknuti X ili na PC-u nesto sto zamjenjuje X.
Kad to kliknes pojavi se izbornik sa stvarima kao "attack magic items"
izaberes sto zelis i onda se ti mozes mrdati gdje god zelis, a kad se napuni jedna crta mozes izvrsiti tu akciju. Onda mozes staviti ostalim likovima s kojima neupravljas Gambite, tj stavis da automatski rade sto si im namjestio u tim Gambitima.Ovo sve izgleda vrlo komplicirano sad ali se lako naviknuti. Borbe su vrlo zanimljive i teske. Nije bas da sam profesionalno objasnio ali... moze se barem nesto shvatiti

streetrace777
03-11-2006, 18:14
Ma ja sam je nabavio ali ne volim taj stil igre tu akiju na poteze tako da vise to ne igram

03-11-2006, 21:37
Ma ja sam je nabavio ali ne volim taj stil igre tu akiju na poteze tako da vise to ne igram

to sam i ja isto mislio, na pocetku je borba UZASNO dosadna.
A sad kad imas ekipu, kad su dosle teske borbe i kad se fajtas sa bossevima TO je luda borba

jedino u sto sam se razocarao je muzika. :cry:

ROCCO_GRANDE
04-11-2006, 12:35
Je li ta igra za PC?

C
04-11-2006, 20:08
Je li ta igra za PC?

Da bar...ako želiš igrat na PC-u, potraži malo emulatore. :wink:
Ja sam ljubitelj PCSX2 emulatora :D , i FF-Fan sam, no pošto ti svi emulatori kasne barem godinu dana, predlažem da ih prijeđeš na PS2. :roll:
...evo FFX i X-2 su tek sad postali "Playable" za PC...PCSX2 je za sada WIP (Work In Progress), jedino možeš naći Betu za koju ti ne bih preporučio jer ometa PC-jev BIOS. :cry:
Pričekaj kojih mjesec dana pa poigraj FFX i X-2 na PC-ju. :) Predlažem ti PCSX2 v0.9.2 :wink: :D, nikako v0.9.1 za FF jer je spora i nestabilna. :|

C
04-11-2006, 20:25
Evo sad sad sam poceo igrati FF 12, igra je luda to yaya!
a grafika... oni iz Square enix-a su poludili :pray:
Sistem borbe je malo drugaciji, nesto u stilu Vagrant Story.
Steta sto Nobuo Uematsu vise neradi za njih :( :(
njegove melodije su bile LEGENDARNE :pray: svaka cast


Znam da postoji vec tema Final Fantasy ali kad bi poceo pricat o FF 12 nevjerujem da bi ista postigao.

...bi mi mogao poslati FF12 e-mail-om u nekom formatu (nrg, iso, mds, cue, cdi, b5t, ccd, pdi, ili nekom drugom)? :pray: :D

Valtiel
04-11-2006, 21:40
Emulator je dobar, ali trazi jaaaaaaaku konfu... :?

C
04-11-2006, 21:50
Emulator je dobar, ali trazi jaaaaaaaku konfu... :?

Ne treba jaku konfu, nego je stvar u emulatoru.
Npr. Na PCSX2 v0.9.1 FFX i X-2 se nemre igrat koliko je sporo, dok na PCSX2 v0.9.2 bez beda igraš.
Iznimka je ako želiš pleyat sa VM-om (treba ti min. 1GB RAM-a).

Arbiter of Change
04-11-2006, 21:52
Emulator je dobar, ali trazi jaaaaaaaku konfu... :?

Ne treba jaku konfu, nego je stvar u emulatoru.
Npr. Na PCSX2 v0.9.1 FFX i X-2 se nemre igrat koliko je sporo, dok na PCSX2 v0.9.2 bez beda igraš.
Iznimka je ako želiš pleyat sa VM-om (treba ti min. 1GB RAM-a).

I sve u POTPUNOSTI radi?

Imaš download link?

C
04-11-2006, 21:58
Emulator je dobar, ali trazi jaaaaaaaku konfu... :?

Ne treba jaku konfu, nego je stvar u emulatoru.
Npr. Na PCSX2 v0.9.1 FFX i X-2 se nemre igrat koliko je sporo, dok na PCSX2 v0.9.2 bez beda igraš.
Iznimka je ako želiš pleyat sa VM-om (treba ti min. 1GB RAM-a).

I sve u POTPUNOSTI radi?

Imaš download link?

Uvjek će ti biti graf. bug-ova. Ali ti je najbolie vidjeti listu igara. :D
Nothing - Nikako ne možeš igrati
Intro - samo početna animacija
Ingame - možeš igrati, ali vrlo, vrlo šteka (cirka 0.7 FPS-a u minuti)
Playable - možeš igrat bez pol muke

Arbiter of Change
04-11-2006, 22:02
pp sent.

Thanks ;)

ROCCO_GRANDE
08-11-2006, 08:54
Ne čini mi se primjerenim da se ovdje pokreću teme za konzolaške igre. Ipak je ovo forum časopisa koji se bavi isključivo PC igrama.

08-11-2006, 13:34
Ne čini mi se primjerenim da se ovdje pokreću teme za konzolaške igre. Ipak je ovo forum časopisa koji se bavi isključivo PC igrama.

ae to sam i ja pomislio i bio sam siguran da ce netko napravit ovakav post :P
e da arbiter of change dobra ti je lokacija :rotfl:
e da sad sam zapeo u leviathanu (brodu jednom) pa ako netko zna nekakvu taktiku za srediti judgeove volio da mi pomogne