PDA

Pogledaj cijelu verziju : Treba li nam Max Payne 3?



trak_sumraka
02-11-2006, 09:26
Sam sam iznimno velik poklonik Maxa i smatram da najveća prednost ove igre ne leži u akciji (iako je iznimno dobro odrađena), niti u bullet time-u, već u iznimnoj noir atmosferi i priči igre. Mislim, zapravo, da je Max najveći razlog zbog kojeg je igra tako dobra. Čovjek je toliko puta izubijan, popio je toliko olova da je njegova masa povećana za negje šest puta :) , te se naguto toliko painkillera da bi posramio i najveće ovisnike o morfiju, no on i dalje gura naprijed.
Ok, nazad na temu...
Budući da je sada Remedy prodao prva na Max Payne-a Rocstar Games-u radi financiranja Alan Wake-a, mislite li da nam treba Max Payne 3 koji neće biti od Remedy-a?
Nemojte me krivo shvatiti, vjerujem da RG može izdati neke dobre igre, no mislim da Max Payne-a (dobrog barem) može napraviti samo tim koji je zaslužan za prvi i drugi nastavak upravo zbog gore navedenog razloga...
Priča GTA mi nije baš srceparajuća, ako znate što mislim...

Asai
02-11-2006, 09:43
uff..bilo bi fora vidjeti Maxa u trećem dijelu,no sumnjam da bi to ispalo dobro od strane RG-a... :?

W3DR4N
02-11-2006, 09:45
Rockstar je Tarantino u gamingu. Odlično su počeli, a sad imaju bahat stav da će im svaka glupost koju izdaju proći. I nažalost, prolazi im. Zato dobivamo filmove poput Kill Billa i igre poput Manhunta i Bullya.
Maxa bi uništili totalno, jer bi uveli nepotrebne provokacije i likove koji se nikako nebi uklopili u takav setting. Iako, Rockstar je najavio vlastitu noir igru, LA Noir.

EDIT: Ne mogu vjerovati da editiram psovke :)))

trak_sumraka
02-11-2006, 09:49
Hvala vam na vašim razmišljanjima, no molim vas, suzdržite se od psovanja, barema na temeama koje sam ja pokrenuo. Nemojte ovo shvatiti kao uvredu, već je stvar u tome što ja ZBILJA mrzim psovanje.

trak_sumraka
02-11-2006, 10:09
no, dobro, nazad na temu...
Mislim da još jedan razlog zašto Max 3 ne bi trebao biti proizveden (od strane bilo koga osim Remedy-a) je završetak drugog djela. To je jedan od onih krajeva koje jednostavno ne treba pokvariti nekim nastavkom loše priče. Mislim da se Max na kraju dvojke napokon pomirio sa svojom sudbinom, jer kaže nešto kao:
"I had a dream. My wife was in it. She was dead. But it was alright.."

Tako da, osim ako ne napišu neko fantastičnu priču koja bi se iznimno dobro navezala na osobu Max Payna na kraju dvojke (jer ne želim igrati Maxa gdje se čovjek napokon pomirio s prošlošću, a ono, ide na ubijački pohod pod nekakvom izlikom, npr., hvatanja nekog mafijoze ili nešto slično. Želim nešto kohezivno, nešto u što bih mogao vjerovati da pokreće Max Paynea) jednostavno ne bih mogao progutati taj proizvod i vjerojatno bih ga odbacio samo zato što bi upropastio doživljaj jedinice i dvojke..

To bi bilo nešto kao da naprave nastavak Another World-a (zbilja obožavam ovu igru), te tako upropaste svu poetičnost i dirljivost završne scene (stariji igrači, sjetite se). Takvo što jednostavno ne bi bilo u redu.

Nightyx
02-11-2006, 10:11
Ne treba.

Rocchiro
02-11-2006, 10:33
naravno da hocu 3. dio,i mislim da je bullet time ipak maxov zastitni znak

LeftY
02-11-2006, 10:36
naravno da hocu 3. dio,i mislim da je bullet time ipak maxov zastitni znak

x2

4Non1MuS
02-11-2006, 10:38
Treba nam Max Payne 3.

Jer 1 i 2 su imali odličnu atmosferu, kakvu večina igara nije imala.

Raoul Duke
02-11-2006, 10:44
OCEMO MAX PAYNE 3 !!!!!! :wink:

trak_sumraka
02-11-2006, 10:48
I ja hoću.
Ali sam zabrinut da, ukoliko Max 3 ne napravi Remedy, će to ispasti isprazna pucačina tipa Total overdose (koja je zabavna, ali to je uglavnom to to...)

Raoul Duke
02-11-2006, 11:25
Kad izlazi?

mrs.croft
02-11-2006, 11:29
I ja hoću.
Ali sam zabrinut da, ukoliko Max 3 ne napravi Remedy, će to ispasti isprazna pucačina tipa Total overdose (koja je zabavna, ali to je uglavnom to to...)

kolko god ja htio MP3,ovo je prava istina...i ako ga napravi Rockstar to neće biti to...jer oni i Remedy nemaju iste ideje i mišljenja u svojoj glavi...a Another World je predobra igra,ali joj ne treba nastavak,ma kolko god ga ja htio odigrat.

trak_sumraka
02-11-2006, 11:37
[quote="trak_sumraka":3bhd80s7]I ja hoću.
Ali sam zabrinut da, ukoliko Max 3 ne napravi Remedy, će to ispasti isprazna pucačina tipa Total overdose (koja je zabavna, ali to je uglavnom to to...)

kolko god ja htio MP3,ovo je prava istina...i ako ga napravi Rockstar to neće biti to...jer oni i Remedy nemaju iste ideje i mišljenja u svojoj glavi...a Another World je predobra igra,ali joj ne treba nastavak,ma kolko god ga ja htio odigrat.[/quote:3bhd80s7]

Upravo tako...

trak_sumraka
02-11-2006, 11:40
I bojim se da će Max završiti ovako:

(sa wikipedije, članak o Another World-u)

A non-cannon sequel entitled Heart of the Alien was released for the Sega Mega-CD in 1994. The game was similar in visual style to Another World, although Heart of the Alien's programmers opted instead to use standard sprites instead of Chahi's 2D polygonal style, as they were quicker and easier to implement. The player takes control of the alien who befriends the protagonist in the original game and the backstory to the game is elaborated on. It is commonly mistaken for a midquel, probably due to the presence of (monochromatic) flashbacks in the game's introduction, which show the events of the first game from the alien's point of view.

Chahi had nothing to do with the development of the game, beyond suggesting Lester's death, and he has since regretted that decision stating that he did not like it because it made a definite conclusion to the story, which Chahi had deliberately left open-ended.

Ako je ovo sudbina Maxa... :( :( :(

john_constantine
02-11-2006, 11:40
Je, baš bi htio da izdaju max payne, ali pitanje je kako će napraviti priču...

MasaKrisT
02-11-2006, 12:35
upravo instaliram 2 dio(opet),moram prvi nabavit...igra je odlicna...htio bih trojku,iako ne radi Remedy bolje da licencu ima Rockstar nego netko tipa EA(cudim se da nisu i to kupili) tako mozda cak bude i dobro...i kad ce taj alan wake da i to vidim?

Lord Coldwolf
02-11-2006, 19:48
ne nezelim maxa 3

bullet time,. i odlicnu akciju mogu napravit u nekoj drugoj igri.

karboniziran
02-11-2006, 19:50
ovak maxić će bit noir tužan i stariji za koih 10ak godina...tak da ćemo imat starkelju kao glavnog glumca...:D
nivoi će biti podjeljeni kao jedan veliki grad gdje mi trčkaramo kao odbjegli turisti po gradu i tražimo misije sa gunom u ruci i low-healty monom na leđima :cry: yeah rockmoon games always make you different. in different way. :D

ali neželim pravog maxa bolnog ak nie od remedya thats fa sure! :D

Lord Myrkul
02-11-2006, 19:56
ovak maxić će bit noir tužan i stariji za koih 10ak godina...tak da ćemo imat starkelju kao glavnog glumca...:D
nivoi će biti podjeljeni kao jedan veliki grad gdje mi trčkaramo kao odbjegli turisti po gradu i tražimo misije sa gunom u ruci i low-healty monom na leđima :cry: yeah rockmoon games always make you different. in different way. :D

ali neželim pravog maxa bolnog ak nie od remedya thats fa sure! :D

ma tribali bi napravit 3. samo da je max već stara konjina i prića recimo unuku ili nekom liku(nije bitno), i ona priko njegovih sječanja igraš
i onda na po misije sve stane, pauza, max mora na wc.
starosti teška li si...

POSA
02-11-2006, 20:02
treba

*Fila*
02-11-2006, 20:11
ne ne i ne :thumbs1: :naughty:

john_constantine
02-11-2006, 20:19
ne nezelim maxa 3

bullet time,. i odlicnu akciju mogu napravit u nekoj drugoj igri.

E da, ne rade li ono neku akcijsku igru u stilu filmova Johna Wooa, Hard boiled ili žestoki policajac? Za Chow Fat Yanom u glavnoj ulozi s odličnog grafikom i spektakularnom akcijom? Ali sam zaboravio naslov....

POSA
02-11-2006, 20:22
da, čini mi se da se i zove tvrdo kuhan
ali lijepo bi bilo vidjeti maxa još jean put
mislim da zaslužuje trilogiju

DrunkyDuck
02-11-2006, 20:23
Max je rijesen, time to move on...

...iako znam da ce zasrati.

olio
02-11-2006, 20:25
da zasrat če ali barem priču ne mogu zasrat :D

Empe Tri
02-11-2006, 21:37
Ne treba.
:pray: :pray:

Prince-Artas
02-11-2006, 22:04
pa bilo bi dobro da dođe, sigurno bi odigrao

trak_sumraka
03-11-2006, 00:07
Bilo bi dobro kada bi napravili dobro. No, pogledajmo istini u oči - ako bude od Rockstara... Dobit ćemo onu situaciju koju sada fallout 3 ima, kada je bet otkupila licencu... Svi fanovi su se praktično urotili, kada su shvatili da neće biti izometrijskog pogleda (barem ne kao primarnog).
Neka naprave neku pucačinu ako im se pucačina pravi, no Max Payne je puno više od toga. Ako svedu Maxa na samo pucačinu, onda smo zbilja svi tvrdo kuhani :wink:
zapravo je to vrlo tužno :cry: :cry:

Werewolf
03-11-2006, 00:11
TREBA! :boohoo:

trak_sumraka
03-11-2006, 09:16
Rockstar je Tarantino u gamingu. Odlično su počeli, a sad imaju bahat stav da će im svaka glupost koju izdaju proći. I nažalost, prolazi im. Zato dobivamo filmove poput Kill Billa i igre poput Manhunta i Bullya.
Maxa bi uništili totalno, jer bi uveli nepotrebne provokacije i likove koji se nikako nebi uklopili u takav setting. Iako, Rockstar je najavio vlastitu noir igru, LA Noir.

EDIT: Ne mogu vjerovati da editiram psovke :)))

Heheh, Majstore! Hvala ti :wink:

03-11-2006, 09:53
Treba nam Max Payne 3,ali ne sa maxom...tj takva igra sa potpuno novom pričom i likovima.

kraj dvojke je fakat srceparajuć(MONAAAA :cry: )i netreba ga sad kvariti...