PDA

Pogledaj cijelu verziju : RUNE



TheBorg
01-11-2006, 23:39
Nadam se da će ovo bar netko dobro pročitat. Ovako. Nakon par godina sam se odlučio probat proć (opet) Rune. Probam instalirat i na cca 99% mi dođe CRC (mrzim taj naziv). Imam oriđiđi pa sam počeo file po file skidat na komp (dakle backup oriđiđija) i otkrio sam 2 podatka koji su otišli kvragu. To su village.utx i wood.utx. Nalaze se u teksturama. Sad molim na koljenima ako će mi netko to poslat na mail. Hoće li? Ako tko ima nek mi se javi na pp ili tu pa dam mail. Hvala.


(za neupućene... Prženje bilo kakvog oriđiđi filma,igre itd je dozvoljeno ako taj isti prženi film ili igru koristi ta osoba u osobne svrhe, dakle, ovo nije gusarstvo. Zar ne?)

Dux
02-11-2006, 12:05
pa koji od ta dva ti ne radi?
to su prilično veliki fileovi za dial up korisnika poput mene (cca 12mb)

TheBorg
02-11-2006, 19:29
Ni jedan ni drugi. Oba su crkitis... I ja imam 56k. Nemam pristup DSLu... Mislim da su oba cca 12mb. Jedan je 8 a drugi max 5. Ako znaš nekog frenda koji je voljan poslat a da ima dsl?
Inače, 15 mb mi za max 30 min skine.

Daniel666
03-11-2006, 10:56
SPrženje bilo kakvog oriđiđi filma,igre itd je dozvoljeno ako taj isti prženi film ili igru koristi ta osoba u osobne svrhe, dakle, ovo nije gusarstvo. Zar ne?)

Je. Dovodi te u napast da to nekom daš. Npr meni. Mogo bi to meni dati. A ja ti zato nedam niš. Zato jer sam pravi spammer i pederko kakvog ovaj forum nije vidio!
P.S.
Kura.c mi je jako mali! :cry: