PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW TCG!



RIPtheREAPER
01-11-2006, 18:11
Stalno nes novo! Pa zar MTG nije dovoljan!!
Ja pogledao malo karte i pravila i ponovno donio odluku da je MTG najbolji.
Uglavnom, sve se bazira na heroju i ako on crkne izgubio si. Umjesto sorceryja su questovi za koje moras platit "manu" i ako platis dobis neki bonus. I naravno posoje creature kao i u Waru i sa njima se bori a i onaj eroj ima neki efekt ali se on ne fight jer je pizda :D

Dreamer Deceiver
01-11-2006, 18:20
i još su stavili leeeroya u karte :rotfl:

ghostgamer
01-11-2006, 18:59
heh samo sam ceko tko ce prvi otvorit ovaj topic.Pa sve dok oni mogu zaradit uvijek ce bit nesto novo a sto se tice samo igre mislim da ce bit zanimljiva pogotovo ljudima iako je također kopija mtga ali vec je dokazano da kopije mogu biti cak i bolje npr VS koja je daleko izbalansiranija igra od mtga i nema neke imba infinity comboe ali ne igra ju puno ljudi prvenstveno zato sto bas nema organized playa za razliku od mtga koji ima 5 dana u tjednu turnire pa se to odnosi i na wow ako bude turnira sve vise ljudi ce ga igrat(ja ne :wink: )

reiki_
01-11-2006, 19:33
što je sljedeće ? warcraft sličice svakog četvrtka uz Slobodnu Dalmaciju?

RIPtheREAPER
01-11-2006, 19:40
nebih se cudio da i to stave

Karzah
01-11-2006, 20:13
Stalno nes novo! Pa zar MTG nije dovoljan!!
Ja pogledao malo karte i pravila i ponovno donio odluku da je MTG najbolji.
Uglavnom, sve se bazira na heroju i ako on crkne izgubio si. Umjesto sorceryja su questovi za koje moras platit "manu" i ako platis dobis neki bonus. I naravno posoje creature kao i u Waru i sa njima se bori a i onaj eroj ima neki efekt ali se on ne fight jer je pizda :D


Već dosta dugo se informiram u vezi tog TCG-a i kupit ću si , malo odmora od LOTR tcg-a će dobro doći .

Evo prve WoW karte :

http://img515.imageshack.us/img515/5085/tazoaa9.jpg

Lijepo izgleda zar ne ?!

RIPtheREAPER
01-11-2006, 21:19
samo mi je glupo kaj ti sve ovisi o heroju. Jel se moze imat samo jedan ili vise heroja?

Systematic Reverse
01-11-2006, 21:21
E owo je wec pretrejarno :D

Karzah
01-11-2006, 21:26
Pravila za WoW TCG

http://entertainment.upperdeck.com/wow/ ... fault.aspx (http://entertainment.upperdeck.com/wow/en/howtoplay/default.aspx)

btw - ovo je WoW TCG a ne Warcraft TCG tako da ću to prebaciti u WoW podforum i editat ću naslov topica .

flander
04-11-2006, 18:05
da vidio sam na TV-u reklamu,čak je i PC Play reklamiran :) :) čini se fora,al karte ko karte,radije ja ostajem pri samoj igri :D :D

The BigOne
05-11-2006, 17:29
wow tcg je tisuću puta bolji od mtg

:kill: :twisted: :fof: :pray: :rotfl:

Dreamer Deceiver
05-11-2006, 17:41
bigone editiro sam ti post zbog previše smajla(nije bilo pretjerano puno ali mi se brisalo smajlice)

htio bi da u pcplay stave barem jednu kartu od WoW TCG (i to neka bude hero)

i kupit ću si sad u petak jedan paketić u zg(zagreb,ne zul gurub)

Dark Saruman
05-11-2006, 21:00
bolji je Yu-Gi-Oh :D

Gadoschi
05-11-2006, 21:05
bolji je Yu-Gi-Oh :D


ubij se

Dark Saruman
05-11-2006, 21:40
bolji je Yu-Gi-Oh :D


ubij se

:killyou: evo pokuso, nece :fof:

flander
05-11-2006, 23:11
[quote="Dark Saruman":bs0vbbdw]bolji je Yu-Gi-Oh :D


ubij se

:killyou: evo pokuso, nece :fof:[/quote:bs0vbbdw]



ma Pokemoni rocks :fof: :wink: :rotfl:

Gadoschi
06-11-2006, 18:16
looooooooooool

06-11-2006, 18:48
Ma dajte mi recite samo, kolko dođe starter a kolko booster, ja ću svakako kupovat, ako mi ne interferira s kupnjom bonova, bureka i čevapa. I onda kad svi budemo imali svoje deckove, možemo organizirati PCPlay Turnir u WoWTCG-u. "You can say I'm a dreamer, but I'm not the only one!"

Karzah
07-11-2006, 13:13
booster 33kn
deck 129kn

07-11-2006, 18:28
Deck je OUTRAGEOUS, ali booster još dolazi u obzir, pa ćemo vidit...
Ak je neko kupio, nek slobodno tu napiše kaje dobio i to, za info drugima.

RIPtheREAPER
07-11-2006, 19:42
Ja gledam di je moja tema!!
A kad ona ovde..,
Kul...
Ovako:
Preskupo, nije bolje od MTG-a i svakako necu skupljat jer mi se vise neda i puna mi je glava tih TCG-ova. Slazem se s nekim ko je rekao da je to sve komercijalizacija-sta god to znacilo... (ili korumpirano, neznam)
Ja sam skupljao MTG ali mi je dosta bacanja para pa cu to sve lepo prodati.
A da izade Diablo TCG...eeee too bi bio sasvim nes drugo... Za to bi se dalo dogovoriti i pogledati sta se nudi.
Zakljucak dana:Ssigurno necu to skupljat

Majstor
13-11-2006, 10:19
kanim kupiti te karte i molim one forumaše koji su kupili karte neka mi vele da li se isplati kupiti ih i da li je sam način igre dobar

prcko
13-11-2006, 15:26
ma :D :D .Zarazil sam se s wow-om i sad mi samo još treba da predjem na karte onda imam 2 ovisnosti vezane za wow.Ko zna mozda počnem na karte mazat linoladu bum si mislil da je kruh.JJOOOJJ sav sam u tom wow-svijetu :D

Waylon
13-11-2006, 17:18
to ti je zdravo.... :wink:

Wizard
01-12-2006, 20:27
Kad dobijem TBC CE dobit cu i TCG deck pa...

dabl eM
01-12-2006, 20:29
evo ljudi ja igram...vec jedno vrijeme...i u pocetnom decku sam dobil priesta al sam se mijenjal za locka i sad imam solidan deck od 70 karti za locka...sad dolazi onyxia uskoro i ak neko nezna ide se na nju 5 na 1 i na 2 faze...i neko je rekel da butu izasle tbc tcg...ne tbc bu samo 1. od mnogo edicija...tak da se samo nadovezuje na wow karte..novi itemi.rase,klase za fakcije i heroji..

igra je super...


ako ste u vz ili okolicu imamo svoju hmmm...grupu?ima nas oko 10-a i igraju oni koji ne igraju wow i super nam je..sastajemop se redovito..trave ima...pica ima...ko bog...

karta jos ko btw?

i da: pls nemojte me ispravljat ak sam ponavljal nekaj iz topica jer prije pisanja ovog nisam nikaj cital

dabl eM
01-12-2006, 20:33
btw...nije mjesavina tcg :P tj TOTALNO je drukcija..da si igral bi znal..mjesavina je svega dosad...

mane mogu bit bilo koje karte...heroyevi abilityi...klas spelovi,itemi.questovi..osim allia lock i hunt moze imat petove---svi spelovi su bazirani na igri ko i u pravom wowu..sve...tak da nemojte govorit da je kopija..ko voli nek izvoli.

BlackDCRO
02-12-2006, 23:32
Inace prvi i jedini tcg koji sam skupljao i igrao je bio Pokemon tcg(dok sam jos bio klinac, kojemu je to bila najvaznija stvar u zivotu tada)...
Wow tcg mi se cini zanimljiv i citam vec dugo ovaj rulebook i objasnjenja, nesto sam i skuzio, no zelio bih to ipak vidit u praksi...
Zato vas pitam, zna li ko kakav link sa nekakvom borbom da vidim ja kako to izgleda u praksi?
Hvala unaprijed!

dabl eM
02-12-2006, 23:53
dojdi u vz...svaku subotu su fightovi ;)

LOCK FTW

Dreamer Deceiver
03-12-2006, 11:00
molim vas nemojte spamat

Wolfman
04-12-2006, 08:27
booster 33kn
deck 129kn

Evo da malo objasnim, znači booster, u njemu se nalazi:
1 rare /epic karta
3 uncommon karte
1 uncommon hero karta
10 common karata
1 ude point karta (to su oni bodovi koji se mogu skupiti i onda se dobija neka "pizdarija" u pravom wow-u.

starter ili kao je nazvan deck sastoji se od:
2* boostera
3* Oversized hero karte, to su više kolekcionarske karte heroja, naime par puta su veće od normalnih karata
1* deck, koji se sastoji od 33 karte, uključujući heroja i 1 rare, 5-9 unomona, postoji 9 različitih startera (po 1 za svaku klasu) i unaprijed kada kupujete ne znate koju ćete osvojiti.

Igra je jako dobra i zarazna

Ekspanzija: ovaj tjedan bi navdno trebala izaći prva ekspanzija: Onyxia, fora je u tome da će se navodno igrati 3:1, odnosno 3 hero igrača će pokušati zabiti Onyxiju koju će voditi 1 igrač, i btw. ja sam odlučio da neću imati nikakkav hero deck, nego Ony deck. Onyxia će se sastojati od 110 karata + 10 loot karata (da, da nutra će biti epici= razne kacige). Cijena će biti cca 250 kuna.

šuška se da je slijedeća ekspanzija: Ragnaros!

Svi oni iz Zagreba koji žele saznati nešto više o igri mogu doći svake subote u 16:00h u land of Magic (Frankopanska 22) i prisustvovat/gledati turnir.

Vidimo se!!!

E da, moguće je umjesto rare/epic karte dobiti karte sa struganjem, sa kodom koji se ukuca u pravi wow i dobija se pet, tabard ili mount (kornjača).

RIPtheREAPER
09-12-2006, 11:14
Evo da malo objasnim, znači booster, u njemu se nalazi:
1 rare /epic karta
3 uncommon karte
1 uncommon hero karta
10 common karata
kopija Magica :pray: :pray:

=preskupo i samo nova stvar za trošenje love

v4MP1r3
09-12-2006, 11:34
Evo prve WoW karte :

http://img515.imageshack.us/img515/5085/tazoaa9.jpg

Lijepo izgleda zar ne ?!

evo, tu sam i ja dobio...
sad bas slazem deck...

a i sumnjam da je ovo "bacanje novaca" pa cujte, ako en trosim na cigarete, valjda mogu baciti lovu u dim na koji drugi nacin :D

v4MP1r3
09-12-2006, 17:30
gad dem!
jel postoji mozda igra o WOW TCG-u? kako je bila za pokemone (lol) ?

Spectre
09-12-2006, 19:55
Da, zove se World of Warcraft :)

v4MP1r3
09-12-2006, 21:57
Da, zove se World of Warcraft :)

-.-

kao GAME, iliti za DOWNLOAD za UCENJE ... ako znas, molio bih link za download... ako to uopce postoji...

flander
09-12-2006, 22:42
gad dem!
jel postoji mozda igra o WOW TCG-u? kako je bila za pokemone (lol) ?




Misliš kao Yu-Gi-Oh kad kartaš na kompu i to??? Ne toga nema,al ima za kupit karte,to da :wink:

v4MP1r3
10-12-2006, 00:17
gad dem!
jel postoji mozda igra o WOW TCG-u? kako je bila za pokemone (lol) ?




Misliš kao Yu-Gi-Oh kad kartaš na kompu i to??? Ne toga nema,al ima za kupit karte,to da :wink:

...da ovo za komp...a nista, cekat cu kad ce GBA napraviti pa da...ovoga da, kupim disketicu za GBA, Wii, DS ili tko zna sto ^^

Svinjoguz
09-01-2007, 21:16
zar nije jednostavnije umjesto decka i boostera kupit 60day game card i igrat online?!?!

prcko
09-01-2007, 21:27
zar nije jednostavnije umjesto decka i boostera kupit 60day game card i igrat online?!?!
Bome je ali neki i kartaju i igraju

Shadowhell
10-01-2007, 01:09
zar nije jednostavnije umjesto decka i boostera kupit 60day game card i igrat online?!?!

Zašto bi netko kupio MMORPG ako želi igru s kartama? Po kojoj logici takva sranja zaključuješ?

flander
10-01-2007, 01:43
zar nije jednostavnije umjesto decka i boostera kupit 60day game card i igrat online?!?!

Zašto bi netko kupio MMORPG ako želi igru s kartama? Po kojoj logici takva sranja zaključuješ?



svaki olatrićak ima svoj križićak :wink:

Valnjes 666
10-01-2007, 02:29
Ja gledam di je moja tema!!
A kad ona ovde..,
Kul...
Ovako:
Preskupo, nije bolje od MTG-a i svakako necu skupljat jer mi se vise neda i puna mi je glava tih TCG-ova. Slazem se s nekim ko je rekao da je to sve komercijalizacija-sta god to znacilo... (ili korumpirano, neznam)
Ja sam skupljao MTG ali mi je dosta bacanja para pa cu to sve lepo prodati.
A da izade Diablo TCG...eeee too bi bio sasvim nes drugo... Za to bi se dalo dogovoriti i pogledati sta se nudi.
Zakljucak dana:Ssigurno necu to skupljat




Evo da malo objasnim, znači booster, u njemu se nalazi:
1 rare /epic karta
3 uncommon karte
1 uncommon hero karta
10 common karata
kopija Magica :pray: :pray:

=preskupo i samo nova stvar za trošenje love

U svakom slučaju-kopija-i nikad neće biti bolji od MTG-a jer je MTG toliko kompleksan (milion strategija,5 boja {6 ako brojima artifacte},13500 karata i još se povećava svaka 3 mj za 170 do 380), a WoW TCG to nikad neće biti...

flander
10-01-2007, 02:40
Pa kolko sam ja sve to skužio MTG je prva od takvih kartaških igara zal ne :?

Valnjes 666
10-01-2007, 02:41
Pa kolko sam ja sve to skužio MTG je prva od takvih kartaških igara zal ne :?

Da,nastala je 1993,al tad ste skoro svi bili jaaakoo mali,pa se na sjećate. (Od nekih na ovom forumu je MTG stariji od njih samih) :o !!!

Wolfman
10-01-2007, 08:22
Btw. ja sam nešto stariji, magic igram aktivno od 2001,s time da sam ga igro preko Shandalara još 95/96....

WOW tcg sam počeo igrat par dana nakon starta, i mogu reći da ima puno potencijala, fora je u tome da ima malo crap karata, za razliku od MTG gdje je 90% karata neiskorišteno, ima i puno strategija, 9 potpuno različitih deckova već postoji, za razliku od magica koji ima po 3-4 tier1 deckova....

Isto tako raid deckovi su guba...moja jadna Onyxija je zadnji put bila opak ubijena od 3 odnosno 4 igrača...

Ali vrijeme će pokazati