PDA

Pogledaj cijelu verziju : Yugioh



Wolfwrath
01-11-2006, 14:45
Samo me zanima ko još igra yugioh da mu se mogu smijati.

Lord Myrkul
01-11-2006, 15:34
yugioh sucks ali zato mtg rulz

mravojed19
01-11-2006, 16:27
:toilet:

RIPtheREAPER
01-11-2006, 17:50
tako je mtg rulz!!!

goGAMERo
01-11-2006, 18:05
Moj buraz na ta sranja, daje mjesečno i po 300 kn... ČISTA MAMIPARA DA ZABAVI DJECU RETARDIRANU :)

Ako ti je stalo do jugijoa, instaliraj igru, i napravi neki LAN party :)

Deno
01-11-2006, 18:11
Samo me zanima ko još igra yugioh da mu se mogu smijati.

Ko voli nek izvoli...

Ogg The Dogg
02-11-2006, 21:22
Samo me zanima ko još igra yugioh da mu se mogu smijati.
ajd da pogodim koliko imaš godina? ja bi reko između 13 i 15. do prije par mjeseci si karto yugioh, onda si sreo nekog starijeg ko karta mtg, počeo kartat to isad pljuješ po yugioh-u. i sad si ti faca. ja bi te najradije zatuko nekim kolcem, jer mi taki likovi s izjavama "da mu se mogu smijat" baš idu na živce :yuck:
eh da za ostale, ja ne kartam nikakve tcg-ove, ali puno djece oko mene karta i baš rade ovo što sam sad ispričao.

olio
02-11-2006, 21:24
[quote="Wolf King":3refrifr]Samo me zanima ko još igra yugioh da mu se mogu smijati.
ajd da pogodim koliko imaš godina? ja bi reko između 13 i 15. do prije par mjeseci si karto yugioh, onda si sreo nekog starijeg ko karta mtg, počeo kartat to isad pljuješ po yugioh-u. i sad si ti faca. ja bi te najradije zatuko nekim kolcem, jer mi taki likovi s izjavama "da mu se mogu smijat" baš idu na živce :yuck:
eh da za ostale, ja ne kartam nikakve tcg-ove, ali puno djece oko mene karta i baš rade ovo što sam sad ispričao.[/quote:3refrifr]ja kartam.....

Jerry
02-11-2006, 21:34
prije sam kartao,no shvatio sam da je to sve crap,no čakl sam se i s gogamerovim bratom prek MSn.a pričo o njima

Tuco [o]_[O]
02-11-2006, 21:58
[quote="Wolf King":p84ukc2l]Samo me zanima ko još igra yugioh da mu se mogu smijati.
ajd da pogodim koliko imaš godina? ja bi reko između 13 i 15. do prije par mjeseci si karto yugioh, onda si sreo nekog starijeg ko karta mtg, počeo kartat to isad pljuješ po yugioh-u. i sad si ti faca. ja bi te najradije zatuko nekim kolcem, jer mi taki likovi s izjavama "da mu se mogu smijat" baš idu na živce :yuck:
eh da za ostale, ja ne kartam nikakve tcg-ove, ali puno djece oko mene karta i baš rade ovo što sam sad ispričao.ja kartam.....[/quote:p84ukc2l]

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

unknown
03-11-2006, 08:01
_[O]]
[quote="Ogg The Dogg":1s2t328e][quote="Wolf King":1s2t328e]Samo me zanima ko još igra yugioh da mu se mogu smijati.
ajd da pogodim koliko imaš godina? ja bi reko između 13 i 15. do prije par mjeseci si karto yugioh, onda si sreo nekog starijeg ko karta mtg, počeo kartat to isad pljuješ po yugioh-u. i sad si ti faca. ja bi te najradije zatuko nekim kolcem, jer mi taki likovi s izjavama "da mu se mogu smijat" baš idu na živce :yuck:
eh da za ostale, ja ne kartam nikakve tcg-ove, ali puno djece oko mene karta i baš rade ovo što sam sad ispričao.ja kartam.....[/quote:1s2t328e]

:rotfl: :rotfl: :rotfl:[/quote:1s2t328e]

baš si smješan...ne. I što da karta yu-gi-oh, ja sam probao onaj konamijev yu-gi-oh mmo zato što je neko vrjeme bio free, ali zato se ne isplati davati novac

Sonic_Moronic
03-11-2006, 08:04
Dobar je, imo sam karte no nemam s kim igrat...
A jeste likovi, ako vam je to shit ne morate se smijati drugima, neka se zabavljaju :|

Ficho56
03-11-2006, 09:41
nikad to nisam karto al zato od 3. razreda osnovne kartam MTG,
a kaj je najbolje prvi deck mi je bio iz Tormenta sa noćnim morama
:killyou: :killyou: :killyou:

Berax0r
03-11-2006, 10:02
ja sam to prije ali kada sam vidio šta ima sve na kompu :pray: :pray:

D.E.M.O.
03-11-2006, 10:10
[quote="Wolf King":z6atxr4y]Samo me zanima ko još igra yugioh da mu se mogu smijati.
ajd da pogodim koliko imaš godina? ja bi reko između 13 i 15. do prije par mjeseci si karto yugioh, onda si sreo nekog starijeg ko karta mtg, počeo kartat to isad pljuješ po yugioh-u. i sad si ti faca. [/quote:z6atxr4y]
bas sam to pomislio. aplauz :boohoo:

Wolfwrath
03-11-2006, 10:26
Hey,Oggy Doggy!
Imam 13 g.istina.No da nešto kažem.

Bolji mi je yugioh nego mtg.I samo ponekad kartam sa jednim prijateljem yugioh.Nije da bih se smijao,samo sam se zajebavao.
Npr.,na http://www.xerocreative.comSima forum na kojem možeš izmisliti svoje vlastite karte,te tamo aktivno sudjelujem.Čak imam i program za pravljene karata.

Deno
03-11-2006, 10:31
Iskreno...priznajem prije sam skupljao te karte....tako da još dan danas imam 2 "decka" ovdje negdje...ne želim ih bacit samo zato što sam ih puno platio...lol...a i čekat ću još godinu dana pa prodat klincima iz kvarta...jednostavno su ludi za tim...

Nightyx
09-11-2006, 12:24
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2006, 12:29
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Nightyx
09-11-2006, 12:31
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2006, 12:34
Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:
Nisam ni ja lud da bacam pare na karte... to je nešto što sam davno prevazišao. Ja se zadovoljavam crtanim na TV :rotfl:

Nightyx
09-11-2006, 12:36
Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:
Nisam ni ja lud da bacam pare na karte... to je nešto što sam davno prevazišao. Ja se zadovoljavam crtanim na TV :rotfl:

Na koji način..hahahaha :D Ovaj tvoj post je glupo napisan ali shvaćam te hahahahaha. :D :rotfl:

Armachus
09-11-2006, 12:36
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Pa moš ti kupit falše za 3kn. :)

Ja sam to prije kupovao (falše koje izgledaju kao originali. Jer imaš ti neke teže falšote sa izmišljenim ćudovištima i falše na kojima Magic ili Trap karta ima svoj napad i obranu) , nikad ne bih bacio 100 kn koliko dođe 40 komada originalnih karata. :yuck:

Nightyx
09-11-2006, 12:37
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Pa moš ti kupit falše za 3kn. :)

Ja sam to prije kupovao (falše koje izgledaju kao originali. Jer imaš ti neke teže falšote sa izmišljenim ćudovištima i falše na kojima Magic ili Trap karta ima svoj napad i obranu) , nikad ne bih bacio 100 kn koliko dođe 40 komada originalnih karata. :yuck:

Pa koji će mi k karte uopće bilo one falshe ili ne boli me k za karte. Ko to još kupuje.

Asai
09-11-2006, 12:41
SJa se zadovoljavam crtanim na TV :rotfl:

Perverznjačino. :D

Armachus
09-11-2006, 12:43
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Pa moš ti kupit falše za 3kn. :)

Ja sam to prije kupovao (falše koje izgledaju kao originali. Jer imaš ti neke teže falšote sa izmišljenim ćudovištima i falše na kojima Magic ili Trap karta ima svoj napad i obranu) , nikad ne bih bacio 100 kn koliko dođe 40 komada originalnih karata. :yuck:

Pa koji će mi k karte uopće bilo one falshe ili ne boli me k za karte. Ko to još kupuje.

Pa eto tako za zabavu...
Jel' znaš igrat Ju-Gi-O karte ? :o

Nightyx
09-11-2006, 12:45
Zoki je napisao/la:
Pa koji će mi k karte uopće bilo one falshe ili ne boli me k za karte. Ko to još kupuje.

Pa eto tako za zabavu...
Jel' znaš igrat Ju-Gi-O karte ?

Pa naravno da znam prije 5 godina igrao sam ga kao luđak i još išao na turnire, ALI SADA BIH SE UBIO KADA SE SJETIM KOLIKO SAM PARA BACIO :rotfl:

Jerry
09-11-2006, 12:46
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Pa moš ti kupit falše za 3kn. :)

Ja sam to prije kupovao (falše koje izgledaju kao originali. Jer imaš ti neke teže falšote sa izmišljenim ćudovištima i falše na kojima Magic ili Trap karta ima svoj napad i obranu) , nikad ne bih bacio 100 kn koliko dođe 40 komada originalnih karata. :yuck:ja sam baco i po dvjesto kuna za 80 karata,i još bustera :yuck: :yuck:
al ne skupljam više,prodo sam jednom liku kolekciju 150 mojih najboljih karata zaa 300 kuna 8)

Arbiter of Change
09-11-2006, 12:48
Dobro za preseravat se dok igraš, po uzoru na crtić. :D

Armachus
09-11-2006, 12:51
Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Pa moš ti kupit falše za 3kn. :)

Ja sam to prije kupovao (falše koje izgledaju kao originali. Jer imaš ti neke teže falšote sa izmišljenim ćudovištima i falše na kojima Magic ili Trap karta ima svoj napad i obranu) , nikad ne bih bacio 100 kn koliko dođe 40 komada originalnih karata. :yuck:ja sam baco i po dvjesto kuna za 80 karata,i još bustera :yuck: :yuck:
al ne skupljam više,prodo sam jednom liku kolekciju 150 mojih najboljih karata zaa 300 kuna 8)

Pazi ovo:
To su radili likovi i iz mog razreda, prodavali karte kad su vidjeli da se naseravaju s njima. Kaže jedan lik iz mog razreda da je prodao Paklenog zmaja ( ed Eyes Black Dragon Atc:2400 / Def:?2000?.
ako je to istina taj koji je to kupio je budala kakve nema,
Naime možeš kupi za 100 kn špil od Joey-a i u njemu će uvjek dobit paklenog zmaja i još 39 drugih karata i sve to za isu cjenu za koju je on kupio paklenog. (100 kn)

Jerry
09-11-2006, 12:52
da kad nekoh izazivaš i kad krećete vičešp
VRIJEME JE ZA DVO,DVO,DVOJBOJ!!!
ili kad te napadne a imaš monstera s flipom i vikneš FLIP!đ
i taka sranja

Jerry
09-11-2006, 12:53
[quote="zoki":3jtiu0fn]Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Pa moš ti kupit falše za 3kn. :)

Ja sam to prije kupovao (falše koje izgledaju kao originali. Jer imaš ti neke teže falšote sa izmišljenim ćudovištima i falše na kojima Magic ili Trap karta ima svoj napad i obranu) , nikad ne bih bacio 100 kn koliko dođe 40 komada originalnih karata. :yuck:ja sam baco i po dvjesto kuna za 80 karata,i još bustera :yuck: :yuck:
al ne skupljam više,prodo sam jednom liku kolekciju 150 mojih najboljih karata zaa 300 kuna 8)

Pazi ovo:
To su radili likovi i iz mog razreda, prodavali karte kad su vidjeli da se naseravaju s njima. Kaže jedan lik iz mog razreda da je prodao Paklenog zmaja ( ed Eyes Black Dragon Atc:2400 / Def:?2000?.
ako je to istina taj koji je to kupio je budala kakve nema,
Naime možeš kupi za 100 kn špil od Joey-a i u njemu će uvjek dobit paklenog zmaja i još 39 drugih karata i sve to za isu cjenu za koju je on kupio paklenog. (100 kn)[/quote:3jtiu0fn]čekaj malo!
on želi reći da je paklenog prodo za 100 kuna!?!?
pa on ne vrijedi ni 5 kuna :yuck:

Armachus
09-11-2006, 12:55
[quote="Burek_fr0m_SPACE":3vpdofq1][quote="zoki":3vpdofq1]Yugioh= :rotfl: :twisted: :kill: :yuck: :thumbs1: :hangin: :toilet:
Slika govori 1k riječi, je li? :D Iako, meni Yu-Gi-Oh! i nije toliko odvratan...

Bacanje novaca na te karte svakako je glupo. :rotfl:

Pa moš ti kupit falše za 3kn. :)

Ja sam to prije kupovao (falše koje izgledaju kao originali. Jer imaš ti neke teže falšote sa izmišljenim ćudovištima i falše na kojima Magic ili Trap karta ima svoj napad i obranu) , nikad ne bih bacio 100 kn koliko dođe 40 komada originalnih karata. :yuck:ja sam baco i po dvjesto kuna za 80 karata,i još bustera :yuck: :yuck:
al ne skupljam više,prodo sam jednom liku kolekciju 150 mojih najboljih karata zaa 300 kuna 8)

Pazi ovo:
To su radili likovi i iz mog razreda, prodavali karte kad su vidjeli da se naseravaju s njima. Kaže jedan lik iz mog razreda da je prodao Paklenog zmaja ( ed Eyes Black Dragon Atc:2400 / Def:?2000?.
ako je to istina taj koji je to kupio je budala kakve nema,
Naime možeš kupi za 100 kn špil od Joey-a i u njemu će uvjek dobit paklenog zmaja i još 39 drugih karata i sve to za isu cjenu za koju je on kupio paklenog. (100 kn)[/quote:3vpdofq1]čekaj malo!
on želi reći da je paklenog prodo za 100 kuna!?!?
pa on ne vrijedi ni 5 kuna :yuck:[/quote:3vpdofq1]

A mogao je kupit špil od Kaibe i za 100 kn dobit plavookog koji je za 600 jaći od paklenog i još 39 drugih karata.

P.S.
Koliko se postova smije napisati zaredom (eto tako pitam)

Jerry
09-11-2006, 12:58
pa trebo bi uvijek 1 imat :)
no sorry adminima na mome dabl postu :wink:
edit:
plavooki ti vrijedi 10 kuna,to su sve sad crap karte ;)
da ti vidiš moje karte
nijedna jača od 2100
a efekti su bili ono,mogo sam nekog s tri plavaokoa koje imo zgazit u tri poteza :wink:

Armachus
09-11-2006, 13:01
pa trebo bi uvijek 1 imat :)
no sorry adminima na mome dabl postu :wink:
edit:
plavooki ti vrijedi 10 kuna,to su sve sad crap karte ;)
da ti vidiš moje karte
nijedna jača od 2100
a efekti su bili ono,mogo sam nekog s tri plavaokoa koje imo zgazit u tri poteza :wink:

:) A ti si mene opomenuo u Multimedia zbog 3 posta zaredom sješać se :naughty: :)
( Nemoj mislit da sam ti se zamjerio zbog toga, nego tek tako ovo pišem )

Nightyx
09-11-2006, 13:02
pa trebo bi uvijek 1 imat :)
no sorry adminima na mome dabl postu :wink:
edit:
plavooki ti vrijedi 10 kuna,to su sve sad crap karte ;)
da ti vidiš moje karte
nijedna jača od 2100
a efekti su bili ono,mogo sam nekog s tri plavaokoa koje imo zgazit u tri poteza :wink:

Ja sam imao 5 plavooka i još hrpu karata i to onih najvrjednijih, i sve sam pobacao kada su mi dopizdile prije nekoliko godina. Imao sam i one kao bogove sve moguće. I POBACAO SAM IH!!! KAKO MI JE DRAGO TREBAO SAM IH JOŠ I ZAPALIT!

Jerry
09-11-2006, 13:04
ma dajte reko sam vam plavooki možda jedva vrijedi 10 kuna :wink: :wink:
bogovi su ok karte no imo sam ih i zzajebo lika za sva tri boga,prodo mu za 150 kuna!
i lik se hvali sad po školi lol

Wolfwrath
09-11-2006, 15:00
Dobro sad.Ni ja ne bacam lovu.Prije dve godine kupio kaibin i pegasov deck i cijelo vrijeme s tim kartam.Nedavno sam kupio jedan booster Power of Duelist te dobio jednog elemental heroja.E sad onaj moj prijatelj s kojim se ponekad kartam,baja inače koristi elemental heroje ko iz crtića a ima sve deckove i poprilično boostera (pobacao je lovu),želi se mijenjati za tog kog sam dobio pošto mu baš taj nedostaje.Bogamu šta mi je sve ponudio.No odbio sam.Ta karta koju on želi vrijedi na internetu 5$,a on mi je ponudio karte u vrijednosti od 50$.Nisam uzeo da još više povisi broj karata.

cmeljo22
09-11-2006, 16:43
Ja sam to igro do prije godinu dana.... ali ono krenuo u 2 srednji sve više poćeo bacat oći na ženske tako da mi je dojadilo....
ali još uvijek imam dva decka ili kad se pokačim s burazom onda mi to riješimo duelom, (ko yugi :D ) ali nisam karte pipnuo već 5-6 mjeseci čak više ni neznam di su mi... jednostavno sam prerasto takve stvari
:cry: :cry:

Armachus
09-11-2006, 20:29
ma dajte reko sam vam plavooki možda jedva vrijedi 10 kuna :wink: :wink:
bogovi su ok karte no imo sam ih i zzajebo lika za sva tri boga,prodo mu za 150 kuna!
i lik se hvali sad po školi lol

A jesu lu bili orginali ti bogovi koje si prodao ( jer The Wniged God of Ra) i nije za bacit ali opet nije vrijedan 150 kn. :rotfl:

Leoo
10-11-2006, 21:10
ja sam se prije tim igrao...
ali eto vidim da ste n00bovi...

Jedan test: je li znate što je advantage???
Ako ne jadni ste...

inače forum za vas je lm info (http://www.lminfo.hr/phpBB2)Seto nadam se da ćete puno naučit

Jerry
10-11-2006, 21:45
ma dajte reko sam vam plavooki možda jedva vrijedi 10 kuna :wink: :wink:
bogovi su ok karte no imo sam ih i zzajebo lika za sva tri boga,prodo mu za 150 kuna!
i lik se hvali sad po školi lol

A jesu lu bili orginali ti bogovi koje si prodao ( jer The Wniged God of Ra) i nije za bacit ali opet nije vrijedan 150 kn. :rotfl:ne nisu :P
nisam retardiran da ne znam jel original ili lažika :wink:

Lord Jambrek
11-11-2006, 01:24
je ko bio na državnom, ja sam bio kvalificiran prije par godina ali sam zaspo, a i već sam polako bio to presto kartat, sad mi karte stoje u fasciklu i držim ih za uspomenu

KR1ST1J@N
11-11-2006, 09:05
yugioh sucks ali zato mtg rulz
:bravo:

unknown
11-11-2006, 11:13
e: odrastite, ja sam prestao skupljati karte u 6 razredu.

Burek_fr0m_SPACE
11-11-2006, 12:37
e: odrastite, ja sam prestao skupljati karte u 6 razredu.
Kad Kaiba može, možemo i mi :rotfl: :rotfl:

Btw, zadnje što sam ja skupljao su bile sličice sa svjetskog prvenstva u fudbalu '98...