PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA San Andreas



160-R
01-11-2006, 02:06
Problem: Imam Win XP Pro SP1 i na njemu 2 accounta. Ja sam administrator.
Instalirao sam Gta San Andreas i kad se logon-am na svoj account pokrenem igru, a ona me odmah izbaci na desktop (ne dođe nikakav error). Na drugom accoutu (guest) igra radi perfektno??? Please help (želim isprobat HOT COFFEE, hehe :).

Rocchiro
01-11-2006, 11:56
igraj s guestom :thumbs2:

Fenrir
01-11-2006, 11:58
To se dogodilo i mom frendu, probaj maknuti guest pa onda upali igru, ako radi, vrati guest a ako ne javi!

GrannyKiller
01-11-2006, 12:56
a da možda ne koristiš neku alienware temu? one znaju rušit San Andreas...

šemso
04-11-2006, 19:05
Skinuo sam s neke stranice aute, motore, oružja kojih nema u igrici i sve sam ih uspješno postavio ali nisu u boji, npr. skinem BMW-a koji je na slici odličan a meni u igrici skroz bijel bez drugih boja.
molim pomoć :pray:

Al Bundy
04-11-2006, 20:36
za aute i modove trebas skinuti i mod instaler

onda ti sve bude dobro

Burek_fr0m_SPACE
04-11-2006, 20:45
za aute i modove trebas skinuti i mod instaler
onda ti sve bude dobro
Ne volim neprecizne odgovore, pa ću morat malo detaljisat... Mod instaler će sredit samo one stvari koje su kompatibilne s njim (iako većina u zadnje vrijeme i jeste), a inače (skoro) svi modovi dolaze sa readme fileom u kome je opisana ručna instalacija moda. Naime, boje auta se nalaze u carcol fileu za svaki auto pojedinačno, tako da u ridmiju obilčno ima linija koju trebaš kopirat u carcol da bi vozilo imalo adekvatne boje... uglavnom, sve se svodi na čitanje README.TXTa 8)

šemso
04-11-2006, 20:54
u večini readme.txta nema dobrih podataka za boje, ako ih i ima to su samo bijela i ništa više.Ja koristim IMG Tool i našao sam puno modova ali nema boja kad ih instaliram, možda je problem u programu (IMG Tool-u) a možda u stranici s koje ih skidam...

Al Bundy
04-11-2006, 21:51
evo ti link

http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php ... le&id=1001 (http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php?action=file&id=1001)

otud si skini mod instaler onda mozes sve instalirati


i treba ti net framework

jednostavno samo izaberes auto koji zelis u igri npr. BMW i zamijenis ga s nekim drugim autom npr. picador

i raditi ce jako je jednostavno