PDA

Pogledaj cijelu verziju : Staind



Valtiel
31-10-2006, 01:31
Vidim, niko ovdje ne slusa Ambiental rock...

Ali, slusa li iko Hardrock?

Po meni najbolji rock bend, koji imaju dosta alter. metal elemenata.

Aaron lewis je genije :pray: :pray:

Armachus
17-11-2006, 16:14
Daj lockajte ovu temu. Ovaj Valtiel je otvorio dvije teme u koje nitko ništa nije pisao. :thumbs1:

olio
17-11-2006, 16:15
Daj lockajte ovu temu. Ovaj Valtiel je otvorio dvije teme u koje nitko ništa nije pisao. :thumbs1:to nije razlog i ne javljaj se ako nemaš ništa pametno za reć

nisam baš nešto slušao njihove pjesme inače ono što sam čuo je dobro

Valtiel
17-11-2006, 22:32
Daj lockajte ovu temu. Ovaj Valtiel je otvorio dvije teme u koje nitko ništa nije pisao. :thumbs1:to nije razlog i ne javljaj se ako nemaš ništa pametno za reć

nisam baš nešto slušao njihove pjesme inače ono što sam čuo je dobro

Hvala Olio.

phoenix, nisam ja kriv sto se svako pravi da je muzicki obrazovan, a nikad nije cuo za inace komercijalne bendove koji su i kvalitetni, vec samo za nekvalitetnu komercijalu, ili nekvalitetnu nekomercijalu. Sta bi tek bilo da pocnem pisati o... ma bolje da sutim :D

k!kz
17-11-2006, 22:57
Ja sam slušo samo jednu njihovu pjesmu, SO FAR AWAY, pjesma mije jedna eni najboljih koje sam čuo ikad :D

volio bi nabavit sve njihovo da preslušam, ali nikako da uhvatim vremena...

Valtiel
17-11-2006, 23:03
Ja sam slušo samo jednu njihovu pjesmu, SO FAR AWAY, pjesma mije jedna eni najboljih koje sam čuo ikad :D

volio bi nabavit sve njihovo da preslušam, ali nikako da uhvatim vremena...

Koja koincidencija. Prva pjesma koju sam ja od njih cuo je takoder So Far Away, nasao je na nekoj kompilaciji. Naravno, odmah sam nabavio sve od njih, i kada god nesto novo izade, odma nabavim, jer zaista su genijalni. Dovoljno je da kazem Aaron Lewis 8)

k!kz
17-11-2006, 23:09
Jeben glas lik ima, ma moram i ja sve nabavit...

Ali zasad mogo bi mi preporučit neke njihove najbolje, bit ce dovoljno za sad :)

Valtiel
18-11-2006, 18:09
Jeben glas lik ima, ma moram i ja sve nabavit...

Ali zasad mogo bi mi preporučit neke njihove najbolje, bit ce dovoljno za sad :)

Hmmm, tesko reci, zaista. Pokusaj Falling Down, Zoe Jane, How About You, Could It Be, Open Your Eyes, Right Here, Take This, Fade, Outside, Fill Me Up, Everything Changes.

Et, neke od najboljih, mada su sve dobre :D

k!kz
18-11-2006, 18:38
thx 8)