PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemogu smislit naslov za ovo



Glass
29-10-2006, 21:24
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=331324

"Šta je preslano nije ni mačkama drago"

Fenrir
29-10-2006, 21:29
Mislim da to nije primjereno 13+, nego 99+, zato što, vjerovali ili ne ( nisam gay is okay tip, a daljnji text su sam činjenice) gaystvo je među psihijatrijskim krugovima poznato kao bolest! Znači, smatram da je ovo u redu ukoliko smatrate da je normalno da naprave igru gdje ti imaš sifilis pa se karaš po gradu i širiš to, jer u srži problema, to je isto!

Sterpo
29-10-2006, 21:30
bljak i lol za ono zadnje :)

Kenyi
29-10-2006, 21:33
da stvarno odvratno sta ljudi rade da bi se nesto bolje prodavalo :killyou:

Dj_Morales
29-10-2006, 21:37
ajme koji su to ljudi idioti! sta je s njima!? :D

Lord Ragnarok
29-10-2006, 21:43
kaj si ti jedan od onh ''gaj je ok'' ljudi? ili nekaj drugo znači taj smajlić?

Asai
29-10-2006, 21:49
Holy crap...nikad nisam mislio da će geyevi i u igre upast..gnjusno! :hangin:

Helena
29-10-2006, 21:54
Stavit oznaku 18+ i problem riješen. Ccc, kad se dva dečka ljube, to vam je bolesno, a kad se dvije cure ljube to vas napaljuje. Uostalom, briga me, tko voli nek izvoli. Meni je svejedno...

Lord Ragnarok
29-10-2006, 21:55
no comment :oops: :oops:

Outmind
29-10-2006, 21:56
Meni je od svega najodvratnije to što igra izgleda ko da je iz 2000. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dreamer Deceiver
29-10-2006, 21:57
Stavit oznaku 18+ i problem riješen. Ccc, kad se dva dečka ljube, to vam je bolesno, a kad se dvije cure ljube to vas napaljuje. Uostalom, briga me, tko voli nek izvoli. Meni je svejedno...

pobrinut ce se gusari da igru dobiju i >18

@helena: kao šta je tebi bolesno kad se dvije sure ljube,tako je nama bolesno kadse muški ljube

Fenrir
29-10-2006, 21:58
Stavit oznaku 18+ i problem riješen. Ccc, kad se dva dečka ljube, to vam je bolesno, a kad se dvije cure ljube to vas napaljuje. Uostalom, briga me, tko voli nek izvoli. Meni je svejedno...

Nas cure tebe dečki, ali nikad obrnuto, zanči mogu gledat gay ( drugi spol) , iako me to rijetko napaljuje jer lezbe su inače ružne pa ih niko neće, a zato su i postale lezbe( vrijedi i za većinu pedera), najbolje je +18 i finish, iako me baš jebe u mozak , onak neki gangster pa dođe i zažvali drugog lika :scared: :scared: :scared: :scared:

Arbiter of Change
29-10-2006, 22:01
Ako ste igrali 7 Sins ovo nije baš previše šokantno.

29-10-2006, 22:05
Mislim da to nije primjereno 13+, nego 99+, zato što, vjerovali ili ne ( nisam gay is okay tip, a daljnji text su sam činjenice) gaystvo je među psihijatrijskim krugovima poznato kao bolest! Znači, smatram da je ovo u redu ukoliko smatrate da je normalno da naprave igru gdje ti imaš sifilis pa se karaš po gradu i širiš to, jer u srži problema, to je isto!
psihijatri su malo u krivu jer i u životinjskom svijetu ima homoseksualizma...
nije me briga actualy...

Lord Ragnarok
29-10-2006, 22:09
da, čuo sam o tome, bolesno

MarkaN
29-10-2006, 22:18
ta igra me ne zanima ni 5%... a nakon ovog, ne želim ni čut za nju. Sramota za gaming :twisted:

kikl0p
29-10-2006, 23:06
inace HIV je prenesen na covjeka kad su se ljudi sevili s majmunima koji su imali HIV stoga to su sve bolesnici i treba ih :twisted:

m777
29-10-2006, 23:10
inace HIV je prenesen na covjeka kad su se ljudi sevili s majmunima koji su imali HIV stoga to su sve bolesnici i treba ih :twisted:
... HIV je prenešen na čovjeka kad su se... a Isuse Bože... nije možda preko krvi?? :|

kikl0p
29-10-2006, 23:10
inace HIV je prenesen na covjeka kad su se ljudi sevili s majmunima koji su imali HIV stoga to su sve bolesnici i treba ih :twisted:
... HIV je prenešen na čovjeka kad su se... a Isuse Bože... nije možda preko krvi?? :|ocito nije

Helena
29-10-2006, 23:13
Stavit oznaku 18+ i problem riješen. Ccc, kad se dva dečka ljube, to vam je bolesno, a kad se dvije cure ljube to vas napaljuje. Uostalom, briga me, tko voli nek izvoli. Meni je svejedno...

pobrinut ce se gusari da igru dobiju i >18

@helena: kao šta je tebi bolesno kad se dvije sure ljube,tako je nama bolesno kadse muški ljube

Nije meni bolesno ni jedno ni drugo.



inace HIV je prenesen na covjeka kad su se ljudi sevili s majmunima koji su imali HIV stoga to su sve bolesnici i treba ih :twisted:

Daj mi molim te reci, otkud si sad to izvukao?

m777
29-10-2006, 23:13
inace HIV je prenesen na covjeka kad su se ljudi sevili s majmunima koji su imali HIV stoga to su sve bolesnici i treba ih :twisted:
... HIV je prenešen na čovjeka kad su se... a Isuse Bože... nije možda preko krvi?? :|ocito nije
Očito nije? Što je očito? :|
Kažem, HIV je na čovjeka prešao preko krvi... ne jer su se ljudi ... s majmunima... mislim...

theCoDfather
29-10-2006, 23:15
za mene je to gnjusno i tu igru sigurno necu igrat :twisted:

GrannyKiller
29-10-2006, 23:20
Ccc, kad se dva dečka ljube, to vam je bolesno, a kad se dvije cure ljube to vas napaljuje.

ne znam, meni je to sve bolesno... :naughty:

Eddie9
29-10-2006, 23:36
da bar postoji call of duty mod da ubijam pedere

Asai
29-10-2006, 23:38
psihijatri su malo u krivu jer i u životinjskom svijetu ima homoseksualizma...
nije me briga actualy...

Dokaz su psi iz moje ulice...Tri pasa,stalno su jedan na drugome a sva tri su mužjaci...ne znam dal bi se smijao il gadio...al ajde..smijem se...presmješno je vidit tri pasa kako se guze..lol :rotfl:

@Helena ja se ne sramim reć da me itekako napaljuje kad se dvije cure žvaljakaju,ali za frajere je obrnuti učinak,povraća mi se..no to mi se čini prirodno jer cure i dečki su skroz različiti svijetovi,koji najgoreSfunkcioniraju kad se spoje..lol :) ali ima i iznimki koje završe brakom... :P

FearLess
30-10-2006, 00:10
bully nije prva igra sa ovim sranjem
sjecam se kakve je bure sims napravio (nikakve) jer su i tu moguci istospolni parovi

neopravdavam ovaj cin gejstva u igrama jer sam protiv toga, ali sam odgovorio sa ma svejedno mi je jer mi je stvarno svejedno jer i kad budem igaro bully necu to raditi

Da vam objasnim kad nisu uspjeli na sudu zbog nasilja u igri staviti 18+ sad pokusavaju da zbog gay scena da to urade, jer su take two i rocstar nekome posteno zamjerili

Ako bully ode na 18+ treba onda i sims da ode na 18+ koji je btw. 7+

W3DR4N
30-10-2006, 00:21
inace HIV je prenesen na covjeka kad su se ljudi sevili s majmunima koji su imali HIV stoga to su sve bolesnici i treba ih

Daj mi molim te reci, otkud si sad to izvukao?

To su mu greysi rekli.

Helena
30-10-2006, 00:23
inace HIV je prenesen na covjeka kad su se ljudi sevili s majmunima koji su imali HIV stoga to su sve bolesnici i treba ih

Daj mi molim te reci, otkud si sad to izvukao?

To su mu greysi rekli.

Vjerojatno.

FearLess
30-10-2006, 00:24
sto lazes nisu grysi vec reptili svi znao da grejsi nepricaju jer nemaju usta :rotfl:

W1k1n6
30-10-2006, 00:48
Hm ljudi, a gdje vam je sad sva ta silna tolerancija kojom ste se u prsa busali odjednom ishlapila? :)
Iskreno rečeno, mene je u ovom članku strecnula samo jedno 7 puta napisana riječ i g r i c a :-x

Asai
30-10-2006, 01:00
Da,to i meni na nerve ide... :?

Valtiel
30-10-2006, 01:20
Pa? Svako moze besplatno to raditi na netu sa IMVU, isprobavati svoje bolesne fantazije... Nista novo, ko boli neka izvoli... :o

GrannyKiller
30-10-2006, 07:38
Hm ljudi, a gdje vam je sad sva ta silna tolerancija kojom ste se u prsa busali odjednom ishlapila? :)

boje se ljudi za svoju muškost... :D


Iskreno rečeno, mene je u ovom članku strecnula samo jedno 7 puta napisana riječ i g r i c a :-x

here we go again... :roll:

Gothmog
30-10-2006, 07:50
Ček,zar Simsi nisu prvi ubacili te gay elemente?

...inače,toleriram gay ako se odvija unutar četiri zida,a ova javna prešetavanja na tim prideovima je previše...praktički provokacija...i,samo radi informacije,znanstvenici su dokazali da gayness nije zapisana u genima,stoga Dorino,beat this!

THE NO
30-10-2006, 07:51
Rado bih da su mi s druge strane strojnice

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 07:56
Zašto se bunite zbog featurea na koji vas niko ne prisiljava? Imho, bezveze je buniti se zbog nečega što je potpuno opcionalno i ne uslovljava igranje/prelazak igre. A o tome je li homosexualizam ok - može se raspravljati godinama...

Dreamer Deceiver
30-10-2006, 14:46
Ček,zar Simsi nisu prvi ubacili te gay elemente?

...inače,toleriram gay ako se odvija unutar četiri zida,a ova javna prešetavanja na tim prideovima je previše...praktički provokacija...i,samo radi informacije,znanstvenici su dokazali da gayness nije zapisana u genima,stoga Dorino,beat this!

ali take2 je već na piku mnogim ljudima...

što se tiče gay prideova oni tako sam navlače mržnju na homoseksualce i onda se čude zašto ih nekei mrze,da se tamo ne sramote ni provociraju bilo bi puno manje napada na njih

W1k1n6
30-10-2006, 14:46
Zašto se bunite zbog featurea na koji vas niko ne prisiljava? Imho, bezveze je buniti se zbog nečega što je potpuno opcionalno i ne uslovljava igranje/prelazak igre. A o tome je li homosexualizam ok - može se raspravljati godinama...
Upravo tako. Ako u igri ima gay elemenata, to ne znači da će te netko naguzit kad je zaigraš. Kad Superman i Spiderman skakuću okolo u svojim pederskim kostimićima nitko se ne buni, a da se zainatimo, mogli bismo i u nogometu naći obilje gay elemenata, no zašto se zamarati glupostima :)

Dreamer Deceiver
30-10-2006, 14:59
Zašto se bunite zbog featurea na koji vas niko ne prisiljava? Imho, bezveze je buniti se zbog nečega što je potpuno opcionalno i ne uslovljava igranje/prelazak igre. A o tome je li homosexualizam ok - može se raspravljati godinama...
Upravo tako. Ako u igri ima gay elemenata, to ne znači da će te netko naguzit kad je zaigraš. Kad Superman i Spiderman skakuću okolo u svojim pederskim kostimićima nitko se ne buni, a da se zainatimo, mogli bismo i u nogometu naći obilje gay elemenata, no zašto se zamarati glupostima :)

spidermanov kostim iz filma je odličan barem bolji od stripa

mrs.croft
30-10-2006, 15:02
ko voli nek izvoli

al uglavnom to bi mogla bit dobra 'igrica'

Systematic Reverse
30-10-2006, 15:14
Meni je swejedno :o

Sonic_Moronic
30-10-2006, 15:17
Ali čekajte. Pa ja vas ne kužim. Mislim i ja se slažem da je gay bolesna stvar, no kako se nitko nije sjetio da se u Simsima također možete ljubiti s muškarcima, masirati ih, plesati i ostale fuj radnje :? Pa nitko se ne obazire na to

Dobro sad vidim da se jesu obazirali :| neki
Ali opet....

I koko ja znam simsi su E

Valtiel
30-10-2006, 15:21
No media is bas media...
STo vise ljudi pricaju o tome, vise ce se paznje posvetiti tome, i upravo takve igre ce izlaziti.

Glass
30-10-2006, 18:43
Zašto se bunite zbog featurea na koji vas niko ne prisiljava? Imho, bezveze je buniti se zbog nečega što je potpuno opcionalno i ne uslovljava igranje/prelazak igre. A o tome je li homosexualizam ok - može se raspravljati godinama...
Upravo tako. Ako u igri ima gay elemenata, to ne znači da će te netko naguzit kad je zaigraš. Kad Superman i Spiderman skakuću okolo u svojim pederskim kostimićima nitko se ne buni, a da se zainatimo, mogli bismo i u nogometu naći obilje gay elemenata, no zašto se zamarati glupostima :)

Ja mislim je jedno 60% nogometaša gay mislim zašto bi drugo izabrali sport u kojem su prisiljeni nositi one kratke hlačice, a da ne spominjem američki nogomet u kojem se onako životinjski bacaju na hrpe, meni ono liči na neuspijeli pokušaj gay orgijanja u javnosti.
No da se vratim na temu, ok neka ljudi budu što hoće među svoja četri zida ali nemoj to drugima nabijat na nos raznim paradama i traženjem da im se njihova takozvana životna zajednica izjednači sa brakom muškarca i žene.
Mislim zar je stvarno potrebno da učiteljica čita djeci "Malog Princa" u kojem se on na kraju zaljubi u gay transvestita?
Ja sam za separaciju koja je dosad dosta dobro funkcionirala, neka se svatko drži svog "svijeta" i nekaka se nemješau u onaj drugi, ali ne daš im mali prst a oni bi cijelu ruku, međutim se zajeb dogodi kada se ispostavi da ta ruka ima i tijelo.

POSA
30-10-2006, 19:36
svi tražimo realnost u igrama
ovo je realnost

Sonic_Moronic
30-10-2006, 19:49
svi tražimo realnost u igrama
ovo je realnost

Kako god grozno ovo zvučalo, istina je

DrunkyDuck
30-10-2006, 21:24
Ovdje nitko nije igrao simse?

Inace, Bully je sama po sebi smeche, kao i vecina ostalih Rockstar igri koje nemaju "theft auto" u nazivu. Ovo je samo bjedan pokusaj da se napravi hype.

30-10-2006, 21:28
Ovdje nitko nije igrao simse?

Inace, Bully je sama po sebi smeche, kao i vecina ostalih Rockstar igri koje nemaju "theft auto" u nazivu. Ovo je samo bjedan pokusaj da se napravi hype.
pa meni se i nečini bjednim...uspjeva :roll:

FearLess
30-10-2006, 21:43
Da niko neigra simse koji su 7+ a u njima postoji mogucnost gay brakova niko se na to nije obaziro ali kad take2 napravi tako nesto odma paljba

Babitz
31-10-2006, 00:07
mene ovo ne cudi

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2006, 00:12
Hey, Mr. Jack... Jeste slušali to?

King tiger
31-10-2006, 09:28
Zar u simsima ima ta mogucnost?

Shadowhell
31-10-2006, 10:32
Zar u simsima ima ta mogucnost?

kako ne bi postojala, još u prvim simsima su prikazivali takvo što na trailerima ako se dobro sjećam

King tiger
31-10-2006, 10:50
Nikad ih nisam igrao :D

31-10-2006, 11:22
Nikad ih nisam igrao :D
a sad ćeš počet jel' ^^

mravojed19
31-10-2006, 12:00
simsi su mi nekako postali zanimljiviji...

Herr Schnitzel
31-10-2006, 16:21
Al' sta se vi sad cudite? Ovako nesto je za ocekivat od Rockstara...

I slazem se sa Glass-om.
Nemam nista protiv njih, ali bome nek mi se ne preseravaju na ulici i traze "jednakost". Trebala su stoljeca samo da ih drustvo prihvati...

@Asai - koja ulica? Da nije mozda Vodovodna?