PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izbor MMOa (Tu pitajte ako tražite MMO)



Stranica : [1] 2 3

Dj_Morales
29-10-2006, 07:36
evo ja ne znan sta da pocnen igrat jer ima puno tih igara pa jel mi moze ko preporucit i malo objasnit i usput dat link za neki mmorpg!
ali da sad ne bude preko 500 mb! hvala!

Sonic_Moronic
29-10-2006, 07:47
http://sd.e-games.com.my/

http://hero.netgame.com/

Ova dva sam igrao, prvi je 150 ili tako nešto mb, a drugi 444.4

Kenyi
29-10-2006, 14:59
hehe sonic uzeo si mi rijec iz usta.

Sonic_Moronic
29-10-2006, 15:14
Baš i nisam, jer sam ja to napiso prije dosta sati

lol tek sam sada skužio da si to ti dj morales, tebi sam već ovo sve rekao na msnu




:rotfl:

Eddie9
29-10-2006, 15:26
http://www.legendofares.com

to ja igram ko zna od kad -.-

Arbiter of Change
29-10-2006, 15:49
Ma velike većina ovih free MMO-ova ti je ista; svaki je dobar ako se skompaš sa pravim i normalnim ljudima.

29-10-2006, 17:54
http://www.tibia.com
legendarna igra i nemoj je presuditi po grafici
oko 12 MB
ako radis lika izradi ga u serveru Eternia

Dj_Morales
29-10-2006, 19:16
a evo skidam tibiu je da je grafika slaba ali provat cu jer je ionako samo 12 mb pa cu vidit a ako mi se ne svidi skinit cu legend of ares!!!
Zephyris? da li ti igras na tom serveru ili?!

Eddie9
29-10-2006, 21:11
a evo skidam tibiu je da je grafika slaba ali provat cu jer je ionako samo 12 mb pa cu vidit a ako mi se ne svidi skinit cu legend of ares!!!
Zephyris? da li ti igras na tom serveru ili?!

to legendo skidaj legend of ares...

Dj_Morales
29-10-2006, 21:29
ali ima 600 mb
to mi je puno! da je bilo do 400 ajde ali sad 600 ne znan jos cu odlucit

i ima li jos koji mmorpg da li tko zna???!!!

Arbiter of Change
29-10-2006, 21:33
Pa, ako ti je bandwith pri kraju samo pričekaj idući mjesec.

olio
29-10-2006, 21:39
Pa, ako ti je bandwith pri kraju samo pričekaj idući mjesec.još dva dana

Arbiter of Change
29-10-2006, 22:03
Pa, ako ti je bandwith pri kraju samo pričekaj idući mjesec.još dva dana

Hehe, optimizam. :D

Eddie9
29-10-2006, 23:41
ali ima 600 mb
to mi je puno! da je bilo do 400 ajde ali sad 600 ne znan jos cu odlucit

i ima li jos koji mmorpg da li tko zna???!!!

aj dobro...sad ce jos malo 1.11. oces onda skinut?

Dj_Morales
30-10-2006, 13:16
Zephyris? jel ti cujes napravia sam tamo lika! kako se ti zoves? ja onde nista ne razumim!

W1k1n6
30-10-2006, 14:32
[quote="Dj_Morales":1zu8kmx6]a evo skidam tibiu je da je grafika slaba ali provat cu jer je ionako samo 12 mb pa cu vidit a ako mi se ne svidi skinit cu legend of ares!!!
Zephyris? da li ti igras na tom serveru ili?!

to legendo skidaj legend of ares...[/quote:1zu8kmx6]
Ako ne bude nekih većih iznenađenja, Legend of Ares će biti na idućem DVD-u PC Playa. Svaka čast Silkroad Online, ali ta igra više nema nikakvog smisla jer su gužve na serverima nepodnošljive, a vrag zna i izbaciti sa servera pa se poslije frigaš. Na Aresu nema takvih gužvi, a igračima je svaki dan sve bolji. Ljudi u gildama su jako susretljivi, grafika je OK, igra ne troši puno prometa, gameplay je odličan i doista zaslužuje objavu na PCP DVD-u #92.

Sonic_Moronic
30-10-2006, 14:43
[quote="Dj_Morales":2llcoejn]a evo skidam tibiu je da je grafika slaba ali provat cu jer je ionako samo 12 mb pa cu vidit a ako mi se ne svidi skinit cu legend of ares!!!
Zephyris? da li ti igras na tom serveru ili?!

to legendo skidaj legend of ares...
Ako ne bude nekih većih iznenađenja, Legend of Ares će biti na idućem DVD-u PC Playa. Svaka čast Silkroad Online, ali ta igra više nema nikakvog smisla jer su gužve na serverima nepodnošljive, a vrag zna i izbaciti sa servera pa se poslije frigaš. Na Aresu nema takvih gužvi, a igračima je svaki dan sve bolji. Ljudi u gildama su jako susretljivi, grafika je OK, igra ne troši puno prometa, gameplay je odličan i doista zaslužuje objavu na PCP DVD-u #92.[/quote:2llcoejn]

Jupi!!

A može mi neko reć o čem se radi u igri :roll:

Kenyi
30-10-2006, 14:43
[quote="Dj_Morales":2j9sgt5x]a evo skidam tibiu je da je grafika slaba ali provat cu jer je ionako samo 12 mb pa cu vidit a ako mi se ne svidi skinit cu legend of ares!!!
Zephyris? da li ti igras na tom serveru ili?!

to legendo skidaj legend of ares...
Ako ne bude nekih većih iznenađenja, Legend of Ares će biti na idućem DVD-u PC Playa. Svaka čast Silkroad Online, ali ta igra više nema nikakvog smisla jer su gužve na serverima nepodnošljive, a vrag zna i izbaciti sa servera pa se poslije frigaš. Na Aresu nema takvih gužvi, a igračima je svaki dan sve bolji. Ljudi u gildama su jako susretljivi, grafika je OK, igra ne troši puno prometa, gameplay je odličan i doista zaslužuje objavu na PCP DVD-u #92.[/quote:2j9sgt5x]

ooooo svaka cast wiki a da i mene zanima sta je radi u igri?

Eddie9
30-10-2006, 17:03
igram LoA od 5. mjeseca ( tada je i izasla na engleskom jeziku..dakle igram ju od njenog samog pocetka ) i mogu ovako reci....
prvo ce vam igra biti dosadna...to je 100% ali kako napredujete sve ce vam se vise sviđati...lvlanje nije nimalo zabavno ( grindanje ) ali se isplati...
imam 2 chara na visokom lvlu i u jednom od najboljih guildova na serveru sam i igra mi je ultra zabavna...svako malo koljemo bossa i nesto se događa...mnogi se zale na slab customer support al to je normalno za f2p igru...svake srijede je obavezno jedan patch i svako malo se odrzavaju eventi ( trenutno je halloween event )....svi govore engleski naravno :D i problema u komunikaciji nema ( npr KO = turska )...na serveru di ja igram ima par hrvata ali ih ima na drugom serveru dosta...trenutno nema nikakvog cro guilda il nesto slicno...evo neda mi se vise pisati...ako imate pitanja pitajte

Sonic_Moronic
30-10-2006, 17:38
Zgodno, valjda će trajat taj event kad kupim pcpplay, baš volim takve evente :D

Kenyi
30-10-2006, 19:40
pa da li je grindanje dugo il je ono umjereno

Eddie9
30-10-2006, 19:42
pa da li je grindanje dugo il je ono umjereno

na vecim lvlima dugo ali na vecim lvlima i zabavno...ovisi koja si klasa

Kenyi
30-10-2006, 19:47
a koje klase imaju?

Eddie9
30-10-2006, 19:49
a koje klase imaju?

pa mage knight spearman i archer

Kenyi
30-10-2006, 19:49
de mi link da malo to prostudiram ako moze.

Eddie9
30-10-2006, 19:55
http://www.legendofares.comS :?

preporucam da odes na forum...

Dj_Morales
30-10-2006, 20:26
a skinut cu ja to onda za par dana ili cu onda kupit pcp pa cu ga od tu instalirat! a inace sam skinia onu tibiu i niko ne zna engleski svi neki mutavi! :rotfl: a inace wiking sta si ti igra od mmorpgova??? i sta ti se najvise svida

30-10-2006, 21:54
Zephyris? jel ti cujes napravia sam tamo lika! kako se ti zoves? ja onde nista ne razumim!

Zovem se Zephyriss (da sa dva "s")
kako se ti zoves
da, sami poljaci tamo (idu mi na kur*c)

Kenyi
30-10-2006, 22:46
[quote="Dj_Morales":3fbm8bwt]a evo skidam tibiu je da je grafika slaba ali provat cu jer je ionako samo 12 mb pa cu vidit a ako mi se ne svidi skinit cu legend of ares!!!
Zephyris? da li ti igras na tom serveru ili?!

to legendo skidaj legend of ares...
Ako ne bude nekih većih iznenađenja, Legend of Ares će biti na idućem DVD-u PC Playa. Svaka čast Silkroad Online, ali ta igra više nema nikakvog smisla jer su gužve na serverima nepodnošljive, a vrag zna i izbaciti sa servera pa se poslije frigaš. Na Aresu nema takvih gužvi, a igračima je svaki dan sve bolji. Ljudi u gildama su jako susretljivi, grafika je OK, igra ne troši puno prometa, gameplay je odličan i doista zaslužuje objavu na PCP DVD-u #92.[/quote:3fbm8bwt]

da li je na ovom dvdu ili ce biti na 92?

W1k1n6
31-10-2006, 14:26
a inace wiking sta si ti igra od mmorpgova??? i sta ti se najvise svida
Ja se baš ne mogu nazvati MMORPG igračem, jer sve što sam u tom žanru furao, zapravo sam više isprobavao nego ozbiljno igrao. Nikada nisam imao vremena malo dublje ući u te igre. Jedina MMORPG igra koja me strašno privlači još nije ni izašla (Star Trek Online). Nekako mi se čini da bih se na to mogao navući ako ostvare i pola najavljenog.
S druge strane, imam u obitelji 3 poprilično zagrižena MMORPG igrača/igračice, pa sam prilično informiran :D

Dj_Morales
31-10-2006, 17:46
a inace wiking sta si ti igra od mmorpgova??? i sta ti se najvise svida
Ja se baš ne mogu nazvati MMORPG igračem, jer sve što sam u tom žanru furao, zapravo sam više isprobavao nego ozbiljno igrao. Nikada nisam imao vremena malo dublje ući u te igre. Jedina MMORPG igra koja me strašno privlači još nije ni izašla (Star Trek Online). Nekako mi se čini da bih se na to mogao navući ako ostvare i pola najavljenog.
S druge strane, imam u obitelji 3 poprilično zagrižena MMORPG igrača/igračice, pa sam prilično informiran :D

lol! a ja inace igram sve ali najvise mmorpgove! i igrao sam silkroad ali mi se nesto dogodilo i nisan vise moga uc! pa sam ja izbrisa i sad trazim neki novi mmorpg da se bar mogu zabavit! a skinio sam legend of ares a ne moze mi se instalirat valjda treba neki patch pa cu se sad dogovorit s archangelom na msn pa cu vidit! :D

Kenyi
31-10-2006, 17:54
btw. archangel dodaj me na msn adresu imas ispod siga :wink:

D3r3d3v1l
31-10-2006, 18:40
ja igram LoA vec 2 tjedna i imam empire, lvl 30 lika zove se Neznam (ne lažem-fakat). Igram samo na Phoenix serveru (ili kak se vec pise). I ocu u neki Guild gdje ima hrvata :pray:
Trenutno sam u Dirty South guildu gdje je guildmaster turčin.
Kak se zovu vasi likovi(ako su na Phoenixu) i dal su empire?
Ako nas se skupi puno mozemo napravit guild kad izađe LoA na PC Play Dvd-u.
:ekipa:

Rocchiro
31-10-2006, 21:27
ok Morales,ajde reci dal si nasel odgovor na svoje pitanje?

Dj_Morales
31-10-2006, 22:39
nazalost nisan! da li ti znas?! :o

Rocchiro
31-10-2006, 22:46
ne,ali cekam da ti netko da zadovoljavajuci odgovor da lockam 8)

Dj_Morales
01-11-2006, 11:21
ajde lockaj slobodno onda!!! ako je ko zna reka bi a inace pitat cu archangel priko msn!!! hvala ti na razumijevanju ali ipak ti lipo lockaj da bude uredno! :D :fof:

Rocchiro
01-11-2006, 12:06
a ne,niposto!prvo trebas dobit lijepi odgovor i onda lock

a jesi malo pogledal po ovom podforumu jer ima dosta tema o free mmorpgovima?

Jerry
01-11-2006, 12:38
kupi Guild Wars ako očeš free igrati
a ako oćeš uživat u MMORPG-u tu je World of Warcraft :pray:

Worthaur
01-11-2006, 12:42
kupi Guild Wars ako očeš free igrati
a ako oćeš uživat u MMORPG-u tu je World of Warcraft :pray:
Pa sam sa stolice kad sam ovo procitao :rotfl:

Rocchiro
01-11-2006, 13:28
kupi Guild Wars ako očeš free igrati
a ako oćeš uživat u MMORPG-u tu je World of Warcraft :pray:
Pa sam sa stolice kad sam ovo procitao :rotfl:

jesi se ozlijedio? :rotfl:

Dj_Morales
01-11-2006, 14:26
to bi bilo odlicno ali ko ce meni dat love! :rotfl: ali nije mi tu problem nego ce mi stvorit veliku ovisnost! pa bas i ne zelim kad mi je klrenulo dobro u skoli!!! LOL !!! pa zato zelim neki ne los mmorpg kojeg mogu skinut i igrat! ali problem je sta sam ja skinia legend of ares ali nece da mi se pokrene! pa zato jos jednom pitam zna li tko koji je problem!? :D

Kenyi
01-11-2006, 14:28
napravi temu u pomagaj brate tamo ima vise aktivnih ljudi...

Rocchiro
01-11-2006, 15:14
i bolje da ti ne radi Legend of Ares jer igra suxa

oces da premjestim ovaj topic u pomagaj brate?

Dj_Morales
01-11-2006, 18:24
ne treba mozes lockat jer niko ne zna nista! i pita sam archangela! slobodno lock!

Kenyi
01-11-2006, 18:26
ok trazio si to...

W1k1n6
02-11-2006, 01:17
Malo upozorenje moderatorima. Teme se ne lockaju i ne brišu zato jer to netko od forumaša traži od vas, već samo ako dođe do povrede pravila foruma.
Isto tako, nije primjereno da moderator kaže za neku igru da suxa, ukoliko na forumu postoje ljudi koji je igraju. Neka o kvaliteti igre prosuđuju oni koji je igraju.
Dalje, ovdje je bio i poziv za osnivanje hrvatskog klana Legend of Ares, takve akcije treba uvijek podržati, pa je to još jedan razlog da se takve teme nikako ne smiju brisati.
Dakle, bez obzira na to što čovjek koji je pokrenuo ovu temu više ne vidi koristi za sebe u njoj, tema nije spam i mod ju ne smije lockati i brisati tako olako.
Modovi NHF, samo vam skrećem pažnju na neke sitnice kako biste svoj "posao" obavljali još kvalitetnije :wink:

Usput odgovor Moralesu - LOA bi ti trebao raditi ako se čitav skinuo. Olakšao bi nam ako kažeš što se konkretno desi kad ga hoćeš pokrenuti, jer bez opisa simptoma nitko ti ne može dati dijagnozu.

Dj_Morales
02-11-2006, 08:54
koliko znan skinia sam ga cijelog! i skidalo mi se 3 ure! file koji sam skinia mi je na destkop i kad kliknem na njega pise ''run''(pokrenit) ali poslije toga nakon sta kliknem nista se ne pojavi nego kao da niti nisam klika!i sad....

P.S viking hvala ma pomoci! :pray:

olio
02-11-2006, 09:01
isključi firewall

Rocchiro
02-11-2006, 10:53
ok,znaci od sad je ovaj topic za sve koji su u vjecnoj potrazi za MMORPG-ovima

znaci,ne otvarajte nove topice nego tu pisite ako trazite mmorpg

ejmen

W1k1n6
02-11-2006, 11:42
koliko znan skinia sam ga cijelog! i skidalo mi se 3 ure! file koji sam skinia mi je na destkop i kad kliknem na njega pise ''run''(pokrenit) ali poslije toga nakon sta kliknem nista se ne pojavi nego kao da niti nisam klika!i sad....

P.S viking hvala ma pomoci! :pray:
Ovako - za početak provjeri da li ima točno 627.473 KB kako bi bio siguran da se dobro skinula igra.
Nakon što ga klikneš, odmah bi ti se morao podići prozor za instalaciju. Ukoliko se ništa ne pokreće, može biti neka greška s fajlom, ali postoji i mogućnost nekog problema s Windowsima, ukoliko ti se takva stvar dešava i s nekim drugim softverom.

Kenyi
02-11-2006, 13:51
ok predlazem da archangel napravi klan jer je on veoma visok level i to ... izvinjavam se svim silkroad playerima,ali nisam bio mod kada sam ono postao.

Dj_Morales
02-11-2006, 17:40
sve sam proba opet nista ma nema veze!svejedno hvala vam puno na pomoci!!! :pray: sad kad sam vec ovdje igra li ko endless online!? :wink:

Arbiter of Change
03-11-2006, 13:24
Je li itko igrao Rubies of Eventide? Stara, dobra i nevjerojatno duboka igra.

Također free. :D

http://www.eventide.net/

Rocchiro
03-11-2006, 13:27
Je li itko igrao Rubies of Eventide? Stara, dobra i nevjerojatno duboka igra.

Također free. :D

http://www.eventide.net/

bila je na jednom PCP DVDu ako me sjecanje dobro sluzi 8)

Arbiter of Change
03-11-2006, 13:31
Je li itko igrao Rubies of Eventide? Stara, dobra i nevjerojatno duboka igra.

Također free. :D

http://www.eventide.net/

bila je na jednom PCP DVDu ako me sjecanje dobro sluzi 8)

Ja isto mislim.... 8)

Dj_Morales
03-11-2006, 18:45
a ako znate koliko mb ima!? zaboravia sam pogledat na stranicu!!! :fof:

Arbiter of Change
03-11-2006, 18:50
a ako znate koliko mb ima!? zaboravia sam pogledat na stranicu!!! :fof:

Neznam, ali možda je bolje 1. probaš naći neke videe, jet ovo ti nije tipični MMO. Više "old school" tip. 8)

Dj_Morales
03-11-2006, 20:33
ok hvala na savjetu! upravo iden nac nesto

Arbiter of Change
03-11-2006, 22:54
Sure thing :wink:

Dj_Morales
04-11-2006, 15:58
evo nasa sam nesto ali mislim da necu nista skidat!!! nego bi htio da mi netko preporuci neki mmorpg!i da odma usput objasni nesto o igri i da rece koliko ima mb!!! HELP!!! :pray: :D

elferin
08-11-2006, 10:50
ak volis 2D MMORPG preporucio bih ti Maple Story

Dj_Morales
10-11-2006, 17:51
sta stvarno nitko ne zna vise niti jedan dobar mmorpg?! molim vas recite nesto dobro da se i ja mogu zabavit!

elferin
11-11-2006, 11:00
probaj knights

ne znam tocno link

na google-u bapisi knights online

Kenyi
11-11-2006, 11:18
da ista stvar kao i svaki drugi mmorpg ali sa mnogo ruznijom grafikom ides ubijas to ti je to.

Eddie9
11-11-2006, 22:48
da ista stvar kao i svaki drugi mmorpg ali sa mnogo ruznijom grafikom ides ubijas to ti je to.

vjeruj mi...knight online je prejebena igra...samo sto ne mozes nikako na server

Dj_Morales
12-11-2006, 08:23
znan igrao sam je!!!

Dart_Wader
11-01-2007, 20:24
jel mi moze netko preporucit neki mmorpg sa macevanjem i pucacinom ali ne u proslosti

Arbiter of Change
11-01-2007, 20:33
jel mi moze netko preporucit neki mmorpg sa macevanjem i pucacinom ali ne u proslosti

Gunz? Iako to nije RPG... bar ne punokrvni.

A ako te zanima P2P igra, i dosadili ti vise klasični settinzi u igrama, iskreno preporučam da probaš Saga of Ryzom. Igra ima neograničen trial u sprecijalnoj zoni. Ali možda je pošteno da te upozotim da je igra više ekonomski i role-playing orijentirana negoli lolz i PWN! :roll: Npr. da bi ušao u guild obično je jedan od zahtjeva da moraš sam proputovati neki dio svijeta... ma prava stvar za opustit se.... sa eko sistemom. :D

I ne, ne plaćaju mi da ovo kažem. :rotfl:

Dart_Wader
11-01-2007, 21:00
a neki slican ko eve online

Arbiter of Change
11-01-2007, 21:18
a neki slican ko eve online

Ne znam bas ima li takvo šta.

Empe Tri
11-01-2007, 23:32
[quote="Dart_Wader":14bmq5yr]a neki slican ko eve online

Ne znam bas ima li takvo šta.[/quote:14bmq5yr]

i ja mislim da nema tak neshto :D
al bi bilo dobro da naprave =)

dugis_warrior
25-01-2007, 19:56
ok ljudi igrao sam i loa i igram kol...
LoA je igra koja (za mene) ima ocajan PvP i radi je ista firma kao i kol (games)
na pocetku LoA je isto kao i KoL besplatna al kao sto mogu vidit poceli su uvdit premije na pocetku o biva samo za povecan xp rate i slicno al kasnije ce biti da neces moci uci bez nje isto sto se desilo i kolu.... to je 100% jer je isti proizvodjac
na kolu s druge strane je pvp do ja*a prebr i predobar niti jedna igra koju sam do sada igrao nema tako dobar pvp a igrao sam ih dosta....
da nemislite da neki pocetnik prica na LoA sam lvl 64 archer al sam davno kvitao to a na KoLu sam lvl 71 mage na ares srvru (do prije 3 mjeseca je 70 bio max i jaaako je tesko xpat)
a uza sve to igram i GW....

na kraju svega ako patis od grafike i kvestova preporucam wow...
ali ako zelis igrat nesto free probaj sve osim LoA i KoLa jer su to Mgameove igre i sve se placaju ( LoA ne jos ali hoce govorim iz iskustva s tom firmom)
a kol ti se neisplati pocinjat jer jer kao sto sam vec rekao xpat je jako tesko i nikad nebi uspio ostic igrace koji kao ja npr igraju to vec 2-3 godine
osim naravno ako hoces izdvojit cca 500$ da bi kupio lika
uglavnom koga zanima neka ode na : http://www.knightonlineworld.com/
KoL= knight online
LoA= legend of ares

Regret
25-01-2007, 20:37
E ja trazim neku igru sa dobro uradjenim kretanjem na WASD kontroloma. Muka mi vise od klikanja po mapi :?

Tsumetai Ryujin
27-01-2007, 16:29
zanima me dal postoji neki MMORPG koji je u prvom licu... nesto stila oblivion... ak kuzite...

(hanza ti si budala)

dugis_warrior
29-01-2007, 01:33
E ja trazim neku igru sa dobro uradjenim kretanjem na WASD kontroloma. Muka mi vise od klikanja po mapi :?

moja preporuka ako imas 200 kn za platit kupi si GW

jerry623
29-01-2007, 09:06
E ja trazim neku igru sa dobro uradjenim kretanjem na WASD kontroloma. Muka mi vise od klikanja po mapi :?

moja preporuka ako imas 200 kn za platit kupi si GWWOW :P

Arbiter of Change
29-01-2007, 11:42
Pa naravno WoW ili bilo koji drugi komercijalni MMO. Ovi free (čast iznimkama) uglavnom samo pokušavaju kopirati P2P igre.

Regret
29-01-2007, 17:25
GW imam al samo factions. Obrno sa ga 40 puta, sve otkrio, dosta titula imam a nemam mogucnost da kupim NF ili Proph pa trazim neki free MMO sa jako dobrim WASD kontrolama.

cr33p
29-01-2007, 19:11
probaj ryl ili jos bolje 2moons ;-)

Regret
30-01-2007, 00:45
Bio sam poslao aplikaciju za closed betu ali nisam dobio odgovor :( RYL2 cu probati al kazu da je bugovit (koja igra nije) :P

Tsumetai Ryujin
09-02-2007, 18:32
zanima me dal postoji neki MMORPG koji je u prvom licu... nesto stila oblivion... ak kuzite...

(hanza ti si budala)

RIPtheREAPER
10-02-2007, 09:41
mislis MMOFPS?
:D

Arbiter of Change
10-02-2007, 10:33
Face of Mankind ako se ne varam je MMOFPS, ali je sada postao P2P.... mislim.

hapa
12-02-2007, 14:27
pozz.

ja sam novi na forumu pa reko da pitam i preporucim neku igru...
sta igrate ovih dana (mmorpg)...
a preporucujem FLYFF extra je moze se istrenirat letenje (sto nema na svakoj) itd...

AVGstar
13-02-2007, 14:52
)evo i ja sam malo noviji na forumu pa da kazem neke igre koju su dobre ;)
1:Rappelz-igra je predobra,dobra grafika i ima PvP sever :D(i ima dung siege) al jedina mana je da ima prek Gb da se skine(barem mislim meni ju je frend dao :D )
2:Scions of Fate-igra je dobra ima dobru grafiku(iako je malo djecja ;) ) ima dosta dobar PvP(arene,castle sieges itd...)
3.Corum-nova igra final tek izlazi 15.02(prevedena verzija) nije bas neka predobra grafika,ima 6 classa,dobar PvP...(ona je od istog proizvodaca kao i Rappelz i Flyff)
im sorry ak je vec neko ove igrice spomenuo(nije mi se dalo gledat lijen sam :fof: )

unknown
21-02-2007, 14:21
jel ovo besplatno

http://www.warrock.net

olio
21-02-2007, 14:23
da free je

Đeri
11-03-2007, 18:13
daj preporučite neki kul MMO,WoW mi CD sjeban,al da ćeme zabavit!!

Chace
11-03-2007, 19:17
daj preporučite neki kul MMO,WoW mi CD sjeban,al da ćeme zabavit!!

lijepo priznaj da nemas para da vise igras WoW pa cu ti preporuciti jedan odlican MMORPG...glupa ti ova fora da ti CD sjeban

WEASEL
11-03-2007, 19:37
daj preporučite neki kul MMO,WoW mi CD sjeban,al da ćeme zabavit!!

u prijevodu starci ti ne žele plaćati za wow...

Shadowhell
11-03-2007, 20:08
Nekako mislim da đeri nije takav kreten da prodaje tu foru ..

WEASEL
11-03-2007, 21:31
Nekako mislim da đeri nije takav kreten da prodaje tu foru ..
naprotiv, ja bas mislim

Đeri
11-03-2007, 21:48
lol koji je vama??
Ja igram WOW na zone.ba :D
al ošo CD u kurac,i da,starci mi ne plaćaju zato moram igrat na privatnim :|
omgkoji ste vi tu likovi,zatražim help oni me odma napadnu -.-,ma pravi ste dečki,svaka čast

Simon the Dreamer
11-03-2007, 23:03
Ajde, nije sramota, meni su starci zabranili da igram, kad su vidli kolko vremena provodim, ono, uništit će mi ocjene, oči, život... blablabla, i sad za svaku drugu igru koju igram dulje od sat vremena stari kaže: To je sad ko WOW, ha? i počne srat...

Chace
12-03-2007, 11:19
lol koji je vama??
Ja igram WOW na zone.ba :D
al ošo CD u *****,i da,starci mi ne plaćaju zato moram igrat na privatnim :|
omgkoji ste vi tu likovi,zatražim help oni me odma napadnu -.-,ma pravi ste dečki,svaka čast

sorry :D
evo ja ti preporucam da probas 2moons koji bi trebao izaci u open betu za 2-3 tjedna...vec sam nasao 3 hrvata koja ce igrati pa cemo raditi guild i slobodno se pridruzi :)

Maze
12-03-2007, 11:31
Jer vrijedi igrat ono "Legend of Ares" ? :roll:

Chace
12-03-2007, 12:00
Jer vrijedi igrat ono "Legend of Ares" ? :roll:

pa mene je igra posteno zabavila 3-4 mjeseca...i bilo je stvarno super kad sam ju igrao jer je bilo puno hrvata i balkanske ekipe...ako pocnes solo onda je igra dosadna i nakon pola sata max ces prestat igrat...a i kolko sam cuo ovih dana ima puno dupanja i ekonomija je u kurcu

Đeri
12-03-2007, 12:20
lol koji je vama??
Ja igram WOW na zone.ba :D
al ošo CD u *****,i da,starci mi ne plaćaju zato moram igrat na privatnim :|
omgkoji ste vi tu likovi,zatražim help oni me odma napadnu -.-,ma pravi ste dečki,svaka čast

sorry :D
evo ja ti preporucam da probas 2moons koji bi trebao izaci u open betu za 2-3 tjedna...vec sam nasao 3 hrvata koja ce igrati pa cemo raditi guild i slobodno se pridruzi :)ajd i ja ću pridružit se!
ček jel postoji igra za downlaod?

Chace
12-03-2007, 12:29
[quote="Đeri":1xp9zjq2]lol koji je vama??
Ja igram WOW na zone.ba :D
al ošo CD u *****,i da,starci mi ne plaćaju zato moram igrat na privatnim :|
omgkoji ste vi tu likovi,zatražim help oni me odma napadnu -.-,ma pravi ste dečki,svaka čast

sorry :D
evo ja ti preporucam da probas 2moons koji bi trebao izaci u open betu za 2-3 tjedna...vec sam nasao 3 hrvata koja ce igrati pa cemo raditi guild i slobodno se pridruzi :)ajd i ja ću pridružit se!
ček jel postoji igra za downlaod?[/quote:1xp9zjq2]

ma za 2-3 tjedna tek izlazi...strpi se...sve ces znati na vrijeme...drago mi je da sam jos jednog hrvata upecal za guild

Đeri
12-03-2007, 12:50
a o čem se radi u igri?

Chace
12-03-2007, 13:04
http://www.2moons.acclaim.com

to ti je engleska verzija http://www.dekaron.com
ja sam bio u closed beti i igra mi je prejebena

Đeri
12-03-2007, 20:48
preveliko mi je -.-

AVGstar
14-03-2007, 00:02
Igraj Last Chaos.Bolja je od 2moons zbog puno boljeg PvP-a(a ak si igro WOW onda znas da PvP rules)

Đeri
14-03-2007, 00:07
Igraj Last Chaos.Bolja je od 2moons zbog puno boljeg PvP-a(a ak si igro WOW onda znas da PvP rules)igro sam WoW, i da pvp rula :D

Chace
14-03-2007, 11:21
Igraj Last Chaos.Bolja je od 2moons zbog puno boljeg PvP-a(a ak si igro WOW onda znas da PvP rules)

:shock: pa nisi nit igrao 2moons...kako onda mozes uspoređivati

AVGstar
16-03-2007, 18:18
Igraj Last Chaos.Bolja je od 2moons zbog puno boljeg PvP-a(a ak si igro WOW onda znas da PvP rules)

:shock: pa nisi nit igrao 2moons...kako onda mozes uspoređivati
igro mi je frend i reko je da PvP je samo ako obadvojca prihvate(duel)il mozes ic ubit nekoga a od toga nemas koristi jer nedobijes nista osim wrath il tak nes(zaboravio kak se zove)

Zv0nZ1
16-03-2007, 21:10
jel se može kako dobit invitation za betu? i kolko je velika igra? 2moons :)

Chace
16-03-2007, 21:47
Igraj Last Chaos.Bolja je od 2moons zbog puno boljeg PvP-a(a ak si igro WOW onda znas da PvP rules)

:shock: pa nisi nit igrao 2moons...kako onda mozes uspoređivati
igro mi je frend i reko je da PvP je samo ako obadvojca prihvate(duel)il mozes ic ubit nekoga a od toga nemas koristi jer nedobijes nista osim wrath il tak nes(zaboravio kak se zove)

puni ti se rage i dobivas pobjede -.- pa ti se to pise u tablicu

RIPtheREAPER
20-03-2007, 12:26
trazim dobar 2d mmorpg a da nije tibia ili dofus!

kaj nece nitko???
:(

RIPtheREAPER
25-03-2007, 14:48
Moze li mi itko preporuciti neki dobar 2D MMORPG a da nije Dofus ili Tibia!
Zahvaljujem!

Chace
25-03-2007, 15:07
eudemons online

RIPtheREAPER
25-03-2007, 21:35
cini se dobro samo sto je 500 mb-a

Chace
25-03-2007, 22:07
a sta bi ti? to je jos i malo za danasnje standarde

WEASEL
26-03-2007, 13:35
hm, nešto manje, i to nije malo za današnje standarde ako čovjek ima 1 gig il nešto takvo. Endless online je 2d i ima oko 16 mega, probaj, možda ti se svidi:X

The Grim
31-03-2007, 13:29
Ima koja da u buducnosti ili da je slicna Lost Chaosu (ili Last ) ali bez guzve?

Dj_Morales
03-04-2007, 11:27
cini se dobro samo sto je 500 mb-a
imas endless online! :)

Bishop_45_(2)
13-04-2007, 21:46
Pitanje: vecina ovih MMORPG-eva ili MMOFPS-ova koje navodite su phantasy tematike, mene zanima ima li koj futuristicki, onako SW/ST, ili nesto u post-apokalipticnom svjetu --> lol, STALKER ONLINE ???

WEASEL
13-04-2007, 23:08
Pitanje: vecina ovih MMORPG-eva ili MMOFPS-ova koje navodite su phantasy tematike, mene zanima ima li koj futuristicki, onako SW/ST, ili nesto u post-apokalipticnom svjetu --> lol, STALKER ONLINE ???

umm planetside se zove mislim ,al imas trial a iza se plaća, to je mmofps, cistokrvni mmorpg je anarchy onlie 8nije za pocetnike) ako si startao na wowu nemoj ni pokušatav jer će te grafika odbiti od igre

Bishop_45_(2)
14-04-2007, 00:06
Pitanje: vecina ovih MMORPG-eva ili MMOFPS-ova koje navodite su phantasy tematike, mene zanima ima li koj futuristicki, onako SW/ST, ili nesto u post-apokalipticnom svjetu --> lol, STALKER ONLINE ???

umm planetside se zove mislim ,al imas trial a iza se plaća, to je mmofps, cistokrvni mmorpg je anarchy onlie 8nije za pocetnike) ako si startao na wowu nemoj ni pokušatav jer će te grafika odbiti od igre

eh, da , trudio sam se jako zaobici WOW i uspio :) ; nisam ni jednu MMO igru igrao bas ono hardcore, samo isprobavao; mene zanima MMO (RPG ili FPS) koji se, naravno, ne placa (stoji u naslovu topica) i nije phantays (doslo mi je do malog zasićenja, radije cu malo odustati od pahntasiya nega da ga stvarno zamrzim) !??!?!

TeraBajt
03-05-2007, 12:13
Igro ja runescape, fakat to je šit! Imali neke koje se igraju u browseru i da nema fuckin membera!

:hangin:

I još nešto--> da ima igrača bolan!

FALA!! 8)

Ba'alzamon
02-06-2007, 10:27
Igrao sam WoW, GW, Tibia, Runescape, Silkroad, Dransik, Eve, FFXI, Everquest, CoH, UO, Anarchy online, Rose Online, Last Chaos, Lineage 2, Myth war online, Conquer online ... i brijem da ih je bilo još, al se nemrem sjetit.

Tak da sam prošao sve i svašta..

Preporučam WoW i Tibiu

v4MP1r3
02-06-2007, 10:34
Preporučam XXX i Tibiu

:thumbs2: :thumbs2:

reko sam im na samom pocetku za tibiu no oni komentiraju samo grafiku (koja je sada sve vise i vise krvalitetnija i bolja)
al nece da slusaju, kada ljudima kazem da je to jedna kvalitetna igra na koju se CAK isplati potrositi i premmy, game owns a i potrosi se dobro vrijeme na njoj... meni fali =( samo sto sam sada totalno ispao iz stosa pa mi je bezveze igrati ju ispocetka

Ba'alzamon
02-06-2007, 12:36
Ja isto tako..ispao iz štosa..
A čak sam imao i premium account..
Samo treba proći prvih 15 lvl-a i dalje je lakše..
Ja sam bio na securi knight lvl 47..ti?

Kad se sjetim..
S ekipom po 15 sati huntat heroje il dragon lordove i samo zajebancija neka pada..ma jooj..stara dobra vremena :D

Bishop_45_(2)
03-06-2007, 15:46
ok, valjda nisam dobro slozio pitanje, ali plz; jedan jedini MMoRPG koji se ne placa a ima sf tematiku ?

Black Hawk Down
03-06-2007, 16:31
ok, valjda nisam dobro slozio pitanje, ali plz; jedan jedini MMoRPG koji se ne placa a ima sf tematiku ?

Arbiter of Change
03-06-2007, 21:02
[quote="Bishop_45_(2)":1gm0auwu]ok, valjda nisam dobro slozio pitanje, ali plz; jedan jedini MMoRPG koji se ne placa a ima sf tematiku ?[/quote:1gm0auwu]

Anarchy Online bez svih ekspanzija (iako je dosta grafički star).

astralus
05-06-2007, 18:49
pomozite mi da odaberem dobar mmorpg
dosada sam igrao:
dofus, last chaos, conquer, maple story, tales of pirates, trickster, flyff, mu,
ot navedenih dofus je najigriviji i najkvalitetniji i igrao sam ga godinu dana i placao sam... (full member)
ovi ostali su mi svi nekako isti... samo grindanje i maple story je prepun hackera Sad
btw. cuo sam da je silkroad prepun i gotovo je nemoguce unic u igru i ima dosta hackera..
knight online sam cuo da ima previse hackera i 90% turaka Very Happy
legend of ares mi se cini zanimljiva igra. zanima me dali u njoj ima nesto drugo osim grindanja? (ima li puno questova i dungeona i pvp?)
sada vas molim da mi preporucite igru koju ste vi igrali DUZE vrijeme i da vam se svidjela...
volio bi da igra nema vise od 700mb i da je free (nema veze ako ima cash shop)
pozz!!! Twisted Evil

Rocchiro
05-06-2007, 18:53
ovak,LoA ti je ekstremno ružan,pa ti ga ne preporučujem zbog zdravstvenih razloga.Probaj Risk Your Life,meni je igra skroz bila ok,al sam prestal zbog nedostatka ekipa (koje moža sad ima u večem broju) i probaj Voyage Century Online ak voliš gusare

Svinjoguz
05-06-2007, 18:53
pomozite mi da odaberem dobar mmorpg
dosada sam igrao:
dofus, last chaos, conquer, maple story, tales of pirates, trickster, flyff, mu,
ot navedenih dofus je najigriviji i najkvalitetniji i igrao sam ga godinu dana i placao sam... (full member)
ovi ostali su mi svi nekako isti... samo grindanje i maple story je prepun hackera Sad
btw. cuo sam da je silkroad prepun i gotovo je nemoguce unic u igru i ima dosta hackera..
knight online sam cuo da ima previse hackera i 90% turaka Very Happy
legend of ares mi se cini zanimljiva igra. zanima me dali u njoj ima nesto drugo osim grindanja? (ima li puno questova i dungeona i pvp?)
sada vas molim da mi preporucite igru koju ste vi igrali DUZE vrijeme i da vam se svidjela...
volio bi da igra nema vise od 700mb i da je free (nema veze ako ima cash shop)
pozz!!! Twisted Evil
Runescape bez imalo razmišljanja.

astralus
05-06-2007, 18:55
...da zaboravio sam napisat i da sam probao runescape :D
igra mi se ne svidja...
najvjerojatnije cu ponovno pocet igrat conquer online ;)

Svinjoguz
06-06-2007, 19:13
...da zaboravio sam napisat i da sam probao runescape :D
igra mi se ne svidja...
najvjerojatnije cu ponovno pocet igrat conquer online ;)

Puzzle Pirates?grafika izgleda smiješno,ali je igra dobra.

Jopax
06-06-2007, 20:34
...da zaboravio sam napisat i da sam probao runescape :D
igra mi se ne svidja...
najvjerojatnije cu ponovno pocet igrat conquer online ;)

Puzzle Pirates?grafika izgleda smiješno,ali je igra dobra.

Penguin club :rotfl: :rotfl:
Kakav je taj conquer online mozda ga isprobam

Ba'alzamon
06-06-2007, 22:30
ovak..
LIKOVI...da vi...Corum online je igra za vas...,a i za mene...tak da,ovo ono..

elvis
09-06-2007, 15:58
WOW je super ali nije free,pa zato savjetujem da idete na silkroad europa(kažu da su riješili problem teškog ulaženja u servere) 8)

elvis
09-06-2007, 16:05
[quote="Bishop_45_(2)":3902nsyr]Pitanje: vecina ovih MMORPG-eva ili MMOFPS-ova koje navodite su phantasy tematike, mene zanima ima li koj futuristicki, onako SW/ST, ili nesto u post-apokalipticnom svjetu --> lol, STALKER ONLINE ???

umm planetside se zove mislim ,al imas trial a iza se plaća, to je mmofps, cistokrvni mmorpg je anarchy onlie 8nije za pocetnike) ako si startao na wowu nemoj ni pokušatav jer će te grafika odbiti od igre

eh, da , trudio sam se jako zaobici WOW i uspio :) ; nisam ni jednu MMO igru igrao bas ono hardcore, samo isprobavao; mene zanima MMO (RPG ili FPS) koji se, naravno, ne placa (stoji u naslovu topica) i nije phantays (doslo mi je do malog zasićenja, radije cu malo odustati od pahntasiya nega da ga stvarno zamrzim) !??!?![/quote:3902nsyr]S
ako te zanima besplatan MMORPG onda idi na silkroad :D potpuno besplatan a grafika je super i igrivost sjajna bolja nego na WOW-u

Svinjoguz
09-06-2007, 19:02
[quote="Bishop_45_(2)":1jhvxfbe]Pitanje: vecina ovih MMORPG-eva ili MMOFPS-ova koje navodite su phantasy tematike, mene zanima ima li koj futuristicki, onako SW/ST, ili nesto u post-apokalipticnom svjetu --> lol, STALKER ONLINE ???

umm planetside se zove mislim ,al imas trial a iza se plaća, to je mmofps, cistokrvni mmorpg je anarchy onlie 8nije za pocetnike) ako si startao na wowu nemoj ni pokušatav jer će te grafika odbiti od igre

eh, da , trudio sam se jako zaobici WOW i uspio :) ; nisam ni jednu MMO igru igrao bas ono hardcore, samo isprobavao; mene zanima MMO (RPG ili FPS) koji se, naravno, ne placa (stoji u naslovu topica) i nije phantays (doslo mi je do malog zasićenja, radije cu malo odustati od pahntasiya nega da ga stvarno zamrzim) !??!?!S
ako te zanima besplatan MMORPG onda idi na silkroad :D potpuno besplatan a grafika je super i igrivost sjajna bolja nego na WOW-u[/quote:1jhvxfbe]
lol da je tako onda niko ne bi igro WoW :rotfl: .

Regret
09-06-2007, 23:18
BOT neki navalio :?

Antaris.
24-06-2007, 14:54
Dali tko zna neki mmorpg (free) da se igra na semu wow-a?
Znaci da nema igranja sa klikanjem misa kada se hoces kretat naprijed ili nazat i da se negleda iz pticje perspektive. probao sam par mmorpga i svi su se igrali na tu jadnu semu. trazim neki u kojem cu moc koristit wasd! :)
Pa ak neko zna nek javi!

Antaris.
24-06-2007, 17:02
Jel mi mozes opisat malo taj risk your life! Koji je nacin igre, koliko trosi mjesecno mb, koliko hrvata igra, i na kojim serverima , koje rase i klase postoje? itd :pray:

Antaris.
24-06-2007, 17:03
.sry

Antaris.
24-06-2007, 17:10
THX! Jel ti igras RYF?

Antaris.
24-06-2007, 17:15
pa ako ces igrat javi jel i ja razmisljam da bi je igro

AVGstar
25-06-2007, 08:41
dobra igra koja se igra na shemu kretanja tastaturom je Metlin2.Ali kad budes igro nemoj uzet q da ubijes Alfa Wolfs :rotfl: :rotfl:

Ba'alzamon
01-07-2007, 07:04
Ja klikam u Metinu i jebeno mi ide..ne kužim šta fali klikanju..ionak ti druga ruka mora biti slobodna za quick skill-ove
(1-4) i (F1-F4)

zekoslav
20-07-2007, 17:20
Ima neki besplatni sci-fi MMO sa mogucnoscu ownanja i voznje svemirskih letjelica?

elvis
21-07-2007, 12:09
možel mi neko reći koliko je velik silkroad i silkroad europa :D

WEASEL
21-07-2007, 16:26
dobra igra koja se igra na shemu kretanja tastaturom je Metlin2.Ali kad budes igro nemoj uzet q da ubijes Alfa Wolfs :rotfl: :rotfl:

jedini ih ti nisi našao :)

Doggy
21-07-2007, 16:52
Ima neki besplatni sci-fi MMO sa mogucnoscu ownanja i voznje svemirskih letjelica?

viewtopic.php?t=4313 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=4313)

probal sam nekoc davno, kod letenja je glupo kaj se odbija od zemlje... mozda je sad bolja s patchevima...

opet ga skidam jer mi je cod2 vec dosadil...

zekoslav
21-07-2007, 19:56
Kazu da je to bezveze igra. Moze malo vishe informacija?

pstrebs
26-07-2007, 13:33
Koji free mmoRPG preporučujete da se može downloadat? Nešto u stilu RYL-a, MUonline-a itd.

Black Hawk Down
02-08-2007, 11:55
Metin 2,bez sumnje,nije preteška,mislim da je oko 400 mb,moš imati konja,cijelo vrijeme je rat između carstva,ičak,malo pgledaj na metin 2 temu

Archil
14-08-2007, 14:20
nego ja bi svima preporučio Voyage Century :pray: to je najbolji free 2 play MMORPG svih vremena! meni je bolji čak i od WoW-a, GW-a itd...
ovak, reći ču o čem se radi... vi počinjete kao kapetan svog broda u jedan od ova dva grada: Alexandria i Athena, dakle onda možete izabrat klasu ioako nije važno koju klasu odaberete jer se možete razvijat u potpuno drugom smjeru :wink: ... imaju 3 vrste broda: Battle ship, Merchant ship i Raiding ship. Ja vam preporučam da si rebuildate svoj brod u lvl 1 Raiding ship... raiding ship bi se drugim riječima nazvao Exploring Ship dakle Istraživački brod... imate NPC guildove koji su vam u početku izvor love i svega i bez kojih ne možete u početku... imate puuuuno različitih skillova, od Voyage skilla, do Timber Felling, pa do Ship Building i Sewing... razvijate svoj brod ovisno o brodu, recimo ak imate battle ship onda se trebate borit, ak imate merchant ship, onda trgujete i radite merchant misije, ak imate raiding ship istražujete... da bi vaš brod postao "lvl 2" morate ga rebuildat za što vam trebaju materijali i dovoljan skill manuverbilitya, military eqipmenta i structurea... imate 4 vrste oružja, Falchion (svi ga zovu falch), Sword, Axe i Gun, preporučuje se falchion jer ima dovoljan accuracy, dovoljan napad i povećava vam defense i jednostavno ga 90% ljudi koriste... ima puuuno gradova i puno svakavi stvari, kad uđete u neki guild očekuje vas puno izazova, puno uzbuđenja i svega, community je super, svi znaju Engleski, ima puuuno ali jako puno domaće ekipe, na serveru Da Gama & James Cook ima preko 5 Ex-Yu guildova, jednostavno najbolji MMORPG ikad napravljen, ima puno puno stvari za reći o Voyage Centuryu al post ne može bit toliko dug da se kaže barem 30% o njemu :) , ako ste odlučili downloadat ga (ima 1.1 gb client) dođite na naš server Da Gama & James Cook i ja ću vam sve objasnit pokazat, naučit vas i nadam se i da ćete ući u naš guild Ex-Yu guild CroArmada, super je ekipa i sve :wink: ja ću bit na moru do 25.8 onda se vraćam pa ako dođete u igru iza 25.8 javite mi se na private (dolje u kutu pišu chatovi, vi kliknite na private pa u onaj kvadratć upišite Archil i onda dolje pišete ko u normalnom chatu) i ja ću vam sve pokazat i naučit vas, vidimo se :wink:

Archil
14-08-2007, 15:52
FFS...postaješ dosadan više...
ma već sam i sam sebi dosadan sa svime time, al želim pomoći novima koji dolaze u Voyage i između ostalog treba nam više membera za guilda :wink:

Pippen47
14-08-2007, 19:10
2moons =)

Jerry
14-09-2007, 22:01
možete mi preporučiti neki mmorpg na temu onih sredonjovjekovnih sranja..rim ite spike :)
ako postoji ofc,ma može i grčka :D
fala

Herr Schnitzel
16-09-2007, 11:41
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_free_MMOGs

Ali mene zanima ako ima koja igra koja je bilo sto, samo ne fantasy/martial arts sranja... Voyage imam, ali trazim nesto drugo... Neki malo "realniji" mmorpg...

Berax0r
16-09-2007, 18:07
hvala ti na ovom popisu :wink:

Norther
16-09-2007, 21:21
dali je dekaron vec izaso ?i dali je free za download ili moras u ducanu cd kupit ?:D

igram GW imam sva 4 i uber lika, al dosadio pa bi probo dekaron (2moons) i legend of ares

Pro n00b
17-09-2007, 13:57
Salut. Gledam po forumu i baš ne vidim da je itko spomenuo Thang online. Gledao sam malo na jubitou i ne izgleda loše al me zanima jel neko igrao pa da kaže jel se isplati downloadat il je gubitak vremena.

Evo i link na igru :

http://thang.ongameport.com/

Slayer
21-09-2007, 09:22
dali je dekaron vec izaso ?i dali je free za download ili moras u ducanu cd kupit ?:D

igram GW imam sva 4 i uber lika, al dosadio pa bi probo dekaron (2moons) i legend of ares


legend of ares - grafika saka i nemas bas puno mogucnosti igro sam s mageom i moras poslije ici u grupi ili moras biti freak koji ce lupat spell za attack,spell za attack,spell za attack,spell za attack, heal hp spell, heal hp spell, heal mana spell, spell za attack, spell za attack i tad si ubio obicnog lika :D

2moons(nije dekaron to je trebo biti ali je promijenio proizvidaca il nes slicno)- igra je super samo sto se meni laggga :( pa bas ne igram - imam lvl 38 lika i igra je super, puno lakse grindas nego u silkroadu, znaci igraj 2moons!

i 2moons je free to download free to play

Dropper
07-10-2007, 13:31
ljudi trazim neku potpuno freeeee igru ali da se ne mora puno toga downloadat jer imam dial up! LoL ! necu runescape jer vec igram !


thx

Pro n00b
07-10-2007, 19:07
Definiraj puno za downloadat. postoje igre od 200 mb a imaš MMorpg-ove od 3.6 Gb za download. Šta je za tebe puno?

Dropper
07-10-2007, 19:26
Definiraj puno za downloadat. postoje igre od 200 mb a imaš MMorpg-ove od 3.6 Gb za download. Šta je za tebe puno?


paaaaa s obzirom da imam dial up meni je puno 10 mb -- imas neke koje ne treba downloadat ili da trebam malo downloadat (maximalno 10mb)?

Wolfwrath
08-10-2007, 12:47
Erm,ti ne tražiš mmorpg,ti tražiš browser-based igru,pošto ja nisam nikad čuo za mmorpg koji se ne downloada.

Ako ipak se odlučiš za normalan mmorpg,skini metin2.Ima hrvata dovoljno,je grind,ali zabavan.Balzamon (ovdje na forumu,u igri Balz) i ja (u igri Firewolf) rasturamo.

Ako kreneš igrat,dođi u shinsoo carstvo.To ti je ono crveno.Ja ću te free levelat. :wink:

http://www.metin-2.com/
Evo linka.To je UK server,najnoviji,najjači igrač je tek level 70,pa stigneš postat poznat.
Btw,Balz je level 39,ja 31.

Dropper
10-10-2007, 17:36
pa kako cu skinut metin2 kad client zauzima 412mb a ja imaaaaaaaaammm dial-up vezuuuuuuu!!!!!!!!!!!

I da trazim browser based igru kao runescape i ako ima takva slicna reci !

Dropper
10-10-2007, 17:38
pa kako cu skinut metin2 kad client zauzima 412mb a ja imaaaaaaaaammm dial-up vezuuuuuuu!!!!!!!!!!!

I da trazim browser based igru kao runescape i ako ima takva slicna reci !

mozad pitam nekoga da mi skine pa prebaci na cd pa da instaliram ali mi prvo reci jeli steka i jeli mogu uopce IGRAT ako imam dial-up???

Wolfwrath
10-10-2007, 20:10
Pa mislim da ne bi trebao imat problema na channel 2,3 i 4.
Ch1 je dosta napućen,no to je uglavnom za trgovinu.

Tsumetai Ryujin
26-10-2007, 19:39
jel zna mozda netko neki MMORPG a da nije fantasy...

suljo
26-10-2007, 19:45
Ima VCO.
Pozdrav od Dart_Wader

Svinjoguz
26-10-2007, 19:54
ak misliš na non-free..probaj EVE...

Tsumetai Ryujin
26-10-2007, 20:00
ma reci mi sve...

btw vco je neuspjeli pokusaj plagiranja neke druge igre...

RIPtheREAPER
26-10-2007, 21:53
Igraj Dofus.

Slayer
27-10-2007, 00:21
jel zna mozda netko neki MMORPG a da nije fantasy...

sto tocno mislis pod fantasy?... probaj 2moons :wink:

Tsumetai Ryujin
27-10-2007, 08:44
rekoh a da NIJE fantasy -.- 2moons je fantasy, Silkroad ti je fantasy...

Svinjoguz
27-10-2007, 09:08
ma reci mi sve...

btw vco je neuspjeli pokusaj plagiranja neke druge igre...

Probaj puzzle pirates, grafika je retrdirana al gameplay roxa.
Nije grind vec se sastoji da sa posadom moras plovit oceanom i unistavat piratske brodove, ili brodove drugih posada.Na brodu mozes radit sailing, carpentry, bildging, gunnery i ono gdje usmjeravas brod :D .
Stvarno zabavna igra...no grind , only fun :D.

RIPtheREAPER
27-10-2007, 12:53
Igraj Dofus!! :pray:

Plexihack
27-10-2007, 16:16
Igraj Dofus!! :pray:

Aj STFU s tom retardiranom igrom :-x

Zna neko neki dobar MMORPG,da se level diže prosječnom brzinom (ne sporo kao u Tibiji),da je cijeli PvP (bez onih gluposti kao wildy u RS-u),da ima puno skillova(kao runescape) i da ima pravilo za fantasy imena (kao tibia),e i da je manji od 300mb? :D

Svinjoguz
11-11-2007, 12:20
Igraj Dofus!! :pray:

Aj STFU s tom retardiranom igrom :-x

Zna neko neki dobar MMORPG,da se level diže prosječnom brzinom (ne sporo kao u Tibiji),da je cijeli PvP (bez onih gluposti kao wildy u RS-u),da ima puno skillova(kao runescape) i da ima pravilo za fantasy imena (kao tibia),e i da je manji od 300mb? :D

puzzle pirates, izgleda retardirano a nije..nema lvla..igra se svodi na pvp..

Pro n00b
11-11-2007, 13:49
http://www.shadowworlds.de/S Probaj ovo ak ne patiš na grafiku;

mali_od_batina
17-11-2007, 13:21
Jel ko igrao battleground europe? Bas si trazim nesto prek praznika da zaigram. Ljudi je svi hvale (iako je ne igra puno njih), ali mi je malo cudno sto se placa, a losa grafika.

H4ck€r
05-12-2007, 11:55
TRAZIM:

FREE MMORPG
HISTORIAL ILI FANTASY
DOBRA GRAFIKA i ZANIMLJIVA IGRA

Tsumetai Ryujin
15-12-2007, 13:44
htjel bih probati neki mmorpg koji nema previse grindanja...

Tsumetai Ryujin
19-12-2007, 14:41
ke nitko nezna neki mmorpg u kojem nema grindanja...

Nightyx
19-12-2007, 14:46
TRAZIM:

FREE MMORPG
HISTORIAL ILI FANTASY
DOBRA GRAFIKA i ZANIMLJIVA IGRA

Imaš ga u sigu lol

croat1gamer
19-12-2007, 16:11
ke nitko nezna neki mmorpg u kojem nema grindanja...nema takvih mmo igara

igra itko gunzigra je :pray:
trazim neki cro/balkan clan
-isto ime lvl12 poceo 15.12.2007 uglavnom na serveru 1
:bravo: onima koji igraju

Tsumetai Ryujin
20-12-2007, 14:24
neki mmorpg koji nema grindanja... silkroad i GW su dva mmorpga (gw nije cisti mmo)... ali se razlikuju u grindanju i to jako... ... na tako nesto sam mislil..

RIPtheREAPER
20-12-2007, 15:05
Probaj Myth War (free) ili Dofus ( samo je dio free).

Nightyx
22-12-2007, 22:05
Tražim neki odličan, zarazan, besplatni, te po mogučnosti sa dobrom grafikom EUROPSKI mmorpg.
Fala

Stryder
22-12-2007, 22:33
da...to bih i ja...

i ja...al mislim da to nepostoji :(

Jerry
22-12-2007, 23:43
CABAL

Nightyx
23-12-2007, 08:23
de malo pojasni pls

EDIT: pogledao sam malo site i stvarno je izvrna igra, to moram igrati :D
pravi europski, a ne neko tamo kinesko smeće...

Slayer
23-12-2007, 20:12
de malo pojasni pls

EDIT: pogledao sam malo site i stvarno je izvrna igra, to moram igrati :D
pravi europski, a ne neko tamo kinesko smeće...

da ali je malo star pa grafika nije bas sta i kad dodes do jedne tocke, ko ja, kada imas iteme da ti se mana regenerira vise nego sto ti potrosis(a warrior sam) i imas preslab mac ali ima boljih skillova, onda prestanes igrat jer ti dojadi hack and slash....

Mrakmrak
30-12-2007, 16:20
Dal netko kojim slucajem zna kakav je Archlord???

Dart_Wader
01-01-2008, 18:01
Trazim neki mmo po mogucnosti:
Povjesni
Da nije chinesse style ko sro,pw (iako sro ima sad i eu ver)
Da nije grind festival
Da ima dosta Hrvata
Da nije cabal,gw,vco
Da je dobar gameplay
Da nema puno buggova
Da je free bez fees
_______________
Ako se netko sjeti takvog mmo-a neka kaže

Dropper
01-01-2008, 19:03
evo bas sam vidio ova dva MMORPG-a na pc-play dvd-u
Prfect Wrld i Zero Game
zanima me kakvi su i kako ce ic na obicnom 56 kbps modemom?
molim brzi odgovor
hvala
:D :)

Nightyx
01-01-2008, 19:33
PW će ti ići jako loše...a za ovo drugo ne znam...

Tsumetai Ryujin
03-01-2008, 10:34
e de mi preporucite neki mmorpg koji nema ona sranja ko Item Mall tipa VCO, ZuO, SRO i tih govana... i da po mogucnosti ima neki trial... (znaci ne trazim samo besplatne mmorpgove)

Sonic_Moronic
03-01-2008, 11:28
Meni je jedan od najboljih MMORPG-ova Hero online. Baš si ga idem opet instalirati, praznici = Lots of MMO time. :D

Aerial
03-01-2008, 11:28
e de mi preporucite neki mmorpg koji nema ona sranja ko Item Mall tipa VCO, ZuO, SRO i tih govana... i da po mogucnosti ima neki trial... (znaci ne trazim samo besplatne mmorpgove)

Nažalost, Item Mall je jedan od dva-tri jedina načina zarade proizvođača besplatnih mmorpgova, tako da ćeš rijetko naići na free mmorpg bez Item Malla. Možda neka od starijih igara nema to, ali takve nisam igrao..

Tsumetai Ryujin
03-01-2008, 12:09
si ti procotal ono ke sam napisal u zagradi??

ne trazim samo besplatne mmorpgove jer znam da je to jedini nacin na koji proizvodaci istih mogu zaradit neke...

RIPtheREAPER
03-01-2008, 12:52
jebo vas, dajte probajte Dofus!! ne kuzim zasto vam je ta igra tako mrska :?

Aerial
03-01-2008, 14:08
si ti procotal ono ke sam napisal u zagradi??

Pa ono, ako misliš kupiti "normalne" mmorpgove, onda biraj između Guild Wars, WoW, LOTR Onlin i eventualno neki Lineage... Jedno od njih nema pretplatu, a drugi su papi-lova. Eto, WoW doduše ima trial od 15 dana..

Slayer
03-01-2008, 14:11
da ja placam kupil bi si SUN


jebo vas, dajte probajte Dofus!! ne kuzim zasto vam je ta igra tako mrska :?

moras placat pretplatu... :)

Aerial
03-01-2008, 14:11
E, da, zaboravio sam i City of Villains/Heroes...

Slayer
03-01-2008, 14:12
E, da, zaboravio sam i City of Villains/Heroes...

to nebi nikad...

Arbiter of Change
03-01-2008, 14:35
Pa ono, ako misliš kupiti "normalne" mmorpgove, onda biraj između Guild Wars, WoW, LOTR OnlineSi eventualno neki Lineage... Jedno od njih nema pretplatu, a drugi su papi-lova. Eto, WoW doduše ima trial od 15 dana..
Svi od navedenih imaju trial (ne znam kako funkcionira za Lineage 2). :D

Aerial
03-01-2008, 14:50
Eto mu onda, nek nabavi sve tri, pa rastura trial :)

...

Which reminds me, oću flat :(

Dropper
31-01-2008, 14:17
trazim neki mmorpg koji maxsimalno trosi 500mb mjesecno eventualno 700!!!!s obzirom da cu ga u prosjeku igrat 12-13 sati tjedno znaci malo manje od 2 sata na dan!!1!! :pray:

neznam jeli to istina ali jedna prijateljica mi je rekla da ona igra woyage century online i da drzi cijelo vrijeme upaljenu igru da lik sam trenira i da joj dode oko 700mb mjesecno!!!jeli to moguce???? :shock:

DJ Not Nice
31-01-2008, 15:10
Je, istina je u vezi s VCO, a čuj, malo koja MMO igra troši više od 700MB na mjesec. A i nećeš igrati tako puno.

Dropper
31-01-2008, 17:34
znači istina je da vco malo trosi mjesecno ako ga i gram u prosjeku 2 sata dnevno i nece mi premasit 500 mb????? :shock:

ako je tako odma pocinjem igrat!!!!!!!!

Dj_Morales
31-01-2008, 20:10
a dajte mi neki dobar mmorpg slicno ka sro,samo ako moze jos bolji... :D fala

Empe Tri
31-01-2008, 21:17
ma dajte ja igram stalno nesto preko neta nevjerujem kao sto je rekao i ervin da ijedan mmo trosi preko 500 mb-a u mjesecu :P

theplaya
01-02-2008, 08:40
da jednostavno je nevejerojatno potrošit više od 500 MB mjesečno na igru, ja sam isto stalno online u igrama i ne ode na njih ni 200 MB , 500 se nebi skupilo ni da su svaki dan patchevi

Dropper
01-02-2008, 14:01
ako netko igra voyage century neka mi rece koliko mu mjesecno trosi i koliko sati tjedno igra u prosjeku?

theplaya
01-02-2008, 14:41
pa imaš dolje temu voyage century online viewtopic.php?t=8570&start=975 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=8570&start=975)
pitaj tamo koliko ljudima troši

Forzee
06-02-2008, 15:44
skini si perfect world i mirna bosna!

Wolfwrath
09-02-2008, 17:09
E,ljudi,ovako.

Tražim dobar free mmorpg bez previše grindanja,sa tematikom mača i magije.

Iskusan sam igrač,te sam odigrao većinu mmorpg-ova koji su se raspravljali na ovom forumu.Odigrao sam-
-Legend of ares
-Silkroad
-Perfect world
-Metin2
-Rappelz
-...

Mystery In Space
09-02-2008, 17:14
RF Online na Solus serveru i Bellato union :killyou: :killyou:

Wolfwrath
09-02-2008, 17:18
Može neki link?

Mystery In Space
09-02-2008, 19:55
http://www.google.comSis your friend :wink:

http://rf.mmosite.com/guide/guide/game_guide.shtml

http://www.rf-onlinegame.com/index.php? ... EnglishUSA (http://www.rf-onlinegame.com/index.php?territory=EnglishUSA)

Wolfwrath
10-02-2008, 15:39
Ne hvala,to je prefuturističko za mene. :?

Rekao sam,mač i magija,monsteri,gaženje dragona sjekirama,... :kill:

Mystery In Space
10-02-2008, 17:32
Pa, mač i magija su i tu ffs. Jedino kaj ranger ima pušku a specialist/rider mau -.-

Ak oćeš baš nešto tipa wow i gw preostaju ti samo privatni serveri (zabranjeno)tih dotičnih igara

EDIT: Da samo vidiš mačeve, koplja i sjekire kako izgledaju već bi počeo skidat igru.

Wolfwrath
11-02-2008, 14:38
Ne hvala,preferiram klasični magic rpg.

DJ Not Nice
11-02-2008, 15:08
Možeš probati Shaiyu, predobar sistem PvP i PvE, jako zanimljiva igra. A ima i dosta ljudi s ovih prostora.

Wolfwrath
11-02-2008, 15:39
Aha,vidio sam.Vjerojatno ću skinut.Kolko je velka?

The Great Duck
11-02-2008, 18:58
Dvoumim se između LOTRO-a i WoW-a,pa recite koji je bolji za početnike,ili ako imate neku alternativu koju mislite da je bolja,isto recite.
Glavno mi je da ima dobre questove,i da nema tone ljudi koji pričaju l33t i samo idu skupljati novce.

Tsumetai Ryujin
11-02-2008, 19:43
preporucio bih ti lotro...

DJ Not Nice
11-02-2008, 20:51
Aha,vidio sam.Vjerojatno ću skinut.Kolko je velka?

Oko 900MBa

Stryder
11-02-2008, 21:13
preporucio bih ti lotro...

K4ciga
11-02-2008, 22:01
Dvoumim se između LOTRO-a i WoW-a,pa recite koji je bolji za početnike,ili ako imate neku alternativu koju mislite da je bolja,isto recite.
Glavno mi je da ima dobre questove,i da nema tone ljudi koji pričaju l33t i samo idu skupljati novce.
Nađi mi MMORPG koji nema 1337 likove.Inače,WoW of course.

Carp
18-02-2008, 20:17
ovako htio bi MMo da su skillovi slicni ko u CABALU i grafika u PW-u! nije bitne jel eu ili Chinese samo da je na eng!

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
18-02-2008, 20:30
ovako htio bi MMo da su skillovi slicni ko u CABALU i grafika u PW-u! nije bitne jel eu ili Chinese samo da je na eng!
takvog nema...

i ostavi se mmoa, gubis zivot covjece

Zica
19-02-2008, 20:27
moze li mi netko preporuciti igru slicnu kao Legend of ares

Slayer
19-02-2008, 23:35
legend of ares bas i nije neka igra ali jedna dosta slicna joj je Martial Heroes, al ima ti boljih mmorpgova od ta dva

Rang€r
20-02-2008, 00:13
Dvoumim se između LOTRO-a i WoW-a,pa recite koji je bolji za početnike,ili ako imate neku alternativu koju mislite da je bolja,isto recite.
Glavno mi je da ima dobre questove,i da nema tone ljudi koji pričaju l33t i samo idu skupljati novce.
Nađi mi MMORPG koji nema 1337 likove.Inače,WoW of course.

LOTRO FTW, da imam novce kupio bi ga, al ovak jbg...

Nodakim
20-02-2008, 09:53
Dvoumim se između LOTRO-a i WoW-a,pa recite koji je bolji za početnike,ili ako imate neku alternativu koju mislite da je bolja,isto recite.
Glavno mi je da ima dobre questove,i da nema tone ljudi koji pričaju l33t i samo idu skupljati novce.


čudno wow je sve ono što si napisao da ne želiš

Stryder
20-02-2008, 10:06
ja nisam baš primjetio da se u LOTRO priča l33t...bolje pitaj nekog ko sada igra LOTRO , kakva je sada situacija jer za vrijeme kad sam ja igrao nisam nikog ču da preferira l33t (više sam čuo likova kako spikaju i uče me vilenjački nego Pwnzor i to)

Zica
28-02-2008, 17:25
Koja je bolja:
Silkroad ili Perfect world neznam koju da igram pa koju preporucujete

Empe Tri
28-02-2008, 17:56
PW...by far...silkroad je grind fest otpad smješten na prepunim serverima na kojima najveći dio populacije koristi botove...

izgleda da sam jedini ja koji nije u-sro-u imao bot :|

iskreno pw je 10x bolji ali sro ima bolju grafiku al je grind igra za razliku od pw-a koja nije i uz koju mozes bez problema u 1 tjedan doc do lvl 30 ;)

btw.
i zato je moja preporuka age of conan :rotfl:

Dropper
28-02-2008, 18:10
evo vidio sam na stranici pcplaya da je na novom dvd-u 9dragons!!
jeli ko igra i kakva je?

Slayer
28-02-2008, 18:16
PW...by far...silkroad je grind fest otpad smješten na prepunim serverima na kojima najveći dio populacije koristi botove...

da :D, ak nemas bota i zelis ikad doc do max lvla moras se oprostit sa zivotom :D to je razlog zbog kojeg ja nisam preso 23lvl :D

Empe Tri
28-02-2008, 18:40
evo vidio sam na stranici pcplaya da je na novom dvd-u 9dragons!!
jeli ko igra i kakva je?

igra je dosta dobra nesto izmedju questova i grindanja ono izbalansirano je ;)
ja imam lika tamo na 44-45 lvl-u i do tog lvl-a dojdes dosta brzo u nekih 2 tjedna da igras na dan po 3-4 sata
uglavnom ta mi je igra jedna medju boljima od free naslova :P

Dropper
01-03-2008, 10:29
aj usporedi s nekom!

Empe Tri
01-03-2008, 10:40
aj usporedi s nekom!
hmmm... pa niti jedna igra mi nelici kao ova jer ovdje imas lvl-anje lika i poboljsanje skillova tj. lvl-anje

pa meni najvise lici Perfect World al ovdje neces naici na lag ili na teze ulazenje u server i takve stvari, igru su ljepo napravili za free mmo ;)

Pro n00b
04-03-2008, 23:00
evo vidio sam na stranici pcplaya da je na novom dvd-u 9dragons!!
jeli ko igra i kakva je?

igra je dosta dobra nesto izmedju questova i grindanja ono izbalansirano je ;)
ja imam lika tamo na 44-45 lvl-u i do tog lvl-a dojdes dosta brzo u nekih 2 tjedna da igras na dan po 3-4 sata
uglavnom ta mi je igra jedna medju boljima od free naslova :P

1 pitanje samo : jel igra samo grind? Jer probao sam shaiyu i fiestu i obe su grind i sranje žešće,pa me sad zanima jel su svi ti free MMORPG-ovi čisti grind il ima i drugačijih.

Empe Tri
05-03-2008, 01:54
ne nije toliki grind ko u ostalim igrama... al opet za neke stvari trebas grindat a za neke netrebas, tako da po mojoj procjeni ima i jednog i drugog.. al sigurno nije toliki grind kao u silkroadu ili kao u slicnim igrama ;)

theplaya
05-03-2008, 20:17
[quote=Dropper]evo vidio sam na stranici pcplaya da je na novom dvd-u 9dragons!!
jeli ko igra i kakva je?

igra je dosta dobra nesto izmedju questova i grindanja ono izbalansirano je ;)
ja imam lika tamo na 44-45 lvl-u i do tog lvl-a dojdes dosta brzo u nekih 2 tjedna da igras na dan po 3-4 sata
uglavnom ta mi je igra jedna medju boljima od free naslova :P

1 pitanje samo : jel igra samo grind? Jer probao sam shaiyu i fiestu i obe su grind i sranje žešće,pa me sad zanima jel su svi ti free MMORPG-ovi čisti grind il ima i drugačijih.[/quote:2cu5sset]

meni se činila kao grind a igrao sam do 10 lvla samo. ali pošto je igra od acclaima kao i 2moons koji je najveci grind fest od postoajnja grinda valjda sumnjam da 9dragons nije. po meni najmanji grind fest je perfect world od free i najbolja preporuka također

Dropper
07-03-2008, 20:32
a sta je grind??? :shock: :o :?

nemojte se smijat!!! :nonono: :nonono:

:kill:

Kenyi
07-03-2008, 21:02
grind=beskrajno ubijanje monstera u svrhu nabijanja levela, rjesevanja kvesta, nabijanje skillova, vecinom se razduzi u nedogled.