PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pantera i marylin manson



Prince of Persia
28-10-2006, 12:32
ono, dosadno mi je, i odem ja chachkat po kompu.i nadjem panterinu pjesmu Cemetary Gates. pjesma je predobra, od tad pokusavam nabavit neki njihov album. ak ima nekih fanova nek pisu kolko su dobri,a oni kojima se ne svidjaju, nek iznesu argumente

isto tak nadjem od marylin mansona sweet dreams i ta mi se pjesma svidi.
ak ima nekih fanova nek pisu kolko je dobar,a oni kojima se ne svidja, nek iznesu argumente.

olio
28-10-2006, 12:36
Sweet Dreams je po meni vrlo loša MM.ova pjesma....

(S)aint je zakon pjesma

28-10-2006, 12:38
Od pantere nabavi album Cowboys from Hell.

Prince of Persia
28-10-2006, 12:42
Sweet Dreams je po meni vrlo loša MM.ova pjesma....

(S)aint je zakon pjesma

gle to je prva pjesma koju sam cuo od njega
žišku?

Sonic_Moronic
28-10-2006, 12:48
Sweet Dreams je po meni vrlo loša MM.ova pjesma....

(S)aint je zakon pjesma

gle to je prva pjesma koju sam cuo od njega
žišku?

Ad omejimuzar

kikl0p
28-10-2006, 13:16
Sweet Dreams je pre dobra pjesma a panteru imam ali mi se bas na svida

Gothmog
28-10-2006, 13:22
Panteru toplo preporučujem...
pogotovo albume:
-The great southern trendkill
-Cowboys from hell

izbjegni albume:
-Far beyond driven
-Reinventing the steel

Anselmo je gubica...

Worthaur
28-10-2006, 13:52
najbolja MMova pjesma mi je (s)AINT (But now I'm not an artist I'm a fucking work of art :pray: ), zatim The Beautiful People, This Is The New Shit, The Dope Show itd. :pray:
MM mi je 2. najbolji band

v4MP1r3
28-10-2006, 20:42
Sweet Dreams je po meni vrlo loša MM.ova pjesma....

(S)aint je zakon pjesma

gle to je prva pjesma koju sam cuo od njega
žišku?

kuzimo, a i to ti je prerada
a ako zelis bas cuti dobre stvari genijalnoga banda, skini antichrist superstar, album isto mm-a

a ako te to zainteresira, kreci dalje, PoaAF i Mechanical Animals...and so on...

28-10-2006, 23:14
Ili The Nobodies skini!

Prince of Persia
30-10-2006, 11:02
je i onda mi starci dodju srat da MM nije glazba za mene i da ce mi sve njegove stvari obrisat zato sto su culi da je na jednom koncertu oderao nekog zeca
pa jebemu zhivot
:twisted: :twisted: :twisted:

Worthaur
30-10-2006, 11:55
A meni svi govore da sam sotonist zato što slušam MM, stvarno ima glupih ljudi :(

Jerry
30-10-2006, 12:58
je i onda mi starci dodju srat da MM nije glazba za mene i da ce mi sve njegove stvari obrisat zato sto su culi da je na jednom koncertu oderao nekog zeca
pa jebemu zhivot
:twisted: :twisted: :twisted:jebeš starce slušaj ga!
btw,ja ga ne slušam jednostavno nemogu podnijeti ga.
@axe_wild
da vidiš šta meni govore jer slušam Black Sabbathe i Iron Maidene :rotfl:
prolazim ja neki dan pokraj škole a ovi cajkaroši iz 6 razreda deru se "Sotonjaro,dje si,idi slušaj Iron Maidene i Black Sabbathe" ja se kidam od smjeha,i kažem im;"bolje ću biti "Sotonist" nego cajkaroš ko vi :yuck: "

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 14:04
A i ja to isto proživljavam... a nema mi druge kad 90% razreda čini populacija s obližnjih brda...

Sonic_Moronic
30-10-2006, 14:07
je i onda mi starci dodju srat da MM nije glazba za mene i da ce mi sve njegove stvari obrisat zato sto su culi da je na jednom koncertu oderao nekog zeca
pa jebemu zhivot
:twisted: :twisted: :twisted:

lol tebi starci tako? Mojima se je** šta ja slušam

Valtiel
30-10-2006, 15:02
Trazio si argumente? MM u pocetku uopce nije imao bubnjara, vec je koristio drum efekte. A to se do danas i nije mnogo promijenilo. Jer kada cujem MM pomislim da li je techno ili metal. Zvuk gitare je totalno izvrnut raznim efektima, a zaista ne znam da li pjeva ili se dere, ili ipak samo prica...ili mozda niti jedno od toga. Na kraju krajeva, odlican je slikar, kako god da se zove. Ali dan danas niko ne poznaje ostale clanove benda, a to je razlog i zasto su popularni. Oni pjevaca nazivaju MM, zar to nije naiv benda? Heh, poznati su upravo zbog sklonosti sokiranju, odnosno sto se vole malo mazati i slicno. Kiss je jos jedan bend sa slicnim aspektima.

Ali, bend je gothic metal, ja zaista ne vidim gdje tu pase gothic, a na kraju krajeva, ni metal. Nisu kvalitetni. Ali, kome se svida neke izvoli, no hard feelings 8)

Worthaur
30-10-2006, 19:30
Oni pjevaca nazivaju MM, zar to nije naiv benda?
To je naziv pjevača i naziv banda, odnosno to je njegovo umjetničko ime

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 23:31
Oni pjevaca nazivaju MM, zar to nije naiv benda?
To je naziv pjevača i naziv banda, odnosno to je njegovo umjetničko ime
Istina.

Valtiel
31-10-2006, 01:30
Aha, odsad Jamesa zovem Metallica :rotfl:

31-10-2006, 16:33
Dobro tko voli nek izvoli, neću tu pisat sta mislim o Mansonu, ali Pantera rula

W1k1n6
31-10-2006, 17:10
Sve mi je jasno, ali ne kužim zašto su u istoj temi spojeni Merlinka i Pantera. Dal su ti njihova dva CD-a jedini koje imaš? :)
Imao sam sreću gledati Panteru u Zagrebu kao predgrupu Judasa u sklopu Painkiller turneje i doista su me se jako dojmili. Oni su u H/M prvi unijeli brdo kirurški preciznih brejkova u svakoj stvari. A simpatični su mi bili i zato jer nisu dali da naše sirovine od redara mlate dečka koji se popeo na pozornicu. O Merlinki ne bih pričao, jer ga baš i ne slušam nešto.
BTW, meni najbolja stvar Pantere - I'm Broken

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2006, 19:45
Sve mi je jasno, ali ne kužim zašto su u istoj temi spojeni Merlinka i Pantera. Dal su ti njihova dva CD-a jedini koje imaš? :)
Hehe, poznajem jednog lika koji za sebe izjavljuje da sluša Metallicu i Scooter... :rotfl:

Helena
31-10-2006, 20:35
BTW, meni najbolja stvar Pantere - I'm Broken

Predobri lyricsi.


I wonder if we'll smile in our coffins while loved ones
Mourn the day, the absence of our faces, living, laughing,
Eyes awake. Is this too much for them to take?
Too young for ones conclusion, the lifestyle won.
Such values you taught your son. That's how.
Look at me now. I'm broken.
Inherit my life.
One day we all will die, a cliched fact of life. Force fed
To make us heed. Inbred to sponge our bleed. Every
Warning, a leaking rubber, a poison apple for mingled
Blood. Too young for ones delusion the lifestyle cost
Venereal Mother embrace the los$. That's how
Look at you now. You're broken
Inherit your life.

MarkaN
31-10-2006, 20:46
Meni je Pantera ok, no ne mogu reći da ih slušam. Jednostavno nikad nisam našao dovoljno vremena za njih. A Merlinka... to je već druga priča. Na početku njegove (ili njezine :)) karijere imao sam mišljenje kao i šira javnost. Nakon što sam postao stariji i iskusniji preslušao sam njegove albume no nije ostavio neki trag na moje mišljenje. Ok, nije loš - eto!

Rocchiro
31-10-2006, 21:01
ne valjaju mi ni jedni ni drugi,al svaki mi ima jednu dobru obradu:Pantera-Planet caravan od Sabbatha i MM-Tainted love

31-10-2006, 21:12
King Diamond tuče to oboje

Rocchiro
31-10-2006, 21:26
King Diamond tuče to oboje

pa naravno da tuče

Abigaaiiillll

samo pazi dok vamp ovo vidi,jao nama :)

W1k1n6
02-11-2006, 02:30
BTW, meni najbolja stvar Pantere - I'm Broken

Predobri lyricsi. S
Rijetko obraćam pažnju na tekstove u pjesmama, volim puno bandova koji imaju daleko gluplje :D

MiNdBrEaKeR
02-11-2006, 10:16
[quote="Prince of Persia":335ixdrf]je i onda mi starci dodju srat da MM nije glazba za mene i da ce mi sve njegove stvari obrisat zato sto su culi da je na jednom koncertu oderao nekog zeca
pa jebemu zhivot
:twisted: :twisted: :twisted:

lol tebi starci tako? Mojima se je** šta ja slušam[/quote:335ixdrf]
mojima takoder oni nikad culi za njih pa ni neznaju kakva je to muzika :pray:

Prince of Persia
07-11-2006, 14:32
Sve mi je jasno, ali ne kužim zašto su u istoj temi spojeni Merlinka i Pantera. Dal su ti njihova dva CD-a jedini koje imaš? :)
Imao sam sreću gledati Panteru u Zagrebu kao predgrupu Judasa u sklopu Painkiller turneje i doista su me se jako dojmili. Oni su u H/M prvi unijeli brdo kirurški preciznih brejkova u svakoj stvari. A simpatični su mi bili i zato jer nisu dali da naše sirovine od redara mlate dečka koji se popeo na pozornicu. O Merlinki ne bih pričao, jer ga baš i ne slušam nešto.
BTW, meni najbolja stvar Pantere - I'm Broken

zato sto su to prve pjesme od njih koje sam cuo i istovremeno sam ih otkrio i sl.

D.E.M.O.
08-11-2006, 09:44
je i onda mi starci dodju srat da MM nije glazba za mene i da ce mi sve njegove stvari obrisat zato sto su culi da je na jednom koncertu oderao nekog zeca
pa jebemu zhivot
:twisted: :twisted: :twisted:
moji starci vole sve sto vole mladi^^ ili ne...
nije ih briga sto slusam... zatvorim vrata :D BEHEMOOOTH :rotfl:

Lord Jambrek
11-11-2006, 11:32
Mansona sam prije slušo, još dan danas volim neke njegove stvari, ali njegov vokal mi je do yaya. PanterA je legenda, definitvno su ti najbolji albumi Cowboys From Hell, Vulgar Display of Power i THE GREAS SOUTHERN TRENDKILL(najbolji album) i pantera je pravi trash, metallica se može sakrit iza Dimebagovih gitarističkih radnji i Anselmovog vokala

Samael
09-01-2007, 18:34
Mansona sam prije slušo, još dan danas volim neke njegove stvari, ali njegov vokal mi je do yaya. PanterA je legenda, definitvno su ti najbolji albumi Cowboys From Hell, Vulgar Display of Power i THE GREAS SOUTHERN TRENDKILL(najbolji album) i pantera je pravi trash, metallica se može sakrit iza Dimebagovih gitarističkih radnji i Anselmovog vokala

Slayer?
...
Prva četiri albuma Metalica su dobar thrash metal, ostali su više priklonjeni prema rocku.
Pantera je genijalna, bez sumnje, no o sakrivanju... :|

Rocchiro
09-01-2007, 18:37
Mansona sam prije slušo, još dan danas volim neke njegove stvari, ali njegov vokal mi je do yaya. PanterA je legenda, definitvno su ti najbolji albumi Cowboys From Hell, Vulgar Display of Power i THE GREAS SOUTHERN TRENDKILL(najbolji album) i pantera je pravi trash, metallica se može sakrit iza Dimebagovih gitarističkih radnji i Anselmovog vokala

Slayer?
...
Prva četiri albuma Metalica su dobar trash, ostali su više priklonjeni prema rocku.
Pantera je genijalna, bez sumnje, no o sakrivanju... :|

thrash :wink:

Samael
09-01-2007, 18:55
Lol :) :D

Ispravljeno. :)

Booby
15-01-2007, 18:32
Pantera-cementary gates,primal concrete sledge,yesterday dont mean shit
MM-torniqet

Dreamer Deceiver
03-07-2007, 21:22
Sve mi je jasno, ali ne kužim zašto su u istoj temi spojeni Merlinka i Pantera. Dal su ti njihova dva CD-a jedini koje imaš? :)
Imao sam sreću gledati Panteru u Zagrebu kao predgrupu Judasa u sklopu Painkiller turneje i doista su me se jako dojmili.

u hebote, prd koliko je stoljeća to bilo ?
usput, da fora mi se je igrati s nekormancijom i oživljavati stare teme :D
Inače pantera mi je zakon, Cowboys from hell, i am broken, cemetery gates :pray:
Nisam preveliki fan ali ih volim poslušati s vremena na vreme

MindReader
03-07-2007, 22:42
panteru još mogu poslušat, al mansona ne :D

panterine sam čuo neke stvari.. ne znam kak se zovu, znam samo za walk.. imaju prehebenu distorziju :pray: :pray:

v4MP1r3
04-07-2007, 08:17
pantera i mr. manson and company su nesto sasvim drugo
;_DD

al dobro...

MTF*
04-07-2007, 10:13
[quote="Prince of Persia":oybroeth]je i onda mi starci dodju srat da MM nije glazba za mene i da ce mi sve njegove stvari obrisat zato sto su culi da je na jednom koncertu oderao nekog zeca
pa jebemu zhivot
:twisted: :twisted: :twisted:
moji starci vole sve sto vole mladi^^ ili ne...
nije ih briga sto slusam... zatvorim vrata :D BEHEMOOOTH :rotfl:[/quote:oybroeth]

na kog me to podsjeca...? :D

a u vezi mansona i pantere...manson mi nije bas nekaj....pantera ima ok stvari...ali ipak, khm, moj avatar...jelte...

neon
17-07-2007, 18:11
Pantera je zakon,manson mi se ne sviđa.