PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ukradeni mob



gogs
27-10-2006, 21:52
Dal neko ima neki savjet postoji li neki način da ipak nije sve izgubljeno, neko lociranje kartice il slično? Mob koji su mi drpili pod tjelesnim i nije neka vrijednost (t630), al ima gro važnih brojeva i glupo mi je sam tak reć "niš, kaj sad, kupil bum novi...."
Baš mi je cjeli dan sjeban zbog tog :cry:

Kenyi
27-10-2006, 21:58
nazovi postu mislim da bi to trebalo proradit.kako ti ga drpise?

gogs
27-10-2006, 22:13
Ma u svlačionici bio i meni i još dvojici likova iz razreda.
A to je u biti kavez sa zatvorskim rešetkama umjesto vrata koja se nedaju zaključat. Kak bi mi pošta mogla pomoć??

Kenyi
27-10-2006, 22:30
pa lockaju karticu i urade neko cudo ko kod moje jaranice i dobijes karticu a mob kupis.

27-10-2006, 23:02
ček,nekužim...
ukrali su ti mob i šta bi htio brojeve natrag? :)

1.Nadam se da imaš uključen "phone lock code" jer ga telefon traži i kad je druga kartica unutra.
2.Brojeve nemožeš vratiti nikako,osim ako nađeš tu karticu :D
2.Nadam se da imaš IMEI od svog moba.Odi na policiju i prijavi ukradeni mob,oni te pitaju par stvari,kažeš im IMEI moba i oni ga prosljede operaterima.Ako neko sa tog tvog mobitela(ne kartice) nekog nazove,pošalje poruku ili bilošto,murja će mu zakucati na vrata.Ti ćeš dobiti mob natrag+500 kn za duševne boli ako ekipa neće na sud pa se oće nagoditi :wink:
4.Odi u tekom/vip/tele2 čiji već broj imaš i za 50kn dobiješ karticu sa istim brojem.


np ;)

gogs
27-10-2006, 23:11
ček,nekužim...
ukrali su ti mob i šta bi htio brojeve natrag? :)

1.Nadam se da imaš uključen "phone lock code" jer ga telefon traži i kad je druga kartica unutra.
2.Brojeve nemožeš vratiti nikako,osim ako nađeš tu karticu :D
2.Nadam se da imaš IMEI od svog moba.Odi na policiju i prijavi ukradeni mob,oni te pitaju par stvari,kažeš im IMEI moba i oni ga prosljede operaterima.Ako neko sa tog tvog mobitela(ne kartice) nekog nazove,pošalje poruku ili bilošto,murja će mu zakucati na vrata.Ti ćeš dobiti mob natrag+500 kn za duševne boli ako ekipa neće na sud pa se oće nagoditi :wink:
4.Odi u tekom/vip/tele2 čiji već broj imaš i za 50kn dobiješ karticu sa istim brojem.


np ;)
1. - zbilja neznam dal' imam il nemam uključen
2. - ma znam, nit ne očekujem da ću ih dobit natrag...
3. - kaj je IMEI?
4. - ovo vrijedi samo ak se mob nađe il kaj?

Systematic Reverse
28-10-2006, 01:42
Murju zowi. Moj frend je izgubio mobitel i murja ga našla preko nekog ňawođenja nemam pojma,,,,

Gadoschi
30-10-2006, 09:34
mom frendu isto pod tjelesnim drpili...policija pretrazila cijelu skolu i na kraju nasli mob ali je bajo platio 600 kuna vise nego sto je mob kosta na kraju ce ti se isplatiti :pray: :pray: :pray:

Gothmog
30-10-2006, 12:16
Odes u centar ili kod ovlastenog partnera tvog operatera,kazes da ti je mob ukraden,i tamo ce ti napravit zamjenu kartice,nadoplata 19kn,broj ti ostane isti,pare ti ostanu na racunu,a staru karticu ti lockaju...brojeve koje si imao,ces izgubiti,jbg...

IMEI ti je serijski broj mobitela...

NiX4tHeG@M3R
03-11-2006, 11:34
Zato ja ne nosim mob sa sobom.

daj ti prestani spammati!
ja mislim da bi taj IMEI trebao imati na garanciji o mobitela pa pogledaj! :wink:

NortonCommander
03-11-2006, 12:19
IMEI mobitela triba pisat na kutiji.

NiX4tHeG@M3R
03-11-2006, 12:24
IMEI mobitela triba pisat na kutiji.

ja imam se k750 ali ne piše na kutiji!!!

Meni piše na jamstwenom listu!

IMEI znači indetifikacijski broj

revenion
03-11-2006, 12:43
Zato ja ne nosim mob sa sobom.

daj ti prestani spammati!





ti se ne javljaj!!!