PDA

Pogledaj cijelu verziju : F.E.A.R:Extraction Point



Raoul Duke
27-10-2006, 17:38
Tko ga ima ? Ovdje postajte sva svoja misljenja o njoj,sva opazanja i sl. :wink:

NiX4tHeG@M3R
27-10-2006, 17:39
Imaš FEAR podforum stoga će biti premješteno!

Raoul Duke
27-10-2006, 17:41
Ono je F.E.A.R Combat podforum ja govorim o F.E.A.R Extraction Point-u.Anyway reci mi svoja misljena kakva ce igra biti :wink:

goGAMERo
27-10-2006, 17:49
Ni jedno, a ni drugo, pre monotono, i pre nezanimljivo!

LeftY
27-10-2006, 18:03
cek da nabavim pa javim

kikl0p
27-10-2006, 18:16
pogledo sam nneke gameplay filmice izgleda ubercool ali ja bi rade neku ekspanziju za FEAR combat sa minigunom i novim mapama :pray:

Raoul Duke
27-10-2006, 18:51
znam ali ovo je tema o F.E.A.R Extraction Pointu :wink:

Prince-Artas
27-10-2006, 20:39
sigurno nabavljam a glasat ću kad dobijem expanziju u ruke

Valtiel
28-10-2006, 17:21
Nabavio sam, hmmm... wtf? cool je, ali kao i fear, to je fear, ne potpuno druga igra... :D

str33t6l0w
28-10-2006, 17:25
u ponedjeljak cu dobit... onda cu glasat ;)....

Nightyx
28-10-2006, 22:18
Normalno je da je exsp. bolja od normalnog fear-a jer sve što je novije to je bolje ak ti je stari fear dosadio..

Prince-Artas
28-10-2006, 22:24
...........jer sve što je novije to je bolje..........

nemora značit. par primjera: red faction 2, homm4, Pirates of the Caribbean 2

FearLess
28-10-2006, 22:25
...........jer sve što je novije to je bolje ak ti je stari fear dosadio..

nemora značit. par primjera: red faction 2, homm4, Pirates of the Caribbean 2

to sto si ti naveo su nastavci ne expanzije

Prince-Artas
28-10-2006, 22:29
...........jer sve što je novije to je bolje ak ti je stari fear dosadio..

nemora značit. par primjera: red faction 2, homm4, Pirates of the Caribbean 2

to sto si ti naveo su nastavci ne expanzije

malo sam se zajebao no on je rekao da je je normalno da je expanzija bolja od orginala a to nemora bit tako, baš šta i nemora nastavak bit bolji od orginala :)

FearLess
28-10-2006, 22:33
nastavci su uvijek losiji za fanove serijala, ali za ostale su bolji(naravno tu neubrajam HOMM4 koji je promasaj da ga nema)

postoji pravilo kod nastavaka
da igru promijenis iz korijena da se svidi novim igracima a da ga zamrze fanovi
ili da napravis nastavak kao expanziju sa boljom grafikom i da se svidi fanovima

Prince-Artas
29-10-2006, 19:35
jel triba imat orginal instaliran za expanziju i je li extraction point na dvdu ili cdu

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 08:01
...ili da napravis nastavak kao expanziju sa boljom grafikom i da se svidi fanovima
Kao prvo, fanovi rijetko kad mare za grafiku, kao drugo ekspazije rijetko kad imaju primjetno bolju grafiku. A što se F.E.A.R.-a tiče, prešao sam prvi dio i jako mi se svidio. Akcija u igri je *fenomenalna*, iako se nisam mnogo isprepadao (kako sam se nadao). Ekspanziju nisam igrao, a prema onome što sam do sada vidio, zaključujem da još uvijek nisu promijenili najgori aspekt igre - ubitačno monotone levele.

LeftY
30-10-2006, 21:36
imam problem sa igrom,
kad ocu instalirat exp. igra kaze da moram instalirati patch 1.07 i kad ga "pocne" instaliravati kaze da nemoze instalirat jer treba imati americku verziju?!
jel se da kako to rijesiti?

Lord Ragnarok
30-10-2006, 21:39
reinstal, probaj inst us patch i onda exp

Prince-Artas
30-10-2006, 21:41
imam problem sa igrom,
kad ocu instalirat exp. igra kaze da moram instalirati patch 1.07 i kad ga "pocne" instaliravati kaze da nemoze instalirat jer treba imati americku verziju?!
jel se da kako to rijesiti?

imaš krivi patch, ti imaš za us verziju a triba ti uk :)
uživaj skidajući

LeftY
30-10-2006, 21:53
imam problem sa igrom,
kad ocu instalirat exp. igra kaze da moram instalirati patch 1.07 i kad ga "pocne" instaliravati kaze da nemoze instalirat jer treba imati americku verziju?!
jel se da kako to rijesiti?

imaš krivi patch, ti imaš za us verziju a triba ti uk :)
uživaj skidajući

taj patch mi automatski pocinje instaliravati prije nek instalira exp...

RA7R
31-10-2006, 20:02
a dobro a dojmovi o igritj. onih koji su igrali. je li kratka ili je duga

Valtiel
09-11-2006, 01:39
a dobro a dojmovi o igritj. onih koji su igrali. je li kratka ili je duga

Ma xp je zakon... Dosta dug, evo ja sam igrao nekoliko sati, i 5 interval se zove extraction point, dosao sam do njega... Pretpostavljam da je zadnji, i moram reci da sam pozitivno iznenaden.

SPOILERS: Da odmah odam, Paxton Fettel ce oziviti, Boga pitaj kako, crknut ce i onaj crni frajer i ona kineskinja. Kako je samo cool gledati dok baca onog crnog od zidove i provlaci kroz rupe a krv na sve strane :shock:

Znam, volim odati sta ce se desiti :rotfl:

Inace, svidaju mi se praFo nova oruzja! Osim lasera, ima i minigun, koji jednostavno razara sve! Novi neprijatelji su praFo zakon!!! A igra je dosta teza od originala! Iako na pocetku ne daje taj dojam... Ali ako se sjecate onih velikih robota, uh... ovaj put ce doci 2 koja su 2 puta veca i opakija i to jedan za drugim... :shock: Ima i nekih skoro nevidjlivih duhova kojima samo oci vidite.

Igra nije toliko monotona kao original, ali ipak nije bas mnogo promijenjeno. Sto se tice price, kao i original se sporo razvija, ali osim ozivljenja i smrti do zadnjeg dijela se nista ne desava, nadam se da ce Alma nesto uciniti, uglavom, pomaze mi, a ne vise onom Paxton Fettelu :D

UND34D
09-11-2006, 18:21
Igra je cisti zakon!!!!!!!!!!!!!!

BINUX
09-11-2006, 18:34
Meni je super još mi je bolja po tome jel je horor osjećaj kad je igraš puno bolji po meni nego kod obićnog FERA tj strašnija je.

UND34D
09-11-2006, 18:41
Da.Ali moras priznati da je i u F.E.A.R-u bilo isto horror situacija

rave_or_die
09-11-2006, 18:45
svidaju mi se nova oruzja koja su stavili ostalo mi se nekako cini isto

goGAMERo
09-11-2006, 18:51
U anketu ste trebali dodati i "NIIJEDAN" 8)

Systematic Reverse
09-11-2006, 19:50
Ni jedno, a ni drugo, pre monotono, i pre nezanimljivo!

Potpis

Valtiel
11-11-2006, 00:49
Da.Ali moras priznati da je i u F.E.A.R-u bilo isto horror situacija

Ne bas, FEAR nije horror, uzmemo li u obzir da ima lijepo osmisljenih situacija, ali ti niko nista nece, odnosno te situacije ti ne mogu nauditi, tako da :D

Dok primjerice u Silent Hill 3 stojis u jednom hodniku, krenes naprijed, kada neko svijetlo iza tebe osvjetljava pod... bjeziii, bjeeeziii, noge neka te nose :D :D :D

rave_or_die
11-11-2006, 10:18
Da.Ali moras priznati da je i u F.E.A.R-u bilo isto horror situacija

Ne bas, FEAR nije horror, uzmemo li u obzir da ima lijepo osmisljenih situacija, ali ti niko nista nece, odnosno te situacije ti ne mogu nauditi, tako da :D

Dok primjerice u Silent Hill 3 stojis u jednom hodniku, krenes naprijed, kada neko svijetlo iza tebe osvjetljava pod... bjeziii, bjeeeziii, noge neka te nose :D :D :D
zaigraj alone in the dark novi kad izade pa ces vidjeti koliko je to strasnije od silent hilla(barem po meni)

Valtiel
11-11-2006, 14:43
Da.Ali moras priznati da je i u F.E.A.R-u bilo isto horror situacija

Ne bas, FEAR nije horror, uzmemo li u obzir da ima lijepo osmisljenih situacija, ali ti niko nista nece, odnosno te situacije ti ne mogu nauditi, tako da :D

Dok primjerice u Silent Hill 3 stojis u jednom hodniku, krenes naprijed, kada neko svijetlo iza tebe osvjetljava pod... bjeziii, bjeeeziii, noge neka te nose :D :D :D
zaigraj alone in the dark novi kad izade pa ces vidjeti koliko je to strasnije od silent hilla(barem po meni)

Lolcina, kako ces to znati, kada jos nije ni izasao!? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A New Nightmare uopce nije strasan btw.

rave_or_die
11-11-2006, 15:01
Da.Ali moras priznati da je i u F.E.A.R-u bilo isto horror situacija

Ne bas, FEAR nije horror, uzmemo li u obzir da ima lijepo osmisljenih situacija, ali ti niko nista nece, odnosno te situacije ti ne mogu nauditi, tako da :D

Dok primjerice u Silent Hill 3 stojis u jednom hodniku, krenes naprijed, kada neko svijetlo iza tebe osvjetljava pod... bjeziii, bjeeeziii, noge neka te nose :D :D :D
zaigraj alone in the dark novi kad izade pa ces vidjeti koliko je to strasnije od silent hilla(barem po meni)

Lolcina, kako ces to znati, kada jos nije ni izasao!? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A New Nightmare uopce nije strasan btw.
lijepo gledo sam ingame trailere ne animacije

Valtiel
12-11-2006, 10:59
Da.Ali moras priznati da je i u F.E.A.R-u bilo isto horror situacija

Ne bas, FEAR nije horror, uzmemo li u obzir da ima lijepo osmisljenih situacija, ali ti niko nista nece, odnosno te situacije ti ne mogu nauditi, tako da :D

Dok primjerice u Silent Hill 3 stojis u jednom hodniku, krenes naprijed, kada neko svijetlo iza tebe osvjetljava pod... bjeziii, bjeeeziii, noge neka te nose :D :D :D
zaigraj alone in the dark novi kad izade pa ces vidjeti koliko je to strasnije od silent hilla(barem po meni)

Lolcina, kako ces to znati, kada jos nije ni izasao!? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A New Nightmare uopce nije strasan btw.
lijepo gledo sam ingame trailere ne animacije

Kakvo iskustvo :rotfl:

Prince-Artas
12-11-2006, 11:04
imam problem sa igrom,
kad ocu instalirat exp. igra kaze da moram instalirati patch 1.07 i kad ga "pocne" instaliravati kaze da nemoze instalirat jer treba imati americku verziju?!
jel se da kako to rijesiti?

imaš krivi patch, ti imaš za us verziju a triba ti uk :)
uživaj skidajući

taj patch mi automatski pocinje instaliravati prije nek instalira exp...

stavi fear.exe od 1.07 verzije i onda možeš instalirat igru bez skidanja patcha, ako nemožeš nać dotični exe pošali pp

Kenyi
12-11-2006, 11:33
ja sma narucio fear exraction point pa javim utiske.

Raoul Duke
20-11-2006, 15:59
[quote=LeftY]imam problem sa igrom,
kad ocu instalirat exp. igra kaze da moram instalirati patch 1.07 i kad ga "pocne" instaliravati kaze da nemoze instalirat jer treba imati americku verziju?!
jel se da kako to rijesiti?

imaš krivi patch, ti imaš za us verziju a triba ti uk :)
uživaj skidajući

taj patch mi automatski pocinje instaliravati prije nek instalira exp...

stavi fear.exe od 1.07 verzije i onda možeš instalirat igru bez skidanja patcha, ako nemožeš nać dotični exe pošali pp[/quote:17g9q8n0]Kako da stavim :cry:

Valtiel
21-11-2006, 03:19
[quote="Prince-Artas":75gj2fbu][quote=LeftY]imam problem sa igrom,
kad ocu instalirat exp. igra kaze da moram instalirati patch 1.07 i kad ga "pocne" instaliravati kaze da nemoze instalirat jer treba imati americku verziju?!
jel se da kako to rijesiti?

imaš krivi patch, ti imaš za us verziju a triba ti uk :)
uživaj skidajući

taj patch mi automatski pocinje instaliravati prije nek instalira exp...

stavi fear.exe od 1.07 verzije i onda možeš instalirat igru bez skidanja patcha, ako nemožeš nać dotični exe pošali pp[/quote:75gj2fbu]Kako da stavim :cry:[/quote:75gj2fbu]

Copy Paste anyone? :?