PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tony Hawk`s Project 8



Nightyx
27-10-2006, 13:03
Hoće li i na komp??? :o

Myslav
28-10-2006, 08:37
:cry: rekoše na sve osim na pc...
ali mislim da će izdat...
ona preseravanja da next-gen nemože na pc dokazao je tr:legends al je stavio bar normalnu konfiguraciju

moje mišljenje je da activison sere i vidio si da su neki likovi igrali na pcu,jer nemožeš uključiti game cam na playstationu ili x-boxu
ja mislim da će izaći,tako su govorili za puno nastavaka th,jednostavno mora izaći ili kupujem konzolu! :cry:

Nightyx
28-10-2006, 08:42
za sada gotovo svaki nastavak nije bio najavljen za pc pa je ipak izašao.

Myslav
28-10-2006, 08:55
aha...nadam se iskreno ovom nastavku jer je pre pre fantastičan!
napokon no loada između levela niti glupih hodinka...
zapravo djelova grada,to nisu leveli
savršeno flipanje što meni kao skateru cure sline niz ustašca :pray:
odlična obleka tak da skater više nie klošar neg frajer
ogroman broj misija,7 ili 8 put više nego u thps 4 koeg nisam ni dandanas cijelog riješio
prilagođavanje misija skateru,a ne skater misijama
ogroman grad
ogroman broj daski,šuza

-ŽELIM GA! :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :D

R4v3n_g4m3r
13-12-2006, 20:51
izaći će :) be sure :) :) :)
MORA IZAĆS8)

Raoul Duke
13-12-2006, 21:13
aha...nadam se iskreno ovom nastavku jer je pre pre fantastičan!
napokon no loada između levela niti glupih hodinka...
zapravo djelova grada,to nisu leveli
savršeno flipanje što meni kao skateru cure sline niz ustašca :pray:
odlična obleka tak da skater više nie klošar neg frajer
ogroman broj misija,7 ili 8 put više nego u thps 4 koeg nisam ni dandanas cijelog riješio
prilagođavanje misija skateru,a ne skater misijama
ogroman grad
ogroman broj daski,šuza

-ŽELIM GA! :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :DNije nesto.Igro sam ga kod frenda na ps2

4Non1MuS
14-12-2006, 14:09
Hm... :naughty: ...neće....samo je za konzole...a šta hoćete, jel vam izašao American Wasterland...

goGAMERo
14-12-2006, 14:20
Ništa bolji, a niti lošiji nastavak prošlih verzija. Meni se inače TH zgadio nakon 3, tako da me ne zanima baš!

BTW. Jeste čuli da EA radi na nekom naslovu Skate, vidio sam jedan trailer i izgleda jebački dobro!

4Non1MuS
14-12-2006, 17:13
Ništa bolji, a niti lošiji nastavak prošlih verzija. Meni se inače TH zgadio nakon 3, tako da me ne zanima baš!



signed

*Fila*
26-12-2006, 23:54
ja još nisam prešao cjelu igru pa me nemojte držat za rijeć ak nešt niasm još otključao ali
nema create a parka,na početku carrera imaš samo tri skatera i onda jednog odabereš i srđuješ ali nemapš baš puno obleke frizura i toga,nemoš mjenajt boju kotačića i gornji dio daske,u 2player modu samo imaš grafit,free skate,trick atack i horse,priča baš i nije nešt,nema onog trganjqa skatea(ono kad kvadrt stišćeš pa on stuče skejt)..neznam jedino mi je dobro što usporiš vrijeme i sa analogim gljivama delaš svoje trikove to je jedino dobro a ostalo nije nešt!PO meni je thps 2 bila najbolja sad se to seve pretvorilo u ono ˝bilo kakva igra samo da poberemo pare˝ :(

Rocchiro
27-12-2006, 00:27
ima za pc?

Nightyx
27-12-2006, 10:45
ima za pc?

nema nažalost, ali nesumnjam da neće izaći za pc, jer svaki nastavak do sada (barem od undergrouda) nije bio najavljen za pc ali je ipak izašao.

St. Jude
27-12-2006, 11:31
je to onaj na kojem ce biti pjesma Different World od Iron Maidena ?

*Fila*
27-12-2006, 20:00
ma vjerujte mi nećete ništ propustit ako ne izađe za pc ako imate priliku odigrajte ga negdje na ps2 pa će te vidjet koliko imam pravo(noprmalno svatko ima pravo na svoje mišljenje)nije bolji od ovih prije nastavaka