PDA

Pogledaj cijelu verziju : vampiri



unknown
27-10-2006, 09:13
Vampiri matematički ne mogu postojati
Da se 1. siječnja 1600. pojavio prvi vampir, koji bi svakog mjeseca ugrizao jednu osobu, do veljače bi bila dva, do ožujka četiri, a u srpnju 1602. svi bi bili vampiri. Čijom krvlju bi se hranili?

Jedan je znanstvenik jednostavnim matematičkim računom isisao i zadnju kap života iz mita o vampirima te dokazao da ta popularna stvorenja jednostavno ne mogu postojati.

Costasa Efthimioua, profesora fizike na Sveučilištu Central Florida, zabrinuli su podaci o opasno velikom broju ljudi koji doista vjeruju da vampiri postoje, kao i pseudoznanstveni pokušaji da se teorijski dokaže mogućnost njihove egzistencije.

Po legendi koja vuče korijene iz srednjovjekovne Transilvanije, koju je popularizirao roman irskog pisca iz 19. stoljeća Brama Stokera Drakula, vampiri se hrane ljudskom krvlju, a onaj koga ugrizu svojim dugim očnjacima postaje vampir i mora početi piti krv drugim ljudima.

Efthimiou je problemu pristupio s najosnovnijom logikom: na svijetu je 1. siječnja 1600. godine živjelo, po procjeni, 536.870.911 ljudi. Da se tog dana pojavio prvi vampir, koji bi svakog mjeseca ugrizao jednu osobu, do 1. veljače 1600. na svijetu bi bila dva vampira. Mjesec dana kasnije bilo bi ih četiri, i tako dalje. Za samo dvije i pol godine, svi bi ljudi postali vampiri i ne bi im ostao nitko čijom bi se krvlju mogli hraniti.

Kad se uzme u obzir još i tadašnja stopa smrtnosti, ljudska vrsta bi izumrla još brže. Čak ni nerealno visok natalitet ne bi mogao spriječiti tu vampirsku pošast. "Dugoročno, ljudi u takvim okolnostima ne mogu preživjeti, čak i da se stanovništvo svakog mjeseca - udvostruči! A to je, jasno, potpuno nemoguće", zaključio je Efthimiou.

:rotfl:

Lord Ragnarok
27-10-2006, 09:21
lool, od kud si izvuko?

Arbiter of Change
27-10-2006, 09:25
Pa tko kaže da naprave novog svaki mjesec? Odakle mu to? :rotfl:

Kenyi
27-10-2006, 09:29
svaka cast oni koju vjeruju u vampire su koknuti u glavi

olio
27-10-2006, 09:32
Pa tko kaže da naprave novog svaki mjesec? Odakle mu to? :rotfl:pa i da su svaka dva ili tri ili više mjeseci po jednog opet bi se isto dogodilo za otprilike 5 do 10 godina

Arbiter of Change
27-10-2006, 09:34
Pa tko kaže da naprave novog svaki mjesec? Odakle mu to? :rotfl:pa i da su svaka dva ili tri ili više mjeseci po jednog opet bi se isto dogodilo za otprilike 5 do 10 godina

*cough* Camarilla *cough* :rotfl:

Sorry, morao sam, ali ideja nečeg sličnog stvarno nije za odbacit.

27-10-2006, 09:38
To je isto bilo danas u večernjaku

D.E.M.O.
27-10-2006, 09:47
netko ocito nije igrao vampire the masqurade :)

Jerry
27-10-2006, 09:49
to je izvukao s Iskona odnosno Net-a ! :-x
osobno ne vjerujem u vampire i ta govna,zapravo vjerujem za ono u Transilvaniji (ponzavaoci vampira,i tih govana,znati če o čem pričam :) )

Prince-Artas
27-10-2006, 09:51
bezveze, vidio sam to na ex iskonu, no nikad i nisam vjerovao u vampire

unknown
27-10-2006, 10:01
pa tko je, ovo je samo matematičko objašnjenje te gluposti.

27-10-2006, 10:31
Kako kul :o

Ps1ho
27-10-2006, 13:16
grof drakula je vjerojatno postojao ali je bio psihopat, irski pisac je u tom vidio zanimljivu priču i tako je nastala legenda o vampirima, a ono sto je izalzilo u pcplay-u, kao njihova povijest, to je jako zanimljivo stivo ali nikako stvarnost :roll:

kikl0p
27-10-2006, 13:21
da a lik nije racuno na Bladea i ekipu iz undervorlda oni ocito uspjesno odraduju posao kad ljudrska rasa jos postoji.
Neznam nikog ko vjeruje da postoje vampiri al sam vidio na televiziji da postoji neka bolest od koje covjek kad ju dobije izgleda ko vampir

Arbiter of Change
27-10-2006, 13:28
da a lik nije racuno na Bladea i ekipu iz undervorlda oni ocito uspjesno odraduju posao kad ljudrska rasa jos postoji.
Neznam nikog ko vjeruje da postoje vampiri al sam vidio na televiziji da postoji neka bolest od koje covjek kad ju dobije izgleda ko vampir

Probaj googlati za Sanguinarian pa ćeš vidjeti tzv. "prave vampire".

Gothmog
27-10-2006, 13:33
Vlad Tepeš a.k.a. grof Drakula je postojao,i poznat je bio po tome što je popio kalež krvi svog omraženog neprijatelja,te ga nabio na kolac(to sam gledao u tv kalendaru-mislim)...charming indeed...

Arbiter of Change
27-10-2006, 13:35
Vlad Tepeš a.k.a. grof Drakula je postojao,i poznat je bio po tome što je popio kalež krvi svog omraženog neprijatelja,te ga nabio na kolac(to sam gledao u tv kalendaru-mislim)...charming indeed...

Vide se jasni turski ratni običaji, bar u nabijanju na kolac.

btw. za one koji ne znaju, Vlad je neko vrijeme bio zarobljen kod Turaka gdje je (valjda) pokupio te njihove metode mučenja.

Lord Ragnarok
27-10-2006, 14:33
Vlad Tepeš a.k.a. grof Drakula je postojao,i poznat je bio po tome što je popio kalež krvi svog omraženog neprijatelja,te ga nabio na kolac(to sam gledao u tv kalendaru-mislim)...charming indeed...

i on je sve svoje pobunjenike i neprijatelje nabijo na kolce, a ne samo tog tipa

MiNdBrEaKeR
27-10-2006, 14:39
osobno nevjerujem u njih ali nikad neznaš :D :D

Lord Ragnarok
27-10-2006, 14:40
saznat češ za njih kad bude kasno

27-10-2006, 15:14
kripli jedni...ekipa,vi nekužite neke stvari..

vampir može birati hoće li pretovoriti nekog u vampira prilikom hranjenja.
pa nismo glupi da se ostavimo bez hrane :?

Ps1ho
27-10-2006, 15:37
a ti si kao vampir a? :?

Arbiter of Change
27-10-2006, 15:46
They are everywhere.... :rotfl:

Ps1ho
27-10-2006, 15:47
o shit, one just bit me, damn it! :D

kikl0p
27-10-2006, 16:26
mislim da postoje ali trenutno imaju stanku napadanja ljudi jer ih ima previse pa su sada u obliku šišmiša i piju krv stoci

Gothmog
27-10-2006, 16:44
Mislim da bi sada bilo pravo vrijeme,da se posta i link za bitefight... :D

Arbiter of Change
27-10-2006, 16:49
mislim da postoje ali trenutno imaju stanku napadanja ljudi jer ih ima previse pa su sada u obliku šišmiša i piju krv stoci

Više ljudi ti je bolje; veća šansa da se netko zagubi. :boohoo:

reiki_
27-10-2006, 17:15
get a life people . neće nitko doći , ugristi vas i pretvoriti vas u gangrela . ništa od supermoći , sorry...

Lord Myrkul
27-10-2006, 18:27
grof drakula je vjerojatno postojao ali je bio psihopat, irski pisac je u tom vidio zanimljivu priču i tako je nastala legenda o vampirima, a ono sto je izalzilo u pcplay-u, kao njihova povijest, to je jako zanimljivo stivo ali nikako stvarnost :roll:

dobia je nadimak drakula zbog okrutnosti prema turcima, ono šiljci, vruće ulje i sl.

Lord Myrkul
27-10-2006, 18:30
kripli jedni...ekipa,vi nekužite neke stvari..

vampir može birati hoće li pretovoriti nekog u vampira prilikom hranjenja.
pa nismo glupi da se ostavimo bez hrane :?

e tu si u pravu :rotfl:
e i još nešto, sad uopće vamipiri ne moraju pit krv živih ljudi, i mean lipo dođu u bolnicu, ormar za zalihe krvi i nazdravlje :D

WEASEL
27-10-2006, 18:31
a odakle je njima palo na pamet da mu daju ime drakula :)))

Arbiter of Change
27-10-2006, 18:47
a odakle je njima palo na pamet da mu daju ime drakula :)))

Drakul= Zmaj
Drakula= Zmajev sin.

Pa je'l znate vi ljudi šta? :rotfl:

inače, zmaj je kod njih bio loš simbol. Također je bio poznat i kao nabijač.

Lord Myrkul
27-10-2006, 18:48
1. su mu dali nadimak mici ali to mu nije pristajalo :D

WEASEL
27-10-2006, 18:55
1. su mu dali nadimak mici ali to mu nije pristajalo :D


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Helena
27-10-2006, 20:44
Vampiri su kul. Meni najdraža bića. 8)

kikl0p
27-10-2006, 20:46
Vampiri su kul. Meni najdraža bića. 8)vampiri suckaju svi su mrsavi bljedi i ruzni izgledaju ko da imaju AIDS

Arbiter of Change
27-10-2006, 20:48
vampiri suckaju svi su mrsavi bljedi i ruzni izgledaju ko da imaju AIDS

Says who?

Helena
27-10-2006, 20:48
Vampiri su kul. Meni najdraža bića. 8)vampiri suckaju svi su mrsavi bljedi i ruzni izgledaju ko da imaju AIDS

Nisu svi mršavi, a po blijedoj puti su baš kul. Onako, tamna kosa, blijeda put, očnjaci i one predobre oči. Fenomenalno.

D.E.M.O.
27-10-2006, 21:03
hocete da vas ugrize vampir? Zelite li POSTATI vampir?
http://www.bitefight.org

:D

Helena
27-10-2006, 21:05
Ma vampiri rulaju. 8)

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:08
Ma vampiri rulaju. 8)

Aki nisi jedan od njih. Treba pogledati ćega se sve odričeš i što sve dobijaš pa vidjeti dali se to isplati.
:D

Helena
27-10-2006, 21:18
Ma vampiri rulaju. 8)

Aki nisi jedan od njih. Treba pogledati ćega se sve odričeš i što sve dobijaš pa vidjeti dali se to isplati.
:D

Dakle, da vidimo. Hraniš se jedino ljudskom krvi, znači odričeš se hrane i pića, odričeš se sunčevog svjetla, tj. dana, a dobivaš besmrtnost (uvjetno rečeno, jer se vampire može ubiti), nadljudsku snagu i onaj kul vampirski izgled i vampirske moći. Pa kad bi me netko pitao da li bih željela da me pretvori u vampira, iskreno, rekla bih da.

olio
27-10-2006, 21:23
Ma vampiri rulaju. 8)

Aki nisi jedan od njih. Treba pogledati ćega se sve odričeš i što sve dobijaš pa vidjeti dali se to isplati.
:D

Dakle, da vidimo. Hraniš se jedino ljudskom krvi, znači odričeš se hrane i pića, odričeš se sunčevog svjetla, tj. dana, a dobivaš besmrtnost (uvjetno rečeno, jer se vampire može ubiti), nadljudsku snagu i onaj kul vampirski izgled i vampirske moći. Pa kad bi me netko pitao da li bih željela da me pretvori u vampira, iskreno, rekla bih da.ja ne ja bih bio Dhampir da mi je to .... oni su meni precool

Helena
27-10-2006, 21:25
Oni mi nisu tolko kul kolko ovi pravi vampiri. Ali imaju svojih čari.

Sonic_Moronic
27-10-2006, 21:33
Vampiri su mi glupi, ovožavam VUKODLAKE

m777
27-10-2006, 21:34
a odakle je njima palo na pamet da mu daju ime drakula :)))

Drakul= Zmaj
Drakula= Zmajev sin.

Pa je'l znate vi ljudi šta? :rotfl:

inače, zmaj je kod njih bio loš simbol. Također je bio poznat i kao nabijač.

Nabijač je bio jedan knez (u Transilvaniji ako se ne varam :D ) zvan Vlad Tepeš koji je jako, JAKO volio krv i nasilje... on je svim svojim neprijateljima odrezao udove i nabio ih na kolce ispred dvorca... zamislite tu smrt... :?

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:35
Mislim da bi meni najviše smetalo to što bi se morao odreći dnevnog svijetla. Jeli možeš zamislit kako je to samo izlaziti vani po noći?

I naravni, pretpostavljam da bi se morao odreći obitelji.


lol, "cool vampirski izgled".... gothičke gluposti.

Helena
27-10-2006, 21:35
a odakle je njima palo na pamet da mu daju ime drakula :)))

Drakul= Zmaj
Drakula= Zmajev sin.

Pa je'l znate vi ljudi šta? :rotfl:

inače, zmaj je kod njih bio loš simbol. Također je bio poznat i kao nabijač.

Nabijač je bio jedan knez (u Transilvaniji ako se ne varam :D ) zvan Vlad Tepeš koji je jako, JAKO volio krv i nasilje... on je svim svojim neprijateljima odrezao udove i nabio ih na kolce ispred dvorca... zamislite tu smrt... :?

Akhem, dakle... Vlad Tepes je bio grof Drakula. http://en.wikipedia.org/wiki/Vlad_tepes

I da, poznat je po tome što je svojim neprijateljima odrubljivao glave i nabijao ih na kolce gradskih zidina. Charming...



Mislim da bi meni najviše smetalo to što bi se morao odreći dnevnog svijetla.SJeli možeš zamislit kako je to samo izlaziti vani po noći?

I naravni, pretpostavljam da bi se morao odreći obitelji.


lol, "cool vampirski izgled".... gothičke gluposti.


Meni ne bi smetalo. Preferiram ionako noć. Nekako mi je ljepše vani po mraku. A šta se tiče ovo kul vampirskog izgleda, gle, tebi su to gotičke gluposti, drugima nisu. Nekima je to stil života. Nemoj zato takve komentare davat, mogao bi uvrijedit nekoga.

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:49
inače obožabvam gotički stil,makar su meni lycani bolji,puno bolji

Helena
27-10-2006, 21:50
inače obožabvam gotički stil,makar su meni lycani bolji,puno bolji

Ok, kako kome. Ali zašto su vam svima vukodlaci tako dobri? Oni se pretvaraju samo za punoga mjeseca.

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:51
Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

WEASEL
27-10-2006, 21:52
nisam baš upucan u te stvari, ali i meni su vukodlaci moćniji..možda zato jer su samo jedan dan u mjesecu dlakavi i mogu ići na sunce:)

Sonic_Moronic
27-10-2006, 21:53
Vukodlaci su baš kewl...
Vampiri su mi nekako gay... Šala :rotfl:

Helena
27-10-2006, 21:53
Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

To nije naivna kategorizacija, jer vampiri po većini stvari spadaju u gothic. A šta se crne boje tiče, daj zamisli vampira, onako opakog, u rozom odjelcu. :rotfl:

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:53
inače obožabvam gotički stil,makar su meni lycani bolji,puno bolji

Ok, kako kome. Ali zašto su vam svima vukodlaci tako dobri? Oni se pretvaraju samo za punoga mjeseca.

pa baš zato,jer ideš vani po danu,bez problema i sve i ako nije pun mjesec radiš šta češ i za punog mjeseca se pretvoriš u vukica,koji bi se mazio i pazio

Helena
27-10-2006, 21:54
inače obožabvam gotički stil,makar su meni lycani bolji,puno bolji

Ok, kako kome. Ali zašto su vam svima vukodlaci tako dobri? Oni se pretvaraju samo za punoga mjeseca.

pa baš zato,jer ideš vani po danu,bez problema i sve i ako nije pun mjesec radiš šta češ i za punog mjeseca se pretvoriš u vukica,koji bi se mazio i pazio

Da, mala mica maca. :)



Vukodlaci su baš kewl...
Vampiri su mi nekako gay... Šala :rotfl:

Pa u Vampirskim kronikama i svim drugim vampirskim knjigama Anne Rice, vampisri su zapravo opisani kao biseksualci.

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:56
Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

To nije naivna kategorizacija, jer vampiri po većini stvari spadaju u gothic. A šta se crne boje tiče, daj zamisli vampira, onako opakog, u rozom odjelcu. :rotfl:

Zašto ne? Pink je in. :)

I tko kaže da spadaju u gothic grupu? Možda taj vremenski period (zbog "oslobođenja" u literaturi, itd.) ali ti si možda pomiješala/o ( sorry :D ) ono "povjesnog i vampira iz folklora" (kojeg mi nismo čini se takli tu, nego se držimo holiwoodske ljepote i Anne Rice cry-baby tipa) i Sangunarian tipa, "pravih vampira".

Helena
27-10-2006, 21:58
[quote="Arbiter of Change":1f0asv0s]Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

To nije naivna kategorizacija, jer vampiri po većini stvari spadaju u gothic. A šta se crne boje tiče, daj zamisli vampira, onako opakog, u rozom odjelcu. :rotfl:

Zašto ne? Pink je in. :)

I tko kaže da spadaju u gothic grupu? Možda taj vremenski period (zbog "oslobođenja" u literaturi, itd.) ali ti si možda pomiješala/o ( sorry :D ) ono "povjesnog i vampira iz folklora" (kojeg mi nismo čini se takli tu, nego se držimo holiwoodske ljepote i Anne Rice cry-baby tipa) i Sangunarian tipa, "pravih vampira".[/quote:1f0asv0s]


Joj, daj. Nemoj me podcjenjivati. I nemoj mi govoriti kao da sam mala curica koja pojma nema. Znam više o tome nego što ti misliš.

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:58
mene bi više dotulko da vidim vampira u majici od tokio hotela s onom frizurom od onog faga,nego u gotičkoj nošnji

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:59
[quote="Arbiter of Change":1iijoddp]Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

To nije naivna kategorizacija, jer vampiri po većini stvari spadaju u gothic. A šta se crne boje tiče, daj zamisli vampira, onako opakog, u rozom odjelcu. :rotfl:

Zašto ne? Pink je in. :)

I tko kaže da spadaju u gothic grupu? Možda taj vremenski period (zbog "oslobođenja" u literaturi, itd.) ali ti si možda pomiješala/o ( sorry :D ) ono "povjesnog i vampira iz folklora" (kojeg mi nismo čini se takli tu, nego se držimo holiwoodske ljepote i Anne Rice cry-baby tipa) i Sangunarian tipa, "pravih vampira".


Joj, daj. Nemoj me podcjenjivati. I nemoj mi govoriti kao da sam mala curica koja pojma nema. Znam više o tome nego što ti misliš.[/quote:1iijoddp]

Hej, ja znam ono što ti pokažeš :wink:

Sonic_Moronic
27-10-2006, 22:00
Ne znam, vukodlaci su mi fora, čitam o njima, i u bitefightu sam vukodlak :rotfl: I u MUD-ovima volim biti. Lycantrophy :pray:

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 22:00
[quote="Arbiter of Change":g6g14b46]Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

To nije naivna kategorizacija, jer vampiri po većini stvari spadaju u gothic. A šta se crne boje tiče, daj zamisli vampira, onako opakog, u rozom odjelcu. :rotfl:

Zašto ne? Pink je in. :)

I tko kaže da spadaju u gothic grupu? Možda taj vremenski period (zbog "oslobođenja" u literaturi, itd.) ali ti si možda pomiješala/o ( sorry :D ) ono "povjesnog i vampira iz folklora" (kojeg mi nismo čini se takli tu, nego se držimo holiwoodske ljepote i Anne Rice cry-baby tipa) i Sangunarian tipa, "pravih vampira".


Joj, daj. Nemoj me podcjenjivati. I nemoj mi govoriti kao da sam mala curica koja pojma nema. Znam više o tome nego što ti misliš.[/quote:g6g14b46]

here it comes again

Helena
27-10-2006, 22:02
[quote="Arbiter of Change":3foqracg]Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

To nije naivna kategorizacija, jer vampiri po većini stvari spadaju u gothic. A šta se crne boje tiče, daj zamisli vampira, onako opakog, u rozom odjelcu. :rotfl:

Zašto ne? Pink je in. :)

I tko kaže da spadaju u gothic grupu? Možda taj vremenski period (zbog "oslobođenja" u literaturi, itd.) ali ti si možda pomiješala/o ( sorry :D ) ono "povjesnog i vampira iz folklora" (kojeg mi nismo čini se takli tu, nego se držimo holiwoodske ljepote i Anne Rice cry-baby tipa) i Sangunarian tipa, "pravih vampira".


Joj, daj. Nemoj me podcjenjivati. I nemoj mi govoriti kao da sam mala curica koja pojma nema. Znam više o tome nego što ti misliš.

here it comes again[/quote:3foqracg]

Gle, sorry, ali kad me tako napada moram se branit. I ti bi radio isto. A budući da sam jedna od rijetkih cura ovdje na forumu i jedna od onih koje nisu "normalne" cure, često dobivam ovakve komentare. A jebiga, ako se tebi ne sviđa da se branim, briga me.

Arbiter of Change
27-10-2006, 22:03
Samo malo, tko te napada? Geez....

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 22:03
[quote="Arbiter of Change":3arqygrj]Ne vrijeđam ja ničiji izgled, nego naivnu kategorizaciju vampira u gothic i emo skupine. Mislim, samo zato jer je toliko uvriježeno da nose crno (što je još jedna kategorizacija).

Mi živimo na mitu-stereotipu o vampirima.

To nije naivna kategorizacija, jer vampiri po većini stvari spadaju u gothic. A šta se crne boje tiče, daj zamisli vampira, onako opakog, u rozom odjelcu. :rotfl:

Zašto ne? Pink je in. :)

I tko kaže da spadaju u gothic grupu? Možda taj vremenski period (zbog "oslobođenja" u literaturi, itd.) ali ti si možda pomiješala/o ( sorry :D ) ono "povjesnog i vampira iz folklora" (kojeg mi nismo čini se takli tu, nego se držimo holiwoodske ljepote i Anne Rice cry-baby tipa) i Sangunarian tipa, "pravih vampira".


Joj, daj. Nemoj me podcjenjivati. I nemoj mi govoriti kao da sam mala curica koja pojma nema. Znam više o tome nego što ti misliš.

here it comes again

Gle, sorry, ali kad me tako napada moram se branit. I ti bi radio isto. A budući da sam jedna od rijetkih cura ovdje na forumu i jedna od onih koje nisu "normalne" cure, često dobivam ovakve komentare. A jebiga, ako se tebi ne sviđa da se branim, briga me.[/quote:3arqygrj]

ti si jedina ovdje...
THE ONE

dakle da ne skrećemo s teme,vampiri mi nisu baš nešto,nekako su mi posstali izlizani,ali definitivno najbolji vampir iz serije je SPIKE

Ps1ho
27-10-2006, 22:05
smirite se...samo zamislite vamipra šokca, onako nošnja i crni šešir, e to vam je pravi vampir 8)

Helena
27-10-2006, 22:05
Yep, Spike. A ne ona budala od Angela. Tip je mamina maza. :yuck:

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 22:07
Yep, Spike. A ne ona budala od Angela. Tip je mamina maza. :yuck:

ma Angel mi je isto odličan,kad se maknuo od one kurbe Buffy,Buffy je bila ok sve dok nije završila srednju,onda je serija postala sranje

Arbiter of Change
27-10-2006, 22:08
smirite se...samo zamislite vamipra šokca, onako nošnja i crni šešir, e to vam je pravi vampir 8)

E dobro si to spomenuo... :roll:

Helena
27-10-2006, 22:10
Yep, Spike. A ne ona budala od Angela. Tip je mamina maza. :yuck:

ma Angel mi je isto odličan,kad se maknuo od one kurbe Buffy,Buffy je bila ok sve dok nije završila srednju,onda je serija postala sranje

Ma ne volim te vampire slayere... Ok, dobri su, s onim svojim oružjima i ne znam čim sve ne. Ma vampiri su najbolji, uvijek su prikazani kao bad guys, što ne moraju nužno biti, i baš mi je ta opakost kod njih predobra, makar su već "izlizani".

m777
27-10-2006, 22:18
Yep, Spike. A ne ona budala od Angela. Tip je mamina maza. :yuck:

ma Angel mi je isto odličan,kad se maknuo od one kurbe Buffy,Buffy je bila ok sve dok nije završila srednju,onda je serija postala sranje

Ma ne volim te vampire slayere... Ok, dobri su, s onim svojim oružjima i ne znam čim sve ne. Ma vampiri su najbolji, uvijek su prikazani kao bad guys, što ne moraju nužno biti, i baš mi je ta opakost kod njih predobra, makar su već "izlizani".
Blade je najluđi vampire slayer. 8)

Helena
27-10-2006, 22:21
Yep, Spike. A ne ona budala od Angela. Tip je mamina maza. :yuck:

ma Angel mi je isto odličan,kad se maknuo od one kurbe Buffy,Buffy je bila ok sve dok nije završila srednju,onda je serija postala sranje

Ma ne volim te vampire slayere... Ok, dobri su, s onim svojim oružjima i ne znam čim sve ne. Ma vampiri su najbolji, uvijek su prikazani kao bad guys, što ne moraju nužno biti, i baš mi je ta opakost kod njih predobra, makar su već "izlizani".
Blade je najluđi vampire slayer. 8)

Gle, fakat, njega sam zaboravila. Ali on mi je kul zato jer ima nečega vampirskoga u sebi. Šta mogu, peru me vampiri... :)

Fenrir
27-10-2006, 22:22
Yep, Spike. A ne ona budala od Angela. Tip je mamina maza. :yuck:

ma Angel mi je isto odličan,kad se maknuo od one kurbe Buffy,Buffy je bila ok sve dok nije završila srednju,onda je serija postala sranje

Ma ne volim te vampire slayere... Ok, dobri su, s onim svojim oružjima i ne znam čim sve ne. Ma vampiri su najbolji, uvijek su prikazani kao bad guys, što ne moraju nužno biti, i baš mi je ta opakost kod njih predobra, makar su već "izlizani".
Blade je najluđi vampire slayer. 8)

Da, svi ti dhampiri i lycani su mi zakon :pray:
U bitefightu sam vukodlak, nick mi je fenrir, to sve objašnjava :)

m777
27-10-2006, 22:23
Yep, Spike. A ne ona budala od Angela. Tip je mamina maza. :yuck:

ma Angel mi je isto odličan,kad se maknuo od one kurbe Buffy,Buffy je bila ok sve dok nije završila srednju,onda je serija postala sranje

Ma ne volim te vampire slayere... Ok, dobri su, s onim svojim oružjima i ne znam čim sve ne. Ma vampiri su najbolji, uvijek su prikazani kao bad guys, što ne moraju nužno biti, i baš mi je ta opakost kod njih predobra, makar su već "izlizani".
Blade je najluđi vampire slayer. 8)

Gle, fakat, njega sam zaboravila. Ali on mi je kul zato jer ima nečega vampirskoga u sebi. Šta mogu, peru me vampiri... :)
Ima lijepe zubiće. :D I super odijelo... 8)

Arbiter of Change
27-10-2006, 22:23
Ali ona priča sa serumom i kremom za sunčanje je stvarno bila previše.

I Frost mi nekako čisto ide na jetru.... pojma nemam zašto.

Max Shreck kao Nosferatu je najjači, ako je itko pogledao taj clasik. :pray:

Helena
27-10-2006, 22:23
I predobar mač... 8)


Ali ona priča sa serumom i kremom za sunčanje je stvarno bila previše.
I Frost mi nekako čisto ide na jetru.... pojma nemam zašto.

Max Shreck kao Nosferatu je najjači, ako je itko pogledao taj clasik. :pray:

Meni isto. Umišljeni idiot, eto zašto.

Arbiter of Change
27-10-2006, 22:33
Ali dobar mu je onaj skok u zadnjem okršaju. Stvarno vampirski.

Ps1ho
27-10-2006, 22:42
mene samo zanima koje naočale Snipes ima u bldeu, odvali od zid glavom naočale na mjestu, e to su naočale 8)

Fenrir
27-10-2006, 22:45
Mora da su Gucci :rotfl:

Kenyi
27-10-2006, 23:05
ne ne to mora da je dior

27-10-2006, 23:28
mislim da postoje ali trenutno imaju stanku napadanja ljudi jer ih ima previse pa su sada u obliku šišmiša i piju krv stoci
LA CHUPACABRA :pray: :pray:
@Helena - znao sam da ima caka zašto ideš u tehničku školu...gothic girl :D
@Hod po suncu - i to se da srediti u vidu sunblock losiona made by Red)-(ead :pray:


Najbolji vampir?
Svi Light Vampiri,oni koji su čitali pcp vampire story znati će o čemu pričam ;)


e,da... Black Hand :fof:

olio
28-10-2006, 07:54
mislim da postoje ali trenutno imaju stanku napadanja ljudi jer ih ima previse pa su sada u obliku šišmiša i piju krv stoci
LA CHUPACABRA :pray: :pray:
@Helena - znao sam da ima caka zašto ideš u tehničku školu...gothic girl :D
@Hod po suncu - i to se da srediti u vidu sunblock losiona made by Red)-(ead :pray:


Najbolji vampir?
Svi Light Vampiri,oni koji su čitali pcp vampire story znati će o čemu pričam ;)


e,da... Black Hand :fof:la chupacabra je ludaa životinja i vjeroatno ružna

reiki_
28-10-2006, 10:08
ma koji blade ljudi , najbolji vampirsko - lycanski fil je nochnoy dozor ( čuvari noći ) , nastavak bi trebao nabaviti ovih dana .

Ps1ho
28-10-2006, 12:56
nema vampira do Ernesta, legenda :pray:

Armachus
28-10-2006, 13:26
Nikad nisam vjerovao da vampiri postoje, a tekst na vrhu teme je i dokaz da nema vampira. :)

kikl0p
28-10-2006, 13:41
nema vampira do Ernesta, legenda :pray:lol to je onaj 2minutni crtic s onim spaljenim vampirom to sam gledo kad sam imo 8god :pray:

Dreamer Deceiver
28-10-2006, 13:44
to je bio legendaran crtić,jadnik uvijek najebe

v4MP1r3
28-10-2006, 20:39
joj dragi ans ernest, nikada da se napije, jadan on vec mi ga je fakat zao =P

*Fila*
28-10-2006, 21:11
a dobre li teme! :rotfl:

Ps1ho
28-10-2006, 21:12
a dobre li teme! :rotfl:
jel tak? 8)

Nefarnius
28-10-2006, 21:14
vi bi bili dhampiri..ali to mogu samo da budem ja..hahahaha

Ps1ho
28-10-2006, 21:15
a koja je razlika izmedju vampira i dhampra?

Dreamer Deceiver
28-10-2006, 21:18
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Arbiter of Change
28-10-2006, 21:35
I po folkloru navodno sposobni otkriti vampire ako su rođeni subotom, blizanci ili ako nose odjeću naopačke. :D


PArdon, mislim da se to ne odnosi na ove dhampire.... ubija me prijevod. :o

Helena
29-10-2006, 17:30
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Hm, a šta je s BloodRayne?

Dreamer Deceiver
29-10-2006, 17:32
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Hm, a šta je s BloodRayne?

nisam igo tu igru

Helena
29-10-2006, 17:37
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Hm, a šta je s BloodRayne?

nisam igo tu igru

BloodRayne je dhampirica, ali nema sposobnost hodanja po suncu. Tu su se zeznuli.

29-10-2006, 17:45
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Hm, a šta je s BloodRayne?

nisam igo tu igru

BloodRayne je dhampirica, ali nema sposobnost hodanja po suncu. Tu su se zeznuli.
to ti ovisi pod damphyra do damphrya...neki recimo nemogu ići po suncu,ali se nemoraju jako često hraniti...kod drugih je obrnuto,sve ovisi kolko su dobili od ljudske a kolko od vampirske strane

Arbiter of Change
29-10-2006, 17:46
Drukčije interpretacije. Nije da se baš imaš po čemu ravnati kod ovog pitanja.

cmeljo22
29-10-2006, 18:06
wi ste ljudi fakat bolesni, isto će tako za 50 god. neki tipovi na forumu raspravljati je li postojao harry potter ili frodo (gay) baggins ... samo zato što je neki invalid napisao knjigu jer nije imao pametnijeg posla pa izmišljo sranja....

spustite se na zemlju ljudi!!! :killyou: :killyou:

Helena
29-10-2006, 18:08
wi ste ljudi fakat bolesni, isto će tako za 50 god. neki tipovi na forumu raspravljati je li postojao harry potter ili frodo (gay) baggins ... samo zato što je neki invalid napisao knjigu jer nije imao pametnijeg posla pa izmišljo sranja....

spustite se na zemlju ljudi!!! :killyou: :killyou:

Gle, zato što tebe takve stvari ne zanimaju, ne mora biti da ni druge ne zanima. Uostalom, pa nismo tako glupi da stvarno vjerujemo da vampiri i vukodlaci postoje.

Dreamer Deceiver
29-10-2006, 18:08
wi ste ljudi fakat bolesni, isto će tako za 50 god. neki tipovi na forumu raspravljati je li postojao harry potter ili frodo (gay) baggins ... samo zato što je neki invalid napisao knjigu jer nije imao pametnijeg posla pa izmišljo sranja....

spustite se na zemlju ljudi!!! :killyou: :killyou:

new one coming,i naravno ko svi novi useri misli da je popio svu pamet svijeta

Arbiter of Change
29-10-2006, 18:10
:D Pa znamo/ne znamo mi da oni postoje. 8)

Možda je neki invalid napisao knjigu, ali jesi se zapitao kako svi narodi imaju JAKO slične vampirske predaje?

Helena
29-10-2006, 18:15
Ček, ček, jel to on za Tollkiena rekao da je invalid? Dragi moj, nemaš pojma o čemu pričaš. Tollkien je vjerojatno najbolji pisac fantasy-a.

Arbiter of Change
29-10-2006, 18:16
Ček, ček, jel to on za Tollkiena rekao da je invalid? Dragi moj, nemaš pojma o čemu pričaš. Tollkien je vjerojatno najbolji pisac fantasy-a.

Možda je mislio na pisca vampirskih knjiga?

Kad malo bolje pogledamo, Tolkien je praktički TVORAC današnjeg fantasy-a. :)

cmeljo22
29-10-2006, 18:19
Ček, ček, jel to on za Tollkiena rekao da je invalid? Dragi moj, nemaš pojma o čemu pričaš. Tollkien je vjerojatno najbolji pisac fantasy-a.

Možda je mislio na pisca vampirskih knjiga?

Kad malo bolje pogledamo, Tolkien je praktički TVORAC današnjeg fantasy-a. :)

Niko nije ništa rekao protiv Tollkiena čak naprotiv mislim da su on i J.K.R. naj bolji pisci u povijesti pročito sam sve dijelove Harry P. i nekoliko tollkienovih

olio
29-10-2006, 20:52
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Hm, a šta je s BloodRayne?jeste gledali film Blood Rayne omg koje smeće

oni koji su ga radili su poludili ja sam na trenutke mislio da je porno film

Fenrir
29-10-2006, 20:56
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Hm, a šta je s BloodRayne?jeste gledali film Blood Rayne omg koje smeće

oni koji su ga radili su poludili ja sam na trenutke mislio da je porno film

Siguran sam da te je to jako zasmetalo :wink:

Helena
29-10-2006, 20:59
dhampiri su poluvampri imaju sposobnost vampira i sposobnost lljudi(da šeću po suncu)

Hm, a šta je s BloodRayne?jeste gledali film Blood Rayne omg koje smeće

oni koji su ga radili su poludili ja sam na trenutke mislio da je porno film

Siguran sam da te je to jako zasmetalo :wink:

Da, plakao je od jada. Inače, film je teže sranje.

Glass
29-10-2006, 21:33
Pa zaboga radio ga je Uwe Boll s takvom budalom kao redateljem nemože ni biti dobar

P.S.: Sada radi na filmu rađenu prema...pazi sad... PostalSigri

Arbiter of Change
29-10-2006, 21:35
P.S.: Sada radi na filmu rađenu prema...pazi sad... PostalSigri

E baš me zanima radnja tog filma. Čovjek otišao kupiti mlijeko ......... :rotfl:


btw. je li itko vidio "Ultraviolet"?

Ps1ho
29-10-2006, 21:46
ja sam vidio samo foršpan filma, zanimljiv izgled ima, ali jel neko zna sta je Reinascance (renesansa), kao radnja filma je 2054 u Parizu tak nešt, jel neko zna više?!

Dj_Morales
29-10-2006, 21:49
a ko je vidia virovat u vampire! ti ljudi su bolesni

29-10-2006, 22:09
Uostalom, pa nismo tako glupi da stvarno vjerujemo da vampiri i vukodlaci postoje.
Svaki put kad to kažeš jedan vampir i vukdlak umru...moraš pljeskati da ih povratiš u život :D

Helena
29-10-2006, 22:10
Uostalom, pa nismo tako glupi da stvarno vjerujemo da vampiri i vukodlaci postoje.
Svaki put kad to kažeš jedan vampir i vukdlak umru...moraš pljeskati da ih povratiš u život :D

Lol. :rotfl: Fućka se meni za lycane, al žao mi je vampira :rotfl:

Wolfwrath
01-11-2006, 14:55
Zapravo ja sam prilično upućen u te stvari.Taj koji je računao nešto je pogriješio.Ovako stoje stvari:

Ugriz
1.Do kraja 2.Nije do kraja popio krv
1.95% 2.samo 5% ugriza
1.čovjek umire 2.čovjek se pretvara u vampira


Vampiri nisu voljeli konkurenciju.Obično su stariji vampiri pretvarali ljude u vampire.Ako bi im popili samo malo krvi,ljudi su se pretvarali u vampire jako sporo,trebalo im je min. tjedan dana.Ako bi im više od poloviceali ne sve pretvorili bi se već prve noći.Naravno bili bi potpuno nemogući za kontroliranje i iznimno divlji.

Znam da svi oni ne postoje no svejedno mi se sviđaju vukodlaci (lycani) koji su prilično slični vampirima.

Vampire uopšte ne volim. :kill:

Rocchiro
01-11-2006, 15:11
posto sam ja vukodlak ne volim o njima pricati

Fenrir
01-11-2006, 15:16
posto sam ja vukodlak ne volim o njima pricati
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Meni su lycani iliti vukodlaci najdraži, vampiri su mi nekako antipatični, budući da navijam za lycane.

Kad samo pomislim kolko sam puto tjerao čukca da me grizne pa da postanem čukodlak, nije me htio :cry:

Helena
01-11-2006, 16:46
Selene iz Underworld-a mi je predobra. 8) I onaj Marcus, s onim krilima.

Dreamer Deceiver
01-11-2006, 16:54
sad sam pogledo film Bloodrayne,ne valja niš(osim jedne scene :) )

Helena
01-11-2006, 17:02
sad sam pogledo film Bloodrayne,ne valja niš(osim jedne scene :) )

Ma naravno da ne valja, Lokenica je grozna. U toj ulozi, mislim, vama je dobra inače. :)