PDA

Pogledaj cijelu verziju : Klanski password Sabbat servera



W1k1n6
26-10-2006, 23:05
Predlažem da svaki dan između 19.00 i 22.00 h imamo termin za treninge i/ili mečeve, a u to vrijeme na serveru treba biti isključivo klanski password. Na taj način se svakom članu klana garantira da će u to vrijeme moći igrati na našem serveru. Bilo mi je glupo večeras kad su naši ljudi čekali vani dok se na serveru igralo public, a klinci iz Kie su se još zajebavali na račun toga što Rebel i Tr14 ne mogu upasti.
BTW, u takvim slučajevima sam za to da se ubuduće sve osim Sabbatovaca trenutno pokika.
Klanski password: vampiricaS...More?

Blek_Stena
26-10-2006, 23:15
More

John Wayne
27-10-2006, 08:14
Definitivno more... Jebiga, činjenica je da je ovaj server jednostavno premali za sve nas i specijalne goste. Nas je 7 + P3r0_2d3r0 i Cr00k i server je gotovo popunjen.
Meni je jučer bilo malo glupo kikat ljude usred fajta, osim toga bili su pozvani , pa još i k tome kaj je server praktično tek jučer posto on-line.

Za sada FTP i admin pristup serveru imamo Wiking, Terror i ja. To bu od mene dobil još i Rebel. Mislim da smo tako s uređivanjem servera više nego osigurani.

Danas bum posložio Confige za mečeve u skladu sa CB-om. Oni bi se trebali uploadat na server prije mečeva i tada se server restartava. Na taj način se mijenja tip igre, postavke i passovi. Je zajebato, ali eto... neznam drugi način.

IgGy
27-10-2006, 10:26
Definitivno more... Jebiga, činjenica je da je ovaj server jednostavno premali za sve nas i specijalne goste. Nas je 7 + P3r0_2d3r0 i Cr00k i server je gotovo popunjen.
Meni je jučer bilo malo glupo kikat ljude usred fajta, osim toga bili su pozvani , pa još i k tome kaj je server praktično tek jučer posto on-line.

Za sada FTP i admin pristup serveru imamo Wiking, Terror i ja. To bu od mene dobil još i Rebel. Mislim da smo tako s uređivanjem servera više nego osigurani.

Danas bum posložio Confige za mečeve u skladu sa CB-om. Oni bi se trebali uploadat na server prije mečeva i tada se server restartava. Na taj način se mijenja tip igre, postavke i passovi. Je zajebato, ali eto... neznam drugi način.

Pa kaj me nisi opomenul Johnny? Nisam znal da je situacija takva. Evo sad mi Wiking veli da na serveru nema mjesta. Ako se ja slucajno jos koji put naserem na vasem serveru, slobodno kikaj ako trebate mjesta.
Ono kaj je Wiking jucer napisal da me ne smijete kikat slobodno zanemari :)
Ja sam samo htel videt kak sabbatovci igraju, pa ubuduce dolazim samo na poziv.

John Wayne
27-10-2006, 12:05
Kaj se mene tiče, radije tebe vidim na serveru neg klince iz KIA.
Osim toga, ako imaš pristup ovom Forumu, imaš i veća prava od civila koji nisu ni svjesni našeg postojanja :)

IgGy
27-10-2006, 12:17
Kaj se mene tiče, radije tebe vidim na serveru neg klince iz KIA.
Osim toga, ako imaš pristup ovom Forumu, imaš i veća prava od civila koji nisu ni svjesni našeg postojanja :)

Ma, ajd, bez ikakvih privilegija. Vas je server i radite s njim sto zelite. Uostalom, vi ga placate.

Nego, samo informacije radi, koliko sam shvatio, od 19 do 22 h imate interne spike (trening, mec), a prije i poslije je slobodno za public fajt?

Blek_Stena
27-10-2006, 13:19
Public je otvoren 24 sata dnevno! Nismo tocno odredili treninge niti matchev (variraju iz dana u dan)! Tako da kad ce nama trebat server reci cemo da je sad fajrunt i to je to! A do tad rokajte do mile volje!

John Wayne
27-10-2006, 17:50
Pa dobro... nismo odredili vrijeme, ali možemo sada. Svi naši mečevi upadaju manje više u taj interval. Ali Cr00ku i IgGy-u nebi baš ograničavo ulaz. Ako imamo treninge, kaj nam fali da imamo još dva sparing partnera?
Osim toga, imaju pristup našem Forumu. Nisu klan memberi, al recimo da su VIP-ovci :D

e da... da se pohvalim...

posložio sam Config za server po CB pravilima i stavil ga na server. :)
pass je vampirica, kako je Wiking reko.

Bil bu tam do 22:00. Onda vraćam "PUB" Config od jučer.
'bemti šta sam baja :D :D

IgGy
28-10-2006, 11:56
Pa dobro... nismo odredili vrijeme, ali možemo sada. Svi naši mečevi upadaju manje više u taj interval. Ali Cr00ku i IgGy-u nebi baš ograničavo ulaz. Ako imamo treninge, kaj nam fali da imamo još dva sparing partnera?
Osim toga, imaju pristup našem Forumu. Nisu klan memberi, al recimo da su VIP-ovci :D

e da... da se pohvalim...

posložio sam Config za server po CB pravilima i stavil ga na server. :)
pass je vampirica, kako je Wiking reko.

Bil bu tam do 22:00. Onda vraćam "PUB" Config od jučer.
'bemti šta sam baja :D :D

Kaj da velim Johnny, osjecam se privilegirano :)

John Wayne
28-10-2006, 12:08
nego kaj... odi okolo i pričaj:"Kaj je pičke? Moj je frend John Wayne... Ajd, padajte" :D :D

NITROS
28-10-2006, 13:35
Lol ja danas popizdio. Ocu na server i umjesto vampirica stalno pisem sabatica :rotfl: i onda na kraju reko ajde idem ja provjeriti koji je pass na forum i vidim pise vampirica :))))))

Blek_Stena
28-10-2006, 16:48
nego kaj... odi okolo i pričaj:"Kaj je pičke? Moj je frend John Wayne... Ajd, padajte" :D :D

Ili jos bolje: " Baanzaiiii, pizda vam materina!!" :rotfl: :rotfl:

NITROS
28-10-2006, 20:47
[quote="John Wayne":38bcrtoi]nego kaj... odi okolo i pričaj:"Kaj je pičke? Moj je frend John Wayne... Ajd, padajte" :D :D

Ili jos bolje: " Baanzaiiii, pizda vam materina!!" :rotfl: :rotfl:[/quote:38bcrtoi]

E da ftrgel sam se kada sam to cuo :)))

John Wayne
30-10-2006, 01:01
ovako...

Ja sam posložio neke kongife za naš server. Po svojoj prirodi, oni su ili pub ili po CB standardima. Za mečeve sam posložio TDM, CTF i 1 na 1.
Za pub imamo za TDM, CTF i SloMo TDM.

Najbitnije od toga su passwordi.

Za PUB je pass: hrhr
za CB i treninge (za sad): vampirica
za 1 na 1: 1on1

To ak nemrete upast, jedno je od ove 3 stvari.

Blek_Stena
30-10-2006, 01:21
GJ Johny!! To je nas arhitekta! 8)