PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dragonfable



Outmind
26-10-2006, 21:22
Igra li itko ovaj free web rpg? Jos se razvija i svaki tjedan se dodaju novi sadrzaji, ali upravo zbog toga i jst fora. Rade ga ljudi koji su napravili adventure quest, ali ovo je puno bolje.

26-10-2006, 21:27
smrdi na adventure quest... izgleda kao adventure quest... opet smrdi na adventure quest... :rotfl:
dali je isto singleplayer kao Adventure quest ili... su se potrudili vise da naprave malo bolje.
I dali postoji nesto kao Guardian ili premium (neka stvar za koju treba izdvojiti pare irl)

m777
26-10-2006, 21:27
Nikad čuo... :(
Daš link? :D

26-10-2006, 21:31
Nikad čuo... :(
Daš link? :D

googlaj

Outmind
26-10-2006, 21:33
evo link:

http://www.dragonfable.com/

Igra je bolja od aq. Mozes se slobodno kretati, i borit se protiv 3 monstera odjednom. Mozes imat 2 suputnika i jos uz to pet-a. Jedino kaj me zivcira da ovdje imas dragon amulet, kojeg ako kupis onda mozes raditi ama bas sve, a ako igras samo ovako onda si limitiran u nekim stvarima. Ali nije me briga jer se meni bas svidja.

Istina jos nema stat trainera, ali i kad njih stave bit ce zakon.

m777
26-10-2006, 21:33
Nikad čuo... :(
Daš link? :D

googlaj
Joj, hvala... :pray: Svaka ti dala... :pray:

@Outmind
thnx... :wink:

26-10-2006, 21:35
evo link:

http://www.dragonfable.com/

Igra je bolja od aq. Mozes se slobodno kretati, i borit se protiv 3 monstera odjednom. Mozes imat 2 suputnika i jos uz to pet-a. Jedino kaj me zivcira da ovdje imas dragon amulet, kojeg ako kupis onda mozes raditi ama bas sve, a ako igras samo ovako onda si limitiran u nekim stvarima. Ali nije me briga jer se meni bas svidja.

Istina jos nema stat trainera, ali i kad njih stave bit ce zakon.


pod suputnicima mislis PRAVI LJUDI a ne neki debili henchmani i to?

i izgleda da ima prem sto mi se nikako nesvida

EDIT: ako se moze sa pravim ljudima onda se nadimo i igrajmo :P

Outmind
26-10-2006, 21:53
Kako rekoh prije, nije mmorpg nego je obican rpg, dakle ides solo sa svojim pomocnicima...

m777
26-10-2006, 21:54
Složio sam si acc i igra je super! :pray: Čak i grafika! :pray:

Jedno pitanje: Kad će doći traineri? Ili za to moram kupiti amulet? Ovako mi je lik preslab... :cry:

unknown
27-10-2006, 07:01
igra je zakon.... jedno banalno pitanje, di se kupuju hp i mp napitci

unknown
27-10-2006, 10:53
Složio sam si acc i igra je super! :pray: Čak i grafika! :pray:

Jedno pitanje: Kad će doći traineri? Ili za to moram kupiti amulet? Ovako mi je lik preslab... :cry:

beta testing je ovo

Sonic_Moronic
27-10-2006, 10:58
Trenutno igram adventure quest, i probao sam se regati u ovo, ali kad piše da moram staviti email, ne mogu upisati @
Molim pomoć :?

Fenrir
27-10-2006, 10:59
Pa probaj ga negdje sa strane napisat pa copy-paste!

Sonic_Moronic
27-10-2006, 11:02
Radi! Hvala toga se ne bih sjetio :D

Fenrir
27-10-2006, 11:31
Radi! Hvala toga se ne bih sjetio :D
np

Sonic_Moronic
27-10-2006, 11:56
Igra je predobra! Još će me natjerat da kupim amulet :)
Sumnjam da ću više igrat adventure quest sa svojim lvl 35 paladinom.
Ovdje sam mage Zed. Igra je puno dinamičnija i zato bolja

27-10-2006, 12:47
Igra je predobra! Još će me natjerat da kupim amulet :)
Sumnjam da ću više igrat adventure quest sa svojim lvl 35 paladinom.
Ovdje sam mage Zed. Igra je puno dinamičnija i zato bolja

Ako nisi platio za adventure quest neces ga ni moci uskoro igrati ;)
da igra je dobra

Outmind
27-10-2006, 17:50
igra je zakon.... jedno banalno pitanje, di se kupuju hp i mp napitci

imas u falconreachu (prvom gradu) alchemist shop. Samo odes tamo i velis babi da ti napuni potione, a to ti je besplatno.

m777
27-10-2006, 18:37
Složio sam si acc i igra je super! :pray: Čak i grafika! :pray:

Jedno pitanje: Kad će doći traineri? Ili za to moram kupiti amulet? Ovako mi je lik preslab... :cry:

beta testing je ovo
Pomislio sam na to, ali mi je bilo malo čudno kad sam vidio da piše:


Web RPG Achievement
We hit 2 millionSregistered accounts today! Congratulations everyone! To mark this incredible moment in our history we just raised the level cap to 29!

? :|


I da, nisam nikad igrao Adventure Quest pa me zanima: koja je igra bolja - AD ili DF?? I AD je besplatan?

Outmind
27-10-2006, 19:18
Složio sam si acc i igra je super! :pray: Čak i grafika! :pray:

Jedno pitanje: Kad će doći traineri? Ili za to moram kupiti amulet? Ovako mi je lik preslab... :cry:

beta testing je ovo
Pomislio sam na to, ali mi je bilo malo čudno kad sam vidio da piše:


Web RPG Achievement
We hit 2 millionSregistered accounts today! Congratulations everyone! To mark this incredible moment in our history we just raised the level cap to 29!

? :|


I da, nisam nikad igrao Adventure Quest pa me zanima: koja je igra bolja - AD ili DF?? I AD je besplatan?

Aq je bio dobar dok ga nisu potpuno zasrali sa guardianima, tj ako ne platis maltene nemozes prdnut. Df je sada po mom misljenju vec bolji od aq, a cekaj samo da ubace jos vise klasa i trainere. Inace ako ce biti klasa kao i u aq, moci ces biti vampir, vukodlak, lich, paladin, dracomancer, knight, vampire slayer, asassin i jos pregrst toga...

Ali naravno sve se te stvari jos rade, i zato mi je to bas simpa. Poceo sam df igrat kad je imao jedan grad i 3-4 questa, a sve se vise razvija i sve je bolji.

Sad za vikend smo morali pobit DOSLOVNO 3 milijuna valova undead-ova...

27-10-2006, 20:03
Dali ima neki forum za prijedloge, i zanima me dali bilo tesko da programeri naprave moguce igranje u vise igraca u jednom partyu

Sonic_Moronic
27-10-2006, 20:27
Složio sam si acc i igra je super! :pray: Čak i grafika! :pray:

Jedno pitanje: Kad će doći traineri? Ili za to moram kupiti amulet? Ovako mi je lik preslab... :cry:

beta testing je ovo
Pomislio sam na to, ali mi je bilo malo čudno kad sam vidio da piše:


Web RPG Achievement
We hit 2 millionSregistered accounts today! Congratulations everyone! To mark this incredible moment in our history we just raised the level cap to 29!

? :|


I da, nisam nikad igrao Adventure Quest pa me zanima: koja je igra bolja - AD ili DF?? I AD je besplatan?

Aq je bio dobar dok ga nisu potpuno zasrali sa guardianima, tj ako ne platis maltene nemozes prdnut. Df je sada po mom misljenju vec bolji od aq, a cekaj samo da ubace jos vise klasa i trainere. Inace ako ce biti klasa kao i u aq, moci ces biti vampir, vukodlak, lich, paladin, dracomancer, knight, vampire slayer, asassin i jos pregrst toga...

Ali naravno sve se te stvari jos rade, i zato mi je to bas simpa. Poceo sam df igrat kad je imao jedan grad i 3-4 questa, a sve se vise razvija i sve je bolji.

Sad za vikend smo morali pobit DOSLOVNO 3 milijuna valova undead-ova...

Da, predobro

Btw. de ljudi recite ime lika da malo napravimo koji PvP!

Outmind
27-10-2006, 22:37
Gle, po x-ti put to je solo rpg, kao diablo recimo. Ima pvp, ali je lik tvog frenda upravljan od strane racunala. E da, ID mog lika je 1784734, pa ako protiv njega hocete pvp, samo itvolite. Ako to netko i pokusa, recite mi jeli imao obicne daggere ili kaj bolje, posto su obicni po defaultu uvijek prvi na log-in-u...

edit: hahaha, sad sam unio svoj pi i borio se sam protiv sebe. Pvp im je definitivno bez veze za sada. Moj alter-ego je koristio obicne daggere i nikakve skillove, tako da je krepao ko od šale...

Sonic_Moronic
27-10-2006, 23:08
Znam da je solo, igrao sam AQ, samo sam mislio da je pravi pvp... šteta...Ma igrao bi ja AQ i dalje ali većinom se nemožeš logati, to je najveći problem! Uvijek je sve popunjeno :yuck:

28-10-2006, 07:38
Znam da je solo, igrao sam AQ, samo sam mislio da je pravi pvp... šteta...Ma igrao bi ja AQ i dalje ali većinom se nemožeš logati, to je najveći problem! Uvijek je sve popunjeno :yuck:

Nije problem to sto je popunjeno, problem je to sto nemas Guardiana ;)
na pocetku uvijek je prazno a nakon 2 tijedna uvijek puno.
a za dragonfable: mislio sam da je to pravi pvp, bas steta.
ali ja sam se borio protiv jednog lika lvl 7 warrior ili knight sto vec i koristio je sve svoje skillove. Dajte me ID-ove od svojih likova da vidim kakvi su :P
3173480 je moj

unknown
28-10-2006, 07:49
samo da neograniče kretanje