PDA

Pogledaj cijelu verziju : Clan Base raspored mečeva



John Wayne
25-10-2006, 11:09
Molio bi cijenjeno članstvo da se informira o rasporedu mečeva na CB-u. Kliknite na naš kalendar tamo i pogledajte kad je šta. I dajte igrajte.Izazvali smo HRPU klanova. Nije red da samo Rebel i ja pušimo na ladderu :D

Samo da pripomenem: danas je jedan meč 2 na 2
sutra (četvrta) imamo 2 meča 2 na 2
drugi tjedan imamo 2 meča 4 na 4

Budite u toku i idemo svi igrat.

Samo da još spomenem da sam jučer stupio u kontakt sa nekim švapskim klanom s kojima treninge možemo igrat. Rebel, Nitros i ja smo imali FW jučer s njima i dosta su dobri za vježbu. Puno jači od ljudi sa Publica. Bumo vidli kaj bu i od toga bilo.

Blek_Stena
25-10-2006, 11:11
Evo veceras ja pustam nekom svoje mjesto! Taman cu moci i do teretane skocit pa netko moze mjesto mene! Sretno! :wink:

John Wayne
25-10-2006, 11:18
Jesi pizdek... danas igramo protiv trećih sa laddera, a ti brišeš :D :D :D

Blek_Stena
25-10-2006, 11:34
Pa odigrao sam 2 matcha, i to protiv losih klanova i zgubili.. Znaci nekaj ne stima! Zato cu ja dat drugima da igraju mozda ce bolje biti! :P

W1k1n6
25-10-2006, 15:58
Molio bi cijenjeno članstvo da se informira o rasporedu mečeva na CB-u. Kliknite na naš kalendar tamo i pogledajte kad je šta. I dajte igrajte.Izazvali smo HRPU klanova. Nije red da samo Rebel i ja pušimo na ladderu :D

Samo da pripomenem: danas je jedan meč 2 na 2
sutra (četvrta) imamo 2 meča 2 na 2
drugi tjedan imamo 2 meča 4 na 4

Budite u toku i idemo svi igrat.

Samo da još spomenem da sam jučer stupio u kontakt sa nekim švapskim klanom s kojima treninge možemo igrat. Rebel, Nitros i ja smo imali FW jučer s njima i dosta su dobri za vježbu. Puno jači od ljudi sa Publica. Bumo vidli kaj bu i od toga bilo.

Ja sam za mech sutra (26.10), s tim da mi bolje odgovara u 20.00

25-10-2006, 16:28
aj bum ja večeras ako oćete :P