PDA

Pogledaj cijelu verziju : W40k: Dark Crusade



Stranica : [1] 2

Arbiter of Change
24-10-2006, 18:39
Je li ga itko igrao? Meni stalno izbacuje setup.exe error i ne može mi očitati čitav DVD nego stalno zapne. :cry:

Sad sve ide.

goGAMERo
24-10-2006, 19:05
Očito nemaš legalnu verziju!?

WEASEL
24-10-2006, 19:07
josh ga nisam nabavio, uskoro :)))

Arbiter of Change
24-10-2006, 19:12
Očito nemaš legalnu verziju!?

I ostali imaju probleme s ovim i nemaju rješenja. Sve je leagalno.

Ne kupujemo mi svi samo u hrvatskoj znaš ;)

Prince-Artas
24-10-2006, 19:14
iso busterom prebaci igru na komp pa instaliraj

Arbiter of Change
24-10-2006, 19:15
iso busterom prebaci igru na komp pa instaliraj

Ne može mi DVD-ROM u potpunosti očitati DVD zbog tog glupog file-a.

iso buster.... ajde probat ću i to. Fingers crossed. :rotfl:

The Boz
24-10-2006, 19:29
Igra je savršena! Liek, OMG!
Evo, dobio sam u nedjelju, danas cu navecer dobit prvi put kampanju sa T'au. Oni su zakon. Pogotovo Kroot Carnivores. Battlesuits su malo razocaravajuci, nekak mutavi, ali ajd. Igra je zakon.
A sad, sto se tice problema, neznam, mene nije nist zezalo ni pri instalaciji ni poslje nje. Probaj onak, paranoidno, ocistit DVD, resetirat komp, pogasit sve kaj ne trebas, pa ako ide ide, ak ne, ko ga be.

Prince-Artas
24-10-2006, 19:32
ček je li to onaj warhammer u budućnosti ili onaj s mačetama (mene ovaj samo zanima)

The Boz
24-10-2006, 19:35
Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Drugi expansion.
Dakle da, taj u buducnosti. WH40k >>> WH. IMHO barem.

Arbiter of Change
24-10-2006, 19:44
Proba sve ali ne ide. Nemože mi preseliti nikako file-ove šta sadržavaju setup u nazivu. :o

Prince-Artas
24-10-2006, 19:45
ako imaš orginal reklamiraj, oštećene datoteke na cd-u/dvd-u

Arbiter of Change
24-10-2006, 19:47
ako imaš orginal reklamiraj, oštećene datoteke na cd-u/dvd-u

Pa naravno da ću probati... ali mora postojati brža metoda... je li ilegalno da mi netkjo pošalje svoje setup filese, ako oba imamo original?

Samo raspravljamo naravno o tome. :D

Lord Myrkul
24-10-2006, 20:50
igra me misijama razočarala jer ovo i nisu misije već 1v1 skirmish a onda necroni mutavi, nema veze jesu undead roboti ili nešto ali isto su bar nešto mogli stavit, ali sve u svemu igra ok

The Boz
24-10-2006, 22:58
Da ne umreš neznalica. (http://en.wikipedia.org/wiki/Necron)

Arbiter of Change
24-10-2006, 23:03
60 milijuna godina hibernacije, tako kaže na službenom site-u. :o

Lord Myrkul
25-10-2006, 16:17
puno in to vridi kad se brzo u taj grob vračaju

WEASEL
25-10-2006, 18:31
ja ću se držat eldara, kakvi ispali da ispali :)

Arbiter of Change
25-10-2006, 19:55
puno in to vridi kad se brzo u taj grob vračaju

Jedina overpowered rasa u Dark Crusade-u i grob?

Nu-uh! :rotfl:

Lord Myrkul
26-10-2006, 13:31
[quote="Lord Myrkul":2m9wrifd]puno in to vridi kad se brzo u taj grob vračaju

Jedina overpowered rasa u Dark Crusade-u i grob?

Nu-uh! :rotfl:[/quote:2m9wrifd]

overpowered rasa??????
omg jesi li ti vidia minu u tau heroja koji usporava unite? e pa to lipo baciš na pod saćekaš necrone mina ih dodatno uspori i samo artiljeria po njima

Arbiter of Change
26-10-2006, 14:18
[quote="Arbiter of Change":bw8peg1n][quote="Lord Myrkul":bw8peg1n]puno in to vridi kad se brzo u taj grob vračaju

Jedina overpowered rasa u Dark Crusade-u i grob?

Nu-uh! :rotfl:[/quote:bw8peg1n]

overpowered rasa??????
omg jesi li ti vidia minu u tau heroja koji usporava unite? e pa to lipo baciš na pod saćekaš necrone mina ih dodatno uspori i samo artiljeria po njima[/quote:bw8peg1n]

*cough* Nightbringer i instant-ressurect, free units?

Lord Myrkul
26-10-2006, 17:46
ma dobro, nisan reka da su necroni loši, ali tau ih dobije možda malo prelako, jer tau ima razumne limite za unite. jes možda vidia šta su učinili jadnim space marincima, uništili su ih s tim limitima :cry:

Arbiter of Change
26-10-2006, 18:51
ma dobro, nisan reka da su necroni loši, ali tau ih dobije možda malo prelako, jer tau ima razumne limite za unite. jes možda vidia šta su učinili jadnim space marincima, uništili su ih s tim limitima :cry:

A tek IG? 1 karskyin i Ogryn squad? :cry:

The Boz
26-10-2006, 19:09
Khm... 8 skupina Necron Warriora zajedno sa 4 skupine Flayed Onesa spremnih za teleport, i još kojih 5 Heavy Destroyera... Plus super regeneracijski neranjivi Necron Lord sa Rez Orbom... o Monolithu da ne govorim. Necronima ništa ne fali. Samo kaj su novi, pa ljudi neznaju kuda i kako.

WEASEL
27-10-2006, 18:32
nabavio sam igru, kul su i jedni i drugi, posebno je moćno što nekronci ne koriste req nego samo power...ali ipak se držim eldara:)))

Arbiter of Change
27-10-2006, 18:46
nabavio sam igru, kul su i jedni i drugi, posebno je moćno što nekronci ne koriste req nego samo power...ali ipak se držim eldara:)))

Previše micro-managmenta kod eldara za moj ukus.

Lord Myrkul
27-10-2006, 18:46
nabavio sam igru, kul su i jedni i drugi, posebno je moćno što nekronci ne koriste req nego samo power...ali ipak se držim eldara:)))

ig lošiji neho ikad
ali zašto eldara ffs??

WEASEL
27-10-2006, 18:48
eldari rasturaju kad se malo naučit igrat s njima..tekila gerila:)

Arbiter of Change
27-10-2006, 18:50
eldari rasturaju kad se malo naučit igrat s njima..tekila gerila:)

Hehe, istina. Ali s**** vas je ovaj put Fire Prism limit, a i oni Harlequini nisu bša moćni koliko sam očekivao.

Ali stvarno su uništili IG ovaj put. Kad će taj patch?

WEASEL
27-10-2006, 18:53
da,limit me je ubio u pojam..prije sam ih spammao ko lud:)

Lord Myrkul
27-10-2006, 18:56
eldari rasturaju kad se malo naučit igrat s njima..tekila gerila:)

Hehe, istina. Ali s**** vas je ovaj put Fire Prism limit, a i oni Harlequini nisu bša moćni koliko sam očekivao.

Ali stvarno su uništili IG ovaj put. Kad će taj patch?

kakav patch?
eldari mi jednostavno nisu dragi zbog cijene i zbog toga šta prvo moraš reserch napravit za radit unite, ali kasnije eldari mogu sve uništit

Arbiter of Change
27-10-2006, 18:57
Pa da malo poprave IG i srede Necronse.

Oni i njhovi free units! IG bi trebali imati free Guardsman. 8)

Lord Myrkul
27-10-2006, 18:59
lol ne, bili bi prejaki, a u ostalom guardsi su samo krmiva da ti ne dođe do artiljerije

Arbiter of Change
27-10-2006, 19:01
lol ne, bili bi prejaki, a u ostalom guardsi su samo krmiva da ti ne dođe do artiljerije

Ma dobri su Guardsi sa Comissarom i onim Execute. 2x rate of fire!

Ali kad dobiješ karskyine... e to je prava stvar. Orkovi i eldari pa-pa :rotfl:

WEASEL
27-10-2006, 19:02
lol, karskini ne mogu ništa spiderima

Arbiter of Change
27-10-2006, 19:03
lol, karskini ne mogu ništa spiderima

Mislim na obični infantry, koji čine većinu unitsa kod eldara i orkova.

Lord Myrkul
27-10-2006, 19:03
[quote="Lord Myrkul":z9z8kiut]lol ne, bili bi prejaki, a u ostalom guardsi su samo krmiva da ti ne dođe do artiljerije

Ma dobri su Guardsi sa Comissarom i onim Execute. 2x rate of fire!

Ali kad dobiješ karskyine... e to je prava stvar. Orkovi i eldari pa-pa :rotfl:[/quote:z9z8kiut]

kako mi je drago vidit karskyine na djelu, dobar rejnđ, dobar demiđ, samo taj limit prca u glavu

Arbiter of Change
27-10-2006, 19:05
[quote="Arbiter of Change":2gao0xwl][quote="Lord Myrkul":2gao0xwl]lol ne, bili bi prejaki, a u ostalom guardsi su samo krmiva da ti ne dođe do artiljerije

Ma dobri su Guardsi sa Comissarom i onim Execute. 2x rate of fire!

Ali kad dobiješ karskyine... e to je prava stvar. Orkovi i eldari pa-pa :rotfl:[/quote:2gao0xwl]

kako mi je drago vidit karskyine na djelu, dobar rejnđ, dobar demiđ, samo taj limit prca u glavu[/quote:2gao0xwl]

Zamisli kad im staviš Komissara i execute. Njihov 2x rate of fire. :D

WEASEL
27-10-2006, 19:06
karskini su bili premoćni kada bi im stavili komisare, jer im onda nitko ništa nebi mogao, a sada kad imaju limit već je igra balansiranija i spriječaje spamm moćnijih jedinica za sve rase.

Arbiter of Change
27-10-2006, 19:08
karskini su bili premoćni kada bi im stavili komisare, jer im onda nitko ništa nebi mogao, a sada kad imaju limit već je igra balansiranija i spriječaje spamm moćnijih jedinica za sve rase.

Balans je uvijek dobar, ali IG ozbiljno treba biti malo jača. Mislim, oni su praktički jedina rasa koja na početku igra obrambena i širi se što manje da očuva ono šta već ima.

Ali zato im heroj može biti hero-killer. 8)

VVombat
27-10-2006, 20:54
meni se svidja weaselova pokvarena taktika za IG


3 one sugave artiljerije i onaj sugavi sniper :D

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:02
meni se svidja weaselova pokvarena taktika za IG


3 one sugave artiljerije i onaj sugavi sniper :D

Ali pitanje je kako ostati živ do onda.

The Boz
27-10-2006, 23:41
IG uber alles, meni najdraža rasa u DoW. Guardsmeni sa granatama kad počnu rokat nakon Executea, i tu ngdje Command Squad sa 4 Psykera... ode infantry, odu vozila. I onda jš iza 3 Basiliska. Još kasnije Chimeru. Pa 3 Basiliska sa 2 Heavy Weapons Teama(sucka, ali dobar range) i sniper. Pa Kasrkyn i Ogryn. Pa Kasrkyne parkiraš kraj Guardsmena pa Executaš Guardsmena pa gledaš kako Kasrkyni rastavljaju neprijatelja sa Hellgunima. Ma jooj. A tek scan! Najbolji detektor u igri!

Lord Myrkul
28-10-2006, 09:23
IG uber alles, meni najdraža rasa u DoW. Guardsmeni sa granatama kad počnu rokat nakon Executea, i tu ngdje Command Squad sa 4 Psykera... ode infantry, odu vozila. I onda jš iza 3 Basiliska. Još kasnije Chimeru. Pa 3 Basiliska sa 2 Heavy Weapons Teama(sucka, ali dobar range) i sniper. Pa Kasrkyn i Ogryn. Pa Kasrkyne parkiraš kraj Guardsmena pa Executaš Guardsmena pa gledaš kako Kasrkyni rastavljaju neprijatelja sa Hellgunima. Ma jooj. A tek scan! Najbolji detektor u igri!

i onda ti se space marines teleportiraju na karskyine i na artiljeriju

The Boz
28-10-2006, 10:55
Kao što rekoh, Chimere. Chimera > Infantry.

Lord Myrkul
28-10-2006, 22:28
ma to je ali kad ti space marinci upadnu sa dreadnothom na tu artiljeriju bye bye

Arbiter of Change
28-10-2006, 23:57
ma to je ali kad ti space marinci upadnu sa dreadnothom na tu artiljeriju bye bye

Ili deep striking full pojačan terminator squad....

The Boz
29-10-2006, 02:54
Ha dobro, Space Imbarinesi su ipak Imbarinesi. Treba ih nerfat tako puno da ih fakat zaboli.

Arbiter of Change
29-10-2006, 15:13
A ionako su SM dobrano oslabili ako ih uspoređuješ sa TT inačicama.

Damn game balance. :rotfl:

Lord Myrkul
29-10-2006, 15:15
da otišla moja najdraža strategija-terminatori, terminatori i samo terminatori, naravno pokoji tenkić i još malo terminatora

WEASEL
31-10-2006, 21:53
da otišla moja najdraža strategija-terminatori, terminatori i samo terminatori, naravno pokoji tenkić i još malo terminatora

to nije strategija to ti se zove spamm :rotfl:

Arbiter of Change
31-10-2006, 23:58
Ma screw terminatore, sada su Grey Knights glavni.

Demoni bye.-bye :wink:

WEASEL
01-11-2006, 00:13
nisu grey knights baš nešto jaki, ona eldarska ih satare kao od šale (na 1vs1)

Arbiter of Change
01-11-2006, 00:35
nisu grey knights baš nešto jaki, ona eldarska ih satare kao od šale (na 1vs1)

Istina, ali nema jačih protiv Demon neprijatelja... ako im pridružiš Force Commandera.

A čovječe Harlequinni oni.... majko mila šta je ono. :pray:

WEASEL
01-11-2006, 00:49
nisu grey knights baš nešto jaki, ona eldarska ih satare kao od šale (na 1vs1)

Istina, ali nema jačih protiv Demon neprijatelja... ako im pridružiš Force Commandera.

A čovječe Harlequinni oni.... majko mila šta je ono. :pray:

danas igram 2vs2 sa likovima, sama sredila 3 squada zerkera:)

Arbiter of Change
01-11-2006, 07:32
Haha, I nabolje je što ih možeš imati 3. :wink:

Lord Myrkul
01-11-2006, 15:23
nisu grey knights baš nešto jaki, ona eldarska ih satare kao od šale (na 1vs1)

Istina, ali nema jačih protiv Demon neprijatelja... ako im pridružiš Force Commandera.

A čovječe Harlequinni oni.... majko mila šta je ono. :pray:

danas igram 2vs2 sa likovima, sama sredila 3 squada zerkera:)

ček malo ti kažeš da jedan harlekin može sredit 3 squada korne berzerkera????????? :shock: :shock: :shock:

Arbiter of Change
01-11-2006, 20:52
[quote=WEASEL]nisu grey knights baš nešto jaki, ona eldarska ih satare kao od šale (na 1vs1)

Istina, ali nema jačih protiv Demon neprijatelja... ako im pridružiš Force Commandera.

A čovječe Harlequinni oni.... majko mila šta je ono. :pray:

danas igram 2vs2 sa likovima, sama sredila 3 squada zerkera:)

ček malo ti kažeš da jedan harlekin može sredit 3 squada korne berzerkera????????? :shock: :shock: :shock:[/quote:cxh6m7xl]

Sumjam samo jedna, ali kada imaš 3, i upotrijebe dance of death i onaj odličan drugi napad.... nije baš nemoguće

Deno
01-11-2006, 20:55
Igra mi je dobra...ono malo u slobodno vrijeme...najdraži su mi "Tau Emipre"....koji carevi...

WEASEL
01-11-2006, 21:10
ispravak, jedna harl i dark reaper squad

Arbiter of Change
01-11-2006, 21:10
Igra mi je dobra...ono malo u slobodno vrijeme...najdraži su mi "Tau Emipre"....koji carevi...

Kad smo već kod novih rasa, je li se samo meni čini ili one nekeako ima texture veće rezolucije? Stare mis se rase čine nekako zamućene, a igram na high. :?

WEASEL
01-11-2006, 21:12
Igra mi je dobra...ono malo u slobodno vrijeme...najdraži su mi "Tau Emipre"....koji carevi...

Kad smo već kod novih rasa, je li se samo meni čini ili one nekeako ima texture veće rezolucije? Stare mis se rase čine nekako zamućene, a igram na high. :?

meni je sve u redu:X Tau je dobar, ali recimo da im krootoxi suxxaju na veliko, barem protiv eldara

Arbiter of Change
01-11-2006, 21:14
Igra mi je dobra...ono malo u slobodno vrijeme...najdraži su mi "Tau Emipre"....koji carevi...

Kad smo već kod novih rasa, je li se samo meni čini ili one nekeako ima texture veće rezolucije? Stare mis se rase čine nekako zamućene, a igram na high. :?

meni je sve u redu:X Tau je dobar, ali recimo da im krootoxi suxxaju na veliko, barem protiv eldara

Istina, eldari su nekako postali uber melee rasa sa DC. Čak ponekad i bolji od Orkova ako se pametno igra.

WEASEL
01-11-2006, 21:19
kaosi rasturaju u bliskoj borbi, al ono posve

Lord Myrkul
02-11-2006, 15:00
kaosi rasturaju u bliskoj borbi, al ono posve

pa i ne bš sad kad su stavili limit na possesane space marince.
btw sta je to DC kod eldara?

prcko
02-11-2006, 15:10
E pa to napokon neka tema za igru koja mi je legenda prema igrama.Ovako i ja sam naravno to zaigro ali kod frenda.Ovako imam pitance jer vam onaj krottok ili kak se več zove onaj legendary beast od taua dobar meni se nekak loše čini nisu se baš potrudili s njim iako ima opako jak napad,i di mogu kupit origigi nema u niti jednom algoritmu ako ko zna plzzz.Oču to prek neta igrat ;DD

Deno
02-11-2006, 17:55
kaosi rasturaju u bliskoj borbi, al ono posve

Istina...počeo sam campaign s njima...još pogotovo kad napraviš onog njihovog bolesnog "zmaja" koji se zove...bloodthirster...tako nešto...PRE PRE PRE PRE PRE PRE PREjak je :rotfl: ....ali Tau empire mi izgledaju kao neke ninje...a ja sam čovjek koji ima respect prema samuraima, ninjama i svima koji su se borili mačevima :rotfl: 8)

The Boz
02-11-2006, 18:36
Tau? Ninja? Samurai? Ako daš Tau mač, uprijet če prstom u tebe, smijat se, i onda ti pokazat svoj novi Rail Gun/Burst Cannon/Pulse Rifle/whatever. Tau i mačevi neidu zajedno.

WEASEL
02-11-2006, 19:13
E pa to napokon neka tema za igru koja mi je legenda prema igrama.Ovako i ja sam naravno to zaigro ali kod frenda.Ovako imam pitance jer vam onaj krottok ili kak se več zove onaj legendary beast od taua dobar meni se nekak loše čini nisu se baš potrudili s njim iako ima opako jak napad,i di mogu kupit origigi nema u niti jednom algoritmu ako ko zna plzzz.Oču to prek neta igrat ;DD

krottox je moćan, al ako igraš protiv eldara bolje napravi hammerhead gunship jer harlequin im ubije sa onim specijalnim napadom iz prve. A što se tiče neta, ja ti imam par servera na hamachiju, ima dosta ljudi igra se svake vecheri

The Boz
02-11-2006, 19:41
Knarloc(Greater Knarloc je onaj golemi T-Rex, Krootox je gorila sa jahačem i gunom) je meatshield. Slabiji i manje destruktivan od Squiggotha, ali za razliku od Orkova kojima je Squigg zapravo downgrade damagea jer su svi melee, Knarloc se odlično uklapa u Tau ranged damage jedinice tipa Fire Warrior. Elite Fire Warriori su nešto blesno. 3 Krootoxa, Knarloc, par Elite Fire Warriora i dva Pathfindera i svijet je tvoj.

Lord Myrkul
02-11-2006, 19:44
Knarloc(Greater Knarloc je onaj golemi T-Rex, Krootox je gorila sa jahačem i gunom) je meatshield. Slabiji i manje destruktivan od Squiggotha, ali za razliku od Orkova kojima je Squigg zapravo downgrade damagea jer su svi melee, Knarloc se odlično uklapa u Tau ranged damage jedinice tipa Fire Warrior. Elite Fire Warriori su nešto blesno. 3 Krootoxa, Knarloc, par Elite Fire Warriora i dva Pathfindera i svijet je tvoj.

zaboravia si patkice:)
i ponovo ću pitat šta je to DC??????

The Boz
02-11-2006, 19:48
Patkice? Kakve patkice? MIsliš na Broadsideove? Crisise? Ma kvragu i to, Crisisi prekrhki, Broadsideovi premutavi.
DC je Dark Crusade, standalone ekspanzija za Dawn of War. Ono ka doda T'au i Necron rase i Gray Knightse, Heavy Weapon Teamse, Flash Gitze, Harlequine i Chaos Princea.

Lord Myrkul
02-11-2006, 19:52
Patkice? Kakve patkice? MIsliš na Broadsideove? Crisise? Ma kvragu i to, Crisisi prekrhki, Broadsideovi premutavi.
DC je Dark Crusade, standalone ekspanzija za Dawn of War. Ono ka doda T'au i Necron rase i Gray Knightse, Heavy Weapon Teamse, Flash Gitze, Harlequine i Chaos Princea.

ah to dc
igran igru, nego "patkice":) su ona četveronožna bića koje radiš u kroot barakama kao 3. unit ima limit 2 i prebjesan dmg melee

WEASEL
02-11-2006, 20:01
[quote="The Boz":mkulmfsm]Patkice? Kakve patkice? MIsliš na Broadsideove? Crisise? Ma kvragu i to, Crisisi prekrhki, Broadsideovi premutavi.
DC je Dark Crusade, standalone ekspanzija za Dawn of War. Ono ka doda T'au i Necron rase i Gray Knightse, Heavy Weapon Teamse, Flash Gitze, Harlequine i Chaos Princea.

ah to dc
igran igru, nego "patkice":) su ona četveronožna bića koje radiš u kroot barakama kao 3. unit ima limit 2 i prebjesan dmg melee[/quote:mkulmfsm]

patkice :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ako ti ono sliči na patkice onda stvarno :pray: :pray:

Lord Myrkul
02-11-2006, 20:07
[quote="The Boz":3ithdl81]Patkice? Kakve patkice? MIsliš na Broadsideove? Crisise? Ma kvragu i to, Crisisi prekrhki, Broadsideovi premutavi.
DC je Dark Crusade, standalone ekspanzija za Dawn of War. Ono ka doda T'au i Necron rase i Gray Knightse, Heavy Weapon Teamse, Flash Gitze, Harlequine i Chaos Princea.

ah to dc
igran igru, nego "patkice":) su ona četveronožna bića koje radiš u kroot barakama kao 3. unit ima limit 2 i prebjesan dmg melee

patkice :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ako ti ono sliči na patkice onda stvarno :pray: :pray:[/quote:3ithdl81]

a wraith lordovi su kokoše :D :D

Arbiter of Change
02-11-2006, 20:20
:rotfl: btw. krootovi su zakon, a posebno cannibalize ili kako već (previše W3).

Regen health I još se mogu pojačati s tim. :pray:

WEASEL
02-11-2006, 20:54
wraith lord = nogalo

WEASEL
02-11-2006, 22:50
e ekipa ako se slažete možemo napraviti hamachi sobu pa zaigrati koji put (ova moja je popunjena- 16 max pa nitko ne može ući više)

The Boz
03-11-2006, 01:10
igran igru, nego "patkice":) su ona četveronožna bića koje radiš u kroot barakama kao 3. unit ima limit 2 i prebjesan dmg melee
Umm... to su cucki. Kroot Hounds. Bolesni su u damageu, ali Kroot Carnivores su mi draži jer skaču! A skok je ZAKON!
I da, WEASEL, potpuno se slažem da se malo organiziramo na hamachiju i zaigramo...

WEASEL
03-11-2006, 01:13
neka napravi netko sa dsl-om ja imam modem tako da niš..samo postajte pass i servername i brzo cemo se skupit

prcko
03-11-2006, 01:14
Eto ja najviše volim igrat s eldarima jer imaju moćni webway gate,i jer imaju seljenje građevina iz mjesta u mjesta.Npr napadnu vam glavnu bazu a vi ju nemate čim obranit a imate izgrađen webway gate kod neke druge baze i oni lipo napadnu a vi preselite građevine na 2 lokaciju i tamo se priperemite za napad.Meni su ti webway gateovi prejebeni jer ja stavim sve jedinice u njih i kad mi napadnu nešto ja samo na toj lokaciji stvorim sve jedinice i pobijem ih.

WEASEL
03-11-2006, 01:16
Eto ja najviše volim igrat s eldarima jer imaju moćni webway gate,i jer imaju seljenje građevina iz mjesta u mjesta.Npr napadnu vam glavnu bazu a vi ju nemate čim obranit a imate izgrađen webway gate kod neke druge baze i oni lipo napadnu a vi preselite građevine na 2 lokaciju i tamo se priperemite za napad.Meni su ti webway gateovi prejebeni jer ja stavim sve jedinice u njih i kad mi napadnu nešto ja samo na toj lokaciji stvorim sve jedinice i pobijem ih.

lol, nije to baš tako jednostavno:) ja koristim webray za napade na većim mapama- napraviš mu web blizu baze, i teleportaš turrete kad se odluči za napad:)

WEASEL
03-11-2006, 01:18
nego, imate li vi svoje bannere i badgeve? ja imam onu gusarsku lubanju, hrvatsku zastavu (premoćno na ig izgleda) i peace znak

Arbiter of Change
03-11-2006, 10:07
Hmmm.... je li itko uočio da su IG slični eldarima po pokretljivosti? Barem što se tiče iz-kuće-u-kuću metode.

Daniel666
03-11-2006, 10:48
ma bezveze 0d igre

prcko
03-11-2006, 10:51
ma bezveze 0d igre
Mozda tebi je ali nama fanovima nije.

olio
03-11-2006, 11:01
ko voli nek izvoli ja neču

Lord Myrkul
03-11-2006, 13:23
ko voli nek izvoli ja neču

upravo tako, mi te ne silimo, ali igra je prezakon
iako mi stvarno misije fale

prcko
03-11-2006, 17:11
upravo tako, mi te ne silimo, ali igra je prezakon
iako mi stvarno misije fale[/quote]
I meni fale ali šta češ i ovako je dobro,meni je bitno da su nove rase dobro napravljene i još sad kad patchevi počnu izlazit dok to malo nerfaju i pojačaju bit če predobro :D

WEASEL
03-11-2006, 21:19
ko voli nek izvoli ja neču

upravo tako, mi te ne silimo, ali igra je prezakon
iako mi stvarno misije fale

šta se tiče misija, imate dawn of war i winter assault, ovo je nešto novo i meni e zanimljivo:)

Arbiter of Change
03-11-2006, 22:51
Pa DoW i nije nikad bio baš single-player orijentiran.

WEASEL
04-11-2006, 01:04
Pa DoW i nije nikad bio baš single-player orijentiran.

premda ni kampanje nisu loše:) posebno orkovska...."whats da titan" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lord Myrkul
05-11-2006, 14:00
ko voli nek izvoli ja neču

upravo tako, mi te ne silimo, ali igra je prezakon
iako mi stvarno misije fale

šta se tiče misija, imate dawn of war i winter assault, ovo je nešto novo i meni e zanimljivo:)

pa prošao sam ih... lol

WEASEL
10-11-2006, 20:49
ako netko od vas želi, na hamachiju imate server mudmans (password je isto mudmans), ima nas oko 11 igramo skoro svaku večer, pa ako netko želi neka dodje

The Boz
10-11-2006, 23:51
Evo, ja dodo server na listu, dolazit ću tu i tamo. Danas me faking T-Scum dropo. Mamuti i slonovi.

prcko
11-11-2006, 00:09
Ja bi rado došo ali neznam namjesit hamachi imam ga instaliranog ali neznam kak da ga pokrenem :?

rave_or_die
11-11-2006, 10:20
u mom gradu nema DC za kupiti a starci nedaju da narucim ah sad samo se trebam nadati da cu nekako nabaviti :cry:

WEASEL
11-11-2006, 15:08
u sinju ga isto nema ali mi ga je poštom poslao frend iz varazdina, platio 10 kn i došao za 2 dana:)

prcko
12-11-2006, 14:02
Da ja ču to napravit.Več sam ih zvao a oni meni kazu da im taj warhammer uvijek kasni zbog nekih problema oko uvoza

ic3
23-11-2006, 22:54
evo napravio sam ja hclwar3 pass: 2906 pa tko oce igrat neka dođe oko 21h.

WEASEL
23-11-2006, 23:04
servername -mudmans
password -mudmans

drugi server (isto ima dosta ljudi,al manje nego na mudmans)- dedicatedtowar
passwprd- warhammer

*Fila*
27-11-2006, 20:25
e nisam pratio temu pa pitam evo došao do mene u moju trgovinu pa vas pitam da ga uzmem?Jesu dobre kampanje?Jel to samo ekspanzija ili novi nastavak?Jel dobar skirmish onaj slobodni fajt?Hamachi?Pa ako neko ima minutu nek mi odgovori na pitanja!THX :D

Sickmanno1
28-11-2006, 02:16
meni W40k sucka :?

*Fila*
11-12-2006, 19:17
e igra je premoćna!Ja sam za hamači ali imam modem oće to radit ako imam modem igrao sam generalse i radilo je!DAl vrijede ovi serveri pa da dođem i pobjedim koju partiju 8)

WEASEL
11-12-2006, 19:47
e igra je premoćna!Ja sam za hamači ali imam modem oće to radit ako imam modem igrao sam generalse i radilo je!DAl vrijede ovi serveri pa da dođem i pobjedim koju partiju 8)

ja imam modem i radi odlicno u 2vs2, al ne moze vise:) ,vidim da si dosao na mudmans i dedicated to war, vecinom se igra vikendima, cya on the battlefield:)

Arbiter of Change
11-12-2006, 19:51
Jest još uvijek na istoj verziji? Možda ga ja opet instaliram da se malo naučim igrat sa IG. :)

WEASEL
11-12-2006, 19:56
izašao je jedan patch 10, megabajtami ga imamo, ali se skine ako se ode u multiplayer i tu rega, i skine ga automatski. Btw trenutno je puno al svako malo netko ode ili dodje tako da provjeri za prazne soltove ak zelis

Arbiter of Change
11-12-2006, 20:09
Ajde možda. Veselite se ako me vidite. :rotfl:

Je'l to 1.11 patch?

*Fila*
11-12-2006, 20:57
izašao je jedan patch 10, megabajtami ga imamo, ali se skine ako se ode u multiplayer i tu rega, i skine ga automatski. Btw trenutno je puno al svako malo netko ode ili dodje tako da provjeri za prazne soltove ak zelis
e oće sve bit ok na onoj verziji igre(znaš na što mislim)

The Boz
12-12-2006, 01:40
1.11 ima več neko vrijeme da je izašo. To nije "The Patch", nego samo:
Originally posted by BuggoS@ Relic Forums
"This patch adds subtitles to loading screens and in game movies to region specific versions of Dark Crusade. Additionally, installation of patch 1.11 allows for all languages to be able to play against each other online."

prcko
12-12-2006, 16:10
Da pravi peč bu došel kroz kojih par dana

WEASEL
12-12-2006, 18:43
izašao je jedan patch 10, megabajtami ga imamo, ali se skine ako se ode u multiplayer i tu rega, i skine ga automatski. Btw trenutno je puno al svako malo netko ode ili dodje tako da provjeri za prazne soltove ak zelis
e oće sve bit ok na onoj verziji igre(znaš na što mislim)

pa, ako radi meni, vjerojatno ce i tebi....

*Fila*
12-12-2006, 19:26
izašao je jedan patch 10, megabajtami ga imamo, ali se skine ako se ode u multiplayer i tu rega, i skine ga automatski. Btw trenutno je puno al svako malo netko ode ili dodje tako da provjeri za prazne soltove ak zelis
e oće sve bit ok na onoj verziji igre(znaš na što mislim)

pa, ako radi meni, vjerojatno ce i tebi....
e a patch originalni ?
meni je znalo sjebat igru kad patchiram originalni patch na onu verziju igre?

WEASEL
12-12-2006, 19:33
pa, ja imam "onu" verziju igre, ali nisam treba crackat da je pokrenem, pa mi je radilo, a mislim da ce i tebi, jer u we je preko toga pisalo samo da je greska u installanju i abortalo bi se, tako da neces imati problema

*Fila*
12-12-2006, 21:10
pa, ja imam "onu" verziju igre, ali nisam treba crackat da je pokrenem, pa mi je radilo, a mislim da ce i tebi, jer u we je preko toga pisalo samo da je greska u installanju i abortalo bi se, tako da neces imati problema
e ajdmo nabacit koju ima ekipe ali igraju 3vs.3 ja i ti moramo čekat još dvojicu pa ćemo 2vs2

The Boz
13-12-2006, 00:14
Po izlasku Winter Assault Patcha 1.50, maknuli su zaštitu sa igre.

*Fila*
13-12-2006, 09:59
Po izlasku Winter Assault Patcha 1.50, maknuli su zaštitu sa igre.
super

WEASEL
13-12-2006, 18:32
pa, ja imam "onu" verziju igre, ali nisam treba crackat da je pokrenem, pa mi je radilo, a mislim da ce i tebi, jer u we je preko toga pisalo samo da je greska u installanju i abortalo bi se, tako da neces imati problema
e ajdmo nabacit koju ima ekipe ali igraju 3vs.3 ja i ti moramo čekat još dvojicu pa ćemo 2vs2

nisam bio doma, otisao sam u grad:)

*Fila*
18-12-2006, 19:49
E evo mne zanima nešto
1. koja je slaba točka necrona?Mislim nemaju vozila ali zato nemaju rekvizišn i sve im je jeftino,kad igram protiv nekog ko ima njih uvijek me rasturi ko majmuna
2.Spejs marinci su mi uvijek bili najbolji ali neznam nekako se sad čine slabi prema ovim pojačanim ostalim rasa preslabi su!Uveli su ono samo 6 onih heavy bolter topovi i nesmiješ ih više radit!(ne sjećam se toga od prije ako je bilo moja greška)Čak i jebeni imperijal guard se skupi njih 5 000 000 i onda te unište u dvije sekunde!
3.Orkovi također rulaju:jeftini su a sve građevine i im pucaju.Jedino moraju gradit one wagghh bannere a i to im služi za obranu
Evo ja nisam neki insane igrač ali neka mi molim vas neko kaže nešto o tim rasama jel mi se čini da baš nisu jednake snage,ili jesu?To mi vi recite!

WEASEL
18-12-2006, 20:06
pa, prvo nekrosi, iako su overpowered, moze ih se srediti sa walker vozilima (problem je tau i ig koji nekaju nikakvih cc vozila), ali se mora opasno paziti na immortals sa bilo kojom close combat jedinicom (raptori u kaosa ili assault sm u marinaca), ja sam tako uspio dobiti par ljudi jer obicno svi rade flayed ali im to ne utjece bas na walkere ako se immortali drze podalje. Dalje, ako ovo ne upali igraj defenzivno i trebalo bi biti u redu.

Što se tiče marinaca, prvi si koji to kaže, jer kao prvo- imaju grey knightove koji rasturaju avatara,demona i knarlocka-ultimate jedinice u eldara,kaosa, i tau empire, a osim njih se imaju i assault terminatori koji mogu stunnati bilo što, tako da i baneblade i land raider i ostala bagra padaju kao od šale pod njima.Kada igram sa sm-a, nastojim dobiti land speedere sto prije mogu, jer rasturaju, a onda, ako igram protiv orcova, tau ili nečeg tko nema bas puno teske pjesadije napravim 4 squada snipera i attacham probe na njih....mogu ubiti dva sqada iz prve da im samo časnici ostanu.Također, obicnu pjesadiju nastojim intenzivnije raditi tek nakon orbital relay tako da ih mogu slati u pomoc terminatorima ili savezniku, obicno im stavim bazooke, ali ni plazma gun nije los(po meni je bolji od boltera).Osim toga, imaju whirlwind, najmoćniju artiljeriju u igri.


Kod orcova je cijeli sistem izgrađen na towerima i građevinama koje pucaju, spriječavaju rush ali nista vise u kasnijim igrama. Flash Nobs su moćni ali ako im netko uleti u close combat poprilično su bespomoćni jer nemaju oružja za melee, jedini problem nastaje kada netko attacha big meka za Nob-ove i onda mogu satrti koga zele. Po meni su najjadnija rasa, nikako nisu owerpowered, jedino nekronci ali i njih se može srediti, al odlicni su za početnike koji vole igrati sa negativcima:)

Arbiter of Change
18-12-2006, 20:06
1. Necroni su spori i ako im sje*es Lorda ostale je "relativno"Slagano smaknuti, ali ako upgradaju Lorda ili (ne daj Bože) HQ...... ouch.

2. Meni su baš SM nekako najjači. Ne po ideologiji ("Venerate the Immortal Emperor") nego i po jedinicama. Vrlo neovisne i skoro svaka im može dobro služiti standalone. Vrlo fleksibilna rasa, a i jedni od boljih heroja.

3. E, Orkovi ko Orkovi. Samo pleši oko njih i uglavnomSsi siguran. To što im građevine pucaju im ne vrijedi baš kao padaju kao da su od papira. Čuvaj se Orkovskog igrača koji koristi overwatch. :wink:

WEASEL
18-12-2006, 20:09
eldari su zakon..teleportas mu turrete u bazu kad te napadne:D

Arbiter of Change
18-12-2006, 20:13
eldari su zakon..teleportas mu turrete u bazu kad te napadne:D

Ma to i gradiš barrackse na bojišnici. :D

Pokretljivost s kojom se može mjeriti samo IG.

WEASEL
18-12-2006, 20:17
eldari su zakon..teleportas mu turrete u bazu kad te napadne:D

Ma to i gradiš barrackse na bojišnici. :D

Pokretljivost s kojom se može mjeriti samo IG.

lol, ig je baziran na obrani jedino su sentineli raid, eldari su se u potpunosti bazirali na pokretljivosti . jednom me lik napao a ja teleportao građevine kod critical pointa blizu njegove baze pa je kasnije vratio:), nije me mogao nikako naći :)

Arbiter of Change
18-12-2006, 20:18
eldari su zakon..teleportas mu turrete u bazu kad te napadne:D

Ma to i gradiš barrackse na bojišnici. :D

Pokretljivost s kojom se može mjeriti samo IG.

lol, ig je obrana, eldari su se u potpunosti bazirali na takvoj igri. jednom me lik napao a ja teleportao građevine kod critical pointa blizu njegove baze pa je kasnije vratio:), nije me mogao nikako naći :)

:D

Ma mislim kako mogu brzo seliti jedinice kroz građevine ako je hitno. Ali kako mi ide na jetru kad Eldari upale onaj njihov speed boost. :)

Kakav ti je Seer Council u njih?

*Fila*
18-12-2006, 20:20
Nemojte me krivo shvatit sm su meni najbolji ali nekako u dow mi nitko nije mogao ništ a sad kad je u dc sve pojačano onda već imam problema.Ja neznam kako da se razvijem da se obranim a da imam rekvizišna Mega(onaj weaselov lik) teleportira mi necron lorda u bazu i jas emoram branit sa 2 squda scoutova.Živcira me sad mi nedostaje struje pa rekvizišna,pa napadne netko i onda sam u gabuli!dal ima ko neku taktiku jer stvarno nemogu ovako više kako god probam negdje mi je rupa :?

Arbiter of Change
18-12-2006, 20:23
Nemojte me krivo shvatit sm su meni najbolji ali nekako u dow mi nitko nije mogao ništ a sad kad je u dc sve pojačano onda već imam problema.Ja neznam kako da se razvijem da se obranim a da imam rekvizišna Mega(onaj weaselov lik) teleportira mi necron lorda u bazu i jas emoram branit sa 2 squda scoutova.Živcira me sad mi nedostaje struje pa rekvizišna,pa napadne netko i onda sam u gabuli!dal ima ko neku taktiku jer stvarno nemogu ovako više kako god probam negdje mi je rupa :?

Manje tehnologije više unitsa. :D

WEASEL
18-12-2006, 20:23
jaki su posve, al opet su oslabljeni s obzirom da ih je u dow-u bilo 15 u squadu, sada ne mogu ownati assault terminatore:)


evo, ako niste vidjeli kako izgleda borba između knarlocka i deamon princa u kojoj princ pobjeđuje, evo link- gif ima 1.3 megabayta:X

http://img333.imageshack.us/img333/8025/okzz3.gif

WEASEL
18-12-2006, 20:24
Nemojte me krivo shvatit sm su meni najbolji ali nekako u dow mi nitko nije mogao ništ a sad kad je u dc sve pojačano onda već imam problema.Ja neznam kako da se razvijem da se obranim a da imam rekvizišna Mega(onaj weaselov lik) teleportira mi necron lorda u bazu i jas emoram branit sa 2 squda scoutova.Živcira me sad mi nedostaje struje pa rekvizišna,pa napadne netko i onda sam u gabuli!dal ima ko neku taktiku jer stvarno nemogu ovako više kako god probam negdje mi je rupa :?

mega rastura svakog u 1vs1, tako da se ne brines previse za to:), pokusaj napraviti turrete na pocetku?

Arbiter of Change
18-12-2006, 20:27
Jao tako je jedan lik mene sredio. :( :D

*Fila*
18-12-2006, 20:28
Nemojte me krivo shvatit sm su meni najbolji ali nekako u dow mi nitko nije mogao ništ a sad kad je u dc sve pojačano onda već imam problema.Ja neznam kako da se razvijem da se obranim a da imam rekvizišna Mega(onaj weaselov lik) teleportira mi necron lorda u bazu i jas emoram branit sa 2 squda scoutova.Živcira me sad mi nedostaje struje pa rekvizišna,pa napadne netko i onda sam u gabuli!dal ima ko neku taktiku jer stvarno nemogu ovako više kako god probam negdje mi je rupa :?

mega rastura svakog u 1vs1, tako da se ne brines previse za to:), pokusaj napraviti turrete na pocetku?
da ali onda nemam rekvizišn za vojsku nemogu se branit scoutima trebaju mi space marine squad.Da pojačm snajper pa da tako kilam vojnike?A Mega lik je totalni ruler u 10 minuta me obriše sa staze lik je predobar
a vi više to igrate u lanu ja sam prvi put igrao u lanu u nedjelju protiv mege tako da još mi treba puno treninga

WEASEL
18-12-2006, 20:51
evo ovako, mislim ba bi trebalo raditi
- sa builderom napravi barake, u hq dva scout squada, kada ti se barake naprave prvo heroja (ne moze ga dobiti nikako prije tebe)- sa builderom radi postove cim scouti zauzmu, imat ces dovoljno za prvi squad cim dodju- kad mega dovede heroja, attachaj scout squad i forcea skupa, kada dovede warriore naredi marine squadu da ih napadne u melee, inace ce ih ovi ownati, kasnije ce spammati flayede, tu gradi walkere i sve bi trebalo biti u redu, mixaj ih sa assault marincima koji ce trebati srediti. Nemoj ni slučajno raditi research za snipere jer suxxaju na nekrosima.
btw ako niste pogledajte ovo- premocno je
http://img333.imageshack.us/img333/8025/okzz3.gif
sad mi je i u sigu da drugi vide:)

*Fila*
18-12-2006, 21:13
evo ovako, mislim ba bi trebalo raditi
- sa builderom napravi barake, u hq dva scout squada, kada ti se barake naprave prvo heroja (ne moze ga dobiti nikako prije tebe)- sa builderom radi postove cim scouti zauzmu, imat ces dovoljno za prvi squad cim dodju- kad mega dovede heroja, attachaj scout squad i forcea skupa, kada dovede warriore naredi marine squadu da ih napadne u melee, inace ce ih ovi ownati, kasnije ce spammati flayede, tu gradi walkere i sve bi trebalo biti u redu, mixaj ih sa assault marincima koji ce trebati srediti. Nemoj ni slučajno raditi research za snipere jer suxxaju na nekrosima.
btw ako niste pogledajte ovo- premocno je
http://img333.imageshack.us/img333/8025/okzz3.gif
sad mi je i u sigu da drugi vide:)
ajd hvala puno si mi pomogao :pray:

The Boz
18-12-2006, 22:14
SMovi su bili imba podosta dok nije izašao 1.51, i sudeći po Relicforumsu, oko 60% SM igrača je tada prestalo jer su odjednom shvatili s čim su igrali i s kakvim imbama izvlačili. SM imba se sad vratio u obliku LS spama, ali to nije važno, to je one-trick-pony.
Dakle, sa SM. Queaj dva scout squada i servitora dok prvi servitor gradi Chapel-Barracks. Queaj odma Gen i TacSquad, a sa scoutovima zauzmi pointove ispred svoje baze. Nakon što oba serva izgrade gen, počni gradit LPove. Istraži sniper i daj scoutovima sniper. S jednom ekipom snipera pocapaj oko svoje baze, a drugu pošalji naprijed sa ekipom SMa prema neprijatelju, zauzimajući pointove samo i jedino ako je usput, ili taman neprijatelju pred nosom. Napravi Armoury i u CBu Assault Squad. Reinforceaj Assault Marinese i pošalji ih naprijed gdje se SMovi i oni sniperi več kolju. Tieraj se, i štancaj Ass i Tac Squadove sa Sergeantima.
Evo, to ti je jedan standardan BO. Nije pre jak, nije pre slab. Nakon malo iskustva s tim skužit češ gdje su ti rupe u taktici, šta ti fali, i prilagodi se.

drazac
19-12-2006, 09:50
Bilo bi fora da u slijedecim nastavcima Warhammera, developeri dodaju novu jedinicu Space Marines-ima -> THE ONE AN' ONLY "THE EMPEROR" koji bi imao 20K Heltha; nikad ne gubi moral; 1300-1500 DMG VS ALL; inspire aura koja obliznjim jedinicama u fightu omogucuje da nikad ne gube moral itd itd itd :D... e da i ak npr crkne emperor tada sve jedinice na mapi izgube moral... et toliko od mene!

The Boz
19-12-2006, 10:26
Prvo se mora ustat sa zahoda.

Lord Ragnarok
19-12-2006, 10:28
Bilo bi fora da u slijedecim nastavcima Warhammera, developeri dodaju novu jedinicu Space Marines-ima -> THE ONE AN' ONLY "THE EMPEROR" koji bi imao 20K Heltha; nikad ne gubi moral; 1300-1500 DMG VS ALL; inspire aura koja obliznjim jedinicama u fightu omogucuje da nikad ne gube moral itd itd itd :D... e da i ak npr crkne emperor tada sve jedinice na mapi izgube moral... et toliko od mene!

to bi suxalo, bili bi imba i to veliki

Arbiter of Change
19-12-2006, 10:42
Bilo bi fora da u slijedecim nastavcima Warhammera, developeri dodaju novu jedinicu Space Marines-ima -> THE ONE AN' ONLY "THE EMPEROR" koji bi imao 20K Heltha; nikad ne gubi moral; 1300-1500 DMG VS ALL; inspire aura koja obliznjim jedinicama u fightu omogucuje da nikad ne gube moral itd itd itd :D... e da i ak npr crkne emperor tada sve jedinice na mapi izgube moral... et toliko od mene!

On samo zamisli da svi na bojišnici umru i to se dogodi. :D

drazac
19-12-2006, 12:30
Dobro sto se tice Heltha, DMG i ostalog.. to je bio sam primjer... ali bilo bi FORA vidjeti ga na bojisnici... Space Marinsima treba neka JAKA tehana jedinica... kao npr sto je kod Chaosa onaj isus... vrag, sta li je vec ili kod Eldara onaj vatreni ciko itd

The Boz
19-12-2006, 12:34
Imaju Land Raidera. Kud češ više, Land Raider ubije svaku drugu jedinicu 1v1 osim Avatara. Mehaničke jedinice jede za doručak.

Arbiter of Change
19-12-2006, 12:42
Imaju Land Raidera. Kud češ više, Land Raider ubije svaku drugu jedinicu 1v1 osim Avatara. Mehaničke jedinice jede za doručak.

Odličan zid kad upališ Machine Spirit, a najjače je šta većina igrača protiv kojih sam igra tek ONDA fokusira paljbu na njega. :D A zato vrijeme moja 2 squada SM i Grey Knights malo prorjeđuju njihove redove straga.

The Boz
19-12-2006, 15:16
A da ne spominjemo delivery sustav. Metni termove u Chapel-Barracks, metni Tacove i FCa u Land Raidera, metni Dreadove u Orbital Relay. Dovezi se besmrtan do srca neprijateljske baze, teleportaj termove, dropaj dreadove, baci Orbital Imbardment, gledaj kako plače.

drazac
19-12-2006, 18:39
... i uz sve vec navedeno dodje "emperor" mal se protegne i pobije sve heroje =)

The Boz
19-12-2006, 18:59
Emperoru je dosta da zamisli da su svi oko njega krepali i svi oko njega krepaju.
I fakat mu nije mjesto u fajtu. Prouči malo backstory 40k vijeta pa buš videl zašto.

*Fila*
19-12-2006, 19:17
evo danas sam malo igrao skrimish u dc i saznao za jednu glupost!Naime enemy na harder težini(druge težine nisam pratio)kreću sa skoro duplo više powera i rekvizišna i zato kad igram 1vs1 jednostavno ih nemogu dobit!Nisam ni izgradio ni vojsku ni ništ a oni već dolaze sa herojima!2vs2 ili 3vs3 dobijem bez pol frke ali 1vs1 nikako!dal ima ko da igra i pobjeđuje 1vs1 na insaneu?ako ima :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

The Boz
19-12-2006, 19:48
Ne počnu sa duplo više nego ti je ovako:
Easy = 60% brzine skupljanja resoursursa, glup AI
Normal = 80% brzine skupljanja resursa, nije glup
Hard = 100% brzine skupljanja resursa, pametan
Harder = 120% brzine skupljanja resursa, pametan
Insane = 140% brzine skupljanja resursa, pametan
AI se po metodama ne razlikuje između Hard, Harder i Insane. Insane AI se lako dobije, samo treba znat harasat, microat i danceat.

drazac
19-12-2006, 20:09
Emperoru je dosta da zamisli da su svi oko njega krepali i svi oko njega krepaju.
I fakat mu nije mjesto u fajtu. Prouči malo backstory 40k vijeta pa buš videl zašto.

Sve je podlijezno promjeni, pogotovo u igrama... meni bi bilo okey da ubace emperora no naravno neki balanac mora postojati... a ne da mislima ubija enemija

Trenutno rokam skirmish protiv "Harder" i mogu ga dobit... ali stalno moram nes caurati bilo to prosetati se sa herojem do njegove baze ili izvodit neke mini napade sa svih strana... UF KAK BI OVA IGRA BILA DOBRA DA MOS MICRAT POJEDINU JEDINICU... bar meni, naravno, al jebiga sto je tu je =(

Arbiter of Change
19-12-2006, 20:27
Sve je podlijezno promjeni, pogotovo u igrama... meni bi bilo okey da ubace emperora no naravno neki balanac mora postojati... a ne da mislima ubija enemija


Čovječe, Emperor je iznad balansa.

WEASEL
19-12-2006, 20:49
Imaju Land Raidera. Kud češ više, Land Raider ubije svaku drugu jedinicu 1v1 osim Avatara. Mehaničke jedinice jede za doručak.

truea a, assault terminatori mogu srediti svaku 1vs1, pa i land raidera i avatara. Sto se tiče onog sa emperor, glupa fora

WEASEL
19-12-2006, 20:50
evo danas sam malo igrao skrimish u dc i saznao za jednu glupost!Naime enemy na harder težini(druge težine nisam pratio)kreću sa skoro duplo više powera i rekvizišna i zato kad igram 1vs1 jednostavno ih nemogu dobit!Nisam ni izgradio ni vojsku ni ništ a oni već dolaze sa herojima!2vs2 ili 3vs3 dobijem bez pol frke ali 1vs1 nikako!dal ima ko da igra i pobjeđuje 1vs1 na insaneu?ako ima :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

na insane mogu dobiti- tau,nekrose, kaos marince, eldare, ig(njih svatko može), dok nikad nisam dobio sm i orcove na insane, jedino ako ih rusham, a tada se mogu dobiti sve rase

WEASEL
19-12-2006, 20:52
Emperoru je dosta da zamisli da su svi oko njega krepali i svi oko njega krepaju.
I fakat mu nije mjesto u fajtu. Prouči malo backstory 40k vijeta pa buš videl zašto.

Sve je podlijezno promjeni, pogotovo u igrama... meni bi bilo okey da ubace emperora no naravno neki balanac mora postojati... a ne da mislima ubija enemija

Trenutno rokam skirmish protiv "Harder" i mogu ga dobit... ali stalno moram nes caurati bilo to prosetati se sa herojem do njegove baze ili izvodit neke mini napade sa svih strana... UF KAK BI OVA IGRA BILA DOBRA DA MOS MICRAT POJEDINU JEDINICU... bar meni, naravno, al jebiga sto je tu je =(

ako je micranje levelanje ili odvajanje od squada ili nest takvo ,bas bi bilo glupo , levelanje zato je rovo nije warcraft, a odvajanje,hm..... nadam se da micranje ne znači nešto treće :)

The Boz
19-12-2006, 21:07
Zašto ne uvest Isusa kao jedinicu u TT/DoW? Zato jer je on iznad Bogova. Sile kaosa su se morale udružit kako bi imale šansu da ga pobjede, pa nisu uspjele. On je vjerojatno najmočniji entitet u cijeloj galaksiji, nema tog Ghazkulla, C'Tana, Khainea, Ethereala ili Hive Queena koji se može mjeriti sa Emperorom...
That is, kad Emperor nebi bio ukomiran :p

P.S.
WEASEL
Micro (http://en.wikipedia.org/wiki/Micromanagement_%28computer_gaming%29)

*Fila*
19-12-2006, 21:14
dobro ne emperor ali dobro bi im došo neki killer neki velki robot!Znam imaju puno tehnikalije i to ali tako neki heroj veliki bilo bi ok(bar ja tako mislim)

Arbiter of Change
19-12-2006, 21:45
dobro ne emperor ali dobro bi im došo neki killer neki velki robot!Znam imaju puno tehnikalije i to ali tako neki heroj veliki bilo bi ok(bar ja tako mislim)

Titan? Također masivno overpowered tako da je i to nemoguće.

Zapravo, ako ste upoznati sa W40k Lore-om, vjerojatno ste već shvatili da je SVE masivno nerfano da bi bio balans.

drazac
20-12-2006, 00:08
Sve je podlijezno promjeni, pogotovo u igrama... meni bi bilo okey da ubace emperora no naravno neki balanac mora postojati... a ne da mislima ubija enemija


Čovječe, Emperor je iznad balansa.

kak znas?SMozda je on neki djecarac u pelenama ili neki sjedi starkelja ili mozda neka izopacena musica ili je... znam... mozda je ZENA?

No dobro... nekom se ta ideja svidja nekom ne...

Wizl gdje ti je masta??

The Boz
20-12-2006, 01:11
Umm... za Emperora se poprilično zna tko je, što je, i šta može. Read up on the fluff.

drazac
20-12-2006, 14:51
Eo informirao se ja u wikipediji o emperoru i warhammer svijetu... izbezumio sam se kad sam vidio koliko pojmova i informacija ima :S

*Fila*
20-12-2006, 19:37
Eo informirao se ja u wikipediji o emperoru i warhammer svijetu... izbezumio sam se kad sam vidio koliko pojmova i informacija ima :S
ja isto !TEk sad znam koliko malo kužim warhammer svijet!!

The Boz
20-12-2006, 20:07
E, sad i znate zašto nemaju velikog vojnog vođu.

*Fila*
20-12-2006, 20:12
e dal ko koristi onog chapliana kod sm?Nekako mi se ne sviđa dobar je ali brzo umre

prcko
20-12-2006, 20:16
e dal ko koristi onog chapliana kod sm?Nekako mi se ne sviđa dobar je ali brzo umre
On meni uglavnom sluzi za nevidljive jedinice u borbi npr eldari ili taui

Arbiter of Change
20-12-2006, 20:16
e dal ko koristi onog chapliana kod sm?Nekako mi se ne sviđa dobar je ali brzo umre

Hehe, nakon WA kampanje, i nakon što sam vidio šta je sposoban, nekako mi je više prirastao srcu. :D

The Boz
20-12-2006, 20:17
Chaplain kolje stvari tipa Avatar, Bloodthirster i slično. Ne 1v1, ali ih odlično zaposli, i dobro izubija. I da, marinci oko njega imaju heal rate x4. Sa Apothecaryem x16. Bolest, ne?

*Fila*
20-12-2006, 20:18
Chaplain kolje stvari tipa Avatar, Bloodthirster i slično. Ne 1v1, ali ih odlično zaposli, i dobro izubija. I da, marinci oko njega imaju heal rate x4. Sa Apothecaryem x16. Bolest, ne?
ali chaplana nemoš atačirat squadu to me živcira!!A apotekar je preslab 25-31 ako se ne varam

The Boz
20-12-2006, 20:24
Apotekar je u meleeu bolest što se tiče damagea, ali je slab healthom. Ali se fala bogu gradi 2 sekunde.
Malo vježbaj Danceanje sa jedinicama. Kad to svladaš, Chappy bu ti posto drag.

*Fila*
20-12-2006, 21:07
evo sad sam dobio eldere na harder weee napredujem ovaj kako su mi digli tlak sa nevidljivošću!Ja im skršim sve šta imaju i onda me samo odjednom nešto počne ubijat i klat i izgradim tonu jedinica i nijedna ne može vidit nevidljivo i na kraju nakonm 20 min izgradim librarian i on vidi nevidljivo i onda ova moja vojska oko 200 jedinicaobavi svoj posao!
e kakvo ti to danceanje spominješ,šta je to?

drazac
20-12-2006, 22:02
Nego odakle te sve informacije na wikipediji, zas to nije sadrzano u kampanji ili sam se ja nes sjebo?

Meni je caplin obavezatna jedinica cim se upgrade glavna.. zbog veceg heal rate... i uvijek dobro dodje jos jedna jaka mele jedinica da stvara nemir u neprijateljskim redovima..

nego... jesu li oni ... emm ... kak se zovu... a ona nova jedinica kod sm ... sto navodno dere demone... jel valja to sta protiv demona?? ... nisam stigao isprobati jer mi enemy nestigne istehat do demonskih jedinica

The Boz
20-12-2006, 23:02
Nego odakle te sve informacije na wikipediji, zas to nije sadrzano u kampanji ili sam se ja nes sjebo?

Meni je caplin obavezatna jedinica cim se upgrade glavna.. zbog veceg heal rate... i uvijek dobro dodje jos jedna jaka mele jedinica da stvara nemir u neprijateljskim redovima..

nego... jesu li oni ... emm ... kak se zovu... a ona nova jedinica kod sm ... sto navodno dere demone... jel valja to sta protiv demona?? ... nisam stigao isprobati jer mi enemy nestigne istehat do demonskih jedinica
Umm... ti znaš da je Warhammer 40k svemir star kojih 20 godina, right? DoW nije prva PC igra u WH40k svemiru, a WH40k svemir nije PC game svemir nego tabletop svemir.

A Gray Knights su dosta učinkoviti, ali jako skupi(60/60 za jednoga). Imaju jedan ability s kojim siluju guardsmene, guardiane, orkove, uglavnom svaki infantry sa manje od 400 healtha. Melee specijalisti, ali gube od večine melee specijalista u kasnijim tierovima. Kolje sve demone; Ogryne, Berzerkere, Krootoxe, Possessed Space Marinese...

Danceanje je dio mikroanja. Kad ti imaš recimo dve ekipe Dark Reapera, a na tebe neprijatelj dolazi sa ekipom Berzerkera. Matematički bi taj fajt spušio gadno, ali malo promotriš situaciju i ovu ekipu reapova koju ti napadaju zerkeri kontroliraš i s njom bježiš. Dok zerkeri love trčeče reapove(plešu zajedno, odatle dance), druga ekipa reapova decimira zerkere.

drazac
21-12-2006, 14:01
Jaaaj pa da... potpuno mi sislo sa uma da je prvi warhammer izasao prije 2 desetljeca... sad se sve poklopilo!

kewl :D

WEASEL
21-12-2006, 17:24
Sve je podlijezno promjeni, pogotovo u igrama... meni bi bilo okey da ubace emperora no naravno neki balanac mora postojati... a ne da mislima ubija enemija


Čovječe, Emperor je iznad balansa.

kak znas?SMozda je on neki djecarac u pelenama ili neki sjedi starkelja ili mozda neka izopacena musica ili je... znam... mozda je ZENA?

No dobro... nekom se ta ideja svidja nekom ne...

Wizl gdje ti je masta??

hm, wtf?

WEASEL
21-12-2006, 17:34
u vannila DOW-u (verzija 1.0) nije bilo potrebno dancanje jer si samo trebao staviti svoje ranged jedinice na hold ground stance, i one ne bi ulazile u close combat nego bi nastavili pucati po neprijatelju premda bi ih ovi napali u cc, to je suxxalo na veliko, hvala bogu da su to ispravili:)

Sto se tiče Dow-history-a, velika većina je izašla u obliku novela koje je izdao black libary, ima ih oko 200, a "normalna" povijest se može naći na wikiju, i to dosta

The Boz
21-12-2006, 18:11
Bilo je potrebno danceanje jer b u protivnom melee pojeo ranged jedinicu. Kad danceaš, on ti dila full manje damagea dok ga rokaju.

WEASEL
21-12-2006, 19:30
ne baš, npr. reaper protiv assault marinaca? :) dancanje je korisno u dc jer sada skoro pa ne rade damage

*Fila*
21-12-2006, 20:58
ne kužim zašt nakon deset minuta weasela izbaci iz igre na direct joinu igri!Oba imamo modem ali ne kužim zašt tako izbacuje-....

WEASEL
21-12-2006, 21:05
greska je u meni, kasnije me ist izbacivalo iz 2vs2, drugi put chemo igrat:)

*Fila*
22-12-2006, 19:39
greska je u meni, kasnije me ist izbacivalo iz 2vs2, drugi put chemo igrat:)
ok jedva čekam

Prince-Artas
26-12-2006, 23:49
upravo sam prešao down of war i razočaran kratkoćom pitam vas da li su priče winter assaulta i dark crusadea povezane s pričom iz down of wara

The Boz
26-12-2006, 23:52
Onak, ne baš, ali se referencira, pogotovo u DCu.

WEASEL
27-12-2006, 01:08
upravo sam prešao down of war i razočaran kratkoćom pitam vas da li su priče winter assaulta i dark crusadea povezane s pričom iz down of wara
nisu povezane, osim wa i dc prica, a wa kampanja je jos kraca (6 misija za dobre i 6 za lose)

The Boz
27-12-2006, 03:08
12>10, WEASEL.

WEASEL
27-12-2006, 17:35
12>10, WEASEL.
a dobro, nisam baš brojio...whats da titan :)

Prince-Artas
27-12-2006, 22:58
upravo sam prešao down of war i razočaran kratkoćom pitam vas da li su priče winter assaulta i dark crusadea povezane s pričom iz down of wara
nisu povezane, osim wa i dc prica, a wa kampanja je jos kraca (6 misija za dobre i 6 za lose)

šteta baš sam ih mislio nabavit

The Boz
27-12-2006, 23:38
Nabavi. Trust me.

WEASEL
28-12-2006, 22:03
da, nisu loše, osim kratkoce,a imat ces i ekipu za multiplayer:)
,sada je hamachi max kapacitet ljudi na serveru prosiren pa s epridruzite : mudmans pass mudmans

Prince-Artas
29-12-2006, 01:01
još dugo mene ne očekujte, tribam malo treninga a prije toga moram prijeć obe expanzije

WEASEL
12-01-2007, 03:22
evo malo sam surfao you tubeom i naletio na ovaj dc trailer, meni se glazba posve uklapa u igru, sto vi mislite?

Bd2MlAXYkuY

Arbiter of Change
12-01-2007, 10:32
Apsolutno iako je moglo i bez LotR muzike na kraju i početku. :D

WEASEL
13-01-2007, 03:24
Apsolutno iako je moglo i bez LotR muzike na kraju i početku. :D

lotr je za eldare :) kojih baš i nema puno u filmiću, samo kako warp spider opizdi kultista nogom u glavu :)

prcko
13-01-2007, 14:19
evo malo sam surfao you tubeom i naletio na ovaj dc trailer, meni se glazba posve uklapa u igru, sto vi mislite?

Bd2MlAXYkuY
Super je flimić pravi prikaz borbi u wh onakav kakav ja volim :)

olio
13-01-2007, 14:21
evo malo sam surfao you tubeom i naletio na ovaj dc trailer, meni se glazba posve uklapa u igru, sto vi mislite?

Bd2MlAXYkuY
Super je flimić pravi prikaz borbi u wh onakav kakav ja volim :)jel to rammstein

The Boz
13-01-2007, 14:40
Fala bogu piše ti da je :p
Dobar filmek, ali fakat nije trebalo LotR na kraju...

WEASEL
13-01-2007, 15:58
Fala bogu piše ti da je :p
Dobar filmek, ali fakat nije trebalo LotR na kraju...

MA TO TI JE REKLAMA ZA ONOG LIKA, NEMA VEZE SA DC FILMICEM

The Boz
13-01-2007, 16:24
Znam, skužio sam to, nemoraš mi se derat. Opet je mogo to bolje napravit.

WEASEL
13-01-2007, 17:58
Znam, skužio sam to, nemoraš mi se derat. Opet je mogo to bolje napravit.

skuzio sam, i nisam se derao neg je slucajno caps ostao upaljen:)

Prince-Artas
13-01-2007, 23:38
danas nabavio igru, javim sutra dojmove
ps kampanju će vjerojatnu prijeć s space marincima
@WEASL-koja ti je najdraža rasa i s kim si ti prešao SP

WEASEL
14-01-2007, 01:35
danas nabavio igru, javim sutra dojmove
ps kampanju će vjerojatnu prijeć s space marincima
@WEASL-koja ti je najdraža rasa i s kim si ti prešao SP

najdraža rasa su mi eldari koji su jedna od slabijih al ako se nauci igrati s njima rasturaju, al wa kampanju sam prvo sa ig, dc sam sa tau. Moja preporuka je da ideš prvo na space marince jer su slični w3 rasama po techanju dok se ne naviknes an druge malo

Arbiter of Change
14-01-2007, 09:29
Dobro ajde, bar nisu Necronsi. :D

Prince-Artas
14-01-2007, 12:47
lol baš sam sad pobjedio eldare, solidna expanzija. inače draže su mi one linerane misije ko u down of waru

WEASEL
14-01-2007, 18:20
meni je najdraža kampanja sa evil u winter assault "whats tha titan?"
"its called operation stupid...i named it after ya" i još neke baze.

prcko
14-01-2007, 18:21
meni je najdraža kampanja sa evil u winter assault "whats tha titan?"
"its called operation stupid...i named it after ya" i još neke baze.
:rotfl: :rotfl: da sječam se tog smijo sam se ko lud

The Boz
08-04-2007, 23:17
By the power of Greyskull, I raise this thread from the dead.
Let it sow death and destruction and reap hours from our lives once again!

Ima netko da još igra DC na Hamachiju?

WEASEL
09-04-2007, 00:07
ima, ofcourse:D

The Boz
09-04-2007, 00:16
I to je sve šta'š mi reć? Koji je ono server i pass? Spušio sam takve podatke kad sam formatirao.

Jopax
09-04-2007, 15:46
zna neko gdje mogu nabavit patch za dc
i zbriso sam prvi dow pa u multyu mogu igrat samo sa tau i necro :cry:
kako importati badgeve i bannere u igru

The Boz
09-04-2007, 16:00
Dark Crusade Race Unlocker (http://www.relicnews.com/files/dawnofwar/modding/dcunlock.zip)
Da nemoraš reinstalirat DoW i WA.
Dark Crusad 1.2 Patch (http://88.198.39.149/~dowpatch/files/DXP2-111-120.zip)
Da ti Necroni i Tau nisu imba.

Jopax
09-04-2007, 16:03
ljudi znate li koji je bio prvi wh 40k
rouge trader tada je warhammer svijet prvi put ugledao svjetlo dana
ovdje se informirajte

http://uk.games-workshop.com/warhammer40000/

sve sto bi ikad htjeli znati

ovo sigurno nema na wikipediji

http://uk.games-workshop.com/spacemarines/initiation/1/

creation of a space marine :pray:

@ the boz thx

Prince-Artas
09-04-2007, 19:29
Dark Crusade Race Unlocker (http://www.relicnews.com/files/dawnofwar/modding/dcunlock.zip)
Da nemoraš reinstalirat DoW i WA.
Dark Crusad 1.2 Patch (http://88.198.39.149/~dowpatch/files/DXP2-111-120.zip)
Da ti Necroni i Tau nisu imba.

samo mala napomena: da bi mogao instalirat 1.2 patch moraš imat 1.11 patch :)

WEASEL
10-04-2007, 12:09
I to je sve šta'š mi reć? Koji je ono server i pass? Spušio sam takve podatke kad sam formatirao.

na hrvatskome nema nista, svi smo se raštrkali, al ima jedan strani : allonline - password allonline, tu se spojis i igras, i onda kada zavrsis napustis mrezu i pustis druge da igraju, te se vratis kada se opet zazelis igre:)

Jopax
10-04-2007, 12:29
Zna neko oce izac jos jedan wh40k
Ocu da probam nidse posebno Carnifexa :rambo:

Prince-Artas
10-04-2007, 19:22
vjerojatno hoće

Arbiter of Change
10-04-2007, 19:23
Da, već se nebrojeno puta pričalo o DoW2 koji bi trebao, navodno, prikazati Nidse u punom sjaju.

Jopax
10-04-2007, 22:12
Samo da ih ne za**ru oni su po prirodi mobilni pa bi trebali imati malo zgrada a puno unita
Po meni radnju bi trebali smjestiti na Medusu V
http://medusav.uk.games-workshop.com/in ... efault.htm (http://medusav.uk.games-workshop.com/introduction/history/default.htm)

procitajte pa cete vidjeti zasto
edit:igra li iko na hamachiju ako igrate recite kad
edi:koji je zadmji patch kad udjem na allonline ima ih lna serveru ali mi ih ne prikazuje u igri

ZorgTheBorg
01-07-2007, 13:55
Vrijeme je da resurrectamo temu

Meni su najbolji necroni i space marines, necroni imaju besplatne warriore i prejednostavnu ekonomiju, kao i super monolith, a i dizu mrtve...

Space marinci su opcenito dobri... i fora su :P

WEASEL
01-07-2007, 14:08
ma eldari rasturaju^^, necu pisat razloge jer sam ih vec navemo mislim:)

ZorgTheBorg
01-07-2007, 18:06
Bas i ne ako ih izmlatis melee :D

The Boz
01-07-2007, 18:23
Svaka ti dala ako Eldara uspiješ dobit u melee borbi... preciznije, ako Eldara uspiješ dobut u melee borbu :p
Necroni su prilično imba sa svojom imba ecron, i užasno su mi dosadni. A Eldarski FoF treba nerfat velikom palicom.

Jopax
01-07-2007, 19:49
Nisam igrao odavno ali i dalje su mi marinci najdrazi , sve dok ne dodje novi wh40k sa tyranidsima :rambo:

WEASEL
03-07-2007, 19:37
Svaka ti dala ako Eldara uspiješ dobit u melee borbi... preciznije, ako Eldara uspiješ dobut u melee borbu :p
Necroni su prilično imba sa svojom imba ecron, i užasno su mi dosadni. A Eldarski FoF treba nerfat velikom palicom.

nakon ovih patcheva stvari su prilicno balansirane, premda su eldari nerfani samo tako

whiskey
10-07-2007, 16:56
Nekako mi je najveci gušt igrat sa chaosom. Kombinacija deamon prince i bloodthirster je totalno kewl :D Inace jel ko odigra mark of chaos? Tu je deamon prince još luđi i skaven rasa je full zanimljiva.

Arbiter of Change
10-07-2007, 17:11
Mark of Chaos po meni nije baš usporediv sa Dawn of War (hehe, nazivi). MoC je nekako... nategnut, ne znam. Art dio im je masivno bolji, ali sam gameplay ne baš.

Meni je isto Chaos najjači, ali oni glasovi Cultista su da poludiš.

Jopax
10-07-2007, 18:55
Mark of Chaos po meni nije baš usporediv sa Dawn of War (hehe, nazivi). MoC je nekako... nategnut, ne znam. Art dio im je masivno bolji, ali sam gameplay ne baš.

Meni je isto Chaos najjači, ali oni glasovi Cultista su da poludiš.

ja radi njih nisam imao zivaca igrati chaos kampanju
a Moc i Dow i ne mogu biti slicne Warhammer ima 15 rasa dok ih 40k ima 10
jedan je u svemiru drugi na zemlji
i oba imaju bezgranican lore i artwork
evo sa homepagea iz oba svemira
http://uk.games-workshop.com/tyranids/artwork/
http://uk.games-workshop.com/spacemarines/artwork/1/
http://uk.games-workshop.com/beastsofchaos/artwork/1/
http://uk.games-workshop.com/skaven/artwork/
http://uk.games-workshop.com/tombkings/artwork/
http://uk.games-workshop.com/warhammer/brief%2Dguide/1/
http://uk.games-workshop.com/warhammer40000/background/
zadnje je background oba svemira

Arbiter of Change
10-07-2007, 20:12
Ma znam ja da su oba Univerzuma prejaka, ja sam mislio samo na igre. :wink:

Jopax
11-07-2007, 09:26
k
samo da pitam jel ti uzimas avatare iz tog svemira posto sunjam da ijedan dwarf sa krvavo crvenom bradom :)

Arbiter of Change
11-07-2007, 09:40
Yup, to je patuljčina iz Warhammera. :)

WEASEL
12-07-2007, 12:46
bas nisu, glasovi im savrseno odgovaraju^^ posebno warp spiderima :)

The Boz
12-07-2007, 14:47
E, izasao je DCPro (http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=153784&page=1)Smod. Mod rula neprikosnoveno. Obavezno skinuti.

Arbiter of Change
12-07-2007, 14:50
Un-freaking belivable, jedino što je tek BETA, ali isplati se čekati mod ovakvog kalibra.

The Boz
12-07-2007, 15:10
Beta označava samo kvalitetu balansa. Rekli su da gold nece postat dok ne postignu tournament-level balance. Što se tiče bugova i stabilnosti, mod je potpuno gotov.

Arbiter of Change
12-07-2007, 15:11
E hvala na informaciji jer nisam mogao ići posjetiti stranicu opet (spor net), tako da ga sada sigurno skidam. :wink:

POSA
12-07-2007, 16:19
recite dali mi se isplati kupiti igru
dali će me zalijepiti za stolac

The Boz
12-07-2007, 16:34
Igram DoWove od izlaska, definitivno najbolja strategija koju sam ikad igrao. Da, to znači da je bolja od Starcrafta.
Ne samo balans i mehanika borbe, nego i feeling usred okršaja, pogotovo s Imperial Guardom. Zamisli situaciju, tvojih 50 ljudi je u užasnom stanju, potučeni i prisiljeni na povlačenje skroz nazad do tvoje baze. Tvoj zadnji protuoklopni hodač je upravo pao pod neprijateljskom paljbom, i gledaš kako neprijateljska oklopna divizija napreduje kroz tvoje polu mrtvo minsko polje. Svjesno šalješ svoje ljude u smrt, nadajući se da će kupiti dovoljno vremena dok ne dođe pojačanje. Čuješ kako se tvoji vojnici deru "Let's see them fight all of us!", dok njihovi narednici viču "Rise up and strike them down!"... I konačno dođe pojačanje. Golemi Mars Baneblade tenk sa 11 cijevi prilazi pustopoljini, kršeči kosti, oklope i štitove sa masovnim lascannonima i earthshaker topom, dok se njegov narednik dere "ALL GUARDSMEN, FOLLOW ME TO GLORY!" Obnovljenog elana, tvoji ljudi počnu kršit neprijateljsku mašineriju i ljudstvo dok masovni Battlecannon Banebladea ne dopušta neprijatelju da se regrupira. U pozadini se Psyker prodere "WITNESS YOUR DOOOMMAAAAA!" dok baca munje na pokorene sile kaosa.
Win!

Jopax
12-07-2007, 16:36
izgleda mi dobro taj mod vise kao mega patch
samo ne kuzim onaj dio o wargearu to u skirmishu ili kampanji :?

Arbiter of Change
12-07-2007, 16:50
recite dali mi se isplati kupiti igru
dali će me zalijepiti za stolac

Ako si za žestoke multiplayer okršaje, pa makar to bili oni sa botovima ili sa pravima ljudima, i ako se čitavo vrijeme želiš osjećati nabijen adrenalinom (ali stvarnoSčitavo vrijeme jer ovdje nemaš niti sekunde odmora kad počne igra: stalno se pojačavaju trupe, pazi se na resurse, gradi se... sve to 24/7) onda je ovo prava igra za tebe koja ćete dugo održati zainteresiranim. Ako si samo za singleplayer onda će ti igra možda imati malo kraći vijek, ali će te isto zaluditi i onda ti preporučam Winter Assault ekspanziju jer po mnogima ima najbolji SP segment od sve izvorne igre i ekspanzija (DoW, WA i DC (Dark Crusade)).

prcko
12-07-2007, 16:50
Jer ima kaj novo od jedinica?

WEASEL
12-07-2007, 16:55
Igram DoWove od izlaska, definitivno najbolja strategija koju sam ikad igrao. Da, to znači da je bolja od Starcrafta.
Ne samo balans i mehanika borbe, nego i feeling usred okršaja, pogotovo s Imperial Guardom. Zamisli situaciju, tvojih 50 ljudi je u užasnom stanju, potučeni i prisiljeni na povlačenje skroz nazad do tvoje baze. Tvoj zadnji protuoklopni hodač je upravo pao pod neprijateljskom paljbom, i gledaš kako neprijateljska oklopna divizija napreduje kroz tvoje polu mrtvo minsko polje. Svjesno šalješ svoje ljude u smrt, nadajući se da će kupiti dovoljno vremena dok ne dođe pojačanje. Čuješ kako se tvoji vojnici deru "Let's see them fight all of us!", dok njihovi narednici viču "Rise up and strike them down!"... I konačno dođe pojačanje. Golemi Mars Baneblade tenk sa 11 cijevi prilazi pustopoljini, kršeči kosti, oklope i štitove sa masovnim lascannonima i earthshaker topom, dok se njegov narednik dere "ALL GUARDSMEN, FOLLOW ME TO GLORY!" Obnovljenog elana, tvoji ljudi počnu kršit neprijateljsku mašineriju i ljudstvo dok masovni Battlecannon Banebladea ne dopušta neprijatelju da se regrupira. U pozadini se Psyker prodere "WITNESS YOUR DOOOMMAAAAA!" dok baca munje na pokorene sile kaosa.
Win!


eldari su jos bolji..... izadju iz warp gate.... "you will die by eldar hand", pobiju sve i ponovno u webway:D

Arbiter of Change
13-07-2007, 22:31
Evo instalirao opet igre, stavio DoWpro i sada se vježba.

prcko
13-07-2007, 23:13
HERO WARGEAR mi moze ko malo pojasnit to u ovom novom modu to baš ne kuzim :?

Deno
13-07-2007, 23:28
L o L
Nabrijo sam Chaos-a u s onim gear-om...izgeda prej*****.

POSA
14-07-2007, 06:09
koju mi rasu predlažete za prvi prijelaz
ja se ne mogu odlučiti

Arbiter of Change
14-07-2007, 06:23
Moju preporuka su Space Marinci, zato jer su vjerojatno "najnormalniji" od svih rasa, tj. najklasičniji. Uz to su i općenito (po nekim) malo jači od ostalih zato jer im je većina jedinica više namjenska tako da se ne moraš baš tolikoSbrinuti koju češ jedinicu iduću napraviti.

Ili možeš Chaos SM koji su slični SM, ali uz dodatak demona i drugačije taktike.

Stryder
14-07-2007, 11:10
Meni su isto najbolji Space Marines

WEASEL
14-07-2007, 13:54
odlicnu mjuzu space marinci imaju, i oni i imperijal guard (mislim na onu kad imate njihovog heroja u meniju) :)

Chieftain
14-07-2007, 14:08
Ja sam kampanju presao sa Tau Empire i odlicni su, narucito kad se upgrejda shield drone na commanderu pa je besmrtan. Eldari su mi isto jako dobri jer se brzo razvijaju.

prcko
14-07-2007, 17:09
E meni se igra ruši usred igre kad igram s ovim pro modom.Ono igram 5 minuta točno da idem napast neprijatelja i ono crash i izbaci mi neki error :?

Jopax
14-07-2007, 18:50
Ja sam je prvi put bio presao sa Necronsima
Kako je mocno izgledao hero nije normalno
Brzo mi je dojadilo stancat vojsku i te stvari pa sam samo sa herojem isao teleport u bazu i krsi hq
sad imam sa orkovima , marincima ,ig-om i tauom na pola prijedjenu kampanju a ne da mi se vise igrat

WEASEL
15-07-2007, 06:33
tau je malo nepošten ako profić igra sa njima

Jopax
15-07-2007, 09:52
Svako zna bit neposten ako sa njima igra pro :)
Ja sa Tau-om uopce ne koristim melee unite
Devilfish+Commander+stealthsuit+fire warrior i to je to samo se sa tim zaletim na bazu
snare trap da uspori melee unite dok ih warriori ne srede stealthsuitovi za vozila i zgrade a commander za jace unite i zgrade sa fusion blasterom 8)

Arbiter of Change
15-07-2007, 10:16
Svako zna bit neposten ako sa njima igra pro :)
Ja sa Tau-om uopce ne koristim melee unite
Devilfish+Commander+stealthsuit+fire warrior i to je to samo se sa tim zaletim na bazu
snare trap da uspori melee unite dok ih warriori ne srede stealthsuitovi za vozila i zgrade a commander za jace unite i zgrade sa fusion blasterom 8)

Ti to protiv kompa ili protiv ljudi?

Jopax
15-07-2007, 10:27
komp protiv ljudova jos nisam imao prilike zaigrat :(

WEASEL
15-07-2007, 12:23
pa kako onda znas da je svaka rasa nepostena ako sa njima igra pro, npr, dva lika istih skillova, jedan igra sa tau drugi sa nekom drugom, tau ce lako dobit. odigrao sam dosta online matcheva pa znam^^

Jopax
15-07-2007, 12:27
umm nagadjanja :rotfl: :rotfl: :rotfl: