PDA

Pogledaj cijelu verziju : Thunderhead keep



Tsumetai Ryujin
24-10-2006, 12:42
dakle... nikak da naletim na neku dobru rulju s kojom bi mogo napravit bonus u thunderhead keepu... pa ono... :\

ak neko oce... nek napise kad mu pase... :\

(i trebam run do granite citadela iz copperhammer mines, jer nemrem sa henchmanima jer su preglupi a nikak da nadem sestoricu a kamoli osmoricu da ide samnom u granite citadel)

^^

Glass
24-10-2006, 13:14
dakle... nikak da naletim na neku dobru rulju s kojom bi mogo napravit bonus u thunderhead keepu... pa ono... :\

ak neko oce... nek napise kad mu pase... :\

(i trebam run do granite citadela iz copperhammer mines, jer nemrem sa henchmanima jer su preglupi a nikak da nadem sestoricu a kamoli osmoricu da ide samnom u granite citadel)

^^

U Thunderhead Keep misiji na kraju kada moraš braniti kralja, morate stvoriti "krug" oko kralja tako da Mussarati nemogu doći do njega a tako će te se ujedno moći i boriti protiv neprijatelja zajedno a ne da pojedinačno obrišu pod s vama.

P.S.: Teško da ćeš pronaći runera, ali uopće se nije problem probiti do tamo i sa henchevima.

Tsumetai Ryujin
24-10-2006, 13:24
gle ja sam vec preso tunderhead misiju... i znam kako ju preci... ja pitam dal oce tko bonus... jer nitko ne zeli ebeni bonus...

i kak da dodem sa jebenim henchmanima do granite citadela kad mi jebeni healer cijelo vrijeme crkava... i onda kad mi ostane samo protector ziv moron ide ozivljavat healera oko kojeg su jebeni monsteri umjesto da ide ozivljavat nekog drugog oko koga nema monstera... ...

Worthaur
24-10-2006, 14:37
Pa za šta ti služi guild?

The Boz
24-10-2006, 19:31
Thunderhead je s Bonusom zapravo lakši. Reci to kojem PUGu i eto ti ga prolaz.

Kron
24-10-2006, 20:05
PU wot?

The Boz
24-10-2006, 20:23
PUG - Pick Up Group. Dakle, ekipa koju si sreo i uso u tim samo za tu misiju, niko nema blage ko je ko, ko ce rushat, ko je mending frenzy healsig whammo itd.

Glass
24-10-2006, 21:01
gle ja sam vec preso tunderhead misiju... i znam kako ju preci... ja pitam dal oce tko bonus... jer nitko ne zeli ebeni bonus...

i kak da dodem sa jebenim henchmanima do granite citadela kad mi jebeni healer cijelo vrijeme crkava... i onda kad mi ostane samo protector ziv moron ide ozivljavat healera oko kojeg su jebeni monsteri umjesto da ide ozivljavat nekog drugog oko koga nema monstera... ...

Bonus je vrlo jednostavan, čak ga možes obavit sam da ti ekipa uopće nezna da si ga napravio, odmah nakon animacije brzo trči do jednog od onih svjetionika i zapali ga, nakon toga odmah isputi baklju jer te samo usaporava i trči brzo do drugoga i zapali ga s bakljom koju tamo nađeš.
Trebao bi dobiti bonus još ako imaš kakav running skill imaš bonus 100%.
Do samog Citadela ja sam došao preko Warcampa ali sam onda iz Citadela došao do Minesa samo sa henchevima.

^B4$t4rD^
04-11-2006, 01:35
heh vi tu pricate o bonusu a ja nemog ni misiju preci -.- ... uvijek naletim na neke budale koji su super i onda na kraju glupo poginu :o hoce li netko pomoci pls ? :pray:

Tsumetai Ryujin
04-11-2006, 09:42
aj mozemo se dogovorit jedan dan... da odemo zajedno... sam bi volio da odemo sa nekima koje poznajemo... ak kuish na ke mislim

Worthaur
04-11-2006, 10:46
Count me in, treba mi taj bonus sa W

Glass
04-11-2006, 14:57
Bilo bi vam dobro povesti i jednog ili dva trapera ako ih tko ima.

Kron
04-11-2006, 17:54
jel traper koristi bilo koje trapove ili određene?

Glass
04-11-2006, 22:45
Ako si igrao bez prelaženja na Canthu dosada bi trebao imati flame trap, dust trap i barbed trap koji su ti sasvim dovoljni u kombinaciji s nekim skillovima za brži recharge trapova(serpent quickness ili Oak Shot) a ukoliko si već bio na Canthi onda bi mogao imati i Spike Trap koji će ti dobro doći jer ima i knock down efekt i s njime će ti flame trap i dust trap nanjeti više štete.

Kron
05-11-2006, 00:02
nemam canthu (lol, cantha---->kanta), no imam ta 3 trapa (valjda) i onaj treci ko fol trap healing spring( :thumbs1: )

Glass
05-11-2006, 00:46
Svakako ćeš dobiti Spike Trap na Fire Chain Islandu, međutim morati ćeš ga capati jer je elite, ali u prvom outpostu na Fire Chain Islandu uvijek ti ima ljudi koji traže grupu za cap. elitova jer neke skillove koje tamo možeš naći nemožeš naći nigdje drugdje u igri.

Kron
05-11-2006, 01:38
gdje je otprilike chain island?

The Boz
05-11-2006, 02:37
The Ring of Fire Island Chain. To mu je puno ime. Pa baci pogoled na mapu, i probaj pogodit di je :)

Tsumetai Ryujin
05-11-2006, 09:58
pa na tom otoku ima pun kurac elitova...

Kron
05-11-2006, 12:10
The Ring of Fire Island Chain. To mu je puno ime. Pa baci pogoled na mapu, i probaj pogodit di je :)


prophecies?

kao cu pogodit di je, imam samo 40% explored

Tsumetai Ryujin
05-11-2006, 13:06
to ti je poslje southern shiverpeaks... odmah poslje thunderhead keepa

Kron
05-11-2006, 13:27
lol, ja sam tek na sanctum cay :)

^B4$t4rD^
07-11-2006, 00:31
i ocemo se skupit ikako da pokupimo bonus? :roll: