PDA

Pogledaj cijelu verziju : sabbat majice



NITROS
23-10-2006, 22:48
Evo danas pricao sa rebelom i dosli ono slucajno na temu majice. Pa pitam dali ste zainteresirani da napravimo majice FEAR combat sa sabbat logom i sa nickom :) sta kazete ?

23-10-2006, 23:11
reko jok tisi!

Blek_Stena
24-10-2006, 13:41
Meni nije to losa ideja! Hodam po faxu sa Sabbatovim tagom! 8)

John Wayne
24-10-2006, 17:50
A kak buju te majice zgledale? I ko bu ih napravil?

Blek_Stena
24-10-2006, 17:58
Nitros je organizator! :D

NITROS
24-10-2006, 19:45
Nitros je organizator! :D

HEHEHEHEHE !!!
Rebel :D

Ja cu napraviti nekakav design samo da mi wiking da logo od sabbata koji bi stavili. Ono onak bi pisalo fear combat team ispod toga =]S[= sabbat
I od iza bi bio onak logo Sabbata i od naprijed

Vec cu ja napraviti design. Napravili bi 20 majici. Jer mislim da je to najmanja kolicina na koju mozemo dobiti popust. Majice bi bile crne ili tamno plave

>>>>>>cut edited by admin. ne stavljati slike ovdje <<<<<nesto u ovom stilu

24-10-2006, 20:04
1. Bijela slova
2. treba nekakav krvavi font,imam jedan na hdd-u :)

NITROS
24-10-2006, 20:21
Evo sada napravio nesto bolje. E i posalji mi taj font. Iako mi se ovaj vise svida

Blek_Stena
24-10-2006, 20:38
[Napravili bi 20 majici

Hahaha sta cemo svi nosit po 4 majce? :rotfl: :rotfl: :D

24-10-2006, 20:47
dodji na xfire i pošalji mi msg pa ću ti poslat ;)

NITROS
24-10-2006, 20:56
[Napravili bi 20 majici

Hahaha sta cemo svi nosit po 4 majce? :rotfl: :rotfl: :D

Ja cu nosit :)))

W1k1n6
25-10-2006, 01:49
Molim vas ne stavljajte velike slike u poruke na forumu! Ako ne znate smanjiti sliku kak ćete znati dizajnirati majicu :)
Nemam ništa protiv majica, ali bih želio da budu fakat reprezentativne. Nitros, ako imaš vezu negdje za povoljnu izradu 20 majica javi mi podatke (ime firme/čovjeka, telefon...) pa ću razgovarati s njim/njima, imam nekih tehničkih stvari koje trebam znati o načinu otiskivanja, jer o tome će ovisiti i dizajn.
Johnny, ti bi kao arhitekt mogao ponuditi neki minimalistički ali efektni moderni dizajn bez korištenja dosadnih efekata Photoshopa i kičastih fontova.
BTW, svi koji želite raditi dizajn logotipova, pliz radite u krivuljama, jer ćemo onda moći logotip aplicirati na sve veličine koje jednog dana poželimo - kemijske, privjesci, naljke, zastave, jumbo plakati... :)
Osobno bih volio da koristimo nešto u petoj boji, no ne znam koliko bi nas to koštalo. Vidio sam majice na ekipi iz Gaming Team MagazinRS, imaju neka fenomenalna srebrna slova, pa ću i njih pitati gdje i za koju paru su to radili.

John Wayne
25-10-2006, 08:06
Već vidim put prema "Sabbat" udruzi građana, pa prema "Sabbat" d.o.o.-u pa prema "Sabbat" d.d.-u :D :D

Je šala, al možda nebi morala bit :wink:

Bum nekaj smislil za dizajn.

NITROS
25-10-2006, 08:49
Molim vas ne stavljajte velike slike u poruke na forumu! Ako ne znate smanjiti sliku kak ćete znati dizajnirati majicu :)
Nemam ništa protiv majica, ali bih želio da budu fakat reprezentativne. Nitros, ako imaš vezu negdje za povoljnu izradu 20 majica javi mi podatke (ime firme/čovjeka, telefon...) pa ću razgovarati s njim/njima, imam nekih tehničkih stvari koje trebam znati o načinu otiskivanja, jer o tome će ovisiti i dizajn.
Johnny, ti bi kao arhitekt mogao ponuditi neki minimalistički ali efektni moderni dizajn bez korištenja dosadnih efekata Photoshopa i kičastih fontova.
BTW, svi koji želite raditi dizajn logotipova, pliz radite u krivuljama, jer ćemo onda moći logotip aplicirati na sve veličine koje jednog dana poželimo - kemijske, privjesci, naljke, zastave, jumbo plakati... :)
Osobno bih volio da koristimo nešto u petoj boji, no ne znam koliko bi nas to koštalo. Vidio sam majice na ekipi iz Gaming Team MagazinRS, imaju neka fenomenalna srebrna slova, pa ću i njih pitati gdje i za koju paru su to radili.

Ma moj stari je trazio za tiskanje neku firmu, i nasao ih je. 200 majica su tiskali. Budem ga pitao. Ali mislim da su ti onako vise prema veleprodaji orijentirani.
Btw. imas mozda ti koga ?? Jer ste vi imali one VIDI i pcplay majice kolko se sjecam. Pa ono ...

E ali ovaj font je bas ono "krvi cemo vam se napiti" :)))

Terror
25-10-2006, 12:29
a da mi velimo alienu da nam na crne majice zašije mali amblem/logo?

to nas nebi puko koštalo...

25-10-2006, 16:27
a da mi velimo alienu da nam na crne majice zašije mali amblem/logo?

to nas nebi puko koštalo...
:pray: :pray: :pray: :pray:


dobra ideja e :)