PDA

Pogledaj cijelu verziju : Disciples 3



Stranica : [1] 2 3 4 5

Lord Coldwolf
23-10-2006, 21:54
dakle rijec je o strategiji na poteze tipa Heroes of Might and Magic.

Zbog marketinskih razloga igra nikada nije postigla popularnost koju je HOMM stekao no po mnogo cemu ona je meni i velikoj vecini istomisljenika dosta bolja od heroesa koji su ipak prvi zapoceli tbs u fantasy svijetu.

Sve sto vas zanima u vezi prijasnjih nastavaka disciplesa samo pitajte (mene) :)

Datum izlaska D3 je jos nepoznat i neznam u kojoj fazi je izrada igre ali po materijalima moze se dosta toga vidjeti:
http://disciples3.zoto.com/galleries/

cak ni sluzbeni forumi ne postoje na englenskom jeziku (rusi rade igru)..ali na ruskom forumu ima jedan dio gdje se mi ostali fanovi sporazumijevamo na englenskome i gdje cete naci gotovo sve moguce najnovije informacije vezane uz igru

http://disciples3.ru/forum/forumdisplay.php?f=1

Disciples serijal oduvjek su krasili mracna atmosfera, fenomenalno izbalansirane rase koje slijede svoje bogove, oko 30 razlicitih jedinica za svaku rasu (4 rase + Elven Alliance u ekspanziji, dakle 5 rasa ) te dobro napravljene kampanje za svaku rasu.

mravojed19
23-10-2006, 22:56
ajme ovo jedva čekam!!

dvojka je bila perfektna,meni jedna od najljepših igri ikad,baš te ono uvuče u taj svijet,atmosfera predobra,ma savršeno!

sad sam se napalio :(

Lord Coldwolf
23-10-2006, 23:09
Da,. inace se ni ja dugo ne zadrzavam u jednu igru,.al uz Arcanum ovo je jos jedna igra koja je doista nesto posebno po mom misljenju.

Iako sam i fan HOMM serijala,. klanjam se Disciplesu.


btw,. mravojede pogledao si linkove?

i sto mislis ? :) obechava jelda? :P

Fenrir
24-10-2006, 06:55
Tako je kewl igra. Igrao sam 1,2 i sve njihove extenzije. Ovo si nabavljam :pray:

mravojed19
24-10-2006, 12:30
Da,. inace se ni ja dugo ne zadrzavam u jednu igru,.al uz Arcanum ovo je jos jedna igra koja je doista nesto posebno po mom misljenju.

Iako sam i fan HOMM serijala,. klanjam se Disciplesu.


btw,. mravojede pogledao si linkove?

i sto mislis ? :) obechava jelda? :P

Ma to će bit The Igra :pray:

Arcanum imam doma,ali izgreban cd.

igrao sam ga godinama,i nikad nisam došao do good završetka.
nakon tulle mi se pojavi neki bug u igri i uvijek se ruši,ili sve ikone od likova koji su samnom postanu crne itd..uglavnom neću nikad prezalit tu igru,jedna od najboljih.

RA7R
24-10-2006, 12:38
sjećam se još kad sam igro disciples sacred lands....
meni isto je igra dobra pogotovo onaj level up sustav drama što možeš birat u koga će ti se evoluirat btw Mountain clans rules

Demon Hunter
24-10-2006, 13:09
Da igra će biti predobra igro sam Disciplies II Dark Prophecy.
Ono stvarno kako su likovi odrađeni,heroji,svjet sve ostalo...
Odlično.

Arbiter of Change
24-10-2006, 13:15
Samo me zanima koja će konfa trebati za vrtiti to sve. Ali ako je turn based... može zapinjati koliko hoće. :D

Disciples 2 su defintivno jedna od boljih igara. Empire FTW.

Lord Coldwolf
24-10-2006, 17:37
ma zahtjevnost nebi trebala biti problem,.iako ce grafika bit lijepa.

Jedna stvar me samo plasi,. promjenit ce se sistem borbe,. (vi znate kakav je bio koji ste igrali prva dva nastavka) te ce to sada u D3 malo vise izgledati poput heroesa .,battlefield sa kockicama po kojima se jedinice krecu,.
al ipak vjerujem da ce to oni vec nekako savrseno osmisliti,. jer i sam Richard koji ima najvise odluka u igri je i fan svoje igre te frend disciples forumasima i tip stvarno zna sto radi.

Karzah
24-10-2006, 18:01
Prošli nastavci su mi super bili , prošao sam ih bez problema tak da očekujem da će novi nastavak biti teži , priča nije bila loša ali ovaj nastavak je idealan da se ipak još malo potrude oko priče pa da igra bude zanimljivija . Eh sad , ne znam zašto nema Undeada , to je minus al ajde , zadovoljit ću se Demonima .

Lord Coldwolf
24-10-2006, 18:06
Prošli nastavci su mi super bili , prošao sam ih bez problema tak da očekujem da će novi nastavak biti teži , priča nije bila loša ali ovaj nastavak je idealan da se ipak još malo potrude oko priče pa da igra bude zanimljivija . Eh sad , ne znam zašto nema Undeada , to je minus al ajde , zadovoljit ću se Demonima .

U ovom nastavku

kvaliteta ispred kvantitete,.pa su ostavili Mountain Clanse i Undeadove za expanzije.

Uostalom,. patuljci i mrtvaci su u zadnjim dogadanjima dosta izgubili na snazi u odnosu na druge rase.

U Discpiles 1,. protivnici su bilo puno tezi,.
D2,. ako si bio skoncentriran, lijepo lagano igrao,. sve ti je bilo easy,. al to uopce nije bed,. jer uzivas anyway.
Al opet,. da je barem bila jos jedna tezina za hardcore playere (including myself) bilo bi super.
Zato postoji multiplayer i hotseat di se pravi igraci mogu nadmetati svojim dobro napravljenim vojskama i izvrsnim taktikama.

Akul
24-10-2006, 18:19
Mada sam fan HoMM-a, velik dio nas ipak voli Disciplese pa zato... jedva čekam :killyou: (kill the ugly demons)

Arbiter of Change
24-10-2006, 18:37
Samo neka zadrže onog komentatora između misija. :D

Prince-Artas
24-10-2006, 19:07
ma imao sam disciples 2 ali nije mi baš nešto :(

Lord Coldwolf
24-10-2006, 19:13
ma imao sam disciples 2 ali nije mi baš nešto :(

Ha onda dobro,. zasad si jedini ovdi :P

koje su tebi uopce igre dobre,. tj,. sto igras?

Prince-Artas
24-10-2006, 19:16
[quote="Prince-Artas":q0c1w1t2]ma imao sam disciples 2 ali nije mi baš nešto :(

Ha onda dobro,. zasad si jedini ovdi :P

koje su tebi uopce igre dobre,. tj,. sto igras?[/quote:q0c1w1t2]

najviše rpg, zatim rts i sneakere

mravojed19
24-10-2006, 19:57
ajoj ne volim kockice iz heroja....ni ono kako brojevi označavaju jedinice,npr. 45 anđela,5 grifona itd,iako je na ekranu samo nacrtan jedan.


u d2 je to super,jedna jedinica je nacrtana na ekranu i tako se i tretira.

a kockice su mi jednostavno bljak... :(

Arbiter of Change
24-10-2006, 20:12
Jedino me smeta manji broj rasa u 3. Valjda će ove koje su ostale napraviti puno bolje.

Lord Coldwolf
24-10-2006, 20:28
ajoj ne volim kockice iz heroja....ni ono kako brojevi označavaju jedinice,npr. 45 anđela,5 grifona itd,iako je na ekranu samo nacrtan jedan.


u d2 je to super,jedna jedinica je nacrtana na ekranu i tako se i tretira.

a kockice su mi jednostavno bljak... :(

,. ovdje i dalje upravljas malom grupom ljudi od 6 su povecali na 8 sada,. tako da dakle nema onih brojeva "60 Anđela" nego ce biti umjesto toga ispisan njihov HP cini mi se.

Velike jedinice,. ce zauzimat dakle 4(ili 2) kockice,. sto oduzima puno mjesta za manje jedinice (od 8 mogucih, ako je leadership razvijen dokraja) ,.ali ce zato njihova snaga to i nadoknaditi (bare se nadam).

Gothmog
24-10-2006, 21:00
Disciples II mi je sluzio kao uvertira HOMM V...odlična igra,zarazna do bola...makar malo dosadi nakon nekog vremena...upgrade jedinica je odlično napravljen,a najbolja jedinica mi je Moloch...kick ass!!

Nightyx
28-10-2006, 09:03
Da bilo je to davno kada sam kupio prvi broj PcPlaya bio je demo Disciples.....negdje između 99" i 01"

trak_sumraka
02-11-2006, 10:41
Hehej! Nisam znao da je trojka u produkciji! Odlično!
Uvijek sam mislio da je disci puno bolji od heroja. Jedino što mi je mao nedostajalo jeste više strateških mogućnosit osim taktičkog izbora i rasporeda jedinica, no po screenshotovima vidim da će jedinice (ili je to heroj) imati invertar, što će donekle riješiti taj problem. Superiška :wink:

4Non1MuS
02-11-2006, 10:46
Disciples 2 :pray: :pray: je meni bolja nego HOMM IV jedino što ima manje rasa, ali je sve bolje napravljeno.

Lord Coldwolf
02-11-2006, 19:41
Disciples 2 :pray: :pray: je meni bolja nego HOMM IV jedino što ima manje rasa, ali je sve bolje napravljeno.

da kvaliteta pa onda kvantiteta,.

a i zamisli,. ovdje u disciplesu svaka main rasa ti mora imat svog boga,. pa bi bilo suludo imat po 8 rasa ko u heroesima gdi je to rijeseno zmajevima,.
a i svaka rasa ti ima 35 jedinica (ukljucujuci heroje,summonse),. pa je stvarno tesko izmislit vise od 5 rasa.

vjerujem da ce jos napravit orce za disciples i to je to.

I btw,. u HOMM 5 imate inqisitore ,.( i to nije sve),.a pogodite odkuda su uzeli tu ideju ? :wink:
lopovi,. :twisted:

Akul
02-11-2006, 21:20
Inkvizitori su povijesno točni. Crkva ih je koristila za progone heretika i vještica.

Lord Coldwolf
03-11-2006, 19:23
Inkvizitori su povijesno točni. Crkva ih je koristila za progone heretika i vještica.

Ma znamo mi to,. al inqisitora nebi bilo u HOMMU da se nisu pojavili u disciplesu,. ja koji sam igrao disciples 1,2 jedno dugo razdoblje mogu vidjeti sto su sve "posudili"

Akul
03-11-2006, 20:12
Bog zna što je Nival/Ubisoft sve posudio. U beta fazi, inkvizitori su se zvali klerici i bili su ćelavci s batinama. Sad imaju one ružne kacige s batinama a zealoti će biti ćelavci s batinama.

Usto, koje bi ti ime dao svećenicima koji se bore protiv heretika? Zealot je planiran za zlu verziju ljudi a klerik ne zvuči kao netko tko se bori protiv heretika.

Lord Coldwolf
03-11-2006, 20:24
Bog zna što je Nival/Ubisoft sve posudio. U beta fazi, inkvizitori su se zvali klerici i bili su ćelavci s batinama. Sad imaju one ružne kacige s batinama a zealoti će biti ćelavci s batinama.

Usto, koje bi ti ime dao svećenicima koji se bore protiv heretika? Zealot je planiran za zlu verziju ljudi a klerik ne zvuči kao netko tko se bori protiv heretika.

Exorcist?

Cleric je iscjelitelj ili,. da ne provjeravam sad?
bas i nije tip za fight.

Evo jos bi Monk mogao negdje stat tu :D

Arbiter of Change
03-11-2006, 20:57
Inquisitor. :)

unknown
08-11-2006, 08:35
ma zahtjevnost nebi trebala biti problem,.iako ce grafika bit lijepa.

Jedna stvar me samo plasi,. promjenit ce se sistem borbe,. (vi znate kakav je bio koji ste igrali prva dva nastavka) te ce to sada u D3 malo vise izgledati poput heroesa .,battlefield sa kockicama po kojima se jedinice krecu,.
al ipak vjerujem da ce to oni vec nekako savrseno osmisliti,. jer i sam Richard koji ima najvise odluka u igri je i fan svoje igre te frend disciples forumasima i tip stvarno zna sto radi.

ja sam to mogao pokrenuti sa svojom 486 sa 1 mb grafičke :rotfl:, štekalo je (i to jako) ali mogao sam je pokrenuti

Orion
11-11-2006, 20:15
Igra san (i priša) disciples II i dvi expanzije + rise of the elves i sa sigurnošću mogu reći... :pray: NAJBOLJI TBS IKAD NAPAVLJEN :pray:

Jedva čekam tricu...samo nisam baš siguran oko tog novog načina fajta
...molin se da ne zaseru............ :|

Lord Coldwolf
11-11-2006, 21:35
Igra san (i priša) disciples II i dvi expanzije + rise of the elves i sa sigurnošću mogu reći... :pray: NAJBOLJI TBS IKAD NAPAVLJEN :pray:

Jedva čekam tricu...samo nisam baš siguran oko tog novog načina fajta
...molin se da ne zaseru............ :|

I mi svi fanovi disciplesa se molimo za isto,. ;)

nego., jos ti je preostalo da odigras D1 prije trojke,. samo da vidis kako je to izgledalo,.jako slicno dvojci,a opet po atmosferi drugacije.

Disciples je meni najdraza,najbolja igra i uvjek sam spreman za chetat o toj igri Orione ako te ista zanima.

Orion
12-11-2006, 00:12
D1 nisam igra jer mi ga je bilo teško nabavit, a i taman je izaša D2. Uvjeren sam u kvalitetu prvog dijela iako ga nisam zaigra. Sta se rasa tiče, moš mi reć koje će tri bit jer sam čuo da su izbacili jednu? Čuo sam i za novi sustav inventorya tj. sve što se equipa bit će vidljivo na heroju.

Lord Coldwolf
12-11-2006, 00:19
D1 nisam igra jer mi ga je bilo teško nabavit, a i taman je izaša D2. Uvjeren sam u kvalitetu prvog dijela iako ga nisam zaigra. Sta se rasa tiče, moš mi reć koje će tri bit jer sam čuo da su izbacili jednu? Čuo sam i za novi sustav inventorya tj. sve što se equipa bit će vidljivo na heroju.


maknuli su mountain clanse i undead horde.,.al doci ce oni u exp. packu.
dakle moci cemo igrat with the empire,legions of the damned i elven alijansom.
regaj se na forum,.makar je ruski,.al snaci ces se,. ima jedan podforum na eglenskome.

http://disciples3.ru/forum/showthread.php?t=545&page=2

Arbiter of Change
12-11-2006, 00:22
Zašto su morali baš Elven Alliance staviti... nadam se da ima neke veze s pričom. 8)

Lord Coldwolf
12-11-2006, 00:28
Zašto su morali baš Elven Alliance staviti... nadam se da ima neke veze s pričom. 8)

zato sto su tamo najbolji komadi,.pogotovo sad u trecem dijeu feminizam je izrazito naglasen,.pogle samo neke artworke.

prcko
12-11-2006, 00:36
E ljudi kad sam pročito discples odmah sam ušo u taj post.OMFG igro sam tu igru kod batića i oni svi zmajevi i bića su mi se tako dopalo da se nisam odvajo od kompa.Igra je bila P R E B O L E S N A.Ali kad smo izgubili tu igru negdje više smo zaboravili na nju.Evo par pitanja za vas:
1.kojih sve dicplajpsa ima ja neznam koji sam igro valjda 1 ili 2 neznam i jer su to ekspanzije.
2,Jer ma u 2 kakvih opako velikih zmajeva ili mitoloških bića ili nekih koji su summonani.Ako mozete postajte mi par slika ili mi dajte link od niihove stranice plzzz.
Dečkovi i cure ovo bu PREBOLESNO :D :D :D :D

Orion
12-11-2006, 00:41
[quote="Arbiter of Change":km46zs05]Zašto su morali baš Elven Alliance staviti... nadam se da ima neke veze s pričom. 8)

zato sto su tamo najbolji komadi,.pogotovo sad u trecem dijeu feminizam je izrazito naglasen,.pogle samo neke artworke.[/quote:km46zs05]

...sviđa mi se ta stvar sa feminizmom... :D

Orion
12-11-2006, 00:45
E ljudi kad sam pročito discples odmah sam ušo u taj post.OMFG igro sam tu igru kod batića i oni svi zmajevi i bića su mi se tako dopalo da se nisam odvajo od kompa.Igra je bila P R E B O L E S N A.Ali kad smo izgubili tu igru negdje više smo zaboravili na nju.Evo par pitanja za vas:
1.kojih sve dicplajpsa ima ja neznam koji sam igro valjda 1 ili 2 neznam i jer su to ekspanzije.
2,Jer ma u 2 kakvih opako velikih zmajeva ili mitoloških bića ili nekih koji su summonani.Ako mozete postajte mi par slika ili mi dajte link od niihove stranice plzzz.
Dečkovi i cure ovo bu PREBOLESNO :D :D :D :D

imaš disciples1, disciples2 sa expanzijama: servants of the dark, guardians of the light te rise of the elves

u svezi expanzija za d1 nisan siguran jer ga nisan igra :twisted:

mitoloških bića ima na bacanje...

Lord Coldwolf
12-11-2006, 00:50
za d1 nema expanzija.

uglavnom prcko,.

ako si igrao d1,ili d2,. svejedno,.nabavi si opet te igre i uzivaj sve dok ne izade treci dio :D

hehe,.kako ga cekam,.entuzijazam!!

Arbiter of Change
12-11-2006, 00:53
[quote="Arbiter of Change":y6hyhx4x]Zašto su morali baš Elven Alliance staviti... nadam se da ima neke veze s pričom. 8)

zato sto su tamo najbolji komadi,.pogotovo sad u trecem dijeu feminizam je izrazito naglasen,.pogle samo neke artworke.[/quote:y6hyhx4x]

Istina čini se... ali nemaju više elfovi kentaure već neke nove neobjavljene.

Lord Coldwolf
12-11-2006, 00:57
[quote="Lord Coldwolf":3ghgydl8][quote="Arbiter of Change":3ghgydl8]Zašto su morali baš Elven Alliance staviti... nadam se da ima neke veze s pričom. 8)

zato sto su tamo najbolji komadi,.pogotovo sad u trecem dijeu feminizam je izrazito naglasen,.pogle samo neke artworke.[/quote:3ghgydl8]

Istina čini se... ali nemaju više elfovi kentaure već neke nove neobjavljene.[/quote:3ghgydl8]

napustili ih,.
centauri su pocrkali kad su ih elfovi stalno slali u prve redove,.
e sad se moraju uzdat u vlastitu snagu,. hehe,.elfeki u prve redove,.:P

Arbiter of Change
12-11-2006, 01:05
napustili ih,.
centauri su pocrkali kad su ih elfovi stalno slali u prve redove,.
e sad se moraju uzdat u vlastitu snagu,. hehe,.elfeki u prve redove,.:P

hehe :D

Ali stvarno iz onog combat videa igra izgleda ko pljunuti HOMM5. :?

Falit će mi undead gamad... bar do expanzije.

Lord Coldwolf
12-11-2006, 01:09
[quote="Lord Coldwolf":2g92tc51]
napustili ih,.
centauri su pocrkali kad su ih elfovi stalno slali u prve redove,.
e sad se moraju uzdat u vlastitu snagu,. hehe,.elfeki u prve redove,.:P

hehe :D

Ali stvarno iz onog combat videa igra izgleda ko pljunuti HOMM5. :?

Falit će mi undead gamad... bar do expanzije.[/quote:2g92tc51]

sto se mene tice.hOMM 5 ima super borbu..al nezelim to isto za d3,.
uff,.to je najveci problem koji me muci,.i jedva cekam da vidim kako su rijesili to.

prcko
12-11-2006, 12:03
Ja mislim da bu to prebolesna igra.Sad si samo moram kupit ove disclipsove da se uzivim u igru i onda 3 dio ufff jedva čekam.

Arbiter of Change
12-11-2006, 12:39
[quote="Arbiter of Change":3j4yr4s7][quote="Lord Coldwolf":3j4yr4s7]
napustili ih,.
centauri su pocrkali kad su ih elfovi stalno slali u prve redove,.
e sad se moraju uzdat u vlastitu snagu,. hehe,.elfeki u prve redove,.:P

hehe :D

Ali stvarno iz onog combat videa igra izgleda ko pljunuti HOMM5. :?

Falit će mi undead gamad... bar do expanzije.[/quote:3j4yr4s7]

sto se mene tice.hOMM 5 ima super borbu..al nezelim to isto za d3,.
uff,.to je najveci problem koji me muci,.i jedva cekam da vidim kako su rijesili to.[/quote:3j4yr4s7]

Pa iz videa isti heroes. Dobro što se na herojima vide promjene opreme i to. Čak i na nekim jedinicama navodno. :wink:

Jedini problem je to što su devsi OPAKO ograničeni vremenom tako da su morlai otpisati neke stvari.

prcko
12-11-2006, 14:15
Ovak ljudi imam 1 pitanje.Doma imam Disciples II: Guardians of the Light
i Disciples II: Dark Prophecy.E sad mene zanima zakaj nema nigdje za kupit Disciples II: Rise of the Elves i Disciples II: Servants of the Dark.

Orion
12-11-2006, 18:15
Nisan baš siguran oko tog novog načina borbe "ala HOMM". :|

Način borbe "ala disciples" je jedinstven i po meni ga ne bi trebalo mijenjat nego samo RAZVIJAT. :twisted:

...ali vidit će mo kako će ispast...

Akul
12-11-2006, 21:23
Ovak ljudi imam 1 pitanje.Doma imam Disciples II: Guardians of the Light
i Disciples II: Dark Prophecy.E sad mene zanima zakaj nema nigdje za kupit Disciples II: Rise of the Elves i Disciples II: Servants of the Dark.

Kupi "Disciples II Gold" ako možeš. U tome su sve ekspanzije+original.

Lord Coldwolf
17-11-2006, 21:55
NEWS:

igra izlazi,. Spring 2007. :)


evo dva nova fenomalna screenshotsa:

http://i88.photobucket.com/albums/k161/Coldwolf_mda/3qf6.jpg


http://i88.photobucket.com/albums/k161/Coldwolf_mda/5157kr9.jpg

Akul
17-11-2006, 22:37
To su Concept Artovi.

BTW, gdje mogu skinuti mape/sage za Disciples II?

Lord Coldwolf
18-11-2006, 14:26
To su Concept Artovi.

BTW, gdje mogu skinuti mape/sage za Disciples II?

scout ce biti takav sigurno,. :)

da krivo se izrazih.

http://seek-destroy.octopis.com/main.html

evo ti linka,. ima jos na official stranici od Strategy firsta.

Lord Coldwolf
23-11-2006, 20:14
evo jos dosta stvari,.

pasite oci :D

http://d3.heroes-centrum.com/

Akul
08-02-2007, 15:11
D3 Trailer:

vB60ZAhNeQU

mravojed20
08-02-2007, 17:02
da li itko zna gdje ima za kupit Disciples 2? gadi mi se šta heroese trojku prodaju u pet različitih kutija a ovu igru nigdje ne mogu nać! :toilet:

Akul
13-02-2007, 12:43
Hvala Hifgfatheru na prevoditeljskim stranicama :)

http://babelfish.altavista.com/babelfish/tr

Upište adresu bilo koje strane stranice (ruske) i dobit ćete (kako-tako) prevedenu verziju.

whiskey
13-02-2007, 13:20
Ah... Disciples, magije su imba :) :) Možeš cilu partiju imat superiornu taktiku sa herojem al protivnik mudro cilja na mage guild i na skupljanje kristala i u presudnom trenutku ti uvali neku magiju i zajebe ti sve pa ti u afektu razbiješ miš :) Dobri su disciplesi inace...

Akul
31-03-2007, 23:26
Šteta što su promijenili campaign sustav iz biranja strana u kampanja za kampanjom sustav. Pa dobro, barem nećemo morati izigrati prve dvije da bismo igrali treću.

BTW, galerija s linka na prvoj poruci više ne postoji. Je li preseljena ili šta?

Lord Coldwolf
01-04-2007, 08:11
Šteta što su promijenili campaign sustav iz biranja strana u kampanja za kampanjom sustav. Pa dobro, barem nećemo morati izigrati prve dvije da bismo igrali treću.

BTW, galerija s linka na prvoj poruci više ne postoji. Je li preseljena ili šta?

moze biti,.

no uskoro ce napraviti ravu official stranicu samo da jos to posloze i onda stavljam link ovdje.

Akul
15-04-2007, 15:12
Novi fan-site na engleskom jeziju (ima par dobrih screenia!):

http://en.disciples3.net/

Arbiter of Change
15-04-2007, 15:19
Novi fan-site na engleskom jeziju (ima par dobrih screenia!):

http://en.disciples3.net/

Thanks. :wink:

Loš im je prijevod na nekim mjestima jer je prilično da je automatski prevođeno pa se neke riječi baš ne uklapaju u kontekst.

Akul
16-04-2007, 13:54
Glčavna stranica je gotova. Puno screenova i izvrsnih koncept artova ovdje ima:

http://disciples3.ru/

str33t6l0w
16-04-2007, 19:50
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!

ovu igru sam ceko!!!

fala bogu pa ce izac!

Lord Coldwolf
16-04-2007, 21:52
da,da stranica je gotova,. :) sad su ljudi sa svih disciples foruma veseli,.ukljucujuci i mene :D

nadam se da cu vidjet i neke fanove s pcplay foruma tamo ;)

Akul
08-06-2007, 22:16
Puno nov arta na
http://disciples3.ru

Dođe mi da nabavim igru samo radi izvrsnog arta. Nadajmo se da je i gameplay još uvijek izvrstan!

Arbiter of Change
08-06-2007, 22:28
Pa šta nisi postao system requirements?

Minimum:
Operating System: Windows XP / Vista.
Disc Drive: DVD compatible.
Processor: AMD 3000+ or Intel Pentium 2 Ghz.
RAM: 512 megabytes.
Video: ATI Radeon 9600 or NVidia (DirectX compatible), 128 megabytes.
Amount of freespace: 4 gigabytes.
Sound card: Windows compatible.
Controller: mouse Windows compatible.


Recommended:
Operating System: Windows XP / Vista.
Disc Drive: DVD compatible.
Processor: AMD 4800+ or Intel Core 2 Duo 2600.
RAM: 1 gigabytes.
Video: ATI Radeon 1900 or NVidia 7600 (DirectX compatible), 256 megabytes.
Freespace: 4 gigabytes.
Soundcard: Windows compatible.
Controller: Mouse Windows compatible.

Evo sam odmah poskidao sav novi Artwork. :D

Lord Coldwolf
09-06-2007, 00:12
:) imam feeling da ce DIII pokopat HOMM V ;)

mravojed20
09-06-2007, 08:51
ovaj filmić mi je predobar.ako netko nije vidio,uzivajte. :D
gWLadljR1_4

Arbiter of Change
09-06-2007, 08:55
Lud je taj. :D Meni se posebno sviđa dosta mračnija atmosfera za razliku od Heroes-a.

Upadam među minimalce. :)

mravojed20
09-06-2007, 08:58
Ja ni u minimalac..al dok izađe valjda će bit neki novi komp :D

To mi je ful dobro,ta mračna atmosfera,pogotovo u dvojci,izgleda da će biti i dio soundtracka iz dvojke u igri.

Arbiter of Change
09-06-2007, 09:02
Odlično, stvarno je bilo savršenih glazbenih uradaka tamo (meni je osobno glazba iz borbi bila dobra, nekako pritajena bez klasične fantasy pompe za razliku od Heroja). Samo se nadam da će zadržati onog chronicle tipa šta je čitao tekst između misija.

Kretanje u borbi će biti velik, a valjda i dobar, pomak od 2. Ali zašto nema Undead ekipe odmah..... :( :D

revenion
09-06-2007, 10:55
Ne svida mi se mracna atmosfera bas al izgleda ok igra :)

Prince-Artas
09-06-2007, 18:31
:) imam feeling da ce DIII pokopat HOMM V ;)

HOMM 5 je na tržištu već podosta vremena, ako ga ne nadmaše igru neću ni pogledat

Fenrir
09-06-2007, 19:28
Evo opet instalirao D2 Galleans Return, ah, hoću još :D
Jedva čekam novi nastavak, to mi je jedan od najdražih serijala!

Akul
09-06-2007, 21:42
Lud je taj. :D Meni se posebno sviđa dosta mračnija atmosfera za razliku od Heroes-a.

Upadam među minimalce. :)

Onda sam ja isto minimalac ;)
Možeš li zamisliti moj šok kad sam vidio prve artove za H5?! Osjećao sam se kao da sam igra crtić :-x

Lord Coldwolf
09-06-2007, 21:50
decki moji,. ovaj filmic je sve pokazao..koje predivne animacije i ktome jos za TBS, :cry: milina


my favourite game with reason yEAH!
:D

Akul
26-06-2007, 22:43
Dodana su 4 nova Arcane Magick na stranicu. Istina, ja bih rađe beštije ali i ovo je dobro... još samo kad bi napisali ime svake magije...

Arbiter of Change
19-11-2007, 14:22
Nije baš novo, ali nitko nije postao pa evo neke pjesme iz igre (još nije izašla, početkom 2008. ako ne bude odgoda):
Disciples III Theme (1.3mb, mp3) (http://www.gms-sound.com/media/audio/Disciples%20III_Theme.mp3)
Combat 1 (3.3mb, mp3) (http://www.gms-sound.com/media/audio/DisciplesIII_Combat1.mp3)
Elven Town (2.6mb, mp3) (http://www.gms-sound.com/media/audio/DisciplesIII_Elwen%20Town.mp3)
Sergey Khmelevsky Combat 2 (1.2 mb, mp3, 0.52) (http://64.233.179.104/translate_c?hl=en&u=http://nevendaar.3dn.ru/load/0-0-0-3-20&prev=/search%3Fq%3DDisciples%2B3%2Bforum%26hl%3Den%26pws t%3D1)

Jedini problem koji ja imam sa ovim borbenima je taj što je malo preveliki naglasak na glasove, što znači da ćemo brzo vidjeti ako se bude dovoljno puta ponavljala.

Outmind
19-11-2007, 19:41
Jesu potvrdili rase? Hoće li doć još koja?

Arbiter of Change
19-11-2007, 19:44
Empire, Demons i Elves za početak.
Ostale će kroz expanzije (skoro 100% sigurno)

Lord Ragnarok
20-11-2007, 10:17
jel izaslo ovo? ak ne, kad izlazi?

SkunK
20-11-2007, 12:21
first quarter of 2008
http://en.wikipedia.org/wiki/Disciples_3

Akul
20-11-2007, 16:15
jel izaslo ovo? ak ne, kad izlazi?

Nije. RD se ne zna.

BTW, zašto ljudi uvijek pitaju za Release date? Ja skoro pa nikad nisam vidio da igra pogodi na Release date.

Lord Ragnarok
20-11-2007, 18:14
pitam da znam kad ce otprilike izaci
onak mjesec više/manje je ipak bolje od potpunog neznanja

Outmind
20-11-2007, 19:19
Empire, Demons i Elves za početak.
Ostale će kroz expanzije (skoro 100% sigurno)

Nema undeadova i dwarfova??? Oni su mi ili najbolji u dvojci.. :cry: :cry: :cry:

Akul
15-12-2007, 20:52
Novi screenovi (i prije nego netko upita glupo pitanje: još ne znam Release Date!)

Vilenjački grad - Temple, Tower i Guild:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_City.jpg

Master Thug:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella ... _descr.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_unit_descr.jpg)

Dijalozi su ostali kao i prije (mislim da ćemo dobiti više nego opciju next!):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_talk.jpg

Magija na polju:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_magic.jpg

Adventure mapa (hvala Bog uda su napokon poboljšali minimapu!):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_Lava.jpg

Archer (scout it dvojke (21 jedinica na bojnom polju? OMG)):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_Archer.jpg

Lord (iliti VI!):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_Aerion.jpg

Artefakt:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/dospeh.jpg

Lordov izbornik (da, artefakti koje nosi vide se na njemu; koji vrag je ono lijevo?!):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/inventar_.jpg

VICTORY!!
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/boj.jpg

Spiritess >> Oracle (nisu li se elfovi i Gallean posvadili?!):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/ ... danija.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/postrojka-zdanija.jpg)

??
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/ ... razhem.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/shvatka-so-Strazhem.jpg)

Opet Adventure mapa:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/ ... zhezla.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/ustanovka-zhezla.jpg)

Battle:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/ ... magija.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/magija-shmagija.jpg)

Spellbook:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/lechenie.jpg

Elfovski grad:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/ ... olitsa.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/el_fijskaja-stolitsa.jpg)

Elfovski grad na Adventure mapi:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/terramorfing.jpg

Slyph:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/ ... avitsa.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/devitsa-krasavitsa.jpg)

Leader:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g-c07/vsadnik.jpg

Rang€r
15-12-2007, 22:41
ova je igra TBS i potpuna ista kao HoMM po gameplayu??

nisam probo, al bi mogo, jel bolje disciples 1 ili 2, pitam zbog toga da vidim gameplay, ne radi price...
btw, onaj elfovski grad im je dobar, ali je nekako pretaman, ajde odbro ako se radi o night elfovima, al kolko vidim radi se o obicnim a oni bas ne vole tamu... lijepsi mi je u HoMM5, a u homm 3 je ko neko japansko selo u planinama, no nije lose...

Akul
15-12-2007, 23:59
ova je igra TBS i potpuna ista kao HoMM po gameplayu??


HoMM i Disciples nisu nimalo slične igre, ali ako voliš jednu voliš i drugu.


nisam probo, al bi mogo, jel bolje disciples 1 ili 2, pitam zbog toga da vidim gameplay, ne radi price...

Isprobaj dvojku jer ju je lakše nabaviti.


btw, onaj elfovski grad im je dobar, ali je nekako pretaman, ajde odbro ako se radi o night elfovima, al kolko vidim radi se o obicnim a oni bas ne vole tamu... lijepsi mi je u HoMM5, a u homm 3 je ko neko japansko selo u planinama, no nije lose...

Za razliku od heroja, priča, likovi i svijet Disciplesa su tmurni. Ne sjećam se nikakvog sretnog događaja u priči. Uzevši u obzir što se sve dogodilo vilenjacima i što su sve napravili dobrim rasama, grad im je možda i malo presvijetao.

Da_killah
16-12-2007, 00:48
ajde, ajde, nije ni u heroesima sve tako lijepo. ako se ne varam, četvrti dio(kojeg nisam ni igrao) završi uništenjem svijeta, zar ne?

Akul
16-12-2007, 10:26
ajde, ajde, nije ni u heroesima sve tako lijepo. ako se ne varam, četvrti dio(kojeg nisam ni igrao) završi uništenjem svijeta, zar ne?

Počinje uništavanjem svijeta. I, Bog zna kako, skoro svi heroji su preživjeli a najveća patnja ljudi je činjenica da moraju naći dom. Ustvari, za neke je uništenje bilo dobro jer su sada u stanju započeti novi život.

Da_killah
16-12-2007, 12:23
da, da, počinje, lol. jedino lijepo što sam vidio u heroesima 4 je ona uvodna scena gdje unište svijet.

Arbiter of Change
16-12-2007, 12:27
Možda sam to samo ja, ali nekako im je Adventure Map obojan šarenim bojama (ne kako su ti izveli HoMM 4, nego nekako previše jednostrano i svijetlo u usporedbi sa Disciples 2) i jedinice su previše slične po modelima (bar ove koje su prikazali izgledaju nekako... zaboravljivo). Šteta što su odlične 2D portrete zamjenili 3D avatarima. :(

kulamasta
16-12-2007, 12:39
Odlični skrinsi!

Outmind
16-12-2007, 12:49
Hmmmm... Ne sviđa mi se battlefield. Zašto je stavljena takva kretenska overhead perspektiva umjesto one genijalne final fantasy like perspektive u dvojci? Modeli mi izgledaju nekak generički, kao da je uzet samo jedan za muške i jedan za ženske likovepa su ga malo tweakali. Ostalo izgleda manje više dobro, ali biti ću tužan ak će sribat combat.

Akul
16-12-2007, 14:54
Perspektiva je u kutu kakvog ga staviš.
Što se tiče modela, vjerojatno i jesu uzeli samo dva modela za svaki lik. Ali zaboravljate da se to ne odnosi na demone, nemrtve, patuljke, orkove... Kako je ljudsko tijelo manje, vipše uvijek jednako, raditi model za svaku ljudsku i vilenjačku jedinicu nije vrijedno truda.

Što se tiče zaboravljivosti izgleda... neću komentirati jer su mi (osobno) sve jedinice koje sam dosad vidio lako pamtljive. Pretpostavljam da to ovisi o Art-styelu kojeg volite.

Tricerotaps
16-12-2007, 15:02
@ Da Killah
Ak se ne varam treci dio (tako barem stoji u intru IV dijela) zavrsava tako sto su se sukobili Kilgor i Gelu, jedan s Armaggeddon Blade a drugi s nekim ice bladeom (Sword of Frost kaze Akul ^^) sto je uzrokovalo unistenje svijeta. Ono malo prezivjelih je pobjeglo u portale otvorene u drugu dimenziju, gdje gle cuda, sve je slicno. :)

Odlicni screenshotovi, jedva cekam. Samo mi se borba cini cudnom...

:?

kulamasta
16-12-2007, 15:07
Svidja mi se što jest seting mračan, za razliku od petih heroja, koji su mi odlični al izgledaju poput kakve šarene slikovnice

Akul
16-12-2007, 15:11
Svidja mi se što jest seting mračan, za razliku od petih heroja, koji su mi odlični al izgledaju poput kakve šarene slikovnice

Agreed. Ali zagriženi fanovi bi ubili Ubisoft da je stavio mračan setting jer od heroja jedinice pa do dana današnjeg oni imaju onaj iritantan, cartoonish style.

Da_killah
16-12-2007, 17:57
@ Da Killah
Ak se ne varam treci dio (tako barem stoji u intru IV dijela) zavrsava tako sto su se sukobili Kilgor i Gelu, jedan s Armaggeddon Blade a drugi s nekim ice bladeom (Sword of Frost kaze Akul ^^) sto je uzrokovalo unistenje svijeta. Ono malo prezivjelih je pobjeglo u portale otvorene u drugu dimenziju, gdje gle cuda, sve je slicno. :)

Odlicni screenshotovi, jedva cekam. Samo mi se borba cini cudnom...

:?

na kraju posljednjeg od heroes chronicles(ekspanzijica heroesa 3), sword of frosta, kilgore dobija sword of frost, ali tek u intru četvorke uništavaju svijet.
i što ti ne bi ime trebalo biti triceratops? :D

Tricerotaps
16-12-2007, 18:08
Bi, duga prica, bilo bi offtopic :D

Moram priznati da mi je Disciples oduvijek bio drag, zbog mracne atmosfere i price, zanimljivih efekta borbe i borbenog sustava. Srecom, u D3 vidim da je artwork ocuvan,kartu su unaprijedili i sad nije vise onako nepregledana. Gradovi izgledaju odlicnu i jedinu zamjerku koju mogu uputiti (a koja mozda i nece biti zamjerka, vrijeme ce pokazati) je borba, ne znam zasto su uzeli sustav borbe iz HoMM-a

Rang€r
17-12-2007, 20:52
ajde, ajde, nije ni u heroesima sve tako lijepo. ako se ne varam, četvrti dio(kojeg nisam ni igrao) završi uništenjem svijeta, zar ne?

četvrti dio je sra*je, igrao sam ga, izbriso sam ga, ima ljepši uninstall od Obliviona :P

Rang€r
17-12-2007, 20:52
ajde, ajde, nije ni u heroesima sve tako lijepo. ako se ne varam, četvrti dio(kojeg nisam ni igrao) završi uništenjem svijeta, zar ne?

četvrti dio je sra*je, igrao sam ga, izbriso sam ga, ima ljepši uninstall od Obliviona :P

Arbiter of Change
18-12-2007, 07:55
Razvoj i klase heroja su mi bile dobre tamo (bar nazivi, ako ništa drugo ne gledate :D).

Akul
18-12-2007, 16:28
I D E T E
O F F
T O P I C ! ! !

Ako želite raspravljati o četvorci, tada napravite zaseban topic.
(Zašto svako malo moram na ovim forumima govoriti kao moderator??)

Rang€r
18-12-2007, 18:07
Jer modovi ne rade poso?(ma šalim se xD)

Koje su sve rase(frakcije) u disciples 2, a jel se zna koje ce biti u 3?

Akul
18-12-2007, 19:08
Disciples 2:
Empire
Undead Hordes
Mountain Clans
Legions of the Damned
Elven Alliance (ekspanzija)


Disciples 3:
Empire
Legions of the Damned
Elven Alliance
(ostale frakcije će doći u ekspanzijama)

RA7R
18-12-2007, 20:51
ma glupo mi je da nema undeada, uvijek su bili tu, i od 1. disciplesa, a uostalom i svaka strategija koja je ikad izašla imala je undeade, i onda oni odluče da ih sad neče bit, ma....

Tricerotaps
18-12-2007, 21:06
bah, nema undeada, vazno da su oni vilenjake stavili :nonono:

Arbiter of Change
18-12-2007, 22:39
Undead i Dwarfovi - 2 najjače rase i onih ih rezerviraju za ekspanzije... peh. :D

Master_of_Soup
19-12-2007, 12:02
Bolje sprida 3 deatha, zada one dvi šta ih sve paraliziraju i glavni nosferatu ili lich...

Lord Coldwolf
19-12-2007, 12:32
ajd dobro da se nesto pokrenulo sa tim novim screenovima :)
cekam vec dugo da to izadje

Akul
19-12-2007, 20:05
Što se tužite? Ekspanzija/e će izaći vrlo, vrlo brzo nakon D3.
Elfovi su odabrani jer su nakon završetka D2 bili najmoćnija frakcija pa su morali biti stavljeni u igru. Dwarfove su masakrirali nemrtvi a vilenjaci su im uništili sjedište kraljevstva dok su undeadove slomili demoni i patuljci a vilenjaci im nisu dozvolili da se oporave. Zbog toga je bilo očito koja će frakcija dobiti mjesto treće.

BTW, jedva čekam vidjeti Undead jedinice u novom artu. Ovaj art je kao stvoren za njih.

Akul
19-12-2007, 20:22
Novi screenovi:

Hunter i Ranged tree:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g32/skinners_hutch.jpg

Elves Attack!
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g32/battle.jpg

Rod*:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/g32/forest_warder.jpg

*U D3, Rodove može bilo tko uništiti, ali se prije toga mora boriti protiv njih.

Arbiter of Change
19-12-2007, 20:34
Bolje, bolje... jedino je interface mali previše kičast, sve su me oči zaboljele od gledanja. :)

Akul
19-12-2007, 21:03
Ajmo malo nagađati.

Resursi:
Jedan resurs je zlato i njega ne namjeravam komentirati.
Drugi je kamen. Ono, očito, služi za gradnju.
Zadnja tri su mana. Moka teorija je da će oni i dalje slućiti kao i prije: bacanje magije po mapi.
Onaj poslije kamena je, po mojoj teoriji, Magic Cards i služi za bacanje magije usred bitke.

Akul
19-12-2007, 21:10
Nagađanje o rodovima:

Ono što znamo o njima:
-kupuju se u gradu
-rodplanteri ne postoje
-mogu se boriti

Moja teorija o njihovom radu:
Kupuju se u gradu kao normalne jedinice i mogu hodati po mapi kao normalne jedinice (ipak se zovu zaštitnici). Po svemu sudeći, tamo kuda prođu i oko mjesta gdje stoje, širi se zemlja. Na putu napadaju neutralne jedinice kako bi ojačali i najbolja su zaštita protiv momaka koji napadaju i momaka koji čiji je capital *onesposobljen*.

Outmind
19-12-2007, 21:49
E zbilja, hoće li i ovaj put u capitolu bit super duper ubr jedinica?

Gledam combat screen i ne sviđ mi se. Nije u duhu disciplesa...

Lord Coldwolf
19-12-2007, 22:04
E zbilja, hoće li i ovaj put u capitolu bit super duper ubr jedinica?

Gledam combat screen i ne sviđ mi se. Nije u duhu disciplesa...


THE GUARDIAN ?

da definitivno,. to je jedno od obiljezja disciplesa

-- bilo je price da bas nece biti guardiana u svakoj misiji , u raznim gradovima., nego samo jednom glavnom,. al to su samo nagadanja.

Tricerotaps
19-12-2007, 22:05
mislim da ce zadrzati cuvare capitola. Barem se nadam.

Akul
19-12-2007, 23:13
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_Archer.jpgS- Vilenjački guardian je desno

http://www.disciples3.ru/gallery/sketch ... ch_015.jpg (http://www.disciples3.ru/gallery/sketches/sketch_015.jpg)

http://www.disciples3.ru/gallery/sketch ... ch_002.jpg (http://www.disciples3.ru/gallery/sketches/sketch_002.jpg)

Očito su tamo i dalje Guardiani.

Akul
19-12-2007, 23:27
Imam jednu lošu i jednu dobru vijest:

LOŠA VIJEST
Igra izlazi u trećem tromjesečju 2008

DOBRA VIJEST
Postoji šansa da će Nemrtvi biti uklopljeni u D3 kao potpuna rasa. Ako ne u samoj igri, onda u ekspanziji koja će vjerojatno biti polu-gotova kad izađe D3.

prcko
20-12-2007, 00:42
Iss još cemo se nacekat prije neg kaj izadje.

Dux
20-12-2007, 11:46
pa valjda ce do tada jos i unaprijediti i grafiku i gameplay, pa puno je to jos vremena u gaming industriji

Akul
20-12-2007, 15:30
Ja ne znam igru kojoj Release Date nije bio pomaknut barem dva puta.

Rang€r
20-12-2007, 15:39
što se tiče datuma pomake, to je zapravo i dobro, dotle će mnogi unaprjediti kompove(ja) a i stignu ispraviti sve bugove i ostala sr*nja...

Primjetio sam an onim slikama, od elfova, kako upgrejdaju vojnike, tamo je bila slika scouta, te zgrada koju treba kupit da se dobije hunter(neš slično uglavnom), zatim na sljedečoj slici vidim Archere :S, jel to znači da igra nije kao heroes, pa da ima samo jedan upgrejd jedinice, ili ih ima više, dakle ako je u homm hunter osnovna tier 3 jedinica, a master hunter elitna tier jedinica, jel ovdje ima više upgrejdova?

Akul
20-12-2007, 16:00
Disciples sustav je vrlo, vrlo složen a ja trenutno nemam vremena da ga objašnjavam.

Reći ću samo jednu stvar: Ne uspoređuj HoMM sustav jedinica i Disciples sustav jedinica jer nemaju NIŠTA zajedničko.

Ustvari, sumnjam da je sustav iz Disciplesa moguće objasniti. Jedini način da ga razumiješ jest taj da odigraš Disciplese.

Lord Myrkul
20-12-2007, 16:34
Disciples sustav je vrlo, vrlo složen a ja trenutno nemam vremena da ga objašnjavam.

Reći ću samo jednu stvar: Ne uspoređuj HoMM sustav jedinica i Disciples sustav jedinica jer nemaju NIŠTA zajedničko.

Ustvari, sumnjam da je sustav iz Disciplesa moguće objasniti. Jedini način da ga razumiješ jest taj da odigraš Disciplese.

o_O
sve je moguce objasnit ako se potrudis

Tricerotaps
20-12-2007, 17:39
što se tiče datuma pomake, to je zapravo i dobro, dotle će mnogi unaprjediti kompove(ja) a i stignu ispraviti sve bugove i ostala sr*nja...

Primjetio sam an onim slikama, od elfova, kako upgrejdaju vojnike, tamo je bila slika scouta, te zgrada koju treba kupit da se dobije hunter(neš slično uglavnom), zatim na sljedečoj slici vidim Archere :S, jel to znači da igra nije kao heroes, pa da ima samo jedan upgrejd jedinice, ili ih ima više, dakle ako je u homm hunter osnovna tier 3 jedinica, a master hunter elitna tier jedinica, jel ovdje ima više upgrejdova?

U prijasnjim Disciplesima je islo ovako. Pocetna jedinica (lvl1) kad skupi dovoljno experianca da levelira upgradea se automatski u jedinicu ciju si zgradu odabrao. Uzet cu primjer elfovske jedinice Scout. Kad skupi dovoljno experianca (mislim 95) postaje ili Hunter ili Watchman. Ako izgradis zgradu za Huntere, ne mozes izgraditi zgradu i za Watchmene. Napravit cu screenshot koji ce to bolje objasniti ^^

EDIT: nista od screenshota, racunalo mi se zamrzne tijekom instalacije, nemam pojma zasto
:shock:

Akul
03-01-2008, 18:36
Veseli se narode, jer novi screenovi su u postu!

Channeler building (napokon izgledaju kao žene):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... ilding.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/elven_building.jpg)

Topaz:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... d_item.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/found_item.jpg)

Gargoyle:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... rgoyle.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/gargoyle.jpg)
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... attack.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/gargoyles_attack.jpg)

Oracle summonira Verdanta?:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... erdant.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/sundancer_and%20_verdant.jpg)

Verdant, najača vilenjačka summoned beštija:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... tistic.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/verdants_statistic.jpg)

defeat:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... defeat.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/defeat.jpg)

3xElven Cavalry (army screen):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... /rider.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/rider.jpg)

Illuminiele (Guardian):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... mielle.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/illumielle.jpg)

Infernal mana:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... s_mana.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/legions_mana.jpg)

WIN:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... en_win.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/elven_win.jpg)
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... ictory.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/legions_victory.jpg)

Demons Vs. Dwarves:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... ntains.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/legions_vs_mountains.jpg)
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... tains2.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/legions_vs_mountains2.jpg)

Borba protiv deatha (nemrtve Lv. 4 jedinice):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... _death.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/battle_with_death.jpg)

?
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... eeting.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/meeting.jpg)

Slypha:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... rades2.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/units-upgrades2.jpg)

Sun Dancer:
Grove Maiden (VIŠE NE IZGLEDA KAO JAGODA!!!):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07 ... grades.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/lyon07-techdemo/units-upgrades.jpg)

Akul
20-01-2008, 14:09
Deco moja, evo vam još novosti:

Abysal Devil (Lv. 5 Demon):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella ... _devil.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella08/abissal_devil.jpg)

Archon (Lv. 4 vilenjački spellcaster)
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella08/archon.jpg

Empire Rod:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella ... re_rod.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella08/empire_rod.jpg)

Centaur (Neutralna jedinica):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/st ... ntavra.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/staryj-eskiz-kentavra.jpg)

Strider (Lv. 2 Vilenjačka meelee jedinica):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/no ... ntavra.jpg (http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/novyj-eskiz-kentavra.jpg)

Titan (Ljudska specijalna jedinica):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/render-titana.jpg

Modeus (Lv. 5 demonski spellcaster):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/render-modeusa.jpg

Card of Dragon:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/karta.jpg

Akul
24-01-2008, 16:59
http://www.Disciples3.ru
Developeri kažu da je igra skoro gotova. točnije, storyline je napisan, scenariji za sve misije također, sve jedinice i objekti su animirani i dovršeni, Elven Alliance i LoD gradovi su skoro pa gotovi i još ostaje Empire. Još samo što preostaje jest usavršavanje Interfacea, dovršavanja dijaloga, rađenju filmića i završavanjem arta.

Tricerotaps
24-01-2008, 17:01
Nema zurbe, ne zelim igru punu buggova :)

Akul
26-01-2008, 11:03
Još novih screenova:

Hag (nagađam):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_4.jpg

Modeus ili Amodeus (opet nagađam):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_5.jpg

Incubus (Lv. 4 Demon Spellcaster):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_6.jpg

Infernal Knight (ili možda antipaladin):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_7.jpg

Akul
26-01-2008, 11:14
Animacije:

Defender of Faith:
http://www.dat-media.ru/video/def_run.mov

Sun Dancer:
http://www.dat-media.ru/video/sun_run.mov

Berserker:
http://www.dat-media.ru/video/ber_run.mov

Rang€r
27-01-2008, 01:55
dobro izgleda, no ne vjerujem da ce mi zamjenit heroese :D

btw sch3l3 sta si bio mislio kad si reko da je grafika u homm 5 cartonish?

Lord Coldwolf
27-01-2008, 09:21
dobro izgleda, no ne vjerujem da ce mi zamjenit heroese :D

btw sch3l3 sta si bio mislio kad si reko da je grafika u homm 5 cartonish?

pa izgleda sve ko da si u crticu,. isto se moze reci i za WOW

Disciplesi ti imaju taj neki gothic-mracni stil i po meni je samo ta atmosfera dovoljna zasluzna da mi Disciplesi budu puno bolji od heroesa

Rang€r
27-01-2008, 15:42
[quote="Rang€r":2hefn8z1]dobro izgleda, no ne vjerujem da ce mi zamjenit heroese :D

btw sch3l3 sta si bio mislio kad si reko da je grafika u homm 5 cartonish?

pa izgleda sve ko da si u crticu,. isto se moze reci i za WOW

Disciplesi ti imaju taj neki gothic-mracni stil i po meni je samo ta atmosfera dovoljna zasluzna da mi Disciplesi budu puno bolji od heroesa[/quote:2hefn8z1]

a neznam ja igram homm 5 sve na low-end i nemam bas neki cartoon dozibljaj pogtovo ako sa necromancerima igram :D

a WoW je prica za sebe ko da je rukom crtano i bas je fora :D

Akul
27-01-2008, 16:43
a neznam ja igram homm 5 sve na low-end i nemam bas neki cartoon dozibljaj pogtovo ako sa necromancerima igram

Kakva god da ti je grafika, doživljaj je cartoon.

flander
27-01-2008, 16:49
igra dobro izgleda, bit će mi je gušt odigrat :D

Rang€r
28-01-2008, 23:25
a neznam ja igram homm 5 sve na low-end i nemam bas neki cartoon dozibljaj pogtovo ako sa necromancerima igram

Kakva god da ti je grafika, doživljaj je cartoon.

a to su ukusi, meni uz onu glazbu kad ulazim u slyana town atmosfera super da nemoze biti bolja, popratna glazba, a i sve je super vizualizirano, jos kadse uzivis, to je super :D

ali i ovo se cini da ce atmosfera biti jedno od najjacih aduta igre, podsjeca me na gothic3 koji je super atmosferu imo...

Akul
29-01-2008, 17:37
H5 Devil izgleda i opasno i zločesto. Ali ne izgleda baš mračno.

Rang€r
29-01-2008, 20:15
H5 Devil izgleda i opasno i zločesto. Ali ne izgleda baš mračno.

bas me boli en igram s infernom, prezirem ih :)

vazno meni da hunteri i master hunteri izgledaju legolas-like :D

a sharpshooteri ko neki pederi :-x

nvm dosta o OT-u

nije mi bas tolko do izgleda, ali d3 svakako izgleda bolje, al jbg ipak je i ovo u 2006. izaslo...

Akul
29-01-2008, 20:47
Art i grafika nisu ista stvar. Art je jednako dobar sada, 20 godina prije i 20 godina kasnije. A art je upravo ono po čemu je Disciples hvaljen. Grafički gledano, Disciplesi i nisu prva liga.

Akul
29-01-2008, 21:11
Ne, nikad ju nisam uspio nabaviti. Najdalje što sam ja došao bilo je čitanje priče iz jedinice i igranje Demonske kampanje u D2 engineu (i mogu vam reći: Sacred Lands ima teže mape nego Dark Propercy!)

Akul
29-01-2008, 21:41
Morat ću skinuti to prvog Veljače.

Akul
29-01-2008, 21:49
Davno sam ja prekoračio 1GB limita... pazim da ne prekoračim 5 :P

Akul
11-02-2008, 22:36
Novi Concept Art (imena su moja nagađanja i ne treba ih uzeti ozbiljno):

Oracle:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_8.jpg

Knight:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_9.jpg

Giant Spider:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_10.jpg

Cleric, Matriarch ili Prophetess:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_11.jpg

Elementalist:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_12.jpg
(Highfather, help us!)

Infernal Avenger:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/3d_13.jpg

mravojed20
11-02-2008, 23:02
Super su slike, čini mi se da je ono Squire, ne Knight. Knight će vjerojatno bit na konju. :D

Akul
11-02-2008, 23:05
1. Smatrao sam da je malo prestar za Squiera.
2. Vidio sam Squire Concept Art jednom. Ako ga ne budu mjenjali, ovo nije squire
3. Ovo bi lako mogao biti concept koji pokazuje kako bi izgledao bez konja da bi grafičarima bilo lakše nacrtati ga na konju.


a "elementalist" mi lici na neku dvorsku ludu

Ne mogu se složiti više.
Ali gledaj pozitivno: al će biti zadovoljstvo klati ove momke.

Arbiter of Change
11-02-2008, 23:08
Eh, dobro izgleda premda mi iz nekog razloga baca na Rimskog legionara (ne znam, poza ili nešto).

Rang€r
12-02-2008, 14:55
ako imaju dobar combat sistem iz prijasnjih nastavaka, zas bi ga mjenjali, nek budu ko EA i nek muzu dok se ne istosi :)

mravojed20
12-02-2008, 15:00
Sad borba liči na HoMM.

Bartuc
12-02-2008, 15:03
Sad borba liči na HoMM.

Što bi bilo dobro osvježenje... borba u Disciples 2 mi je bila loše izvedena zbog gotovo nikakvih taktičkih mogućnosti! Ako ovo kopira borbu iz HoMM-a, dobili bumo odličnu igru!

mravojed20
12-02-2008, 15:05
A ne znam, sad malo šnjofam po stranici, kasnije ću tražiti filmiće. Prvenstveno volim disajplse zbog mračne atmosfere, borba mi nije toliko bitna, znala je postati jako repetitivna nakon dužeg igranja, sve nekako na isti kalup.

Rang€r
12-02-2008, 15:08
ja nisam igro disciple, al kolko vidim po filmovima imala je i glavu i rep...

mravojed20
12-02-2008, 15:10
Ako možeš i želiš, skini si demo od dvojke, ima dva demoa, nisu teži od 200mb koliko se sjećam.

Bartuc
12-02-2008, 15:12
Strašno je repetitivna i monotona borba! Ali atmosfera, grafika i dizajn jedinica su perfektni!

EDIT: Pričam za dvojku...

mravojed20
12-02-2008, 15:20
Gledam filmiće na jutubu, ljudi ne žele vidjeti heroes sustav borbe u ovoj igri, i tu se definitivno slažem, trebali su samo proširiti i unaprijediti postojeći, šteta.

Bartuc
12-02-2008, 15:22
A ne znam, meni osobno nije pasao taj sustav borbe ali svatko ima drugačije mišljenje! Ako nikaj drugo, ostajem HoMM fanboy :D

Rang€r
12-02-2008, 15:36
! Ako nikaj drugo, ostajem HoMM fanboy :D

me 2 :D HoMM al the way
sumnjam da cu promjenit misljenje i nakon(ako) sto odigram d2

Akul
12-02-2008, 16:19
akul sto znas o samom sustavu borbe, znam da ce se likovi moci kretati, ali kako ce to sve skupa izgledati posto ne bih volio da to postane homm grid ripoff

Ovo su moja znanja (i nagađanja):

1. Jedinice će se kretati kao u HoMM-u, ali će veličina bojnog polja ovisiti o jedinicama (vjerojatno)
2. Lord i Leaderi biti će također jedinice na polju
3. Nema stackova, i dalje su sve samo individualci
4. Prema ovome screenu: http://d3.heroes-centrum.com/obr/akella/d3_Archer.jpg
Jedna strana moćže imati ukupnoi 21 jedinica koje zauzimaju samo jedno polje. Također će imati velike jedinice koje zauzimaju 2x2 polja i vrlo velike, 3x3.
Ali kako zadnji stupac ima bjelkastu boju, polje bi moglo imati maximalno 14 polja za jedinice a zadnji red bi mogao biti tamo samo za 3x3 jedinice. !!OVO JE NAGAĐANJE!!
5. Magija će se, uz castanje na Adventure mapi, sada castati i bojnom polju uz pomoć magičnih karti. Za sad se ne zna hoće li Spellcaster jedinice udarati sve neprijatelje na polju ili će castati spellove kao u HoMM4 i HoMM5 (što bi bio dobar dodatak)
6. Initiative Bar (koji ima i HoMM5) biti će u igri.
7. Lordovi i Leaderi mjenjaju izgled ovisno i equipiranim itemima

Rang€r
12-02-2008, 17:27
vidi se na kog se ugledavaju :D

ovo 7. mi je zao sto nema u HoMM5 bas me zanima kako bi mi mag izgledo sa dwarven kings setom, ili armor of forgoten hero ili pak dragon scale setom :pray:

Arbiter of Change
12-02-2008, 22:29
Meni je samo problem sa novim borbenim sistemom to što se dosta povećao broj jedinica sa koliko 1 vođa može zapovjedati (bolji mi je stari sistem sa 4-5 jedinica... više nekako bliskije i stvarno cijeniš svaku jedinicu na bojištu).

Akul
12-02-2008, 22:31
Zaboravljap na Leadership skill. Sumnjam da itko osim Lorda može popuniti sve, a ni on sam vjerojatnio ne može sve do velikog levela.

Arbiter of Change
12-02-2008, 22:35
Nisam zaboravio, ali čini mi se loš potez staviti toliki potencijalni broj jedinica i onda odrediti da ih samo 1 visoko levelani heroj može toliko zapravo i imati. Ali to nije ni bitno po meni, zato jer ono što meni tu ne leži je da se dobije osjećaj potrošnosti (prije kad bi izgubio 1 jedinicu u borbi odmah ti nije bilo baš lagano oko srca :)).

Akul
12-02-2008, 22:39
Hyper-brzi Akul odgovara:
Neće ni sada. Velik broj jedinica = veliki troškovi :boohoo:

Nije kao da si mogao zauvijek izgubiti jedinice u dvojci. Dapače, zbog Ressurectiona me nije uopće bilo briga za njih jednom kad bi dostigli maximalni level. da bar stave broj koliko maximalno puta jedinica može umrijeti, ja bih se više brinuo za njih. Ovako, više mi je žao kad mi u herojima pokolju pola vojske.

Arbiter of Change
12-02-2008, 22:41
A kako kome - meni je bilo ubitačno kad bih izgubio jedinicu u borbi dok se još bila levelala. Ali ja sam prvenstveno mislio na to koliko bi to utjecalo na sam tok borbe u kojoj si. Ako izgubiš 1 od sada maksimalnog broja nije bad zato jer ih imaš više, ali kad bi prije izgubio jednu moglo bi drastično utjecati na borbu.

Akul
12-02-2008, 22:45
Nema puno jedinica: Lord koji zauzima četiri polja, Leader, jedna ili jedna meelee jedinica koja zauzima četiri polja i par manjih jedinica koje zauzimaju jedno polje. Demoni možda pak imaju i koju 3x3 jedinicu.

Ustvari, uokoliko nema 21 igrivih polja, onda nema puno razlika u odnosu na D2.

Akul
17-02-2008, 13:35
http://img175.imageshack.us/img175/9273/disciplesnewsm02d14xn9.jpg

Po svemu sudeći, biti će in-game cutscena za sage i dijalozi za questove.

Edited by Tsumetai Ryujin:SKoristi opciju "Edit" ubuduce.

Arbiter of Change
17-02-2008, 17:20
Oho, Legion capital dobro izgleda.
2. četvrtina kažu... odlično.

Akul
18-02-2008, 18:30
Još malo novosti:

-D3 će imati random equipment generator, slično kao što je i Diablo imao
-trenutne mane u igri: Empire mana, Legion Mana, Elven Mana i Life Mana (koja sliži za liječenje). Nove mane i spellovi biti će dodani kad ekspanzije donesu nove rase
-postoje dva načina spellcastanja: stari način castanja na mapi i novi način koji zahtjeva da napravite runu, ubrizgate manu u nju i koristite ju dok se ne istroši
-veličina bojnog polja će, vjerojatno, biti random generated
-na bojnom polju se nalaze posebna polja, zvana nodovi, koja pojačavaju vaše jedinice
-bojno polje i adventure mapa neće biti sastavljeni od kvadratiča, već od šesterokuta
-poboljšan je level-up system
-priča će se sad više vrtiti oko određenih likova
-Dungeonovi su sad kao dungeonovi u RPG-ovima i sastoje se od više razina
-potvrđeno je da će UH i MC SIGURNO doći u ekspanzijama


The minimum system requirements: Windows XP/Vista; Processor AMD 3000+ or Intel Pentium 2 Ghz; 512MB RAM; ATI Radeon 9600 or NVidia (DirectX compatible) 128MB; 4GB HDD free space

Recommended: Processor AMD 4800+ or Intel Core 2 Duo 2600; 1GB RAM; ATI Radeon 1900 or NVidia 7600 (DirectX compatible) 256MB.

Izvor:
http://elveone.gametrailers.com/gamepad ... logarchive (http://elveone.gametrailers.com/gamepad/index.php?action=blogarchive)

Lord Coldwolf
18-02-2008, 20:37
sve dobre vijesti,. nadam se da nece bit hardverski zahtjevno :)

Akul
18-02-2008, 20:39
sve dobre vijesti,. nadam se da nece bit hardverski zahtjevno :)

Ako je vjerovati System Requirments (koja sam postao u gornjem postu), igra ne bi trebala biti prezahtjevna.

Outmind
18-02-2008, 20:42
Respect, pa to ja mogu na starom kompu vrtit.

Rang€r
18-02-2008, 22:40
respect pa to ja mogu na sadašnjem kompu vrtit :pray:

Da_killah
18-02-2008, 23:17
respect, pa to ću ja jedva vrtiti :)

Arbiter of Change
19-02-2008, 13:22
Oh yeah, jedva upadam u minimum. :)

Tricerotaps
19-02-2008, 19:18
Jedva cekam :D

Akul
19-02-2008, 22:27
Naš reporter donosi ne-exkluzivne screenove s bojišnice:

http://d3.heroes-centrum.com/obr/nevendaar/map01.jpg
http://d3.heroes-centrum.com/obr/nevendaar/map02.jpg
http://d3.heroes-centrum.com/obr/nevendaar/map03.jpg

Tricerotaps
19-02-2008, 22:31
Predobro.....
Pocinjem skupljat novce :D
a cini se da ce biti i taktickih fora

Rang€r
20-02-2008, 00:22
zas svi izgledaju tak nevino(g*yasto), pogotovo elfovi, nekak slabo... a na sebi nose cjela cuda...

Tricerotaps
20-02-2008, 14:12
Ma elfovi uvijek metroseksulano (da kazem g*y :P) izgledaju... dark elfovi vec ne.... ali nekako su mi ljudi uvijek bili dragi... mozda zbog healera.

Lord Coldwolf
20-02-2008, 14:27
Ma elfovi uvijek metroseksulano (da kazem g*y :P) izgledaju... dark elfovi vec ne.... ali nekako su mi ljudi uvijek bili dragi... mozda zbog healera.

zato sto su elfovi ljepsi od ljudi,. :P

u disciplesu je to jos najmane izrazeno za razliku od elfova iz drugih igara.

Tricerotaps
20-02-2008, 15:59
Istina... u Disciplesu nemam nista protiv elfova, osim grove maidena, one su iritantne.... veoma iritantne :P

Akul
20-02-2008, 17:28
Istina... u Disciplesu nemam nista protiv elfova, osim grove maidena, one su iritantne.... veoma iritantne :P

Fala Galleanu da više ne izgledaju kao Jagodice Bobice...

Tricerotaps
20-02-2008, 18:03
Hehe Jagodice Bobice :rotfl:
Ali barem obavljaju svoj posao kako spada :D

Lord Coldwolf
21-02-2008, 00:04
meni je bitno samo da nakon sto po 1000x vidim animacije napada svih jedinica postoji neka mogucnost ubrzavanja istih :)

Arbiter of Change
21-02-2008, 00:06
Istina... u Disciplesu nemam nista protiv elfova, osim grove maidena, one su iritantne.... veoma iritantne :P
Fala Galleanu da više ne izgledaju kao Jagodice Bobice...
Pa dobro ajde nisu nikada ni izgledali imberlano kao u nekim drugim igrama (mislim, nemaju "cute" sprite-ove).

Lord Coldwolf
21-02-2008, 07:23
pitanje iz DS2:
infernal knight (zadnji upgrade mele unita od legiona)
za njega pise da se regenerira,
kada se to desava , posto ja nisam nikakve razlike primjetio izmedju njega i obicnih "neregenerirajucih" unita

dok je ozjeden i pritisnes END TURN(ne u borbi) tipku infernal knight ti se za kojih 10-15% vise izlijeci od ostalih jedinica.

Tricerotaps
21-02-2008, 13:53
Istina... u Disciplesu nemam nista protiv elfova, osim grove maidena, one su iritantne.... veoma iritantne :P
Fala Galleanu da više ne izgledaju kao Jagodice Bobice...
Pa dobro ajde nisu nikada ni izgledali imberlano kao u nekim drugim igrama (mislim, nemaju "cute" sprite-ove).

Ma sprite im je odlican... ali animacija prespora, i dojadi nakon sto je pedeset puta odgledas..... a nisam ljubitelj quick combat/instant resolve jer melee jedinice ginu ko lude tamo :P

Arbiter of Change
21-02-2008, 14:03
To da, premda sam ja više zamjerki imao na užasne glasove koje su neke od jedinica imale i općeniti nedostatak "...wow" efekta kao kod ostalih rasa. :D

Tricerotaps
21-02-2008, 14:14
A sto ja znam, sto me u disiples 2 razocaralo je jedna te ista animacija, sto nema nekog jauka kada jedinica umre neg ju otpuse vjetar :, zvukovi su nepostojeci, volio bih da stave i govor/glas kada se pojave dijalozi u kampanjama, da mapa nije toliko sarena. Da itemi/orbovi ne trose red kad se upotrebljavaju, to me jako iritira jer 90% itema kad napokon skupis featove da ih upotrebljavas postaju beskorisni (pod tim ne mislim na oruzja, cizme, bannere i sl neg iskljcivo na iteme koji se upotrebljavaju u samo bitci).
Jer, npr stvarno mi dobro dodje summoniranje Lizard Warriora protiv lvl 18 inquisitora, nema sto. Mogli su bar staviti da je summon 75% lvl-a heroja ili tako nesto....

D3 itekako obecava, i nadam se da ce svaka jedinica imati bar 3-4 razlicite animacije za napad/obranu/castanje...

Arbiter of Change
21-02-2008, 14:20
Mene isto nedostatak zvukova, ali ne nužno onih u kampanji (oni odlični uvodi između misija su mi dovoljno, a i prostor se da bolje iskoristiti) nego su inače neke jedinice imale iritantne glasove. Po meni mapa nije šarena nego zbog odlične 2D kvalitete izgleda malo prenatrpana i teško je vidjeti pojedine stvari (znam da sam kasnije palio one zastave kako bi vidio stackove na karti). Definitivno se slažem sa predmetima, ali ja ionako gotovo nikad nisam koristio te 1-shot predmet osim za liječenje. Mene kod borbe iritira to što se ne vidi grafički u kakvom je stanju jedinica (da kleči kad je nisko sa zdravljem i to)... inače mi je dosta fora ono "zameo ih vjetar". :)

mravojed20
21-02-2008, 14:23
Ajde sad su u 3Du, nebi trebalo biti preveliki problem animirati tako nešto.

Zameo ih vjetar je po meni super, pogotovo kad umre neko iz empirea ili od undeada.

Tricerotaps
21-02-2008, 16:18
Nisam rekao da nije, ali ja zelim bolno jaukanje ut to hehe

Akul
21-02-2008, 17:15
Nisam rekao da nije, ali ja zelim bolno jaukanje ut to hehe

Sudeći po jednom D3 traileru, i dalje će biti "omeo ih vjetar" animcaija... osim ako to nisu promjenili što je lako moguće jer je filmić star više od godinu dana.


Anyway, par novosti:
-kada leveliraju, leaderi i lordovi sad povećavaju svoje statove po korisnikovom izboru, kao u većini RPG-ova
-thiefovi imaju dvije uloge: 1. istu kao u prethodnicima 2. Leaderi specijalizirani u izbjegavanju napada (ako imaju jedinice, ne mogu vršiti prvu ulogu)
-kako leveliraju, rodovi postaju bolji u asimilaciji okolice (i samo da ponovim: rodovi su sada beštije koje hodaju po mapi i štite osvojenu zemlju)
-prva ekspanzija će donijeti undeadove i developeri već rade na njima. Godinu dana nakon izlaska D3, obadvije ekspanzije bi već trebale biti izdane


Izvor: http://elveone.gametrailers.com/gamepad ... &id=252143 (http://elveone.gametrailers.com/gamepad/index.php?action=viewblog&id=252143)

Arbiter of Change
22-02-2008, 14:09
Anyway, par novosti:
-kada leveliraju, leaderi i lordovi sad povećavaju svoje statove po korisnikovom izboru, kao u većini RPG-ova
-thiefovi imaju dvije uloge: 1. istu kao u prethodnicima 2. Leaderi specijalizirani u izbjegavanju napada (ako imaju jedinice, ne mogu vršiti prvu ulogu)
-kako leveliraju, rodovi postaju bolji u asimilaciji okolice (i samo da ponovim: rodovi su sada beštije koje hodaju po mapi i štite osvojenu zemlju)
-prva ekspanzija će donijeti undeadove i developeri već rade na njima. Godinu dana nakon izlaska D3, obadvije ekspanzije bi već trebale biti izdane
- Baš me zanima koji će se to statsi moći povećavati, posebno zato jer Disciples ne koriste standardne atribute kao u većini ostalih naslova.
- Odlične vijesti za thiefove preda su mi i do sada bilo u službi zbog špijunaže ili bar trovanja.
- Još jedan poboljšan element... proceed....
- Ovo me malo buni jer se moram zapitati zašto već rade na njima umjesto da što prije izdaju samu igru? Eh, ti izdavači...

Akul
22-02-2008, 16:44
- Ovo me malo buni jer se moram zapitati zašto već rade na njima umjesto da što prije izdaju samu igru? Eh, ti izdavači...

Što će drugo grafičari raditi kad je D3 grafički završen? Svaki put kad nečiji posao na igri završi, oni se bacaju na ekspanziju ili nastavak dok ovi dovršavaju.


- Baš me zanima koji će se to statsi moći povećavati, posebno zato jer Disciples ne koriste standardne atribute kao u većini ostalih naslova.

Vitality, Strength, Intellect, Agility i Dexterity.

Kao što se može vidjeti s ovog screena:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/vsadnik.jpg

Arbiter of Change
22-02-2008, 16:49
Mislio sam ako rade na nečemu drugom osim same grafike kod ekspanzija.
Moj bed, nisam vidio (ili sam zaboravio) tu sliku. :)

mravojed20
22-02-2008, 19:00
[quote]- Ovo me malo buni jer se moram zapitati zašto već rade na njima umjesto da što prije izdaju samu igru? Eh, ti izdavači...

Što će drugo grafičari raditi kad je D3 grafički završen? Svaki put kad nečiji posao na igri završi, oni se bacaju na ekspanziju ili nastavak dok ovi dovršavaju.


- Baš me zanima koji će se to statsi moći povećavati, posebno zato jer Disciples ne koriste standardne atribute kao u većini ostalih naslova.

Vitality, Strength, Intellect, Agility i Dexterity.

Kao što se može vidjeti s ovog screena:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dtf/vsadnik.jpg[/quote:12qbxgf2]

Predobro, ima više slotova za oklop nego Oblivion FFS :D

Stvarno su pojačali RPG elemente, sve mi se više sviđa.

Tricerotaps
22-02-2008, 19:16
Samo da ne naprave FF s ovim haha
Ali svidjaju mi se novotarije, podici ce tezinu i definitivno raznolikost igre

Akul
22-02-2008, 21:26
Anyway, zna li itko što znači onaj dijagram ispod atributa i iznad parametara?

Lord Ragnarok
22-02-2008, 23:00
pod uvijetom da su to tipovi magija (crna, zemlja, zrak etc) koliko si orijentiran prema kojoj, tj sto ti je veci lvl neke magije to ti je crveni 6-erokut vise izduzen u njenom smjeru

Lord Coldwolf
23-02-2008, 00:33
Anyway, zna li itko što znači onaj dijagram ispod atributa i iznad parametara?


Lord ragnarok ti to sigurno ?
ja mislim da dijagram pokazuje odnos medu atributima(intelect,vitality,str,dex,agility) :)
aniway bas mi se svida dijagram :D

Lord Ragnarok
23-02-2008, 00:55
nope, kazem pod uvijetom, ne da je to sigurno. mozda i je ovo sta si ti rekao (da pokazuje atribute).

i da, slazem se. bas je fancy

mravojed20
23-02-2008, 10:36
Najvjerojatnije označava nešto u vezi tipova mane u igri.

Arbiter of Change
23-02-2008, 11:14
Ja i dalje tvrdim da je to neki resistance ili općenita naklonjenost prema elementima. :)

Akul
23-02-2008, 11:14
ja mislim da dijagram pokazuje odnos medu atributima(intelect,vitality,str,dex,agility)

Ima 5 atributa i 8 sličica oko dijagrama tako da sumnjam da je to to.
Mislim da je Lord Ragnarok u pravu... ovo vjerojatno pokazuje koliko je heroj dobar u ponekim efektima magije.

Akul
23-02-2008, 16:17
Novosti:
-U D3-u neće biti arkanđela
-igra će biti modabilna
-dodavanje novih jedinica biti će moguće pomoću modova
-da bi leader mogao uzeti određeni skill na level-upu (pathfinding, leadership, weapon-master...), atributi mu moraju zadovoljavati određene kriterije
-određeni leaderi imaju exkluzivne skillove (npr. Camping skill mogu imati samo wariori)
-na bojnom polju, jedinice će imati ZoC (Zone of Control) oko sebe. Neprijateljske jedinice (osim ako im to nije ability) ne mogu proći kroz ZoC što povećava taktički element u igri i štiti archere i spellcastere of neprijatelja
-rod ima 3 levela koje može dostići
-mape će i dalje imati Optional Questove uz Main Quest
-Thief dobiva Experience svaki put kad počini neku akciju (krađa, trovanje, assasination...)
-neće svi leader počinjati s istom količinom Leadership pointsa
-mapa Nevandaara će biti uključena u igru, a možda ćemo ju vidjeti i prije nego što sama igra izađe

Izvor:
http://elveone.gametrailers.com/gamepad ... &id=253933 (http://elveone.gametrailers.com/gamepad/index.php?action=viewblog&id=253933)

Arbiter of Change
23-02-2008, 16:27
Drago mi je da konačno čujem za ZoC jer sam se baš pitao kako će sada melee ekipa štititi ranged.
Mods FTW, naravno.

Tricerotaps
23-02-2008, 23:15
Nema archangela?? WTF?
Nisu fora izgledali ali njihov napad je bio lud :D
Osim ak ne mislis na rod plantera, mada nije ni on los :P

Lord Coldwolf
24-02-2008, 01:20
Nema archangela?? WTF?
Nisu fora izgledali ali njihov napad je bio lud :D
Osim ak ne mislis na rod plantera, mada nije ni on los :P
archangel ti je bio rodplanter .,.dakle njih nema.

Angeli su valjda ostali.

Akul
24-02-2008, 09:42
Sudeći po concept artovima, anđeli su ostali.
Inače, mislim da su svi rodplanteri izbačeni.

Akul
25-02-2008, 21:14
Novi screenshoti:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/d3_new06.gif
(čini se da više nećemo morati previše klikati da vidimo profite)

http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/d3_new02.gif
(mages Guild izgleda kao i prije)

http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/d3_new03.gif
(nadam se da vilenjački capital bolje izgleda in-game nego na screenu)

http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/d3_new04.gif
(čini se da ćemo imati puno novih spellova u ovoj igri)

Elf Charger
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/d3_new05.gif
(znači, i jedinice imaju atribute i inventorij... zanimljivo... osim ako ja negdje nisam pogriješio, ali siguran sam da sam čuo da je ova jedinica zamjenila Centaur Chargera)

Banditov dwelling (vilenjačka lv. 3 wild ranged jedinica)
http://d3.heroes-centrum.com/obr/dat08/d3_new01.gif
(znači, sada se mogu zaključati pojedinačni dwellinzi, a ne samo po levelu kao u jedinici i dvojci; također, ovo pokazuje da će postojati posebne mape za plemenitaše i divljake)

Tricerotaps
25-02-2008, 21:53
igra obecava, svidja mi se sto ce i jedinice imati iteme, mala je sansa da ce suprotnicki heroji imat iste iteme na jedinicama. Definitivno dodaje raznolikosti i tako samoj kvaliteti igre :D

Akul
25-02-2008, 21:55
igra obecava, svidja mi se sto ce i jedinice imati iteme, mala je sansa da ce suprotnicki heroji imat iste iteme na jedinicama. Definitivno dodaje raznolikosti i tako samoj kvaliteti igre :D

A kako igra ima Random Item Generator, mala je šansa da ćemo naići na iste iteme.
Ovo pak dovodi do novog pitanja: kuda idu itemi kad jedinica umre? Uokoliko idu pobjednicima, onda će nakon 100 borbi inventoriji biti VRLO pretrpani.

Arbiter of Change
26-02-2008, 09:17
Možda ne dobijaš sve predmete nego možda možeš izabrati samo nekoliko (kao u prijašnjem kad na kraju misije u kampanjama možeš izabrati heroja i predmete koje prenosiš u iduću misiju).

Akul
26-02-2008, 18:41
Jedinice ipak neće nositi iteme.
Navodno su diskutirali o tome i ugradili u igru da vide kako će funkcionirati, ali su odustali (najvjerojatnije zbog balansirajućih razloga). Interface još nije promjenjen što je razlog zašto smo imali ovakav screen.

Ipak, zanimljivo je da su razmišljali o ovome te možda nije nemoguće da ovo bude feature budućeg proizvoda. Za sad, igra će preživjeti bez ovoga.

Tricerotaps
26-02-2008, 19:46
Vec vidim mod koji to dodaje :D

Arbiter of Change
26-02-2008, 22:20
Ovaj put će modovlje razvaljivati kad su prešli na modele (prije nije baš išlo sa spriteovima). :)

Akul
27-02-2008, 17:30
-Healing jedinice će i dalje moći liječiti samo na bojnom polju
-Death i Rune mana će biti dodane u ekspanzijama (nadam se da neće opet biti problem kao nakon RotE-a: da nova mana bude korisna jedino novoj frakciji)
-ono što smo smatrali elementalistom je ustvar Archmage (fala Bogu da se njegov izgled mjenja ovisno o itemima jer inače nikad više ne bih igrao s carstvom...)
-kad se jedinice upgreadaju, mogu postati "Big units" (kao kad squire postane cavalry)
-sve jedinice, i velike i male, na bojnom polju zauzimaju samo jedno polje (zbog ZoC-a, nije ni potrebno da zauzimaju više). Veličina jedinice je važna samo za leadership skill (morat ću pitati developere kako će ovo biti riješeno ako jedinica postane velika a leader nema dovoljno Leadership pointsa)
-novi editor je bolji i raznolikiji opcijama nego onaj iz starijih nastavaka što znači da će fan-made mape biti raznolikije. Ali nemojte očekivati editor s moćima kao H3:WoG, H4 i H5.

BTW, uokoliko imate pitanja za developere, postavite ih ovdje pa ću ih postati na njihovom forumu kao jedan post dok su oni još dobre volje. Ipak, uzmite u obzir da 50% pitanja vjerojatno neće biti odgovorena.

Akul
01-03-2008, 09:35
AKUL TIMES

-ima 7 slotova za odjeću leadera
-1-3 jedinice mogu se prenositi s mape na mapu u sagi
-glavni lik u kampanji: anđeo Innoel (otprije znamo da će past u ljubav s jednim od bogova, vjerojatno Bethrezenom)
-10 skirmish mapa
-filmići i cutscene bit će u igri
-SHARED INVENTORY za neke od jedinica (što god to značilo)
-neke od novih jedinica: sirens (očito nije isto kao mermaid), servant of darkness

Akul
08-03-2008, 18:15
D3 scena bila je tiha posliednjih dana tak oda za sada imamo samo ovu polu-novost:

Postoji šansa da se pojave nove Leader klase u ekspanzijama (kao dodatak trenutnim Fighter, Mage, Scout i Thief klasama).

Jimmy The Hand
11-03-2008, 12:00
D3 scena bila je tiha posliednjih dana tak oda za sada imamo samo ovu polu-novost:

Postoji šansa da se pojave nove Leader klase u ekspanzijama (kao dodatak trenutnim Fighter, Mage, Scout i Thief klasama).


Lijepo lijepo...

Znamo sta su Disciples.... Recimo ja sam recenzirao Disciples 2 u PC Playu i napravio beta shock. hehe... Nadam se da se netko sjeca tih tekstova! LOL

Naravno kupit cu D3 cim izadje... kao i Jagged Alliance 3 hehe

Rang€r
11-03-2008, 14:09
imam pitanje u vezi d2...

ugl, uskoor cu dobit igru pa me zanima bi li trebo kakav patch skinut, gluposti, da se odma pripremim :)

Akul
11-03-2008, 17:51
Uokoliko nabaviš Gold (onaj sa svim ekspanzijama), ne.

Rang€r
11-03-2008, 18:05
ne gold, obican...

Akul
11-03-2008, 18:07
http://www.disciples2.com
ima patcheve, ako se ne varam.

BTW, je li to običan ili "Rise of the Elves" (iliti s ili bez ekspanzije koja donosi vilenjake)?

Akul
13-03-2008, 23:19
Novosti:
-službena stranica http://www.disciples3.ruSod sada će svaki tjedan izdavati newsletter koji će govoriti o igri. Ovomjesečne teme su:

Odite na stranicu: http://www.disciples3.ru/news/news_eng_1.htmSi pročitajte nwesletter iz prve ruke (preporuka) ili pročitajte sažetak:

-piše nešto o Hex sustavu borbe, ali ništa posebno
-jedino vilenjaci žive sretan život u Nevandaaru. Ljudi još liječe rane koje su im vilenjaci zadali, patuljci su se zavukli još dublje u planine a legije... su ostale iste: žele poklati sve živo i neživo.
-glavni junak Legijske kampanje je Haarhus, Bethrezenov avatar. Njegov život vrti se samo oko izvršavanja zadataka koje mu njegov bog da. Ali, za razliku od drugih demona, Haarhus je i dalje zadržao nešto od svojeg identiteta.
Bethrezen ga šalje da zarobi Inuel koju su viši bogovi poslali da završi rat u Nevandaaru. I tako, dok on putuje s njom kroz svete zemlje, počinje se prisjećati svoje prošlosti i unutarnje borbe ga proganjaju od kojih je najveća: Služiti svome gospodaru ili obaviti nešto što je ostalo neobavljeno dok je još bio živ.

Novi screenovi i artwokovi:

http://www.disciples3.ru/images/screens/screen_3.jpg
http://www.disciples3.ru/images/screens/screen_4.jpg

Haarhus:
http://www.disciples3.ru/images/screens ... _demon.jpg (http://www.disciples3.ru/images/screens/haarhus_demon.jpg)

Vilenjački grb:
http://www.disciples3.ru/images/screens ... blazon.jpg (http://www.disciples3.ru/images/screens/elven_blazon.jpg)

Wishmaster
13-03-2008, 23:46
Sve bu dobro samo da od priče ne napraviju sapunicu....
A onaj hex grid je RUŽAN...i još onda pobojan ko neki cirkus...

Akul
14-03-2008, 17:15
Važna je funkcionalnost, a ne ljepota. Ovo je i dalje prvenstveno TBS.
To, a i vjerojatno će postojati opcija da se isključi hex-grid.

Akul
15-03-2008, 08:53
Uz mjesečni Newsletter, dolazi i mjesećni Diary iz .Dat-a. Pa, evo novih screenova:

Screenovi:
Za razliku od Ubisofta i Nivala, SFI i .Dat nisu potpuno prešli na filmiće u svojoj igri:
http://img329.imageshack.us/img329/1278/shot0011au5.jpg
http://img182.imageshack.us/img182/5608/shot0013lo5.jpg

Landscape je lijep:
http://img174.imageshack.us/img174/1728/shot0000ga8.jpg

Link do prevedenog dnevnika:
http://elveone.gametrailers.com/gamepad ... &id=265026 (http://elveone.gametrailers.com/gamepad/index.php?action=viewblog&id=265026)

Rang€r
15-03-2008, 10:44
evo jos malo, procjenjujem da cu se u ponedjeljak igrat d2 :)

ugl ima 1gb i nes sitno pise samo disciples 2, tako rodak kaze :p

Rang€r
17-03-2008, 18:14
evo doneso rođak na dva CD-a disciples 2, idem sad instalirat i probat :D

P.S. Gold version :D kak je ljepo vidjet na autorunu disciples 2 dark prophecy, d2 guardians of light, d2 servatns of darkness tak nekak ide nisam popamtio xD mada neznam sta to znaci osim da su expanzije vec se vidi da je igra dobra :D

P.P.S.damn nema elfova, a to gold verzija :(

Akul
27-03-2008, 00:00
P.P.S.damn nema elfova, a to gold verzija

Postoje dvije Gold verzije (Galelan's Return i Rise of the Elves Gold). Zato sam te i pitao ono pitanje.


Anyway, nabavio sam zadnje 3 vilenjačke misije. Možete ih downloadati ovdje:

http://www.2shared.com/file/3048886/59d ... usade.html (http://www.2shared.com/file/3048886/59dd510/The_Alliance_Crusade.html)

Akul
27-03-2008, 00:17
Novi interview se pojavio na netu. Možete pročitati cijeli na ovom linku:
http://news.filefront.com/gaming-today- ... naissance/ (http://news.filefront.com/gaming-today-qa-akellas-mariana-vashurina-discusses-disciples-iii-renaissance/)

ili možete pročitati sažetak:

-zamjena za Rodplantere se zove Land Guardian
-level-up heroja sad ovisi i o herojevim akcijama
-novi resursi su kamen i miro (god's favour)
-za castanje spellova koriste se Magic Cards i Runes. Karte su jedinstvene čarolije koje se mogu naći samo istraživanjem mape. Rune služe kao pomoć tijekom bitki i mogu se proizvesti putem čarolija
-kampanje se nastavljaju jedna na drugu ali nije potrebno igrati po redu
-sve jedinice mogu koristiti inventorij (neka ti developeri više odluče je li inventorij za heroje ili za heroje i jedinice!!)
-da bi se koristili magični artefakti ili rune, heroj treba imati dovoljno veliki intelekt
-artisti su napravili modele 150 jedinica i preko 170 građevina i drugih objekata
-igra bi trebala izaći u trećem kvartalu ove godine

Novi screenovi:
Healing Wessel:
http://img185.imageshack.us/img185/7295/shot0020tu0.jpg

Imperial Knight (carska lv3 meelee jedinica):
http://img185.imageshack.us/img185/6798/shot0004aw1.jpg

Okoliš:
http://img185.imageshack.us/img185/7323/shot0028px1.jpg
http://img185.imageshack.us/img185/2244/shot0021ys6.jpg

Summon Ent runa:
http://img185.imageshack.us/img185/8132/shot0012hl7.jpg

Akul
27-03-2008, 11:12
Kako je level 1, znači da je to posebna verzija koja je tamo samo da bi neprijatelji izgledali raznolikije. Bilo je toga i u dvojci.

Outmind
27-03-2008, 18:48
Pa da, vidiš da mu treba 550 exp do lvl 2. Sjeti se titana kod ljudi.

Akul
13-05-2008, 18:10
Gameplay video (na žalost, jezik je ruski pa nećete razumjeti ni riječi):
http://nevendaar.3dn.ru/news/2008-05-10-77

kulamasta
15-05-2008, 01:59
@Akul

Sto na Celestial Heavens ne stavite kakav odjeljak o Disciples serijalu i o novom Kings Bounty?

Rang€r
15-05-2008, 09:43
predobro izgleda, igro sam dvojku, dobra je, al sad me više želja uhvatila za HoMM V :)
btw, jel zna neko ruski pa može reč šta otprilike ovaj govori?

Akul
15-05-2008, 16:01
Sto na Celestial Heavens ne stavite kakav odjeljak o Disciples serijalu i o novom Kings Bounty?

To bi trebao pitati Angelspita, administratora CH-a, ne mene. Ja samo uploadam mape tamo.
Mada Disciples teško može biti prihvaćen jer nema veze s HoMM serijalom, mislim da bi KB:L mogao biti prihvaćen jer je HoMM nastavak originalnog KB-a. Možda dodatna stranica za KB:L bude dodana kad se igra pojavi posvud po svijetu, ali ja nisam onaj koji zna te informacije.

Rang€r
15-05-2008, 22:55
šta je kings bounty iliti kb? :S

Akul
15-05-2008, 23:26
šta je kings bounty iliti kb? :S

King's Bounty (KB) je stara igra koju je napravio 3D0/NWC, isti ljudi koji su stvorili HoMM.
Prvi HoMM je, može se reći, nastavak te igre, ali imaju nekoliko razlika.
U KB-u, bitke su bile čisti TBS kao u HoMM-u, dok je Adventure mapa bila RTS (koliko sam čuo).
Također, gradovi su služili samo za kupovanje vojnika. U njima nisi mogao ništa graditi.

King's Bounty: Legends (KB:L) je nastavak te igre, koju radi neki drugi tim (naravno, Ruski... ipak je ovo FTBS). Igra je već izašla u Rusiji.
Za više informacija, posjeti službenu stranicu: http://www.kings-bounty.com/eng/

Cthulhu
16-05-2008, 13:38
super,dvojku sam obozavao :D

Akul
31-05-2008, 09:49
Prethodni filmić sa subtitlovima i par screenova (obavezno pogledati!):
http://elveone.gametrailers.com/gamepad ... &id=299223 (http://elveone.gametrailers.com/gamepad/index.php?action=viewblog&id=299223)

BTW, sviđa mi se što možeš prvo pomaknuti archera, maga i supportera i onda obaviti potez

Još screenova:

Biranje rase (ovo nije Lord, ovo je kao onaj stup kad birate rase u D2):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-01.jpg

Klerik (Empire Lv. 2 Helaer):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-02.jpg

Empire Warior Leader (da, Pegasus Knight je postao žena):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-03.jpg

Mala ide u pustolovine svog života:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-04.jpg

Battle Screens:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-05.jpg
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-06.jpgS(Me crush bug...)
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-07.jpgS(Kad mag jede grah...)
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-08.jpg
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-09.jpgS(grid je toogable [uključuje se i isključuje po želji])
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-10.jpg
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-11.jpg
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-12.jpg

??
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-13.jpg

Wher in the Hell am I?!
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-14.jpg

My idol:
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-15.jpg

Hag (Legion Lv. 2 Spellcaster):
http://d3.heroes-centrum.com/obr/lki/kri08-16.jpg

mravojed20
31-05-2008, 10:12
Sve izgleda tako mračno i atmosferično, jedva čekam ovo. Dobro je što se može isključiti grid, tako mi više odgovara. Žao mi je samo što neće biti Undeadova dok ne dođe ekspanzija.

Wishmaster
31-05-2008, 19:13
Odlično bu...samo nek lepo srediju kaj nebu bagovlja i nek bu dobra priča...
mala zamjerka: zakaj v svakoj drugoj igri forsiraju te gridove koji se vide (istina da se more skriti ali se i dalje vidi dok selektiramo ili ciljamo nekoga) i one gluposti kaj se sve svetli oko označenog heroja na mapi...to sve se treba svesti na najmanju moguću mjeru,stalno imam neki osjećaj dok vidim to crveno plavo da bude neko zvadil svjetlosni mač i opalil...nadam se da se bude ona traka koje pokazuje ko je na redu za potez mogla maknuti...
Sve u svemu veri gud igra..pogotovo ona atmosfera..

Akul
31-05-2008, 19:23
mala zamjerka: zakaj v svakoj drugoj igri forsiraju te gridove koji se vide (istina da se more skriti ali se i dalje vidi dok selektiramo ili ciljamo nekoga) i one gluposti kaj se sve svetli oko označenog heroja na mapi...to sve se treba svesti na najmanju moguću mjeru,stalno imam neki osjećaj dok vidim to crveno plavo da bude neko zvadil svjetlosni mač i opalil...nadam se da se bude ona traka koje pokazuje ko je na redu za potez mogla maknuti...

Zato jer je ovo prvenstveno strategija a stratezima je važnija funkcionalnost neko ljepota.

Wishmaster
31-05-2008, 19:58
Eh..pa i meni je važnija funkcionalnost ali igra ima takakv nekakav tamni štih pa mi baš ne paše da su složili tak upadljivi "star-wars-like-ili-kak-već" grid i to selektiranje..ali opet to je samo moje mišljenje tak da ono...
Nema tolko beda za to jer igra je valjda ostala na razini dvojke kaj se tiče priče i zanimljivosti. :thumbs2: