PDA

Pogledaj cijelu verziju : OkultizaM



Stranica : [1] 2

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 19:15
Evo da započnem raspravo,potaknut jučerašnjim topicom o sotoni,o okultizmu i sličnim stvarima.Šta vi mislite o tome?Ja osobno se jako zanimam za to te imam raznorazne knjige o tome(prizivanje duhova,demona,čarolijama i slično).I bilo bi lijepo da neko podjeli neka svoja mišljenja o tome.Makar neki tvrdili da je to glupost i da to ne postoji,uvijek se nađe neko "čudo"(čitaj egzorcizam,stigmate,kipovi koji plaču hrvavim suzama itd.) koji potvrdi suprotno...A posebno se zanimam za duhove za koje tvrdim da (ne) postoje(jako puno dokaza ima o tome,makar ja tvrdim da je to na bazi ljudske psihe).
Molim da se ne locka ovaj topic iz razloga da je glup,te molim da ne bude flejmova ni vrijeđanja.

Kenyi
23-10-2006, 19:32
pa nemogu to objasniti ali ne vjerujem.

Helena
23-10-2006, 19:35
A ne znam. Nije baš da vjerujem u to, ali mi je sve to skupa vrlo zanimljivo.

Worthaur
23-10-2006, 19:39
Nevjerujem u to.

Scuderia
23-10-2006, 19:44
ljude je oduvjek pricalčilo nešto mistično,puno tajni,zagonetno

Helena
23-10-2006, 19:45
ljude je oduvjek pricalčilo nešto mistično,puno tajni,zagonetno

Naravno. Zato jer ljude sve zanima, po prirodi su znatiželjna bića. Žele objasniti čak i ono što ne mogu. Zato ih takve stvari privlače.

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 19:46
i da već duže vrijeme tragam za Satanic Ritualsima(od LEVeya) te ako ko ima bi mi mogo uploadat link za to ili ako ima koju drugu okultnu e-knjigu,ako lčete ja vam mogu uploadat neke(npr. od Fausta)

Helena
23-10-2006, 19:47
i da već duže vrijeme tragam za Satanic Ritualsima(od LEVeya) te ako ko ima bi mi mogo uploadat link za to ili ako ima koju drugu okultnu e-knjigu,ako lčete ja vam mogu uploadat neke(npr. od Fausta)

Tražila sam tu, ali nisam uspjela naći. Ima nekih opisa, izvadaka iz knjige, ali cijelu knjigu nisam našla.

olio
23-10-2006, 19:49
jel znate ovo

čovjek koristi oko 10% svojeg mozga maksimum uglavnom manje ali ako bi
koristili

20% imali bi telepatija i telekineza
40% regeneracija i koncentriranje energije
70% letenje (ne lebdenje)

Sterpo
23-10-2006, 19:49
u vezi s kipovima koji plaču- je neko gledao mućke kako je delboy zeznuo novinare voda se skroova cijedila na kip i svi su mislili da plače
možda se to dogodilo i negdje drugdje a drugi misle da je to čudo :)

Arbiter of Change
23-10-2006, 19:50
Meni je to poprilično zanimljivo, ali kako definiraš nadnaravno? Savijanje i oblikovanje stvarnosti? Ali je ti onda stvarno stvarnost? 8)

Problem je šta ako vjeruješ u nešto nadnaravno, to je usko povezano s nečim drugim tako da prihvaćaš i to. ..... komplicirano. :rotfl:

Helena
23-10-2006, 19:50
jel znate ovo

čovjek koristi oko 10% svojeg mozga maksimum uglavnom manje ali ako bi
koristili

20% imali bi telepatija i telekineza
40% regeneracija i koncentriranje energije
70% letenje (ne lebdenje)

Zanimljivo, ali ne znam baš. Inače, čovjek u prosjeku koristi oko 3-4 % mozga.

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 19:52
šta bi bilo da koristimo 100% mozga tek :shock:

Sterpo
23-10-2006, 19:52
dobro možda ova prva dva ali letenje :? :o

Scuderia
23-10-2006, 19:55
jel znate ovo

čovjek koristi oko 10% svojeg mozga maksimum uglavnom manje ali ako bi
koristili

20% imali bi telepatija i telekineza
40% regeneracija i koncentriranje energije
70% letenje (ne lebdenje)



ak je to istina onda je to zastrašujuće...mislim pa mi koristiom samo 10% mozga....a kad bi iskoristili 100% :o

olio
23-10-2006, 19:56
dobro možda ova prva dva ali letenje :? :oSpomoću telekineze možeš lebdjeti pa zašto onda ne bih moga letiti

A 100% ništa nije stopostotno

Helena
23-10-2006, 19:57
dobro možda ova prva dva ali letenje :? :oSpomoću telekineze možeš lebdjeti pa zašto onda ne bih moga letiti

A 100% ništa nije stopostotno

Upravo tako.

Sterpo
23-10-2006, 19:59
ma ne vjerujem u to
što manje posto mozga koristiš to duže živiš :D

olio
23-10-2006, 19:59
ma ne vjerujem u to
što manje posto mozga koristiš to duže živiš :Dpostaneš glup i onda pogineš zbog neznanja

sexy peace
23-10-2006, 20:20
Uopće nema dokaza za te telekineze i teleportacije i to nije istina.

King tiger
23-10-2006, 20:27
Uopće nema dokaza za te telekineze i teleportacije i to nije istina.

http://www.kobajagrande.com/?go=klip&fa ... istina.wmv (http://www.kobajagrande.com/?go=klip&fajl=nije_istina.wmv)S :rotfl: :rotfl:

Shala mala.

Inace mislim da svako malo pametnije bice interesuje mistika i okultizam, citao sam i ja knjige o tome, o Aleisteru Crowleyu ali sam se ohladio i uhvatio realnog svijeta :D

Sto se tice sotonizma(onaj ko za sebe misli da je sotonista) okanite se toga i radite nesto korisno za svijet.

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 20:45
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Helena
23-10-2006, 20:51
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 21:03
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

ti su ljudi bili (pre)ludi,a šta češ crkva im pomutila pamet a ni seljaci ni kraljevi nisu bili previše bistri

Jerry
23-10-2006, 21:04
ne vjerujem 8)

Arbiter of Change
23-10-2006, 21:05
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

ti su ljudi bili (pre)ludi,a šta češ crkva im pomutila pamet a ni seljaci ni kraljevi nisu bili previše bistri

Istina, ali ljudi nisu onda imali previše izbora i trebali su neki fokus da sve to izdrže.

Slično kao situacija u W40k.

Systematic Reverse
23-10-2006, 21:38
Uopće nema dokaza za te telekineze i teleportacije i to nije istina.

Helena
23-10-2006, 21:40
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

ti su ljudi bili (pre)ludi,a šta češ crkva im pomutila pamet a ni seljaci ni kraljevi nisu bili previše bistri

A jebiga, znaš Crkvu. Tada, a i sada, je u Crkvi uzeo maha simonizam. Baš je svećenike bilo briga za seljake, čim je netko krivo pogledao svećenika optužen je da je vještica, odnosno vještak. Ali pretežito su žene optuživali. A o Svetoj inkviziciji da ni ne pričamo.

Prince-Artas
23-10-2006, 21:42
opet se ovdje ide u OT. inače vjerujem u nadnaravno, inače nacizam je poznat po okultizmu

Helena
23-10-2006, 21:45
opet se ovdje ide u OT. inače vjerujem u nadnaravno, inače nacizam je poznat po okultizmu

Da, i to po puno okultizma. Što sve ti nisu isprobali...

Systematic Reverse
23-10-2006, 21:46
Ja stwarno wiše nemogu reci jel wjerujem ili ne. Owa tema me potaknula na razmišljanje :D Zanimljiwa su mi takwe stwari ali neznam baš jel su moguće,,,

Ps1ho
23-10-2006, 21:48
ti baš woliš pisat w sa w...nego, da vjerujem da ima nešto, ali se s tim nemoj zajebavat, te magija i to, nemoj, može ti se svašt desit...

Helena
23-10-2006, 21:51
ti baš woliš pisat w sa w...nego, da vjerujem da ima nešto, ali se s tim nemoj zajebavat, te magija i to, nemoj, može ti se svašt desit...

Voodo? Toga me malo strah, zapravo. :o :cry:

Ps1ho
23-10-2006, 21:53
ljepo vam kažem, nemojte se s tim zajebavat, Morgoth pametno bi ti bilo da odustaneš od tog i počneš se bavit, recimo, šahom...

m777
23-10-2006, 22:28
ljepo vam kažem, nemojte se s tim zajebavat, Morgoth pametno bi ti bilo da odustaneš od tog i počneš se bavit, recimo, šahom...
Šah je dobar. :D



To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.
To je opće-prihvaćeno, pogrešno shvaćanje Srednjeg vijeka. On zapravo i nije bio toliko mračan...

Helena
23-10-2006, 22:41
ljepo vam kažem, nemojte se s tim zajebavat, Morgoth pametno bi ti bilo da odustaneš od tog i počneš se bavit, recimo, šahom...
Šah je dobar. :D



To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.
To je opće-prihvaćeno, pogrešno shvaćanje Srednjeg vijeka. On zapravo i nije bio toliko mračan...

O ne? Crkva je prala ljudima mozak, spaljivali su ljude žive na lomačama...

Ps1ho
23-10-2006, 22:44
Alkemija 8)

Helena
23-10-2006, 22:45
Alkemija 8)

Da, svakoga tko se nije slagao s njima Crkva je proglasila heretikom. Nema razloga za zvati se Mračnim dobom, uopće.

Ps1ho
23-10-2006, 22:48
ma da di bi oni, ima tu lijepih stvari, ko na primjer vješala...

Babitz
24-10-2006, 08:31
baš je bilo kul biti kmet onda 8)
















ane :nedamiselinkatbananu

24-10-2006, 08:49
Jedno vrijeme sam tzv. istrazivo, ali zanimljivo je covijece

Scuderia
24-10-2006, 09:20
opet se ovdje ide u OT. inače vjerujem u nadnaravno, inače nacizam je poznat po okultizmu


tru,tru...ali njihov misnistar propagande(zaboravio sam kako se zove)koje je zaludio njmačku nacizmom i okultizmom ni sam nije vjerovao u to

King tiger
24-10-2006, 12:19
Goebbels, ludjak inace pobio zenu i djecu.

goGAMERo
24-10-2006, 12:51
VJERUJEM

Glass
24-10-2006, 12:59
jel znate ovo

čovjek koristi oko 10% svojeg mozga maksimum uglavnom manje ali ako bi
koristili

20% imali bi telepatija i telekineza
40% regeneracija i koncentriranje energije
70% letenje (ne lebdenje)

Zanimljivo, ali ne znam baš. Inače, čovjek u prosjeku koristi oko 3-4 % mozga.

A da vi prvo obavite istraživanje(primjerice ovako http://www.google.hr/search?hl=hr&q=10%25+brain&meta=S) možda bi onda skužili da ste u krivu :?

Dreamer Deceiver
24-10-2006, 13:37
ti baš woliš pisat w sa w...nego, da vjerujem da ima nešto, ali se s tim nemoj zajebavat, te magija i to, nemoj, može ti se svašt desit...

Voodo? Toga me malo strah, zapravo. :o :cry:

voodo je meni osobno najgori,te da biš ga radio trebaš biti ili tako pokvaren ili imat takvu snagu volje da se obistine.

@ps1ho : šahom se nebavim ali ga igram,a što se tiče toga ne vjerujem da cu odustat jer to me zanima od djestinjstva

m777
24-10-2006, 18:02
ljepo vam kažem, nemojte se s tim zajebavat, Morgoth pametno bi ti bilo da odustaneš od tog i počneš se bavit, recimo, šahom...
Šah je dobar. :D



To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.
To je opće-prihvaćeno, pogrešno shvaćanje Srednjeg vijeka. On zapravo i nije bio toliko mračan...

O ne? Crkva je prala ljudima mozak, spaljivali su ljude žive na lomačama...
Ništa se ne smije jednosmjerno gledati, pa tako ni Srednji vijek. Istina je za Crkvu, to ne poričem, ali u Srednjem vijeku je postojala i umjetnost. Npr., neke od najljepših ljubavnih pjesama su skladane u Srednjem vijeku...

Helena
24-10-2006, 18:36
ljepo vam kažem, nemojte se s tim zajebavat, Morgoth pametno bi ti bilo da odustaneš od tog i počneš se bavit, recimo, šahom...
Šah je dobar. :D



To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.
To je opće-prihvaćeno, pogrešno shvaćanje Srednjeg vijeka. On zapravo i nije bio toliko mračan...

O ne? Crkva je prala ljudima mozak, spaljivali su ljude žive na lomačama...
Ništa se ne smije jednosmjerno gledati, pa tako ni Srednji vijek. Istina je za Crkvu, to ne poričem, ali u Srednjem vijeku je postojala i umjetnost. Npr., neke od najljepših ljubavnih pjesama su skladane u Srednjem vijeku...

Točno, trubadurska poezija i te stvari. Ali ja sam navela razloge zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

m777
24-10-2006, 18:52
ljepo vam kažem, nemojte se s tim zajebavat, Morgoth pametno bi ti bilo da odustaneš od tog i počneš se bavit, recimo, šahom...
Šah je dobar. :D



To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.
To je opće-prihvaćeno, pogrešno shvaćanje Srednjeg vijeka. On zapravo i nije bio toliko mračan...

O ne? Crkva je prala ljudima mozak, spaljivali su ljude žive na lomačama...
Ništa se ne smije jednosmjerno gledati, pa tako ni Srednji vijek. Istina je za Crkvu, to ne poričem, ali u Srednjem vijeku je postojala i umjetnost. Npr., neke od najljepših ljubavnih pjesama su skladane u Srednjem vijeku...

Točno, trubadurska poezija i te stvari. Ali ja sam navela razloge zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.
A ja sam naveo zašto se ne bi trebao nazivati Mračnim dobom.

Helena
24-10-2006, 18:53
Ok, nećemo se posvađat valjda sad. Ja sam rekla da se naziva Mračnim dobom zato jer to ima veze s ovom temom. Ajde, dosta offtopica.

24-10-2006, 19:02
Morgothe ak se pocnes s tim baviti, zapadnes u sotonjare, a ti te ljudi ne puse, ne mozes van iz zajednice, smiri se, je zanimljivo ali stvarno..

Fenrir
24-10-2006, 19:05
Morgothe ak se pocnes s tim baviti, zapadnes u sotonjare, a ti te ljudi ne puse, ne mozes van iz zajednice, smiri se, je zanimljivo ali stvarno..
Da, ima Axl pravo, ako nemaš čvrste stavove da te štite od negatvinih utjecaja, to te povuće i ne pušta, vjeruj mi, s tim se likovima nije za zajebavat!!!

Dreamer Deceiver
24-10-2006, 19:14
1.prvo nisam lud da idem u sotonjare niti ih ne želim upoznat
2.hvala na brizi ali znam se brinut,znam šta je loše a šta dobro i do kud ide granica
3.što se tiče čvrstih stavova oko nečega imam ih dosta čvrstih(ne pušim ni ne pijem alkohola(ok neki put ga pijem),jer znam šta to radi)


usput sad se približava sabat(noć vještica),"blagdan" koji su ameri napravili sranje od njega.
Šta mislite o sabatu i o onome(to će znat oni koji žive na selu ili bliže) da kad u šumi dođete na križanje da se morate prekrižit jer tamo se održavaju sabati.
I je čito ko od vas knjigu od Fausta - Black Raven,nadam se da ću tu knjigu nać u pravom formau na interliberu(šanse su 1:1000000 )

olio
24-10-2006, 19:15
1.prvo nisam lud da idem u sotonjare niti ih ne želim upoznat
2.hvala na brizi ali znam se brinut,znam šta je loše a šta dobro i do kud ide granica
3.što se tiče čvrstih stavova oko nečega imam ih dosta čvrstih(ne pušim ni ne pijem alkohola(ok neki put ga pijem),jer znam šta to radi)


usput sad se približava sabat(noć vještica),"blagdan" koji su ameri napravili sranje od njega.
Šta mislite o sabatu i o onome(to će znat oni koji žive na selu ili bliže) da kad u šumi dođete na križanje da se morate prekrižit jer tamo se održavaju sabati.
I je čito ko od vas knjigu od Fausta - Black Raven,nadam se da ću tu knjigu nać u pravom formau na interliberu(šanse su 1:1000000 )moj favourite obred Sabath ahaha

24-10-2006, 19:19
Faust, e znam ja za njega, to je onog lika, kada je prodo dušu vragu, ma to smo neki dan bili vani, i bilo dosadno i pričali o takim stvarima, pa eto neko se Faust-a sjetio.
Helloween, legendarni blagdan, ja bih volio bit u SAD-u kad se to slavi( mos bacat jaja na kuce), a pravo porijeklo tog blagdana, ne znam.

kikl0p
24-10-2006, 20:03
neznam trenutno mi se neda razmisljat jer sam se sad probudio ali daj nek neko stavi neke filmice s youtubea vjerujem da ima zanimljivih

Babitz
24-10-2006, 21:20
bojite se voodoo-a :pray:

vašem strahu je uzrok neznanje i ksenofobija, jebi ga

voodoo je loš samo u filmovima i tim sranjima
gledo sma neki dokumentarac gdje je bilo neko crnačko pleme koje štuje voodoo i tako... isto tako bi neto mogao zaključit da je kršćanstvo mračno jer je u bibliji bog poklao sve ljude osim noe i njegovih :o

kaj mediji rade...

Helena
24-10-2006, 21:22
bojite se voodoo-a :pray:

vašem strahu je uzrok neznanje i ksenofobija, jebi ga

voodoo je loš samo u filmovima i tim sranjima
gledo sma neki dokumentarac gdje je bilo neko crnačko pleme koje štuje voodoo i tako... isto tako bi neto mogao zaključit da je kršćanstvo mračno jer je u bibliji bog poklao sve ljude osim noe i njegovih :o

kaj mediji rade...

Daj mi reci kakve veze ima ksenofobija s tim? :?

Ps1ho
24-10-2006, 21:40
nemojte opet o ksenofobiji...
ja vam sam kažem da je ok to malo istražiavt ali ići dublje u to je loše za vas ... :roll:

kikl0p
24-10-2006, 22:01
nemojte opet o ksenofobiji...
ja vam sam kažem da je ok to malo istražiavt ali ići dublje u to je loše za vas ... :roll:zvuci zanimljivo idem guglat

Helena
24-10-2006, 22:09
nemojte opet o ksenofobiji...
ja vam sam kažem da je ok to malo istražiavt ali ići dublje u to je loše za vas ... :roll:zvuci zanimljivo idem guglat

Ksenofobija je strah od stranaca.

DrunkyDuck
24-10-2006, 22:12
I od nepoznatog, na to vjerojatno KingMortal misli.

Helena
24-10-2006, 22:13
I od nepoznatog, na to vjerojatno KingMortal misli.

Da, ali ksenofobija se prvenstveno odnosi na ljude.

King tiger
24-10-2006, 22:18
Ksenofobija je strah od stranog.

Helena
24-10-2006, 22:41
Ksenofobija je strah od stranog.



nemojte opet o ksenofobiji...
ja vam sam kažem da je ok to malo istražiavt ali ići dublje u to je loše za vas ... :roll:zvuci zanimljivo idem guglat

Ksenofobija je strah od stranaca.

A šta sam ja rekla? :? Odnosi se prvenstveno na ljude. Nvm, ionako smo debelo skrenuli s teme.

25-10-2006, 07:46
Sam nek vrate u Pcp kad je bilo ono o vampirima, i ostalim nadnaravnim bičima :pray:

Ps1ho
25-10-2006, 14:04
jeste morali opet o ksenofobiji, a? :?

Gothmog
25-10-2006, 14:48
Khm...

1. LaVeyove rituale se može naći u obliku e-booksa,a ja mislim da sam ga vidio i u riječkoj sveučilišnoj...

2. Sotonisti modernog doba ne orgijaju,kolju životinje,niti imaju famozne crne mise...vrlinama sotonista se smatraju lukavost,inteligencija,samozatajnost,individualnos t...(ne,nisam sotonist-ne krase me te odlike :D )

3. U knjizi kojoj sam zaboravio ime,voodoo se opisuje kao spoj kemije i dobrog showa...culi ste za zombije,jel? e pa,mijesanjem njake gljive i jos necega,izaziva se obamrlost u tijelu,te stanje slicno smrti...protuotrovom se moze osoba vratit iz takvog stanja,no djelomicno ce ostati paraliziran (otuda poznato hramljanje) i izgubit ce sposobnost govora,vjerojatno i drugih stvari (otuda onaj debilni govor)...

4. Duhovi - ne vjerujem u to...sve se svodi na iskaze i neuvjerljive fotografije,koje jesu onako brrrr feelinga (uljezi,any1?),no nista vise od toga...one slike izbacivanja ektoplazme kroz nos,dokazano je da je posrijedi trik...i zasto,o zasto ti famozni čavrljavci sa duhovima,uvijek žele mračnu veliku sobu sa debelim zastorima,niti ikakvo dokumentiranje seanse...

osobno me vise zanimaju teorije o predcivilizaciji,Viracochi,piramidama,kristalnoj lubanji...itd...

Dreamer Deceiver
25-10-2006, 14:53
a kako se zvala ona obitelj kojoj se svako toliko premještali lijesovi u grobnici ?ja mislim da duhovi ne postoje da je to sve na psihičkoj bazi čovjekove psihe,uključujuči i bolesti(ako misliš ko lud da si bolestan bit češ bolestan).

Gothmog
25-10-2006, 15:03
a kako se zvala ona obitelj kojoj se svako toliko premještali lijesovi u grobnici ?ja mislim da duhovi ne postoje da je to sve na psihičkoj bazi čovjekove psihe,uključujuči i bolesti(ako misliš ko lud da si bolestan bit češ bolestan).

Očito smo čitali istu knjigu...4 lijesa,2 veca i na njima 2 dječja,jel? zar nisu napisali,logično objašnjenje-nadimanje drva,zbog vlage i inih kemijskih procesa...

Dreamer Deceiver
25-10-2006, 15:14
šta mislite o templarima ? koju su tajnu to skrivali da su postali tako bogati ?

Ps1ho
25-10-2006, 15:59
daj mi lovu i neću te ubit :D

Gothmog
25-10-2006, 16:31
šta mislite o templarima ? koju su tajnu to skrivali da su postali tako bogati ?

za svako pitanje nudim ti nešto odgovora...

"Rex Deus" i "Sveta kalež,sveta krv"-o isusu,magdaleni,njihovoj djeci,i templarima...

Obogatili su se,jer su oni bili prvi svjetovni bankari,i utemeljitelji kamata,ne kamatarenja,prvi sokol marići,itd...a i drugovanje sa masonima,je dalo utrška...tajna sa tim bogatstvom nema ništa...

Dreamer Deceiver
25-10-2006, 16:36
šta mislite o templarima ? koju su tajnu to skrivali da su postali tako bogati ?

za svako pitanje nudim ti nešto odgovora...

"Rex Deus" i "Sveta kalež,sveta krv"-o isusu,magdaleni,njihovoj djeci,i templarima...

Obogatili su se,jer su oni bili prvi svjetovni bankari,i utemeljitelji kamata,ne kamatarenja,prvi sokol marići,itd...a i drugovanje sa masonima,je dalo utrška...tajna sa tim bogatstvom nema ništa...

tako su postali jedni od većih "sila",i crkva je skužila opasnost od njih i optužila za heretizam i spalila ih na dobro nam poznat pet 13.

Gothmog
25-10-2006, 17:09
šta mislite o templarima ? koju su tajnu to skrivali da su postali tako bogati ?

za svako pitanje nudim ti nešto odgovora...

"Rex Deus" i "Sveta kalež,sveta krv"-o isusu,magdaleni,njihovoj djeci,i templarima...

Obogatili su se,jer su oni bili prvi svjetovni bankari,i utemeljitelji kamata,ne kamatarenja,prvi sokol marići,itd...a i drugovanje sa masonima,je dalo utrška...tajna sa tim bogatstvom nema ništa...

tako su postali jedni od većih "sila",i crkva je skužila opasnost od njih i optužila za heretizam i spalila ih na dobro nam poznat pet 13.

yup...jesi li znao da je priča o robin hoodu,zapravo referenca na crkvu i istinu o isusu...i da se templarske grobove moglo prepoznati po jednom motivu;lubanja se uvijek neprimjetno ugravirala,ili naslikala na grob...

25-10-2006, 18:25
Tajna o templarima:

Oni su navodno pri povratku iz krizarskog rata nasli Sveti Gral (posudu iz koje je isus pio na posljednoj večeri), postoje mnoge teorije..

Helena
25-10-2006, 20:48
Da, Vitezovi Templari su navodno znali tajnu lokaciju Svetoga Grala. Ako tako nešto uopće postoji...

kikl0p
25-10-2006, 21:06
ima teorija da je sveti gral ustvari spis isusovih potomaka koji zive u francuskoj oni su ga kao imali

25-10-2006, 21:07
Ne, kiklope moj to ti se zove Da Vincijev kod ak se ne varam,a sveti gral ti je čaša.

Lord Ragnarok
25-10-2006, 21:08
nije čaša prije nekakva posuda, tako reći; to ti je kao drveni tanjur (i je od drveta)

kikl0p
25-10-2006, 21:09
Ne, kiklope moj to ti se zove Da Vincijev kod ak se ne varam,a sveti gral ti je čaša.ne, znam o cemu pricam to je sveti gral,da vinchi je nesto slicno ali nije to to,u knjizi da vinchijev kod se spominje da su templari imali taj spis koji je govorio o identitetu djece isusa i marije magdalene

Helena
25-10-2006, 21:15
Ne, kiklope moj to ti se zove Da Vincijev kod ak se ne varam,a sveti gral ti je čaša.ne znam o cemu pricam to je sveti gral,da vinchi je nesto slicno ali nije to to

Da, da, to piše u Da Vincijevom kodu i onoj knjizi Sveta krv, Sveti gral. Da su Sveti gral zapravo posmrtni ostaci Marije Magdalene, koja je bila navodno Isusova žena, i rodila mu je kćer Saru, pa onda to obiteljsko stablo i sve te stvari...


nije čaša prije nekakva posuda, tako reći; to ti je kao drveni tanjur (i je od drveta)

Ne, vjeruje se da je Sveti gral Isusov kalež s Posljednje večere. I ne, nije to tanjur, već kalež, znači čaša. I da, drven je, jer je Isus bio tesarov sin, a i sam je bio tesar.

King tiger
25-10-2006, 21:16
Sveti gral ima 2 interpretacije

1.tesarski kalez iz kojeg je Isus pio
2.Krvna linija Isusa

Helena
25-10-2006, 21:18
Sveti gral ima 2 interpretacije

1.tesarski kalez iz kojeg je Isus pio
2.Krvna linija Isusa

Da, a sad nam reci nešto što mi već nismo sami rekli. :wink:

Babitz
25-10-2006, 21:23
Daj mi reci kakve veze ima ksenofobija s tim? :?ksenofobija je strah od nepoznatog

King tiger
25-10-2006, 21:24
Da, a sad nam reci nešto što mi već nismo sami rekli. Wink

Kad bi ti pogledala u satic pa vidila kad je poslana porukica

kikl0p
25-10-2006, 21:27
ima jos jedna zanimljivost vezana uz ovo na davincijevoj posljednjoj veceri se sad vjeruje da sa isusove desne strane sjedi maria magdalena,a do nedavno se vjerovalo da je to jedan od isusovih ucenika
http://www.kainosvgk.co.za/da%20vinci-last%20supper.jpg

Helena
25-10-2006, 21:29
Da, a sad nam reci nešto što mi već nismo sami rekli. Wink

Kad bi ti pogledala u satic pa vidila kad je poslana porukica

Da, očito smo postali u isto vrijeme, jer je tvoja poslana minutu nakon moje.



ima jos jedna zanimljivost vezana uz ovo na davincijevoj posljednjoj veceri se sad vjeruje da sa isusove desne strane sjedi maria magdalena,a do nedavno se vjerovalo da je to jedan od isusovih ucenika
http://www.kainosvgk.co.za/da%20vinci-last%20supper.jpg

Žao mi je sto ti razbijam iluzije kiklop, ali ovo je stara stvar, svi to već znaju. Ili barem oni koji su čitali knjigu, a to bi bila većina, vjerujem.

kikl0p
25-10-2006, 21:32
jbg ja ne citam knjigu samo gledam na rubu znanost, a sad vise necu spamat

King tiger
25-10-2006, 21:34
Da, a sad nam reci nešto što mi već nismo sami rekli. Wink

Kad bi ti pogledala u satic pa vidila kad je poslana porukica

Da, očito smo postali u isto vrijeme, jer je tvoja poslana minutu nakon moje.



ima jos jedna zanimljivost vezana uz ovo na davincijevoj posljednjoj veceri se sad vjeruje da sa isusove desne strane sjedi maria magdalena,a do nedavno se vjerovalo da je to jedan od isusovih ucenika
http://www.kainosvgk.co.za/da%20vinci-last%20supper.jpg

Žao mi je sto ti razbijam iluzije kiklop, ali ovo je stara stvar, svi to već znaju. Ili barem oni koji su čitali knjigu, a to bi bila većina, vjerujem.

Enivej nisam vidio tvoj post.


Treba razluciti prave mogucnosti od izmisljotina pisaca radi veceg tiraza, a to je tesko.

unknown
26-10-2006, 07:57
ima li ljudska glupost kraj? Pa čini se da nema. Ljudi su po prirodi lakovjerna bića, bog, okultizam, i razne ostale gluposti. Pa do negdje 1860 ljudi su mislili da na južnom polu postoji ulaz u zemljinu koru. Tko je zato kriv? pisci uglavnom. Oni bacaju ljudima blato u oči,i kako je jednom jedan mudar čovjek rekao "većina je često u krivu", a tu se potpuno slažem s njim...

PS. m777 u potpunosti si u pravu, ali nemoj te gledati samo europu gledajte cjeli svijet. Arapska kultura je doživljavala procvat u znanju. Postojale su javne knjižnice i preljepe zgrade, pa onda Inke, Maje i ostali narodi Južne Amerike, a o kini da i ne govorimo.

Glass
26-10-2006, 09:39
Žao mi je sto ti razbijam iluzije kiklop, ali ovo je stara stvar, svi to već znaju. Ili barem oni koji su čitali knjigu, a to bi bila većina, vjerujem.


A zašto bi većina trebala pročitati tu knjigu kada je knjiga glupa ko matun?
Tip sere o stvarima o kojima nema pojma i izmišlja stvari.

Helena
26-10-2006, 10:26
Žao mi je sto ti razbijam iluzije kiklop, ali ovo je stara stvar, svi to već znaju. Ili barem oni koji su čitali knjigu, a to bi bila većina, vjerujem.


A zašto bi većina trebala pročitati tu knjigu kada je knjiga glupa ko matun?
Tip sere o stvarima o kojima nema pojma i izmišlja stvari.

Nisam rekla da bi trebala. Rekla sam da je većina pročitala knjigu, što, budimo realni, je istina. Zar ne? Ako ti nisi čitao knjigu ili netko drugi, ok, niste. Ali većina ljudi je. Šta me napadaš odmah? Čovječe, čovjek na ovom forumu ne smije ništa reć više.

Fenrir
26-10-2006, 10:29
Žao mi je sto ti razbijam iluzije kiklop, ali ovo je stara stvar, svi to već znaju. Ili barem oni koji su čitali knjigu, a to bi bila većina, vjerujem.


A zašto bi većina trebala pročitati tu knjigu kada je knjiga glupa ko matun?
Tip sere o stvarima o kojima nema pojma i izmišlja stvari.
Pa knjiga je glupa, pa ju glupi ljudi shvaćaju kao neku veliku istinu, tj, shvaćaju ju doslovno, a to je samo znanstvena fantastika. To i nije neko veliko čudo, budući da je Darwin bio pisac sci-fi knjiga, a Podrijetlo vrsta se uči u školama :shock:

Gothmog
26-10-2006, 14:06
Dan Brown je napisao knjigu,najviše se oslanjajući na "Sveti kalež,sveta krv"...a dotična knjiga se pak oslanja na nekim činjenicama,koje su nepobitne...stoga,nije sve izmišljotina...ista stvar je i u njegovoj drugoj knjizi "Anđeli i demoni"...iluminati su postojali,a i CERN ima puno projekta o kojima ne govori...(zasigurno ne antimateriju,hehehe)

Dreamer Deceiver
26-10-2006, 14:40
kvragu još nisam nabavio knjigu Anđeli i Demoni,nadam se da cu je nac na interliberu,šta mislite o okletim brodovima koji se pojavljuje za vrijeme oluje(leteći holandez npr.)

Worthaur
26-10-2006, 15:13
ista stvar je i u njegovoj drugoj knjizi "Anđeli i demoni"...iluminati su postojali,a i CERN ima puno projekta o kojima ne govori...(zasigurno ne antimateriju,hehehe)
pa oni su napravili antimateriju, ali ne u tolikim količinama koliko se spominje u knjizi

Gothmog
26-10-2006, 15:56
ista stvar je i u njegovoj drugoj knjizi "Anđeli i demoni"...iluminati su postojali,a i CERN ima puno projekta o kojima ne govori...(zasigurno ne antimateriju,hehehe)
pa oni su napravili antimateriju, ali ne u tolikim količinama koliko se spominje u knjizi

Whaaaa?! - rekao bi Moe Syzlak iz Simpsona; odakle ti to za antimateriju? reci bljedoliki...

@Morgoth

Anđeli i demoni je po meni kudikamo bolja knjiga od Da Vincijevog koda,stoga nabavi,posudi,ukradi....

Leteći Holandez---ček,ček,jel' to onaj brod koji se mota oko rta dobre nade? Babska priča,mornarska ustvari...uvjeri me u drugo...opet se sve svodi na neuvjerljive iskaze...

Worthaur
26-10-2006, 16:48
Čitao sam negdje što je u Angels and Demons točno, a što izmišljeno, oni su u CERNu stvorili antimateriju ali u vrlo malim količinama i bila je nestabilna i nije se mogla održati pa je nestala... tak nešt

Ps1ho
26-10-2006, 16:49
Šta je CERN? :o

Gothmog
26-10-2006, 17:00
Čitao sam negdje što je u Angels and Demons točno, a što izmišljeno, oni su u CERNu stvorili antimateriju ali u vrlo malim količinama i bila je nestabilna i nije se mogla održati pa je nestala... tak nešt

Klimavo mi je to...zar se ne bi takvo dostignuće objavilo na sva zvona?

@Psajho
CERN - poznati znanstveni institut...udomljuje najveće,i najbistrije face...i rade ko zna kakve pi*darije u svojim podzemnim labosima...

Glass
26-10-2006, 17:08
Nije pametno gurati nos gdje mu nije mjesto, ponekad možeš i ostati bez njega.

Dreamer Deceiver
26-10-2006, 17:55
Nije pametno gurati nos gdje mu nije mjesto, ponekad možeš i ostati bez njega.

i bez svog svetog trojstva

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 17:12
super danas sam nabavio napokon satanic ritualsd i još puuno(oko 70) knjiga o okultizmu,imat cu pun toga za pisat u svoj grimoire

:D

Helena
27-10-2006, 21:21
super danas sam nabavio napokon satanic ritualsd i još puuno(oko 70) knjiga o okultizmu,imat cu pun toga za pisat u svoj grimoire

:D

Baš knjige, kao papir ili imaš na kompu?

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:38
super danas sam nabavio napokon satanic ritualsd i još puuno(oko 70) knjiga o okultizmu,imat cu pun toga za pisat u svoj grimoire

:D

Baš knjige, kao papir ili imaš na kompu?

ne imam ih na kompu ali prepisujem uih u svoju grimoire

Helena
27-10-2006, 21:40
super danas sam nabavio napokon satanic ritualsd i još puuno(oko 70) knjiga o okultizmu,imat cu pun toga za pisat u svoj grimoire

:D

Baš knjige, kao papir ili imaš na kompu?

ne imam ih na kompu ali prepisujem uih u svoju grimoire

Hm, a kaj možeš dat link za download? Ili, ček, kolko MB to ima?

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:42
ima malo mb(niti jedan mb)
skinuo sam preko torrenta

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:44
super danas sam nabavio napokon satanic ritualsd i još puuno(oko 70) knjiga o okultizmu,imat cu pun toga za pisat u svoj grimoire

:D

Baš knjige, kao papir ili imaš na kompu?

ne imam ih na kompu ali prepisujem uih u svoju grimoire

Šta ručno? Možda kožna bilježnica? 8)

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:47
super danas sam nabavio napokon satanic ritualsd i još puuno(oko 70) knjiga o okultizmu,imat cu pun toga za pisat u svoj grimoire

:D

Baš knjige, kao papir ili imaš na kompu?

ne imam ih na kompu ali prepisujem uih u svoju grimoire

Šta ručno? Možda kožna bilježnica? 8)

yep

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:48
Yep

Cool 8) Imao sam jednu.... iz matematike. :D

Mislim prevodiš ili ?

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:50
Yep

Cool 8) Imao sam jednu.... iz matematike. :D

Mislim prevodiš ili ?

neda mi se prevađat,jer ne želim nešto krivo prevest

Arbiter of Change
27-10-2006, 21:52
Yep

Cool 8) Imao sam jednu.... iz matematike. :D

Mislim prevodiš ili ?

neda mi se prevađat,jer ne želim nešto krivo prevest

Istina, a i Engleski jednostavno bolje zvuči.

Good luck 8)

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 21:54
ljudi danas sam također nabio evnađelje po judi,šta Mislite o tom je to istina ili ?

Helena
27-10-2006, 21:56
ljudi danas sam također nabio evnađelje po judi,šta Mislite o tom je to istina ili ?

A sad, dal je istina, ne bih ulazila u to. Ali sve se više povlači to šta u tom evanđelju piše. Zanimljivo...

Dreamer Deceiver
27-10-2006, 22:00
čovječe na onom torrentu sam skinu preko 70etak knjiga,sad ce proc puno dana dok ja sve to pročitam i prepišem,ja mislim da cu to radit tijekom sada ovih ferija i za vrijeme božićnih ferija

D.E.M.O.
28-10-2006, 00:10
NE!

MindReader
28-10-2006, 07:49
vjerujem samo u egzorcizam, od svega navedenog u 1. postu :D

Dreamer Deceiver
28-10-2006, 15:27
vjerujem samo u egzorcizam, od svega navedenog u 1. postu :D

to mi je nešto najjebenije...kako nešto slabo može dobit nadljudsku jakost ?

Arbiter of Change
28-10-2006, 15:33
vjerujem samo u egzorcizam, od svega navedenog u 1. postu :D

to mi je nešto najjebenije...kako nešto slabo može dobit nadljudsku jakost ?

Kontinuarni naboj i dotok adrenalina, ali dobro bi te to sredilo.

King tiger
28-10-2006, 15:36
Djavo te opsjeo=imas ili epilepsiju ili poremecaj licnosti.

Dreamer Deceiver
28-10-2006, 15:37
evo žrtva egzorcizma :

* In 1967 the Catholic Archdiocese of Chicago reportedly documented a failed exorcism of a teenage girl named Sarah, who died. Specific information is vague and some consider the story an urban legend.
* Anneliese Michel (September 21, 1952 - June 30, 1976) was a German college student who died during an exorcism. Her parents and the two Bavarian priests who carried out the exorcism were later convicted. Her story was turned into a movie called The Exorcism of Emily Rose and another German one with the name Requiem.
* Kyung-A Ha was beaten to death in 1995 in San Francisco, California by members of the Jesus-Amen Ministries.
* Kyung Jae Chung died in 1996 in Glendale, California from blunt-force trauma by her husband (a reverend) and members of the Glendale Korean Methodist Church.
* In Ontario, 1996, two-year-old Kira Canhoto was killed by her grandmother Ana Maria Canhoto, who force-fed water to the child in order to "ward off evil spirits". (Vancouver Province, 1/11/96)
* Charity Miranda was suffocated with a plastic bag in 1998 in Sayville, New York by her mother and sister, during a Cuban Voodoo exorcism ritual.
* Korean woman Joanna Lee died in early December 2001, during a violent and prolonged exorcism performed in Auckland, New Zealand, by Korean church minister Luke Lee. Her decomposing body was prayed over for several days before authorities were notified. During his subsequent trial, Luke Lee claimed that Joanna Lee would rise from the dead in a few days. She did not. Lee was imprisoned but has appealed the conviction.
* Terrance Cottrell Jr., an eight-year-old autistic child, died of asphyxiation in 2003 in Milwaukee, Wisconsin during an exorcism carried out by members of the Faith Temple Church of the Apostolic Faith, in an attempt to expel the boy's demons. The coroner ruled that the boy died "due to external chest compression" as the part-time pastor lay on top of him. On July 10, 2004, the pastor was convicted of child abuse.
* In 2005, a Romanian nun Maricica Irina Cornici, 23 who showed signs of schizophrenia (heard voices of devil, telling her she was sinful) and was previously treated for it, was subject to exorcism allegedly conducted by a 29-year-old Daniel Petre Corogeanu - an Orthodox monk on the Holy Trinity convent in the nearby village of Tanacu. She was bound to a cross, gagged with a towel and left in a dark room without food or water for three days. The first version of circumstances was that she died of suffocation and dehydration during the exorcism, however a new autopsy carried out on the exhumed body showed, that she died in an adrenaline overdose mistakenly administered by a medic .

Arbiter of Change
28-10-2006, 15:39
Sve je to uglavnom nejasno, nema baš nekog smisla.

Na osnovi toga jer se "ponašao neobično". :roll: E pa hapsite me onda.

Gothmog
30-10-2006, 08:31
Morgoth,sve ove smrti koje si naveo su više za crnu kroniku...nijedan slučaj nije potvrđen od strane katoličke crkve,koja je jedina mjerodavna davati dozvole za egzorcizam...

a što se tiče one švabice/emily rose (užasan film btw)...jadnica je patila od njake bolesti,a ovi na nju poslali ergelu starih prdonja u haljinama...

mirabile dictu...don't you agree,father Karras?

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 10:10
Sve je to počelo kad je neandertalac prvi put ugledao grom...

trak_sumraka
02-11-2006, 11:28
Nemojte se upuštati u okultne vode (mislim, slobodno čitajte i proučavajte članke i knjige o tome i slično, no nemojte pomišljati na prizivanje i magiju. Nemate pojma u što bi ste se upuštali. Vjerujem da i ne želite imati pojma.)

Rocchiro
02-11-2006, 12:23
vjerujem u to,al mislim da mrtve i slicnu ekipu treba ostaviti na miru i ne se petljati u to

Dreamer Deceiver
02-11-2006, 12:31
ja baš danas od jutra prepisujem GrimoireVerum u svoju bilježnicu...

Arbiter of Change
02-11-2006, 12:45
Nemojte se upuštati u okultne vode (mislim, slobodno čitajte i proučavajte članke i knjige o tome i slično, no nemojte pomišljati na prizivanje i magiju. Nemate pojma u što bi ste se upuštali. Vjerujem da i ne želite imati pojma.)

Ne znam zašto me ta izjava nasmijala, stvarno ne znam. :D

Dreamer Deceiver
02-11-2006, 12:48
Nemojte se upuštati u okultne vode (mislim, slobodno čitajte i proučavajte članke i knjige o tome i slično, no nemojte pomišljati na prizivanje i magiju. Nemate pojma u što bi ste se upuštali. Vjerujem da i ne želite imati pojma.)

i da bi htio prizvat reba mi pun kufer toga...
svježe iskovan nož,u kojeg je urezani neki simboli,nešto od djevice,probit si prst u odrđeno vrijeme određenog dana,malko je sve to prekomplicirano

Daniel666
03-11-2006, 11:06
Inače se šalim s puno stvari ali s ovim ne. Prošli put kad smo prizivali duhove kuća mi je bila opljačkana ni tjedan poslije. A stari mi je završio u intenzivnoj. I dobio sam 2 kulje u pon tijedan nakon. Nikad više!!!

Daniel666
03-11-2006, 11:09
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

Ajde budimo realni ko je Vragu zanimljiviji? HITLER ili ova budala?
Tvrdite da imate mozak, ajd malo upotrijebite 20%.

Helena
03-11-2006, 11:32
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

Ajde budimo realni ko je Vragu zanimljiviji? HITLER ili ova budala?
Tvrdite da imate mozak, ajd malo upotrijebite 20%.

Kad si već kod vraga, kako znaš da on postoji?

Fenrir
03-11-2006, 15:36
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

Ajde budimo realni ko je Vragu zanimljiviji? HITLER ili ova budala?
Tvrdite da imate mozak, ajd malo upotrijebite 20%.

Kad si već kod vraga, kako znaš da on postoji?

Najveća je obmana vraga kad je uvjerio ljude da ne postoji!

Dreamer Deceiver
03-11-2006, 15:38
zanimljiva su mi i ostala evanđelja(pogotovo od jude) jer da mi mogli narušit crkvi ugled kakav su imalo dosad

Helena
03-11-2006, 15:51
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.

Ajde budimo realni ko je Vragu zanimljiviji? HITLER ili ova budala?
Tvrdite da imate mozak, ajd malo upotrijebite 20%.

Kad si već kod vraga, kako znaš da on postoji?

Najveća je obmana vraga kad je uvjerio ljude da ne postoji!

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he did not exist. To mi je jedan od dražih citata.

Glass
03-11-2006, 21:56
A meni:
The greatest trick Blizzard ever pulled was convincing the world that the Devil is their intellectual property.

Fenrir
03-11-2006, 22:15
A meni:
The greatest trick Blizzard ever pulled was convincing the world that the Devil is their intellectual property.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Diablo, ha? :D

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 17:21
zna možda kamo nabavit voodoo knjige u .pdf formatu na netu(naravno bespalatno) ?

GrimReaper
07-12-2006, 18:01
ja ti imam knjige crne magije, biblije i te fore...može se i voodoo nabaviti bez problema, dok uhvatim vremena budem ti našao. sve ja nađem.:D

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 18:40
ja ti imam knjige crne magije, biblije i te fore...može se i voodoo nabaviti bez problema, dok uhvatim vremena budem ti našao. sve ja nađem.:D

ajde nabavi voodoo,be a good man

NITROS
07-12-2006, 19:12
bojite se voodoo-a :pray:

vašem strahu je uzrok neznanje i ksenofobija, jebi ga

voodoo je loš samo u filmovima i tim sranjima
gledo sma neki dokumentarac gdje je bilo neko crnačko pleme koje štuje voodoo i tako... isto tako bi neto mogao zaključit da je kršćanstvo mračno jer je u bibliji bog poklao sve ljude osim noe i njegovih :o

kaj mediji rade...

voodoo je opasan !!!!!!! citao sam u jednoj knjizi da exorcizam koji mogu ljeciti samo svecenici. Neki voodoo vrac je dosao i radio svakakve rituale dok zena jednostavno nije potpuno poludjela i puklo joj je od otkucaja srce. Pa si vi mislite

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2006, 19:13
Jedini voodoo u s kojim sam ja imao susret i u koji zaista vjerujem je 3Dfx Voodoo 2 s 12 MB VRAMa :D @Glass, cool citat :rotfl:

King tiger
07-12-2006, 19:15
voodoo je opasan !!!!!!! citao sam u jednoj knjizi da exorcizam koji mogu ljeciti samo svecenici. Neki voodoo vrac je dosao i radio svakakve rituale dok zena jednostavno nije potpuno poludjela i puklo joj je od otkucaja srce. Pa si vi mislite

Puklo bi i tebi srce da te opsjeo vrag "prije imas napadaj epilepticki" i da ti majmun skace ispred tebe sa nekakvim glupostima onego da te u bolnicu odvedu.

07-12-2006, 19:15
Pitam se, šta će ikome knjige o crnoj magiji i vuduizmu, činjenica je da takv magija djeluje preko tzv. placebo efekta, znači na one koje u to vjeruju, snagom volje, a tu kod nas teško da je iko toliko lud da u to vjeruje.
No ipak, ak možeš, pošalji i meni na simondreamer@gmail.com.
:D

p.s. Da, znam da zvučim nevjerojatno pametno i intelektualno, nemogu si pomoći 8) :fof: :D :fof: 8)

Letva
07-12-2006, 19:23
Imate primjer:Nostradamus,anyone?Sta reci o njemu?Covjek koji je predvidio prvi i drugi svjetski rat,hirosimu i nagasaki pa i smak svijeta,enivej imate na wikipediji sve o njemu.

Wizard
07-12-2006, 19:35
e pa vjerujem, ima nestu u svemu tome, slicno ka i s alienima, 99% svega je laz, ali onih 1% :D , puno je toga sto mi neznamo i nesmijemo znati pa...

07-12-2006, 19:45
Morgoth stvarno si budala ako se upuštaš u to..

Wizard
07-12-2006, 19:49
E pa sad,neslazemsestobom, to je i meni jako zanimljivo podrucje, mozda tome posvetim i vise vremena nego sad(skoro nista), ja nemislim da je on budala ako zeli vise znati

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 19:56
Morgoth stvarno si budalaSako se upuštaš u to..

reci mi nešto šta neznam 8)

usput ne upuštam se previše duboko u to,samo me zanimaju te stvari,šta mislite o sabatima,se održavju još te "mise" znam da se jedna održava na noć svih svetih(noć vještica),te šta mislite o Scryingu ?

Arbiter of Change
07-12-2006, 20:30
E jesi necromancer, a pravi ono. :D

Outmind
07-12-2006, 20:49
A ljudi vi ste bedasti i neinformirani. Kao prvo voodo je religija proizašla kombiniranjem vjerovanja robova dopremljenih u ameriku na prisilni rad te utjecaja katoličke crkve. Zombiji postoje, ali nisu mrtvi, već su samo "nafixani"... Kaj se sotonizma tiče, nema tu nikakvih vragova, samo par ljudi neizmjerno frustriranih Crkvom koji izvrću njene obrede i upotpunjuju ih svojim vlastitim perverzijama. Što se tiče crne magije mislim da je netko već spomenuo moć autosugestije, i to je upravo to. Crna magija je u plemenskim zajednicama djelovala na tom principu da se onog koji je trebao snositi njene posljedice na ovaj ili onaj način upozorilp na to Naravno kako je crna magija sastavni dio mnogih vjerovanja čovjek uz pomoć svoje sugestije pogoršava svoje vlastito zfravstveno stanje i život općenito, jer on zna da je "uklet", a to je najvažnije. Ista je stvar ako biste recimo ortodoksnnom muslimanu podvalili svinjetinu pa mu to kasnije rekli. Što se tiče nekromantije, i tu su vam d&d i ljudi velike mašte podvalili patku. Naime nekromantija je jedan od oblika proricanja gdje se kontaktiraju duše mrtvih kako bi se saznali budući događaji. Recimo ona vračara kojoj je išao kralj Šaul je bila - nekromant. I na kraju što se necronomicona tiče, njega je "napisao" H. P. Lovecraft, čije priče iznimno cijenim. Dakle Informirajte se malo, a maštajte koliko vas volja.

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2006, 21:33
Dvije riječi - placebo efekat. A ionako su na tome zasnovane sve moguće i nemoguće religije i vjerovanja... zašto bi s voodom i crnom magijom bilo išta drugačije?

Kiklop
07-12-2006, 21:45
normalno da su stvarne paranormalne pojave
oni budisti kaj po cjele dane meditiraju mogu iskoristiti veci dio mozga sto im daje nezamislive moci tipa lebdjenje,telepatiju i sl
cito sam u knjizi da ima shamana koji imaju neki test u kojem moraju obuceni u mokru kosulju na nekoj planini na kojoj su ekstremnio niske temperature toplinom tjela osusit tu kosulju :o

Lord Ragnarok
07-12-2006, 21:47
da, i oni su glavni pogon jmbo jetova

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2006, 21:54
... i letećih tanjira.

Fencing_LORD
07-12-2006, 21:57
Naravno da vjerujem u nadnaravno. U vezi voodoa se slažem s Outmindom.

Čitao sam da nije potpuno točno da koristimo samo 10% posto mozga jer koristimo različite dijelove mozga(nije da sve radimo prednjom četvrtinom, a ostale ne koristimo), samo neke manje, a neke više. Tako da tih deset posto nije najtočnije definirano.

U crnu magije ne vjerujem previše, kao ni u sujevjerja. Ne vjerujem u katoličku crkvu :rotfl: (a katolik sam) i smatram da su sotonisti budale.

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 22:00
Naravno da vjerujem u nadnaravno. U vezi voodoa se slažem s Outmindom.

Čitao sam da nije potpuno točno da koristimo samo 10% posto mozga jer koristimo različite dijelove mozga(nije da sve radimo prednjom četvrtinom, a ostale ne koristimo), samo neke manje, a neke više. Tako da tih deset posto nije najtočnije definirano.

U crnu magije ne vjerujem previše, kao ni u sujevjerja. Ne vjerujem u katoličku crkvu :rotfl: (a katolik sam) i smatram da su sotonisti budale.

zašto smatraš da su sotonisti budale ? to je ko da si kazo nekom drugome da je budala zbog svoje vjere

07-12-2006, 22:02
1. Sotonisti - klinjad koja misli da ima problema, i u vecini slučajeva nema prijatelja lakira nokte i misli da je faca.

2. Sotonisti - ljudi normalne religije, kao kršćani, imaju djecu etc.

Mislim da znam tko pripada prvoj, sve klinci.

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 22:04
1. Sotonisti - klinjad koja misli da ima problema, i u vecini slučajeva nema prijatelja lakira nokte i misli da je faca.

2. Sotonisti - ljudi normalne religije, kao kršćani, imaju djecu etc.

Mislim da znam tko pripada prvoj, sve klinci.

postoje 3. vrste sotonizma,žao mi je šta sam izbrišo taj word dokument u kjem je to bilo,1. sotonizam je onaj pravi sotonizam,koji je nasto u 15 ili 17. stolejću,pa moderni(Levey) i tinejđerski sotonizam(kad klinci misle da su face ako slušaju black I death Metal,te crtajku i nose naopake križeve i sl)

07-12-2006, 22:05
Da, ovaj treći imam jednog frenda koji to izigrava.. ma pusti..

Fencing_LORD
07-12-2006, 22:07
Naravno da vjerujem u nadnaravno. U vezi voodoa se slažem s Outmindom.

Čitao sam da nije potpuno točno da koristimo samo 10% posto mozga jer koristimo različite dijelove mozga(nije da sve radimo prednjom četvrtinom, a ostale ne koristimo), samo neke manje, a neke više. Tako da tih deset posto nije najtočnije definirano.

U crnu magije ne vjerujem previše, kao ni u sujevjerja. Ne vjerujem u katoličku crkvu :rotfl: (a katolik sam) i smatram da su sotonisti budale.

zašto smatraš da su sotonisti budale ? to je ko da si kazo nekom drugome da je budala zbog svoje vjere

istina..., ali sotonizam je vrsta izopačenog kulta,a ne legitimne vjere. Moj ujak je jedno vrijeme bio sotonist i znam kakve je gluposti radio i zato mislim da su budale jer to što oni rade nisu normalne stvari.

07-12-2006, 22:08
Ispijanje krvi pomješanje s vinom, žrtvovanje životinja.. to je bolesno.
Jebiga, ima budala.

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 22:11
Ispijanje krvi pomješanje s vinom, žrtvovanje životinja.. to je bolesno.
Jebiga, ima budala.

istina to je bolesno,ali toga se ne dotiče moderni sotonizam,već "srednjovjekovni" "kultovi"

pa šta imam i ja svoj kult : Kult Sv. Dima,svake subote štujemo sv. dim i slušamo heavy metal,baš smo sotonjare :rotfl:

07-12-2006, 22:11
Ne, vi ste ubrekewl :rotfl: ( shalim se care )

Dreamer Deceiver
07-12-2006, 22:24
evo jučer sam u svojoj mračnoj sobi otkrio kletvu,tako okrutnu,tako zlobnu,tako mračnu,da vam se koža naježi,kloja vas tako muči da želite umrijeti,kletva koja vam priušti nešto gore od smrti!!!

kletva ide ovako : DA BIŠ ME SANJAO !!!

značenje:samo prisustvo mene u nečijim snovima toj osobi donosi jake traume i noćne more

07-12-2006, 22:25
:o

Imamo mi u školi jednu žensku, wannabe sotonjara. Ono ženska, 5 nula sve sve pet.. i ono majica nightwish, urezano na ruku " witch " i ona je sotona :yuck:

Arbiter of Change
07-12-2006, 22:31
Ispijanje krvi pomješanje s vinom, žrtvovanje životinja.. to je bolesno.
Jebiga, ima budala.

Šta ti misliš da samo Sotonisti to rade? Većina, ako ne sve religije, su to svojevremeno radile dok nisu evouluirale u "civilizirani" oblik za "civilizirano" društvo. :roll:

GrimReaper
07-12-2006, 23:21
Jedini voodoo u s kojim sam ja imao susret i u koji zaista vjerujem je 3Dfx Voodoo 2 s 12 MB VRAMa :D @Glass, cool citat :rotfl:

danas ljudi ne znaju primit dobru šalu jer nisu ni znali u vrijeme voodoo 5 kaj je prava grafulja...

vidim da su preskočili tvoju foru..
svaka čast za foru :pray: :pray:
:rotfl: :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
08-12-2006, 01:36
vidim da su preskočili tvoju foru..
svaka čast za foru :pray: :pray:
:rotfl: :rotfl:
Ok... nije bilo toliko smiješno :rotfl: Dakle, morgoth, jesi nam dozvao Bloody Mary?

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 07:15
Astaroth vam svima šalje pozdrave :)

da se vratim na temu:
ima li ko koju literaturu o "bacanu" proklestva ili o proklestvima,jer to nemam nigdje a o demonologiji imam pun *urac literature

GrimReaper
08-12-2006, 07:43
Astaroth vam svima šalje pozdrave :)

da se vratim na temu:
ima li ko koju literaturu o "bacanu" proklestva ili o proklestvima,jer to nemam nigdje a o demonologiji imam pun *urac literature

nije ni čudo da nemaš, pošto to spada u opasnu i gotovo zabranjenu literaturu. nije to tak jednostavno, da prvo nabaviš knjige o magijama i naučiš teoriju o magijama...

08-12-2006, 08:36
Daj morgothe ljudi ce svašta pomislit :rotfl:

D.E.M.O.
08-12-2006, 09:31
šta bi bilo da koristimo 100% mozga tek :shock:
PUKLA BI TI GLAVA :shock:

Arbiter of Change
08-12-2006, 09:31
Hehe, vjerojatno je i zabranjeno linkat do toga. :D

D.E.M.O.
08-12-2006, 09:33
sotonizam je češto krivo shvaćen danas,jer ovaj moderni sotonisti su ko najobičnija religija...
što se tiče Aleseiru Crowleyu imam knjige ali nisam još sve pročitao

Dakle, Anton LaVey, autor knjige The Satanic Bible i osnivač Sotonske Crkve smatra se začetnikom modernog sotonizma, dok u onaj standardni sotonizam iz srednjeg vijeka spadaju oni rituali prozivanja đavla, spaljivanja žena na lomači pod optužbama da su vještice i da su općile s vragom, te crne mačke i crne kokoši i šta sve još ne. To je jedan od razloga zašto se Srednji vijek naziva Mračnim dobom.
to je bila vasa crkva :D

Helena
08-12-2006, 11:01
Kak to misliš "vaša crkva"?

08-12-2006, 11:46
Pa možda čovijek nije krščanijn, điz.

Helena
08-12-2006, 11:48
Ne, nego citira mene i onda veli vaša crkva... Pa mi nije jasno šta je točno mislio time.

Arbiter of Change
08-12-2006, 12:00
Misli vjerojatno da je to bila crkva koja je palila i prozvala srednji vijek Mračnim.

Eddie9
08-12-2006, 12:59
Pa možda čovijek nije krščanijn, điz.

čovIJEk sigurno nije katolik nit pravoslavac

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 13:03
Astaroth vam svima šalje pozdrave :)

da se vratim na temu:
ima li ko koju literaturu o "bacanu" proklestva ili o proklestvima,jer to nemam nigdje a o demonologiji imam pun *urac literature

nije ni čudo da nemaš, pošto to spada u opasnu i gotovo zabranjenu literaturu. nije to tak jednostavno, da prvo nabaviš knjige o magijama i naučiš teoriju o magijama...

a može li dotični mr. reaper doć to tih knjiga ? :wink:

ja imam samo oko 105 knjiga o sabatima,crnoj magiji,razne grimore,luciefriane,left hand path i slično...

sad cu probat naučit Scrying,samo neznam da li će mi uspjet...

Kiklop
08-12-2006, 13:13
ovo mi je najjaca sotonjarska stranica http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/HOME.html
tu skupljaju nekakvu vojsku i pripremaju se za rat protiv krscanstva

T.N.T.
08-12-2006, 13:55
po dizajnu se vidi da je stranicu radio neki wannabe tinejdžerski sotonjara...

Rocchiro
08-12-2006, 15:48
ovo mi je najjaca sotonjarska stranica http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/HOME.html
tu skupljaju nekakvu vojsku i pripremaju se za rat protiv krscanstva

kako volim ovakve stranice :)

Fencing_LORD
08-12-2006, 17:40
ovo mi je najjaca sotonjarska stranica http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/HOME.html
tu skupljaju nekakvu vojsku i pripremaju se za rat protiv krscanstva

kako volim ovakve stranice :)

i ja ih obožavam

hahaha :rotfl: kakve gluposti ti debili pišu

BTW, u vezi "vaše vjere" na što si mislio(znam, katolička crkva je sra*e)

08-12-2006, 17:53
Ma jebeš sotonjare, ne volim sotonjare, ja sam katolik, i to pravi (da, još i toga ima), i ne volim arape (da, rasist sam i ponosan sam na to),
ali znam nekaj i o vuduu i sotonjizmu, i ne znam koja je bitna razlika izmđu tog lavejevskog sotonizma i neke politike, uopće nisu fora, praktički su bezveze.
E, da, i Morgote, kaje to Scrying?

Fencing_LORD
08-12-2006, 17:57
Ma jebeš sotonjare, ne volim sotonjare, ja sam katolik, i to pravi (da, još i toga ima), i ne volim arape (da, rasist sam i ponosan sam na to),
ali znam nekaj i o vuduu i sotonjizmu, i ne znam koja je bitna razlika izmđu tog lavejevskog sotonizma i neke politike, uopće nisu fora, praktički su bezveze.
E, da, i Morgote, kaje to Scrying?

dobro je da sam umoran za svađu pa neću komentirat

King tiger
08-12-2006, 17:57
Da si ti pravi katolik ne bi bio rasist.

Fencing_LORD
08-12-2006, 17:58
Da si ti pravi katolik ne bi bio rasist.

:pray:

I love you MAN!!!!

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 17:59
nemojte offtopicat

http://en.wikipedia.org/wiki/Scrying

T.N.T.
08-12-2006, 18:01
omg, kako mrzim rasiste...

dečko, a zašto tako mrziš arape?

King tiger
08-12-2006, 18:07
omg, kako mrzim rasiste...

dečko, a zašto tako mrziš arape?

Vjerovatno zato sto su prljavi.I smrde. nikad se ne kupaju.

Jedu malu djecu za dorucak.

I svaki nosi kuran u jednoj a kalasnjikov u drugoj ruci.

08-12-2006, 18:10
To, king tiger, to!!!!
Da, slažem se s kingom, a djelomično je to i zato što moj bolesni um ima potrebu za takvim nečim, i imam bolesnu želju za križarskim ratom protiv arapa. That's just me.
Znam da kao dobar katolik nebi trebao mrziti nikoga, ali ja sam taj dio lagano zaobišo, s obzirom na to da su arapi niže od nepostojanja, pa ne spadaju u ovo ne mrziti nikoga, pa ih ipak mrzim, ali se molim svaku noć i sve to, pa se ipak imam obraza smatrati dobrim katolikom.
Da...

Burek_fr0m_SPACE
08-12-2006, 18:12
[quote="T.N.T.":65qmc9cc]omg, kako mrzim rasiste...

dečko, a zašto tako mrziš arape?

Vjerovatno zato sto su prljavi.I smrde. nikad se ne kupaju.

Jedu malu djecu za dorucak.

I svaki nosi kuran u jednoj a kalasnjikov u drugoj ruci.[/quote:65qmc9cc]
... i još ne jedu McBurgere i na piju Coca-Colu?! Ma to sve treba pobit, je l' da, Simon?

T.N.T.
08-12-2006, 18:15
moron...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/tired.gif

vjerujem da nikad nisi ni upoznao nekog arapa, tvoja mržnja se temelji na glupostima...

08-12-2006, 18:15
Tako je, ali vidiš, npr., nije da sam u potpunosti protiv svih muslimana, imaju oni i dobrih stvari, kao npr. bureki i tschevappi, samo da se malo češće peru...
Ali arapi, ne, arapi nisu u redu.

E, da, morgote, daj mi ti objasni nekaj o tom Scryingu, neda mi se čitati onaj dugi tekst u wikipedii, reci brate, lakše je ako ti objasniš...

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 18:16
[quote="King tiger":bg88l143][quote="T.N.T.":bg88l143]omg, kako mrzim rasiste...

dečko, a zašto tako mrziš arape?

Vjerovatno zato sto su prljavi.I smrde. nikad se ne kupaju.

Jedu malu djecu za dorucak.

I svaki nosi kuran u jednoj a kalasnjikov u drugoj ruci.[/quote:bg88l143]
... i još ne jedu McBurgere i na piju Coca-Colu?! Ma to sve treba pobit, je l' da, Simon?[/quote:bg88l143]

bacit proklestva na njih?
poslat demonsku legiju na njih?
ajde ne offtopicirajte,mene boli kurac ako on mrzi arape ili koga drugog

08-12-2006, 18:17
Ok, vratimo se onda na temu, i objasni mi Scrying.

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 18:22
do ti je ukratko rečene : Proricanje,da vidiš budućnost,prošlost i sadasnjost( :rotfl: ).

08-12-2006, 18:26
Ok, fora, ako ti to uspije, možeš odmah otvoriti telefonsku službu proricanja. Pošto je moja ideja, dijelimo pare pošteno, 80-20, ok?

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 18:30
Ok, fora, ako ti to uspije, možeš odmah otvoriti telefonsku službu proricanja. Pošto je moja ideja, dijelimo pare pošteno, 80-20, ok?

80 % meni 15% tebi a 5% Astarothu,mom novom demonskom prijatelju :rotfl:

08-12-2006, 18:36
Kako god ti hoćeš, makar se ja nebi s njim u poslove upuštao, demoni su poznati po tome što kradu pare, makar nitko nezna šta će im...

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 18:39
Kako god ti hoćeš, makar se ja nebi s njim u poslove upuštao, demoni su poznati po tome što kradu pare, makar nitko nezna šta će im...

htio bi nać demona koji stvara travu(besplatno,a ne nekog dilera) i pivu
e to bi bio moj najbolji frend

08-12-2006, 18:45
E, da toga ima, svi bi prizivali demone...

Wizard
08-12-2006, 18:50
ova je tema otisla u potpuni ot, vec je pocela rasprava o religijama i vjerama i sl. a svi znamo kak take rasprave (ne)zavrsavaju. Sad bi komentira mnoge postove, ali necu da ne odem u preveliki ot, samo da apeliram na neciji post di pise daljudi koriste 10% mozga, koliko ja znam to je krivo, mislim daljudi koriste oko 1% mozga, kapaciteta mozga, a maimalno do 3%, a sto se ticeda ljudi lebde i sl. nevjerujem, postoji snaga uma, ali senjome ne postizu takve stvari, nego se prosirujecovjekovo shvacanje, to su ljudi koji cijeli zivot posvecuju ucenju, zele znanje, zele shvatiti, a nemogu niti letiti niti citatimislinitiista sl. placebo efekt je tu itekakoprisutan, oni misle da mogu, zbog toga mise dato rade itd. sve u svemu zaboravio sam koja je bila poanta :D

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 18:57
šta mislite o prizivanju demona ? bi li to uspjelo?isplati li se to upoće onda radit,jer je sam ritual zakompliciran?

Wizard
08-12-2006, 19:01
ne bi uspjelo, vi mozete misliti sto vi zelite, nadati se, ja sam siguran da nebi usjelo pa me boli briga, ali ako stvarno vjerujes da ce usiti (cemu sluzi placebo efekt) onda ce uspiti :D , barem ces ti tako misliti :D

Kiklop
08-12-2006, 19:06
ljudi ja sam ozbiljno poceo sumjnat da me neko prokleo a kao dokaz se sjecam da sam dok sam bio malo u ormaricu u wc-u u kutijici od tableta naso isusa na krizu a to nije moglo tamo samo tako dospit jer niko u obitelji nije katolik :scared:

Jerry
08-12-2006, 19:08
ljudi ja sam ozbiljno poceo sumjnat da me neko prokleo a kao dokaz se sjecam da sam dok sam bio malo u ormaricu u wc-u u kutijici od tableta naso isusa na krizu a to nije moglo tamo samo tako dospit jer niko u obitelji nije katolik :scared:ne,nego si ti nas prokleo tako što si se registrirao ovdje,pa smo ti mi ovako vratili

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 19:15
ljudi ja sam ozbiljno poceo sumjnat da me neko prokleo a kao dokaz se sjecam da sam dok sam bio malo u ormaricu u wc-u u kutijici od tableta naso isusa na krizu a to nije moglo tamo samo tako dospit jer niko u obitelji nije katolik :scared:

to ti je znak,moraš postat katolik!!!

ja sam neko vrijeme mirno spavo,a nakon nekog vremena sam išo radit krevet i ispod madraca sam našo sliku dijevice Marije,ja sma se malo začudio ali sam je odlučio pustit ispod :)

Kiklop
08-12-2006, 19:23
te se stvari inace zovu SIHIR
naso sam i kako se rjesit toga
Ako nades u kuci kakav zapis ili mrtvacku kost, ili kakve cupe (dlake), to znaj da ti neko o glavi radi: pokupi te stvari, baci ih na vatru i reci: 'Kakogod ove stvari gorile, neka tako izgori i sihir, koji je nacinjen protiv moje duse, tijela, djece i imanja!' Zatim onu ruku, kojom si prihvacao te stvari opljuni i otari je o zemlju ili o zid!
Ako je na tebi kakav sihir, sakupi vec koristen 101 ekser, saperi ih u cistoj vodi, pa se okupaj tom vodom. Ma kakav sihir bio na tebi - on ce spasti
Ako je na tebi kakav sihir, saberi tri vode sa tri cesme ili tri izvora, koje teku prema suncu, pa se tom vodom okupaj u jednoj velikoj posudi; kada se obuces, salij tu vodu u jednu zemljanu posudu, pa je skupa sa posudom baci na vrbovo drvo. Tako ti sihir nece moci nista naskoditi

King tiger
08-12-2006, 19:34
Sihir ti je muslimanski naziv za kletvu.

A ovi nacini koje si ti naveo nemaju veze s "ljecenjem" obicno se za lijek preporucuje otic hodzi ako ste musliman ili popu , i molitvom.

Letva
08-12-2006, 20:18
ljudi ja sam ozbiljno poceo sumjnat da me neko prokleo a kao dokaz se sjecam da sam dok sam bio malo u ormaricu u wc-u u kutijici od tableta naso isusa na krizu a to nije moglo tamo samo tako dospit jer niko u obitelji nije katolik :scared:

to ti je znak,moraš postat katolik!!!

ja sam neko vrijeme mirno spavo,a nakon nekog vremena sam išo radit krevet i ispod madraca sam našo sliku dijevice Marije,ja sma se malo začudio ali sam je odlučio pustit ispod :)

Kakvo samo uzasno misljenje.Moras?Bog je dao da se biraju vjere,samo je stvar kod ljudi koju ce oni izabrat.

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 20:22
ljudi ja sam ozbiljno poceo sumjnat da me neko prokleo a kao dokaz se sjecam da sam dok sam bio malo u ormaricu u wc-u u kutijici od tableta naso isusa na krizu a to nije moglo tamo samo tako dospit jer niko u obitelji nije katolik :scared:

to ti je znak,moraš postat katolik!!!

ja sam neko vrijeme mirno spavo,a nakon nekog vremena sam išo radit krevet i ispod madraca sam našo sliku dijevice Marije,ja sma se malo začudio ali sam je odlučio pustit ispod :)

Kakvo samo uzasno misljenje.Moras?Bog je dao da se biraju vjere,samo je stvar kod ljudi koju ce oni izabrat.

to je bio sarkazam

unknown
08-12-2006, 20:25
te se stvari inace zovu SIHIR
naso sam i kako se rjesit toga
Ako nades u kuci kakav zapis ili mrtvacku kost, ili kakve cupe (dlake), to znaj da ti neko o glavi radi: pokupi te stvari, baci ih na vatru i reci: 'Kakogod ove stvari gorile, neka tako izgori i sihir, koji je nacinjen protiv moje duse, tijela, djece i imanja!' Zatim onu ruku, kojom si prihvacao te stvari opljuni i otari je o zemlju ili o zid!
Ako je na tebi kakav sihir, sakupi vec koristen 101 ekser, saperi ih u cistoj vodi, pa se okupaj tom vodom. Ma kakav sihir bio na tebi - on ce spasti
Ako je na tebi kakav sihir, saberi tri vode sa tri cesme ili tri izvora, koje teku prema suncu, pa se tom vodom okupaj u jednoj velikoj posudi; kada se obuces, salij tu vodu u jednu zemljanu posudu, pa je skupa sa posudom baci na vrbovo drvo. Tako ti sihir nece moci nista naskoditi

koja glupost :rotfl:

Rocchiro
08-12-2006, 20:33
Ma jebeš sotonjare, ne volim sotonjare, ja sam katolik, i to pravi (da, još i toga ima), i ne volim arape (da, rasist sam i ponosan sam na to),
ali znam nekaj i o vuduu i sotonjizmu, i ne znam koja je bitna razlika izmđu tog lavejevskog sotonizma i neke politike, uopće nisu fora, praktički su bezveze.
E, da, i Morgote, kaje to Scrying?

nemozes biti katolik i istovremeno biti rasist

m777
08-12-2006, 20:38
Ma jebeš sotonjare, ne volim sotonjare, ja sam katolik, i to pravi (da, još i toga ima), i ne volim arape (da, rasist sam i ponosan sam na to),
ali znam nekaj i o vuduu i sotonjizmu, i ne znam koja je bitna razlika izmđu tog lavejevskog sotonizma i neke politike, uopće nisu fora, praktički su bezveze.
E, da, i Morgote, kaje to Scrying?

nemozes biti katolik i istovremeno biti rasist
tru det

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 20:40
Ma jebeš sotonjare, ne volim sotonjare, ja sam katolik, i to pravi (da, još i toga ima), i ne volim arape (da, rasist sam i ponosan sam na to),
ali znam nekaj i o vuduu i sotonjizmu, i ne znam koja je bitna razlika izmđu tog lavejevskog sotonizma i neke politike, uopće nisu fora, praktički su bezveze.
E, da, i Morgote, kaje to Scrying?

nemozes biti katolik i istovremeno biti rasist
tru det

to smo već riješili i ne offtopicirajte više

m777
08-12-2006, 20:40
te se stvari inace zovu SIHIR
naso sam i kako se rjesit toga
Ako nades u kuci kakav zapis ili mrtvacku kost, ili kakve cupe (dlake), to znaj da ti neko o glavi radi: pokupi te stvari, baci ih na vatru i reci: 'Kakogod ove stvari gorile, neka tako izgori i sihir, koji je nacinjen protiv moje duse, tijela, djece i imanja!' Zatim onu ruku, kojom si prihvacao te stvari opljuni i otari je o zemlju ili o zid!
Ako je na tebi kakav sihir, sakupi vec koristen 101 ekser, saperi ih u cistoj vodi, pa se okupaj tom vodom. Ma kakav sihir bio na tebi - on ce spasti
Ako je na tebi kakav sihir, saberi tri vode sa tri cesme ili tri izvora, koje teku prema suncu, pa se tom vodom okupaj u jednoj velikoj posudi; kada se obuces, salij tu vodu u jednu zemljanu posudu, pa je skupa sa posudom baci na vrbovo drvo. Tako ti sihir nece moci nista naskoditi

koja glupost :rotfl:
slažem se :rotfl: kiklop - ti u to ozbiljno vjeruješ? ne osuđujem, samo pitam... :wink:

@morgoth - kad smo to riješili? nisam baš pratio ovu temu...

ewok
08-12-2006, 20:59
eto tako jednostavno je riješeno, BTW Morgoth iga Simse, vidim ga na x-fireu :rotfl:
jesi zao :rotfl:

Kiklop
08-12-2006, 20:59
Sihir ti je muslimanski naziv za kletvu.

A ovi nacini koje si ti naveo nemaju veze s "ljecenjem" obicno se za lijek preporucuje otic hodzi ako ste musliman ili popu , i molitvom.jel sam ja di reko da je ovo ljecenje tako se to makne ubiti to je ljecenje ali ja sam to ionako iscopiro s jedne ocito bosanske stranice

medusa
08-12-2006, 21:18
evo jedne oprečne stvari: kad mene pita neko jel vjerujem u vraga ja kažem da. nisam sotonist. ali večina katolika vjeruje u to da vrag živi u paklu.što znači katolici se boje vraga-vjeruju da postoji - vjeruju u njega. e sad također svi sotonisti vjeruju u boga(makar se njemu protive, moraš vjerovati u nešto da mu se protiviš)
to je istina kod mene, okružen sam zaluđenim katolicima- još u osnovnoj ajme majko

olio
08-12-2006, 21:21
Dosadni ste :D

Rocchiro
08-12-2006, 21:24
evo jedne oprečne stvari: kad mene pita neko jel vjerujem u vraga ja kažem da. nisam sotonist. ali večina katolika vjeruje u to da vrag živi u paklu.što znači katolici se boje vraga-vjeruju da postoji - vjeruju u njega. e sad također svi sotonisti vjeruju u boga(makar se njemu protive, moraš vjerovati u nešto da mu se protiviš)
to je istina kod mene, okružen sam zaluđenim katolicima- još u osnovnoj ajme majko

kolko ja znam,tru sotonisti poricu boga,uopce ne vjeruju da postoji nego da je izmisljotina

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 21:26
za mene je vrag i bog isti kurac , mislim da je bog žena te da neki put ima mjesečnicu pa je ljut i radi raznorazna sranja po zemlji

WEASEL
08-12-2006, 21:29
evo jedne oprečne stvari: kad mene pita neko jel vjerujem u vraga ja kažem da. nisam sotonist. ali večina katolika vjeruje u to da vrag živi u paklu.što znači katolici se boje vraga-vjeruju da postoji - vjeruju u njega. e sad također svi sotonisti vjeruju u boga(makar se njemu protive, moraš vjerovati u nešto da mu se protiviš)
to je istina kod mene, okružen sam zaluđenim katolicima- još u osnovnoj ajme majko

kolko ja znam,tru sotonisti poricu boga,uopce ne vjeruju da postoji nego da je izmisljotina

hm, ako poriču boga a vjeruju u vraga, onda mi nesto nije jasno, jer bez boga nebi bilo ni sotone)

Rocchiro
08-12-2006, 21:34
evo jedne oprečne stvari: kad mene pita neko jel vjerujem u vraga ja kažem da. nisam sotonist. ali večina katolika vjeruje u to da vrag živi u paklu.što znači katolici se boje vraga-vjeruju da postoji - vjeruju u njega. e sad također svi sotonisti vjeruju u boga(makar se njemu protive, moraš vjerovati u nešto da mu se protiviš)
to je istina kod mene, okružen sam zaluđenim katolicima- još u osnovnoj ajme majko

kolko ja znam,tru sotonisti poricu boga,uopce ne vjeruju da postoji nego da je izmisljotina

hm, ako poriču boga a vjeruju u vraga, onda mi nesto nije jasno, jer bez boga nebi bilo ni sotone)

mislim da oni ne briju bas na satan the fallen angel spiku nego je sotona bog a biblija je fake

Arbiter of Change
08-12-2006, 21:40
..., jer bez boga nebi bilo ni sotone)

Says who? Ne nužno, ali kad se već svi furaju na neku ravnotežu---- :roll:

WEASEL
08-12-2006, 21:42
pa, kao prvo, da je sotona bog, a on je toliki mrzac ljudi i stuff, zašto je stvorio zamlju, zašto ne prži munjama i crnom magijom sve koji mu se usprotive i tako:X ako je on zlo, tko je onda izmislio dobro?

Arbiter of Change
08-12-2006, 21:42
pa, kao prvo, da je sotona bog, a on je toliki mrzac ljudi i stuff, zašto je stvorio zamlju, zašto ne prži munjama i crnom magijom sve koji mu se usprotive i tako:X ako je on zlo, tko je onda izmislio dobro?

S*it happens. :D

WEASEL
08-12-2006, 21:46
pa, kao prvo, da je sotona bog, a on je toliki mrzac ljudi i stuff, zašto je stvorio zamlju, zašto ne prži munjama i crnom magijom sve koji mu se usprotive i tako:X ako je on zlo, tko je onda izmislio dobro?

S*it happens. :rotfl:S:rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: :pray:

King tiger
08-12-2006, 22:24
Ako sotonisti vjeruju u vraga a poricu postojanje boga, koji su im argumenti za postojanje vraga?Ako vjeruju u jedno takvo nadrealno bice koja je to prepreka da drugo nadrealno bice ne moze postojati?

Helena
08-12-2006, 22:26
Pa to jednostavno nema smisla. Ako vjeruješ u dobro vjeruješ i u zlo. Znači, ako vjeruješ u Boga ili vraga, automatski vjeruješ i u onog drugog. Jer, mora biti neki balans.

Rocchiro
08-12-2006, 22:26
Ako sotonisti vjeruju u vraga a poricu postojanje boga, koji su im argumenti za postojanje vraga?Ako vjeruju u jedno takvo nadrealno bice koja je to prepreka da drugo nadrealno bice ne moze postojati?

lol,isto ko i krscani Budu,ko muslimani Brahmu,ko židovi Alaha,...

Dreamer Deceiver
08-12-2006, 22:28
a šta je ako su bog i vrag jedno te isto ? ako je vrag bog u mjesecnici ili ako je bog vrag u mjesecnici ? :shock:

King tiger
08-12-2006, 22:29
lol,isto ko i krscani Budu,ko muslimani Brahmu,ko židovi Alaha,...

sve su to univerzalne religijske gluposti.Kako je to samo plitko.

Arbiter of Change
08-12-2006, 22:31
a šta je ako su bog i vrag jedno te isto ? ako je vrag bog u mjesecnici ili ako je bog vrag u mjesecnici ? :shock:

Božanski dualizam... nije da je prvi put spomenuto, istina.

m777
08-12-2006, 23:44
Pa to jednostavno nema smisla. Ako vjeruješ u dobro vjeruješ i u zlo. Znači, ako vjeruješ u Boga ili vraga, automatski vjeruješ i u onog drugog. Jer, mora biti neki balans.
Vidiš, zvuči i pametno i logično i smisleno... a opet ne znam. Ja vjerujem u Boga, ali nisam siguran da vjerujem u vraga... :| mislim da vjerujem (pišem "mislim" jer ni sam nisam siguran) da je vrag jednostavno ono loše u ljudima. E pa, po toj logici, Bog je ono dobro u ljudima. Heh, a ja vjerujem u Boga baš kao u Boga, a u vraga... niti ne. :D
Mislim da je to jer sam romantičar. Ne želim balans - želim samo dobro...

09-12-2006, 00:20
Ja vjerujem u Boga, što znači, da kao krščanin, vjerujem i u zlo. Također vjerujem da je zlo svuda oko nas, i da nas iskušava. Nekada pomislim, jer moguće da je Bog i zlo i dobro..

Burek_fr0m_SPACE
09-12-2006, 00:42
Ja vjerujem da ljudi vjeruju u zlo kako bi imali nekog drugog za okriviti za svoja s*anja...

DrunkyDuck
09-12-2006, 10:02
I za s**nja na koja ne mozemo utjecati.

unknown
09-12-2006, 10:32
sve što se još ne može objasniti, uvjek je odgovor bog

Eddie9
09-12-2006, 10:50
sve što se još ne može objasniti, uvjek je odgovor bog

-.-

Arbiter of Change
09-12-2006, 11:11
sve što se još ne može objasniti, uvjek je odgovor bog

Sure, take the easy way out.

v4MP1r3
09-12-2006, 11:31
nadnaravno nebi bilo nadnaravno da se nije prikazalo,
a da se nije prikazalo onda nebi ni bilo nadnaravno jer nitko ne bi znao za to...

logika ^_<

unknown
09-12-2006, 14:43
sve što se još ne može objasniti, uvjek je odgovor bog

Sure, take the easy way out.

takav je mentalitet većine čovječanstva, i takav odgovor je za njih dosta.... žalosno, da nikad nisu postojali istraživači i ljudi koji su razmišljali drukčije od drugih danas bi bili još u srednjem vjeku

Fencing_LORD
09-12-2006, 15:14
sve što se još ne može objasniti, uvjek je odgovor bog

Sure, take the easy way out.

takav je mentalitet većine čovječanstva, i takav odgovor je za njih dosta.... žalosno, da nikad nisu postojali istraživači i ljudi koji su razmišljali drukčije od drugih danas bi bili još u srednjem vjeku

:pray:

tako je

osim toga, zar se ne spominje vrag u Bibliji? Ako vjeruješ u Bibliju, onda vjeruješ i u vraga, jer je on bio anđeo(ako ćemo već precizirat)...

Babitz
09-12-2006, 15:18
Ne želim balans - želim samo dobro...bez zla, dobro ne može postojati...
jer se onda dobro ne bi imalo po čemu ravnati...

Dreamer Deceiver
09-12-2006, 15:21
Ne želim balans - želim samo dobro...bez zla, dobro ne može postojati...
jer se onda dobro ne bi imalo po čemu ravnati...

istina jer onda bi bio svijet u kurcu,kao šta bi bio svijet u kurcu da nema dobrog nego je samo zlo