PDA

Pogledaj cijelu verziju : devil may cry



POSA
22-10-2006, 17:31
evo sad sam baš prešao 3. dio
i mogu samo reći da sam oduševljen i sad sam shvatio da japanci rade najbolje igre
jer ovo je prokleto dobra igra
pa mi recite vaše mišljenje i ako je netko igrao 1. i 2. dio neka kaže kakvi su

Empe Tri
22-10-2006, 18:59
igra je zaaaakon :pray:
igrao sam 2. dio na PS2 i isto je jako dobro napravljen :D

ma i ti ludi japanci(kinezi,koreanci) definitvno rade najbolje igre svaka im cast :pray: :thumbs2: :friends:

23-10-2006, 14:21
Istina! Japanci FTW!!!!
istina, devil may cry OOOOWNA

:killyou: :killyou:

ali ja sam zapeo na jednom levelu, sredio neku ogromnu gusjenicu ili sta vec, netso veliko plavo (odavno sam to igrao) i neznam gdje dalje.


Btw mislim da ovakva tema vec postoji, nisam siguran

Valtiel
24-10-2006, 14:40
Moje misljenje? Devil May Cry je obicno smece! Iako sam se tako trudio da je zavrsim, nisam uspio!!! Igra je takooooo dosadnaaaaaaaa!!!

Zasto sam se uopce trudio oko igre koja se svodi na udari, udari, udari... ah da, udari! :killyou: :twisted: :hangin: :scared: :ekipa:

POSA
24-10-2006, 18:45
eh sad. ima tu i rješavanja zagonetki, recimo

Dyslexia
24-10-2006, 22:36
Meni je igra odlicna prica u igri je super ja se uzivio u one filmove odlicno su cijela igra je ko jedan film premocno.Nada se da ce i cetvorku napravit za komp.

Valtiel
24-10-2006, 23:14
eh sad. ima tu i rješavanja zagonetki, recimo

Pa, mozda bi jednom klincu od 5 godina i bile neko zadovoljstvno.

Ali nakon prelaska Silent Hill 2 na hard nivou, nisam ni primijetio da postoje zagonetke u DMC...

POSA
25-10-2006, 07:42
pa znam da nisu nešto, ali ima ih. no ta igra je akcijski hack amd slash i kao takva je odlična.


a ono što je mene baš privuklo su koreografije borbi u cut-scenama. matrix nije ništa naspram tome

Valtiel
25-10-2006, 12:38
pa znam da nisu nešto, ali ima ih. no ta igra je akcijski hack amd slash i kao takva je odlična.


a ono što je mene baš privuklo su koreografije borbi u cut-scenama. matrix nije ništa naspram tome

Hmmm, ja za tu koreografiju ipak preferiram matrix sa onim slowmo folom :D

POSA
25-10-2006, 19:28
istina matrix je fensi, ali ovo me podsjetilo na stare kongkoške filmove jackiea chana. tamo mi se svidjelo što su borbe kao ples i on se koristi svim raspoloživim (kreda, cvijeće i druge nebulkoe) da bi razguzio likove- tako i u dmc, osobito u prvoj sceni

Valtiel
26-10-2006, 14:49
istina matrix je fensi, ali ovo me podsjetilo na stare kongkoške filmove jackiea chana. tamo mi se svidjelo što su borbe kao ples i on se koristi svim raspoloživim (kreda, cvijeće i druge nebulkoe) da bi razguzio likove- tako i u dmc, osobito u prvoj sceni

Eeee, tu si upravu, volio bih da naprave tako nesto jos i bolje... Dakle, da se bas sve moze korisiti sto je nadohvat ruke, ali ne samo da udaris protivnika, vec i da bjezis, izmakinjes, da koristis te predmete za razne finte... Jos tako nesto upakuju u dobru pricu na najmanje Matrix nivou, i eto game godine :D

Arbiter of Change
23-01-2008, 18:43
Ou yeah, nekrofilija time (take that). :)
Evo igram PC Special Edition, pa me zanima je li još tko igrao, kakva mu je igra, koje stilove/poteze preferira i te stvari.

Snake
23-01-2008, 19:06
za pc verziju skinite 1.3 patch uvelike popravlja vizualni dojam

flander
23-01-2008, 19:15
igral sam tam do onog ledenog psa kaj je boss, poslije toga mi se nije dalo više, nekako nisam imal volje za dalje, ali moram priznat da mi je Chaos Legion bolji

Arbiter of Change
23-01-2008, 19:21
Da, stavio sam 1.3... mnogo dobro.


igral sam tam do onog ledenog psa kaj je boss, poslije toga mi se nije dalo više, nekako nisam imal volje za dalje, ali moram priznat da mi je Chaos Legion bolji
Eh, onda tek postaje zanimljivo kad dobiješ novo oružje pa možeš bolje nizati comboe. Ne znam, meni je Chaos Legion bio dosta monotoniji (gotovo komično da pričamo o monotonosti u ove 2 igre) od DMC 3.

Nemesis
24-01-2008, 09:40
devil may cry je samo jos jedan od dokaza da su japanci zapravo neki uberljudi.u svemu nas guze i to je,nažalost,istina.ok,skoro u svemu,jer im prosječna duljina erektiranog penisa iznosi 9cm :rotfl:

Korpse
24-01-2008, 11:26
volim tu igru, anime.

MasaKrisT
24-01-2008, 13:11
Ovo moram nabavit:)

T1H0
24-01-2008, 19:34
ma japanci naprave igru i onda nakon toga godine tuge u samoće

Prince-Artas
24-01-2008, 19:51
ma japanci naprave igru i onda nakon toga godine tuge u samoće

?

ivan
25-01-2008, 08:40
Nada se da ce i cetvorku napravit za komp.

igra se četvorkom širi na xbox360 i pc :wink:

Bishop_45_(2)
25-01-2008, 10:52
Igro sam ovo na ps2, to je igra vece sranje od god of wara.....

ko 3d super mario, samo sto je super mario imao stila, i bio je zabavan.

MasaKrisT
31-01-2008, 10:44
Nabavio ,fun je,igram preko gamepada sam je kretanje full tesko...moram vidit kak je na tipkovnici.

i stavio patch 1.3 ali igra mi je skroz windowed?i uvod se mora svaki put gledat?:(

Arbiter of Change
07-02-2008, 19:26
Teško preko gamepada? Meni je on toliko olakšao život da mi je naprosto nezamislivo igrati preko tipkovnice, posebno kasnije kad ti trebaju brzi refleksi i ergonomski postavljene tipke ako misliš raditi komboe (posebno zračnu gamad).

To u vezi windowed moda sam ja riješio tako da sam kao manijak pritiskao alt+enter i jedanput proradio te od tada stalno fullscreen (ali moram sakriti miš) kad pokrenem. Escape je default za preskakanje svega (ja ne mogu to jer nemam tipki na gamepadu).

Peyo
07-02-2008, 19:31
Još jedan dan :) :pray:

SkunK
07-02-2008, 19:41
Fora..samo japanci uvijek imaju neku potrebu zakomplicirat price do bola

MasaKrisT
07-02-2008, 22:15
Teško preko gamepada? Meni je on toliko olakšao život da mi je naprosto nezamislivo igrati preko tipkovnice, posebno kasnije kad ti trebaju brzi refleksi i ergonomski postavljene tipke ako misliš raditi komboe (posebno zračnu gamad).

To u vezi windowed moda sam ja riješio tako da sam kao manijak pritiskao alt+enter i jedanput proradio te od tada stalno fullscreen (ali moram sakriti miš) kad pokrenem. Escape je default za preskakanje svega (ja ne mogu to jer nemam tipki na gamepadu).

kamere mi cudne na gljivama...jedna je hod a druga je kamera...ja sam tek poceo:)

ivan
07-02-2008, 22:29
Fora..samo japanci uvijek imaju neku potrebu zakomplicirat price do bola

pravo kažeš :)
al neka, neka... bolje nego tetris-like priča

Arbiter of Change
07-02-2008, 22:32
Eh, kako je meni - ja sam na starom bez gljiva pa uopće nemam kontrolu nad kamerom (a to je muka kakve nema i koja me stajala života bar 10 puta do sada). Nije bed kad se navikneš budući da kameru i onako ne vrtiš previše osim kasnije kad ti treba za zagonetke.

Anyway, dosta DMC-a za večeras - čovjek može poklati samo toliko paukova veličine školskog busa u jednom danu. :)
Danas doživio 1. bossa koji mi je stvarno bio izazov tako da sam se tu malo zadržao... adrenalin ftw.

Nego, koji su vam dobri stilovi (nemojte spoilat)?

d0mba
07-02-2008, 23:07
prešao sam samo 3. i 4. dio i onda nisam više...ali sjećam se da je igra...savršena! :pray: :pray: :pray:

flander
07-02-2008, 23:39
prešao sam samo 3. i 4. dio i onda nisam više...ali sjećam se da je igra...savršena! :pray: :pray: :pray:


correct me if I'm wrong 4 dio? pa to još nije ni izašlo :?


btw trojku sad prelazim, kako je igra močna, fakat zanimljiva igra

SkunK
08-02-2008, 00:36
Za sve ljubitelje japanskih igara, Ninja Gaiden must see :)

d0mba
08-02-2008, 09:49
prešao sam samo 3. i 4. dio i onda nisam više...ali sjećam se da je igra...savršena! :pray: :pray: :pray:


correct me if I'm wrong 4 dio? pa to još nije ni izašlo :?


btw trojku sad prelazim, kako je igra močna, fakat zanimljiva igra

igrao sam to na ps2...100 posto se sjećam iako je bilo davno malo da sam prešao 3 dio i onda sam prelazio neki dio poslje nje..tj.4 dio na ps2.
igra je prefenomenalna!
jel ima to uopće za komp?

MasaKrisT
08-02-2008, 10:03
izlazi 4. ovaj mjesec

Slayer
08-02-2008, 10:17
a vec je iziso za xbox360 (windows i xbox360 tesko deru po PS3u)

flander
08-02-2008, 11:17
prešao sam samo 3. i 4. dio i onda nisam više...ali sjećam se da je igra...savršena! :pray: :pray: :pray:


correct me if I'm wrong 4 dio? pa to još nije ni izašlo :?


btw trojku sad prelazim, kako je igra močna, fakat zanimljiva igra

igrao sam to na ps2...100 posto se sjećam iako je bilo davno malo da sam prešao 3 dio i onda sam prelazio neki dio poslje nje..tj.4 dio na ps2.
igra je prefenomenalna!
jel ima to uopće za komp?

nebudi lud lol :D četvorku nisi sigurno igrao, dajem desno yaye za okladu :D

bigbara
08-02-2008, 11:32
ja kažem da je devil may cry glupa i bezvezna igra. pa u trici čovječe nije mi se dalo prilazit 1 level. Ubijaš one glupe demone i onda dodje glavni koji te ubije iz tri poteza a ti njega moraš tuć po ure. svašta

bigbara
08-02-2008, 11:33
a kupio sam samo devil may cry zato što ja pitam prodavača imate nešto kao oblivion srednjovjekovno i fantazy i on kaže devil may cry ma ajde nek se goni.

d0mba
08-02-2008, 11:56
ČEKAJ...koji dio je DMC kad si u onom velikom dvorcu...što već...na početku...e taj sam prešao i onda onaj dio ispred njega...kad si kao u nekom gradu..ulicama i slično...

bigbara
08-02-2008, 12:02
da da da taj na početku si u nekom svom lokalu i onda ti dodju demoni i unište lokal i ti onda kreneš u akciju i odama ti je zapravo drugi level glavni lol

d0mba
08-02-2008, 12:18
da..e koji je to dio?

bigbara
08-02-2008, 12:19
to ti je devil may cry 3333333333333333

bigbara
08-02-2008, 12:20
imaš ga i za komp zove se ja mislim devil may cry 4 special edition iako ne vidim šta je tu spešl

Arbiter of Change
08-02-2008, 12:32
Da je pročitati šta piše na kutiji i prestati raditi double postove možda bi i shvatio.

Tsumetai Ryujin
08-02-2008, 12:34
big bara upozoravam te da pocnes koristiti "edit" gumb, tj da NE radis dva posta za redom u tako malom vremenskom razmaku...

@ReiKo

Ninja gaiden je raden SAMO za konzole i zato ne vidim smisao tvog posta...

bigbara
08-02-2008, 12:35
u jeb... zabunia sam se mislim devil may cry 333 sry everybody :twisted:

SkunK
08-02-2008, 13:51
big bara upozoravam te da pocnes koristiti "edit" gumb, tj da NE radis dva posta za redom u tako malom vremenskom razmaku...

@ReiKo

Ninja gaiden je raden SAMO za konzole i zato ne vidim smisao tvog posta...

NES & XBOX da, zasad!
Mozda bude kakvih konverzija za PC, ali kao da to uopce ima veze dao sam preporuku jos jedne dobre igre nema veze sta nije za PC atm.

flander
08-02-2008, 14:59
@ bigbara ako neznaš kritizirat igru onda bolje šuti, btw nije Devil MAy Cry 333333333 nego Devil May Cry 3 SE Dante's Awaking
dalje igri je na svoj način zabavna, i kolko vidim ti pitaš prodavača dali ima neki određen žanr, mislim si WTF, mogao ti je Simse u valit i reć "ovo vam je TES VI:Sims

imaš ga i za komp zove se ja mislim devil may cry 4 special edition iako ne vidim šta je tu spešl

:rotfl:

@ d0mba care daj malo bolji pogledaj kaj si odigrao lol, to kaj si ti igral sa nekim tornjem i kafićem to ti je trojka, a četvorka izlazi sad, i još se neza dali bu za PC izašlo, ja se nadam

Arbiter of Change
08-02-2008, 15:01
*cough* Awakening *cough* :P
Dokle si stigao i na kojoj težini igraš?

flander
08-02-2008, 15:08
*cough* AwakeningS*cough* :P
Dokle si stigao i na kojoj težini igraš?


hmmm onda ja imam krivo izdanje riječnika u kojem piše Awaking :? i sad vidim da u igri piše Awakeing :? ok nvm


OT : neam pojma na kojoj težini igram, ono fakat se nisam snašao u tome kad biraš težinu, znam da sam kliknul na neki "gold" je pisalo, sad kaj to je neam pojma, trenutno sam u onom želucu od onog čudovišta u koje upadneš kad se protiv brata njegovog boriš, na tom lvl-u točnije 8 lvl-u dobiješ spodobnost pretvaranja u tog demona, hebote led ko Super Sayin se pretvara i onak ne traje dugo, fora :D i derem samo sa mačevima i ona dva pištolja, onak originalan sam, mada kad zahusti opletem sa onim laserom i ona dva mača vatra/led, ehebene su mi animacije, onak crn humo hehe :D

Arbiter of Change
08-02-2008, 15:14
WTH, sada još imamo i razlike u verzijama (meni piše Awakening). :)

To između Gold i Yellow nisam ni ja sam shvatio što je, bar dok nisam pogledao na netu. Yellow ti onemogućava upotrebu Yellow orbsa za respawn kod bossova ako se ne varam. Težina bi ti trebala pisati tamo kad biraš koji ćeš level igrati (lijevo od brojeva). Ja sam bio toliko loš u početku da sam pored defaultne normal još otključao i Easy. :)

Meni je ta powah jako malo korisna (većinom kod bossova kad trebam više štete zadati i malo oporaviti health, ali ne koristim je kod običnih neprijatelja). Koji stil preferiraš?

flander
08-02-2008, 15:55
a onda igram na normal :D

što se stilova tiće večinom samo ofensziva :D Gunslinger i Swordmaster :D ono drugo svoje sam možda jednom, to mi dosadno, eventualno ako nemogu neš prijeć gad ima gamadi onak xy pa se prebacim u defenzivu i malo blokiram napade,al to sam jednom napravio :D

Arbiter of Change
08-02-2008, 17:19
Ja sam se 1. sav nabrijao na Gunslinger ali su me kasnije puške razočarale (sve dozlaboga sporo i za dobar dio trebaš biti miran da bi pucale) tako da sam se, silom prilika jer ipak treba skakat k'o majmun da te ne strefe balvanima, ipak fokusirao na Swordmaster. Mislim, kul su Royal Guard i onaj drugi (kako se već zove, za izbjegavanje) ali nije to to. :)

flander
08-02-2008, 21:10
pa naravno, taj Royalguard i Trickmaster su bezveze, neam neke koristi od njih,jel igra nije tolko dobro napravljena neznam da moš usred poteza dođirat, nego moraš combo do kraja odigrat da bi mogao na novo, tak da samo ofenziva i dobar tajming su tu u velikoj igri :D

Arbiter of Change
09-02-2008, 09:10
Trickster (sjetio se kad sam vidio :)) je navodno preporučen za igrače svih razina vještine zato jer povećava mobilnost, a Royal Guard je navodno samo za elitu elite među igračima - najjači stil ako se pametno igra. Ali ipak ja biram specijalne napade SM i GS pored ova prijašnja dva (Cerberus+Swordmaster=lots of pain).

Spoilers Alert:
Imaju još 2 stila koja dobiješ kasnije.

flander
09-02-2008, 09:27
ja sa time tim "nunčakama" ako sam jednom odigro i to na 15 minuta :D ali sad si me zainteresirao...lets play :D moram igru danas proć

Arbiter of Change
09-02-2008, 09:29
Drugačije su od ona 2 mača zato jer su dosta sporije, jače i moraš malo odmjeriti udarce zato jer imaju onaj revolver ili kako se već zove potez koji ne možeš prekinuti. Ali zato lvl 3 Swordmaster s njima (Ice Age)... mnogo dobar kad te neprijatelji gankaju. :D

flander
09-02-2008, 09:32
igra mi je puno teža od Chaon Legioona, tamo e bilo puno lakše napravit combo, ima koda nekak više poteza, dok ovdije imaš par poteza koje moraš hebeno dobro povezat, pogotovo kada dojdeš do onog kipa koji kakk ti gori pa moraš što više comboa napravit, nema šanse :D

Arbiter of Change
09-02-2008, 09:35
Meh, samo izmjenjuješ 1-2-3 poteza koje svako oružje ima (obične udarce, SM special i neke iz skoka/zaleta). Jesi znao da i osnovni napadi imaju 2-3 komboa koji se aktiviraju tako da različitim tempom stišćeš tipku za napad (koliko sam vidio u ovo te igra nikad ne uputi i ne mislim na one actionse koje kupuješ red orbsima)? Meni je kao pravom mulcu trebalo neki sat vremena dok nisam slučajno skužio? :D

flander
09-02-2008, 11:16
lol ma kupujem sve i svašta, a pazi koje oružje na 10 misiji dobiš, kad onu glupaču pobijediš, koja ludnica, ja se potrgo :D

Arbiter of Change
09-02-2008, 11:22
A baš - Nevan: Cool faktor 10, korištenje 3. :)
To čudo čini se ima i ranged, ali ima jedno još lošijeSoružje kasnije.

flander
09-02-2008, 12:41
ma fora mi je oružje kad se recimo onak 10 mobova oko mene a ja im odsviram "Child in time" :D al padaju a combo samo raste na SSweet :D i dalje....sad sam došal do ong nekog bossa kaj plahuta okolo koda je na drogama, neki div koji qurac, sa krilima...to bum kasnije...

Arbiter of Change
09-02-2008, 18:01
Nikako nisam shvatio kako koristiti to čudo, a tog diva samo mlatiti Cerberusom i pištoljima pucati po njemu dok skakučeš uokolo (nisam nikakvu strategiju koristio... nisam ni vidio ništa posebno, ali sam skontao ono led razbija vatru).

flander
09-02-2008, 19:19
sad sam se sa tim gadom hebo, pa nikako da ga razbim, bum probal sa cerbrusom. Tamo prije tog bossa onaj kao vlakić lol na njemu sam nagrindal 3 rank sa Swordmasterom, hebenica kako moš visok combo napravit ^^

Arbiter of Change
10-02-2008, 00:02
Taj vlakić mi je prejak - jedino tamo raspalim sa Cerberusom bez ikakvog fokusa na neprijatelje i oni samo padaju. :D
EDIT: Jeyzus, proklete 15. i 16. misije... iritantno.

flander
10-02-2008, 21:59
evo prešal sam igru sa svim živcima :pray: ostale mi rezerve :pray:


sad sam otključal Vergila, kako sa njim igrat?

Arbiter of Change
11-02-2008, 11:11
Bastordz. :D
Ne znam za igranje još, ali save s njim moraš napraviti na nekom drugom slotu zato jer će se inače izbrisati sve ono sa Dante-om.

flander
11-02-2008, 11:25
ma dost mi je da igru jednom prođem, želim samo vidit kako sa Vergilom igrat, da vidim kakvi su mu combi, inače igra je FENOMEN :D

sad znam zašto se i igra zove Devil May Cry, saznaš na kraju, zadnja animacija, slušaj pozorno :D

Arbiter of Change
11-02-2008, 21:59
Eh, can't wait. :)

btw, koliko sam čitao na netu njegov je stil nešto slično Trickster, samo me zanima šta on koristi kao dalekometno oružje i ima li onaj prekul potez vrtnje sabljom s kojim odbija metke (banda jedna to su dignuli od Grey Fox-a).

flander
11-02-2008, 22:08
sad jedino kaj igram je onak zajebancija i nabijanje comboa :D grindam ona sranja plave dijamante :D


EDIT: evo skužio kako sa Vergilom igrat :D lik je zvjerka :D

Arbiter of Change
12-02-2008, 10:43
Uf, can't wait (samo nemam vremena za proći do kraja... koliko ima uopće levela) da zaigram s njim. Ima li on kakve posebne level/cutscense ili je samo zamjenjen sa Dante-om u misijama? Daj malo informacija o oružjima i stilo, te stvari. :D

flander
12-02-2008, 12:17
aj dobro kad već oš spojlere here they come, jedino kaj je drukčije sa Vergilom je uvodna animacija, dalje nisam dipao, inaće lvl-i su isti, imaš 20 misija,a Vergil je fora to kaj ima onu Katanu i Beawolfa odma na početku,range mu je malo bezveze, bar meni , kao neki maćevi, bzvze, buš vidil

bigbara
12-02-2008, 12:44
ja ne kužim vas koji igrate DMC 3. pa ja sam ga igrao i nisam mogao preć drugi level kad izadjes ispred kafića i onda se malo tučeš i onda odma glavni. ja nemam ništa healtha a on me udre 3 puta i crknem a njega lupaš po ure. pa to nije normalno

flander
12-02-2008, 12:47
zato postoji u igri tzv. combo i tehnika izbjegavanja, i da vidiš kako pada :D

Arbiter of Change
12-02-2008, 12:48
Pa valjda si primjetio da je lik boss i da ima health na dnu ekrana? Stvar je u tome da ga trebaš stalno mlatiti dok ne vidiš da ti blokira napade, to znači da će te opaliti sa kosom, i čekati do trenutka kad zamahne te se onda skotrljati (ili odslajdati ako koristiš Trickster stil) u stranu te ponoviti isto. Nakon toga se počinje portati uokolo prije udarca, ali shema je više manje ista - ne stajati na mjestu kad ti počne blokirati udarce.

@flanders: Nisu mi bed tu spoiler dok god se ne tiču priče. :) Ajde thanks, ne mogu čekati da ga isprobam.

EDIT: Beaten to it. :D

flander
12-02-2008, 12:58
e da još jedna fora stvar kod Vergila kaj ima samo jedan stil, Death Slayer i ono ima u tom stilu i Trickmastera, ono stisneš kod mene trokut(igram na gamepadu jel te ) i nestane :D

Arbiter of Change
12-02-2008, 13:00
Pa kud ode bolan? :D

Nego, može li se igdje pogledati rekordno vrijeme koje si postigao za određenu razinu? Mislim da sam na 1. imao vrijeme negdje ispod 1:20 i znam da sam dobio S za to pa me zanima.

flander
12-02-2008, 13:04
Pa kud ode bolan? :D

Nego, može li se igdje pogledati rekordno vrijeme koje si postigao za određenu razinu? Mislim da sam na 1. imao vrijeme negdje ispod 1:20 i znam da sam dobio S za to pa me zanima.


ode ali brzo dođe :D

hmm to sa vremenom nisam siguran, znam da kad pređeš igru ti se onak ispiše statistika po lvl-a kako si koji prošao, ali samo rankovi,znaći slova, mislim da ako ponovno odigraš neki lvl onak na random samo radi šore ti piše kad ga pređeš koji je rekord ako si ga napravio

Arbiter of Change
12-02-2008, 13:10
Eh, šteta... baš sam želio malo likovati. :P

btw, jesi li riješio onu tajnu misiju gdje samo trebaš poraziti jake neprijatelje. Bace 2-3 ona crvenkasta pauka i 2-3 bossa (na kojima je bigbara zapeo) i razvale me ko vola u kupusu (ne znam jesu li to svi, ali ja nisam dalje došao).

flander
12-02-2008, 13:38
tbh niti jednu tajnu misiju nisam prešal :P nije bilo vremena :D prića mi je bila bitnija

Arbiter of Change
12-02-2008, 22:44
Ja sam do sada odradio mislim 4-5 čisto da zaradim dodatne healthove (kao da već nisam dovoljno orbsa na njih spiskao :P). Btw, jesi li inače koristio Devil form? Meni praktički da i nije bio do sada koristan.

flander
12-02-2008, 22:57
Ja sam do sada odradio mislim 4-5 čisto da zaradim dodatne healthove (kao da već nisam dovoljno orbsa na njih spiskao :P). Btw, jesi li inače koristio Devil form? Meni praktički da i nije bio do sada koristan.

devil form korsitim onak iz čiste zabave :D onak zabrijem da igram sa Gokuom i pa ono SS :D ili kasnije kad doniš onog Beawulfa, onda samo bacam one kugle i brijem da sam isto SS :P

Arbiter of Change
13-02-2008, 11:05
:D

Mene je samo masivno razočarao Beowulf, posebno zato jer mu većinu udaraca moraš puniti, a tko će dati vremena zato. Ali su mu specijalni Swordmaster udarci dobri kad sve odbacuje uokolo, to moram priznati.

Korpse
13-02-2008, 11:20
sutra ću ga vjerojatno kupiti. :dancing:

BlackDCRO
13-02-2008, 18:04
Igrao sam dvojku na Ps2 i nesto sitno trojku na pcu. Nije losa igra al nekako mi je prebrzo dosadila...

Arbiter of Change
13-02-2008, 22:41
Jeyzus, prokleti 18. level. Ona šahovnica me toliko iziritirala da sam poludio (nemoj mi reći da svako ono svijetlo predstavlja prijašnjeg bossa).

flander
13-02-2008, 22:44
da lol ali nemoraš sve prelazit :D

moraš nać najkraći put do svijetla, to je cini mi se bijeli dijamant :D ja isto popizdio hehe

Arbiter of Change
13-02-2008, 22:50
Spasio si me sada, već mi se bilo smrklo pred očima. :D
Prejak mi je početak levela sa onim slaganjem mosta. Nema još puno do Vergila (srećom ne planiram opet prolaziti nego samo malo isprobati njegove poteze) tako da se imam tome veseliti.

d0mba
13-02-2008, 22:54
igra je super zbog priče....vidiš mogo bi je opet 3.dio prijeći na kompu..ali se bojim da ću se opet zaraziti i eto ti vraga :cry: :yuck:

icecoldkilla
13-02-2008, 23:03
e, pošto uskoro dolazi 4. dio DMC-a, jel mi se isplati nabavit sad trojku da mal vidim o cem se radi ili da cekam četvorku?? (nisam ju nikad igrao pa me zanima kakva je)

flander
13-02-2008, 23:07
kolko sam skužio 3 i 4 su povezane, tj. trebale bi bit, jel ima na kraju trojke malo teksta s kojim se naslućuje nastavak priče, tako ako namjeravaš četvorku zaigrat odigraj tricu :D

@ Arbiter sa Vergilom buš se nahebal do boli :pray: radije sad prekini i nastavi sutra :D živaca radi :D

Arbiter of Change
14-02-2008, 09:09
3. je kao Prequel 1. DMC-u bar to kaže na kutiji iza. Ne znam za 4.
Hehe, ma nije meni problem težina same igre nego su ovi zadnji leveli iritantni zato jer se previše otežu, a ja jedva čekam da ih završim. :P

Arbiter of Change
15-02-2008, 00:04
Finally! Evo, ponoć sleti i ja završim igru... ironija na vrhuncu. :D
Kraj je stvarno japanski stil i očekivao sam ga, ali je ipak prejak (u potpunom smislu - ispucao sam bar 3 one L-green stars na kraju... *ebeno). Otključao kostime, Vergila... goodie.

I da, creditsi su najjači. :D


Pardon za dupli post ali ovo je monumentalan trenutak. :P

flander
15-02-2008, 00:46
gratz :D

i jesi shvatio zakej se igra zove Devil May Cry? :D

Nemesis
15-02-2008, 03:31
zašto?

Arbiter of Change
15-02-2008, 09:06
i jesi shvatio zakej se igra zove Devil May Cry? :D
Yup, iako se kod Dante-a ne vide kao što se vide kod Lady.

flander
15-02-2008, 10:54
@ Nemesis a imaš zadnj scenu kao ide ti dialog nešto ovako

Lady: Dante are you crying?
Dante : No it's raining
Lady: Hmm rain went so fast.
Dante : Devil never cry...
Lady: Well even devil may cry when he loses some who he loved...

tako nešto :D

Snake
15-02-2008, 11:04
mislim da ide ovako

Lady: Are you crying?
Dante: It's only rain.
Lady: Rain already stopped.
Dante: Devils never cry
Lady: Well, I think that even the devil may cry when he loses a loved one.

flander
15-02-2008, 11:22
pa dobro,rekal sam da iden nekak onak :P

Arbiter of Change
15-02-2008, 15:04
Evo sam malo više igrao sa Vergilom... Isse. :)

Jednostavno me čudno igrati s njim zato jer ima dosta drugačija oružja za razliku od Dante-a: Yamato je spor i nekako... nepredvidljiv što se tiče udaraca (neki spori, neki brzi) tako da treba imati dobar tajming za njega, Beowulf me iritirao i kod Dante-a pa me isto tako i ovdje dok je onaj treći mač najbolji i većinu vremena ga koristim (vjerojatno jer je najsličniji početnom). Ranged je na 1. pogled bio jad i čemer dok nisam shvatio da ne moraš imati neprijatelja naciljanog da bi ispucao na njega, nego jednostavno ne nekoliko trenutaka prebaciš ciljnik na njega i pucaš na njega nekoliko trenutaka te se potom prebaciš na drugu metu. Zahvaljujući zakašnjenju dok mačevi stignu do neprijatelja postaju odličan alat za ometanje i usporavanje neprijatelja, ali opet treba imati odličan tajming. Stil mu nije toliko impresivan, ali je dobar jer te ne mogu omesti tako (za razliku od onog rusha koji Dante ima).

Jedva čekam dok se još malo naviknem koristiti Yamato. :D

EDIT (nakon dolaska do 5. levela):
Jeyzus, kako ga razvaljuje! Čak sam i promjenio mišljenje o Beowulfu koji je definitivnoSuber oružje zato jer mu se potezi ne pune kao kod Dante-a pa nema zastoja u komboima. Da ne spominjem barijeru koju možeš podignuti sa mačevima... jao. :)