PDA

Pogledaj cijelu verziju : preporuka Metallica fanovima=> Godsmack



v4MP1r3
22-10-2006, 16:28
Definitivno, jako me potsjeca na njihove ritmove, svakako poslusajte!

za pocetak na last.fm (http://www.last.fm/music/godsmack)Spa kasnje ako vam se svidi, ahm, kako znate =P

Helena
22-10-2006, 16:33
A Godsmack. Ne slušam ih previše, ali predobra mi je ona stvar I Stand Alone iz Warrior Within-a.

Dreamer Deceiver
22-10-2006, 17:28
A Godsmack. Ne slušam ih previše, ali predobra mi je ona stvar I Stand Alone iz Warrior Within-a.

ZAPRAVO to je bilo u filmu Scorpion King,inače to mi je oslična stvar a i dobre su mi Straight Out of Line,Re-align,releasing the demons,awake,sick of life...

Helena
22-10-2006, 17:36
A Godsmack. Ne slušam ih previše, ali predobra mi je ona stvar I Stand Alone iz Warrior Within-a.

ZAPRAVO to je bilo u filmu Scorpion King,inače to mi je oslična stvar a i dobre su mi Straight Out of Line,Re-align,releasing the demons,awake,sick of life...

A dobro, pjesmu znam iz igre, makar gladala sam i film al se ne sjećam.

22-10-2006, 17:59
A Godsmack. Ne slušam ih previše, ali predobra mi je ona stvar I Stand Alone iz Warrior Within-a.

Definitivno je ta najbolja :pray:

Dreamer Deceiver
22-10-2006, 18:01
ste vidjeli spot ?

y23v2JxIw6o

Helena
22-10-2006, 19:50
ste vidjeli spot ?

y23v2JxIw6o

Omg, predobro. :pray:

Frky
30-10-2006, 23:27
Meni ok grupa !

I Stand Alone jedna od najboljih svakako !

G0L3M
30-10-2006, 23:32
godsmack su jebeni rednecki...koji ne govore o ičemu u svojim pjesmama

Frky
30-10-2006, 23:36
godsmack su jebeni rednecki...koji ne govore o ičemu u svojim pjesmama

Kao da i moraju !

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2006, 00:05
godsmack su jebeni rednecki...koji ne govore o ičemu u svojim pjesmama
Ne bih se složio. Istina, nisam se mnogo naslušao njih, ali čuo sam I Stand Alone i ona bar (donekle) ima smisla...

Asai
31-10-2006, 00:32
Nisu mi neš i nikako ih ne bi usporedio s Metallicom koja je bar nekoć bila netko i nešto...

GrannyKiller
31-10-2006, 09:06
nisu mi baš nešto...nekoliko dobrih pjesama, ostalo dernjava bez pravog smisla...

ma nema do Metallice i Maidena...

pHo3nyX
31-10-2006, 10:59
Dobri su!!
Imam njihova 4 albuma, ovaj novi nemam!!!
Slušam ih povremeno, nisu loši!

Čak imam četiri spota :) :)

G0L3M
31-10-2006, 14:09
godsmack su jebeni rednecki...koji ne govore o ičemu u svojim pjesmama
Ne bih se složio. Istina, nisam se mnogo naslušao njih, ali čuo sam I Stand Alone i ona bar (donekle) ima smisla...
hm...
i stand alone
inside I
stand alone

gdje inside?

Helena
31-10-2006, 15:22
godsmack su jebeni rednecki...koji ne govore o ičemu u svojim pjesmama
Ne bih se složio. Istina, nisam se mnogo naslušao njih, ali čuo sam I Stand Alone i ona bar (donekle) ima smisla...
hm...
i stand alone
inside I
stand alone

gdje inside?

Pjesma ima dublje značenje. Ali, ne iznenađuje me što to većina ljudi ne shvaća. Većini je važno da pjesma ima neku temu i govori o ne znam čemu. Čim je nešto ovakvo u pitanju, pjesma vam ne valja. Sve shvaćate doslovno.

Asai
31-10-2006, 15:31
Sjećam se kad sam ja imao 16 godina..bilo je to davno,mislio sam da je cijeli svijet protiv mene..jedna velika urota kažem vam... :cry: :rotfl:

S godinama shvatiš da se jednostavno ne isplati tražit dublji smisao u plitkoj realnosti...

Helena
31-10-2006, 15:39
Sjećam se kad sam ja imao 16 godina..bilo je to davno,mislio sam da je cijeli svijet protiv mene..jedna velika urota kažem vam... :cry: :rotfl:

S godinama shvatiš da se jednostavno ne isplati tražit dublji smisao u plitkoj realnosti...

But if you don`t, then where`s the fun?

Asai
31-10-2006, 15:47
Well that's why we have gaming and PCP! :wink:

Valtiel
31-10-2006, 16:29
Sjećam se kad sam ja imao 16 godina..bilo je to davno,mislio sam da je cijeli svijet protiv mene..jedna velika urota kažem vam... :cry: :rotfl:

S godinama shvatiš da se jednostavno ne isplati tražit dublji smisao u plitkoj realnosti...

But if you don`t, then where`s the fun?

Ali problem je upravo u tome! Sto trazis smisao u plitkoj realnosti? Realnost je ono sto zelis da bude. :wink:

Asai
31-10-2006, 17:29
E pa i nije baš,istina je da svatko kroji svoju sudbinu,bla bla bla...ali realnost je daleko od onoga što bismo svi htjeli da bude...razmisli malo o tome...

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2006, 19:43
E pa i nije baš,istina je da svatko kroji svoju sudbinu,bla bla bla...ali realnost je daleko od onoga što bismo svi htjeli da bude...razmisli malo o tome...
Da... tada bi realnost bila jako nerealna :rotfl: Uglavnom, u pjesmama poput I Stand Alone jednostavno moraš naći neki smisao za sebe; nema nekog "default" smisla - a u tome i jeste užitak, ono, svakome pjesma ima drugačije značenje.

Asai
31-10-2006, 20:01
Da... tada bi realnost bila jako nerealna :rotfl: Uglavnom, u pjesmama poput I Stand Alone jednostavno moraš naći neki smisao za sebe; nema nekog "default" smisla - a u tome i jeste užitak, ono, svakome pjesma ima drugačije značenje.

Upravo tako! :wink:

A što se tiče nalaženja poante u svakoj pjesmi za sebe,tu se apsolutno slažem! Svatko shvaća i percipira stvari onako kako želi,a tu glazba nije iznimka. :boohoo:

Helena
31-10-2006, 20:11
Sjećam se kad sam ja imao 16 godina..bilo je to davno,mislio sam da je cijeli svijet protiv mene..jedna velika urota kažem vam... :cry: :rotfl:

S godinama shvatiš da se jednostavno ne isplati tražit dublji smisao u plitkoj realnosti...

But if you don`t, then where`s the fun?

Ali problem je upravo u tome! Sto trazis smisao u plitkoj realnosti? Realnost je ono sto zelis da bude.S :wink:

Ne. Realnost je ono što je. Ono kako stvari jesu i kako stvari stoje. Tvoja interpretacija stvarnosti, to je ono što ti želiš da bude. A ta tvoja interpretacija i promatranje stvarnosti ne mora biti jednaka kao i sama stvarnost.

Omg, pa šta je meni danas? Koje rečenice slažem... :hangin:

MarkaN
31-10-2006, 20:17
Sjećam se kad sam ja imao 16 godina..bilo je to davno,mislio sam da je cijeli svijet protiv mene..jedna velika urota kažem vam... :cry: :rotfl:

S godinama shvatiš da se jednostavno ne isplati tražit dublji smisao u plitkoj realnosti...

But if you don`t, then where`s the fun?

Ali problem je upravo u tome! Sto trazis smisao u plitkoj realnosti? Realnost je ono sto zelis da bude.S :wink:

Ne. Realnost je ono što je. Ono kako stvari jesu i kako stvari stoje. Tvoja interpretacija stvarnosti, to je ono što ti želiš da bude. A ta tvoja interpretacija i promatranje stvarnosti ne mora biti jednaka kao i sama stvarnost.

Omg, pa šta je meni danas? Koje rečenice slažem... :hangin:

ok, ovo je već deeebeli offtopic, no ne mogu da ne kažem koju pametnu.

Svatko ima svoj pojam onoga što je realnost. Većina ljudi realnost križaju sa pesimizmom pa čim se desi neko sranje odmah ti netko (za utjehu) kaže: ha čuj, gledaj realno...

Ja to osobno ne volim, jer realnost kao i sve ostalo ima svoju dobru i svoju lošu stranu, a na nju utječemo "uglavnom" samo mi

Asai
31-10-2006, 20:20
OMG! :D

Što volim ovakve rečenice koje kad pročitam me obavezno boli glava... :shock:


Ono kako stvari jesu i kako stvari stoje

E,to je stvarnost,a sve drugo su puste želje... :wink:

Helena
31-10-2006, 20:25
OMG! :D

Što volim ovakve rečenice koje kad pročitam me obavezno boli glava... :shock:


Ono kako stvari jesu i kako stvari stoje

E,to je stvarnost,a sve drugo su puste želje... :wink:

Baš to. Puste želje...

Asai
31-10-2006, 20:43
Aj da završimo sa offtopicom... http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=163402#163402

MarkaN
31-10-2006, 20:49
Pa evo da budem iskren, nakon što se Metallica iskomercijalizirala (da, to je bilo daaavno) prestao sam slušati Trash i jedino od tog žanra što slušam su i dalje isključivo prva 4 albuma. Ja sam više za Heavy i Power Metal, no dobrog Trasha nikad ne fali :)

Dakle, Godsmack ne slušam

Rocchiro
31-10-2006, 21:00
Pa evo da budem iskren, nakon što se Metallica iskomercijalizirala (da, to je bilo daaavno) prestao sam slušati Trash i jedino od tog žanra što slušam su i dalje isključivo prva 4 albuma. Ja sam više za Heavy i Power Metal, no dobrog Trasha nikad ne fali :)

Dakle, Godsmack ne slušam

thrash molim ljepo :)

Godsmack...hmm,nisam cul puno,al ono kaj sam cul mi ne valja 8)

Ogg The Dogg
01-11-2006, 02:02
neke pjesme su dobre, dok su druge samo bezvezno trekeljanje po gitari brez previše smisla.