PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dial up connection



*Fila*
22-10-2006, 10:44
E ljudi imam problem!
Upalim komp i uđem u igru ili neki program i za 10-15minuta(otprilike)
izbaci me van(ko ono kad stisneš onu windows tipku)i prikaže mi se prozor onaj za dial up connecton!Conektiram se i niš samo je na netu a ako neću mogu se vratit u igru!to nije neki veliki problem ali živcira me :killyou:
ako neko zna nešto.... :roll:

GrannyKiller
22-10-2006, 10:46
E ljudi imam problem!
Upalim komp i uđem u igru ili neki program i za 10-15minuta(otprilike)
izbaci me van(ko ono kad stisneš onu windows tipku)i prikaže mi se prozor onaj za dial up connecton!Conektiram se i niš samo je na netu a ako neću mogu se vratit u igru!to nije neki veliki problem ali živcira me :killyou:
ako neko zna nešto.... :roll:

vjerojatno neki program u pozadini zahtijeva konekciju na internet. najvjerojatnije kakav anti-virus ili update software...

ustanovi koji je to i prije igranja ga ugasi. ako je jako važan, jednostavno se spoji čim upališ komp i to je to...

Fenrir
22-10-2006, 11:06
To sam imao i ja. Skeniraj komp sa ad-a-wareom, to ti je neki virus!

Prince-Artas
22-10-2006, 11:39
sigurno imaš dialer
spybot i ad aware skini, updataj i skeniraj

Scuderia
22-10-2006, 11:47
sigurno imaš dialer
spybot i ad aware skini, updataj i skeniraj



nemora znait..kad sam ja imao dial-up također mi se to pojavljivalo.....i nakon reinstalacije windowsa se nastavilo.....neki programi zahtjevaju otići na uinternet..instairaj zone-alarm(besplatan je)i će te pitati dali dopuštaš programi xxxx da ode na internet...i klokneš na ne i to je to

*Fila*
22-10-2006, 19:01
imam antidialer valjda nije dajler a vidit ću skenirat ću sa svime pa valjda prođe ako ne ...