PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tim Burton, Grotesque and mr. Danny Elfman



v4MP1r3
21-10-2006, 15:49
bas me potakli kolege u jednoj drugoj temi u drugome podforumu an razmisljanje
jel zna tko uopce tko su ova dva genijalna lika?
jedan smislio totalno za-poludit filmove, nove generacije (u to doba) a sad jos dan danas ih radi, te nemojmo zaboraviti Elfmana koji sklada, pjeva, uziva ko nikad prije!

dakle, the Nigthmare Before Chrismas, PREDOBRO, te naravno, Corps Bride...
koji vam je najdrazi, koji je opcenito vama najdrazi film redatelja Tima Burtona, koji je najbolji soundtrack Danny Elfmana...???

haj'mo raspravu ljudi!



Dakle, najbolji film je definitly Beetle Juice iz 1988 (mislim), animirani, The Nightmare Before Christmas (znam da je iz 1993), a jos jedan film koji se NESMIJE zaboraviti je Batman Returns, '92, zbog tog filma ja sam fan marvela, a najdrazi mi je ofkorz, batman >.>
a i film je NAJBOLJI od svih filmova toga serijala...

soundtrackovi...
pa tNBC DEFINITLY! no naravno, postoji i drugo mjesto, Corps Bride. Ti sami zvukovi me potsjecaju na neku mjesavinu bluza i malo onoga kripy zvuka mistera Elfmana...
jednostavno stvoreno za noc vjestica ili druge noci kad pozelite uz svijece igrati GW ili uzivvati u atmosferi vlaznoga tavana ^^

vama?

POSA
21-10-2006, 16:46
obožavam burtona jel su njegovi filmovi uvijek malo pomaknuti
njegovi batmani su mi bili najbolji
edvard škaroruki

lik navodno radi na grim fandangu - jej

21-10-2006, 17:07
E da nightmare before xmas je predobar film, iako ga neki ne kuze, a soundtrack je predobar, kada manson pjeva this is helloween, burton je genije..

The Boz
21-10-2006, 17:10
obožavam burtona jel su njegovi filmovi uvijek malo pomaknuti
njegovi batmani su mi bili najbolji
edvard škaroruki

lik navodno radi na grim fandangu - jej
Da sam ja došo prije njega na ovu temu, napiso bi točno ovo.

Dreamer Deceiver
21-10-2006, 17:11
Burton je oduvijek imo čudne ali odlične filmove,sa dobrom pričom,sa nadrealnošću horrorom povezanim s humorom,i naravno filmovi su uvijek imali odličan soundtrack...
meni njegov najbolji film je Sleepy Hollow,a za Deepa,ofu reć da mi je najbolji glumac jer glumi samo u odličnim filmovima,i uvijek zna nasmijat,makar nenamjerno neki put

Eddie9
21-10-2006, 17:57
da da da...tim burton je fakat car...samo ste zaboravili napomenuti da jako voli deppa...

jel netko mozda gledao ed wood di glumi depp...

21-10-2006, 18:03
Tim Burton je proslavio deep-a :pray:

Karzah
21-10-2006, 18:23
Od Burtona su mi najbolji filmovi Batman Returns i Bubimir . Inače , svi njegovi filmovi su ok , jako dobar producent .

@v4MP1r3 - vidim da si avatar stavio inspiriran filmom The Nigthmare Before Christmas jelda ?! dobar je :wink:

v4MP1r3
22-10-2006, 06:37
@linch
da bas me sad pere elfman, zbog halloweena ^^

@axl
je, istina, burton je prvi primjetio ono "groteskno" u deep-u
da nije bilo njega, john bi sad bio ko zna gdje...

a i da, skaroruki je jedan od boljih filmova, kako moze biti designer neka osoba koja ima skare umjesto ruku?
lol, fakat samo burton to moze izmisliti ^^

unknown
22-10-2006, 09:15
lik je legenda..... Tim burton naravno

Helena
22-10-2006, 21:28
bas me potakli kolege u jednoj drugoj temi u drugome podforumu an razmisljanje
jel zna tko uopce tko su ova dva genijalna lika?
jedan smislio totalno za-poludit filmove, nove generacije (u to doba) a sad jos dan danas ih radi, te nemojmo zaboraviti Elfmana koji sklada, pjeva, uziva ko nikad prije!

dakle, the Nigthmare Before Chrismas, PREDOBRO, te naravno, Corps Bride...
koji vam je najdrazi, koji je opcenito vama najdrazi film redatelja Tima Burtona, koji je najbolji soundtrack Danny Elfmana...???

haj'mo raspravu ljudi!



Dakle, najbolji film je definitly Beetle Juice iz 1988 (mislim), animirani, The Nightmare Before Christmas (znam da je iz 1993), a jos jedan film koji se NESMIJE zaboraviti je Batman Returns, '92, zbog tog filma ja sam fan marvela, a najdrazi mi je ofkorz, batman >.>
a i film je NAJBOLJI od svih filmova toga serijala...

soundtrackovi...
pa tNBC DEFINITLY! no naravno, postoji i drugo mjesto, Corps Bride. Ti sami zvukovi me potsjecaju na neku mjesavinu bluza i malo onoga kripy zvuka mistera Elfmana...
jednostavno stvoreno za noc vjestica ili druge noci kad pozelite uz svijece igrati GW ili uzivvati u atmosferi vlaznoga tavana ^^

vama?

A šta reći nego predobri su. :pray: