PDA

Pogledaj cijelu verziju : Guild Wars Insider - Issue #01



The Boz
20-10-2006, 23:03
Neznam za vas, ali mene neke stvari ovdje zabrinjavaju...
http://www.guildwars.com/insider/issue01-eu.html#
Check it for yourself, i recite što mislite. Ja se jednostavno kategorički protivim ikakvom in-game benefitu titleova. Ako ovako nastavi, možemo očekivat Crafting profesije u GW 4. Zamisli, Luck i Treasure Hunter maxan, pa da ideš u FoW chest run... Idiotluk.

Kron
20-10-2006, 23:05
vidio sam, ajd pliz malo objasni o cemu se tu radi

The Boz
20-10-2006, 23:31
Nightfall donosi novu mehaniku salvageanja. Ako salvageas oruzje s dva moda, mozes odabrat koji mod oces, i dobit ces taj mod 100% garantirano. ALI! Ako imas visok Wisdom Title(broj gold itema identificiranih), imas sanse da e unistis predmet koji salvageas.

Kron
20-10-2006, 23:58
dont like, sve ce postati jeftinjak

v4MP1r3
21-10-2006, 00:14
a i skuzio sam jedno...
ovi heroji, koji su s tobom, imaju isto inventory, dakle, kad njima padne oruzje, ti ga mozes uzeti u njihovo ime...

DJIZUS! sve ce biti tako jegftinjak!
vise ncete trebati ici farmati gold s ekipom koja nije pouzdana, sad ce te moci samo sa svojim herojima!

p.s.
isprobao sam ono da micete heroja i to, i mogu vam reci samo anjbolje
i da kad sam poceo opet igrati Factionse, vidio sam da mi bas to FALI jer nisam mogao kontrolirat ekipu henchove...smrc

sad jedva cekam nightfall!!

Berax0r
21-10-2006, 10:24
takoder jedva cekam za mene je sve super NIGHTFALL :pray:

Dante
22-11-2006, 16:36
a i skuzio sam jedno...
ovi heroji, koji su s tobom, imaju isto inventory, dakle, kad njima padne oruzje, ti ga mozes uzeti u njihovo ime...

DJIZUS! sve ce biti tako jegftinjak!
vise ncete trebati ici farmati gold s ekipom koja nije pouzdana, sad ce te moci samo sa svojim herojima!



Heroima/henchmenima nikad ne padaju weponsi ili itemi.Ipak ces morat ic farmat s ekipom koja nije pouzdana ^^.Heroi nemaju zapravo svoj inventory, to je tvoj inventory.

v4MP1r3
22-11-2006, 18:26
a i skuzio sam jedno...
ovi heroji, koji su s tobom, imaju isto inventory, dakle, kad njima padne oruzje, ti ga mozes uzeti u njihovo ime...

DJIZUS! sve ce biti tako jegftinjak!
vise ncete trebati ici farmati gold s ekipom koja nije pouzdana, sad ce te moci samo sa svojim herojima!



Heroima/henchmenima nikad ne padaju weponsi ili itemi.Ipak ces morat ic farmat s ekipom koja nije pouzdana ^^.Heroi nemaju zapravo svoj inventory, to je tvoj inventory.


jep znam sve to, enz nam kako mi je ovo moglo pobjeci =P