PDA

Pogledaj cijelu verziju : Battlestar Galactica



Stranica : [1] 2

W1k1n6
19-10-2006, 01:03
Istina da nije nešto, ali ovo je jedina SF serija trenutno na domaćim TV programima, pa mi doista nije jasno koja budala ju je stavila u termin prikazivanja nešto malo prije ponoći. Da li možda u njoj ima eksplicitnih skrivenih sadržaja ili sublimalnih poruka, pa nije primjerena nikome ispod 50 godina? U udarnim terminima su Sudnice, Big Brotheri, milijuni sapunica, forenzika na sto načina, doista se osjećam ko budala što uopće posjedujem televizor, a kamo li što još plaćam državnu i kablovsku pretplatu.

The Boz
19-10-2006, 02:33
Galactica?! Da nije nešto?!
Idi pa se leči.
Pogledo sam cijelu prvu i drugu sezonu Galactice i mogu mirne duše reć da je među najboljim SF serijama ikad.
Story-driven, character-based, awe-inspiring.

Systematic Reverse
19-10-2006, 02:36
Istina. Nije serija Bog zna šta,ali kad pogledaš Sudnice one i Big Brother Galactica je Bog i batina za njih ffs :D Sudnica i Big Brother su takwa sranja teško da newjerujem kakwih imbicilskih ljudi ima. O sapunicama nemoram ni pričat. Eniwej program nam je za quratz,,,

reiki_
19-10-2006, 08:14
bilo koja iole zanimljivija serija za nas sa drukcijim ukusom ( aka pljujem-na-bigbrother ljude ) se uvijek emitira u graveyard terminu . ja se svaki drugi tjedan ujutro ustajem u 5,30 tako da ne mogu vise izdrzati do tih termina jer moram biti barem sposoban da dođem na nastavu .

GrannyKiller
19-10-2006, 08:27
opet se ponavlja star trek slućaj....mislim, mentalitet ljudskog roda je takav da još uvijek većina smatra da su SF serije za one poremećena uma...vjerojatno je takav stav i u TV kućama.

jbg, mi koji gledamo ovakve serije smo nažalost u manjini, nismo interesantni HRT-u, RTL-u i ostalima...svijet pokrću tračevi, zavjere i slićna sranja, pa ljudima treba i adekvatan TV program - eXploziv, eXkluziv, Velki Buraz, X. ,XX, XXX... & other shit&co. sh1tX production emisije.

Wikinže, ne nadaj se da će stavit Galacticu u normalan termin...pa tko "normalan" to gleda?? :roll:

Neven <R>
19-10-2006, 08:53
Pa problem je u HRT-u koji pokupuje prava za sve žive serije i onda ih nema kad prikazati, najbolji dokaz je CSI: Las Vegas, ista serija se prikazuje i na RTL-u ali sezona koja je već prikazana na HRT-u, pa ipak ima veću gledanost zbog termina.

Shadowhell
19-10-2006, 09:05
Istina da nije nešto, ali ovo je jedina SF serija trenutno na domaćim TV programima, pa mi doista nije jasno koja budala ju je stavila u termin prikazivanja nešto malo prije ponoći. Da li možda u njoj ima eksplicitnih skrivenih sadržaja ili sublimalnih poruka, pa nije primjerena nikome ispod 50 godina? U udarnim terminima su Sudnice, Big Brotheri, milijuni sapunica, forenzika na sto načina, doista se osjećam ko budala što uopće posjedujem televizor, a kamo li što još plaćam državnu i kablovsku pretplatu.

same here ... stvarno nemam kaj gledati na tv-u kad dođem iz škole ... ove gluposti od sudnica koje stalno prikazuju redaju se jedna za drugom... na rtl-u sve same humoristične serije stare 15-tak godina ( čiji humor jednostavno ne shvaćam.. )

Ne znam kako mogu takva sranja raditi s tv programom i onda još misle da je ljudima ok

Ne kužim koja budala je započela sve to sa idiotskim sudnicama... pa ja sam se valjao od smijeha dok sam gledao to prvi put ( mislio da je zajebancija :D ) ...stvarno sramota

W1k1n6
19-10-2006, 09:23
E ovo ću staviti u uvodnik sljedećeg broja PCP-a. Nadam se da nećete zamjeriti ako vas citiram.

Gothmog
19-10-2006, 09:57
E ovo ću staviti u uvodnik sljedećeg broja PCP-a. Nadam se da nećete zamjeriti ako vas citiram.

Stavit ćeš u uvodnik radi ogorčenosti,ili se gaji neka nada da je Mirko Galić,ili Nemčićka,teški gamer?

U svakom slučaju,nisu sve nedavno prikazivane SF serije išle u sokol marić šihtama...Seaquest jel? malo jeste dječja,no SF ipak je...

I ja bi volio da se vrti u normalno vrijeme,don't get me wrong,ali ako želim nešto pogledat,a ne mogu,onda stavim snimat,jelte...nije krajm... :D

Btw. poslao sam već par puta mail za vraćanje X-filesa i Star Treka na ekrane...učinite isto,platit cu vam pivo....

Sgt. Bull
19-10-2006, 10:01
E ovo ću staviti u uvodnik sljedećeg broja PCP-a. Nadam se da nećete zamjeriti ako vas citiram.

Stavit ćeš u uvodnik radi ogorčenosti,ili se gaji neka nada da je Mirko Galić,ili Nemčićka,teški gamer?

U svakom slučaju,nisu sve nedavno prikazivane SF serije išle u sokol marić šihtama...Seaquest jel? malo jeste dječja,no SF ipak je...

I ja bi volio da se vrti u normalno vrijeme,don't get me wrong,ali ako želim nešto pogledat,a ne mogu,onda stavim snimat,jelte...nije krajm... :D

Btw. poslao sam već par puta mail za vraćanje X-filesa i Star Treka na ekrane...učinite isto,platit cu vam pivo....
a na kojem je kanalu? ja imam nov@ i HRT1...a u nas u BiH ima Star trek 155 epizoda će prikazati(dosada su prikazali oko 15 i sve sam ih odgledao),isto pokazuju oko 00:00 ali sutradan ima repriza oko 14:00 tako da je stanje u nas bolje...bar ja mislim

Dreamer Deceiver
19-10-2006, 10:45
ma galactica mi nije nešto ali me zabolilo kad je na tvu bila buffy i angel svaki put u sjebanim terminima

ivan
19-10-2006, 10:47
Na televiziji bi trebalo biti za svakoga nešto... To se i ostvarilo, ali samo za zombije bez društvenog života. Neki gledaju BB zbog svađanja, neki zbog tračanja, a neki bolesni i napaljeni umovi da bi vidili tange... "I tko kaže da nema za svakoga nešto?", vjerojatno govore gore spomenuti zombiji puni tuge jer je danas netko nekome rekao kako mu se ne sviđa...

Systematic Reverse
19-10-2006, 10:53
Fora je u tome da ako gledaš Big Brother ti si glawni kuler :o
Star Trek je bio koliko se sijećam na HRT-u poslje ponoći duboko. Tak da nisam gledao preko tjedna,ali bilo je ok od HRT-a što su barem reprize od cijelog tjedna bile u nedljeju pa sam to mogao pošteno pogledati,,, :boohoo:

m777
19-10-2006, 10:57
Fora je u tome da ako gledaš Big Brother ti si glawni kuler :o
Star Trek je bio koliko se sijećam na HRT-u poslje ponoći duboko. Tak da nisam gledao preko tjedna,ali bilo je ok od HRT-a što su barem reprize od cijelog tjedna bile u nedljeju pa sam to mogao pošteno pogledati,,, :boohoo:
Kod nas nisi kuler, takvima se smijemo... :rotfl: bar ja... :wink: ... :rotfl:

Systematic Reverse
19-10-2006, 12:15
Fora je u tome da ako gledaš Big Brother ti si glawni kuler :o
Star Trek je bio koliko se sijećam na HRT-u poslje ponoći duboko. Tak da nisam gledao preko tjedna,ali bilo je ok od HRT-a što su barem reprize od cijelog tjedna bile u nedljeju pa sam to mogao pošteno pogledati,,, :boohoo:
Kod nas nisi kuler, takvima se smijemo... :rotfl: bar ja... :wink: ... :rotfl:

Da i ja se takwim smijem,ali takaw je swijet rijetko ko im se smije if u know what i mean :D

Sonic_Moronic
19-10-2006, 12:22
Fuj big brother.

Dosad sam valjda pogledo 1 epizodu.
Sve su retardirane ljude izabrali. Ljepo ja gledam forume navečer u 8 a ne gledat tu glupost :?

Jerry
19-10-2006, 12:55
ah šta da kažem,TV odnosno RTL,HRT i ekipa rade sramotu od sebe,stavljanjem crapova poput "popularne" Sudnice,big brothera,zabranjena ljubav... (previše ih ima za nabrajat) i ta govna bez uvrede stave u dobar termin!! :-x
i neko je spomenio,da kad se vrati iz škole nema šta gledat,e sa time se potpuno slažem jer isti slučaj kod mene,buljim samo u onu debelu rosen,bračne vode (isfurano :| ),princ iz bel eijra,pod istim krovom :|
ako je to humoristična serija ja sam Isus!
bolje da npr,stave allo,allo na rtl umjesto ovih govbana,npr Oz oko 21,22 h umjesto big sistera,Zakon braće češće ( :) ) a one forenzičke gluposti (autopsija,novi detektivi,valjd tak nešt)neka nedljeljom ukinu,i neka pobogu prestanu reprizirat filmove !
tolko od mene :boohoo:

Herr Schnitzel
19-10-2006, 13:18
OK, Allo Allo je u 17h, to je OK... Onda razne serije u 20h...
I to je sve sto je u programu HRT-a dobro...

Bracne Vode izlizane, ali ju gledam zbog legende (Al Bundy :pray: )
I to je to s RTL-om...

Nova TV? Hmmm, errr, ovaj, da, khm, pa, nista...

Sve tri kuce repriziraju do besvijesti (evo, npr. Dokaz Zivota, film je OK,
ali su ga u tri godine prikazali sest puta, onda Forrest Gump, pa tako jos njih par... stotina)

Koji je svima kurac s ovim sapnicama? Koji idiot moze to gledat?
Sve se vrti na isti kalup, bogo moj! Siromasna Maria voli bogatog Fernanda, ali zla Cigarella takoder zeli Fernanda, ali samo zbog novca.
Onda Fernando skoro pogine skupa s prijateljem Jose-om, leze u komi,
a one dve se mlate iznad njegovog kreveta... I to sve upakiraju u lose setove i podijele na 300-1000 epizoda... WTF?

Ovaj trend s sudnicama ne bih htio komentirati... Reci cu samo da je to tragikomedija...

P.S. Nama je danas profa rekla da gleda BB zbog svada :rotfl: :rotfl:

Systematic Reverse
19-10-2006, 15:17
ah šta da kažem,TV odnosno RTL,HRT i ekipa rade sramotu od sebe,stavljanjem crapova poput "popularne" Sudnice,big brothera,zabranjena ljubav... (previše ih ima za nabrajat) i ta govna bez uvrede stave u dobar termin!! :-x
i neko je spomenio,da kad se vrati iz škole nema šta gledat,e sa time se potpuno slažem jer isti slučaj kod mene,buljim samo u onu debelu rosen,bračne vode (isfurano :| ),princ iz bel eijra,pod istim krovom :|
ako je to humoristična serija ja sam Isus!
bolje da npr,stave allo,allo na rtl umjesto ovih govbana,npr Oz oko 21,22 h umjesto big sistera,Zakon braće češće ( :) ) a one forenzičke gluposti (autopsija,novi detektivi,valjd tak nešt)neka nedljeljom ukinu,i neka pobogu prestanu reprizirat filmove !
tolko od mene :boohoo:

Bračne wode su jedina normalna serija koja se da pogledat na RTL-u,,, A dobro i Zakon Braće :boohoo:

Sonic_Moronic
19-10-2006, 17:48
Danas je bila valjda zadnja serije bračnih voda...

Sad će ih garant početi ponovo puštat :boohoo:

Nefarnius
19-10-2006, 17:59
Iskreno kada bi mi očekivali od drugih televizijskih kuća da stavljaju serije u termine koje nama odgovaraju..zaljepili bi nam naljepnice na vrata na kojim bi pisalo da sie khm znate već šta...nisu pošteni..jedni nabiju reklame od 10 minuta i onda puštaju reality showove od kojih se ljudima diže čir na želudcu....

Nova TV- nabije 20 sappunica i reklame od 100 minuta..
RTL-2-3 dobre serije i 100 min reklama
a HTV jednu seriju...2 min reklama i ostatak šitova.. IIIIII

JOŠ im moramo plaćati pretplatu....mamu im jebem.-...

Sonic_Moronic
19-10-2006, 18:50
Bar nova nema pretplate -.-

Systematic Reverse
19-10-2006, 20:03
Bar nova nema pretplate -.-

Ja imam kabelsku pa i novu placam :boohoo:

Glass
19-10-2006, 23:18
E mene boli k**** ja neplaćam pretplatu nikako i neću poćeti dok se:
a) ne stabilizira signal
b) dok nepočmu prikazivat normalan program
c) ne pojavi policija na vratima

Herr Schnitzel
20-10-2006, 06:06
E mene boli k**** ja neplaćam pretplatu nikako i neću poćeti dok se:
a) ne stabilizira signal
b) dok nepočmu prikazivat normalan program
c) ne pojavi policija na vratima

:rotfl:

Shadowhell
20-10-2006, 08:20
E mene boli k**** ja neplaćam pretplatu nikako i neću poćeti dok se:
a) ne stabilizira signal
b) dok nepočmu prikazivat normalan program
c) ne pojavi policija na vratima

tako treba :D

reiki_
20-10-2006, 08:46
ja bi samo jednom u životu htio vidjeti 2 sata kvalitetnog programa u komadu tako da opet počnem vjerovati u tv.

Lord Myrkul
20-10-2006, 12:15
vi koji ne možete podnit ne imaštinu sf serija na domaćim tv programima možete naravno ako hvatate signal ftv svakim danom gledat voyager. je da ga treći put gledan ali nije bitno, e sad ura je malo zafrknuta jer npr u sridu pogledan galatcicu i uvatin 3/4 voyagera pa vi sad računajte

reiki_
21-10-2006, 11:44
evo vidio sam jutros najavu za "čaroliju" na rtl-u koja kreće od petka u 14.30 .... to ti je pametna strategija za stjecanje korisnika

Ranjin
21-10-2006, 15:28
ne tvu ionako gledam samo par serija ( Galactica, Zakon Brace,Dr.House,Preveranti, CSI novi )

ako sam pijan ili napusen pogledam Sudnicu,zabava zagarantirana

Dreamer Deceiver
21-10-2006, 15:36
ne tvu ionako gledam samo par serija ( Galactica, Zakon Brace,Dr.House,Preveranti, CSI novi )

akoSsam pijan ili napusen pogledamSSudnicu,zabava zagarantirana


onda je zabavno gledat bb i teletuibies i još veća zabava je zagarantirana

Ranjin
21-10-2006, 15:53
bb je koma,svaki put se pitam koji idioti to gledaju,a odgovor dobim sljedeci dan kada se vozim tramvajem na faks

Shadowhell
21-10-2006, 16:40
bb je koma,svaki put se pitam koji idioti to gledaju,a odgovor dobim sljedeci dan kada se vozim tramvajem na faks

same here .. :twisted:

Lord Myrkul
21-10-2006, 19:41
bb je koma,svaki put se pitam koji idioti to gledaju,a odgovor dobim sljedeci dan kada se vozim tramvajem na faks

same here .. :twisted:

meni fala bogu bb niko od domaćih ne gleda a za komentare vanka me stvarno nije briga

21-10-2006, 19:47
A šta češ..ja zato ne volim naše televizije..ljudi kupite see more imate cro hbo i cro mtv imate pun k filmova :pray:

Systematic Reverse
22-10-2006, 00:56
A šta češ..ja zato ne volim naše televizije..ljudi kupite see more imate cro hbo i cro mtv imate pun k filmova :pray:

To nije cro MTV nego "balkanski" i ništa newalja. A HBO je weč ok.

Glass
26-10-2006, 17:13
Arghhhh, jebo im cuko nogu od stola zbog njihovog termina sam propustio Galacticu vrag ih nasilno obljubio :?

Fenrir
26-10-2006, 18:26
Ej, jučer je počela u 22.00. Jel to znači da je termin za stalno pomaknut?

Lord Ragnarok
26-10-2006, 18:57
sumnjam, al ajmo se nadati

Systematic Reverse
26-10-2006, 21:47
Ej, jučer je počela u 22.00. Jel to znači da je termin za stalno pomaknut?


Idem widit na ttx-u pa cu wam reci :D

Ranjin
26-10-2006, 22:32
neznam,odma poslije Galactice je bila reklama za sljedecu novu Galacticu i pisalo je da pocinje u 23:05

MarkaN
31-10-2006, 19:25
E ovo ću staviti u uvodnik sljedećeg broja PCP-a. Nadam se da nećete zamjeriti ako vas citiram.

Evo upravo sam otvorio PC Play (jedini papirnati medij koji čitam od prve stranice :)) i ugledam nešto što mi je bilo cijelo vrijeme u mislima - GALACTICA!!!

Ja radim od pol 8 svaki dan, a baš iz nekog nepoznatog razloga sam u srijedu mrtav umoran i ne mogu čekati toliko, a onda još GLEDATI do pol 1 u noći. Naravno to nebi bio problem da nisam veliki ljubitelj znanstvene fantastike, a serija je odlična i sviđa mi se "trash" štih koji u njoj prevladava. Drago mi je da je poglavica sajta istomišljenik kao i cijenjeni kolege s foruma. Pokrenuo bih ja peticiju HTV-u, al glupo mi je ići na prosvjede jer će isto sranje napraviti kad dođe Star Wars serija.

Lord Myrkul
01-11-2006, 15:37
ali ako ti je toliki problem gledat u 23 zašto je jednostavno nebi snimia i onda je u miru pogleda u bilo kojem terminu koji tebi paše?

MarkaN
01-11-2006, 16:57
ali ako ti je toliki problem gledat u 23 zašto je jednostavno nebi snimia i onda je u miru pogleda u bilo kojem terminu koji tebi paše?

video krepao, a nemam para za DVD Recorder :(


Uostalom kakvo je to protupitanje :-x OĆEMO GALACTICU RANIJE I TOČKA!

medusa
08-11-2006, 13:06
galactica-nije loša al sam vidio i bolje. ali ipak bih radije gledao to nego neki small brother ili neki drugi shit. btw molim boga da opet puste star trek... :pray: :pray: :pray:

Helena
08-11-2006, 21:43
ali ako ti je toliki problem gledat u 23 zašto je jednostavno nebi snimia i onda je u miru pogleda u bilo kojem terminu koji tebi paše?

video krepao, a nemam para za DVD Recorder :(


Uostalom kakvo je to protupitanje :-x OĆEMO GALACTICU RANIJE I TOČKA!

To se neće desiti. Sve dobre serije stavu u termin da su oko 2 popodne, da ne mogu gledat ni kad imam školu popodne, ni kad imam školu ujutro, jer sam u to doba još u školi. Ili ih pak stave da su kasno navečer. A šta ćeš, život nije fer.

olio
08-11-2006, 21:45
Ja sam riješio problem .... prestao sam gledati TV

Systematic Reverse
08-11-2006, 22:53
galactica-nije loša al sam vidio i bolje. ali ipak bih radije gledao to nego neki small brother ili neki drugi shit. btw molim boga da opet puste star trek... :pray: :pray: :pray:

Star Trek owna :pray: Ali neka. Od HRT-a treba biti zadowoljan i owim tt

Burek_fr0m_SPACE
09-11-2006, 01:13
galactica-nije loša al sam vidio i bolje. ali ipak bih radije gledao to nego neki small brother ili neki drugi shit. btw molim boga da opet puste star trek... :pray: :pray: :pray:

Star Trek owna :pray: Ali neka. Od HRT-a treba biti zadowoljan i owim tt
Meni definitivno treba nova doza Star Treka... a na TV nikako ne daju... :cry: Ali sam odlučno krenuo u žicanje DVDa s epizodama :D


A šta ćeš, život nije fer.
Ajmo svi bit emo... :rotfl:

medusa
18-11-2006, 21:29
niš se nije promjenilo i dalje je u 23h. :boohoo:

Da_killah
07-06-2007, 00:40
evo sad gledam nakon završene epizode i kažu da ima novi termin, i to nedjeljom u 9.15(ujutro!).koje su im to sad fore, više neću moć ni gledat "uživo" nego ću morat snimat, da u 9 ujutro nedjeljom kad samo umirovljenici gledaju televiziji i još oni kojima je cijelu večer upaljena jer su se napili ko stoke...

Neven <R>
07-06-2007, 10:43
Počeo sam gledati streaming (DivX kvaliteta) HRT-ovci su si samo krivi za lošiju gledanost.

Black Hawk Down
07-06-2007, 14:07
najgore je kaj smo mi "prisiljeni" davati lovu HRT,točnije 60 kn
evo pri9mjer mene prije par godina ja sam bio živi tv progamski vodič,a sada jadva da znam imena tv postaja
HVALA HTV,RTL I NOVOJ NA NJIHOVOM PROGRAMU

ssalG
07-06-2007, 16:36
evo sad gledam nakon završene epizode i kažu da ima novi termin, i to nedjeljom u 9.15(ujutro!).koje su im to sad fore, više neću moć ni gledat "uživo" nego ću morat snimat, da u 9 ujutro nedjeljom kad samo umirovljenici gledaju televiziji i još oni kojima je cijelu večer upaljena jer su se napili ko stoke...

Jebena sramota, seriju su stavili u termin koji je rezerviran za crtiće.
Meni nesmeta termin toliko zbog samog gledanja jer i tako uvijek snimam seriju, ali mi smeta takav odnos prema seriji koja definitivno nije zaslužila da bude u terminu u kojem ide Yu-Gi-Oh i Pčelica Maja.

Lord Ragnarok
07-06-2007, 22:09
Ja sam riješio problem .... prestao sam gledati TV

znam kak se osjećaš

btw može serija biti u 3 am i u 7pm, nebi ju gledo jer suxa

Alan Ford
08-06-2007, 10:41
Gledao sam možda jednom i nije mi se svidjela-dosadno
Jedino šta sam volio gledat su bile Zvjezdane staze Voyager :pray: i onu humorističnu mislim da se zove Crveni patuljak :pray:

v4MP1r3
08-06-2007, 10:56
meni je ova serija ok, ali frendica je poludjela kada je vidjela termin, lolto je bio lom, jer smo bili na kavi a ona je od jednom KAJ OMG KAJ?! i histericno tresla novine, ROFL
to ste morali vidjeti,a j sams e prvo usrao i skoro polijao s kavom jer je oan tako histericno pocela mahati listovima i ve sam mislio da ce nas izbaciti iz birca jer se ponasala totalno ludo >.>

ugl, en slazem se s ovim terminom :P

Prince-Artas
08-06-2007, 12:44
malo sam se navukao na galacticu ali termin je uistinu nezgodan
mislim nabavit sve epizode na dvdu

Neven <R>
08-06-2007, 13:01
3. sezona je puno bolja i zanimljivija od prve dvije, definitivno se isplati nabaviti.

W1k1n6
08-06-2007, 13:23
Sviđa mi se što ide sve mračnije i mračnije, nadam se da će tako ići i dalje. Sve druge SF serije su uglavnom ša-la-la, red blještavila, tehnologije i prevelikog optimizma za budućnost, dok ovo ima elemente kultnog SF undergrounda.

Lord AngelRI
09-06-2007, 11:55
Sviđa mi se što ide sve mračnije i mračnije, nadam se da će tako ići i dalje. Sve druge SF serije su uglavnom ša-la-la, red blještavila, tehnologije i prevelikog optimizma za budućnost, dok ovo ima elemente kultnog SF undergrounda.

slažem se i pri tome priča ide u sve veću dubinu što je super!!!!

a i novi termin je fenomenalan bolje to nego u 24.00h kadkada i kasnije.....


NEDJELJOM U 9.15 NA HRT 2 (10.06. počinje u novom terminu tj. sutra!!!)

Da_killah
09-06-2007, 12:10
pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno

Lord AngelRI
09-06-2007, 21:02
pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno

pa čuj meni odgovaraako si fan serije i želiš je gledat potrudit ćeš se ustati iz kreveta prije bez obzira dali bio vani do jutra ili slično.....


termin za SF seriju da nije jutro ali bolje i to nego ne 23 neko 24 sata a samo kolko je puta zbog utakmica i sličnih.... počinjala i kasnije!!!!!!!!

MarkaN
10-06-2007, 10:29
[quote="Da_killah":ohqkr32a]pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno

pa čuj meni odgovaraako si fan serije i želiš je gledat potrudit ćeš se ustati iz kreveta prije bez obzira dali bio vani do jutra ili slično.....


termin za SF seriju da nije jutro ali bolje i to nego ne 23 neko 24 sata a samo kolko je puta zbog utakmica i sličnih.... počinjala i kasnije!!!!!!!![/quote:ohqkr32a]

Ma odmah šećer na početku, koje su to budale ja ne mogu vjerovati. Dignem se u 8 da bi mogao u 9:15 dočekati seriju, ali neeeeeeee......... Oni moraju stavljati debilne utakmice da bi serija mogla redovito kasniti, a još kad su produžeci prođe više od pola sata. *bem ti ligu prvaka, odbojku... ma sve mi se zgadilo! :twisted:

Da_killah
10-06-2007, 11:03
[quote="Da_killah":6c5w6e6d]pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno

pa čuj meni odgovaraako si fan serije i želiš je gledat potrudit ćeš se ustati iz kreveta prije bez obzira dali bio vani do jutra ili slično.....


termin za SF seriju da nije jutro ali bolje i to nego ne 23 neko 24 sata a samo kolko je puta zbog utakmica i sličnih.... počinjala i kasnije!!!!!!!!

Ma odmah šećer na početku, koje su to budale ja ne mogu vjerovati. Dignem se u 8 da bi mogao u 9:15 dočekati seriju, ali neeeeeeee......... Oni moraju stavljati debilne utakmice da bi serija mogla redovito kasniti, a još kad su produžeci prođe više od pola sata. *bem ti ligu prvaka, odbojku... ma sve mi se zgadilo! :twisted:[/quote:6c5w6e6d]

ma meni je još uvijek debilno da je serija u nedjelju u 9 i 30, najgori mogući termin. sad sam gledao ako ništa, vratio se doma sa hartere u 6.30 pogledao snimljenu tekmu real-zaragoza i dočekao galacticu...i još nisam išao spavat :(

Lord AngelRI
10-06-2007, 11:35
ma termin je ok.....

ali ovo danas pa šta ne mogu stavit neki termin koji će biti fiksiran e ne ovo svaki put kasnije počinje za poludit..... :thumbs1: HRT

onda neka promijene termin na neki koji će biti u određeno vrijeme u 21.00h i gotovo a ne 9.15 je trebalo a ono 9.30.....

nebi mi to smetalo da se to desi 1 ili 2 to se svaki jebe** put desi!!!!! :-x

Da_killah
10-06-2007, 12:21
pa nije baš da kasni...meni je dosta puta bilo da pogledam ligu prvaka, pogledam kad je galactiica, odem negdje, na komp/tuširat se/jest štaveć, dođem "točno na vrijeme" a ono več počelo...

Lord AngelRI
10-06-2007, 14:56
pa nije baš da kasni...meni je dosta puta bilo da pogledam ligu prvaka, pogledam kad je galactiica, odem negdje, na komp/tuširat se/jest štaveć, dođem "točno na vrijeme" a ono več počelo...

svaka čast čudno to se meni nije nikada desilo uvijek mi kasni tko zna možda je gledam drugi program a ne HRT 2......

W1k1n6
13-06-2007, 09:41
Ima i repriza u ponedjeljak u 03:30 na prvom :)

Death By Sexy
13-06-2007, 09:45
Ok je termin, samo što ne vidim baš dobro poslije subote...

Lord AngelRI
14-06-2007, 21:45
Ima i repriza u ponedjeljak u 03:30 na prvom :)

ma još bolji termin od onog nedjeljom mogli su u 5 : 00 ono ma bezveze!!!

šta ne mogu to staviti u razumno vrijeme kao 21.00 ili 22.00 sati???

Doggy
14-06-2007, 22:10
kaj, ljudi, vi nemate video???? meni je u srijedu kasni termin bolje pasal od ovog u nedjelju ujutro... a nisu ni najavili promjenu termina... gamad...

Jopax
14-06-2007, 22:11
idemo peticiju da vrate HRT3 i da na njemu budu sve serije za nas fanove i fanatike :D
nek stave tri sata reklama ali nek budu i filmovi i serije

Lord AngelRI
14-06-2007, 22:14
kaj, ljudi, vi nemate video???? meni je u srijedu kasni termin bolje pasal od ovog u nedjelju ujutro... a nisu ni najavili promjenu termina... gamad...

najavi su promjenu bila je zadnju srijedu navečer odmah čim je završila serija tako da su javili.....



Jopax ja sam ZA e kada bi bilo tako ko raj......

Jopax
14-06-2007, 22:21
HRT sere sa promjenama i kasnjenjem
Teen titanse nisam pogledao prosli tjedan jer uvije kasne iz nekih glupih razloga pa ih nisam mogao gledat
ili stave defektne termine
jedan dan u 11 pa drugi dan u 1 onda u 10 pa u 12
to je za poludit :-x :twisted: :kill:

Lord AngelRI
15-06-2007, 18:06
HRT sere sa promjenama i kasnjenjem
Teen titanse nisam pogledao prosli tjedan jer uvije kasne iz nekih glupih razloga pa ih nisam mogao gledat
ili stave defektne termine
jedan dan u 11 pa drugi dan u 1 onda u 10 pa u 12
to je za poludit :-x :twisted: :kill:

a čuj po meni to mijenjanje termina je uzrok tome što imaju ful puno tih epizoda sport.... njima fali još jedan program tj. fali im stari HRT 3!!!!

100EURO
16-06-2007, 22:16
Ja sam nabavio sve epizode na dvd-u i sretan , a sto se tice hrt sranje su , i prije su takvi bili u vezi star treka , svaki drugi dan kad je bila neka tekma il nekaj su ga makli(nemam nis protiv tekmi ali da ga nemogu ugurat u neki termin nije mi jasno) , ili su umjesto njega stavili neko sranje od serije ili crtic-ocu rec da su na hrt sf serije oduvijek bile u najgorem polozaju.

Lord AngelRI
17-06-2007, 21:23
Ja sam nabavio sve epizode na dvd-u i sretan , a sto se tice hrt sranje su , i prije su takvi bili u vezi star treka , svaki drugi dan kad je bila neka tekma il nekaj su ga makli(nemam nis protiv tekmi ali da ga nemogu ugurat u neki termin nije mi jasno) , ili su umjesto njega stavili neko sranje od serije ili crtic-ocu rec da su na hrt sf serije oduvijek bile u najgorem polozaju.

ovaj jel znaš kolko sezona ima galactice???

Prince-Artas
17-06-2007, 21:51
ovaj jel znaš kolko sezona ima galactice???

4 sezone zasad + neke webepisodes
http://en.wikipedia.org/wiki/Battlestar ... _series%29 (http://en.wikipedia.org/wiki/Battlestar_Galactica_%282004_TV_series%29)

Neven <R>
17-06-2007, 22:29
3 sezone, četvrta će se početi prikazivati 2008.

Black Hawk Down
18-06-2007, 16:50
A ova je 2. ili 3. sezona,ne znam sada napamet jer nemaju onak stanku pa repriziranje pa stanku pa novu sezonu nego odmah počnu s drugom.

Da_killah
18-06-2007, 18:10
...što i nije tako loše. inače je ovo treća sezona...

Lord AngelRI
18-06-2007, 20:41
3 sezone, četvrta će se početi prikazivati 2008.

a po tome onda će kod nas doći 2009 god ako Bod da...... :(

Da_killah
18-06-2007, 20:52
zašto?koliko znam ni treća sezona nije do kraja snimljena, ili je tek nedavno završeno sa snimanjem pa su naši odmah otkupili, valjda će tako napravit i za četvrtu sezonu...

Lord AngelRI
18-06-2007, 20:58
zašto?koliko znam ni treća sezona nije do kraja snimljena, ili je tek nedavno završeno sa snimanjem pa su naši odmah otkupili, valjda će tako napravit i za četvrtu sezonu...

šta zašto???

Neven <R>
18-06-2007, 21:47
Treća sezona je završila sa prikazivanjem u ožujku (U SAD-u). Kod nas još ima 15-ak epizoda za prikazati, znači da naši kasne oko pola godine. Pitanje je hoće li uopće otkupiti 4. sezonu, kod HRT-a riječ logika nije popularna.

Black Hawk Down
18-06-2007, 22:12
ni "gledanost"

Daniel666
19-06-2007, 18:37
Galactica u 9 ujutro nedjeljom. Termin za penziće.

Ma **** ** ***** * ****** **** **** ** ** ***** * ** ****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lord AngelRI
19-06-2007, 21:41
ni "gledanost"

ma gledanost ima dosta dobru....

ali šta očekuju stave je najprije u 24.00sata a sada u 9.15sati kada neki spavaju......

tako da je gledanost dobra s obzirom na vrijeme!!!!!

Da_killah
19-06-2007, 22:35
lol, pa to on i misli ako ne kužiš :rotfl:

Lord AngelRI
19-06-2007, 22:38
lol, pa to on i misli ako ne kužiš :rotfl:

:rotfl: :rotfl: e i ja se valjam kužim..... ne brini se...

samo sam ja isto na to napomenuo

Daniel666
20-06-2007, 10:59
To će uskoro ukinut...

Idem skinuti treću sezonu...

Lord AngelRI
20-06-2007, 19:52
To će uskoro ukinut...

Idem skinuti treću sezonu...

šta će ukinut???

m777
21-06-2007, 12:40
Uz Slobodnu Dalmaciju je počeo izlaziti Galactica DVD. Trenutno je u prodaji Sezona 1, disc 1 (prve četiri epizode). Upravo sam kupio... not bad...

Da_killah
21-06-2007, 18:19
konačno nešto dobro iz slobodne :D

Prince-Artas
21-06-2007, 22:49
Uz Slobodnu Dalmaciju je počeo izlaziti Galactica DVD. Trenutno je u prodaji Sezona 1, disc 1 (prve četiri epizode). Upravo sam kupio... not bad...

nisam znao
koja je cijena

m777
21-06-2007, 23:05
39 kn... Malo više od onih dokumentaraca, ali po meni se isplati...

Prince-Artas
21-06-2007, 23:11
ipak radije čekam faks i flat :)

_Cox
23-06-2007, 10:25
39 kn... Malo više od onih dokumentaraca, ali po meni se isplati...
49kn, ne 39.
Malo glupo, prvo izdaju 1. sezonu pa tek onda miniseriju. :s

Da_killah
24-06-2007, 11:17
damn, propustio sam galacticu, a sinoć nisam ni bio van...
odsad je termin za mene nedjeljom u 1 i 10 na hrt 1

ssalG
24-06-2007, 19:16
damn, propustio sam galacticu, a sinoć nisam ni bio van...
odsad je termin za mene nedjeljom u 1 i 10 na hrt 1

Imaš reprizu sutra na prvom pa snimi.

Da_killah
24-06-2007, 19:24
to je danas(ili sutra, ovisi kako gledaš) u 1 i 10, znači za 5 sati...

MarkaN
24-06-2007, 23:14
Uz Slobodnu Dalmaciju je počeo izlaziti Galactica DVD. Trenutno je u prodaji Sezona 1, disc 1 (prve četiri epizode). Upravo sam kupio... not bad...

to su najgore novine u HR što sam ih vidio, ali kupit ću ih samo zbog Galactice! :killyou:

Da_killah
24-06-2007, 23:18
mislim da može i još bolje, da ih ne kupiš, a kupiš galacticu, to je logično da se može...

Lord AngelRI
27-06-2007, 20:06
a nisam znao da izlazi no sumljam da ću kupit.... švorc sam....

jel netko gledao u nedjelju ja nisam jer me nije bilo doma neko vrijeme??? šta je bilo???

Fenrir
07-07-2007, 19:41
Evo, sad su počele Zvjezdane staze na Novoj, pogađate, u 00.00 svakog dana pon-pet.
Sad ja pitam, ko to nas jebe u mozak, ja čekam godinu-dvije dozu Star Treka, a oni stavu u ponoć, e pa jebiga sad, što se mene tiče, neka stave Dnevnik u 00.00 ali ljudima treba Star Trek :-x

Lord AngelRI
07-07-2007, 19:43
Evo, sad su počele Zvjezdane staze na Novoj, pogađate, u 00.00 svakog dana pon-pet.
Sad ja pitam, ko to nas jebe u mozak, ja čekam godinu-dvije dozu Star Treka, a oni stavu u ponoć, e pa jebiga sad, što se mene tiče, neka stave Dnevnik u 00.00 ali ljudima treba Star Trek :-x

da vidio sam ali samo nedjeljom je zar ne????


a jeste li vidjeli ovo termin za sutra za galacticu??

http://www.hrt.hr/raspored/?raspored=1& ... 2007-07-08 (http://www.hrt.hr/raspored/?raspored=1&mreza=3&datum=2007-07-08)

u 12:40 za SF seriju????!!!!! :-x


e ovo je još bolje: za 15.07

http://www.hrt.hr/raspored/?raspored=1& ... 2007-07-15 (http://www.hrt.hr/raspored/?raspored=1&mreza=3&datum=2007-07-15)

pogledajte pa recite....

sramota...... stave u termin za meksičke, brazilske i čije već sapunice....

Da_killah
07-07-2007, 22:39
pa slijedeća 2 puta je oba puta u 12:40, što recimo meni više odgovara nego u 9 i 15, probudim se u 12 i pol, pa galactica i odmah nakon formula...

Lord AngelRI
08-07-2007, 20:01
pa slijedeća 2 puta je oba puta u 12:40, što recimo meni više odgovara nego u 9 i 15, probudim se u 12 i pol, pa galactica i odmah nakon formula...

da danas je F1 bio zanimljiv drago mi je šta onaj Hamilton nije opet pobijedio...

ma taj termin je isti ko i onaj u 9.15 meni je sve jedno ali niti jedan niti drugi termin je bez veze zar ne mogu izdvojit jedan dan u tijednu termin u neznam 19.00 ili 20.00 tako negdje..... a ne ovi glupi termini....

Outmind
08-07-2007, 20:06
I mene smeta to što se sf prikazuje tako kasno, ali kaj ste se baš za tu galacticu zakačili, meni je serija skroz bez veze. Kad bi barem puštali stargate...

Lord AngelRI
08-07-2007, 20:09
I mene smeta to što se sf prikazuje tako kasno, ali kaj ste se baš za tu galacticu zakačili, meni je serija skroz bez veze. Kad bi barem puštali stargate...

pa čuj nema S.T. a jedina zamjena i to dosta kvalitetna ja ovo Galactica.....

a taj Stargate ZAŽTO GA MI JOŠ NISMO GLEDALI????? kolko sezona ima stargate??

08-07-2007, 20:22
neka su je stavili u ponoc.zato jer je to najgora serija ikada koju sam vidio.bolje da je nema nikako ali sta ces.

Lord AngelRI
08-07-2007, 20:24
neka su je stavili u ponoc.zato jer je to najgora serija ikada koju sam vidio.bolje da je nema nikako ali sta ces.

ona nije u pola noći nego je novi termin za tvoju informaciju 12.40 popodne!!!!!


tebi je najgora nekima nije......

Fenrir
08-07-2007, 20:34
neka su je stavili u ponoc.zato jer je to najgora serija ikada koju sam vidio.bolje da je nema nikako ali sta ces.
Tekla, zašto si tako jeben i kul bez granica, ajd napravi topik u kojem ćeš vodit forumaše da postanu ti, ili bar slični, moožee?
Jedno je konstruktivna kritika, a drugo, dabogda crkla serija i svi gledatelji :?
Zato, odi revivaj Tokio hotel topik i recenziraj zadnji album, jer neki tu raspravljaju, pa-pa

Lord AngelRI
08-07-2007, 20:38
neka su je stavili u ponoc.zato jer je to najgora serija ikada koju sam vidio.bolje da je nema nikako ali sta ces.
Tekla, zašto si tako jeben i kul bez granica, ajd napravi topik u kojem ćeš vodit forumaše da postanu ti, ili bar slični, moožee?
Jedno je konstruktivna kritika, a drugo, dabogda crkla serija i svi gledatelji :?
Zato, odi revivaj Tokio hotel topik i recenziraj zadnji album, jer neki tu raspravljaju, pa-pa

evo rekao si pravu stvar nemam ništa na dodat..... slažem se 101%

08-07-2007, 21:29
tako je se isto sranje dogodilo i kad sam popljuvo stalker a evo i sad se desava.nekom nepase sta sam napiso i odma pljuju po meni.daj gonite se vise u piicku mateerinu.svi osim bartuca,omege, dugog, amd-a i jos par njih.

Sgt. Bull
08-07-2007, 21:41
Šta četvrtkom u 21:00 ti smeta?? Prvo su je stavili u 21:00 pa u 21:20(ista prva epizoda) da bi već drugu epizodu pomjerili u 22:20 a počela je u 22:40...ono tekla argumenti su ti da padneš na nos,ne bih sve volio sa tobom flejmat,vidim da sve argumentiraš...ako ti se ne sviđa i nemaš šta pametna reći,ne gledaš seriju i smatraš je glupošću onda NEMOJ postati u topic koji je namjenjen za one kojima se serija sviđa...upravo zbog takvih zabušanata poput tebe ljudi i odlaze sa foruma(w/e)...e da serija je dobra,pratim jer se i u nas počela prikazivati...aj lajk it,aj lajk it mucho :)

08-07-2007, 22:40
Šta četvrtkom u 21:00 ti smeta?? Prvo su je stavili u 21:00 pa u 21:20(ista prva epizoda) da bi već drugu epizodu pomjerili u 22:20 a počela je u 22:40...ono tekla argumenti su ti da padneš na nos,ne bih sve volio sa tobom flejmat,vidim da sve argumentiraš...ako ti se ne sviđa i nemaš šta pametna reći,ne gledaš seriju i smatraš je glupošću onda NEMOJ postati u topic koji je namjenjen za one kojima se serija sviđa...upravo zbog takvih zabušanata poput tebe ljudi i odlaze sa foruma(w/e)...e da serija je dobra,pratim jer se i u nas počela prikazivati...aj lajk it,aj lajk it mucho :)

ajde jeebi majku i ti i cijelo sarajevo.

Sgt. Bull
08-07-2007, 22:54
Šta četvrtkom u 21:00 ti smeta?? Prvo su je stavili u 21:00 pa u 21:20(ista prva epizoda) da bi već drugu epizodu pomjerili u 22:20 a počela je u 22:40...ono tekla argumenti su ti da padneš na nos,ne bih sve volio sa tobom flejmat,vidim da sve argumentiraš...ako ti se ne sviđa i nemaš šta pametna reći,ne gledaš seriju i smatraš je glupošću onda NEMOJ postati u topic koji je namjenjen za one kojima se serija sviđa...upravo zbog takvih zabušanata poput tebe ljudi i odlaze sa foruma(w/e)...e da serija je dobra,pratim jer se i u nas počela prikazivati...aj lajk it,aj lajk it mucho :)

ajde jeebi majku i ti i cijelo sarajevo.
daa veoma argumentirano...hmm neću sada da spammam i flejmam...al da imam ja ovo quotano za svaki slučaj ako ti dojde iz dupeta u glavu pa slučajno ovo urediš...

08-07-2007, 22:57
[quote="Sgt. Bull":1r93413j]Šta četvrtkom u 21:00 ti smeta?? Prvo su je stavili u 21:00 pa u 21:20(ista prva epizoda) da bi već drugu epizodu pomjerili u 22:20 a počela je u 22:40...ono tekla argumenti su ti da padneš na nos,ne bih sve volio sa tobom flejmat,vidim da sve argumentiraš...ako ti se ne sviđa i nemaš šta pametna reći,ne gledaš seriju i smatraš je glupošću onda NEMOJ postati u topic koji je namjenjen za one kojima se serija sviđa...upravo zbog takvih zabušanata poput tebe ljudi i odlaze sa foruma(w/e)...e da serija je dobra,pratim jer se i u nas počela prikazivati...aj lajk it,aj lajk it mucho :)

ajde jeebi majku i ti i cijelo sarajevo.
daa veoma argumentirano...hmm neću sada da spammam i flejmam...al da imam ja ovo quotano za svaki slučaj ako ti dojde iz dupeta u glavu pa slučajno ovo urediš...[/quote:1r93413j]


ne da mi se vise raspravljat.

Da_killah
09-07-2007, 10:40
di je tu bila rasprava? :D

Neven <R>
09-07-2007, 11:02
ne da mi se vise raspravljat.
Nauči razliku između rasprave i neargumentiranog pljuvanja, jer ovo drugo si ti radio.

09-07-2007, 11:04
okanite me se vise.

Systematic Reverse
09-07-2007, 13:55
Okani se ti ovog foruma sa takvim rijecnikom :toilet:

Lord AngelRI
09-07-2007, 18:46
ajde jeebi majku i ti i cijelo sarajevo.Sto nije lijepo.....

vrijeđanje forumaša tko kod da bili i od kuda kod iz Sibira, Japana ili Sarajeva nije lijepo niti civilizirano......

kolko te kod nervira i živcira ili šta već zadrži u sebi ili reci ono civilizirano....

Simon the Dreamer
09-07-2007, 18:51
Tekla oladi.

A u vezi serije, neznam, nisam gledo od početka i nikad nisam uspio sve pohvatat, a pojam Sajlonaca (isprika fanovima) mi zvuči pomalo hilariozno.

Lord AngelRI
09-07-2007, 18:59
Tekla oladi.

A u vezi serije, neznam, nisam gledo od početka i nikad nisam uspio sve pohvatat, a pojam Sajlonaca (isprika fanovima) mi zvuči pomalo hilariozno.

:rotfl: hilariozno fora......

a čuj naziv ko naziv naučiš se..... :D

Simon the Dreamer
09-07-2007, 19:00
[quote="Sajmon Drimr":2sseuvrr]Tekla oladi.

A u vezi serije, neznam, nisam gledo od početka i nikad nisam uspio sve pohvatat, a pojam Sajlonaca (isprika fanovima) mi zvuči pomalo hilariozno.

:rotfl: hilariozno fora......

a čuj naziv ko naziv naučiš se..... :D[/quote:2sseuvrr]
Ne mislim samo na ime, općenito na njihovu pojavu, roboti koji su ljudi ali nisu ljudi nego roboti, ali su zapravo skoro pa ljudi...

Lord AngelRI
09-07-2007, 19:03
Ne mislim samo na ime, općenito na njihovu pojavu, roboti koji su ljudi ali nisu ljudi nego roboti, ali su zapravo skoro pa ljudi...

pa robota ima centurioni kao ratnici a oni i ljudi i roboti su pametnjakovići pa meni to ne smeta fora mi je originalno je....... ipak je to SF serija tako da šta drugo očekivati od toga nego da bude komplicirano.....

09-07-2007, 21:48
Okani se ti ovog foruma sa takvim rijecnikom :toilet:

nisam ja jedini koju psuje na ovom forumu.

Fenrir
09-07-2007, 22:06
Okani se ti ovog foruma sa takvim rijecnikom :toilet:

nisam ja jedini koju psuje na ovom forumu.

Gle, ohladi, odmah, jer inače slijedi opomena, vidim da samo na to ljudi reagiraju :?

09-07-2007, 22:38
Okani se ti ovog foruma sa takvim rijecnikom :toilet:

nisam ja jedini koju psuje na ovom forumu.

Gle, ohladi, odmah, jer inače slijedi opomena, vidim da samo na to ljudi reagiraju :?

dobio sam vec opomenu.reagiraju na to jer se nista drugo ne desava na forumu.

Lord AngelRI
10-07-2007, 19:15
Okani se ti ovog foruma sa takvim rijecnikom :toilet:

nisam ja jedini koju psuje na ovom forumu.

Gle, ohladi, odmah, jer inače slijedi opomena, vidim da samo na to ljudi reagiraju :?

dobio sam vec opomenu.reagiraju na to jer se nista drugo ne desava na forumu.

nisi jedini koji psuje ali ne moraš di mali Mujo tud i ja..... da forumaši skaču na glavu s mosta od visine 990metara oćeš i ti skakat???

a što se tiče opomena da tu si 100% u pravu i slažem se s tobom ništa se ne dešava na forumu ljudi odlaze....... i to.....

ajd ne ljuti se sve ok i idemo nazad na temu.....


:ekipa: to trebamo biti svi a ne :kill: jedan drug.....

Lord AngelRI
01-09-2007, 20:51
e šta je sada ne prikazuje se više a nije gotovo???

u rasporedu je nema čak i kad završi atletika.....

a nije ni pola sezone prikazano.....

Da_killah
01-09-2007, 21:31
što je nema ni onda? za tjedan dana će je valjda bit...a i ako ne bude, gledat ću, neće me tu hrt zajebavat...

tu piše da će bit http://www.sfcentar.com/galactica/

Lord AngelRI
02-09-2007, 09:00
a neznam još nisu stavili raspored za 16.9 ali 9.9 nema je.....

a vidjet ćemo; atletika :kill:

Lord AngelRI
08-09-2007, 20:49
Galactica u novom terminu u 17.10 na HRT 2 nedjeljom!!!!!!!!

http://www.hrt.hr/raspored/?raspored=1& ... 2007-09-16 (http://www.hrt.hr/raspored/?raspored=1&mreza=3&datum=2007-09-16)

sutra tj. 9.9. još nema ali od 16.9. počinje ponovno.....

sa puno boljim terminom....

Da_killah
08-09-2007, 22:16
ae dobro, barem se ne moram budit u 12 i pol nego oko 2 u nedjelju :D

Lord AngelRI
10-09-2007, 19:08
a da više vremena za spavat hehe nakon subote.....

Da_killah
12-11-2007, 11:47
evo jučer je završila treća sezona galactice i moram priznati da jedva čekam 4. sezonu(načekati ću se) i film Razor koji izlazi kao prequel 4. sezone za kojih 10ak dana. još su u zadnje dvije epizode stavili all along the watchtower kao pjesmu koju neki likovi podsvjesno čuju, prekrasno...

W1k1n6
12-11-2007, 14:32
Još od kako su otišli s Nove Caprice, nekako su mi previše statični u ovoj sezoni. Ove zadnje epizode sam se borio da ne zaspim. Kao da je ponestalo love za specijalne efekte i snimanje većih scena, pogotovo na otvorenom. A i scenarij malo "curi", svi živi cylonci, predsjednica opet boluje od iste bolesti kao pred 20 epizoda, kapetan opet sumnjiv? Malo repetativno, samo me još atmosfera drži.
Cylonci imaju plan? Možda, ali redatelj baš i ne :)

Da_killah
12-11-2007, 15:09
ovo sa repetitivnoti je istina, ali u četvrtoj sezoni imaju potencijal pokazati što znaju i mogu, ima toliko ideja koje se mogu iskoristii da bi bio grijeh da sad sve pokvare...
a ovo sa spavanjem je zbog starosti, ja učio do 2 pa išao gledat galacticu i opet mi se nije spavalo :P

Grimm-Reaper
12-11-2007, 16:33
HRT je hrpa preplaćenih idiota beu imalo poštovanja prema ljudima koji ih plačćaju (čitaj: gledatelji)

Već mjesecima pokušavam uloviti termin kad vrte Galacticu, i nikako da uspijem. Jučer sam igrao BF2, bacim pogled na TV i vidim Adamu starijeg kako se brije. WTF? Poslao sam ih sve u tri */&/% ma*/$ine i reko sam sebi, čekat ću ja da to nabavim na DVD-ima, i onda gledat u vlastitom terminu, jer ovo se ne isplati.

Da_killah
12-11-2007, 17:23
eh, tako i meni jučer bilo, dođem gledat, kad ono bilo u 12. ja sam pratio na stranici sfcentar kad su termini, njima su ljudi iz hrt-a govorili kad će bit...

Lord AngelRI
12-11-2007, 21:00
gledo sam super je bilo!!!!!

4 sezona još nije gotova jel tako?? koliko su snimili??

Da_killah
12-11-2007, 21:03
mislim da su snimili 10 epizoda prije onog štrajka scenarista, a 10 će valjda nakon iako se ne zna do kad će trajat štrajk...trebali bi to izbacit u 4. mjesecu 2008, a za 10ak dana dolazi Razor, tv film o pegasusu u kojem će bit neke stvari koje su se događale prije nego se susreo s galacticom, neke stvari dok je lee adama zapovijedao pegasusom i neke stvari koje će biti važne za četvrtu sezonu. to su zapravo kao prve dvije epizode zadnje sezone, samo u formi filma...

Lord AngelRI
12-11-2007, 21:05
ma da?? super, šta je na HRT-u??

Da_killah
12-11-2007, 21:07
ne, onda će bit u americi prikazan na scifi channelu, a 10 dana nakon toga će u prodaju putem dvd-a...al da se to nekako nabaviti...

W1k1n6
15-11-2007, 17:29
Mene je najviše strah kako će napraviti epizode u kojima dolaze na Zemlju u današnjem vremenu. Originalna serija je bila svemirska kaubojada pa se time nisu previše zamarali, klinci s Galactice su skakali po 10 metara u vis na Zemlji, kao zbog gravitacije :) no ako će htjet zadržat ovu tamnu atmosferu i kakvu takvu ozbiljnost trebat će se jako dobro potrudit.

Gravestone_bluz
15-11-2007, 17:32
Istina da nije nešto, ali ovo je jedina SF serija trenutno na domaćim TV programima, pa mi doista nije jasno koja budala ju je stavila u termin prikazivanja nešto malo prije ponoći. Da li možda u njoj ima eksplicitnih skrivenih sadržaja ili sublimalnih poruka, pa nije primjerena nikome ispod 50 godina? U udarnim terminima su Sudnice, Big Brotheri, milijuni sapunica, forenzika na sto načina, doista se osjećam ko budala što uopće posjedujem televizor, a kamo li što još plaćam državnu i kablovsku pretplatu.

mene necudi, neki dan su na novoj stavili Džorđ iz Đungle ( dječji film) u 22:40 ja mislim na novoj. Tako da me vise stvarno ne cudi.

Da_killah
15-11-2007, 17:45
Mene je najviše strah kako će napraviti epizode u kojima dolaze na Zemlju u današnjem vremenu. Originalna serija je bila svemirska kaubojada pa se time nisu previše zamarali, klinci s Galactice su skakali po 10 metara u vis na Zemlji, kao zbog gravitacije :) no ako će htjet zadržat ovu tamnu atmosferu i kakvu takvu ozbiljnost trebat će se jako dobro potrudit.

nešto kao enterprise mirror epizode? zločesti vladaju...a možda i dođu do zemlje, ali ne i na nju, ma tko će to znat...

Grimm-Reaper
15-11-2007, 18:17
Možda dođu na zemlju, pošalju raptora da izvidi situaciju i on se sruši u pustinji na neko mjesto zvano Roswell, New Mexico.

Lord AngelRI
15-11-2007, 22:03
a tko bi ga znao možda uopće ne stignu do zemlje...

Grimm-Reaper
15-11-2007, 22:15
Stići će, to me ne brine.

Btw, jel netko pogledao BSG Razor?

Da_killah
15-11-2007, 23:40
pa to kao još nije izašlo :D

Doggy
16-11-2007, 11:13
izaslo je...

Lord AngelRI
17-11-2007, 23:36
jel zna netko dali se može kupit negdje taj film??

Neven <R>
14-04-2008, 11:12
Je'l gleda tko 4. sezonu? Meni je predobar početak i drago mi je što je ovo definitivno zadnja sezona pa znam da će se sve razrješiti.

Doggy
14-04-2008, 11:51
pogledal prve dvije... izgleda zanimljivo za sad...

W1k1n6
14-04-2008, 15:07
Je'l gleda tko 4. sezonu? Meni je predobar početak i drago mi je što je ovo definitivno zadnja sezona pa znam da će se sve razrješiti.
Gdje se to emitira?

Neven <R>
14-04-2008, 15:10
Na internetu. :P

Može se pogledati na scifi.com, ali treba američki proxy.

Bishop_45_(2)
14-04-2008, 15:29
koliko ce se jos emitirati, tj. koliko ce im trebati da sve preostale epizode ne emitiraju?

Galactica mi je definitivno puno bolja i kvalitetnija od ST, ako zanemarimo sto i njihovi brodovi imauju impulsni pogon, zanemarimo explozije i 'kew'-ove koji rade 'boom', dobijemo jako realnu seriju, no sa svime time je i dalje najrealniji SF kojeg imamo !

Neven <R>
14-04-2008, 15:51
Mislim da će biti 20 epizoda do kraja sezone, znači još 18. Epizode se emitiraju petkom na Scifi channelu u SAD-u.

Doggy
14-04-2008, 20:40
tocnije 22 epizode... znaci jos 20... a u 2. vec ima svega (mislim na cylons-e :killyou: )... i nigde (bar ne tam di ja gledam) ne pise da je to zadnja sezone...

snowblind
14-04-2008, 21:09
producenti su rekli da je ovo zadnja sezona i da će poslije vjerovatno ići spin off caprica, jel zna netko info kada će to na hrt?

Neven <R>
14-04-2008, 21:21
Nekako sumnjam da će HRT otkupiti 4. sezonu nakon svinjarije koju su napravili sa premještanjem termina treće. Naravno umjesto galactice su stavili niskobudžetne američke filmove.

Lord AngelRI
15-04-2008, 20:52
super, znači zadnja sezona šteta... znači krajem ove godine mogla bi doć kod nas... :D

snowblind
12-05-2008, 14:48
jel je netko počeo gledati 4 sezonu?

Doggy
12-05-2008, 16:07
ja gledam... zanimljivo je...

snowblind
12-05-2008, 20:20
koliko je epizoda snimljeno do sada?

Doggy
13-05-2008, 18:37
ak je pocelo prikazivanje, valjda sve... a emitirano ih je 6 za sad... svaki petak jedna epizoda...

snowblind
13-05-2008, 18:46
pogledah 5 i za sada mi se sviđa razvoj priče

Lord AngelRI
17-05-2008, 20:19
šteta što je to zadnja sezona jer je jedna od kvalitetnijih serija koje su danas rijetkost...

Bishop_45_(2)
18-05-2008, 13:16
Ne, bolje je da vishe svrse s ovime, i pocnu se baviti drugom tematikom u istom settingu, bezveze je kada se jedna dobra prica ovoliko razvlaci i sve. Uostalom kada te za recimo 5 god uhvati nostalgija za BSG, tko ce ici gledati 15 sezona samo da se prisjeti price...

Lord AngelRI
18-05-2008, 21:23
Si pocnu se baviti drugom tematikom u istom settingu,

??? kako misliš, tj. na šta misliš???

Bishop_45_(2)
18-05-2008, 22:44
pa npr, bile su one ressistance epizode na netu, sad iako tu nisu bas promijenili temu (i dalje vucu paralele sa terorizmom u stvarnosti) ovdje su barem dali pogled iz perspektive terorista, i malo su se makli od price oko galactice. Bilo bi lijepo produbiti taj setting koji su stvorili sa novim pricama. Npr. ovaj spinoff 'Caprica', to zvuci zanimljivo, puno zanimljivije no da gledamo deset sezona u kojima flota bjezi od sajlonaca...

Lord AngelRI
19-05-2008, 19:32
pa npr, bile su one ressistance epizode na netu, sad iako tu nisu bas promijenili temu (i dalje vucu paralele sa terorizmom u stvarnosti) ovdje su barem dali pogled iz perspektive terorista, i malo su se makli od price oko galactice. Bilo bi lijepo produbiti taj setting koji su stvorili sa novim pricama. Npr. ovaj spinoff 'Caprica', to zvuci zanimljivo, puno zanimljivije no da gledamo deset sezona u kojima flota bjezi od sajlonaca...

a to sam i mislio, slažem se u potpunosti...

Doggy
15-06-2008, 11:35
10. epizoda je zadnja, kraj serije, nema vise... kraj je malo glup, pa bi bilo odlicno da bude nest ko "razor" s objasnjenjem kraja...

Neven <R>
15-06-2008, 11:48
Nije kraj, bit će još 10 epizoda u 2009. Inače mi je vgg za kraj polusezone, ostavlja puno pitanja.

Lord AngelRI
15-06-2008, 16:17
znači sad bi moglo na hrt doć... :)

Doggy
16-06-2008, 09:15
Nije kraj, bit će još 10 epizoda u 2009. Inače mi je vgg za kraj polusezone, ostavlja puno pitanja.

je, imas prav, pisalo je mid season final... malo sam se zahebo...

snowblind
19-06-2008, 19:27
zadnja epizoda predobra, al kao što je neven rekao ostavlja puno pitanja, i sada moram čekati 2009, majku im njihovu

Lord AngelRI
20-06-2008, 14:15
zadnja epizoda predobra, al kao što je neven rekao ostavlja puno pitanja, i sada moram čekati 2009, majku im njihovu

e sad ste me ful zainteresirali aaaaa....

Maloki
26-08-2008, 02:03
Upravo pogledah miniseriju i mogu reći da sam iznenađen, zbilja odlično. Popodne gledam dalje ^^

Constantine
26-08-2008, 02:09
Ja sam pogledao samo do treće sezone,četvrtu nisam,sumnjam da hoću,nemam vremena :(

Lord AngelRI
26-08-2008, 10:54
Upravo pogledah miniseriju i mogu reći da sam iznenađen, zbilja odlično. Popodne gledam dalje ^^

miniserija je slično ko prve 2 epizode 1 sezone...

Bishop_45_(2)
26-10-2008, 10:27
Aloha ljudovi; kada se nastavlja snimanje galactice, jer ako se dobro sijecam trebala je pocetkom zime ?

Doggy
26-10-2008, 11:20
30.11. je na tv torrents spremno za download... necu ban!

Lord AngelRI
26-10-2008, 20:40
Aloha ljudovi; kada se nastavlja snimanje galactice, jer ako se dobro sijecam trebala je pocetkom zime ?

a bude valjda ima još vremena...

Maloki
26-10-2008, 22:52
Dobro, do 30.11. moram onda pogledat preostalih 32 epizode i Razor :P

Neven <R>
27-10-2008, 08:33
Episodes 13 to 22

The second half of season 4 (consisting of 10 episodes) will begin airing on January 16, 2009.[14][15][16]SMoore has stated that some of these episodes will run longer than the traditional episode with the series finale possibly running for up to four hours.

(Wikipedia)


Daklem 16.1.2009. počinje druga polovica sezone.

Doggy
27-10-2008, 09:42
il tvtorrents pise gluposti, ili wikipedia... who knows... cekamo da vidimo...

po futon critics izgleda da tvtor pise gluposti...

Lord AngelRI
27-10-2008, 18:48
Dobro, do 30.11. moram onda pogledat preostalih 32 epizode i RazorS:P

di se može nabavit (kupit) Razor??

Maloki
10-01-2009, 16:11
Jel gledo tko The Face Of The Enemy?
Prokleti SciFi.com neda da gledam jer to nije dostupno za Hrvatsku. :(
Inače, sinoć sam pogledao Revelations i rula, jedva čekam 16.1.

Maloki
18-01-2009, 00:26
Jel još tko osim Nevena i mene pogledao zadnju epizodu, Sometimes a Great Notion?

Aerospark
19-01-2009, 12:32
Jedino što gledam na ovoj našoj televizij je star trek, ove "humoristične" serije su sve na isti kalup, kod bračnih voda (mislim original, ne ona jadna kopija koju mi emitiramo), da, sve je to fora prvih par epizoda, ali i tamo se sve fore svode na isti kurac, kod peggy kako je ona nesposobna radit, ona plavuša kako je glupa ko panj, onaj klinac koji nikad nema curu i Al kako mu je jadan život.

Jedino što sam ja ikad sa guštom pogledao na ovoj televizij od tih humorističnih serija je Rat u kući (moj favorit) i malcolm u sredini, i to najranije epizode

Doggy
19-01-2009, 14:15
kakve to veze ima s BSG??? nije se jos ni pocela prikazivat kod nas, tek je prosli tjedan pocela u americi...

ja sam stal na 3. webizodi, jednostavno nemam volje skidat... trenutno gledam family guy-a...

Maloki
19-01-2009, 20:15
kakve to veze ima s BSG??? nije se jos ni pocela prikazivat kod nas, tek je prosli tjedan pocela u americi...

ja sam stal na 3. webizodi, jednostavno nemam volje skidat... trenutno gledam family guy-a...

Koja web-serija, face of the enemy ili?
I ja isto gledam trenutno Family Guyja, al jedva čekam petak da dođe nova epizoda jer ova zadnja je bila jedan ogromni 45 minutni mindfuck. Predobro je ^^

Doggy
19-01-2009, 20:21
je, na webisode mislim, pogledal sam prve dvije, na tvtor ih nema za skinut, a neda mi se drugde trazit... bum pricekal dok izadje par normalnih epizoda pa onda skinem sve i pogledam...

Lord Ragnarok
19-01-2009, 22:55
wow cak postoji tema xD dobro da je neko castao ressurection na nju.
OPREZ MOGUCI SPOILER!!!!!
ps taman sam zavrsio s gledanjem 3. sezone (4. jos nisam u mogucnosti nabaviti-barem ovih 11 epizoda koje su izasle) i moram reci da jedva cekam da to izade. prokleta starbucksica umre i sada doleti u raptoru xD. nakon te scene sam ostao samo puff,cek wtf??? sa izrazom lica Lee-a Adame iz serije (u tom istom trenutku) >.< cjenio bi da mi ne spojlate dalje, a ovima kojima sam spojlao kraj 3. sezone sry :p

Maloki
19-01-2009, 23:22
SPOILER:
a kaj veliš na četvorku od posljednjih 5? :) I kako mi je prekul što kroz cijelu epizodu imaš riječi iz All Along the Watchtower (prekul mi kad Tigh kaže "there must be some kind of way out of here" :)).

Neven <R>
20-01-2009, 00:41
@Ragnarok: Vjeruj mi u ovoj zadnjoj emitiranoj epizodi (11., 4. sezona) ima još veći broj mindfuckova i puff trenutaka.

Doggy
09-02-2009, 17:52
13. i 14. epizoda su najbolje do sad... fakat odlicno...

Maloki
09-02-2009, 19:12
Jelda? Obje epizode sam praktički odgledao na nogama i cijelo vrijeme bio u napetosti.
Ali imam osjećaj da će 15. bit još bolja po onom teaseru koj sam vidio. Kad će prokleta subota :(

Doggy
19-02-2009, 21:42
pogledal 15. i zadovoljan sam... vratili se stari metalni, dosta je bilo politike...

Maloki
19-02-2009, 22:09
Da, i meni su falili Centurioni.
I oni razgovori između Johna i Ellen - nešto prekul, Ellen mi je puno draža u ovom izdanju.

Doggy
24-02-2009, 20:21
i opet sve shebali s baltarom... kako mi taj lik ide na jetra... a fora kaj (bar mislim) jos niko nezna da je on kriv kaj su ovi zavrsili u svemiru...

Maloki
24-02-2009, 20:34
Roslin i Adama znaju da je on kriv.
Inače, meni Baltar rastura, ali u ovoj epizodi je bio bezveze. Mislim, cijela epizoda je bila bezveze.
I iznenada su vratili Virtual Six koja je megaseksi.

Doggy
29-03-2009, 15:50
gotova je serija...

uskoro na sci fi stize nova s temom bsg-a, caprica, 50 godina prije invazije cylon-a...

evo i trailer
okC5HjMA ... r_embedded (okC5HjMANF4&feature=player_embedded)

Originally on: SciFi (60 min.)
Status: New Series Premieres: TBD
Show Categories: Science-Fiction, Drama
Set 50 years prior to the events of Battlestar Galactica, this prequel series will explore the lives of two families: the Graystones and the Adamas. The two families are on opposing sides of the decision to create the Cylons: intelligent robots that will one day rebel and nearly annihilate the residents of Caprica. Touted as "television's first science fiction family saga," Caprica is from Battlestar Galactica executive producers, Ronald D. Moore and David Eick.

http://www.imdb.com/title/tt0799862/

Maloki
29-03-2009, 20:24
Nego, reci mi, kako ti se svidio kraj serije? :)

Doggy
29-03-2009, 22:03
ok, moglo je i bolje, glupo mi je kaj starbucks nestane bez traga... al sami kraj, kad je danasnje vrijeme mi je spaljen... ono roboti, lol...

Maloki
29-03-2009, 22:10
Da, i meni je bilo bedasto to što je samo tako nestala, ali nekako je bilo predvidivo.
Meni je epizoda bila vgg, nije me razočarala. Imala je par malih propusta, ali sve u svemu super.
A sam kraj je definitivno prezakon, sa tim robotima, plus Jimi Hendrix svira. U jednom trenutku sam pomislio da je on Bog :)
Btw, jel Baltar na kraju kaže "HE doesn't like that name" ili "IT doesn't like that name"?

Lord Ragnarok
19-04-2009, 23:33
upravo pogledao zadnje epizode galactice, prejako je zavrsila.
trebao bi ime ove zadnje pjesme u zadnjoj epizodu u zadnjoj sezoni, te uz to ime pjesme koja je aktivirala one sajlonce (zadnjih 4 sajlonaca). uz to mislim da ju je starbucks odsvirala na klaviru u nekoj od zadnjih epizoda (16-17-18) sa onim pijanistom (koji po njoj nezna svirati) te joj je hera dala dio nota - one tockice na papiru.

Neven <R>
20-04-2009, 15:33
To je sve ista pjesma - All Along The Watchtower, original je od Boba Dylana, ona verzija za aktivaciju cylonaca je od Beara McReryja ili tako nešt, ona na kraju zadnje epizode je od Jimi Hendrixa.

Maloki
20-04-2009, 18:06
Bear McCreary - All Along The Watchtower (Ka_sHy9cVH0)

Lord Ragnarok
20-04-2009, 18:37
puno fala, bas mi je kul pjesma pa ce sada malo vrtiti na winampu

Maloki
20-04-2009, 19:43
Meni je općenito glazba iz Galactice super, imam soundtrack 3. sezone.
Inače, za 2 dana službeo izlazi DVD izdanje pilota Caprice, serije čija je radnja smještena 58 godina prije uništenja čovječanstva, u vrijeme kada su nastali prvi cylonci. Ako te zanima, pogledaj si.

Death By Sexy
01-05-2009, 17:37
Pogledao sam onaj pilot, zapravo onu miniseriju koja prethodi 1. sezoni i moram reći da sam odiuševljen. Stvarno me impresionirala serija i pošto sam odgledao svih 5 sezona The Wire-a počinjem s Galacticom.

Da_killah
01-05-2009, 17:41
nego, koliko spoilera ima na zadnjih par stranica, posebno o onoj sezoni koja nije prikazana na tvu-?

Death By Sexy
01-05-2009, 17:45
Obično ne čitam teme o serijama, jer je neizbježno da se pojave spoileri. Tek nakon gledanja serije gledam temu. :)

E da pitam koliko se uspori radnja serije nakon mini serije?

Maloki
01-05-2009, 22:39
nego, koliko spoilera ima na zadnjih par stranica, posebno o onoj sezoni koja nije prikazana na tvu-?
na 14. strani oni postovi u kojim velikim crvenim "SPOILER" i prva 2-3 posta na ovoj strani sadrže spoilere.

@Sexan - hm, radnja meni u principu nikada nije bila spora, u svakoj epizodi imaš "WTF" trenutke, dosta epizoda sam gledao praktički na nogama :)

Constantine
29-05-2009, 20:33
Poceo sam gledati Galacticu ponovno(prije sam odgledao samo prve 2 sezone),krenuo sam iz pocetka,sad sam na drugoj sezoni,odlicna je serija.

Zasto se tema ne preimenuje u normalni naziv nego ovako.

Constantine
29-06-2009, 12:11
Upravo sam pogledao zadnju epizodu treće sezone, :pray: :pray: :pray: ,predobro,serija je fantastična,idem odma nastavit gledat.

Da_killah
29-06-2009, 12:23
treća sezona je bila prikazana na hrt-u, jel tako? damn, trebao bih sad po "ljetu" to sve pogledat...

Constantine
29-06-2009, 12:47
Nemam pojma :/

Jel mi moze neko rec kako je umrla ona ženska koja je bila pilot i glavni protivnik starbuckice,ona sa crnom kosom,gledao sam tu epizodu ali sam totalno zaboravio :?

gothic45
03-10-2009, 21:18
Jedna od najdražih mi serija, pogledao prve dvije sezone(tek sad jer nisam na tv-u pratio upravo zbog uzasnih termina) sad frend skida 3. i 4. sezonu.

Scene borbi su mi pre*ebene :pray:

ovaj video obavezno pogledajte: Battlestar Galactica-Freedom Fighters (UDpcCRl6I0E)

Doggy
16-09-2010, 20:10
u utorak pocinje razor, pa se od cetvrtka nastavlja s 4. sezonom... if anyone give a damn...

Maloki
16-09-2010, 22:06
Neće prikazivati ispočetka?
Retardirano.

Da_killah
16-09-2010, 23:34
idioti

Doggy
17-09-2010, 08:49
Neće prikazivati ispočetka?
Retardirano.


ak su vec bile prve 3 sezone, di je smisao u pustanju od pocetka, ak jos nisu do kraja dosli???

Aral
17-09-2010, 09:21
Da, već su prikazivali prije sezone, sad startaju di su stali. Meni svejedno, gledam sve četiri sezone na kompu. Očaran sam.

Da_killah
17-09-2010, 11:05
Neće prikazivati ispočetka?
Retardirano.


ak su vec bile prve 3 sezone, di je smisao u pustanju od pocetka, ak jos nisu do kraja dosli???

jer su prikazali prve 3 sezone pred 3 godine. sad ne znam što da radim, vjerojatno ću od frenda uzeti sve 4 sezone. maratonsko gledanje prve 3 sezone idućih dana da što prije pogledam to i snimim par epizoda četvrte nema smisla jer moram učiti, a opet mi je glupo ne gledati neku seriju oko 2.30 na drugom :(

Doggy
17-09-2010, 14:04
pa to je uvjek tak, ljetne, zimske, proljetne i jesenske sheme... hrt bar prekine emitiranje neke serije na kraju sezone, a ne ko rtl, koji prekine usred sezone...

Da_killah
17-09-2010, 14:25
nema to nikakve veze s prekidanjem usred sezone ili na kraju, logično je da puste prve 3 sezone prije zadnje, posebno jer galactice nije bilo na tv-u praktički 3 godine.

primjerice, kod McLeodovih kćeri 2007. ili 08. nisu prikazali samo zadnju, osmu sezonu, jer još nije bila snimljena, i sada kada su ih stavili ponovno na tv, stavili su svih 8 sezona. a ćerke definitivno nemaju priču kao galactica pa da bi prijašnje sezone bile toliko nužne za zadnju.

(doduše, na kraju sedme sezone ćerki riley nestane i ne zna se što je s njim, al to nije bitno :D )

Doggy
17-09-2010, 14:32
mozda se opet reprizirali seriju il 2 max, al uglavnom uvjek se nastavlja di su stali s prikazivanjem, tak da ne kuzim zast jos pricamo o tome???

Da_killah
17-09-2010, 15:37
hausa repriziraju prije šeste sezone, kalifornikaciju isto, mogli su i bsg :(

Doggy
17-09-2010, 16:23
house-a su sve prikazali ak se ne varam, tak da su to samo reprize... kalifornikacija je bila u ljetnom retrovizoru, uskoro ide dalje, ko i my name is earl... valjda im je bilo previse prikazat opet 3. sezone, da bi nastavili s 4.

Da_killah
17-09-2010, 17:06
hausa su prikazali prvih 5 sezona, i sad opet dok ne počnu sa šestom, a u americi će sad sedma. isto tako su mogli i s bsg, al dobro, ionako ću uzeti od nekog

Maloki
19-09-2010, 19:35
mozda se opet reprizirali seriju il 2 max, al uglavnom uvjek se nastavlja di su stali s prikazivanjem, tak da ne kuzim zast jos pricamo o tome???
Pričamo o tome jer je totalno glupo da 3 godine ne prikazuju seriju i onda odluče prikazati samo četvrtu sezonu.
Sa Galacticom ti je to primjerice kao da počnu prikazivati film ali izrežu zadnjih 25 minuta te ih prikažu tek nakon par mjeseci ili čak godina.
Ima li to smisla?

Doggy
19-09-2010, 19:57
kaj pa ima smisla kod nasih televizija??? rtl s dadiljom i nekim nepostojecim "specijalima" csi-a, random odabranih, di u jednoj epizodi grissom sjedi, a u drugoj mlad... lol

keko
22-09-2010, 08:38
Namjeravam pogledati cijelu Galacticu pa bih molio nekog da mi pojasni kako ide po redu, prvo one miniserije, i onda 4 sezone serije? To je to ili ima još nečega?

R@pt0r
22-09-2010, 09:00
1) Miniseries (2003)
2) Season 1 (2004/2005)
3) Season 2 (2005-2006)
4) Battlestar Galactica: The Resistance webisode series (2006)
5) Season 3 (2006-2007)
6) Battlestar Galactica: Razor (2007)
7) Season 4, Part 1 (2008) - od epizode 1 do 10
8) Battlestar Galactica: The Face of the Enemy webisode series (2008-2009)
9) Season 4, Part 2 (2009) - od epizode 11 do 20
10) Battlestar Galactica: The Plan (2009)

Aral
22-09-2010, 09:03
I između 3. i 4. sezone pogledaj film Razor a na kraju četvrte sezone film The Plan.

Ja sam upravo na 4. epizoda 2. sezone, prepredobra serija.

keko
22-09-2010, 09:25
Ok, hvala ljudi. Da li se filmom The Plan završava sve ili još namjeravaju snimati?

Da_killah
22-09-2010, 10:31
i koliko su nužne te webisode, jer kad sam prvi put gledao galacticu, naravno da ih nisam gledao

Maloki
22-09-2010, 21:31
Resistance je odličan, to savjetujem da pogledaš.
Razor Flashbacks i Face of the Enemy su bezveze.

W1k1n6
06-10-2010, 09:06
Ali svakako bih preporučio da si nabavite par epizoda stare Galactice iz 1978-1980, kada je Starbuck(ica) bio muško, a general Tigh crnac.

wOEgjKZAsUk

Da_killah
06-10-2010, 09:45
evo, konačno sam i ja počeo gledati, negdje na osmoj epizodi prve sezone sam, ali od danas limitiram to na jednu epizodu dnevno zbog jednog ispita :(

Aral
06-10-2010, 11:16
Ja na drugoj sezoni, 13. epizoda. Epičnost na kvadrat.

Aral
11-10-2010, 11:28
Žena iz Kućanica glumi u BSG, kulno.