PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dojmovi s prvog "treninga"



W1k1n6
18-10-2006, 09:48
Obzirom da smo jučer svi bili zajedno na serveru, želio bih prenijeti par svojih dojmova.
Što se skilla tiče, pogotovo aima, mislim da su svi u klanu opaki MF killeri, pa vas doista moram pohvaliti, jer ste me jako ugodno iznenadili. Naravno, tek kad zaigramo službene mečeve, moći ćemo reći koliko smo doista dobri, no za sada smo sigurno strah i trepet publica :)
E sad da kažem i koju u vezi taktike u CTF modu. Tu smo totalno u banani, jer je primjetno kako se ljudi gube po mapi, nisu svjesni gdje se nalaze u kojem trenutku u odnosu na tuđe ili svoje zastave, te se ne zna tko igra obranu i napad, a nikada nisam vidio da se netko instant ubije kad protivnici drmnu zastavu. Te stvari su jako važne za CTF, no kako mi nikad nismo igrali CTF FEAR organizirano, uopće me ne čudi. Stoga mislim da za sada nema smisla da se prijavljujemo na CB za CTF, jer bi prije toga trebalo razviti taktički model kakav smo nekada imali za Wolfa, a ne znam koliko ljudi imaju volje za to, pa bi bilo dobro da se izjasnite.
Što se TDM-a tiče, jučerašnja igra me uvjerila kako u klanu ne treba raditi prvu, drugu, treću, petu momčad, već bi službene mečeve trebali igrati svi koji žele, podjednako.
U svakom slučaju, gg svima, jer ste doista postali pravi krvopije FEAR-a :)

Blek_Stena
18-10-2006, 09:53
Nadam se da se neces banati sa foruma! :wink:
Da sto se tice ovog CTFa treba samo dogovoriti tko ce ostat u obrani a tko ide po zastavu! Dobro bi dosao i TS tu! Ono da netko tko je vidio di ide zastava da vice pa ga mi zaustavimo (da ga slucajno ne mimoidemo)! Evo veceras je prvi match pa cemo vidjeti kako ce to funkcionirati! :wink:

John Wayne
18-10-2006, 10:43
Jučer smo ih ubili u pojam čistim skillom i ničim više. To mi je novo i genijalno iskustvo u životu :D
Dobro je kaj smo tak izbalansirani i šta stvarno nitko nije ispod nekog prosjeka klana. Kao takvi trenutno stvarno jesmo najjači na publicu.
Kod snalaženja na mapi postoji jako jednostavna fora... Mape su tako projektirane da se može doć sa kraja na kraj ako se prati generalni smjer prema jednoj od baza. Prema tome... jednostavno trčite prema odgovarajućem grbu (crveni ili zeleni šesterokut na ekranu).
Kaj se taktike tiče, može jedan ostat u obrani (po mogućnosti najveći killer) a ostali idu po zastavu.
Jučer mi je pala na pamet i kombinacija di bi se podjelili po sektorima na mapi, tj. svaki bi patrolirao o jednom djelu mape. nešto kao duboko ešalonirana ruska obrana kod Kurska (Rebel zna o čem pričam :D ). Tak bi znali di koji od njih prolazi, recimo. Bed je u tome što je onda često jedna osoba protiv mnoštva, ali sa ovim našim klincima bi si to još i mogli dozvolit. Bar dok im skill ne skoči više :)

NITROS
18-10-2006, 10:47
Jučer smo ih ubili u pojam čistim skillom i ničim više. To mi je novo i genijalno iskustvo u životu :D
Dobro je kaj smo tak izbalansirani i šta stvarno nitko nije ispod nekog prosjeka klana. Kao takvi trenutno stvarno jesmo najjači na publicu.
Kod snalaženja na mapi postoji jako jednostavna fora... Mape su tako projektirane da se može doć sa kraja na kraj ako se prati generalni smjer prema jednoj od baza. Prema tome... jednostavno trčite prema odgovarajućem grbu (crveni ili zeleni šesterokut na ekranu).
Kaj se taktike tiče, može jedan ostat u obrani (po mogućnosti najveći killer) a ostali idu po zastavu.
Jučer mi je pala na pamet i kombinacija di bi se podjelili po sektorima na mapi, tj. svaki bi patrolirao o jednom djelu mape. nešto kao duboko ešalonirana ruska obrana kod Kurska (Rebel zna o čem pričam :D ). Tak bi znali di koji od njih prolazi, recimo. Bed je u tome što je onda često jedna osoba protiv mnoštva, ali sa ovim našim klincima bi si to još i mogli dozvolit. Bar dok im skill ne skoči više :)

Ali u vezi da postoji ovo jedan najveci killer postoji jedna fora.
Ako 2 igraca produ, stave prije ulaska u prostoriju proximetry granade, i bace unutra granatu, jedan ulazi i ako ne uspije ubiti tog tipa drugi vjerojatno hoce. I kada tip ce sigurno ici pogledati dali tko dolazi i nagazit ce na proximetry :)

Tu sam fintu danas skuzil dok sam igrao. Da su poceli te stvari raditi. Da stavljaju proximetry prije ulaska u prostoriju sa flagom

Blek_Stena
18-10-2006, 14:51
nešto kao duboko ešalonirana ruska obrana kod Kurska (Rebel zna o čem pričam :D )

Haha! :D :D Johny legenda! :pray:

Nego, evo blizi se uskoro vrijeme prvog matcha.. Ja se zagriajvam vec sat vremena.. Imam dobar predosejcaj! 8)