PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bore Lee



Prince-Artas
16-10-2006, 18:28
jeste čuli za njega

Lord Ragnarok
16-10-2006, 18:29
svi sčuli za njega. Ja ga smatram debilom :yuck:

Helena
16-10-2006, 18:29
ne, koji ti je taj?

Jerry
16-10-2006, 18:29
ne, koji ti je taj?

T.N.T.
16-10-2006, 18:30
ane...a kako i ne bi...

tip je totalni car...

filmovi su nenadjebivi...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Lord Ragnarok
16-10-2006, 18:31
to ti je neki tip, ako ja dobro mislim, iz sinja koji snima hrvatsku verziju kineskih filmova s Jackie Chanom (sam protiv vojske i još pobijedi)

T.N.T.
16-10-2006, 18:33
omg, vidim da niste odgledali niti jedan njegov film...njubovi jedni...:)

njegova gluma je neponovljiva...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Lord Ragnarok
16-10-2006, 18:34
ima ih na youtube?

T.N.T.
16-10-2006, 18:37
ane...umrijet ćete od smijeha...

jwFEOYVHqMM

:pray:

Lord Ragnarok
16-10-2006, 18:38
:yuck: :yuck:

olio
16-10-2006, 18:44
gledao sam sve filmove ali najbolja je scena " nneeeeeee moja ana ubili ste moju anu " i onda ih sve izmlati i još se bori protiv vampira :rotfl: :rotfl:

lik je lud....

on udara nogom od pod a lik metar od njega se baca po podu ko da ga ovaj tuče i viče prestani

Prince-Artas
16-10-2006, 18:48
bore lee je legija, ako niste gledali nijedan njegov film trk u videoteku po "u kandžama velegrada"

wikipedija


Prvi "profesionalni" film Bore Leeja snimljen je tijekom jednog vikenda u listopadu 2003. godine sSbudžetom od 500tinjak kuna. Redateljski tim (Mario Kovač, Krešimir Pauk, Ivan Ramljak) unio je u standardnu matricu Borinih filmova citav niz inovacija - specijalne efekte, cameo gostovanja poznatih ličnosti, pop reference i zdravu dozu parodije.

Nakon čitavog niza rasprodanih projekcija diljem Hrvatske, Continental Film je otkupio prava na distribuciju filma te ga izdao u DVD formatu. Na sveopće iznenađenje, kompletna naklada je rasprodana sto je ucinilo ovaj film najprodavanijim hrvatskim filmom na DVD formatu svih vremenaSsto je lansiralo Boru Leeja do statusa jedine istinske hrvatske filmske zvijezde (uz poštovanje dužnih iznimaka kao što su Goran Višnjić i Rade Šerbedžija).

DVD izdanje filma također sadrži audio-komentar troje redatelja - prvi zabilježeni audio-komentar u povijesti hrvatskog jezika.

16-10-2006, 18:51
ne, koji ti je taj?


A je vas ima neiformiranih,cijeli dan za kompom ha :D

Inače lik je legenda..u kandžana velegrada je odlican filmek

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 18:56
ja bi napravio bolji film 8) daj mi kameru i to je to(puno njih mi je dužno pa bi oni9 bili glumci,scenarij bi ja napiso,redatelj bi ja bio i to je to)

T.N.T.
16-10-2006, 18:57
nema šanse...bore je nenadmašiv...

olio
16-10-2006, 18:58
ja bi napravio bolji film 8) daj mi kameru i to je to(puno njih mi je dužno pa bi oni9 bili glumci,scenarij bi ja napiso,redatelj bi ja bio i to je to)pa da ....... kameru nabaviš bespatno i glumce a specijalne efekte daš nekom i platiš mu

Prince-Artas
16-10-2006, 18:59
ja bi napravio bolji film 8) daj mi kameru i to je to(puno njih mi je dužno pa bi oni9 bili glumci,scenarij bi ja napiso,redatelj bi ja bio i to je to)

napravio bi ti film ali bi li se on prodao kao borin i postao najprodavaniji na dvd-u u hrv povjesti, naravno da nebi

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 19:06
misliš da je bilo skupo napravit Blair Witch ?imali su odličnu ideju i kameru i napravili jedan od orginalnijih horrora...treba imat ideju i priču to je sve šta film treba

olio
16-10-2006, 19:07
ja bi napravio bolji film 8) daj mi kameru i to je to(puno njih mi je dužno pa bi oni9 bili glumci,scenarij bi ja napiso,redatelj bi ja bio i to je to)

napravio bi ti film ali bi li se on prodao kao borin i postao najprodavaniji na dvd-u u hrv povjesti, naravno da nebipa naravno da bi ....... bila bi bolja priča i akcija i gluma....

Prince-Artas
16-10-2006, 19:15
ja bi napravio bolji film 8) daj mi kameru i to je to(puno njih mi je dužno pa bi oni9 bili glumci,scenarij bi ja napiso,redatelj bi ja bio i to je to)

napravio bi ti film ali bi li se on prodao kao borin i postao najprodavaniji na dvd-u u hrv povjesti, naravno da nebipa naravno da bi ....... bila bi bolja priča i akcija i gluma....

pa šta čekaš onda :? problem je šta vi nekužite ko je bore lee ustvari, on je malo retardiran i ti njegovi filmovi nisu parodije već on je uistinu takav, nema on pojma o borilačkim vještinama, i da on od ih filmova nije puno zaradio ali je postao slavan

Sonic_Moronic
16-10-2006, 19:23
Gledao sam film čovječe koja legenda

Helena
16-10-2006, 19:51
ne, koji ti je taj?


A je vas ima neiformiranih,cijeli dan za kompom ha :D

Inače lik je legenda..u kandžana velegrada je odlican filmek

Ok, pa ja ne kužim koji je tebi? Kad dođeš na msn i vidiš da sam online obavezno pitaš da kaj sam opet tu, da sam stalno na kompu? Pa dobro, daj ohladi malo, ne visim ja cijeli dan pred ekranom. Ako mi je msn uključen, ne znači da sam za računalom. Uostalom, vidim šta sam propustila. Debila koji radi budalu od sebe, oponaša Bruce Leea, koji je btw, legenda. Mislim, ne znam tko je gluplji, on koji radi idiota od sebe, ili vi koji to gledate i još vam je super. :yuck:

Sonic_Moronic
16-10-2006, 19:56
A isuse ak ne voliš parodije ok tvoja stvar, meni je baš zabavno kako čovjek radi budalu od sebe, a ima stvarno smiješnih scena.

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 19:56
Gledao sam film čovječe koja legenda

mogu ja doć,platit tipovima da me puste da ih pretučem i prema tome snimit film... 8)

olio
16-10-2006, 20:10
Gledao sam film čovječe koja legenda

mogu ja doć,platit tipovima da me puste da ih pretučem i prema tome snimit film... 8)zašto im platiti ? :ekipa: :rambo:

Sonic_Moronic
16-10-2006, 20:11
Sad svi kažu da mogu napravit to. Pa dobro svako može napravit film AL NEĆETE BITI KO BORE LEE. Niko nije retardiran ko on.



1000. post :gitara: :rambo: :ekipa:

Ps1ho
16-10-2006, 20:23
nedirajte vi Boree Leeja inače se pazite Sinjske ruke!!!!! :fof: :rotfl:

kikl0p
16-10-2006, 20:34
covjek ima pogled koji zrači inteligencijom i mudrošču

kikl0p
16-10-2006, 20:34
dupli post sry nes mi zastekalo

T.N.T.
16-10-2006, 20:40
dupli account, ha?

16-10-2006, 20:52
Ma pusti covijeka..nek uziva

Gothmog
17-10-2006, 06:26
Najbolja rečenica u Borinom filmu:
"Sad kad sam se malo skvasija,idem pobijedit Karakonđulu!!!" :rotfl:

Engleski prijevod dotične beštije:

"Karakonjullah!!!" :rotfl:

mrs.croft
17-10-2006, 10:35
lol gledo sam par njegovih filmova...najžešće mi je kad kaže 'ubit ću bandu!!!!'

Armachus
17-10-2006, 10:40
Ćuo sam za njega i gledao sam njegov amaterski film.

Rocchiro
17-10-2006, 14:28
bore lee je moj uzor

Prince-Artas
13-11-2006, 21:45
nedajmo da bore padne u zaborav

Kenyi
13-11-2006, 21:56
jas ma prozvan bore leeom na fear combatu nisam gledao filmove ali sam gledo nekoliko klipova na jutjubu mozda i pogledam cijeli film.

Lord Jambrek
15-11-2006, 11:03
jooooj bore, bore lee, sjećam se kad smo ja i frend jednog hladnog zimskog dana došli u videoteku i posudili taj film. Potrgali smo se od smijeha. El postoji koji nastavak od Kandža velegrada

Frky
15-11-2006, 11:11
jooooj bore, bore lee, sjećam se kad smo ja i frend jednog hladnog zimskog dana došli u videoteku i posudili taj film. Potrgali smo se od smijeha. El postoji koji nastavak od Kandža velegrada

Snimio je 4 ili više filma ja mislim !

olio
15-11-2006, 16:03
[quote="Lord Jambrek":39806lz2]jooooj bore, bore lee, sjećam se kad smo ja i frend jednog hladnog zimskog dana došli u videoteku i posudili taj film. Potrgali smo se od smijeha. El postoji koji nastavak od Kandža velegrada

Snimio je 4 ili više filma ja mislim ![/quote:39806lz2]6 brojka je prava...6 filmova bolje da ne gledate

T.N.T.
15-11-2006, 18:31
[quote="Lord Jambrek":1k0k55iq]jooooj bore, bore lee, sjećam se kad smo ja i frend jednog hladnog zimskog dana došli u videoteku i posudili taj film. Potrgali smo se od smijeha. El postoji koji nastavak od Kandža velegrada

Snimio je 4 ili više filma ja mislim !6 brojka je prava...6 filmova bolje da ne gledate[/quote:1k0k55iq]ne znaš ti...

svakako ih pogledajte...

Doggy
15-11-2006, 18:44
neda mi se sad citat te tri strane o tom retardiranom debilu, s mozgom djeteta od 5 godina...

Rocchiro
15-11-2006, 20:12
neda mi se sad citat te tri strane o tom retardiranom debilu, s mozgom djeteta od 5 godina...

ne vrjeđaj legendu :(

Doggy
15-11-2006, 20:20
ak je on legenda, onda sam ja... (zamisliti nest nezamislivoga!)

Helena
15-11-2006, 20:22
Baš. Meni tip liči na totalnog kretena. I ne, nije mi smiješan.

Doggy
15-11-2006, 20:24
Baš. Meni tip liči na totalnog kretena. I ne, nije mi smiješan.

tako je, nije smjesan, al moras mu se smijati kad je retard...

Dreamer Deceiver
15-11-2006, 20:24
Baš. Meni tip liči na totalnog kretena. I ne, nije mi smiješan.

tako je, nije smjesan, al moras mu se smijati kad je retard...

neznam da se smijem ili plačem

Rocchiro
15-11-2006, 21:03
Baš. Meni tip liči na totalnog kretena. I ne, nije mi smiješan.

tako je, nije smjesan, al moras mu se smijati kad je retard...

neznam da se smijem ili plačem

divi mu se 8)

Dreamer Deceiver
15-11-2006, 21:07
Baš. Meni tip liči na totalnog kretena. I ne, nije mi smiješan.

tako je, nije smjesan, al moras mu se smijati kad je retard...

neznam da se smijem ili plačem

divi mu se 8)

ja se divim samo sebi i steve harrisu 8)

olio
15-11-2006, 21:11
Baš. Meni tip liči na totalnog kretena. I ne, nije mi smiješan.

tako je, nije smjesan, al moras mu se smijati kad je retard...

neznam da se smijem ili plačem

divi mu se 8)

ja se divim samo sebi i steve harrisu 8)ma ja vas ne kužim kako vi govorite "nije mi smiješan" pa on je napravio film jer mu je to san nije ga napravio da mu se vi smijete (iako je to neizbježno) ..... čovjek ima uzora i želi ostvariti svoje snove

Helena
15-11-2006, 22:13
ma ja vas ne kužim kako vi govorite "nije mi smiješan" pa on je napravio film jer mu je to san nije ga napravio da mu se vi smijete (iako je to neizbježno) ..... čovjek ima uzora i želi ostvariti svoje snove

Hm, don Quijote. Istina Quijote je bio lud, ali imao je san i živio ga je. Ljudi su mi se smijali, smatrali ga budalom, ali njega nije smetalo. Baš me na njega podsjetio.

olio
15-11-2006, 22:19
ma ja vas ne kužim kako vi govorite "nije mi smiješan" pa on je napravio film jer mu je to san nije ga napravio da mu se vi smijete (iako je to neizbježno) ..... čovjek ima uzora i želi ostvariti svoje snove

Hm, don Quijote. Istina Quijote je bio lud, ali imao je san i živio ga je. Ljudi su mi se smijali, smatrali ga budalom, ali njega nije smetalo. Baš me na njega podsjetio.dobra usporedba :D

Rocchiro
16-11-2006, 00:16
ma ja vas ne kužim kako vi govorite "nije mi smiješan" pa on je napravio film jer mu je to san nije ga napravio da mu se vi smijete (iako je to neizbježno) ..... čovjek ima uzora i želi ostvariti svoje snove

Hm, don Quijote. Istina Quijote je bio lud, ali imao je san i živio ga je. Ljudi su mi se smijali, smatrali ga budalom, ali njega nije smetalo. Baš me na njega podsjetio.dobra usporedba :D

da,ali stvar je u tome da je don Quijote bil lud,a Bore Lee nije,on je uma bistrog :boohoo:

Helena
16-11-2006, 00:17
ma ja vas ne kužim kako vi govorite "nije mi smiješan" pa on je napravio film jer mu je to san nije ga napravio da mu se vi smijete (iako je to neizbježno) ..... čovjek ima uzora i želi ostvariti svoje snove

Hm, don Quijote. Istina Quijote je bio lud, ali imao je san i živio ga je. Ljudi su mi se smijali, smatrali ga budalom, ali njega nije smetalo. Baš me na njega podsjetio.dobra usporedba :D

da,ali stvar je u tome da je don Quijote bil lud,a Bore Lee nije,on je uma bistrog :boohoo:

Znam to, i rekla sam. Čitaj post.

Frky
16-11-2006, 00:25
Neznam zašto vam je Bore retard !?!? Lik je snimio low budget film , stekao kakvu takvu slavu , ostvario san , širi dobru poruku ....

Babitz
16-11-2006, 00:26
bezveze mi je

Systematic Reverse
16-11-2006, 01:07
bezveze mi je

same here

T.N.T.
16-11-2006, 18:05
bezveze mi jesarkazam...:(((((

Prince-Artas
16-11-2006, 19:28
ma ja vas ne kužim kako vi govorite "nije mi smiješan" pa on je napravio film jer mu je to san nije ga napravio da mu se vi smijete (iako je to neizbježno) ..... čovjek ima uzora i želi ostvariti svoje snove

Hm, don Quijote. Istina Quijote je bio lud, ali imao je san i živio ga je. Ljudi su mi se smijali, smatrali ga budalom, ali njega nije smetalo. Baš me na njega podsjetio.dobra usporedba :D

da,ali stvar je u tome da je don Quijote bil lud,a Bore Lee nije,on je uma bistrog :boohoo:

Znam to, i rekla sam. Čitaj post.

ček vi stvarno mislite da je bore normalan čovjek, e pa nije on je u stvarnosti baš onakav ko na filmu

Armachus
17-11-2006, 16:04
Ajde ne vrijeđajte Boru. On nema nikakvih uvjeta za snimit film (nije on neki slavni ćovjek, bogati koji može dovest cjelu filmsku ekipu) pa ga je isto snimio. Amaterski film, ali se ipak plasirao na tržište, naime ima ga posudit u Sinjskim videotekama.

P.S. Ja poznajem Boru Lee-a... :wink:

antrax5
02-12-2006, 01:23
hahahhaahahahahahaahahah,ja idem posudit u videoteci i zenska mi se pocne onak smijat,jebeni film :D :D :D :D :D :D :D

Helena
02-12-2006, 01:44
U Mercatoneu se njegov film prodaje za cca. 60 kn. :)

Ps1ho
02-12-2006, 03:04
Borre lee vam živi u jednoj sobi tak da malo prestanete sa tolkim blaćenjem legende :pray: drugo on je snimio najprodavaniji Hrvatski DVD uradak tak da i na to malo pripazite i jedna od najjačih izjava : ''...ajmo onda jednu brzu kad se žuriš na brzinu'' :pray: :rotfl:

Valtiel
02-12-2006, 03:13
ma ja vas ne kužim kako vi govorite "nije mi smiješan" pa on je napravio film jer mu je to san nije ga napravio da mu se vi smijete (iako je to neizbježno) ..... čovjek ima uzora i želi ostvariti svoje snove

Hm, don Quijote. Istina Quijote je bio lud, ali imao je san i živio ga je. Ljudi su mi se smijali, smatrali ga budalom, ali njega nije smetalo. Baš me na njega podsjetio.dobra usporedba :D

da,ali stvar je u tome da je don Quijote bil lud,a Bore Lee nije,on je uma bistrog :boohoo:

Jesi li siguran? Don Quijote je slika osobe koaj zivi svoj san, u svom svijetu! Pogledaj film Gothika, nije sve onako kako se cini. I ako neko nesto crveno vidi kao zeleno, ne mora znaciti da je daltonista. Kao sto ako neko prica naizgled sa zrakom, ne mora znaciti da tu neko ne stoji ako ga ti ne vidis :wink:

Fenrir
02-12-2006, 21:56
Borre lee vam živi u jednoj sobi tak da malo prestanete sa tolkim blaćenjem legende :pray: drugo on je snimio najprodavaniji Hrvatski DVD uradak tak da i na to malo pripazite i jedna od najjačih izjava : ''...ajmo onda jednu brzu kad se žuriš na brzinu'' :pray: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
u jebote, to je stvarno rekao ???
Lik je intelektualac do yaya, ono, daje intervju, nemre složit smislenu rečenicu

WEASEL
03-12-2006, 01:31
Borre lee vam živi u jednoj sobi tak da malo prestanete sa tolkim blaćenjem legende :pray: drugo on je snimio najprodavaniji Hrvatski DVD uradak tak da i na to malo pripazite i jedna od najjačih izjava : ''...ajmo onda jednu brzu kad se žuriš na brzinu'' :pray: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
u jebote, to je stvarno rekao ???
Lik je intelektualac do yaya, ono, daje intervju, nemre složit smislenu rečenicu

ma lik je dobričina teška

Feral Tribune
10-10-2007, 09:09
http://vinovo.magnify.net/watch/playlis ... 1WVQHSGCX3 (http://vinovo.magnify.net/watch/playlist/GXDNR21WVQHSGCX3)
Inserti iz vecine filmova Bore Leeja, posebno su zanimljivi oni iz njegova filma Zlatne Caklje kojeg je snimao u Crnoj Gori, pogledajte kako su na televiziji najavljivali taj film, ko mega spektakl :D

Aerial
10-10-2007, 10:01
"Oslobodit ću ovaj narod od bandita!
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!....."
*bulji u prazno u neku točku na cesti*
:rotfl:

Lord Jambrek
10-10-2007, 10:14
"Oslobodit ću ovaj narod od bandita!
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!....."
*bulji u prazno u neku točku na cesti*
:rotfl:


Jača mi je ona scena iz U kandžama velegrada. Ona kada prebije one likove i onda "razbio sam baandu, sad će da pozovu pojačanje" i slijedeća scena neki likovi na TAM-iću dolaze :pray: :rotfl:

Aerial
10-10-2007, 10:16
Da, ono, uvijek daje neku "pouku" onome koga prebije...
Kao, premlati tipa i dok se ovaj valja po podu upire prstom u njega i govori mu nešto tipa "platio (!) si što si zaslužio", "to će te naučiti pameti" i slično :)

Rex Regis.cro
10-10-2007, 11:39
Kad sam posudio njegov DVD u videu valjao sam se po podu ko stoka :rotfl:
Baš onak' da se pošteno nasmiješ :D

28-10-2007, 21:09
cuo sam da tip kada snima filmove nema scenarija nego kaze kaj mu padne na pamet :D

snowblind
28-10-2007, 22:30
jel se mogu negdje nabaviti zlatne čaklje kod nas?

TheJopa
29-10-2007, 14:28
Hahahaha, kad ih prebije sve, rez, opet svi na nogama. Ili kad se tuče s 5 bandita, 'bandit' završi na podu pa se digne i dok bore sređuje ostale on stoji sa strane kadra ko idiot.

Grimm-Reaper
29-10-2007, 14:53
Žalosno je da javnost toliko ohrabruje nekoga kome je očito potrebna medicinska pomoć...

"Ljudi mi govore da sam kao Brus Li..." ma nisi mu ni do gležnja.

Feral Tribune
17-12-2008, 16:25
Ako se ne varam, Severina je u planu za tvoj sljedeći film?

- Da, ona bi trebala biti moja djevojka u filmuS“Otok iznenađenja”Su kojem spašavam planet od najezde izvanzemaljaca. Željko Bebek bi trebao glumiti gusara, a Željko Mavrović bio bi mi protivnik.
http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/a ... e,43626.jl (http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2006,9,23,bore_lee,43626.jl)
Zna li netko je li snimljen taj Otok iznenadjenja?