PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mech u srijedu 18.10 u 19.00 sati



W1k1n6
16-10-2006, 16:59
U srijedu 18.10. u 19 h je dogovoren mech protiv klana Anthrax. Molim prijave tko može igrati. U 18.30 prijavljeni moraju biti na XFire.

1. W1k1n6

Blek_Stena
16-10-2006, 17:07
2. Bleky

John Wayne
16-10-2006, 17:17
3. John Wayne

16-10-2006, 20:32
4. Pingvinče

W1k1n6
18-10-2006, 10:08
Kako frenetično završavam ovaj broj PC Playa, postoji mogućnost da se ne pojavim večeras na mechu, no ne dajte se smetati i zgazite Anthrax :)

John Wayne
18-10-2006, 20:30
...a sad kaj se meča tiče... Odigrali smo ga Rebel i ja.

Kaj da se veli...
Prvu rundu smo igrali Factory. I Rebel i ja smo se ponašali ko da je došo neki čojek iz bjeloga svijeta, pokazo nam magičnu kištru koju zove Komterr i dao nam da probamo sad mi tu nešto... A nas dva balvana sad mašemo rukicama držeći miša prvi put u ruci.
Drugim rječima...RASTURILI SU NAS KO RETARDE. Jednoznamenkasti broj killova sam imo. Rebel je bio nekaj bolji...znam da je imo dvoznamenkasti rezultat :D
Druga runda je Wikingovom providnošću bila HighTeck. I tu smo se Rebel i ja skockali i počeli ih gazit...al ono... mađari su se totalno zblenuli. Ko da smo bili dva druga lika. Poveli smo ih sa 60-ak razlike i to držali dost dugo. Oni su polako sustizali i prešli nas pred kraj.

Ono kak su igrali (a drugu partiju i mi) se svelo na zauzimanje strateški važne sobe... tamo di su HealthPakovi i koja se lako brani.

Ako su ovi među zadnjima na ladderu, fakat neznam na kaj liče oni pri vrhu.

Sve u svemu adrenalin do kraja. Jebo Public... na CB-u su prave mange

:D

NITROS
18-10-2006, 21:48
...a sad kaj se meča tiče... Odigrali smo ga Rebel i ja.

Kaj da se veli...
Prvu rundu smo igrali Factory. I Rebel i ja smo se ponašali ko da je došo neki čojek iz bjeloga svijeta, pokazo nam magičnu kištru koju zove Komterr i dao nam da probamo sad mi tu nešto... A nas dva balvana sad mašemo rukicama držeći miša prvi put u ruci.
Drugim rječima...RASTURILI SU NAS KO RETARDE. Jednoznamenkasti broj killova sam imo. Rebel je bio nekaj bolji...znam da je imo dvoznamenkasti rezultat :D
Druga runda je Wikingovom providnošću bila HighTeck. I tu smo se Rebel i ja skockali i počeli ih gazit...al ono... mađari su se totalno zblenuli. Ko da smo bili dva druga lika. Poveli smo ih sa 60-ak razlike i to držali dost dugo. Oni su polako sustizali i prešli nas pred kraj.

Ono kak su igrali (a drugu partiju i mi) se svelo na zauzimanje strateški važne sobe... tamo di su HealthPakovi i koja se lako brani.

Ako su ovi među zadnjima na ladderu, fakat neznam na kaj liče oni pri vrhu.

Sve u svemu adrenalin do kraja. Jebo Public... na CB-u su prave mange

:D

Ali jebiga sta je onda ovo na publicu. Dali su to noobovi, ili ?? jer smo cijelo vrijeme =]S[= na vrhu servera. Ili neznamo naci server ili neznam sta. Jer ako su vas rasturili, ili pogresne mape, ili jebiga jaci su od nas.

18-10-2006, 23:36
gleda,jebote,na pub se moram namučit da budem top5 od 16(što mi i uspjeva jer su ispred mene smao sabbatovci i ic3)...ali ovo mi se čini brutalno :)

John Wayne
18-10-2006, 23:39
Pa, iskreno, ja sam i očekivao ovak nekaj za prvi meč. Ništ strašno, zapravo. Jednostavno, drugačije nemože. Jest da igramo ovo čudo na publicima mjesec dva, al za Clan Warove smo nubovi. Ali uvijek si nub kad počneš. A onda odjednom prestaneš bit :)

W1k1n6
18-10-2006, 23:50
Pa, iskreno, ja sam i očekivao ovak nekaj za prvi meč. Ništ strašno, zapravo. Jednostavno, drugačije nemože. Jest da igramo ovo čudo na publicima mjesec dva, al za Clan Warove smo nubovi. Ali uvijek si nub kad počneš. A onda odjednom prestaneš bit :)
Doista, ovo smo očekivali. Igrao sam na publicu protiv tima u kojemu je bio tip iz zadnjeg klana na CB-uS- Dinamo Terror. Tip je imao duplo više killova od svih na serveru. Ubijali smo ga samo po 3-4 zajedno, a njegov svaki kill je bio headshot. Tada sam skužio koliko su jaki igrači/klanovi s CB-a, ali dogovorio sam se s Johnnyem da vam to ne kaže... odmah, barem dok se klan ne okupi :) Zato zaboravite svoja prva mjesta na public serverima, u svijetu FEAR CB-a smo najobičniji n00bovi i krećemo ispočetka. Kad dignemo server trenirat ćemo čim više sami, klanovi tipa djece iz KIA nam ništa ne pomažu na žalost. Treba pozivati čim više klanova iz CB-a na mecheve, možda ne na službene odmah, nego friendly warove (FW). Dakle, prvo server, pa igra&zajebancija.

W1k1n6
19-10-2006, 06:45
Uh, sada se uopće ne moramo ništa sramiti. Slučajno sam upravo skužio da je Mr Banano iz tima koji je razbio Johnnya i Rebela jučer, drugi na CB-u u 1v1 F.E.A.R. ladderu. Prije idućeg meča malo ćemo bolje pogledati protiv koga igramo :)

19-10-2006, 08:58
Uh, sada se uopće ne moramo ništa sramiti. Slučajno sam upravo skužio da je Mr Banano iz tima koji je razbio Johnnya i Rebela jučer, drugi na CB-u u 1v1 F.E.A.R. ladderu. Prije idućeg meča malo ćemo bolje pogledati protiv koga igramo :)
dobro da si to rano vidio :D

John Wayne
19-10-2006, 09:00
Da se sramimo? Naprotiv... jako mi je drago da smo ih ravnopravno napucavali drugu mapu :D