PDA

Pogledaj cijelu verziju : WoW problem



Jas
16-10-2006, 14:33
Danas sam kupio igru WoW , ali kad si želim napraviti acount, ne mogu si ga napraviti jer javlja da je nekakva greška . Možda znate u čemu je problem?
Hvala :D

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 14:39
Danas sam kupio igru WoW , ali kad si želim napraviti acount, ne mogu si ga napraviti jer javlja da je nekakva greška . Možda znate u čemu je problem?
Hvala :D

kakva greška ?

Jas
16-10-2006, 15:25
Valjda nije server radio i još nešto kako da iskoristim mjesec dana besplatno, jer kad si želim napraviti acount ne mogu jer mi traži način plačanja, dali se uopće može igrat mjesec dana besplatno bez bona ili kartice
kad kupiš igru Engleska verzija

Dark Saruman
16-10-2006, 16:06
Valjda nije server radio i još nešto kako da iskoristim mjesec dana besplatno, jer kad si želim napraviti acount ne mogu jer mi traži način plačanja, dali se uopće može igrat mjesec dana besplatno bez bona ili kartice
kad kupiš igru Engleska verzija

ti moras ukucati broj bona ili broj kartice (ako zelis placat karticom) i cim napravis acc ti automatski imas mjesec dana besplatno + 2 mjeseca (onih koje dobijes uz bon)

Jas
16-10-2006, 22:31
kako da iskoristim 10 dana free acount, kada utipkam acount pita me za kreditnu karticu , a ja naravno da nemam karticu i kako da to iskoristim?
:shock:

flander
16-10-2006, 22:44
check PP :wink:

17-10-2006, 20:20
kako da iskoristim 10 dana free acount, kada utipkam acount pita me za kreditnu karticu , a ja naravno da nemam karticu i kako da to iskoristim?
:shock:

odaberi načni plačanja visa electron
ukucaj -cenzura fcking cenzura-

zadnje 4 znamenke 0000 i radit če ti

ne kradeš novac nikom ali kartica prolazi :)

Editirano by Morgoth:Ako nisi primijetio da je w1k1n6 pred neki mjesec kazo da koga uhvati da stavlja taj broj u svoj post da ce dobiti automatski bann zbog toga ,jer se to smatra krađom i kosi se s pravilima foruma...