PDA

Pogledaj cijelu verziju : EU vs. USA



Herr Schnitzel
16-10-2006, 13:43
Evo, malo sam pricao s frendom, pa da vidim sto vi mislite.

'Vako, da izbije rat izmedu Europske Unije i SAD-a, tko bi pobijedio i zasto?

Systematic Reverse
16-10-2006, 13:56
Nemam pojma. Mislim da bi šugawi ameri dobili. Ipak su oni "vojna velesila",,,

The Boz
16-10-2006, 13:58
MAD scenario. Pogotovo jer je Rusija još uvijek u Europi.

olio
16-10-2006, 14:00
Uništili bi jedno drugo a ja bi se odselio u aziju u neki shaolin hram :D

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 14:38
eu bi dobio,jer kad bimo kazali slovecima da ce oni dobit dio mora(oceana) koji pripada americi bi vidjeli ameri svoga boga :D

Fenrir
16-10-2006, 15:05
To bi bila apokalipsa, zato što bi u slučaju rata, jer su oboje užasno jaki, počeli bacati male nukice(H-Bombe) a onda bi svi naje...., a ja si kupim garsonijeru do olia u shaolin hramu :D

Tri66a
16-10-2006, 15:39
Pobijedio bi Bore Lee

Kenyi
16-10-2006, 15:41
ma mi bi ih dobili (EU) zato sto su kod nas Rusi.

Herr Schnitzel
16-10-2006, 16:03
Sve mi nesto u pozadini svira ruska himna...
Inace, ja mislim da bi na kraju mi dobili (racunaj i podrsku Bliskog Istoka)
Ipak, Njemacka, UK, Rusija, Francuska, Hrvatska :D
Tesko je to sve zajedno pobijedit...

Kenyi
16-10-2006, 16:04
ne zaboravi San Marino bez njega se ne moze.

Eddie9
16-10-2006, 16:05
makar mrzim amere iz dna dushe mislim da bi oni potopili europu...

Babitz
16-10-2006, 16:34
teško pitanje
mi imamo beckhama, a oni chuck norrisa :(

Nefarnius
16-10-2006, 17:25
teško pitanje
mi imamo beckhama, a oni chuck norrisa :(

Oni imaju Čak Norisa


ali mi imamao Žaka!!!

Lord Ragnarok
16-10-2006, 17:52
Žak napravi sage dive na njihove rovove i pobijedili smo :D . A u slučaju H-bombi samo stavimo Žaka da se sve odbije natrag

T.N.T.
16-10-2006, 17:53
teško pitanje
mi imamo beckhama, a oni chuck norrisa :(ali i fiftyja i ostale mad gangstazze...:((((

olio
16-10-2006, 17:58
ma dajte zamarate mozak glupim pitanjima instalirajte igru defcon i rsturite amere.....

Prince-Artas
16-10-2006, 18:44
nemože se baš tako postavit pitanje, kad bi se gađali nuklearnim bombama svi bi izgubili, kad bi uistinu zaratili svak bi imao svoje saveznike, tako bi vjerojatno kina stala uz eu, a velika britanija bi izašla iz eu i priklonila se americi, tako da se odgovor na ovo pitanje nemože dat

ali može se dati tko trenutno ima veću vojnu moć a to je SAD

Scuderia
16-10-2006, 18:47
nemože se baš tako postavit pitanje, kad bi se gađali nuklearnim bombama svi bi izgubili, kad bi uistinu zaratili svak bi imao svoje saveznike, tako bi vjerojatno kina stala uz eu, a velika britanija bi izašla iz eu i priklonila se americi, tako da se odgovor na ovo pitanje nemože dat

ali može se dati tko trenutno ima veću vojnu moć a to je SAD


također je pitanje gdje bi otišal rusija,izrael....oni su dosta jaki...ali mislim dda bi razbili amere :killyou:

Prince-Artas
16-10-2006, 18:57
[quote="Prince-Artas":23x4ajyz]nemože se baš tako postavit pitanje, kad bi se gađali nuklearnim bombama svi bi izgubili, kad bi uistinu zaratili svak bi imao svoje saveznike, tako bi vjerojatno kina stala uz eu, a velika britanija bi izašla iz eu i priklonila se americi, tako da se odgovor na ovo pitanje nemože dat

ali može se dati tko trenutno ima veću vojnu moć a to je SAD


također je pitanje gdje bi otišal rusija,izrael....oni su dosta jaki...ali mislim dda bi razbili amere :killyou:[/quote:23x4ajyz]

rusija jasno ide tamo di nema amera tj k eu, a izrael bi bio sa amerima

Sterpo
16-10-2006, 19:45
neznam ne želim ni zamišljat vjerojatno bismo svi poumirali zbog bombi.
a ameri su mislim jača vojna sila od eu

Scuderia
16-10-2006, 19:53
[quote="g@mer4life_":2db2y6c1][quote="Prince-Artas":2db2y6c1]nemože se baš tako postavit pitanje, kad bi se gađali nuklearnim bombama svi bi izgubili, kad bi uistinu zaratili svak bi imao svoje saveznike, tako bi vjerojatno kina stala uz eu, a velika britanija bi izašla iz eu i priklonila se americi, tako da se odgovor na ovo pitanje nemože dat

ali može se dati tko trenutno ima veću vojnu moć a to je SAD


također je pitanje gdje bi otišal rusija,izrael....oni su dosta jaki...ali mislim dda bi razbili amere :killyou:[/quote:2db2y6c1]

rusija jasno ide tamo di nema amera tj k eu, a izrael bi bio sa amerima[/quote:2db2y6c1]

to bi bilo zanimljivo....onda bi hlzbolah i konpanija otišla na stranu EU zbog toga što nevole izrael-......

Big Al
16-10-2006, 19:53
To se nikad neće dogodit...

Sterpo
16-10-2006, 19:55
a nadajmo se da neće
a ameri i eu imaju jako dobre odnose zato ne vjerujem da će do toga doći

Herr Schnitzel
16-10-2006, 20:12
Pa nece, ali ovo je situacija "what if?"...
A sto se tice Rusije, vjerujem da tamo ima jos bijesnih komunjara (Putin bivsi KGB-ovac) koje bi rado vidjele Ameriku u plamenu, tako da bi 100% stali uz nas (tocnije njih :D )

4Non1MuS
16-10-2006, 20:22
Ameri i Rusi se mrze a zapravo nikad nisu ratovali jedni protiv drugih.

Ima jedna stranica ne netu a nemogu se sjetit koja je...uglavnom na toj stranici imaj svakakve statistike a jedna od njih je koja država ima najviše nuklearnih bombi:

1.Rusija oko 24000 :fof:
2.USA oko 12000
3.Francuska samo oko 500
...
10.Irak - nepoznato

BTW javit ću vam kad nađem stranicu da nebude da lažem

Prince-Artas
16-10-2006, 20:50
[quote="Prince-Artas":2tqwalss][quote="g@mer4life_":2tqwalss][quote="Prince-Artas":2tqwalss]nemože se baš tako postavit pitanje, kad bi se gađali nuklearnim bombama svi bi izgubili, kad bi uistinu zaratili svak bi imao svoje saveznike, tako bi vjerojatno kina stala uz eu, a velika britanija bi izašla iz eu i priklonila se americi, tako da se odgovor na ovo pitanje nemože dat

ali može se dati tko trenutno ima veću vojnu moć a to je SAD


također je pitanje gdje bi otišal rusija,izrael....oni su dosta jaki...ali mislim dda bi razbili amere :killyou:[/quote:2tqwalss]

rusija jasno ide tamo di nema amera tj k eu, a izrael bi bio sa amerima[/quote:2tqwalss]

to bi bilo zanimljivo....onda bi hlzbolah i konpanija otišla na stranu EU zbog toga što nevole izrael-......[/quote:2tqwalss]

ukratko nastao bi mix raznih sranja, bolje ne zamišljat

Sterpo
16-10-2006, 21:09
Ameri i Rusi se mrze a zapravo nikad nisu ratovali jedni protiv drugih.

Ima jedna stranica ne netu a nemogu se sjetit koja je...uglavnom na toj stranici imaj svakakve statistike a jedna od njih je koja država ima najviše nuklearnih bombi:

1.Rusija oko 24000 :fof:
2.USA oko 12000
3.Francuska samo oko 500
...
10.Irak - nepoznato

BTW javit ću vam kad nađem stranicu da nebude da lažem

ne vjerujem da SAD ima toliko manje bombi od rusije

Tri66a
16-10-2006, 21:13
Ameri i Rusi se mrze a zapravo nikad nisu ratovali jedni protiv drugih.

Ima jedna stranica ne netu a nemogu se sjetit koja je...uglavnom na toj stranici imaj svakakve statistike a jedna od njih je koja država ima najviše nuklearnih bombi:

1.Rusija oko 24000 :fof:
2.USA oko 12000
3.Francuska samo oko 500
...
10.Irak - nepoznato

BTW javit ću vam kad nađem stranicu da nebude da lažem

ne vjerujem da SAD ima toliko manje bombi od rusije
Može biti i da ima,koliko toga Rusi mogu sakriti u Sibiru......ali biti će da su američke jače(hidrogenske?) Uostalom od 12000 tih nuklearnih bombi 50 je čisto dosta da razjebe cijelu planetu(mislim na klimu i atmosferu)

emperror
16-10-2006, 22:47
Velik Britanija, USA, Izrael

VS.

rest of world (Germany, South Korea (nukes), Russia, All muslims, France, Spain, Italy, Australia, Turkey, Greece, China, Ukraine, Japan, ....

ma nema teoretske sanse da bi ovi gore dobili

emperror
16-10-2006, 22:49
... i hrvatska na celu sa thomson-om

Systematic Reverse
16-10-2006, 22:52
Swe je moguće. Ali ako bi se "pošteno" zaratili nebi nista ostalo od swijeta.

m777
17-10-2006, 07:54
Ako padne samo jedna nuklearka, sve je gotovo... :(

Lord Myrkul
17-10-2006, 09:44
a kako bi bilo da eu napadne ameriku ka rusi u red alertu II. onako jedno sunćano jutro iznad kipa slobode preleti njemaćki cepelin a sljede ga recimo 20-30 kineskih i ruskih migova a iz transporta izlaze hezbolahovi teroristi u kamionima punim eksploziva

Samael
17-10-2006, 10:48
Ako padne samo jedna nuklearka, sve je gotovo... :(

Majko isova, scenarija :shock:
Zamislite da u jednom trenutku nestane vaš lvl.60 lik u WoW-u, sa uber itemima, a mučili ste se svjetski da ga nabildate. :|
Ili pak u Guild Warsu.
Vaša ubitačna kanta, da je odjedanput nema a vi lutate u beskonačnosti, čekajući da vam sv. Petar otvori vrata, a nemožete GEJMATI dok čekate!!!
AAA!!!
Ma nemojte me činit patit' s ovakvim temama!

Sgt. Bull
17-10-2006, 11:19
Swe je moguće. Ali ako bi se "pošteno" zaratili nebi nista ostalo od swijeta.
agree...već je 8 svjetskih "sila" koje imaju atomsku bombu,samo me zanima zašto osoba koja je pravila temu nije negdje uvrstila i Aziju? Kina,Japan,Sjeverna i Južna Koreja...Ne dao Bog da se zarati al bogme Buš je sve više i više ide na tu opciju da se zarati između njih i Koreanaca,a ako se to desi umiejšati će se i Europa(većina na stranu Amera jer su glupi i podržavaju ga u sprječavanju Koreanaca da upotrijebe bombu) i onda sve ode u 3 pm jer će svi bacat atomke a mi ćemo se pržiti

mravojed19
17-10-2006, 12:40
nekako mi se čini da ovaj vaš scenarij i nije tako nemoguć,ne baš EU vs USA ali to je istina da ako padne jedna atomska....a Sjeverna Koreja nam se nešto opasno trza..

još ćemo imati pravi fallout ljudi..

Armachus
17-10-2006, 13:41
Dobili bi nas Amerikanci. :killyou:

Herr Schnitzel
17-10-2006, 14:42
[quote="Systematic Rewerse":j3l87zyu]Swe je moguće. Ali ako bi se "pošteno" zaratili nebi nista ostalo od swijeta.
agree...već je 8 svjetskih "sila" koje imaju atomsku bombu,samo me zanima zašto osoba koja je pravila temu nije negdje uvrstila i Aziju? Kina,Japan,Sjeverna i Južna Koreja...Ne dao Bog da se zarati al bogme Buš je sve više i više ide na tu opciju da se zarati između njih i Koreanaca,a ako se to desi umiejšati će se i Europa(većina na stranu Amera jer su glupi i podržavaju ga u sprječavanju Koreanaca da upotrijebe bombu) i onda sve ode u 3 pm jer će svi bacat atomke a mi ćemo se pržiti[/quote:j3l87zyu]

Nisam dodao Aziju jer me zanima sto vi mislite o nasim vojnim silama, tu u Europi...

Tri66a
17-10-2006, 15:00
Ma ja sumnjam da će za našeg života izbiti nuklearni rat. Nuklearne bombe služe samo kao predmet zastrašivanja i nitko,ponavljam NITKO nije toliko lud da upotrijebi jednu u vojne svrhe(testiranja su u biti kurčenja). Jer što:
a) Ti baciš jednu nuklearnu bombu sjebeš svijet ali i sebe(a bome i svijet tebe)
b) Nuklearne rakete uništavaju (kako sam pametan). Stavite se u situaciju da vi napadate nekoga. Zašto ga napadate? Novac,nafta,hrana nije bitno što,ali vi to želite sebi prisvojiti. Kako ćete to prisvojiti ako toga više nema?
c) U biološkom ratovanju je budućnost(nažalost). Fino zaraziš neprijatelja,oni svi pomru i njihova nafta/vikendice/Mercedesi su tvoji. Virusi i otrovi su puno elegantniji i teže ih je uočiti :rotfl: nego npr. nuklearno postrojenje. Sjetimo se samo amera koji su indijancima davali deke sa velikim boginjama.

(Ovaj post je čisto teoretski i ne izražava moje želje/težnje o uništenju bilo kojeg naroda,nacije ili države.)






P.S. Except the Dutch :)

emperror
17-10-2006, 18:45
nisam ziher, al brijem da cemo skoro saznat tko je jaci izmedju un-a i juzne koreje :(

Prince-Artas
17-10-2006, 18:49
nisam ziher, al brijem da cemo skoro saznat tko je jaci izmedju un-a i juzneSkoreje :(

sjeverne, ps kako možeš uspoređivat Ujedinjene narode i jednu državu :rotfl:

Sterpo
17-10-2006, 18:59
lol da ali šta ovi sjevernji komići imaju tu neku nuklearku testirat a jedva žive lol
bolje da se malo usredotoče na sebe prije a ne neke bombe
evo čuo sam da pripremaju drugi pokus :yuck:

emperror
18-10-2006, 10:37
nisam ziher, al brijem da cemo skoro saznat tko je jaci izmedju un-a i juzneSkoreje :(

sjeverne, ps kako možeš uspoređivat Ujedinjene narode i jednu državu :rotfl:

da, sjeverna, zajeb

kako mislis dali mogu usporedjivat? un je donjeo rezoluciju koju koreja smatra pozivom na rat, ne kuzim sto si htjeo rec?

sexy peace
18-10-2006, 11:26
Prije USA jedino da nama se ne priključi cijela Rusija pošto je jedan dio EU-a.

Sterpo
18-10-2006, 19:06
da kao u ratu sa vijetnamom