PDA

Pogledaj cijelu verziju : Meč u utorak 20:00



John Wayne
15-10-2006, 21:52
Damo i gospodo,

Ako odete ne CB i pogledate kalendar, vidit ćete da sam za utorak izazvao neke Poljake. Imaju 3 poraza i ništ drugo. Ali... ne podcjenjujte ih. Sjećam se jednom kad smo od NOB-a izgubili :)
Neznam ko bu od nas igral ovaj povijesni meč. Možemo i slamke izvlačit negdi na pivi sutra ili preksutra prije meča. :D

Inače, kaj se budućih mečeva tiče, ako se slažete, mogli bi masovno izazivat svaki dan. Uvijek će netko od nas bit on-line. Jednom tjedno bi mogli onda organizirat nekaj 4 na 4...već nas ima 5, pa bi se nekaj dalo sredit.

Također, pogledajte ovo (Pingvin, stisni link ovaj put :D ):
http://www.teamwarfare.com/

To je još jedna Liga. Mislim da se pravila nešto razlikuju od ClanBasea, pa ih proučite. Ak nas zanima, moremo se i tam prijavit.

15-10-2006, 22:46
hm,kud baš u 20?

aha,može,imam školu do 18:15 xD


ko igra uopće?

Blek_Stena
15-10-2006, 23:59
Ja! 8)

W1k1n6
16-10-2006, 15:51
Damo i gospodo,

Ako odete ne CB i pogledate kalendar, vidit ćete da sam za utorak izazvao neke Poljake. Imaju 3 poraza i ništ drugo. Ali... ne podcjenjujte ih. Sjećam se jednom kad smo od NOB-a izgubili :)
Neznam ko bu od nas igral ovaj povijesni meč. Možemo i slamke izvlačit negdi na pivi sutra ili preksutra prije meča. :D

Inače, kaj se budućih mečeva tiče, ako se slažete, mogli bi masovno izazivat svaki dan. Uvijek će netko od nas bit on-line. Jednom tjedno bi mogli onda organizirat nekaj 4 na 4...već nas ima 5, pa bi se nekaj dalo sredit.

Također, pogledajte ovo (Pingvin, stisni link ovaj put :D ):
http://www.teamwarfare.com/

To je još jedna Liga. Mislim da se pravila nešto razlikuju od ClanBasea, pa ih proučite. Ak nas zanima, moremo se i tam prijavit.
Zaboravio si reći da se igra 2v2 TDM. Navečer u 19.30 budite online na XFire-u, pa se onda lako dogovorimo tko će igrati. Obzirom da za jedan mech treba samo 2 igrača, možemo napuniti kalendar brdom fajtova, svaki dan po 2-3 mecha, no prvo da vidimo koliko će ljudi sutra biti online na XFireu. Za ubuduće bi pomoglo kada bi se svatko izjasnio koje dane i u koje vrijeme mu najviše odgovara. Inače, ja sam za to da svatko igra koliko god želi, dakle da se naprave rasporedi po kojima će svi igrati. Ne da mi se ni razmišljati o spikama "na rezultat". Dakle, zezamo se prije svega, a igramo "službene" mecheve samo zato da bi bilo napetije i zanimljivije igrati, a ne za slavu. Nadam se da se svi slažete.