PDA

Pogledaj cijelu verziju : MIR U SVIJETU



sexy peace
15-10-2006, 21:11
Što bi vi poduzeli za mir u svijetu.Može i malo mašte ali malo.

Ps1ho
15-10-2006, 21:13
za mir u svijetu, hmm....trebo bi opći potop pa počet od ničeg jer danas je to nemoguće i sigurno ćemo sami sebe uništit...

Scuderia
15-10-2006, 21:13
bacio nuklearku na amere i eto mira 8)

T.N.T.
15-10-2006, 21:14
ništa...

na kugli od 6 milijardi ljudi ne može biti mir...

15-10-2006, 21:15
Ako covijek pita ozbiljno bez zezancije..
Ma sta ja znam,ulozio vise u siromasne zemlje,ukinio skolu :D

olio
15-10-2006, 21:15
ništa...

na kugli od 6 milijardi ljudi ne može biti mir...može na kugli biti mira ali bez ljudi :D

Sonic_Moronic
15-10-2006, 21:15
Ameri se pitaju čemu nasilje a prodaju oružje kome god oćeš

Kron
15-10-2006, 21:16
Ukiniti one plešuće banane-smajliće.



Ne znam pitanje na odgovor :(

T.N.T.
15-10-2006, 21:16
Ma sta ja znam,ulozio vise u siromasne zemlje,ukinio skolu :Dda...super...i svi bi bili neuki divljaci...

15-10-2006, 21:19
Ovo sam reko iz šale,nije ozbiljno..

Kron
15-10-2006, 21:19
[quote="Axl Rose":11m01gs7]
Ma sta ja znam,ulozio vise u siromasne zemlje,ukinio skolu :Dda...super...i svi bi bili neuki divljaci...[/quote:11m01gs7]

Ovako ko ja (sad bi mi pasala bananica ovdje)



Dati komadić zaljeva Slovencima

Kenyi
15-10-2006, 21:19
ubio bi sve ljude na svijetu.tada bi vladao mir na svijetu.

olio
15-10-2006, 21:23
Mir je nešto nedostižno kao Bog i pitanje Postoji li Bog ?

Mir postoji a uvidjet čete ga kada dođe vrime znate ono (R.I.P)

hacker
15-10-2006, 21:23
Unistio Zemlju i naselio Mars

Kron
15-10-2006, 21:26
Unistio Zemlju i naselio Mars


I kako ćeš tamo znati kad je BOŽIĆ!?!?!? Pazar?Sv. Mihovil? I ostali dani kada se ždere?!?!? :)

Deno
15-10-2006, 22:36
Nema mira u svijetu...ako ti netko kaže j*b*em ti mamu...ti češ bit miran i gledati ga? :o
E pa ja ću $#%"$"#$!$*!#$!$#"*$!$#*$ I ONDA #@$"#!$!#$%&!* KUŽIŠ?

Helena
15-10-2006, 22:39
Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

King tiger
15-10-2006, 22:46
PAX je nemoguce postici.Samo cu to reci a ima 1000 razloga.

Systematic Reverse
15-10-2006, 23:24
ništa...

na kugli od 6 milijardi ljudi ne može biti mir...

The Boz
15-10-2006, 23:48
PAX je nemoguce postici.Samo cu to reci a ima 1000 razloga.
Ispravka, ima preko 6 500 000 000 razloga.
Mir na zemlji će bit za negdje 5.1 milijardu godina, kad ju proguta Sunce.

Herr Schnitzel
16-10-2006, 06:05
Uposlio bih missice da provode mir u svijetu... Kad ga vec toliko zele...

ewok
16-10-2006, 06:31
covjecanstvu je urodjena zelja za ratom i unistenjem, dakle mir nije moguc... :roll:

Neven <R>
16-10-2006, 08:44
Izmislio bi beskonačan izvor energije, tako bi svi imali sve i ne bi bilo potrebe za ratovima, jer ne bi trebalo nekome uzeti ono što već imamo.

hacker
16-10-2006, 08:51
Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

Bilo bi mira,zato jer bi jedva prezivljavali i nebi mislili na oruzje,rat i ostala sranja...

m777
16-10-2006, 09:24
Izmislio bi beskonačan izvor energije, tako bi svi imali sve i ne bi bilo potrebe za ratovima, jer ne bi trebalo nekome uzeti ono što već imamo.
Teslin san... :(

16-10-2006, 09:43
Izmislio bi beskonačan izvor energije, tako bi svi imali sve i ne bi bilo potrebe za ratovima, jer ne bi trebalo nekome uzeti ono što već imamo.
Teslin san... :(
google: MEG :wink:

mravojed19
16-10-2006, 09:47
kvoto sam sam sebe dolje,pardon mi.

mravojed19
16-10-2006, 10:03
Pobio sve amere(rade sranja),sve na bliskom istoku(fanatični su i kad im ameri ne rade sranja onda si međusobno rade sranja),afganistan(isto ko bliski istok),sjeverne korejce(komunjare,oće se ratovat atomskim bombama,zatucani su skroz),turce i kurde(jedni druge ne podnose i rade incidente) i kolumbijce i veneceluance(droga) i kubance i čečene i ruse.(čečene jer kolju djecu,ruse jer kolju čečene,kubance samo političare koji vole castra i naravno sve ljude koji vole kastra.

uvijek neki šit s njima.

nakon što njih nema na svijetu bi bio mir jer ostale nacije i nisu baš za ratovati.

P.S. i pobio bi ona plemena u africi šta se kolju ko blesava.


eto 8)

GrannyKiller
16-10-2006, 10:44
Pobio sve amere(rade sranja),sve na bliskom istoku(fanatični su i kad im ameri ne rade sranja onda si međusobno rade sranja),afganistan(isto ko bliski istok),sjeverne korejce(komunjare,oće se ratovat atomskim bombama,zatucani su skroz),turce i kurde(jedni druge ne podnose i rade incidente) i kolumbijce i veneceluance(droga) i kubance i čečene i ruse.(čečene jer kolju djecu,ruse jer kolju čečene,kubance samo političare koji vole castra i naravno sve ljude koji vole kastra.

uvijek neki šit s njima.

nakon što njih nema na svijetu bi bio mir jer ostale nacije i nisu baš za ratovati.

P.S. i pobio bi ona plemena u africi šta se kolju ko blesava.


eto 8)

dobar ti je to mir...prvo bi moro započet jedno 10 ratova da sve to pobiješ, a moro bi angažirat europu i ostale koji su šta se rata tiće zakurac...onda bi mi svi postali vojan sila...i eto opet sranja.

možda bude nade jednog dana kad padne kapitalizam...

Fenrir
16-10-2006, 13:13
Pobio sve amere(rade sranja),sve na bliskom istoku(fanatični su i kad im ameri ne rade sranja onda si međusobno rade sranja),afganistan(isto ko bliski istok),sjeverne korejce(komunjare,oće se ratovat atomskim bombama,zatucani su skroz),turce i kurde(jedni druge ne podnose i rade incidente) i kolumbijce i veneceluance(droga) i kubance i čečene i ruse.(čečene jer kolju djecu,ruse jer kolju čečene,kubance samo političare koji vole castra i naravno sve ljude koji vole kastra.

uvijek neki šit s njima.

nakon što njih nema na svijetu bi bio mir jer ostale nacije i nisu baš za ratovati.

P.S. i pobio bi ona plemena u africi šta se kolju ko blesava.


eto 8)

dobar ti je to mir...prvo bi moro započet jedno 10 ratova da sve to pobiješ, a moro bi angažirat europu i ostale koji su šta se rata tiće zakurac...onda bi mi svi postali vojan sila...i eto opet sranja.

možda bude nade jednog dana kad padne kapitalizam...

To su i komunisti rekli, a vidi kaj se njima dogodilo.

Dreamer Deceiver
16-10-2006, 13:33
bacio nuklearku na amere i eto mira 8)

8) istina

Herr Schnitzel
16-10-2006, 13:37
GrannyKilleru, ne bih se bas slozio da Europljani nemaju pojma o ratovanju. Njemacka, Velika Britanija (nerado priznam, ali imaju),
Rusija, Finska, Svicarska, pa i mi Hrvati...

Helena
16-10-2006, 16:05
Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

Bilo bi mira,zato jer bi jedva prezivljavali i nebi mislili na oruzje,rat i ostala sranja...

Ma da, i onda kad bi se situacija stabilizirala, opet bi bilo svega, opet ista stvar velim ti.

Babitz
16-10-2006, 16:35
Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

Bilo bi mira,zato jer bi jedva prezivljavali i nebi mislili na oruzje,rat i ostala sranja...

Ma da, i onda kad bi se situacija stabilizirala, opet bi bilo svega, opet ista stvar velim ti.jednom ćemo sami sebe istrijebiti i bit će mira

T.N.T.
16-10-2006, 17:43
Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

Bilo bi mira,zato jer bi jedva prezivljavali i nebi mislili na oruzje,rat i ostala sranja...

Ma da, i onda kad bi se situacija stabilizirala, opet bi bilo svega, opet ista stvar velim ti.jednom ćemo sami sebe istrijebiti i bit će miraveć sam mislio da imaš neku svoju ''domestos'' ideju...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

domestosom za mir u svijetu!!1111http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

POSA
16-10-2006, 18:30
da bih svijet učinio mirnim maknuo bih s njega sve ljude.

Prince-Artas
16-10-2006, 18:46
Što bi vi poduzeli za mir u svijetu.Može i malo mašte ali malo.

uf raspisao bih se, ali što god ja napisao mira nikad neće bit

DrunkyDuck
16-10-2006, 18:53
Ukinuo bih religije, teritorije, zastave, jezike,...
...u biti, sve ono sto nas dijeli a tvorevina je covjeka.

Eto, malo maste.

olio
16-10-2006, 18:55
Ukinuo bih religije, teritorije, zastave, jezike,...
...u biti, sve ono sto nas dijeli.

Eto, malo maste.religije ne bi išlo ali ovo ostalo možda nakon 1000 godina rata

DrunkyDuck
16-10-2006, 19:05
Ne govorimo o tome sto je moguce a sto nemoguce, nego o metodama stvaranja mira u svijetu.

Sve sto sam napisao je nemoguce zbog nas samih.

A zbog religije zasad najvise ratovanja. :wink:

Sterpo
16-10-2006, 19:48
ljudi ratuju odkad su izašli iz pećine i mislim da će uvijek postojati razlog za rat

Babitz
16-10-2006, 20:20
[quote="hacker":b8eg77rm]Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

Bilo bi mira,zato jer bi jedva prezivljavali i nebi mislili na oruzje,rat i ostala sranja...

Ma da, i onda kad bi se situacija stabilizirala, opet bi bilo svega, opet ista stvar velim ti.jednom ćemo sami sebe istrijebiti i bit će miraveć sam mislio da imaš neku svoju ''domestos'' ideju...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

domestosom za mir u svijetu!!1111http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif[/quote:b8eg77rm]
idiote111

















razotkrio si moju secret agenduhttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

T.N.T.
16-10-2006, 20:28
[quote="Helena":atoubjti][quote="hacker":atoubjti]Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

Bilo bi mira,zato jer bi jedva prezivljavali i nebi mislili na oruzje,rat i ostala sranja...

Ma da, i onda kad bi se situacija stabilizirala, opet bi bilo svega, opet ista stvar velim ti.jednom ćemo sami sebe istrijebiti i bit će miraveć sam mislio da imaš neku svoju ''domestos'' ideju...http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

domestosom za mir u svijetu!!1111http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif[/quote:atoubjti]
idiote111

razotkrio si moju secret agenduhttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif[/quote:atoubjti]oh noes1111

ali tu je Medvjedić Lino da spasi stvar...

4Non1MuS
16-10-2006, 20:29
Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.

I živcira me kad neko ima nešto protiv Amera, oni i još par zemalja su jedini u Iraku.

I još me živcira kad neko podržava teroriste jer onda misli da je faca, nek si on zamisli kako teroristi odsjeku njegovom tati glavu pa da vidim koga bi podržavao (ne šalim se)

kikl0p
16-10-2006, 20:29
natjero bi ljude da svi prihvate jednu religiju i onda bi bio mir jer je vecina ratova na zemjli zbog previse razlicitih religija

T.N.T.
16-10-2006, 20:31
Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.ja sam musliman, što imaš protiv nas?

nisu svi muslimani isti...

4Non1MuS
16-10-2006, 20:40
Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.ja sam musliman, što imaš protiv nas?

nisu svi muslimani isti...

Jesam reko bez uvrede, nemam ja ništa protiv vas nego protiv terorista koji su večina muslimani.

Scuderia
16-10-2006, 20:46
Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.

I živcira me kad neko ima nešto protiv Amera, oni i još par zemalja su jedini u Iraku.

I još me živcira kad neko podržava teroriste jer onda misli da je faca, nek si on zamisli kako teroristi odsjeku njegovom tati glavu pa da vidim koga bi podržavao (ne šalim se)


taj sam....iskreno podržavam hlzbolah iako sam kršćanin...jednostavno nemogu podnjet izrael...btw..a jesi vidio šta ameri rade u gunatanamo(na kubi)zatočenicima

Scuderia
16-10-2006, 20:46
Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.

I živcira me kad neko ima nešto protiv Amera, oni i još par zemalja su jedini u Iraku.

I još me živcira kad neko podržava teroriste jer onda misli da je faca, nek si on zamisli kako teroristi odsjeku njegovom tati glavu pa da vidim koga bi podržavao (ne šalim se)


taj sam....iskreno podržavam hezbolah (božja stranka) iako sam kršćanin...jednostavno nemogu podnjet izrael...btw..a jesi vidio šta ameri rade u gunatanamo(na kubi)zatočenicima

4Non1MuS
16-10-2006, 20:47
šta?

Prince-Artas
16-10-2006, 20:52
Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.

I živcira me kad neko ima nešto protiv Amera, oni i još par zemalja su jedini u Iraku.

I još me živcira kad neko podržava teroriste jer onda misli da je faca, nek si on zamisli kako teroristi odsjeku njegovom tati glavu pa da vidim koga bi podržavao (ne šalim se)


taj sam....iskreno podržavam hlzbolah iako sam kršćanin...jednostavno nemogu podnjet izrael...btw..a jesi vidio šta ameri rade u gunatanamo(na kubi)zatočenicima

zašto nemoš podnjet izrael, hezbolah je isprovocirao ovaj nedavni kratki rat i onda su dobili 2 MLRD USD-a štete od napada izraela

Scuderia
16-10-2006, 20:54
[quote=4Non1MuS]Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.

I živcira me kad neko ima nešto protiv Amera, oni i još par zemalja su jedini u Iraku.

I još me živcira kad neko podržava teroriste jer onda misli da je faca, nek si on zamisli kako teroristi odsjeku njegovom tati glavu pa da vidim koga bi podržavao (ne šalim se)


taj sam....iskreno podržavam hlzbolah iako sam kršćanin...jednostavno nemogu podnjet izrael...btw..a jesi vidio šta ameri rade u gunatanamo(na kubi)zatočenicima

zašto nemoš podnjet izrael, hezbolah je isprovocirao ovaj nedavni kratki rat i onda su dobili 2 MLRD USD-a štete od napada izraela[/quote:1r938kwe]


osim što su ubili bus pun djece(38)..te se onako ispričali..pa nismo to gađali :yuck: ....

4Non1MuS
16-10-2006, 20:57
Da, ali Izrael prije bombardiranja upozori civile

Prince-Artas
16-10-2006, 21:01
[quote="g@mer4life_":110eewxa][quote=4Non1MuS]Za mir u svijetu treba pobiti sve teroriste :twisted:

Oni neki muslimani (bez uvrede ako je neko musliman) vode đihad, pa ako hoće đihad mi ćemo njima dati 2-3 atomske i stvar rješena.

I živcira me kad neko ima nešto protiv Amera, oni i još par zemalja su jedini u Iraku.

I još me živcira kad neko podržava teroriste jer onda misli da je faca, nek si on zamisli kako teroristi odsjeku njegovom tati glavu pa da vidim koga bi podržavao (ne šalim se)


taj sam....iskreno podržavam hlzbolah iako sam kršćanin...jednostavno nemogu podnjet izrael...btw..a jesi vidio šta ameri rade u gunatanamo(na kubi)zatočenicima

zašto nemoš podnjet izrael, hezbolah je isprovocirao ovaj nedavni kratki rat i onda su dobili 2 MLRD USD-a štete od napada izraela[/quote:110eewxa]


osim što su ubili bus pun djece(38)..te se onako ispričali..pa nismo to gađali :yuck: ....[/quote:110eewxa]

da mi je znat koga teroristi napadaju većinom, baš civile, i izraelu se može sogodit pogreška

Scuderia
16-10-2006, 21:02
Da, ali Izrael prije bombardiranja upozori civile


oj kako su dobri...daj se sklonite malo ćemo vas izbombardirati :o

osim što i ako se nedužan narod skloni...eto sruše im kuču

GrannyKiller
16-10-2006, 21:02
ja donekle i shvaćam al'qaidu...pa Ameri ih doslovce teroriziraju. iskorištavaju ih već pun Q godina, a u zadnje vrijeme najjače, pod isprikomda održavaju red i mir...sve je to paravan da bi izvukli naftu. amerike će bit dok bude nafte.

a šta se WTC-a tiće...pa budale Ameri su na predstavljanju WTC-a lijepo objasnili šta se mora učinit da bi se srušio WTC...idioti!!!

isitna, dosta su se demilitarizirali 90-ih godina, no sad opet teroriziraju...

šta se mira tiće, nikad ga neće ni bit, jer nitko od nas kao prvo ne vjeruje da će iakd bit mira...pa kako će ga onda bit??? lol

4Non1MuS
16-10-2006, 21:05
a šta se WTC-a tiće...pa budale Ameri su na predstavljanju WTC-a lijepo objasnili šta se mora učinit da bi se srušio WTC...idioti!!!



E to je istina...budale :D :D

Prince-Artas
16-10-2006, 21:07
ja donekle i shvaćam al'qaidu...pa Ameri ih doslovce teroriziraju. iskorištavaju ih već pun Q godina, a u zadnje vrijeme najjače, pod isprikomda održavaju red i mir...sve je to paravan da bi izvukli naftu. amerike će bit dok bude nafte.

a šta se WTC-a tiće...pa budale Ameri su na predstavljanju WTC-a lijepo objasnili šta se mora učinit da bi se srušio WTC...idioti!!!

isitna, dosta su se demilitarizirali 90-ih godina, no sad opet teroriziraju...

šta se mira tiće, nikad ga neće ni bit, jer nitko od nas kao prvo ne vjeruje da će iakd bit mira...pa kako će ga onda bit??? lol

šta ćeš kad im nitko ništa nemože, kad su napadali irak učinili su to bez dopuštenja vijeća sigurnosti un-a

Sterpo
16-10-2006, 21:10
boli njih oni najviše financiraju UN pa ih un pušta svašta

4Non1MuS
16-10-2006, 21:13
ja nerazumijem kako ljudi u Bagdadu mogu još živjeti
tamo svaki dan neka bomba ili nešto

U Iraku se događa nešto najodvratnije na svijetu, lete ljudi po zraku...
Meni je prijatelj donio jedno stotinjak slika iz Iraka, sa ulice ili autopsije, kako je to odvratno, oči iskopane, čeljust otkinuta, zapaljeni ljudi...

Scuderia
16-10-2006, 21:15
ja nerazumijem kako ljudi u Bagdadu mogu još živjeti
tamo svaki dan neka bomba ili nešto

U Iraku se događa nešto najodvratnije na svijetu, lete ljudi po zraku...
Meni je prijatelj donio jedno stotinjak slika iz Iraka, sa ulice ili autopsije, kako je to odvratno, oči iskopane, čeljust otkinuta, zapaljeni ljudi...


za to su krivi ameri jer su to zahukatali pa sad to kao sređuju :yuck:

Tri66a
16-10-2006, 21:26
Unistio Zemlju i naselio Mars

Da, i onda na Marsu opet ista stvar.

Bilo bi mira,zato jer bi jedva prezivljavali i nebi mislili na oruzje,rat i ostala sranja...
Pa tek bi se onda ljudi mlatili. Ja bi prvi napravio/okupio nekakvu grupu pomoću koje bi prvo sebi osigurao opstanak. Zatim bi se pojavila još najmanje jedna takva osoba koja bi to isto napravil i onda bi se pokefali. Najsposobniji preživljavaju. To je čisti Darwinizam. I evo još jedne zanimljive stvari: Sva živa bića u svakom trenutku ratuju jedna protiv drugog.
Primjer 1: Uzmimo geparda i antilopu. Svaki dan gepard napada antilope da bi ih ubio i pojeo
Primjer 2: Bršljan svaki dan raste po npr. hrastu i oduzim mu vodu i sunce da bi sam preživio
itd...itd....

Uglavnom,što hoću reći jest: Ovaj život je jedan veliki free-for-all u kojem samo mi(ljudi) polemiziramo o konceptu kao što je mir. A i u tom miru(mislim na period kada nema rata) nema nekakvog mira jer je svaki dan prisutna borba za:hranu,novac,posao itd....

Eto,toliko od mene u ovoj temi.

Samael
17-10-2006, 10:55
Da svi budu zadovoljni podijelio bih nekoliko headshotova (Bush i ekipa...)
i sjeo za Frozen throne i igrao do besvijesti zajedno sa svim koji su dobili zvijeri od kompa, a do tad su imali GeForce MX i ostala sranja.

Sgt. Bull
17-10-2006, 11:27
Mira u svijetu ne može biti što dokazuje i trenutna situacija,evo ako samo želite nekoliko sukoba na prostoru Azije:
Tursko-Kurdski sukobi
Tursko-Jermenski sukobi
Tursko-Arapski sukobi
Arapsko-Izraelski sukobi
Iračko-Iranski sukobi
Rusko-Gruzijski sukobi
Rusko-Čečenski sukobi
Indijsko-Pakistanski sukobi
Kinesko-Tibetanski sukobi
Koreansko-Američki sukobi
Kinesko-Tajvanski sukobi
Okupacija Iraka
Okupacija Afganistana
Građanski ratovi u Indokini
te problemi u Šri Lanki

mravojed19
17-10-2006, 12:35
iz toga se iznosi zaključak da je Azija kao kontinent cjela sjebana pa će se početi vršiti pripreme za lansiranje okvirno oko 80ak nuklearnih projektila na krizna zarišta diljem Azije kao znak upozorenja da prestanu sa sukobima. :scared:

Tri66a
17-10-2006, 15:03
iz toga se iznosi zaključak da je Azija kao kontinent cjela sjebana pa će se početi vršiti pripreme za lansiranje okvirno oko 80ak nuklearnih projektila na krizna zarišta diljem Azije kao znak upozorenja da prestanu sa sukobima. :scared:

....za razliku od Balkana na kojem rastu tratinčice........

Aerial
17-10-2006, 17:13
Neki dan sam (ponovno) gledao Matrix... Sjetih se dobre stare Smithove:

"Did you know that the first Matrix was designed to be a perfect human world? Where none suffered, where everyone would be happy. It was a disaster. No one would accept the program. Entire crops were lost. Some believed we lacked the programming language to describe your perfect world. But I believe that, as a species, human beings define their reality through suffering and misery. The perfect world was a dream that your primitive cerebrum kept trying to wake up from."

:pray:

sexy peace
18-10-2006, 11:25
Asto odogvora nisam bio prisutan ova 3 dana.Cool ideje.

Armachus
18-10-2006, 14:53
Što bi vi poduzeli za mir u svijetu.Može i malo mašte ali malo.

Nuklearku bacio na one koji remete mir ! :)

18-10-2006, 15:13
Da mal razmišljate svi koji kazu da bi bacili bombu,jer mislite vi na radijacije,pa bi vi da vam se djeca rode s 3 noge?

Samael
18-10-2006, 15:16
Što bi vi poduzeli za mir u svijetu.Može i malo mašte ali malo.

Nuklearku bacio na one koji remete mir ! :)

Aj dosta :-x

18-10-2006, 15:52
Mislim bezveze,kao da je to rješenje,da je to rješenje to bi vec netko napravio,sad je to uvdio jos 1945,jer nisu imali drugog..ali danas se to moze bez rata rješit.

shade back
18-10-2006, 16:28
šta seres protiv muslimana :kill: ubit ce te graba za 4non1musa :pray:

Helena
18-10-2006, 16:34
Mir u svijetu? MA dajte, kao da će toga ikad biti. Čovječanstvo nije sposobno za tako nešto.

18-10-2006, 16:35
To ti misliš..ja mislim da je..

Helena
18-10-2006, 16:52
Zbilja? Kad god se situacija malo smiri, ljudi opet nađu neki razlog i započnu rat. Na tome profitiraju tvornice oružja. Da nema ratova, one bi propale. A ljudi... Ljudi su glupi, zavade se zbog svake sitnice. To je ljudska priroda, ne možeš protiv toga.

Armachus
18-10-2006, 18:07
Što bi vi poduzeli za mir u svijetu.Može i malo mašte ali malo.

Nuklearku bacio na one koji remete mir ! :)

Aj dosta :-x

:-x

Sonic_Moronic
18-10-2006, 18:21
Pa vidite kako se lako mogu kupiti oružja u nekim zemljama.
Kao što je jednom bilo na tv-u, kad policajac da otkaz ostan emu dozvola za oružje... I on fino ošo kupit pištolj i pobio dve žene.. divota...

Armachus
18-10-2006, 18:23
Mir u svijetu? MA dajte, kao da će toga ikad biti. Čovječanstvo nije sposobno za tako nešto.

Toćno ! U potpunosti se slaže. Mira nikad neće biti.
Ako se želi mir u svjetu, svaka bi država trebala smanjit oružanje na nekih 70 000 vojnika, kao što su Njemaćkoj za vrijeme 2. sv. rata smanjili na
100 000 vojnika, i prestat proizvodit nuklearna oružja. A pošto do toga nikad neće doći: nema mira u svjetu ! :pray:

Kenyi
18-10-2006, 18:42
od kada covjeka ima, mira na svijetu nema niti ce biti.

Glass
18-10-2006, 18:45
Ma bit će ga kao neće, vidiš ovo s Sjevernom Korejom, e pa kad to eskalira u nuklearni rat da vidiš mira na svijetu nigdje se neće čut ni muva.

Sgt. Bull
18-10-2006, 19:51
@Glass:da dovraga tada će jedino biti mir ali tada neće biti nas tako da se to neće brojati
što se tiče Sjeverne Koreje izjavili su da svaku sankciju smatraju objavom rata,što znači da su im susjedi Južnjaci i Amerikanci te EU već objavili rat ne??Mislim jednom će se samo odlučiti da isprobaju nuklearku na Pentagonu tek tako...

Sterpo
18-10-2006, 20:06
ma budale samo se kurče s nuklearkom ali i ameri pretjeruju

Sonic_Moronic
18-10-2006, 20:10
Je**** ih nuklearke, to je tako grozno, ubijati nedužne živote zbog rata.
U ratu smo sa zemljom, ajmo fino bacit atomsku pa ćemo ubit sve ljude, djecu...
Ne želim ni pomislit kako je to strašno.
Glupi ameri. Atomske nisu rješenje.

Fencing_LORD
18-10-2006, 20:50
Potpuni mir je jednostavno nemoguć. Kao što Helena kaže to nam je u naravi i ne možemo drukčije. Ja se nadam da će zavladati mir, ali jasno je da neće.

flander
18-10-2006, 21:17
potpuni mir bu bil kad T-com da svima FLAT rate na cijenu od 100 kn,onda ce bit mira :rotfl:

Sonic_Moronic
18-10-2006, 21:39
E da :)

Glass
18-10-2006, 22:03
@Glass:da dovraga tada će jedino biti mir ali tada neće biti nas tako da se to neće brojati
što se tiče Sjeverne Koreje izjavili su da svaku sankciju smatraju objavom rata,što znači da su im susjedi Južnjaci i Amerikanci te EU već objavili rat ne??Mislim jednom će se samo odlučiti da isprobaju nuklearku na Pentagonu tek tako...

Ma i da objave rat EU mi svakako nismo u njoj :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sgt. Bull
19-10-2006, 09:47
@Glass:da dovraga tada će jedino biti mir ali tada neće biti nas tako da se to neće brojati
što se tiče Sjeverne Koreje izjavili su da svaku sankciju smatraju objavom rata,što znači da su im susjedi Južnjaci i Amerikanci te EU već objavili rat ne??Mislim jednom će se samo odlučiti da isprobaju nuklearku na Pentagonu tek tako...

Ma i da objave rat EU mi svakako nismo u njoj :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:pray: :pray: ima i te nas neće niko ni dirat onda... :rotfl:

marijan95
19-10-2006, 09:52
Ubio bi busha.....

Sonic_Moronic
19-10-2006, 12:18
Pa kako bi se onda zabavljali :|

sexy peace
19-10-2006, 12:41
Pa kako bi se onda zabavljali :|

Da točno.

Fencing_LORD
19-10-2006, 17:18
Ubio bi busha.....

MA ZAJEBI BUŠA!!! On je tako i onako samo marioneta - da on ode postavili bi nekog drugog (mnogo moćniji, ali i gluplji ljudi vladaju svijetom).

Systematic Reverse
19-10-2006, 17:31
Ubio bi busha.....

MA ZAJEBI BUŠA!!! On je tako i onako samo marioneta - da on ode postavili bi nekog drugog (mnogo moćniji, ali i gluplji ljudi vladaju svijetom).

Yep 8) Nema teorije da bude mir u swijetu :naughty:

Eddie9
19-10-2006, 17:47
Ubio bi busha.....

MA ZAJEBI BUŠA!!! On je tako i onako samo marioneta - da on ode postavili bi nekog drugog (mnogo moćniji, ali i gluplji ljudi vladaju svijetom).

ne slazem se s ovim...da ode bush pola problema bi bilo rijeseno...na njegovo mjesto sigurno ne bi dosao takav idiot...i daj mi reci jos jednog covjeka na svijetu koji ima takav utjecaj ko bush a radi takva sranja

Fencing_LORD
19-10-2006, 17:55
[quote=marijan95]Ubio bi busha.....

MA ZAJEBI BUŠA!!! On je tako i onako samo marioneta - da on ode postavili bi nekog drugog (mnogo moćniji, ali i gluplji ljudi vladaju svijetom).

ne slazem se s ovim...da ode bush pola problema bi bilo rijeseno...na njegovo mjesto sigurno ne bi dosao takav idiot...i daj mi reci jos jednog covjeka na svijetu koji ima takav utjecaj ko bush a radi takva sranja[/quote:1lm3mng3]

nije stvar u njegovoj glupost već ljudima koji upravljaju njegovom glupošću. razumiješ? da on ode postavili bi možda nekog pametnijeg i karizmatičnijeg kojemu bi ljudi vjerovali i sve bi radili za njega. jednostavno bi dolazili jedan za drugim dok ne bi s vlasti svrgli negativce u pozadini

Scuderia
19-10-2006, 17:58
Ubio bi busha.....


pomogo bi ti :killyou:

T.N.T.
19-10-2006, 18:04
da...naravno...

Prince-Artas
19-10-2006, 18:22
Ubio bi busha.....


pomogo bi ti :killyou:

ja ne

Eddie9
19-10-2006, 18:31
[quote=marijan95]Ubio bi busha.....


pomogo bi ti :killyou:

ja ne[/quote:1fglm70c]

:o sta ovo znaci?

Prince-Artas
19-10-2006, 18:34
ček ti misliš da bi tako riješio problem, bilo bi samo gore, onda bi im izlika bilo ubijanje busha a ne smao nuklearno oružije

sjeti se ww1

Sonic_Moronic
19-10-2006, 18:49
Čemu bi se smijali kad bi ubili busha?

Glass
19-10-2006, 18:51
Ma dajte Bush je jedan obični izmanipulirani idiot, vi stvarno mislite da bi njegova smrt išta promjenila?

Helena
19-10-2006, 18:57
Ma dajte Bush je jedan obični izmanipulirani idiot, vi stvarno mislite da bi njegova smrt išta promjenila?

Naravno da ne bi. Na vlast bi došao netko poput njega ili još gori, i situacija bi opet bila ista, ili ne daj bože, gora. Uostalom, kao da je Bush kriv za sve... Ljudi su sami krivi za sve ratove, nesreće i za to što je svijet ovakav kakav jest. Ne pojedinci, sveukupno čovječanstvo. Svaka čast onima koji pokušavaju nešto promijeniti. Makar sumnjam da će uspjeti.

Fencing_LORD
19-10-2006, 19:09
Ma dajte Bush je jedan obični izmanipulirani idiot, vi stvarno mislite da bi njegova smrt išta promjenila?

Naravno da ne bi. Na vlast bi došao netko poput njega ili još gori, i situacija bi opet bila ista, ili ne daj bože, gora. Uostalom, kao da je Bush kriv za sve... Ljudi su sami krivi za sve ratove, nesreće i za to što je svijet ovakav kakav jest. Ne pojedinci, sveukupno čovječanstvo. Svaka čast onima koji pokušavaju nešto promijeniti. Makar sumnjam da će uspjeti.

Sve to ja cijelo vrijeme govorim :-x

Sterpo
19-10-2006, 21:05
sad je bilo na televiziji (pričao je neki američki general)kaže ako buš i dalje nastavi srati po sjevernoj koreji da će rat biti neizbježan i da će se voditi na korejskom poluotoku.
Šta mislite o tome? ja mislim da neće ni doći do rata

Fencing_LORD
19-10-2006, 21:08
Jel ima u Koreji nafte ili bilo kakvih drugih vrijednih resursa? ako ima bit će rata

Sterpo
19-10-2006, 21:09
hehe ponavlja se ono iz pedesetih
gleda ko M.A.S.H :D

Fencing_LORD
19-10-2006, 21:10
hehe ponavlja se ono iz pedesetih
gleda ko M.A.S.H :D

ja ponekad :D

Sterpo
19-10-2006, 21:11
e ako opet bude rata u koreji možda snime nove nastavke: back to korea :)

4Non1MuS
19-10-2006, 21:13
moglo bi biti rata jer je korea komunistička zemlja, a komunizam i nuklearka neidu zajedno

Fencing_LORD
19-10-2006, 21:13
e ako opet bude rata u koreji možda snime nove nastavke: back to korea :)

hehe :rotfl:

ameri će kad tad najebat

Sgt. Bull
19-10-2006, 21:16
e ako opet bude rata u koreji možda snime nove nastavke: back to korea :)

hehe :rotfl:

ameri će kad tad najebat
ispravka...tada amera neće biti :rotfl:

Sterpo
19-10-2006, 21:18
al jbg koreja ima jednu atomsku ameri ih imaju na tisuće koreja baci na amere ameri uzvrate troduplo jače

Helena
19-10-2006, 21:18
[quote=Sterpo]e ako opet bude rata u koreji možda snime nove nastavke: back to korea :)

hehe :rotfl:

ameri će kad tad najebat
ispravka...tada amera neće biti :rotfl:[/quote:nvnm81vy]

Pa recimo, ali mogli bi se Amerikanci zabrinuti. Ako Sjeverna Koreja ne prestane... Mislim, Amerikanci su im točno na dometu raketa...

Fencing_LORD
19-10-2006, 21:19
al jbg koreja ima jednu atomsku ameri ih imaju na tisuće koreja baci na amere ameri uzvrate troduplo jače

ako ameri ponove stvar ko s japanom cijeli svijet će se okrenuti protiv njih

Sterpo
19-10-2006, 21:19
oni se vrlo lako zabrinu moglo bi bit rata

Helena
19-10-2006, 21:21
al jbg koreja ima jednu atomsku ameri ih imaju na tisuće koreja baci na amere ameri uzvrate troduplo jače

ako ameri ponove stvar ko s japanom cijeli svijet će se okrenuti protiv njih

Misliš? Ja mislim da ih se svi previše boje da bi se okrenuli protiv njih. Što je zapavo glupo. Amerika nije nepobjediva, nisu nedodirljivi. To najbolje dokazuje 11. rujan.

4Non1MuS
19-10-2006, 21:27
al jbg koreja ima jednu atomsku ameri ih imaju na tisuće koreja baci na amere ameri uzvrate troduplo jače

ako ameri ponove stvar ko s japanom cijeli svijet će se okrenuti protiv njih

Nebi se cijeli svijet okrenuo protiv njih, nuklearke su za zastrašivanje i obranu ameri bi se samo branili, što nije bio slučaj s Japanom...

Fencing_LORD
19-10-2006, 21:29
EU će nadam se skupit snage oduprijet se američkom monopolu na vojnom i političkom "tržištu"

Dyslexia
19-10-2006, 21:48
a zaboravljate rusiju, rusi su najveca nuklearna velesila.imaju najvise nafte , ali ameri se boje njih napast ili napravit bilo kakav nesporazum s njima jel znaju sta bi bilo.

Glass
19-10-2006, 22:31
al jbg koreja ima jednu atomsku ameri ih imaju na tisuće koreja baci na amere ameri uzvrate troduplo jače

ako ameri ponove stvar ko s japanom cijeli svijet će se okrenuti protiv njih

Misliš? Ja mislim da ih se svi previše boje da bi se okrenuli protiv njih. Što je zapavo glupo. Amerika nije nepobjediva, nisu nedodirljivi. To najbolje dokazuje 11. rujan.

Ma daj molim te, pa već i vrabci na grani znaju da je amerika imala svoke prste u događajima 11. rujana.
Samo im je trebala izlika da započmu svoj "rat protiv terorizma", i napadnu Afganistan a onda su pod izlikom riječi kao "diktator", "nedemokratski" i "biološko oružje" napali Irak i pritom potpuno okružili Iran a sve samo da bi kontrolirali cijenu nafe na tržištu.


a zaboravljate rusiju, rusi su najveca nuklearna velesila.imaju najvise nafte , ali ameri se boje njih napast ili napravit bilo kakav nesporazum s njima jel znaju sta bi bilo.


Je stvarno ti strahuju od njih, nema rusija 50% moći koju je posjedovalu tijekom hladnog rata

Helena
19-10-2006, 22:34
Ma briga me, nek se pobiju međusobno. Možda se onda napokon situacija malo smiri.

Sterpo
20-10-2006, 08:32
a jbg ga to je bilo u drugom svj ratu nisu imali drugog načina da slome japan pa su bacili bombe

Glass
20-10-2006, 17:04
a jbg ga to je bilo u drugom svj ratu nisu imali drugog načina da slome japan pa su bacili bombe

lol, pa tko tebe uči povjest?
Atomske bombe su bačene jer su ameri odlučili pokazat rusima svoju snagu, Japan je bio na rube kapitulacije i amerikanci mogli su ga slomit konvencionalnim oružjem kada su god htjeli ali budući da se već tada polako počeo formirat istočni i zapadni blok amerikanci su odlučili napraviti demonstraciju moći.

Lord of Darkness
21-10-2006, 20:56
Izbacio bih novac iz upotrebe.

Sonic_Moronic
21-10-2006, 21:28
Onda bi ljudi našli drugi način plaćanja...

Glass
21-10-2006, 22:18
Da u naturi :D

gogs
22-10-2006, 00:39
Nije moguć, upravo jer ekipa traži način da ga prekine!
Recite da niste puni ideja kaj bi sve radili da je stanje potpunog mira....

22-10-2006, 00:57
a jbg ga to je bilo u drugom svj ratu nisu imali drugog načina da slome japan pa su bacili bombe

lol, pa tko tebe uči povjest?
Atomske bombe su bačene jer su ameri odlučili pokazat rusima svoju snagu, Japan je bio na rube kapitulacije i amerikanci mogli su ga slomit konvencionalnim oružjem kada su god htjeli ali budući da se već tada polako počeo formirat istočni i zapadni blok amerikanci su odlučili napraviti demonstraciju moći.
točno to.
ako je neko čitao malo pozornije "sadako hoće živjeti" primjetio bi da piše kako je kralj sa svojim savjetnikom već razmišljao o kapitulaciji.

doduše,bilo bi veselo da su se ameri iskrcali na japan,mislim da bi to bio pokolj samo takav,nebi bilo ww2 igre bez toga :roll:

v4MP1r3
22-10-2006, 06:21
mi NE zivimo u svijetu MIRA SLOBODE i SRECE, brane nam da se udruzujemo, brane nam da se izrazavamop, brane nam da budemo, uopce, sretni!

a to su samo roditelji (rofl, j/k ofkorz, na temu), to su SAD, pomalo Rusija a sad i SjKoreja orijeti. Sad se zna tko je onaj "najugorzeniji" u cijeloj prici. Ako nece voditi sve ovo, sve zemlje "za ruke"(zapravo za nesto drugo) raznjet ce sve koji ih ne slusaju.

Draga moja nacijo, ako niste skuzili, nitko na ovome planetu nije sretan, a bome nece ni biti sretan dok se cijeli ne razori jer smo mi hrvati, ili previse u dugovima, ili previse u mafiji, sad ti biraj, dali ces umrijeti od gladi, ili od metka... jer zlatne sredine ovdje nema... zalosno ali istinito


...fakat moram poceti nesot pisati ^^""

Sterpo
22-10-2006, 09:56
a jbg ga to je bilo u drugom svj ratu nisu imali drugog načina da slome japan pa su bacili bombe

lol, pa tko tebe uči povjest?
Atomske bombe su bačene jer su ameri odlučili pokazat rusima svoju snagu, Japan je bio na rube kapitulacije i amerikanci mogli su ga slomit konvencionalnim oružjem kada su god htjeli ali budući da se već tada polako počeo formirat istočni i zapadni blok amerikanci su odlučili napraviti demonstraciju moći.

pa je i to da zastraše ruse ali da su se ameri iskrcali naišli bi na žestok otpor i gubili bi puno ljudi pa su japance prisilili na kapitulaciju atomskim bombama

King tiger
22-10-2006, 10:33
Ameri kad bace nuklearne bombe na gradove i pritom ubiju hiljade nevinih civila i oni tamo jos kasnije osjecaju posljedice toga, to se ne zove genocid, to se zove primoranje na kaitulaciju.

Lord of Darkness
22-10-2006, 11:08
Onda lijepo sve poštene ljude na jednu stranu svijeta(euroaziju), zaostale u Afriku, a sadiste i mazohiste u Ameriku.:) A j. Amerika neka bude velika obrambena(za slučaj ako nas neki alieni napadnu) i istraživačka postaja.

Dyslexia
22-10-2006, 13:32
LJUDI SU STVORENI DA SAMI SEBE UNIŠTE

Lord Myrkul
22-10-2006, 15:43
da ameri nisu bacili atomske na japan rat bi potraja još najmanje 2 godine i bilo bi krvi do kolina. e da i masu materijala za dodatne igre

Sterpo
22-10-2006, 19:27
ma nebi toliko ali bi bilo više gubitaka naravno na američkoj strani

Borgir
22-10-2006, 20:28
Ma treba ima dat čepaljke da se gađaju.

Helena
23-10-2006, 10:03
Dok ima ljudi neće biti mira. To je činjenica.


LJUDI SU STVORENI DA SAMI SEBE UNIŠTE

A i ovo nije daleko od istine. Btw, sorry na offtopicu, ali LIK, kolko ti imaš godina?

Babitz
23-10-2006, 10:07
oujea
vidim da ima nihilista ovdje 8)

Eddie9
23-10-2006, 10:11
lijepa rasprava

Helena
23-10-2006, 10:13
lijepa rasprava

Čudan komentar na raspravu poput ove, al nvm. Činjenica je da je čovječanstvo nedovoljno razvijeno, čitaj nesposobno, za bilo kakvu vrstu mira.

Dyslexia
23-10-2006, 11:57
Dok ima ljudi neće biti mira. To je činjenica.


LJUDI SU STVORENI DA SAMI SEBE UNIŠTE

A i ovo nije daleko od istine. Btw, sorry na offtopicu, ali LIK, kolko ti imaš godina?

Nema frke, 18 godina imam, zasto pitas?

Helena
23-10-2006, 19:04
Dok ima ljudi neće biti mira. To je činjenica.

[quote="THE LIK":ezzj8yxo]LJUDI SU STVORENI DA SAMI SEBE UNIŠTE

A i ovo nije daleko od istine. Btw, sorry na offtopicu, ali LIK, kolko ti imaš godina?

Nema frke, 18 godina imam, zasto pitas?[/quote:ezzj8yxo]

Ne, ništa posebno, nisam ni mislila da si neki klinac, jer čisto sumnjam da bi takav klinac u potpisu imao Cezarovu rečenicu "Kocka je bačena". I to još na latinskom.

Fenrir
24-10-2006, 06:44
Pa ja sam klinac :boohoo: i znam kaj to znači!

Lord of Darkness
24-10-2006, 08:19
Već je rečeno, ali nema veze(ustvari može se zaključiti iz teksta). Nismo dovoljno intelignetni da bi živjeli u miru(svaka čast iznimkama) stoga se možemo ovdje prepucavati do pravoslavnog božića 2008 sa svakakvim prijedlozima i kontriranjima.

Evo moj prijedloga za mir u svjetu. Znamo da su ratovi nastali zbog ljutnje, mržnje, zavisti. E ako ste gledali film equilibrium bilo bi dobro napraviti nešto slično tomu. Npr da ne sprječava sve osjaćaje nego mržnju, ljutnju i sve negativne osjećaje kao i psihičku bol, ali ne i strah. Strah je dobar.

Babitz
24-10-2006, 08:29
equilibrium je jedan od glupljih filmova ikad sa imbecilnom ideologijom i preuvrnutom utopijom...
ovi svi vaši prijedlozi su čista neka utopistička ideologija koja se nikad neće ostvariti...
a i znate sami priču s atlantisom, mir i dobro ne može trajat vječno...

Sonic_Moronic
24-10-2006, 10:17
Dok ima ljudi neće biti mira. To je činjenica.

[quote="THE LIK":4yhr8hlu]LJUDI SU STVORENI DA SAMI SEBE UNIŠTE

A i ovo nije daleko od istine. Btw, sorry na offtopicu, ali LIK, kolko ti imaš godina?

Nema frke, 18 godina imam, zasto pitas?

Ne, ništa posebno, nisam ni mislila da si neki klinac, jer čisto sumnjam da bi takav klinac u potpisu imao Cezarovu rečenicu "Kocka je bačena". I to još na latinskom.[/quote:4yhr8hlu]

U vauu to sam znao kad sam imo 10 godina

Fenrir
24-10-2006, 10:22
Već je rečeno, ali nema veze(ustvari može se zaključiti iz teksta). Nismo dovoljno intelignetni da bi živjeli u miru(svaka čast iznimkama) stoga se možemo ovdje prepucavati do pravoslavnog božića 2008 sa svakakvim prijedlozima i kontriranjima.

Evo moj prijedloga za mir u svjetu. Znamo da su ratovi nastali zbog ljutnje, mržnje, zavisti. E ako ste gledali film equilibrium bilo bi dobro napraviti nešto slično tomu. Npr da ne sprječava sve osjaćaje nego mržnju, ljutnju i sve negativne osjećaje kao i psihičku bol, ali ne i strah. Strah je dobar.

Ali čemu strah ako smo ukinuli ostale negativne emocije, pa one su te koju prouzročuju strah. Ali to ti ne bi upalilo, jer čovjek poludi kad se nema za ništa boriti, ratovati, ta nas sranja dre na životu!

Helena
24-10-2006, 10:30
[quote=Helena]Dok ima ljudi neće biti mira. To je činjenica.

[quote="THE LIK":2nt92bvw]LJUDI SU STVORENI DA SAMI SEBE UNIŠTE

A i ovo nije daleko od istine. Btw, sorry na offtopicu, ali LIK, kolko ti imaš godina?

Nema frke, 18 godina imam, zasto pitas?

Ne, ništa posebno, nisam ni mislila da si neki klinac, jer čisto sumnjam da bi takav klinac u potpisu imao Cezarovu rečenicu "Kocka je bačena". I to još na latinskom.[/quote:2nt92bvw]

U vauu to sam znao kad sam imo 10 godina[/quote:2nt92bvw]

Pa dobro, nisam ja ništa rekla. Samo nijedan od vas koji ste mlađi nema tako nešto u sigu. Zato sam pitala.

Fenrir
24-10-2006, 10:32
[quote=Helena]Dok ima ljudi neće biti mira. To je činjenica.

[quote="THE LIK":27u4r10e]LJUDI SU STVORENI DA SAMI SEBE UNIŠTE

A i ovo nije daleko od istine. Btw, sorry na offtopicu, ali LIK, kolko ti imaš godina?

Nema frke, 18 godina imam, zasto pitas?

Ne, ništa posebno, nisam ni mislila da si neki klinac, jer čisto sumnjam da bi takav klinac u potpisu imao Cezarovu rečenicu "Kocka je bačena". I to još na latinskom.

U vauu to sam znao kad sam imo 10 godina[/quote:27u4r10e]

Pa dobro, nisam ja ništa rekla. Samo nijedan od vas koji ste mlađi nema tako nešto u sigu. Zato sam pitala.[/quote:27u4r10e]
Pogledaj mi sig. Sad zadovoljna? :D
Btw. debeli offtopic

FearLess
24-10-2006, 11:45
Kao sto neko rece za mir treba beskonacni izvor energije, hranjivih materija i vode
a to je sad za sad nemoguce imati

Lord Ragnarok
24-10-2006, 11:54
ako ljudi izmisle beskonačne izvore energije, htjet će ih zadržat za sebe a ostale zemlje će ih napadati oružjima ili (ako imamo sreće) diplomacijom. A ako svi dobe tu tehnologiju svi će je koristiti za vojnu upotrebu (za napajanje nekakvih super oružja).

FearLess
24-10-2006, 11:59
Ali ima dobrih stvari iz ratova
Tehnoloski napredak, pa zar vi mislite da bi sada imali kompove i sva ostala tehnoloska cuda da nijue bilo ratova, mi bi jos zivjeli u kamenom dobu

Lord Ragnarok
24-10-2006, 12:05
tu imaš pravo, ali ako sad dođe do III svjetskog rata neće biti nikoga da igra TBFME 2- the rise of witch king zbog nuklearki

FearLess
24-10-2006, 12:22
tu imaš pravo, ali ako sad dođe do III svjetskog rata neće biti nikoga da igra TBFME 2- the rise of witch king zbog nuklearki

III svjetski rat je irelativna kategorija on je po nekim strucnjacima poceo sa ratovima na balkanu, iraku(onaj prvi zaljevski), Ruandi i raspadu komunizma u Evropi, pa je onda nastavljen kad su se pogorsali odnosi Pakistan-Indija i onda naposljetku ratovi kao sto su AMerika-Afganistan i Amerika-Irak

tako da III svjetski jos traje sam fali da neko pritisne red button i da se ostale zemlje zakace

Dyslexia
24-10-2006, 21:58
tu imaš pravo, ali ako sad dođe do III svjetskog rata neće biti nikoga da igra TBFME 2- the rise of witch king zbog nuklearki

III svjetski rat je irelativna kategorija on je po nekim strucnjacima poceo sa ratovima na balkanu, iraku(onaj prvi zaljevski), Ruandi i raspadu komunizma u Evropi, pa je onda nastavljen kad su se pogorsali odnosi Pakistan-Indija i onda naposljetku ratovi kao sto su AMerika-Afganistan i Amerika-Irak

tako da III svjetski jos traje sam fali da neko pritisne red button i da se ostale zemlje zakace

To je istina doci ce i do toga pitanje je samo kad :cry:

Scuderia
24-10-2006, 22:20
ako đođe do III svj. rata...mi vjerovatno nećemo tu pričati

:shock:



if you know what I mean :wink:

Lord of Darkness
25-10-2006, 08:04
Već je rečeno, ali nema veze(ustvari može se zaključiti iz teksta). Nismo dovoljno intelignetni da bi živjeli u miru(svaka čast iznimkama) stoga se možemo ovdje prepucavati do pravoslavnog božića 2008 sa svakakvim prijedlozima i kontriranjima.

Evo moj prijedloga za mir u svjetu. Znamo da su ratovi nastali zbog ljutnje, mržnje, zavisti. E ako ste gledali film equilibrium bilo bi dobro napraviti nešto slično tomu. Npr da ne sprječava sve osjaćaje nego mržnju, ljutnju i sve negativne osjećaje kao i psihičku bol, ali ne i strah. Strah je dobar.

Ali čemu strah ako smo ukinuli ostale negativne emocije, pa one su te koju prouzročuju strah. Ali to ti ne bi upalilo, jer čovjek poludi kad se nema za ništa boriti, ratovati, ta nas sranja dre na životu!

Evo ti definicija straha:"Strah je osjećaj koji najavljuje opasnost." Stoga je dobro da strah ostane.

Fenrir
25-10-2006, 08:24
[quote="Lord of Darkness":vyp8iswj]Već je rečeno, ali nema veze(ustvari može se zaključiti iz teksta). Nismo dovoljno intelignetni da bi živjeli u miru(svaka čast iznimkama) stoga se možemo ovdje prepucavati do pravoslavnog božića 2008 sa svakakvim prijedlozima i kontriranjima.

Evo moj prijedloga za mir u svjetu. Znamo da su ratovi nastali zbog ljutnje, mržnje, zavisti. E ako ste gledali film equilibrium bilo bi dobro napraviti nešto slično tomu. Npr da ne sprječava sve osjaćaje nego mržnju, ljutnju i sve negativne osjećaje kao i psihičku bol, ali ne i strah. Strah je dobar.

Ali čemu strah ako smo ukinuli ostale negativne emocije, pa one su te koju prouzročuju strah. Ali to ti ne bi upalilo, jer čovjek poludi kad se nema za ništa boriti, ratovati, ta nas sranja dre na životu!

Evo ti definicija straha:"Strah je osjećaj koji najavljuje opasnost." Stoga je dobro da strah ostane.[/quote:vyp8iswj]

Pa da , ali ja kažem, ako nema mržnje i svih ostalih sranja, bilo bi puno manje opasnosti, pa bi potreba za strahom bila mala.

Lord of Darkness
25-10-2006, 08:35
[quote="Lord of Darkness":3cg57u54]Već je rečeno, ali nema veze(ustvari može se zaključiti iz teksta). Nismo dovoljno intelignetni da bi živjeli u miru(svaka čast iznimkama) stoga se možemo ovdje prepucavati do pravoslavnog božića 2008 sa svakakvim prijedlozima i kontriranjima.

Evo moj prijedloga za mir u svjetu. Znamo da su ratovi nastali zbog ljutnje, mržnje, zavisti. E ako ste gledali film equilibrium bilo bi dobro napraviti nešto slično tomu. Npr da ne sprječava sve osjaćaje nego mržnju, ljutnju i sve negativne osjećaje kao i psihičku bol, ali ne i strah. Strah je dobar.

Ali čemu strah ako smo ukinuli ostale negativne emocije, pa one su te koju prouzročuju strah. Ali to ti ne bi upalilo, jer čovjek poludi kad se nema za ništa boriti, ratovati, ta nas sranja dre na životu!

Evo ti definicija straha:"Strah je osjećaj koji najavljuje opasnost." Stoga je dobro da strah ostane.

Pa da , ali ja kažem, ako nema mržnje i svih ostalih sranja, bilo bi puno manje opasnosti, pa bi potreba za strahom bila mala.[/quote:3cg57u54]

Ali ipak je dobro da imaš straha evo npr kad bi tako bilo dođe lik i ide prizivat duhove, a nezna da moraju biti najmanje 2 osobe i onda najebe. Ili npr vidi provaliju i pomisli kako bi bilo zakon da skoči i on skoči jer se ne boji i zato što nema straha nema ni adrenalina.

I za ovo što si rekao prvi put:"Ali to ti ne bi upalilo, jer čovjek poludi kad se nema za ništa boriti, ratovati, ta nas sranja dre na životu!" Imaš igre pa ih igraj možeš raditi mnogo stvari tjekom života i još da je sve besplatno imaš što raditi barem nekih 50-60 god. i čovjek nema više smisla živjeti poslje 50-60 god. Jer si stari prdonja kojeg svi zajebavaju i ti njih i psuješ život šta te je napravio ovakvim.

Helena
25-10-2006, 20:51
[quote="Lord of Darkness":13lv5sig]Već je rečeno, ali nema veze(ustvari može se zaključiti iz teksta). Nismo dovoljno intelignetni da bi živjeli u miru(svaka čast iznimkama) stoga se možemo ovdje prepucavati do pravoslavnog božića 2008 sa svakakvim prijedlozima i kontriranjima.

Evo moj prijedloga za mir u svjetu. Znamo da su ratovi nastali zbog ljutnje, mržnje, zavisti. E ako ste gledali film equilibrium bilo bi dobro napraviti nešto slično tomu. Npr da ne sprječava sve osjaćaje nego mržnju, ljutnju i sve negativne osjećaje kao i psihičku bol, ali ne i strah. Strah je dobar.

Ali čemu strah ako smo ukinuli ostale negativne emocije, pa one su te koju prouzročuju strah. Ali to ti ne bi upalilo, jer čovjek poludi kad se nema za ništa boriti, ratovati, ta nas sranja dre na životu!

Evo ti definicija straha:"Strah je osjećaj koji najavljuje opasnost." Stoga je dobro da strah ostane.

Pa da , ali ja kažem, ako nema mržnje i svih ostalih sranja, bilo bi puno manje opasnosti, pa bi potreba za strahom bila mala.[/quote:13lv5sig]

Ok, al to je sve na psihičkoj razini. A bez straha ne bi bilo opasnosti? Ne, opasnost uvijek postoji.

Dyslexia
26-10-2006, 23:02
Da postoji ali ne postoji za one koji se opasnosti ne boje :killyou:

Helena
26-10-2006, 23:03
Nađi mi jednog takvog.

Dyslexia
26-10-2006, 23:11
Nađi mi jednog takvog.

Sta vrijeda da ti ga i nadem kad ti ga nemogu pokazat :)

Helena
26-10-2006, 23:15
Nađi mi jednog takvog.

Sta vrijeda da ti ga i nadem kad ti ga nemogu pokazat :)

Ok, neću reć da pričaš gluposti, ali... Ne postoji čovjek koji se ne boji ničega, svi imamo svoje strahove i slabosti, kao i jake strane. Po tome smo ljudi.

Babitz
27-10-2006, 07:24
hm
jaki ontopic