PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mečevi, treninzi, ideje uopče kak ovo timski igrat...



John Wayne
13-10-2006, 01:22
Da počnemo malo konkretnije....

Kolko ja vidim, ima nas za sada petero koji bi ovo igralo klanski. Pošto nas je Wiking prijavio na CB-u za TDM 2 na 2, reko bi da je ovo taman brojka, i ja ju za sad nebi povećavao. Iznimka su stare vampirčine koje se možda probude iz sna, ali nove guštere definitivno nebi uzimal.

Naš popis za sad izgleda ovako:
1. Wiking
2. Terror
3. Tri14
4. Rebbel
5. JohnWayne

Na Ladderu nas se za sad ne vidi. Valjda trebamo nekog izazvat da nas se izvuče iz hibernacije, pretpostavljam.

Kaj se igre tiče, svaki od nas, mogu slobodno reč, rastura na Publicu. Živo me zanima kak igraju klaski igrači i kak mečevi izgledaju. Tri14, Rebel i ja smo probali malo discipliniranije igrat jučer na nekom serveru sa malo igrača, i to je dost lijepo išlo... sastavili smo ih, rastavili i sastavili ponovno :)

Bez obzira na Public staž, ova igra nam je dosta nova. Jasno da ni jedan plan ne preživi prvi susret s neprijateljem, ali bi vas ipak molio da napišete kako vi zamišljate klanski meč? Kako da se postavimo i kako da se krećemo?
Također bi bilo dobro da napišete koje mape preferirate? To je bitno jer pri izazivanju nekog na fajt, trebamo reč svoju mapu.

Kaj se treninga tiče, na PCPlay forumu su se okupila još dva klana. Trebamo znat da su to za sad samo djeca, koja, naravno, nemaju di igrat isto ko ni mi. Naime, možemo ih izazvat, al je pitanje na kojem ćemo serveru odigrat taj trening? Možemo otić na neki prazni server, ali nećemo moć mijenjat mape po želji niti se zatvorit passwordom. Još k tome, nećemo moć kikat padobrance.

Ajd da čujem predloge i sugestije. Da malo popunimo ovaj naš dio Foruma :D

W1k1n6
13-10-2006, 06:22
Rebel, jel imaš ti kontakte s ekipom koja ima veze sa domaćim serverima u Wolfu ili drugim igrama? Mogli bi probat na neki koji se ne igra staviti FEAR. Mislim da bi ih trebalo biti puno na raspolaganju.

13-10-2006, 06:40
evoga,skinuo se S.T.R.A.H. :D

sad odo u školu,kad se vratim nabaviću si cdkey i instalirat ću je.
ajmo redom:
1. I ja bi igrao klanske mečeve,ali ako ćemo igrati 2v2 onda možemo imati više mečeva istovremeno :)
2. Možemo igrati i TDM(team deathmatch) ali ne piše kolko igrača treba igrati ili to ja ne vidim zbog krmelja u očima
3. Tr14, who the fuck is Tr14? :)


inače,kako jedno 6 mjeseci nisam igrao wolf pa sam ponovno bio počeo skužio sma da mi se aim poboljšao...ima da rasturam F.E.A.R. :boohoo:

John Wayne
13-10-2006, 08:12
Pogledaj si pravila na CB-u kad otvoriš Laddere. Tam ti piše da se TDM igra 4 na 4.
Nisam te stavio na listu aktivnih dok ne počneš igrat s nama, tj. dok te ne vidimo na publicu. Popodne ti je netko od nas sigurno na xfireu. Naše Nickove ti je napisal Wiking u jednom od topica u FEAR pod-forumu. Mislim pod klanovima.

Kaj se tiče Tri14-e, to je jedna moja kolegica s posla. Žena ima staža u UT-u i razara na serverima. Prema tome, budi pristojan :)

Blek_Stena
13-10-2006, 10:14
Rebel, jel imaš ti kontakte s ekipom koja ima veze sa domaćim serverima u Wolfu ili drugim igrama? Mogli bi probat na neki koji se ne igra staviti FEAR. Mislim da bi ih trebalo biti puno na raspolaganju.

Sto se tice HR servera to ti je prava mistika! Naime, odkako je Cvijo otisao nitko nema pristupa serveru! Ovu u HTu su promjenili rcon pass i nitko ga ne zna! Slali smo mailove adminima tamo ali nismo dobili nikakav odgovor! Vec smo Gizmo i ja pricali da bi se zaletio u T-com u savskoj da popricam tmao sa njima.. Ali scenari bi izgledao ovako: Usao bi tamo i pitao neku babu za pultom da li bi mi mogla reci kako da dobijem pristum rcon passwordu za HT server na kojem se vrti Wolfenstain, jer covijek koji se bavio time je otisao a server stoji prazan i nitko nemoze do njega... Mislim da bi me samo gledala onak zbunjeno i rekla mi nedajemo podrsku za to.. Kao sto mi svaki put kazu kad nazovem sluzbu za korisnike... Tako da tesko da cemo doci do tih servera..

Sto se tice igranja, evo sad mi je treci dan da igram! Mogu reci da ide sve bolje! Bas me zanima kak bi to islo u nekom matchu.. Ja sam od 4 pa na dalje online! Inace moj xfire je blekstena pa slobodno me dodajte! Vidimo se! 8)