PDA

Pogledaj cijelu verziju : problem s kontrolama



Kiklop
12-10-2006, 21:55
nedavno sam si ukljucio hrvatska slova u win i sad svaki put kad igram fear hodanje u desno mi se podesi na đ a čućanje na č i kad ispravim dobro je sve dok ponovo ne udem u igru tako da svaki put kad igram moram to ponovo podesavat
nemojte mi rec da vratim na stare postavke na tip

ic3
12-10-2006, 22:10
isti problem kod mene mislim da je svima tako jednostavno nazad ukljuci engi problem rijesen

Lord Ragnarok
12-10-2006, 22:35
meni ne, ja ima tipkovnicu na hrvatskom, a kontrole za kretanje su mi wsad

Werewolf
13-10-2006, 08:29
Imam isti problem, sta god napravio svaki put moram mijenjat đ u d i č i c , jer inace nemogu igrat :( ....

W1k1n6
13-10-2006, 09:17
nedavno sam si ukljucio hrvatska slova u win i sad svaki put kad igram fear hodanje u desno mi se podesi na đ a čućanje na č i kad ispravim dobro je sve dok ponovo ne udem u igru tako da svaki put kad igram moram to ponovo podesavat
nemojte mi rec da vratim na stare postavke na tip
Možda problema imate zbog toga što niste pri instalaciji Windowsa sve regionalne i jezične postavke odmah stavili na Hrvatski. Predlažem da si napravite key shortcut za mijenjanje jezika nekom kombinacijom tipki recimo Alt+C+V, pa ćete si moći jednostavno prebacivati jezike.

Blek_Stena
13-10-2006, 10:04
Kad ti se to pojavi probaj stisnut Alt+Shift! Nesto slicno se meni zna dogodit u ETu..

revenion
13-10-2006, 17:10
premjestavam u pomagaj brate...