PDA

Pogledaj cijelu verziju : F.A. Premier League, naj Engleski klub...



Armachus
12-10-2006, 21:16
Koji vam je najbolji engleski klub, sve o Premier Ligi ide ovdje.

flander
12-10-2006, 21:18
viewtopic.php?t=86 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=86)S mislim da je isto :wink:

Prince-Artas
12-10-2006, 21:19
već je bio jedan ovakav topic koji je bio lockan pa će se lockat o ovi

Armachus
12-10-2006, 21:21
Znam da je bio, samo probavam kako se rade ankete i vidim da mi je uspjelo.

12-10-2006, 21:41
YOU WILL NEVER WALK ALONE :pray:

King tiger
12-10-2006, 22:02
YOU WILL NEVER WALK ALONE Svaka ti dalaE da oni su dobri.Inace navijaci Milana i Livpoola su prijateljski :D

Jerry
13-10-2006, 07:19
nijedan,od navedenih !
Osijek i Hajduk navceliko ih ownaju !

Marin
13-10-2006, 08:39
Red Devils!

Zar nije ocito. :D

W1k1n6
13-10-2006, 09:09
već je bio jedan ovakav topic koji je bio lockan pa će se lockat o ovi
Lockat će se ako ode u vrijeđanje ili offtopic tipa Hajduk-Dinamo, pa se nadam da ćete ostati na "otoku".

mrs.croft
13-10-2006, 12:44
ManU :pray:

Systematic Reverse
13-10-2006, 12:50
nijedan,od navedenih !
Osijek i Hajduk navceliko ih ownaju !

Da da. Ownaju ih sigurno ffs. Manchester United :pray:

Armachus
13-10-2006, 15:47
nijedan,od navedenih !
Osijek i Hajduk navceliko ih ownaju !

Pitao sam za engleski klub!

Armachus
13-10-2006, 15:48
Red Devils!

Zar nije ocito. :D

:bravo:

Jerry
13-10-2006, 16:02
onda arsenal !

13-10-2006, 16:20
već je bio jedan ovakav topic koji je bio lockan pa će se lockat o ovi
Lockat će se ako ode u vrijeđanje ili offtopic tipa Hajduk-Dinamo, pa se nadam da ćete ostati na "otoku".
Misliš Dinamo-Hajduk :D

Armachus
13-10-2006, 20:53
ManU :pray:

:bravo:

Baal
14-10-2006, 20:10
Svaka čast phoenixu! on je legenda čim navija za pravi klub. I ja kažem živio Manchester United. Viva la Crveni vragovi! :evil: :evil: :evil:

Om3G@
14-10-2006, 20:29
Man Utd

Za Man Utd navijam otkako pratim medjunarodni nogomet!

Babitz
15-10-2006, 16:18
Arsenal

Armachus
17-10-2006, 10:39
Man Utd

Za Man Utd navijam otkako pratim medjunarodni nogomet!

:bravo:

Armachus
17-10-2006, 10:39
Svaka čast phoenixu! on je legenda čim navija za pravi klub. I ja kažem živio Manchester United. Viva la Crveni vragovi! :evil: :evil: :evil:

:bravo:

flander
17-10-2006, 11:41
CHELSEASi danas buju razbili Barcelonu :wink:

Armachus
17-10-2006, 13:34
CHELSEASi danas buju razbili Barcelonu :wink:

Nadam se da će dobit Barcelonu. Nije da navijam za Chelseu, ali mrzim Barcelonu i onog njihovog ronaldinja.

mrs.croft
17-10-2006, 18:14
CHELSEASi danas buju razbili Barcelonu :wink:

postoje ljudi koji navijaju za Chelsea? nisam znao

Tri66a
17-10-2006, 18:34
Šta ne igraju sutra chelsea i barcelona? :?

flander
17-10-2006, 18:39
Šta ne igraju sutra chelsea i barcelona? :?



a da sutra zahebo se :D Ma uglavnom dobivaju :wink:

goGAMERo
17-10-2006, 18:54
FOOTBALL
Man.Utd

BASKETBALL
San Antonio Spurs

Eddie9
17-10-2006, 19:23
liverpool je legendarni klub s najvecom tradicijom

Babitz
17-10-2006, 20:29
CSKA dobio arsenal
neverovatno

sexy peace
18-10-2006, 11:28
Manchester.

Armachus
18-10-2006, 14:49
FOOTBALL
Man.Utd

BASKETBALL
San Antonio Spurs

:bravo:

Armachus
18-10-2006, 14:49
Manchester.

:bravo:

18-10-2006, 15:15
Nikad nisam volio manchester,ali evo chelsea je naj

gogs
18-10-2006, 16:55
Manchester
Nottingham Forrest
Arsenal
Wolverhampton
Newcastle
...
Neznam zakaj tak, al to mi je već dulje vrijeme top 5 kaj se Engleske tiće

Armachus
18-10-2006, 17:30
Manchester
Nottingham Forrest
Arsenal
Wolverhampton
Newcastle
...
Neznam zakaj tak, al to mi je već dulje vrijeme top 5 kaj se Engleske tiće

A odlući se za jedan. :|

gogs
18-10-2006, 22:38
Pa ovim redom kak stoje, znači ManUtd!

flander
18-10-2006, 22:51
Ma neću niš reč samo CHELSEA,uništili su Barcelonu i to sa trečim golmanom,a sto se Drogbe tiče misli da je lik najbolji napadač :wink:

gogs
18-10-2006, 22:54
Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

mrs.croft
19-10-2006, 12:31
Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

bilo kako bilo,u LP će doć dalje nego Chelsea,pazi što ti govorim.

Armachus
19-10-2006, 14:49
Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

bilo kako bilo,u LP će doć dalje nego Chelsea,pazi što ti govorim.

Neće! Bolja je Chelsea od Barcelone što su jućer i pokazali. Barcelona će proći grupu, iako se nadam da će Werder izabcit Barcelonu iz skupine.

mrs.croft
19-10-2006, 23:08
Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

bilo kako bilo,u LP će doć dalje nego Chelsea,pazi što ti govorim.

Neće! Bolja je Chelsea od Barcelone što su jućer i pokazali. Barcelona će proći grupu, iako se nadam da će Werder izabcit Barcelonu iz skupine.

lol i ja se nadam da će Steaua izbacit Real iz grupe no to se očito neće dogodit.werder je zasad napravio dobar posao ali sad imaju 3 jebačke utakmice pred sobom od koje će najmanje 2 izgubit

Armachus
23-10-2006, 22:46
[quote=gogs]Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

bilo kako bilo,u LP će doć dalje nego Chelsea,pazi što ti govorim.

Neće! Bolja je Chelsea od Barcelone što su jućer i pokazali. Barcelona će proći grupu, iako se nadam da će Werder izabcit Barcelonu iz skupine.

lol i ja se nadam da će Steaua izbacit Real iz grupe no to se očito neće dogodit.werder je zasad napravio dobar posao ali sad imaju 3 jebačke utakmice pred sobom od koje će najmanje 2 izgubit[/quote:168s95l4]

Teško da će Werder proći pored Chelse i Barce.
P.S.
Ćitao sam temu Nickovi i ondje si napisao da ćeš promjenit prezime.
Onda, jesi li ga promjenio u Croft ? :)

mrs.croft
24-10-2006, 09:00
[quote=gogs]Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

bilo kako bilo,u LP će doć dalje nego Chelsea,pazi što ti govorim.

Neće! Bolja je Chelsea od Barcelone što su jućer i pokazali. Barcelona će proći grupu, iako se nadam da će Werder izabcit Barcelonu iz skupine.

lol i ja se nadam da će Steaua izbacit Real iz grupe no to se očito neće dogodit.werder je zasad napravio dobar posao ali sad imaju 3 jebačke utakmice pred sobom od koje će najmanje 2 izgubit

Teško da će Werder proći pored Chelse i Barce.
P.S.
Ćitao sam temu Nickovi i ondje si napisao da ćeš promjenit prezime.
Onda, jesi li ga promjenio u Croft ? :)[/quote:1oxxwlln]

Prije ga promjenim u Smith,Gard,McCree il tak neš.

Eddie9
24-10-2006, 09:36
[quote=gogs]Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

bilo kako bilo,u LP će doć dalje nego Chelsea,pazi što ti govorim.

Neće! Bolja je Chelsea od Barcelone što su jućer i pokazali. Barcelona će proći grupu, iako se nadam da će Werder izabcit Barcelonu iz skupine.

lol i ja se nadam da će Steaua izbacit Real iz grupe no to se očito neće dogodit.werder je zasad napravio dobar posao ali sad imaju 3 jebačke utakmice pred sobom od koje će najmanje 2 izgubit[/quote:25aqpw99]

izgubit???? pa werder je itekako sposoban da pobijedi barcu i chelsea

Armachus
24-10-2006, 09:42
[quote="mrs.croft":3opzobom][quote=gogs]Zbilja su ih skroz nadigrali, sad će im to napravit i Real, pa onda i Werder i bye bye barcelona!!!

bilo kako bilo,u LP će doć dalje nego Chelsea,pazi što ti govorim.

Neće! Bolja je Chelsea od Barcelone što su jućer i pokazali. Barcelona će proći grupu, iako se nadam da će Werder izabcit Barcelonu iz skupine.

lol i ja se nadam da će Steaua izbacit Real iz grupe no to se očito neće dogodit.werder je zasad napravio dobar posao ali sad imaju 3 jebačke utakmice pred sobom od koje će najmanje 2 izgubit[/quote:3opzobom]

izgubit???? pa werder je itekako sposoban da pobijedi barcu i chelsea[/quote:3opzobom]

Budi malo objektivan. Ja sa isto za Werder i volio bi da prođe, ali teško će on proći pored Barce i Chelse. Trebao je igrat barem nerješeno s Chelsom u prvoj utakmici. Ne vjerujem da će dobit niti Barcu niti Chelseu. Možda jedino izvuće nerješeno.

King tiger
24-10-2006, 12:23
Sumnjam da ce Chelsea daleko, mozda bi Lyon ove godine mogao napraviti nesto, valjda su skupili dovoljno iskustva.

Inace bi volio da Werder prodje, dragi su m pravo, DIego je dobar.

goGAMERo
24-10-2006, 12:50
Ma Manchester United je najbolji i nema se tu što više raspravljati! :)

Y0$$1p
24-10-2006, 20:34
CHELSEA Sće osvojiti ligu prvaka i premiership :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lord Myrkul
24-10-2006, 20:58
CHELSEA Sće osvojiti ligu prvaka i premiership :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

e da bar

King tiger
24-10-2006, 21:57
CHELSEA će osvojiti ligu prvaka i premiership

HOCE! Oni su klub sa dugom tradicijom :rotfl: :rotfl: :rotfl:

mrs.croft
24-10-2006, 22:20
CHELSEA Sće osvojiti ligu prvaka i premiership :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

nedo bog

Kenyi
25-10-2006, 10:01
glory glory man utd!

Armachus
25-10-2006, 11:47
glory glory man utd!

Manchester United će osvojit englesku Premier ligu. To je toćno. Za ligu prvaka teško je reći. Man. Utd. ima visoke šanse, ali tu su i drugi velikani poput: Barce, Chelse, (Lyon je dobro poćeo ligu). Ja se nadam da će Man. Utd. bit bolji od njih i osvojit ligu prvaka. Ali put do vrha je trnovit.
:pray: :pray: :pray:

THE NO
25-10-2006, 11:55
Arsenal mi je dobar, a ManU sam zavolio kad im se vratio Ole Gunnar Solskjaer. Real bi ove godine moga osvojit Ligu Prvaka

Y0$$1p
25-10-2006, 12:57
ma dajte chelsea će osvojit englesku ligu sto posto pa osvojili su je i prošle godine a još su sad došli ballack, shevcenko i boulahruz chelsea je prvak engleske lige sto posto a možda i lige prvaka

THE NO
25-10-2006, 13:08
ManU i Arsenal bi mogli bit opasni ove godine, a šta se tiče LP istina je da je Chealsea jedan od glavnih favorita za osvajanje, ali tu su još i Barca , Real, Milan,a i Lyon bi moga iznenadit.

Armachus
25-10-2006, 17:23
ManU i Arsenal bi mogli bit opasni ove godine, a šta se tiče LP istina je da je Chealsea jedan od glavnih favorita za osvajanje, ali tu su još i Barca , Real, Milan,a i Lyon bi moga iznenadit.

Samo ovaj prvi klub je opasan. :)

Prince of Persia
25-10-2006, 19:18
Prije mi je bil Chelsea,al su mi se zgadili zbog toga kolko para imaju zbog onog ruskog tajkuna pa sam sad za Manchester United.

JohnDoe
28-10-2006, 18:49
Manchester United FTW! :pray:

Eddie9
28-10-2006, 20:29
ma dajte chelsea će osvojit englesku ligu sto posto pa osvojili su je i prošle godine a još su sad došli ballack, shevcenko i boulahruz chelsea je prvak engleske lige sto posto a možda i lige prvaka

mozda su po imenima jaki ali kao momcad mi se ne sviđaju...cak i protiv barce kad su pobijedili 2:0 nisu djelovali kao momcad koja ce osvojiti ligu prvaka...oni igraju ko pizde na kontre a gle kakvu momcad imaju...dao bog da ligu prvaka uzme arsenal ili lyon...a sto se tice premiershipa tu nemaju neku vecu konkurenciju...ali ja svoje nade polazem u man utd ove godine

Om3G@
29-10-2006, 01:51
ma dajte chelsea će osvojit englesku ligu sto posto pa osvojili su je i prošle godine a još su sad došli ballack, shevcenko i boulahruz chelsea je prvak engleske lige sto posto a možda i lige prvaka

mozda su po imenima jaki ali kao momcad mi se ne sviđaju...cak i protiv barce kad su pobijedili 2:0 nisu djelovali kao momcad koja ce osvojiti ligu prvaka...oni igraju ko pizde na kontre a gle kakvu momcad imaju...dao bog da ligu prvaka uzme arsenal ili lyon...a sto se tice premiershipa tu nemaju neku vecu konkurenciju...ali ja svoje nade polazem u man utd ove godine

LoL! Chelsea nije dobio Barcu 2:0, vec 1:0...
xD

Eddie9
29-10-2006, 16:02
[quote=JOSIPr]ma dajte chelsea će osvojit englesku ligu sto posto pa osvojili su je i prošle godine a još su sad došli ballack, shevcenko i boulahruz chelsea je prvak engleske lige sto posto a možda i lige prvaka

mozda su po imenima jaki ali kao momcad mi se ne sviđaju...cak i protiv barce kad su pobijedili 2:0 nisu djelovali kao momcad koja ce osvojiti ligu prvaka...oni igraju ko pizde na kontre a gle kakvu momcad imaju...dao bog da ligu prvaka uzme arsenal ili lyon...a sto se tice premiershipa tu nemaju neku vecu konkurenciju...ali ja svoje nade polazem u man utd ove godine

LoL! Chelsea nije dobio Barcu 2:0, vec 1:0...
xD[/quote:2ommedtm]

joooj kakva strasna pogreska...aj sada trazite ban za mene...isuse nisam smio napisati rezultat krivo...jooooj ne sta cu sada :cry: :o

bas tipicno za djecu na ovom forumu

Om3G@
29-10-2006, 17:19
[quote="The_Archangel":10sakrpg][quote=JOSIPr]ma dajte chelsea će osvojit englesku ligu sto posto pa osvojili su je i prošle godine a još su sad došli ballack, shevcenko i boulahruz chelsea je prvak engleske lige sto posto a možda i lige prvaka

mozda su po imenima jaki ali kao momcad mi se ne sviđaju...cak i protiv barce kad su pobijedili 2:0 nisu djelovali kao momcad koja ce osvojiti ligu prvaka...oni igraju ko pizde na kontre a gle kakvu momcad imaju...dao bog da ligu prvaka uzme arsenal ili lyon...a sto se tice premiershipa tu nemaju neku vecu konkurenciju...ali ja svoje nade polazem u man utd ove godine

LoL! Chelsea nije dobio Barcu 2:0, vec 1:0...
xD[/quote:10sakrpg]



joooj kakva strasna pogreska...aj sada trazite ban za mene...isuse nisam smio napisati rezultat krivo...jooooj ne sta cu sada :cry: :o

bas tipicno za djecu na ovom forumu[/quote:10sakrpg]

Koji si ti konj. Kao prvo, nisam dijete, a kao drugo, samo sam te ispravio. Ako ne znas sta da sad napravis, ucini uslugu sebi i nama i banaj se... ZISKU?

King tiger
29-10-2006, 17:44
Enivej, Chelsea mi se gadi, glupi instant-klub sa jos glupljim instant navijacima koji prije 3 godine nisu znali da postoji.

Eddie9
29-10-2006, 18:01
[quote="Om3G@":1n62fjxe][quote="The_Archangel":1n62fjxe][quote=JOSIPr]ma dajte chelsea će osvojit englesku ligu sto posto pa osvojili su je i prošle godine a još su sad došli ballack, shevcenko i boulahruz chelsea je prvak engleske lige sto posto a možda i lige prvaka

mozda su po imenima jaki ali kao momcad mi se ne sviđaju...cak i protiv barce kad su pobijedili 2:0 nisu djelovali kao momcad koja ce osvojiti ligu prvaka...oni igraju ko pizde na kontre a gle kakvu momcad imaju...dao bog da ligu prvaka uzme arsenal ili lyon...a sto se tice premiershipa tu nemaju neku vecu konkurenciju...ali ja svoje nade polazem u man utd ove godine

LoL! Chelsea nije dobio Barcu 2:0, vec 1:0...
xD[/quote:1n62fjxe]



joooj kakva strasna pogreska...aj sada trazite ban za mene...isuse nisam smio napisati rezultat krivo...jooooj ne sta cu sada :cry: :o

bas tipicno za djecu na ovom forumu[/quote:1n62fjxe]

Koji si ti konj. Kao prvo, nisam dijete, a kao drugo, samo sam te ispravio. Ako ne znas sta da sad napravis, ucini uslugu sebi i nama i banaj se... ZISKU?[/quote:1n62fjxe]

konj je pametno stvorenje :wink:

gogs
29-10-2006, 22:22
Slažem se s King Tigerom kaj se Chelsea tiče, ja sam ih volio za vrijeme Zole i Desaillya, Deschampsa i te stare garde, od kad je Abramovič tam sam ih zamrzio jer sve je to postalo samo paravan za marketing i pribavljanje zelembaća u enormnim količinama.
A ovo da su navijači prvi put čuli za njih prije 3 godine većim dijelom vrijedi i za Barcu koju svi odjednom obožavaju, a nemaju pojma ko su braća De Boer, Reiziger i nikad nisu čuli da su Figo i Rivaldo ikad igrali tam.
Zbog tog su mi draži Manchester (Real kaj se Primere tiće) jer imaju neviđeni ugled i prebogatu povijest za koju nisi mogo ne čut i danas se opet penju prema vrhu Europe nakon par godina stagnacije jer su ih isto zahvatili ti sindromi golemog materializma i stvaranja ugleda na preplaćenim zvjezdicama koje nikad nisu u potpunosti zasjale.

King tiger
29-10-2006, 22:27
Slažem se s King Tigerom kaj se Chelsea tiče, ja sam ih volio za vrijeme Zole i Desaillya, Deschampsa i te stare garde, od kad je Abramovič tam sam ih zamrzio jer sve je to postalo samo paravan za marketing i pribavljanje zelembaća u enormnim količinama.
A ovo da su navijači prvi put čuli za njih prije 3 godine većim dijelom vrijedi i za Barcu koju svi odjednom obožavaju, a nemaju pojma ko su braća De Boer, Reiziger i nikad nisu čuli da su Figo i Rivaldo ikad igrali tam.


Istina, na temu o Barci smo ja i kingmortal tako komentarisali.Sad ako barca ne osvoji nesto ljudi ce opet pocet navijat za Real.

Inace postujem druge klubove sa tradicijom(barcu,reala,manu,arsenal,livpool i druge) al mi se chelsea gadi.

Om3G@
29-10-2006, 22:29
Slažem se s King Tigerom kaj se Chelsea tiče, ja sam ih volio za vrijeme Zole i Desaillya, Deschampsa i te stare garde, od kad je Abramovič tam sam ih zamrzio jer sve je to postalo samo paravan za marketing i pribavljanje zelembaća u enormnim količinama.
A ovo da su navijači prvi put čuli za njih prije 3 godine većim dijelom vrijedi i za Barcu koju svi odjednom obožavaju, a nemaju pojma ko su braća De Boer, Reiziger i nikad nisu čuli da su Figo i Rivaldo ikad igrali tam.
Zbog tog su mi draži Manchester (Real kaj se Primere tiće) jer imaju neviđeni ugled i prebogatu povijest za koju nisi mogo ne čut i danas se opet penju prema vrhu Europe nakon par godina stagnacije jer su ih isto zahvatili ti sindromi golemog materializma i stvaranja ugleda na preplaćenim zvjezdicama koje nikad nisu u potpunosti zasjale.

Evo, npr. iz mog dijela grada Osijeka skoro cijeli dio je navijao za Barcu jos dok se Ronaldinho dvoumio hoce li uopce u Europu... Barca je dobila jos vise na popularnosti od kada je Ronnie sa njima, ali sta ces, tako je uvijek. Sad ce npr. Portsmouth dobiti na popularnosti kod nas itd. Btw, Barca mi je oduvijek bio drag klub.

Dok je Chelsea primjer kradje ljudi. Prije par godina su mi bili dragi, ali cim ih je preuzeo Abramovic zgadili su mi se...
I da, sad ima i kod nas u gradu instant-seljaka koji odjednom navijaju za Chelsea... no comment

mrs.croft
30-10-2006, 15:47
Enivej, Chelsea mi se gadi, glupi instant-klub sa jos glupljim instant navijacima koji prije 3 godine nisu znali da postoji.

:pray:

kad klub ima uberskupe igrače,odmah ima i vjernu publiku

L3VI4TH
30-10-2006, 20:46
Evo dugo nisam bio ovdje,bio sam u guzvi,ali evo vratio sam se

I bas na savrsen topic

Manchester united rules(poslje dinama naravno:D)

Babitz
31-10-2006, 00:15
[quote="King tiger":2x34ellb]Enivej, Chelsea mi se gadi, glupi instant-klub sa jos glupljim instant navijacima koji prije 3 godine nisu znali da postoji.

:pray:

kad klub ima uberskupe igrače,odmah ima i vjernu publiku[/quote:2x34ellb]ne, krivo
ima publiko DOK ima skupe igrace

da chelsea ostane bez sve svoje love, opet bi stadioni bili prazni na utakmicama i navijali bi samo pravi fanovi...

Gothmog
31-10-2006, 07:50
Vjerovali,ili ne,ja još od '97. navijam za Everton,čak imam i nešto njihovog originalnog geara...

Od gorenavedene godine,moj frend (on je za Tottenham) i ja imamo zanimljivu tradiciju...čiji klub bude lošije plasiran na završetku lige,taj će plaćat drugome cuge,cijelu subotu...zasada sam se ja više naplaćao...

:pray: EVERTON :pray:

cmeljo22
31-10-2006, 10:30
[quote="King tiger":pmcwyxqd]Enivej, Chelsea mi se gadi, glupi instant-klub sa jos glupljim instant navijacima koji prije 3 godine nisu znali da postoji.

:pray:

kad klub ima uberskupe igrače,odmah ima i vjernu publikune, krivo
ima publiko DOK ima skupe igrace

da chelsea ostane bez sve svoje love, opet bi stadioni bili prazni na utakmicama i navijali bi samo pravi fanovi...[/quote:pmcwyxqd]

dečki krivo vam je jer rulzamo po svim mogučim ljestvicama (osi lige prvaka of corse... jer im se neda gubit vrijeme) mislim da će chelsea postati jedan od najvećih klubova u povijesti

živio abramović... :fof: :fof:

King tiger
31-10-2006, 10:45
dečki krivo vam je jer rulzamo po svim mogučim ljestvicama (osi lige prvaka of corse... jer im se neda gubit vrijeme) mislim da će chelsea postati jedan od najvećih klubova u povijesti

Umm za to treba imat tradiciju koju vi nemate.Znaci za jedno 120 godina mozes ocekivat da chelsea udje medju drustvo najvecih klubova.Najveci klub ne moze biti-nikad.

theCoDfather
31-10-2006, 11:08
Arsenal 8)
Chelsea mi je glup jer ima prejaku momčad i previse novaca

Armachus
31-10-2006, 11:27
dečki krivo vam je jer rulzamo po svim mogučim ljestvicama (osi lige prvaka of corse... jer im se neda gubit vrijeme) mislim da će chelsea postati jedan od najvećih klubova u povijesti

Umm za to treba imat tradiciju koju vi nemate.Znaci za jedno 120 godina mozes ocekivat da chelsea udje medju drustvo najvecih klubova.Najveci klub ne moze biti-nikad.

Toćno, Chelsea je prije bila nitko i ništa. Tek je sada poznatija kada su došli mnogi veliki igraći, a o njoj će se govorit za nekih 10-ak godina. Do tada nema ništa od nje.

Y0$$1p
31-10-2006, 14:32
chelseaSće danas opet pobijedit barcelonu

mrs.croft
31-10-2006, 14:36
chelseaSće danas opet pobijedit barcelonu

zaboravio si nadodat ''1.april!!!!''

THE NO
31-10-2006, 15:42
Mislim da će večeras Barca dobit zato šta ako izgubi, a Werder dobije , prijeti joj velika opasnost da ne prođe skupinu

Persie
16-11-2006, 18:49
Ja sam za Arsenal, (zar nije oćito :) ).

Sickmanno1
16-11-2006, 21:28
Arsenal

Guner!!!

:D

Prince-Artas
16-11-2006, 21:48
Chelsea :pray:
Shevchenko, Drogba :pray: :pray:

Rocchiro
16-11-2006, 21:52
Arsenal

Guner!!!

:D

Babitz
16-11-2006, 21:59
Ja sam za Arsenal, (zar nije oćito :) ).fakjea 8)

Empe Tri
16-11-2006, 22:00
ArSeNaL

:pray: :killyou:

Babitz
16-11-2006, 22:02
ima nas 8)

Empe Tri
16-11-2006, 22:03
ima nas 8)

ko Rusa :D :rotfl:

16-11-2006, 23:16
Chelsea :pray:
Shevchenko, Drogba :pray: :pray:
pretpostavljam da za chelsea navijaš od kad ga je rus kupio...

16-11-2006, 23:28
Ma najbolji je engleski klub Nottingham Forrest, jednom su bili prvi, i bit će opet, sad su samo u teškom razdoblju.
A inače Chelsea, plavi ko DInamo!

gogs
16-11-2006, 23:33
Ma najbolji je engleski klub Nottingham Forrest, jednom su bili prvi, i bit će opet, sad su samo u teškom razdoblju.
A inače Chelsea, plavi ko DInamo!
Tak je! NF i Wolvesi rulaju najviše od svih niželigaških klubova na svijetu, doć će opet i njihovo vrijeme

Sickmanno1
17-11-2006, 00:46
Ma najbolji je engleski klub Nottingham Forrest, jednom su bili prvi, i bit će opet, sad su samo u teškom razdoblju.
A inače Chelsea, plavi ko DInamo!

hahaha jel to iz doba dok je sherigham ili kak se vec pise imao 20 godina :D

Armachus
17-11-2006, 10:35
Ej znate li gdje mogu vidjet koji su klubovi trenutno u drugoj, a koji u prvoj ligi. I nemojte mi pisat traži po google ili po yahoou.

17-11-2006, 10:36
Ma nemojte se zajebavat, Notts Forrest je trenutačno prvi u League One, sa sedam bodova prednosti, i ak sve dobro prođe, sljedeće godine su u Čempionšipu. A ak i tamo dobro prođu, nebo je granica. Imat ćemo '79u i '80u opet 2011. i 12. Jedino kaj Shiltona više nemaju, al dobro...

Armachus
17-11-2006, 10:38
Aj dosta o to forestu, osim Manchestera najbolji je Watford ili kako se već piše.

17-11-2006, 10:51
Piše se Watford, i Notts je 100 puta bolji od Watforda.

mrs.croft
17-11-2006, 14:24
Piše se Watford, i Notts je 100 puta bolji od Watforda.

a to si zaključio po povijesti jelda

inače nemam ništa protiv notthinghama,bili su odličan klub prije,šteta što su neko vrijeme bili u totalnoj komi

Prince-Artas
17-11-2006, 19:16
Chelsea :pray:
Shevchenko, Drogba :pray: :pray:
pretpostavljam da za chelsea navijaš od kad ga je rus kupio...

ne, nego zbog tandema ševa-drogba (najdraži napadači) i Josea Mourinha.
i šta imaš protiv abramoviča

Đevad
17-11-2006, 19:18
Ma Zvezda bi dobila Liverpool 100%!

Armachus
17-11-2006, 19:26
Peterborough United, navija li 'ko za taj klub. osim Manchestera pratim još rezultate tog kluba.

P.S. Gdje mogu vidjet sve pobjednike Engleske Premier Lige od trenutka osnutka te engleske lige.

Please help ! :pray: :pray: :pray:

Babitz
17-11-2006, 19:33
google?

Armachus
17-11-2006, 19:35
A nemoj mi google spominjat, tamo nemoš ništa nać. A i neda mi se tražit. POtraži ti pa stavi link. :)

Prince-Artas
17-11-2006, 19:46
tu bi triba štogod naći

http://en.wikipedia.org/wiki/Premier_League#History

17-11-2006, 20:35
[quote="Prince-Artas":2tm847ik]Chelsea :pray:
Shevchenko, Drogba :pray: :pray:
pretpostavljam da za chelsea navijaš od kad ga je rus kupio...

ne, nego zbog tandema ševa-drogba (najdraži napadači) i Josea Mourinha.
i šta imaš protiv abramoviča[/quote:2tm847ik]
a?
protiv abramoviča ništa.
samo zbog ekipe koja je počela navijat za čelzi od kad ga je abramovič kupio a prije nije ni čula za njega.

ali ti si malo kasniji navijač pa ok :)

mrs.croft
17-11-2006, 20:48
[quote="Prince-Artas":2tvv12xx]Chelsea :pray:
Shevchenko, Drogba :pray: :pray:
pretpostavljam da za chelsea navijaš od kad ga je rus kupio...

ne, nego zbog tandema ševa-drogba (najdraži napadači) i Josea Mourinha.
i šta imaš protiv abramoviča[/quote:2tvv12xx]

lol nisam to od tebe očekivao....ustvari ja nisam ni znao da postoje ljudi koji navijaju za Chelsea.

kad već spominjete malo manje engleske klubove....meni su simpatični još i Everton i Rotherham....

Prince-Artas
17-11-2006, 20:53
[quote=McPingvin][quote="Prince-Artas":1djo4wra]Chelsea :pray:
Shevchenko, Drogba :pray: :pray:
pretpostavljam da za chelsea navijaš od kad ga je rus kupio...

ne, nego zbog tandema ševa-drogba (najdraži napadači) i Josea Mourinha.
i šta imaš protiv abramoviča[/quote:1djo4wra]

lol nisam to od tebe očekivao....ustvari ja nisam ni znao da postoje ljudi koji navijaju za Chelsea.

kad već spominjete malo manje engleske klubove....meni su simpatični još i Everton i Rotherham....[/quote:1djo4wra]

a ni ja nisam od tebe očekivao da ćeš navijat za manu u kojem igra onaj smrad od rooneya i onaj debil ferguson im je trener. i inače šta vi svi imate protiv chelase. manu-ov vlasnik (glazer) je dosta bogatiji od abramoviča, zašto vam on ne smeta a i west ham će dobit svog tajkuna (ako nije već)

mrs.croft
17-11-2006, 21:05
[quote="Prince-Artas":166iq0td][quote=McPingvin][quote="Prince-Artas":166iq0td]Chelsea :pray:
Shevchenko, Drogba :pray: :pray:
pretpostavljam da za chelsea navijaš od kad ga je rus kupio...

ne, nego zbog tandema ševa-drogba (najdraži napadači) i Josea Mourinha.
i šta imaš protiv abramoviča[/quote:166iq0td]

lol nisam to od tebe očekivao....ustvari ja nisam ni znao da postoje ljudi koji navijaju za Chelsea.

kad već spominjete malo manje engleske klubove....meni su simpatični još i Everton i Rotherham....[/quote:166iq0td]

a ni ja nisam od tebe očekivao da ćeš navijat za manu u kojem igra onaj smrad od rooneya i onaj debil ferguson im je trener. i inače šta vi svi imate protiv chelase. manu-ov vlasnik (glazer) je dosta bogatiji od abramoviča, zašto vam on ne smeta a i west ham će dobit svog tajkuna (ako nije već)[/quote:166iq0td]

a dobro...nisam imao namjeru započet neku svađu il se uopće svađat s tobom...za rooneya me jednostavno boli...još malo pa će mu karijera krenut u smjeru Gascoigne-a,Cantone ili Jones-a....Van Nistelrooy je bio igračina u Manchesteru ali naravno ono lopovsko gnijezdo Real mora imati sve zvijezde na broju.

a ovo sa glazerom...meni se Chelsea zgadio od trenutka kad su počeli hypeat klub do bola...tako da nešto takvo nisam želio vidjet ni u Manchesteru.istina je pare=dobri igrači,ali ne volim kad se klub izgradi u par minuta.

Prince-Artas
17-11-2006, 21:12
a dobro...nisam imao namjeru započet neku svađu il se uopće svađat s tobom...za rooneya me jednostavno boli...još malo pa će mu karijera krenut u smjeru Gascoigne-a,Cantone ili Jones-a....Van Nistelrooy je bio igračina u Manchesteru ali naravno ono lopovsko gnijezdo Real mora imati sve zvijezde na broju.

a ovo sa glazerom...meni se Chelsea zgadio od trenutka kad su počeli hypeat klub do bola...tako da nešto takvo nisam želio vidjet ni u Manchesteru.istina je pare=dobri igrači,ali ne volim kad se klub izgradi u par minuta.

nisi htio vidit ali glazer je ipak došao, no meni ne smeta to šta je chelsea sve pokupovao, pa ako je real mogao imat dream team zašto to nebi mogao imat ni chelsea

mrs.croft
17-11-2006, 21:26
[quote="mrs.croft":3aitjsrf]

a dobro...nisam imao namjeru započet neku svađu il se uopće svađat s tobom...za rooneya me jednostavno boli...još malo pa će mu karijera krenut u smjeru Gascoigne-a,Cantone ili Jones-a....Van Nistelrooy je bio igračina u Manchesteru ali naravno ono lopovsko gnijezdo Real mora imati sve zvijezde na broju.

a ovo sa glazerom...meni se Chelsea zgadio od trenutka kad su počeli hypeat klub do bola...tako da nešto takvo nisam želio vidjet ni u Manchesteru.istina je pare=dobri igrači,ali ne volim kad se klub izgradi u par minuta.

nisi htio vidit ali glazer je ipak došao, no meni ne smeta to šta je chelsea sve pokupovao, pa ako je real mogao imat dream team zašto to nebi mogao imat ni chelsea[/quote:3aitjsrf]

ma uskoro će svaki malo veći klub imat svog tajkuna.što je ljepše nego da netko samo tako pljune lovu za npr. Ronaldinha ili Shevchenka.možda će nekima bit povećan interes za gledanje takvih utakmica na TV-u...ono gledaš tekmu npr. Real-Chelsea.na terenu milijardu eura plaćeni igrači.a ti klubovi će skupljati sve više i više navijača jer većina njih gleda gdje igraju najbolji igrači.

no još se sjećam Juventusa prošle godine...imali su dost dobru momčad.no opet su morali kupovat utakmice jer su se usrali nekih poluprofesionalnih klubova da im slučajno ne otmu koji bod i tako ugroze borbu za 1654556.naslov prvaka Italije.meni se sad jako sviđa ova situacija gdje Juventus igra u 2.ligi(dobro 90% šansi da će se vratit u 1.),a Milan igra katastrofalno u zadnje vrijeme.neka samo tako nastave.

Prince-Artas
17-11-2006, 21:40
milan i nema neku momčad ove sezone, napad loš a obrana šuplja, inače jesi vidio koliko je r.madrid dobio od onih tv prava. može kupit šta hoće, imaju više love od "čelzeija"

mrs.croft
17-11-2006, 21:44
milan i nema neku momčad ove sezone, napad loš a obrana šuplja, inače jesi vidio koliko je r.madrid dobio od onih tv prava. može kupit šta hoće, imaju više love od "čelzeija"

pa...kraljevski klub mora imat brdo para.

nisam vidio cifru al mogu se kladit da je neka gigantska i da bi s tim parama mogli dovest cijelu prvu postavu Chelsea u klub.

dobro,malo sam pretjero al ajd... :)

Prince-Artas
17-11-2006, 21:46
800 milijuna eura, i više no 1 chelsea, mislim da bi mogli dovest čak 2

mrs.croft
17-11-2006, 21:49
800 milijuna eura, i više no 1 chelsea, mislim da bi mogli dovest čak 2

:o

ne da mogu kupit chelsea,oni mogu kupit par država bogte.

tolko neki hrvatski klub nebi zaradio ni poslije 600 sezona.

e btw. sig ti je prevelik :)

Prince-Artas
17-11-2006, 21:52
e btw. sig ti je prevelik :)

zaboli me :)

Empe Tri
18-11-2006, 00:22
[quote="mrs.croft":1zynqmn4]

e btw. sig ti je prevelik :)

zaboli me :)[/quote:1zynqmn4]

:pray: :rotfl: :rotfl:

Armachus
18-11-2006, 11:59
[quote="Prince-Artas":dubyc15j][quote="mrs.croft":dubyc15j]

e btw. sig ti je prevelik :)

zaboli me :)[/quote:dubyc15j]

:pray: :rotfl: :rotfl:[/quote:dubyc15j]

Nemojte skretat s teme, ne želi da se locka.

I ljudi, što je ovo... Arsenal trenutno ima najviše glasova. :cry: Ajmo još glasova za Crvene Vragove. :evil:

Nightyx
18-11-2006, 13:15
Arsenal :pray:

flander
18-11-2006, 18:18
CHELSEA

L3VI4TH
19-11-2006, 12:32
Arsenal ima jednog jedinog engleza u momcadi i to je justin hoyt...

To sve govori o klubu i o njegovoj tradiciji i ponsu...Nemaju niti jednog navijaca pravog...

Jack5
02-12-2006, 13:37
ako ćemo gledat povijest i sve naslove i slično tada je liverpool najbolji engleski klub i to je činjenica,manu je drugi a chelsea je definitivno pri dnu-mislim da su od chelsea uspješniji bili i everton(nekad slavan engleski klub),možda čak i newcastle ali nisam sad siguran
arsenal je isto skroman sa naslovima

sad je druga stvar koji klub se kome više sviđa,to je stvar osobnosti

Armachus
02-12-2006, 14:44
ako ćemo gledat povijest i sve naslove i slično tada je liverpool najbolji engleski klub i to je činjenica,manu je drugi a chelsea je definitivno pri dnu-mislim da su od chelsea uspješniji bili i everton(nekad slavan engleski klub),možda čak i newcastle ali nisam sad siguran
arsenal je isto skroman sa naslovima

sad je druga stvar koji klub se kome više sviđa,to je stvar osobnosti

E da nebi... (http://en.wikipedia.org/wiki/Premier_league)

R€M@h
02-12-2006, 15:19
Manchester United - Jer se moja gilda zove United :P

Jack5
02-12-2006, 15:55
ako niste skužili forum je u kurcu,jer kad napišete j.e pojavi vam se je :D

Jack5
02-12-2006, 15:58
ako ćemo gledat povijest i sve naslove i slično tada picka liverpool najbolji engleski klub i to picka činjenica,manu picka drugi a chelsea picka definitivno pri dnu-mislim da su od chelsea uspješniji bili i everton(nekad slavan engleski klub),možda čak i newcastle ali nisam sad siguran
arsenal picka isto skroman sa naslovima

sad picka druga stvar koji klub se kome više sviđa,to picka stvar osobnosti

E da nebi... (http://en.wikipedia.org/wiki/Premier_league)

Šta da nebi? liverpool j-e najuspješniji engleski klub i .

Wizard
02-12-2006, 22:34
od navedenih Manchester united, ukupno neznam, nikad neki ljubitelj engleskog nogometa pa..., Chelseu i Arsenal nevolim, za Liverpool sam navija u onome finalu prije par godina (nisu mi losi, ali drazi mi je Manchester), e sad bi seo razlozima moga raspisati a bas mi se neda

03-12-2006, 01:42
ako ćemo gledat povijest i sve naslove i slično tada je liverpool najbolji engleski klub i to je činjenica,manu je drugi a chelsea je definitivno pri dnu-mislim da su od chelsea uspješniji bili i everton(nekad slavan engleski klub),možda čak i newcastle ali nisam sad siguran
arsenal je isto skroman sa naslovima

sad je druga stvar koji klub se kome više sviđa,to je stvar osobnosti

E da nebi... (http://en.wikipedia.org/wiki/Premier_league)
šta si svojim linkom dokazao?
evo tebi dokaz da je lpool najuspješniji:
http://en.wikipedia.org/wiki/English_football_champions#Total_titles_won
http://en.wikipedia.org/wiki/Liverpool_F.C._statistics

03-12-2006, 19:09
*cough*kako to da se phoenix više ne javlja*cough*

M@T3J
03-12-2006, 22:10
ako ćemo gledat povijest i sve naslove i slično tada je liverpool najbolji engleski klub i to je činjenica,manu je drugi a chelsea je definitivno pri dnu-mislim da su od chelsea uspješniji bili i everton(nekad slavan engleski klub),možda čak i newcastle ali nisam sad siguran
arsenal je isto skroman sa naslovima

sad je druga stvar koji klub se kome više sviđa,to je stvar osobnosti

E da nebi... (http://en.wikipedia.org/wiki/Premier_league)

Liverpool je najuspješniji engleski klub, Man. Utd je postao uspješan tek kad je došao Alex Ferguson, a Chelsea je prije Mourinha bio prvak, mislim 1950-te ili tako nešto

King tiger
03-12-2006, 23:15
Liverpool je najuspješniji engleski klub, Man. Utd je postao uspješan tek kad je došao Alex Ferguson, a Chelsea je prije Mourinha bio prvak, mislim 1950-te ili tako nešto

Netacno za Man U, pa covjece imali su nevjerovatnih generacija 4 example Bushbyeve bebe, tada su osvajali sve redom.

03-12-2006, 23:24
istina,ali je lpool ipak uspješniji :)

Marin
03-12-2006, 23:25
Manchester.

4Non1MuS
04-12-2006, 09:38
ako ćemo gledat povijest i sve naslove i slično tada je liverpool najbolji engleski klub i to je činjenica,manu je drugi a chelsea je definitivno pri dnu-mislim da su od chelsea uspješniji bili i everton(nekad slavan engleski klub),možda čak i newcastle ali nisam sad siguran
arsenal je isto skroman sa naslovima

sad je druga stvar koji klub se kome više sviđa,to je stvar osobnosti

E da nebi... (http://en.wikipedia.org/wiki/Premier_league)

Od Chelsea je bolji Notthingam Forrest :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Chelsea je jadan klub i biti će uvijek...

King tiger
04-12-2006, 13:46
Od Chelsea je bolji Notthingam Forrest Rolling On The Floor Rolling On The Floor Rolling On The Floor Rolling On The Floor

Chelsea je jadan klub i biti će uvijek



E da se kladimo kad bi tad bilo interneta da bi bilo istih ovih "navijaca" koji bi dizali Notingham iznad svega. A ko sad "navija" za Notingham.

Armachus
16-12-2006, 16:31
Virtual goal (http://www.premierleague.com/goaloftheweek/replay.html?directid=500542)SNe znam jeste li gledali utakmicu
Portsmouth vs. Everton i vidjeli super gol (ne znam kojeg igraća) sa udaljenosti 40-ak metara. Evo gore je virtualna snimka... probajte naći i na You Tube-u, meni ne radi trebam instalirat neki macromedia flash player, pa zato ne mogu gledat filmiće... u svakom slućaju pogledajte virtualnu snimku.

I evo 'ko će ove godine osvojit Premier League.
View table (http://www.premierleague.com/barclays-premiership-football-league-table.html)

A ovdje sve što vas zanima u vezi premier lige:

Premier League (http://www.premierleague.com/fapl.rac?command=forwardOnly&nextPage=homepage)

I u anketu sam dodao nove klubove, pa onda glasujte ako nekom mjenja stvar ti novi klubovi.

NiX4tHeG@M3R
16-12-2006, 16:32
LIVERPOOL & WEST HAM

:pray: :pray: :pray:

You'll never walk alone!!!

Armachus
16-12-2006, 16:41
Ej, zanima me što je s klubom Leeds United, gdje je on nema ga u prvoj ligi ? :shock:

Eddie9
16-12-2006, 16:53
Ej, zanima me što je s klubom Leeds United, gdje je on nema ga u prvoj ligi ? :shock:

pa di ti zivis? leeds je klub u kurcu

Armachus
16-12-2006, 16:54
Ej, zanima me što je s klubom Leeds United, gdje je on nema ga u prvoj ligi ? :shock:

pa di ti zivis? leeds je klub u kurcu

Pitam u kojoj je ligi ?

Eddie9
16-12-2006, 17:00
Ej, zanima me što je s klubom Leeds United, gdje je on nema ga u prvoj ligi ? :shock:

pa di ti zivis? leeds je klub u kurcu

Pitam u kojoj je ligi ?

u championshipu...to ti je liga ispod premier lige i trenutno su u zoni ispadanja...

Babitz
16-12-2006, 18:05
šteta
inače su klub s jačom tradicijom od chelsea

Armachus
16-12-2006, 18:07
šteta
inače su klub s jačom tradicijom od chelsea

Istina, jer znam da su u 2003 bili u prvoj ligi...

Simon the Dreamer
16-12-2006, 19:49
Prva liga je netočan izraz, može se odnositi i na First League(i često se odnosi), koja je zapravo treća, pa bi se zato trebalo govoriti Premijer Liga, Čempijonšip, a zatim prva druga i konferencija...

King tiger
16-12-2006, 19:56
Aj nemoj pametovat previse.


Leeds je prije bio dobar, ali sad.....

Nadam se da ce se uspjet vratit.

Iznenadilo me 2-2 arsenal-Portsmouth.

Armachus
16-12-2006, 20:00
I ja se nadam za Leeds,

@ Simon Dreamer, "prva liga" - pa naravno da sam mislio na Premier League.

A jebemti Arsenal, nije u stanju dobit Portsmut, ja u Kladionici (na Alt-f4) stavio na Arsenal i on me zajeba, zato me Manchester nikad ne iznevjeri...

King tiger
16-12-2006, 20:08
Pa kako ces stavit cistog keca na to, ka je to derbi, sve je moguce.

Armachus
16-12-2006, 20:11
Pa kako ces stavit cistog keca na to, ka je to derbi, sve je moguce.

A znam, i mislio sam stavit 1X, ali veci je koeficjent na 1, pa se iso kockat... :cry:

FirstBorN
14-01-2007, 00:23
drago mi je da se liverpool oporavio i da mu je forma krenula nabolje, bojao sam se da nece u top 4 biti ove godine...i jos mi je drago to sto pederi iz chelsea kako se sad cini nece osvojit premiership i sretno manchesteru na putu do prvaka...

Armachus
14-01-2007, 00:24
drago mi je da se liverpool oporavio i da mu je forma krenula nabolje, bojao sam se da nece u top 4 biti ove godine...i jos mi je drago to sto pederi iz chelsea kako se sad cini nece osvojit premiership i sretno manchesteru na putu do prvaka...

DA Manchester je ove godine sjajan... i osvojit ce Premier ligu... jedino me zacudio Arsenal od kojeg sam vise ocekivao... U pocetku je lose krenio al' sada se oporavlja.

gogs
14-01-2007, 00:27
drago mi je da se liverpool oporavio i da mu je forma krenula nabolje, bojao sam se da nece u top 4 biti ove godine...i jos mi je drago to sto pederi iz chelsea kako se sad cini nece osvojit premiership i sretno manchesteru na putu do prvaka...

koji oporavak? 2 domaća poraza od Arsenala?
a ovo danas nisu mogli ne dobit...

Babitz
14-01-2007, 11:47
henry se vratio

i opak je 8)

zabio gol
jej
već će on prestići sve
opet

Armachus
14-01-2007, 12:30
henry se vratio

i opak je 8)

zabio gol
jej
već će on prestići sve
opet

Ma Arsenal je davno ispao iz utrke za prvaka Premier lige... jedino Chelsea može ugrozit Manchester Utd.

Babitz
14-01-2007, 12:40
naravno da je ispao, al premijeršip i dalje traje

treba se riješit liverpoola na trećem mjestu, treba igrat LP i kup još :(

Simon the Dreamer
14-01-2007, 16:20
Bolton je zakon, ste vidli šta im tamo radi. Nego, jel mi može ko reći u kojoj je ligi Notts Forest i na kojem mjestu?

Y0$$1p
14-01-2007, 16:29
ma chelsea je zakon iako su krenuli osvajati tek kad je dosao mourinho ali ja mislim da ce i ove sezone biti prvaci iako ce se morati jako namuciti ali jebiga imaju puuno problema s ozljedama njima brani golman koji je inace 3 golman u klubu a on je doso kad i mourinho i odtad nije branio jos im je i obrana u kurcu a da ne spominjem napad drogba je odlican ali shevchenko
je pušiona totalna zabio tri gola ove polusezone a drogba 19 jos ako mourinho ode i dode hidink (ne znam kak se tocno pise)
onda ce biti jos bolji

gogs
14-01-2007, 16:51
Bolton je zakon, ste vidli šta im tamo radi. Nego, jel mi može ko reći u kojoj je ligi Notts Forest i na kojem mjestu?

Prva liga/njihova ukupno treća...

S1 Nottingham 27 15 6 6 51
2 Scunthorpe 27 14 8 5 50S
3 Oldham 27 14 7 6 49
4 Bristol City 27 14 7 6 49
5 Yeovil 27 12 9 6 45
6 Blackpool 27 12 8 7 44
7 Swansea 27 12 7 8 43
8 Doncaster 26 11 9 6 42
9 Tranmere 27 11 9 7 42
10 Carlisle 27 11 6 10 39
11 Port Vale 28 11 3 14 36
12 Bradford 28 9 8 11 35
13 Chesterfield 27 9 7 11 34
14 Huddersfield 28 8 10 10 34
15 Gillingham 27 10 4 13 34
16 Crewe 26 9 5 12 32
17 Northampton 27 7 11 9 32
18 Brighton 27 9 4 14 -8 31
19 Millwall 26 8 6 12 30
20 Leyton Orient 27 6 10 11 28
21 Bournemouth 28 6 10 12 28
22 Rotherham 27 9 7 11 24 **
23 Cheltenham 27 7 3 17 24
24 Brentford 28 4 10 14 22

/pozicija, klub, broj utakmica, pobjede, x-evi, porazi, bodobi
**uzeli im 10 bodova

King tiger
14-01-2007, 17:09
forza Millwall :D :D

Pilip
14-01-2007, 17:48
Ko i Kingič glasam za Arsenal. :((((

prcko
14-01-2007, 18:25
Ko i Kingič glasam za Arsenal. :((((
Same here

Armachus
14-01-2007, 18:29
Ou no... Arsenal opet vodi... ja se sjećam da sam prije navijao za taj klub... :cry: To su bila dobra vremena, al' drago mi je da sam prešao za Man. Utd.

Babitz
14-01-2007, 19:04
i meni je isto drago

D.E.M.O.
14-01-2007, 22:34
don't like futbol

T.N.T.
14-01-2007, 23:00
i meni je isto dragomarko... :pray:



inače, ne pratim nogomet...:(((

Babitz
15-01-2007, 09:20
@tijetni
kaže se fudbal

ponovi to, i ovakoču te :twisted: :kill:
:fof:

T.N.T.
15-01-2007, 13:32
oke, fudbal :-x :killyou:

:fof:

Armachus
15-01-2007, 13:34
Bolton je zakon, ste vidli šta im tamo radi. Nego, jel mi može ko reći u kojoj je ligi Notts Forest i na kojem mjestu?

Prva liga/njihova ukupno treća...

S1 Nottingham 27 15 6 6 51
2 Scunthorpe 27 14 8 5 50S
3 Oldham 27 14 7 6 49
4 Bristol City 27 14 7 6 49
5 Yeovil 27 12 9 6 45
6 Blackpool 27 12 8 7 44
7 Swansea 27 12 7 8 43
8 Doncaster 26 11 9 6 42
9 Tranmere 27 11 9 7 42
10 Carlisle 27 11 6 10 39
11 Port Vale 28 11 3 14 36
12 Bradford 28 9 8 11 35
13 Chesterfield 27 9 7 11 34
14 Huddersfield 28 8 10 10 34
15 Gillingham 27 10 4 13 34
16 Crewe 26 9 5 12 32
17 Northampton 27 7 11 9 32
18 Brighton 27 9 4 14 -8 31
19 Millwall 26 8 6 12 30
20 Leyton Orient 27 6 10 11 28
21 Bournemouth 28 6 10 12 28
22 Rotherham 27 9 7 11 24 **
23 Cheltenham 27 7 3 17 24
24 Brentford 28 4 10 14 22

/pozicija, klub, broj utakmica, pobjede, x-evi, porazi, bodobi
**uzeli im 10 bodova

Vidi se tko prati nogomet... :) A za koga ti navijas, (od engleskih klubova)

Simon the Dreamer
15-01-2007, 16:09
Bolton je zakon, ste vidli šta im tamo radi. Nego, jel mi može ko reći u kojoj je ligi Notts Forest i na kojem mjestu?

Prva liga/njihova ukupno treća...

S1 Nottingham 27 15 6 6 51
2 Scunthorpe 27 14 8 5 50S
3 Oldham 27 14 7 6 49
4 Bristol City 27 14 7 6 49
5 Yeovil 27 12 9 6 45
6 Blackpool 27 12 8 7 44
7 Swansea 27 12 7 8 43
8 Doncaster 26 11 9 6 42
9 Tranmere 27 11 9 7 42
10 Carlisle 27 11 6 10 39
11 Port Vale 28 11 3 14 36
12 Bradford 28 9 8 11 35
13 Chesterfield 27 9 7 11 34
14 Huddersfield 28 8 10 10 34
15 Gillingham 27 10 4 13 34
16 Crewe 26 9 5 12 32
17 Northampton 27 7 11 9 32
18 Brighton 27 9 4 14 -8 31
19 Millwall 26 8 6 12 30
20 Leyton Orient 27 6 10 11 28
21 Bournemouth 28 6 10 12 28
22 Rotherham 27 9 7 11 24 **
23 Cheltenham 27 7 3 17 24
24 Brentford 28 4 10 14 22

/pozicija, klub, broj utakmica, pobjede, x-evi, porazi, bodobi
**uzeli im 10 bodova

Vidi se tko prati nogomet... :) A za koga ti navijas, (od engleskih klubova)

oooooooo, čini se da će nottsi polako opet do premijerke, a ako se vrate u premijerku, nebo je granica... znao sam!

FirstBorN
15-01-2007, 21:47
[quote="Sajmon Drimr":x5j79603]Bolton je zakon, ste vidli šta im tamo radi. Nego, jel mi može ko reći u kojoj je ligi Notts Forest i na kojem mjestu?

Prva liga/njihova ukupno treća...

S1 Nottingham 27 15 6 6 51
2 Scunthorpe 27 14 8 5 50S
3 Oldham 27 14 7 6 49
4 Bristol City 27 14 7 6 49
5 Yeovil 27 12 9 6 45
6 Blackpool 27 12 8 7 44
7 Swansea 27 12 7 8 43
8 Doncaster 26 11 9 6 42
9 Tranmere 27 11 9 7 42
10 Carlisle 27 11 6 10 39
11 Port Vale 28 11 3 14 36
12 Bradford 28 9 8 11 35
13 Chesterfield 27 9 7 11 34
14 Huddersfield 28 8 10 10 34
15 Gillingham 27 10 4 13 34
16 Crewe 26 9 5 12 32
17 Northampton 27 7 11 9 32
18 Brighton 27 9 4 14 -8 31
19 Millwall 26 8 6 12 30
20 Leyton Orient 27 6 10 11 28
21 Bournemouth 28 6 10 12 28
22 Rotherham 27 9 7 11 24 **
23 Cheltenham 27 7 3 17 24
24 Brentford 28 4 10 14 22

/pozicija, klub, broj utakmica, pobjede, x-evi, porazi, bodobi
**uzeli im 10 bodova

Vidi se tko prati nogomet... :) A za koga ti navijas, (od engleskih klubova)

oooooooo, čini se da će nottsi polako opet do premijerke, a ako se vrate u premijerku, nebo je granica... znao sam![/quote:x5j79603]

daleko su oni od premier lige...JAKO daleko...

Babitz
21-01-2007, 19:35
Arsenal dobio ManU 2:1
fakjea 8)

henry i van persie FTW 8)

Empe Tri
21-01-2007, 19:36
Arsenal dobio ManU 2:1
fakjea 8)

henry i van persie FTW 8)
:pray: :killyou:

Babitz
21-01-2007, 19:38
golovi

wngafnkSvIY

7aHPSWSi1Do

xhk8YK_WVCY


henry je zabio svaki put otkako se vratio nakon ozlijede
sad nisam siguran je li na drugom golu taknuo loptu
ako je, to je onda valjda i asistencija

King tiger
21-01-2007, 19:44
I sad neko kaze da talijani imaju srece :D

Empe Tri
21-01-2007, 19:50
Anri 94 :D
:pray:
arsenal d best :P

Prince-Artas
21-01-2007, 19:58
Arsenal dobio ManU 2:1
fakjea 8)

henry i van persie FTW 8)

drago mi je, nije odmakao chelsea na 9 bodova

Babitz
21-01-2007, 20:01
I sad neko kaze da talijani imaju srece :Dnepriznati 11-erac

vrlo sretno :o

Armachus
21-01-2007, 20:40
Arsenal : Manchester Utd. - 2:1
:cry: Pa Manchester prvi na ljestvici i sve dobiva, al' jendog jebenog Arsenal-a nikako da dobije... :killyou:

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 22:49
Chelsea mi je naj klub...

Pilip
21-01-2007, 23:00
Arsenal : Manchester Utd. - 2:1
:cry: Pa Manchester prvi na ljestvici i sve dobiva, al' jendog jebenog Arsenal-a nikako da dobije... :killyou:

Da, zato jer nije jak ko Arsenal doma.

Y0$$1p
22-01-2007, 07:25
Arsenal dobio ManU 2:1
fakjea 8)

henry i van persie FTW 8)

drago mi je, nije odmakao chelsea na 9 bodova



i meni je isto drago

Armachus
22-01-2007, 14:43
:-x

A ti još vjeruješ da Chelsea ima šanse za Premier Ligu ?

Babitz
22-01-2007, 15:36
sad je zanimljivije kad su izgubili ManU i Chelsea

manja je razlika između top4 kluba i bit će napetije :wink:

mrs.croft
22-01-2007, 16:24
I sad neko kaze da talijani imaju srece :D

ma kakvi :yuck:

već sam se ponado da će arsenal past nakon što su dobili manchestera na old traffordu prošle godine.al jebga više sreće drugi put

Prince-Artas
22-01-2007, 19:30
:-x

A ti još vjeruješ da Chelsea ima šanse za Premier Ligu ?

lol a šta ti misliš da je prvenstvo gotovo

icecoldkilla
22-01-2007, 19:45
procitajte u mom potpisu i sve ce vam bit jasno

Prince-Artas
22-01-2007, 19:52
još jedan lol

Y0$$1p
22-01-2007, 20:49
ma chelsea samo da rijesi probleme s ozljedama i biti ce prvi 10000%