PDA

Pogledaj cijelu verziju : FEAR no audio problem



Cr00k
12-10-2006, 21:04
Evo ja probao ovo čudo od FEAR a instalirat kad je vec besplatan.Na moje čuđenje nemam audio u igri.
Najprije sam mislio da sam ja nesto sjebao iako nemam sto pa sam isao sve provjeravat.Sve druge igre normalno rade samo mi taj FEAR nece proraditi audio.
Inace ja imam NFORCE 3 cipset i na maticnoj realtecovu zvucnu.Drivere sam prije mjesec dana stavio nove tako da nije ni to.
Isao sam kopat po netu i pronasao par odgovora kao sto su:
http://www.softoutfit.com/hints.html
http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?p=969459

Probao sam ovu proceduru:
Step-by-step procedure:
Double click Control Panel->Sounds and Multimedia
Select the Hardware tab
Select Audio Codecs from the list in the display box (you may have to scroll to find it)
Click the Properties button
Select the Properties tab
From the list of Audio Compression Codecs, select Windows Media Audio
Click the Properties button
Make sure the radio select box "Use this audio codec" is selected
On "Change priority from x to ..." drop down, choose "1" (first priority)
Select OK buttons all the way to closing Sounds and Multimedia

Ali meni tako ne pise nego se ti codeci kod mene drukcije zovu.Ima li ko kakvih iskustava sa time ili kakav dobar savjet.

ic3
12-10-2006, 21:13
Frend mi je nes govorio da je imao problema s audiom(prvo je mislio da igra nema niti zvuka dok nisam mu ja reko), i nakon nekog vremena mu je proradilo, neznam tocno sto je on ucinuo da je proradilo pitat cu ga pa cu ti odgovorit.
Cujem puno se ljudi zalilo da nema audio u igri, mozda neki bug u igri ako je to valjda ce patchem biti ispravljen.

Gothmog
13-10-2006, 15:45
Ja imam audio,ali je sav distorziran i pun echoa...to sa vremenom odvede u iznenadno resetiranje kompa...sada ga igram bez zvuka,sto je rezultiralo mojim pusionicarskim nizom,ali mi se bar ne resetira komp :D

Kiklop
13-10-2006, 15:47
jel izaso koji patch

revenion
13-10-2006, 17:09
LJUDI OVO JEST TEMA ZA FEAR COMBAT...ali nije da se nadu tu teme u kojima se treba pomoc...ubuduce ovakve teme zelim vidjet samo u pomagaj brate...