PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dobrodošlica



W1k1n6
12-10-2006, 13:54
Ako vidiš ovaj podforum, onda sam dobro sve posložio. Ako ga ne vidiš, onda se žali ministarstvu krvnih veza...
EDIT: BTW, za sve nove članove klana molim da mi javljate njihove nickove koje koriste tu na forumu, kako bi im omogućio pristup ovdje. Za sad imam samo Johnnya, Rebela i Pingvina za kojeg se ne zna još hoće li igrat FEAR. Trebaju mi čim prije Terror i Tri14

John Wayne
12-10-2006, 19:41
Budem Tri14-u obavjestio.
A i Terror bu valjda došel tu negdi :)

12-10-2006, 20:51
ja da neću igrat?
od kud ti samo ta pomisao :wink:


Downloading: fearcombat_en_107.exe
File size:1808.3 MB
Estemated time left: 4h 41min 30 sec
jao da nemam flet kako bi zico wikinga za jedan pcp dvd :)

Blek_Stena
14-07-2007, 19:36
E daj malo update napravi u ovom topicu! :) Nismo vise samo nas nekolicina a i nije vise samo STRAH u igri! :P

W1k1n6
15-07-2007, 16:02
E daj malo update napravi u ovom topicu! :) Nismo vise samo nas nekolicina a i nije vise samo STRAH u igri! :P
Javi se moderatoru :)

mamba
17-07-2007, 22:34
Tek-toliko da sve vas skupa pozdravim, prije spavanja... grmblj, naporan dan, umorne okice za predstojeci fajt sutra.

Cya! :)

McPingvin_v2.0
18-07-2007, 00:09
stara garda opet hara :)

Human m0nst3r
18-07-2007, 16:38
Willkomen. 8)

mamba
18-07-2007, 17:04
Willkomen. 8)

Danke,

BTW pola vas ne znam tko je tko po nickovima... blah!

W1k1n6
19-07-2007, 06:38
Willkomen. 8)

Danke,

BTW pola vas ne znam tko je tko po nickovima... blah!
Ma nemaš brineš, ekipa je OK, fino igraju, dobro se zajebavaju, dost popiju ali ne rigaju. Dakle taman :)

mamba
20-07-2007, 21:25
Willkomen. 8)

Danke,

BTW pola vas ne znam tko je tko po nickovima... blah!
Ma nemaš brineš, ekipa je OK, fino igraju, dobro se zajebavaju, dost popiju ali ne rigaju. Dakle taman :)

:) Danke, a kakvi su fajteri?

Jel' tko zainteresiran live fajt bojama? :)
Na fajt se moze dopelati kombi piffe ;)

P.S. radi se o paintballu :P

McPingvin_v2.0
20-07-2007, 21:54
kolko para i gdje :)

Human m0nst3r
20-07-2007, 22:44
Kada i gdje da sprasim w1k1n6-u jednog u dupe. :rotfl: :rotfl:

John Wayne
20-07-2007, 22:47
Bilo bi zanimljivo da Sabbat izađe izvan okvira neta kaj se igara tiče.
Paintball bi bila zanimljiva divizija :)

Da ju stavimo na popis?

Human m0nst3r
21-07-2007, 08:03
Bilo bi zanimljivo da Sabbat izađe izvan okvira neta kaj se igara tiče.
Paintball bi bila zanimljiva divizija :)

Da ju stavimo na popis?
Mogli bi.

Blek_Stena
21-07-2007, 09:59
Mogli bi i nabaciti protiv kolega iz ICH (za one koji ne znaju, decki igraju wolfa, a i pivnica im nije strano mjesto :)) u zadnje vrijeme su dosta pucali po sumama, a i mislim da su se oporavili od zadnjeg paintballa (vito sjebo nogu, hodao na stakama mjesec dana, splico ruku itd..) Po meni zanimljivije je igranje u sumi nego na poligonu jer u sumi dolazi do izrazaja tekticki i team play skill! :P

Human m0nst3r
21-07-2007, 10:11
Dobro oce meni napokon objasniti tko je ta druga cura kaj je u sabbatu? :rotfl:

Blek_Stena
21-07-2007, 10:22
Druga cura je Ivana, redi sa Johnyem, dosta dugo je u sabbatu, voli pivnicu, voli popit, uvijek za zafrkanciju a i navodno voli jahat! :) Kod bude sljedece okupljanje u pivnici navrati pa ces upoznat sve pa i nju! :D

Matilda Mother
21-07-2007, 10:26
Dobro oce meni napokon objasniti tko je ta druga cura kaj je u sabbatu? :rotfl:

ivana a.k.a. tria a.k.a. majstor za plakanje a.k.a. miss "imam 4 posta jer mi se ne da pisat"...:wink: :D :D

zadovoljava te?

@ blek_stena :( :wink:

Blek_Stena
21-07-2007, 10:28
Hmm nema onaj smajlic :zbunj.. Erm.. Sta sam krivo rekao? :D

Matilda Mother
21-07-2007, 10:29
Hmm nema onaj smajlic :zbunj.. Erm.. Sta sam krivo rekao? :D

ništa...samo si me preteko

:P

Blek_Stena
21-07-2007, 10:33
Hehe a cuj kad si u vojsci nemas sta raditi pa visis po forumu cijele dane! :rotfl: 8)

Matilda Mother
21-07-2007, 10:35
Hehe a cuj kad si u vojsci nemas sta raditi pa visis po forumu cijele dane! :rotfl: 8)

visenje na forumu= ljeto svih forumaša :pray: :pray: :pray:

:(

Blek_Stena
21-07-2007, 10:41
Nekima je to potreba a neki nemaju izbora... :(

McPingvin_v2.0
21-07-2007, 12:37
get a room ^^

John Wayne
21-07-2007, 12:42
Hehe a cuj kad si u vojsci nemas sta raditi pa visis po forumu cijele dane! :rotfl: 8)

Nemaš kaj za radit u vojsci? Počisti nekaj. Odi na stražu.
Ma bolje čisti... da nebi opet na blago pucao :D

Human m0nst3r
21-07-2007, 12:45
get a room ^^
Ccc. Vec sam ja rezervirao. :rotfl:

Blek_Stena
21-07-2007, 14:43
[quote="Blek_Stena":24vr9kta]Hehe a cuj kad si u vojsci nemas sta raditi pa visis po forumu cijele dane! :rotfl: 8)

Nemaš kaj za radit u vojsci? Počisti nekaj. Odi na stražu.
Ma bolje čisti... da nebi opet na blago pucao :D[/quote:24vr9kta]

Ma nema vise straze za nas... Inace ju ne drzimo, samo smo mjenjali decke iz logistike! A i zapovjednik nam je rekao da smo preopasni da nas pusti na strazu.. previse zrtava ostaje iza nas! :D A sto se tice ciscenja.. Cistim svako jutro cestu ispred zgrade! :P To je taman da ubijem kojih 5min ujutro a onda obavim provjeru veze pa natrag na spavanje dok ne postane prevruce, pa onda malo na net, TV, plejka, tusiranje.. sve do navecer..
A zapovjednik.. sunce mu njegovo.. igra po cijeli dan Age of Empire i vec mi naqurac idu ona zvona u igri.. Kad got nes napravi il nes se dogodi il ga napadnu to zazvoni.. I aj da odigra partiju dvije.. Cijeli dan brate... Gori je od mene.. Strasno.. Nis odo po jednu mrzlu pa natrag u vodoravan polozaj gledat telku.. Aj zivjeli!

McPingvin_v2.0
21-07-2007, 15:06
jebemti sve, idem ja u vojsku, ko šljivi civilnu :D

Matilda Mother
21-07-2007, 19:30
dobra je ta vojska :o

Human m0nst3r
21-07-2007, 22:05
dobra je ta vojska :o
Di ti je sig ne volis me vise. :cry:

Blek_Stena
22-07-2007, 06:19
dobra je ta vojska :o

Da ova zadnja 3 mjeseca je super, ali sta sam sve prosao prva 3 mjeseca.. Zna pingvin! :D Ali evo isplatilo se trpit, sad je uzivancija!

mamba
24-07-2007, 16:57
dobra je ta vojska :o

Dok me hrani, dobra je! :P

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 20:17
Da ova zadnja 3 mjeseca je super, ali sta sam sve prosao prva 3 mjeseca.. Zna pingvin! :D Ali evo isplatilo se trpit, sad je uzivancija!
Guranje zida 10 metara u jednu stranu, pa natrag? ^^

W1k1n6
25-07-2007, 22:38
Nemojte protiv naše vojske, ja sam proveo 3 godine u njoj, Mamba je ostao unutra. Usprkos medijskoj hajci koja se vodi, nadam se kako vam ne djelujemo kao manijaci i ubojice, osim u omiljenim pucačinama :)
Dobro je da se dobro namučite par mjeseci na obuci, kako ne biste prolazili ono što smo mi u... onim nesretnim godinama.

John Wayne
26-07-2007, 08:23
Meni je vojska bila jedno izvanredno mjesto. Sam to mogu napisat.
Da mogu sad bi otišo opet.

Ps1ho
26-07-2007, 10:21
samo se pazi helikopera i ko bog :)

mamba
26-07-2007, 20:43
samo se pazi helikopera i ko bog :)

:)
Helikoptera... blah treba se paziti SVEGA!
Koliko je prometnih na cesti u osobnim autima, i to greskom vozaca?

Ali, ovaj helić je bio par tjedana prije nesrece na servisiranju, ocito nisu nesto dobro slozili... Ja osobno imam povjerenja u pilote prije nego u tehniku, HV nije kao americka vojska...

Primjer, dok sam jos bio u gardijskoj brigadi, ekipa koji su bili na licu mjesta mi je pricala:

Skupina najboljih iz moje bojne (ne vise od 10 ljudi), su iz helikoptera u ranim jutarnjim satima, dok se jos sunce nije naziralo imali desant, te su im pri "drop down" zadali azimut kretanja do cilja (rutu, pravac...).
Decki, zafrkanti kakvi jesu, (inace smo svi bili takvi, zafrkavali smo se, a wiking, vjerujem zna dosta njih) uzeli su lijepo karte u ruke, kompas, odredili mjesto stajanja (odredili su gdje se trenutno nalaze, posto su bili na njima nepoznatom kraju) pomocu najmanje tri poznata objekta (recimo, crkva, dalekovod, vrh planine sa krizem i slicno... da ne dajem sada instrukcije iz topografije ;) ) i krenuli gledati kuda bi bilo najlakse (ali i ne najbrze...) doci do cilja. I teko, vidjeli su da je u blizini cesta koja prolazi tik do cilja, i lijepo "udri" po njoj pjehaka...

Da spomenem to da su kojih pola sata ranije na isto mjesto izbaceni ameri, znaci isto kao i nasi decki izabrani su sve "naj" pripadnici...

U medjuvremenu su nasi dosli do cilja, ocekivali su da su ameri vec stigli... ali a-a :o
Nasi decki su se izuli, oprali od prasine i znoja (bilo je ljetno vrijeme, slicno ovom nasem danasnjem...) i poceli suncati, kako bi docekali amere.
Kroz jedno sat - dva (ili vise vremena...) culo se krckanje grancica i žamor... Stizali su ameri...
Nasi su se skupili i kad su vidjeli amere kako izgledaju, prasnuli su u smjeh; ameri su bili blatni, podrapani umorni, jadni...

O cemu se radi?

Ameri ne znaju improvizirati, oni imaju tehniku, pa se lijepo pouzdaju u nju, uzeli su lijepo GPS, te udri poprek... kroz najgusce zbunje, blato sikaru... blah...

Tako je sa svime, i sa helikopterom, kako si uspio cuti pilot je pokusao improvizirati sa DODAVANJEM kontrole okretanja repa, te ODUZIMANJEM brzine propinjanja... Helikopter nije slusao. Da se radilo o amerima, sigurno ne bi bilo prezivjelih.

Zakljucak:

Preporucam svima da prodju Hrvatsku Vojsku, koliko god se pljuvalo po njoj, vjerujte mi da cete puno vise nauciti u zivotu! Vise nego iz glupih americkih filmova...

W1k1n6
26-07-2007, 21:07
:) Lijepo rečeno. Dodao bih kako problem s održavanjem helića, aviona, pa i sve tehnike uopće, ne leži u vojsci. Oni koji su kresali budžet vojsci trebaju se jedini pitat.

Ps1ho
27-07-2007, 12:14
Nisam mislio nista lose, dobro znam kakva je nasa vojska, obiteljski prijatelj je bojnik pa mi je prico malo o vojsci :)