PDA

Pogledaj cijelu verziju : ST Filmovi



Prince-Artas
11-10-2006, 21:48
evo ovdje postajte svoja mišljenja o star trek filmovima, meni su onako u globalu prosječni ali ima i dobrih i loših

ROCCO_GRANDE
26-10-2006, 14:28
Meni je nabolji šesti, a najgori peti. No ako zanemarim subjektivni ukus, smatram da najkvalitetniju priču ima prvi. Pravi pravcati tvrdi SF. Volio bih da su se neki njegovi elementi zadržali barem u kasnijim filmovima ako ne i serijama. Inače se najboljim smatra drugim, ali ja ne shvaćam zašto ga se toliko uzdiže budući da se veći dio filma dva broda napucavaju, a onome tko nije gledao tu epizodu TOS-a gdje se taj Khan spominje, teško je shvaiti zašto.

LCARS Expert
16-11-2006, 18:07
Po 3D grafici daleko najbolji je Star Trek Nemesis, a općenito najbolji mi je Star Trek First Contact.

coki
16-11-2006, 18:17
malo mi je naporan first contact a nemesis je ok jedino je malo bezveze što data umire

Da_killah
28-02-2007, 21:11
čitao sam danas na net.hr kao da će glumit gary sinise(kirk), adrien brody(logično da glumi spocka) i matt fuckin damon(mccoy)

THUNDER_DINIX
28-02-2007, 21:13
dobri su filmovi, glumci su super

Maze
28-02-2007, 21:19
Moram priznati da sam gledaosamo Potraga Za Spockom. Dosta dobar film.

W1k1n6
01-03-2007, 13:07
Meni je definitivno najbolji prvi film - Star Trek: The Motion Picture. Izvrstan scenarij je fantastično spojio ST tehnološki svijet s našim suvremenim svijetom i aktualnim istraživanjem svemira (Sonda Voyager), pa je po tome ovoj film možda najoriginalnija stvar u čitavom ST opusu.

Lord Jambrek
01-03-2007, 21:07
Ja ih baš i ne pamtim previše, inače mi je dobar Wraith of Khan, The Motion Picture i nije mi ni Nemesis loš.

ROCCO_GRANDE
04-03-2007, 23:52
Meni je definitivno najbolji prvi film - Star Trek: The Motion Picture. Izvrstan scenarij je fantastično spojio ST tehnološki svijet s našim suvremenim svijetom i aktualnim istraživanjem svemira (Sonda Voyager), pa je po tome ovoj film možda najoriginalnija stvar u čitavom ST opusu.

Ne samo najoriginalnije nego i nainteligentnija iako se mora priznati da film malo fura na Kubrickovu 2001 odiseju, što se meni sviđa jer potonji smatram najboljim filmom svih vremena.

W1k1n6
05-03-2007, 11:15
Meni je definitivno najbolji prvi film - Star Trek: The Motion Picture. Izvrstan scenarij je fantastično spojio ST tehnološki svijet s našim suvremenim svijetom i aktualnim istraživanjem svemira (Sonda Voyager), pa je po tome ovoj film možda najoriginalnija stvar u čitavom ST opusu.

Ne samo najoriginalnije nego i nainteligentnija iako se mora priznati da film malo fura na Kubrickovu 2001 odiseju, što se meni sviđa jer potonji smatram najboljim filmom svih vremena.
Svaka čast, našli smo se na istoj frekvenciji :bravo: