PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najbolje smrti u filmovima :)



Dreamer Deceiver
11-10-2006, 15:05
Evo šta vi mislite ko je najbolje poginuo/ubijen/umro u nekom filmu?
evo meni je najbolja smrt,smrt Boromira u Prstenovoj Družini,baš mi je zakon smrt,kako ga prostrijele sa strelicama a i odlična mi je smrt od Connora McLaoda iz Highlandera:EndGame...

Frky
11-10-2006, 15:16
Equilibrium - kad Bale Diggsu otkine prednji dio face ! Ma cijela ta scena mi je odlična !

pHo3nyX
11-10-2006, 16:07
Underworld I. - kada Selene prereže pola glave Viktoru
Underworld II. - kada Michael otkine čeljust Wilimu

Tri66a
11-10-2006, 16:13
Najjača smrt ikad:Kada u "Meaning of life" onaj lik bježi pred golim curama i na kraju skoči u ponor

Gothmog
11-10-2006, 16:40
Najjača smrt ikad:Kada u "Meaning of life" onaj lik bježi pred golim curama i na kraju skoči u ponor

hehehe...zakon scena...uz te,dodao bi i :

---> Full Metal Jacket: Private Gomer Pyle uzima svoju pušku,napuni ju pancirnim mecima,zavrti ju,izrecitira pjesmicu Charlene (njegova puška),te dijaboličnog izraza lica,upuca drill instructora (do you suck dicks? Bullshit!!! I bet you can suck balls trough you nose!!!), te si zagura cijev u gubac i prosvira si tintaru...

---> The Omen: Kada svećenika probije šipka

---> Saving private Ryan: Tom Hanks na izdahu zbori onoj pi*kici od Damona-"Earn this..."

---> 2001. Space Odyssey: Smrt od Davea...no comment...

---> Titanic: Kada Titanic vec okomito stoji,jednom tipu popuste ruke,i vidi se kako pada,dok ne zvizne na elisu od propelera...ŽBLEM!

---> LOTR:ROTK (extended): Saruman pada sa Orthanca,te se nabije na nekakav šiljasti zupčanik...

---> Pulp Fiction: Smrt onog tipa,kada Jackson izrecitira dio Biblije (...then you'll know,I am the Lord,when I lay my vengeance upon you!!!!)

....ima ih jos tonu,no ne zelim vise izlizat slova na tipkovnici...

Samael
11-10-2006, 17:10
Smrt Williama Wallacea u Hrabrom srcu.

FREEDOM!!!

Valtiel
11-10-2006, 17:20
Ruku na srce... NAJBOLJA SMRT IKAD U BILO KOJEM FILMU JE U HERO!!!

Ne znam jeste li gledali epske velikane Crouching Tiger & Hidden Dragon, i film Hero... ali ti filmovi spadaju medu najboljima ikad definitivno. Najbolja smrt je na kraju Hero...

Svi koji su gledali sjecaju se zasigurno scene: Sam stoji kod kapije palace, lice prema nekoliko stotina (zasigurno) vojnika. Car zatvara oci... Nekoliko stotina koplja? lete prema njemu.... Sve sto vidite su vrata, i koplja zabodena u njih, gusto... i samo njegova prazna silueta gdje koplji nema :shock: :pray: :pray: :pray:

Frky
11-10-2006, 17:56
Ruku na srce... NAJBOLJA SMRT IKAD U BILO KOJEM FILMU JE U HERO!!!

Ne znam jeste li gledali epske velikane Crouching Tiger & Hidden Dragon, i film Hero... ali ti filmovi spadaju medu najboljima ikad definitivno. Najbolja smrt je na kraju Hero...

Svi koji su gledali sjecaju se zasigurno scene: Sam stoji kod kapije palace, lice prema nekoliko stotina (zasigurno) vojnika. Car zatvara oci... Nekoliko stotina koplja? lete prema njemu.... Sve sto vidite su vrata, i koplja zabodena u njih, gusto... i samo njegova prazna silueta gdje koplji nema :shock: :pray: :pray: :pray:

Sjećam se ! Odlična smrt !

mrs.croft
11-10-2006, 17:57
vN1zAnT0tPY

:pray:

ne gledati ako ste slabog želuca :D

Dreamer Deceiver
11-10-2006, 18:00
kvragu moraš biti 18+ zar svagdje trebam lagat o godinama ??? :-x

pošalješ link s kojeg mogu skinut filmic ??

11-10-2006, 18:12
Najbolja smrt:
Hm...ima teskih dvojbi 8)
..ali eto:Kada ume vito u godfatheru

Frky
11-10-2006, 18:15
A ona u Mad Max-u (prvom naravno) kad zaveže tipa za slupani auto sa lisicama i namjesti da mu pilu da si nogu prepili ako misli živjeti !

Btw. kad smo kod Mad Max-a , jeste gledali drugi dio na hrt-u ? Ako jeste , jeste li skužili da su hrt-ovci skratili film za nekih 30 min jer su izbrisali nasilne scene (poput one kad siluju ženu te je ubiju) ?

olio
11-10-2006, 18:19
Equilibrium - kad Bale Diggsu otkine prednji dio face ! Ma cijela ta scena mi je odlična !predobro je :pray: :pray: film mi je prezakon

T.N.T.
11-10-2006, 18:33
Na ''Gladijator''-u....

Na kraju filma...dok Maximus umre u borbi sa carem i dolazi svojoj ženi i djeci....

Worthaur
11-10-2006, 18:57
vN1zAnT0tPY

:pray:

ne gledati ako ste slabog želuca :D
awesome :pray:

Kron
11-10-2006, 19:14
haha, u Hitchokovom filmu, samo sam vidio dio kad jedno dijete gurne drugo na ogradu...... i ono padne na drob na bodlje... komedija :rotfl:

m777
11-10-2006, 19:22
Smrt Williama Wallacea u Hrabrom srcu.

FREEDOM!!!


Na ''Gladijator''-u....

Na kraju filma...dok Maximus umre u borbi sa carem i dolazi svojoj ženi i djeci....

Apsolutno najbolje...

olio
11-10-2006, 19:59
[quote="mrs.croft":154wt4ov]vN1zAnT0tPY

:pray:

ne gledati ako ste slabog želuca :D
awesome :pray:[/quote:154wt4ov]to je jedna od žeščih ali nije uopće strašno nego smiješno :rotfl:

Armachus
11-10-2006, 20:03
Smrt Cince Kapulice u filmu: Kad mrtvi zapjevaju ! :D

King tiger
11-10-2006, 20:06
Covjek ima oko 4 litra krvi inace.Ovdje izgleda kao da ima 4 hektolitra.

olio
11-10-2006, 20:12
Covjek ima oko 4 litra krvi inace.Ovdje izgleda kao da ima 4 hektolitra.ja ja ....... scena sa krvi je snimana naopako primjeti se

Helena
11-10-2006, 20:32
Na ''Gladijator''-u....

Na kraju filma...dok Maximus umre u borbi sa carem i dolazi svojoj ženi i djeci....

Predobar film, tužan kraj. :cry:





---> Full Metal Jacket: Private Gomer Pyle uzima svoju pušku,napuni ju pancirnim mecima,zavrti ju,izrecitira pjesmicu Charlene (njegova puška),te dijaboličnog izraza lica,upuca drill instructora (do you suck dicks? Bullshit!!! I bet you can suck balls trough you nose!!!), te si zagura cijev u gubac i prosvira si tintaru...

---> Pulp Fiction: Smrt onog tipa,kada Jackson izrecitira dio Biblije (...then you'll know,I am the Lord,when I lay my vengeance upon you!!!!)


I ona iz Pulp Fictiona kad u auto slučajno prosvira tipu glavu. :rotfl:

I iz filma Sin City, kad Bruce Willis umre i kaže "An old man dies. A young girl lives. A fair trade."

11-10-2006, 20:38
Da u Sin Citiu hebeno je film dobro si rekla helena,a i gladijator

Frky
11-10-2006, 20:55
I iz filma Sin City, kad Bruce Willis umre i kaže "An old man dies. A young girl lives. A fair trade."


Da ali on neumre !

Helena
11-10-2006, 20:59
Svejedno, još uvijek je predobra scena.

Eddie9
11-10-2006, 21:04
hmmmmm...
najbolja smrt ikada na filmu...
hmmmmm...
pa Hrabro srce i Mel Gibson
onda u Saving private Ryan Tom Hanks
u texas chainsaw massacre kad onaj lik umre objesen na kuku
u alien 4 kada na kraju onaj hibrid odgrize glavu onom doktoru
troja kad ahil ubije hektora
alien 3 kada se ripley baci u lavu
LOTR kada Aragorn ubije Sauronova usta..bas cool :D
The Thing kad izađe stvor iz onog lika na kraju a to nitko nije ocekivao

e fakat se ne mogu sjetiti...al mogo bi ih 1000 nabrojati...

Dreamer Deceiver
11-10-2006, 21:06
hmmmmm...
najbolja smrt ikada na filmu...
hmmmmm...
pa Hrabro srce i Mel Gibson
onda u Saving private Ryan Tom Hanks
u texas chainsaw massacre kad onaj lik umre objesen na kuku
u alien 4 kada na kraju onaj hibrid odgrize glavu onom doktoru
troja kad ahil ubije hektora
alien 3 kada se ripley baci u lavu
LOTR kada Aragorn ubije Sauronova usta..bas cool :D
The Thing kad izađe stvor iz onog lika na kraju a to nitko nije ocekivao

e fakat se ne mogu sjetiti...al mogo bi ih 1000 nabrojati...

:rotfl: kad se sjetim tog tipa kad onako s onim zubima nabaci svoj kes,a dodje aragorn i jednostavno mu glavu odsječe :rotfl: :rotfl:

a i terminator 2 mi ima odličan zavrešatak,kad sam bio klinac zamalo sam se rasplako :cry:

mrs.croft
11-10-2006, 21:19
Btw. kad smo kod Mad Max-a , jeste gledali drugi dio na hrt-u ? Ako jeste , jeste li skužili da su hrt-ovci skratili film za nekih 30 min jer su izbrisali nasilne scene (poput one kad siluju ženu te je ubiju) ?

da da...

...bastards.

Sonic_Moronic
11-10-2006, 21:49
Braveheart

m777
11-10-2006, 22:17
I iz filma Sin City, kad Bruce Willis umre i kaže "An old man dies. A young girl lives. A fair trade."


Da ali on neumre !
Ne umre?? Kako ne? Pa ne prosvira sam sebi glavu na kraju? :|

flander
11-10-2006, 22:37
Na ''Gladijator''-u....

Na kraju filma...dok Maximus umre u borbi sa carem i dolazi svojoj ženi i djeci....S




:pray: :pray: Najbolja scena i jako tužna :cry: :cry: al svaka čast :wink:

Demon Hunter
12-10-2006, 10:20
Jeste gledali Zelenu Milju sa Tom Hanksom i onim crncem kad ga na kraju na električnoj stolici smaknu.Uostalom cjeli film je tuzan a i smrt nije najbolja nego najtuznija. :cry:

Rope
12-10-2006, 11:16
Jeste gledali Zelenu Milju sa Tom Hanksom i onim crncem kad ga na kraju na električnoj stolici smaknu.Uostalom cjeli film je tuzan a i smrt nije najbolja nego najtuznija. :cry:

Da stvarno, onog crnca mi je bas bilo zao :cry: ... stvarno emotivna scena ... samog Boga ubiti i to jos na onakav nacin :cry: ...

Frky
12-10-2006, 16:01
I iz filma Sin City, kad Bruce Willis umre i kaže "An old man dies. A young girl lives. A fair trade."


Da ali on neumre !
Ne umre?? Kako ne? Pa ne prosvira sam sebi glavu na kraju? :|

Da ali to nije ta scena ! To ti je početak film , a na kraju umre !

4Non1MuS
12-10-2006, 20:01
Jeste gledali Zelenu Milju sa Tom Hanksom i onim crncem kad ga na kraju na električnoj stolici smaknu.Uostalom cjeli film je tuzan a i smrt nije najbolja nego najtuznija. :cry:

Da stvarno, onog crnca mi je bas bilo zao :cry: ... stvarno emotivna scena ... samog Boga ubiti i to jos na onakav nacin :cry: ...

Je, stvarno je to najtužnija smrt koju sam vidio :cry:

Ali najbolja mi je u filmu Hrabro Srce, kada na kraju vikne:FREEEEEEEEEEEEDOOOOOOOOOOOM!!!!!!! i onda umre :cry:

m777
12-10-2006, 22:14
[quote=Helena]

I iz filma Sin City, kad Bruce Willis umre i kaže "An old man dies. A young girl lives. A fair trade."


Da ali on neumre !
Ne umre?? Kako ne? Pa ne prosvira sam sebi glavu na kraju? :|

Da ali to nije ta scena ! To ti je početak film , a na kraju umre ![/quote:1ii0mmpd]
Aha... ok... ja govorim o onoj sceni na kraju... i onda kaže "An old man dies. A young girl lives. A fair trade." ...

Lord of Darkness
13-10-2006, 18:11
Hostel. To si pogledajte ako niste slabog želuca i nema staraca i djece blizu vas.

Tri66a
13-10-2006, 18:38
Hostel je smeće. Kao i Hills have eyes. Smeće.

Nefarnius
13-10-2006, 18:51
Kada ubiju Kennya u South Parku...

THOSE BASTARDS..THEY KILLED KENNY!!!

Lord of Darkness
14-10-2006, 13:32
Kada ubiju Kennya u South Parku...

THOSE BASTARDS..THEY KILLED KENNY!!!

Sram me bilo kako se toga nisam sjetio. O MY GOD! THEY KILLED KENNY!!! :rotfl: :pray: :pray: :pray:

Shadowhell
14-10-2006, 14:50
Jeste gledali Zelenu Milju sa Tom Hanksom i onim crncem kad ga na kraju na električnoj stolici smaknu.Uostalom cjeli film je tuzan a i smrt nije najbolja nego najtuznija. :cry:

Da stvarno, onog crnca mi je bas bilo zao :cry: ... stvarno emotivna scena ... samog Boga ubiti i to jos na onakav nacin :cry: ...

e baš ta scena... film je sam prejeben, ali to je najbolji dio..

IgGy
14-10-2006, 16:07
http://youtube.com/watch?v=mzftYoWL1MM

Herr Schnitzel
14-10-2006, 16:16
Mogao bi ih nabrojati na tisuce, ali: Gladiator (kraj, jeli)
Matrix ("Dodge this.") :rotfl:
Zelena Milja (kraj)
Braveheart (kad Edward I. baci kroz prozor onog ljubavnika od sina, te fk0rz kraj)
The Messenger (kad La Hire nabode onog Englishera na siljak na oklopu)

Jos tisuce, sjeticu se...

Demon Hunter
18-10-2006, 10:26
Haldirova smrt iz Lord of the Ringsa kad ga onaj uruk presječe preko leđa.

m777
18-10-2006, 10:33
Shttp://youtube.com/watch?v=mzftYoWL1MMS
Najbolje... :rotfl:

Dreamer Deceiver
18-10-2006, 13:37
http://youtube.com/watch?v=mzftYoWL1MM

nije to niš naprama ovome

rxy4MvXPghI

:rotfl: :rotfl:
inače film je odličan

Fencing_LORD
18-10-2006, 20:55
Boromirova smrt

m777
18-10-2006, 22:47
http://youtube.com/watch?v=mzftYoWL1MM

nije to niš naprama ovome

rxy4MvXPghI

:rotfl: :rotfl:
inače film je odličan
:rotfl: :rotfl:

MiNdBrEaKeR
02-11-2006, 10:33
Ruku na srce... NAJBOLJA SMRT IKAD U BILO KOJEM FILMU JE U HERO!!!

Ne znam jeste li gledali epske velikane Crouching Tiger & Hidden Dragon, i film Hero... ali ti filmovi spadaju medu najboljima ikad definitivno. Najbolja smrt je na kraju Hero...

Svi koji su gledali sjecaju se zasigurno scene: Sam stoji kod kapije palace, lice prema nekoliko stotina (zasigurno) vojnika. Car zatvara oci... Nekoliko stotina koplja? lete prema njemu.... Sve sto vidite su vrata, i koplja zabodena u njih, gusto... i samo njegova prazna silueta gdje koplji nema :shock: :pray: :pray: :pray:
SLAŽEM SE :thumbs2:

Rocchiro
02-11-2006, 10:36
SW 6-Emperorova smrt :pray:

Big Al
02-11-2006, 10:38
Smrt onog terminatora-policajca u Terminator2 :)

mravojed19
02-11-2006, 12:19
Boromirova,Gandalfova,Gibsonova,Terminatorova.

THE NO
02-11-2006, 12:35
Boromir je dobro umro, ali dobra mi je smrt Apolla Creeda u Rocky-u 5,
pošteno ga je namlatia onaj Rus.

Big Al
02-11-2006, 16:59
Boromir je dobro umro, ali dobra mi je smrt Apolla Creeda u Rocky-u 5,
pošteno ga je namlatia onaj Rus.

Da jer nakon toga slijedi moj najdaži citat "If he dies he dies. :rotfl: "

Asai
02-11-2006, 17:17
Terminator 2,kad se spusti u onaj otopljeni čelik...iako tehnički to nije smrt jer je robot,ali eto... :)

Dj_Morales
02-11-2006, 17:51
u omenu sve smrti! pogotovo ona sa svecenikom kao sta je vec neko reka

Rocchiro
02-11-2006, 17:58
u omenu sve smrti! pogotovo ona sa svecenikom kao sta je vec neko reka

meni je jaca ona scena kad se ona frajerka objesi

Dj_Morales
02-11-2006, 19:44
nije lose! i dobro mi je kad onome onaj stup otkine glavu kad mu je prereze! lol! :twisted:

Helena
02-11-2006, 19:47
Underworld 2, kad Marcus Kravenu smrska glavu na početku filma, na kraju kad Michael ubije Vilima (otrgne mu pola glave) i Marcusova smrt, kad mu Selene probije glavu njegovom vlastitom kanđom.

MartinC
04-11-2006, 19:23
Tjelesna straža - kad Denzel Washington nekom tipu zabije C4 u šupak :hangin:
Zdrpi i Briši - neki mafijaš se rješavao trupala tako da ga je dao svinjama koje su ga probavile :yuck:

D.E.M.O.
04-11-2006, 21:08
najjaca ikada.. tko nije vidio ne zna sto propusta...
DOBERMANN
specijalac na motoru driveby puca po autu sa uzijem. lik ga uvlaci u auto i vuce mu glavu do prednjeg dijela gdje mu svecenik u usta stavlja rucnu granatu, zaklapa kacigu i potom baca van dok cita stihove iz biblije uz stravicnu crkvenu glazbu sve fino zapakirano u slowmotion. fino je viditi kako si lik kada se ustane nakon kotrljanja na cesti pokusava skinuti zaglavljenu kacigu i nikako nemoze. ja sam ostao :o

kaboooom

06-11-2006, 19:05
Najluđa je smrt onog Rusa na kraju Golden Eye (James Bond)
kad on uzvikne: Aj em INVINSIBL!
I onda ga polije tona tekućeg dušika i zaledi ga, a tank iz kojeg se to izlilo ga zgnječi.

Lord Jambrek
11-11-2006, 11:49
Monthy Python - Killer Rabbit - ovo je najjače ikad
SW EP I kad obiwan presječe Darth Maula na 2 komada

Demon Hunter
11-11-2006, 22:01
Ima jedna dobra smrt.U film Hartov rat sa Bruce Willisom.
Kad se on zauzima za svoje vojnike i pokušava ih izvući van.
Na kraju ga uvate.On da svoj život za ostale...a ona j švabo samo izvadi pištolji i u čelo... :cry:

18-11-2006, 00:29
Joj, iz Monty Pythona - Holy Grail - onaj duel između Artura i Crnog Viteza, kad mu ovaj odreže prvo ruke, onda noge, a vitez se još kao želi tući, joooj, to je ludo, tu sam se FAKAT smijao...

Asai
18-11-2006, 16:40
Saw 2,Obi u peknjici.

icecoldkilla
20-11-2006, 23:32
u svim vriskovima, i u nekom filmu kad neki lik ima neku dječju masku iz koje curi krvava suza.mislim da se film zove Valentinovo :twisted: :kill:

Jaymz
20-11-2006, 23:46
u terminatoru dvojki

kad zločesti terminator s rukom koja se promjenila i veeeliki nož prepiči onoj ženi glavu kroz tetrapak kad je mlijeko cugala 8)