PDA

Pogledaj cijelu verziju : Malo pitanja



streetrace777
10-10-2006, 13:31
Evo ljudi vidim da sve više vas igra WoW pa sam se odlučio da ga i ja kupim.E sad imam par pitanja:
1.Koliko košta i gdje ga kupiti?
2.kad se kupi onaj bon on traje dva mjeseca e sad je meni reko frend da recimo ako ja dansa igram 5 sati da mi se sa bona skida samo pet sati znači ne naši mjeseci nego koliko igram u igri dana.Pa sad neznam dali je to točno.
3.Koliko troši mb/h.
4.Kad ga kupim kojeg lika da uzmem mislim koji je najbolji i koje one vještine da uzmer znači ono alchemy i to.

I ot je to nadam se da ćete mi pomoć

Dreamer Deceiver
10-10-2006, 13:35
najbolje kupit u algoritmu i košta oko 220-300 i nešto kna ne sjećam se točno.
bon se također kupi tamo u algoritmu
kad kupiš igru i bon istodobno možeš igrat 3 mjeseca
uzima oko 5-15 Mb na sat(ovisi kako kada)
najbolje klase su ti definitivno Hunter ili Rogue,ali Warlock je isto odličan

Shadowhell
10-10-2006, 15:52
1. 250 kuna, http://www.algoritam.hr
2. frend ti nema pojma.. :D , pogledaj morgothov post
3. troši oko 15 MB po satu ako pvp-aš na lvl 60 .. isto tako za MC/BWL i sl. ako samo questaš ili radiš neke 5 man instance 5-7 MB max
4. Ovisi kako voliš igrati .. za professions - skinning i mining do lvl 60 za lovu - trebat će ti za mount osim ako ne uzmeš locka/pallya

flander
10-10-2006, 17:55
:rotfl: Niko nezna cijenu :rotfl: Ak bas oćete 160kn sada :rotfl: Al pada zbog BC. I kaj tvoj frend fantazira kakvih pet sati??? Jedan dan je jedan dan i gotovo :rotfl: Počni igrat sa hunterom moš prelazit questove 2 do 4 lvl večeg od sebe,tak da ti lvl sam idu :wink:

WoW Fan
10-10-2006, 22:49
daklem:
1 algoritam pogledaj ove gore postove
2 dva mjeseca (zivota pravog ne virtualnog lol)
3 nemam pojma
4 ovak uzmi huntera kao maina sjajan je za lovu i level up
a profesije skinning,herbalisam,minning (odluci) a na 60 obavezno po meni enchanting radi DE sjajan za lovu

kamikaza
11-10-2006, 07:11
Evo ljudi vidim da sve više vas igra WoW pa sam se odlučio da ga i ja kupim.E sad imam par pitanja:
1.Koliko košta i gdje ga kupiti?
2.kad se kupi onaj bon on traje dva mjeseca e sad je meni reko frend da recimo ako ja dansa igram 5 sati da mi se sa bona skida samo pet sati znači ne naši mjeseci nego koliko igram u igri dana.Pa sad neznam dali je to točno.
3.Koliko troši mb/h.
4.Kad ga kupim kojeg lika da uzmem mislim koji je najbolji i koje one vještine da uzmer znači ono alchemy i to.

I ot je to nadam se da ćete mi pomoćOmfg-trose se sati-lol.
Ovaj je bio dobar biser...... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Karzah
11-10-2006, 14:47
Evo ljudi vidim da sve više vas igra WoW pa sam se odlučio da ga i ja kupim.E sad imam par pitanja:
1.Koliko košta i gdje ga kupiti?
2.kad se kupi onaj bon on traje dva mjeseca e sad je meni reko frend da recimo ako ja dansa igram 5 sati da mi se sa bona skida samo pet sati znači ne naši mjeseci nego koliko igram u igri dana.Pa sad neznam dali je to točno.
3.Koliko troši mb/h.
4.Kad ga kupim kojeg lika da uzmem mislim koji je najbolji i koje one vještine da uzmer znači ono alchemy i to.

I ot je to nadam se da ćete mi pomoćOmfg-trose se sati-lol.
Ovaj je bio dobar biser...... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


ne postaj ovdje osim ako nemaš odgovor na jedno od pitanja .

imba^pro^gamer
11-10-2006, 18:30
da se trose sati bi oni najhardcore igraci koji igraju 15h na dan kupovali bon svakih godinu dana, lol

11-10-2006, 20:11
Ovako, slažem se sa svim osim da bi hanter trebo bit mejn, ja bi na tvom mjestu uzo Rouga Najt Elfa, jer je roug najzakon za početak a tel drassil je najviše fora od svih pokrajina (isprika zbog presubjektivnog mišljenja).
I mislim da ljudi sve više zaboravljaju da nije najvažnije biti najjači ili skupit najviše para, nego se dobro zabavit i osjećat fora dok se igra, ja znam i još uvijek žalim što sam svog prvog lika (hunter NE) pobriso jer mi je neko reko da je palla bolji lik. Makar mi se hanter nije svidio, palla mi se svidio još manje. No, naravno, svako ima svoju odluku...

RooSayMer
14-10-2006, 20:02
Ja imam pitanje.... Ja ću sada kupiti WOW i igrati na nekom serveru i uzeti lika Taurena Shamana i jeli on dobar ili da uzmem nekoga drugogva??

Dark Saruman
14-10-2006, 20:13
brate mili svi su ti dobri uzmi sto oces...shaman ti je dobar izbor ;) uff kako on zna zivcirati ;)

Thrall
05-11-2006, 15:14
Evo jedno pitanje. Kada prelazis misije je li moguce preci misiju bez priesta ili druida i bez tih heelera ili ih moraz zvati uvijek ili ovisi o misiji/questu.

Dreamer Deceiver
05-11-2006, 15:21
Evo jedno pitanje. Kada prelazis misije je li moguce preci misiju bez priesta ili druida i bez tih heelera ili ih moraz zvati uvijek ili ovisi o misiji/questu.

yep

Arbiter of Change
05-11-2006, 15:45
Pa možda možeš neke misije provući ako imaš first aid i dosta zavoja, ali inače : priest is your BEST friend. :pray:

Thrall
05-11-2006, 15:49
Znate li gdje se moze skinuti WoW da se igra na private serverima ili tako nesto........

Dreamer Deceiver
05-11-2006, 16:00
opet sejno pitanje,PRIVATNI SERVERI SU ZABRENJENI NA OVOM FORUMU !!

flander
06-11-2006, 00:08
Znate li gdje se moze skinuti WoW da se igra na private serverima ili tako nesto........




bit torrent i te spike

Arbiter of Change
06-11-2006, 00:40
Prije locka; to ti je običan instaliran WoW patchiran do određenog patcha sa promjenjenim realmlistom i možda nekim extra programčićem.

Karzah
06-11-2006, 17:52
Samo izbjegavajte pitanja o ilegalnim serverima .

LD
07-11-2006, 10:34
imam pitanje, otprilike na kojem levelu bi mi trebala pomoć popa za rješavat questove

LD
07-11-2006, 10:59
bi mogo ja bez blokanja igrat wow na ADSL brzini 512/124 (planiram uzet onaj paket od optime, ta brzina + 5GB prometa = 110 ćuna)

M4mut
07-11-2006, 15:54
imam pitanje, otprilike na kojem levelu bi mi trebala pomoć popa za rješavat questove

?

LD
07-11-2006, 21:18
mislim otpilike na kom levelu dobiješ malo zahtjevnije questove

M4mut
07-11-2006, 22:13
mislim otpilike na kom levelu dobiješ malo zahtjevnije questove

nema zahtjevnih questova, rješavaj žute/zelene

narančaste možda, crvene ne

Dreamer Deceiver
07-11-2006, 22:15
mislim otpilike na kom levelu dobiješ malo zahtjevnije questove

nema zahtjevnih questova, rješavaj žute/zelene

narančaste možda, crvene ne

crveno obavezno riješavaj,najviše xpa dobiš,ali ih je teško riješit,njabolje je oinda ko imaš kog frenda na hihg lvlu