PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kućno kino! Help!



pHo3nyX
09-10-2006, 11:52
Ovako imam kućno kino LG LH-T255 i zanima me kako da spojim zvuk s dvd recievera na kompjuter. Imam 5 zvučnika i subwoofer i oni su spojeni na dvd reciever preko žice (svaki zvučnik ima svoju žicu i utakne su u dvd tako da se "precvikaju" žice :( :( ) Da li postoji neki kabel ili neke da se dvd spoji na komp, pa da zvuk s kompa ide na zvučnike od kućnog kina?





Malo glupo sam objasnil, ali nemam fotić da slikam i pokažem!

skin
09-10-2006, 12:00
Pa postoji ti kabel....uglavnom neznam kak se zove ali odes u dućan tehničkom robom i kazes sto oces pa ti oni to daju...problem riješen!

Systematic Reverse
09-10-2006, 12:49
Da postoji kabel. Ja ga imam :D S jedne strane kabela ti je nastawak za komp(ko kabel od zwučnika za komp) s druge strane su ti dwije "banane"

str33t6l0w
09-10-2006, 19:50
kabal se zove AUX.. imam ga ja....

Dyslexia
09-10-2006, 21:45
Sve se to moze rijesit obicnim AUX kabelom kao sto je street rekao odi i kupi to dode 20 kn.Malu bananu utaknes u komp u zvucnu a dva cinca koji su obicno CRVENI I BIJELi u dvd i to je to.

str33t6l0w
09-10-2006, 22:12
Sve se to moze rijesit obicnim AUX kabelom kao sto je street rekao odi i kupi to dode 20 kn.Malu bananu utaknes u komp u zvucnu a dva cinca koji su obicno CRVENI I BIJELi u dvd i to je to.

zasto moraju bit crveni i bijeli??? ja imam crveni i crni.. moze bit svakakvih boja.. nije bitno.. glavno da je na jednoj strani mala banana za komp.. a na drugoj strani 2 činća...

Systematic Reverse
10-10-2006, 02:37
Sve se to moze rijesit obicnim AUX kabelom kao sto je street rekao odi i kupi to dode 20 kn.Malu bananu utaknes u komp u zvucnu a dva cinca koji su obicno CRVENI I BIJELi u dvd i to je to.

zasto moraju bit crveni i bijeli??? ja imam crveni i crni.. moze bit svakakvih boja.. nije bitno.. glavno da je na jednoj strani mala banana za komp.. a na drugoj strani 2 činća...

E pa to sam odmah i rekao :D

BTW moj je Crweni i Žuti :D

Invisible Man
17-12-2007, 17:30
Ja iman Windows Vistu i možete meni pomoći isto tako, samo što san ja to sve proba ali još uvik ne čujen zvuk. Spojia san, radi testiranja 1 zvučnik u DVD player i kabel u komp i u DVD player. Nešto mi frend kaže da mi kućno kino triba imati neki AUX??? A kako da ja to saznan da li mi ima? Fala.

Invisible Man
06-02-2008, 13:56
Sve sad lipo radi, a tako je lako rješenje bilo. HEHEHEE....