PDA

Pogledaj cijelu verziju : Medieval 2: Total War



Stranica : 1 2 [3] 4

Nightyx
13-01-2007, 08:57
Ev ja osvojio francusku, škotsku, cijeli otok današnjeg UK (sa Dublinom) sada osvjajam milan i područje na djelu današnjeg portugala. Čak mi i dobro ide s tim da mi je ovo prvi put da igram igru takvog "načina igre" jer rome i ostale nisam ni pokušavao igrati, ali sviđa mi se to što se doba razvijaju i napreduju pa sada mogu imati pješake s puškama i topove (negdje sam oko 1300.)

icecoldkilla
19-01-2007, 12:07
vidio sam ovu igru kod prijatelja i prilicno mi se svidjela
morat cu si je nabavit

Durin
27-02-2007, 19:52
Evo,ja još nisam prestao igrati ovu igru a dobio sam je 20 Studenog 2006.Ubrzo izlazi novi patch za igru,drugi da budem precizniji.Čini se da popravlja puno više stvari nego što je popravljeno prvim.Ali,to se uostalom očekivalo s obzirom na to koliko dugo rade patch.

Dux
27-02-2007, 20:08
ja nikak da nabavim igru...stalno skupljam pare i onda nista...jos uvijek igram 1 dio :(

Prince-Artas
27-02-2007, 20:47
ja nabavio prošli tjedan al nemam vremena za igrat, tek sam osvojio pirinejski pokuotok

Fallen
01-03-2007, 16:36
Baš završio kampanju s englezima i imam par pitanja...

1.kak ući u crusade ili ga napavit kad ga papa pozove ?

2. Dal se može nekak rješit inquizitora jer su mi išli od vojske do vojske i klali generale...?

3.U vezi merchanta i priestova,kaj točno rade,za merchante sam skužio da kad su blizu nekog resura generiraju pare,ali je to dosta malo(cca do 10)?

4. Kolko znaći kod generala dread,chilvary?

Simon the Dreamer
01-03-2007, 16:44
1. Odeš na onaj neki options ili information od nekog generala koji ti je izvan dvorca i dolje ti je ikonica: JOin the Crusade, naravno, ako je Crusade pozvan...
2. Inkvizitora se ne može riješiti, bar mislim
3. Merchanti služe samo za generiranje para, i mogu se međusobno tući, a priestovi za pobijanje heretika i podizanje postotka neke vjere u provinciji
4. neznam

Durin
01-03-2007, 18:38
1.)Ako imaš velik utjecaj kod pape (više od pet "križića") možeš sam pozvati crusade klikom na grb svoje države (tamo gdje ti je diplomacy itd.-pope-request a crusade),osim kada je križarski rat već u tijeku ili je premalo vremena prošlo od zadnjeg križarskog rata.Pridružiti se možeš tako što klikneš desnim klikom na nekog svog generala koji u svojoj vojsci više od 8 jedinica i u donjem lijevom kutu imaš malen kružić u kojem ti piše "join the crusade".Ne možeš se pridružiti ako si ekskomuniciran.
2.)Inkvizitora se možeš riješiti samo tako ako unajmiš assasina.
3.)Merchanti ti generiraju malo para,ali ti poboljšavaju financijsko stanje u državi,a svećenici ubijaju heretike,i kako im se poveća piety tako postaju sve utjecajniji,postajući utjecajniji postanu biskupi i biskupi biraju papu,tako da ti možeš dati glas nekom od trojice najutjecajnijih biskupa koji su "priest preferati",odnosno kandidati za papu.Ako ti tvoj biskup na kraju i sam postane papa imati ćeš puno utjecaja i papa će te vidjeti kao inspiraciju cijelom kršćanstvu itd.
4.)Što više ima dreada/chivalryja to će te se više narod bojati/obožavati i manje će se buniti.

Prince-Artas
01-03-2007, 19:20
kao nonplayable frakciju vidio sam asteke, znači li to da ću moći osvajati sjevernu i južnu ameriku

WEASEL
01-03-2007, 19:43
vise manje:)

Durin
03-03-2007, 13:40
Evo,igram kampanju sa HRE,namjestio sam si da mi turn traje jednu i pol godinu.Na jugu ratujem sa Papal states,na Balkanu sa Mađarskom,na istoku sa Rusijom,Poljskom i Mongolima,na sjeveru sa Danskom,a na zapadu sa Francuskom i Engleskom.Ima li tko više neprijatelja od mene?Saveznici su mi Španjolska,Portugal i Sicilija.Sada razvijam Innsbruck,i kada napravim dovoljno Zwei Handera,topova i konjice,oluja će se sručiti na Rim.Samo mi Mongoli zadaju muke,ima ih ko' Kineza,već su mi zauzeli dva dvorca.

Herr Schnitzel
04-03-2007, 12:49
Evo,igram kampanju sa HRE,namjestio sam si da mi turn traje jednu i pol godinu.Na jugu ratujem sa Papal states,na Balkanu sa Mađarskom,na istoku sa Rusijom,Poljskom i Mongolima,na sjeveru sa Danskom,a na zapadu sa Francuskom i Engleskom.Ima li tko više neprijatelja od mene?Saveznici su mi Španjolska,Portugal i Sicilija.Sada razvijam Innsbruck,i kada napravim dovoljno Zwei Handera,topova i konjice,oluja će se sručiti na Rim.Samo mi Mongoli zadaju muke,ima ih ko' Kineza,već su mi zauzeli dva dvorca.

E, tako je i meni bilo sa Poljskom...
Mislio sam "Ta ce invazija stati kod mojih zidina."
Prevario sam se... Zauzeli su Breslau, i sada su duboko u mom teritoriju, opsjedaju Krakow, pa sam se hitno izmirio sa neprijateljima na zapadu, i poslao tri vojske (od prvorazrednih, iskusnih vojnika, koji su se nagledali rata sa Njemackom i Danskom) od 1000-1200 vojnika... Mogu se samo molit da ce proc dobro. U planu je i merc-vojska sa arkebuzirima, pa kud puklo...

Prince-Artas
04-03-2007, 16:20
ja osvojio 3-4 francuska grada, popljačkao ih, srušio im sve građevine i dao ih svojim saveznicima, sada idem na sjevernu afriku donjeti kršćanstvo
ps igram sa španjolskom

Herr Schnitzel
04-03-2007, 21:19
ja osvojio 3-4 francuska grada, popljačkao ih, srušio im sve građevine i dao ih svojim saveznicima, sada idem na sjevernu afriku donjeti kršćanstvo
ps igram sa španjolskom

Uh milosrdnog covjeka...

Prince-Artas
05-03-2007, 19:10
kako da uništim apinsku državu, osvojio sam rim no oni i dalje postoje

Durin
05-03-2007, 22:37
Nemožeš ih uništiti,kada im osvojiš Rim,Papa bi trebao zatražiti azil u drugoj državi.Odnosno,neka katolička država bi im trebala pokloniti grad.

Prince-Artas
06-03-2007, 19:28
papa mi je zasro stvari, sad su svi protiv mene,stalo zove križarske ratove. afriku mi deru neki nomadi koji su došli poslije mongola dok se u francuskoj grčevito borim s mongolima koji su osvojili pol karte
ps otkrio sam ameriku, sad idem tamo

Herr Schnitzel
07-03-2007, 15:12
papa mi je zasro stvari, sad su svi protiv mene,stalo zove križarske ratove. afriku mi deru neki nomadi koji su došli poslije mongola dok se u francuskoj grčevito borim s mongolima koji su osvojili pol karte
ps otkrio sam ameriku, sad idem tamo

Bjezimo, a?
Ja sam se neki dan prebacio na espanjolere, i prekjucer sam doso do Amerike i osvojio Tlaxcalu (koje izivljavanje, samo sam ih satro sa Basilisk topovima)...

Prince-Artas
07-03-2007, 19:42
jel ja mogu osvojit čitav američki kontinent, zasad sam osvojio karibe i još jedan grad povrh njih ali oni su na kraju karte

inače nemam šanse protiv mongola, 70% karte su pokorili, mornarica im je nepobjediva, a sve preživjele nacije su im protektorati, pa čak i sam vatikan,

Herr Schnitzel
08-03-2007, 13:53
jel ja mogu osvojit čitav američki kontinent, zasad sam osvojio karibe i još jedan grad povrh njih ali oni su na kraju karte

inače nemam šanse protiv mongola, 70% karte su pokorili, mornarica im je nepobjediva, a sve preživjele nacije su im protektorati, pa čak i sam vatikan,


A ti?
Ja bi im pruzo otopr do samog kraja... A onda stur u Ameriku.

Prince-Artas
08-03-2007, 21:07
a ja se sad na neko vrijeme ostavljam medievala i posvećujem se dues ex jedinici

Durin
09-03-2007, 11:24
Izlazi drugi patch uskoro."Težiti" će oko 650mb(!),a biti će spremna za download oko 23. Ožujka.Pola gige će biti zbog,kako developeri kažu:"because of the new tools included in the update (such as the cinematic editor and battle editor)".

Orla
09-03-2007, 14:41
Pa mogli su te editore posebno stavit, ovako će rijetko tko skidat taj patch

medusa
09-03-2007, 20:54
Izlazi drugi patch uskoro."Težiti" će oko 650mb(!),a biti će spremna za download oko 23. Ožujka.Pola gige će biti zbog,kako developeri kažu:"because of the new tools included in the update (such as the cinematic editor and battle editor)".
malo prevelik editor, čak i za max adsl. inače koja vam je frakcija najbolja?

Prince-Artas
10-03-2007, 10:31
Izlazi drugi patch uskoro."Težiti" će oko 650mb(!),a biti će spremna za download oko 23. Ožujka.Pola gige će biti zbog,kako developeri kažu:"because of the new tools included in the update (such as the cinematic editor and battle editor)".

bolje bi bilo da patch daju odvojeno a ne ovako, neće svi koristiti te editore

Arbiter of Change
10-03-2007, 10:40
Vjerojatno će i izbaciti neki "basic patch" ili tako nešto.

Đeri
10-03-2007, 11:01
Izlazi drugi patch uskoro."Težiti" će oko 650mb(!),a biti će spremna za download oko 23. Ožujka.Pola gige će biti zbog,kako developeri kažu:"because of the new tools included in the update (such as the cinematic editor and battle editor)".

bolje bi bilo da patch daju odvojeno a ne ovako, neće svi koristiti te editoreak ne ostane tak,ja ti skinem i pošaljem ;-)

Prince-Artas
10-03-2007, 20:23
držim te za riječ

manga.blanco
23-03-2007, 14:23
ja osvojio 3-4 francuska grada, popljačkao ih, srušio im sve građevine i dao ih svojim saveznicima, sada idem na sjevernu afriku donjeti kršćanstvo
ps igram sa španjolskom

i ja sam sa Spanjolcima...sredio sam Maure, Portugalce....Francuze sam skoro satro...dobro sam s Papom. Imamo jedno 5-6 kardinala. Nije bas pametno kvaciti se s Papom. Ali oni Danci, uvijek su kao neki lesinari, samo cekaju da namirise negdje krv i evo ih...sad su me zaskocili s ledja..a njihovim primjerom su se poveli Milanezi. U krivi cas, po njih, jer bio sam opremio poprilicno dobru vojsku za Istok, ukrcao u brodovlje, ali sada ce se lijepo iskrcati Milanezima u krilo. Pa da vidimo... zasad Mongola nema nigdje na vidiku, ali prema posljenjim glasinama negdje su u Rusiji, tocnije u Ukrajini....
uf....sto volim konjanistvo.... samo pazim na one kopljanike....

Bishop_45_(2)
24-03-2007, 21:05
Ljudi imam pitanje ::> da bih igrao sa npr. Danskom, ili nekom islamskom drzavom osim Maura ili Bizantom, sto moram napraviti ?, preci igru jednom sa nekom od onih prvih nekoliko ponudjenih drzava; ili su jednostavno odlucili biti okrutni i smanjiti broj igrivih drzava ???
A bas bi bilo kewl igrati se sa Bizantom !!!
???

Durin
24-03-2007, 21:12
Trebaš preći glavnu kampanju sa jednom od pet ponuđenih država i otključati će ti se sve ostale frakcije osim Azteca,Papal statesa,Mongola i Timuridsa.Naravno,ima i drugi način ako želiš preskočiti prelazak glavne kampanje.

Bishop_45_(2)
24-03-2007, 21:19
Trebaš preći glavnu kampanju sa jednom od pet ponuđenih država i otključati će ti se sve ostale frakcije osim Azteca,Papal statesa,Mongola i Timuridsa.Naravno,ima i drugi način ako želiš preskočiti prelazak glavne kampanje.

thx, krenuo sam s englezima (neznam zasto, cinilo mi se najlakse), tako da cu 1. s njima dovrsiti, pa cu onda s Egiptom :) !!!


EDIT:::>, oke sad imam drugo pitanje, gdje se moze skinuti (ako se moze) skinuti editor za igru; jer si ne mogu priustiti jos 500 Mb ovaj mjesec ???

Prince-Artas
24-03-2007, 23:38
mislim da još nije izašao, vidi na službenim str

Durin
27-03-2007, 11:52
Editori izlaze sa drugim patchem koji će imati 650mb.Trebao je patch izaći prije par dana,ali su u završnom testiranju našli bug,pa je još u fazi razvoja.Nadamo se da će izaći za par dana.

Letva
06-04-2007, 15:48
Imate li stranicu sa modovima,slučajno?

Postajte.Već mi je malo dosadio,pa da vidim sa novim modovima. 8)

fan
06-04-2007, 15:56
Evo tu ima dosta modova http://www.strategyinformer.com/pc/mods ... r/mod.html (http://www.strategyinformer.com/pc/mods/medieval2totalwar/mod.html)S :)

Durin
06-04-2007, 16:56
Ako hoćeš modove idi na http://www.twcenter.net

Orla
19-04-2007, 14:06
Jel igra itko ovde Medieval tw2 (ili Rome tw) online?

Prince-Artas
19-04-2007, 20:07
jel izašao patch

Orla
19-04-2007, 22:08
Jel igra itko ovde Medieval tw2 (ili Rome tw) online?

Dux
19-04-2007, 22:38
ja sam htio igrati preko hamachija ali nikog nije bilo, ak se dogovorite...možemo probati

Gaming Monk
21-04-2007, 21:21
Ja sam probo igrat na multiplayer ali iskreno nije mi baš nešto

Orla
21-04-2007, 22:03
Meni je odličan multiplayer

Durin
01-05-2007, 10:05
Evo malo vijesti vezanih uz patch 1.2. (koji je trebao izaći prije mjesec dana).Za one koji ne znaju,nađen je bug u patchu,i odonda mi ga svi čekamo kao seljak kišu.Nakon natezanja,potezanja,zamotavanja i odmotavanja čini se da je patch napokon na vidiku.No,SEGA naravno ne želi dati release date patcha (when it's here-we'll let you know),pošto je razljutila fanove otkazivanjem patcha dva puta.Iz radionice u Australiji naši marljivi dečki koji su vrijedno radili na patchu (Alex i Oz,thx dečki) su poslali na testiranje SEGI UK,i ako sve pođe dobro za tjedan dana bismo trebali imati patch.No,tako je bilo i prošli put,na tom testiranju Britanci su posljednji put našli bug,i sve je palo u vodu.Sada nešto o patchu,dakle biti će "težak" oko 620 mb,ispravljati će neke gadne bugove (billmeni ne žele napadati konjicu,konjica je preslaba u meeleu,Janjičari su prejaki,i najgori,opaki shield bug),a uz njega ćemo dobiti cinematic i battle editor.Prema službenim izvorima (Sensei),ti editori su poprilično mali i nisu krivi za više od pola gige patcha.Iskreno,onaj VOLJAtime još uvijek čuvam za ovaj patch. :D

Prince-Artas
02-05-2007, 19:23
opasno je igra bugirana kad je patch tako velik
jebote kad će više

Durin
04-05-2007, 20:14
Evo,ja ne vjerujem svojim očima,ali stigao je patch.Ne,nije nikakva šala on je ovdje!!!Doduše,download traje jedan i pol sat,tako da se pripremite.I u stilu naših CA-ovaca:Have a happy Total War weekend!

Rektum_ajkula
05-05-2007, 13:42
ja sam htio igrati preko hamachija ali nikog nije bilo, ak se dogovorite...možemo probati

Ja sam za, kod mene je ista prića...

Prince-Artas
07-05-2007, 19:17
1.2 patch je vani
http://files.filefront.com/Medieval+II+ ... einfo.html (http://files.filefront.com/Medieval+II+Total+War+v12+Euro+Patch/;7428598;/fileinfo.html)
ima tu 150+ bug fixeva :pray:

Black Hawk Down
28-05-2007, 21:51
Zašto u kampanjama mogu igrati samo sa tako malo naroda,zar nema više ih.

Dux
28-05-2007, 21:58
Zašto u kampanjama mogu igrati samo sa tako malo naroda,zar nema više ih.

prođi s jednim od tih naroda kampanju i otključat će ti se svi!

McPingvin_v2.0
28-05-2007, 23:34
konačno sam ga nabavio :D:D:D:D



mislim, što reći o igri osim da je dio TW serijala i da PODRŽAVA WIDESCREEN REZOLUCIJU!!!

I love this game. From behind :shy

Prince-Artas
29-05-2007, 22:21
Zašto u kampanjama mogu igrati samo sa tako malo naroda,zar nema više ih.

prođi s jednim od tih naroda kampanju i otključat će ti se svi!

možeš sve narode nekakvim tweaknjem otključati
proguglaj :wink:

Upitni
30-05-2007, 11:18
osim Papinske drzave(osim ako postoji neki mod) i onih naroda koji doalze poslije(mongols,aztecs)

McPingvin_v2.0
30-05-2007, 11:42
fak, sjebo sam se... dezertirala mi ekipa iz križarskog pohoda, a nemogu novu priključiti... ništa, new game, ionako sam se zajebao par puta :)

Prince-Artas
30-05-2007, 18:46
s kojim narodom igraš

ja bih moga malo s muslimanima počet igrat
džihad owna

McPingvin_v2.0
30-05-2007, 18:55
englezi... strijelci ftw :)

Prince-Artas
30-05-2007, 19:00
ja nemogu igrat s narodom kojeg nevolim, jest da je s njima najlakše ali nisam mogao
igram sa španjolcima ponajviše zbog Reconquiste

McPingvin_v2.0
31-05-2007, 00:48
ufff, evo počeo ispočetka, napao škotsku, papa mi zaprijetio da će me izbaciti, francuska prekine savezništvo samnom, objavi mi rat, postane škotski saveznik, sada im se i danska priključila... biće veseeelooo :)

White
03-06-2007, 11:27
ah, stavio novi patch i ne radi igra... tj. stalno mi zašteka... ne mogu ni dva turna igrat. probao reinstal i opet isto...
:(

McPingvin_v2.0
03-06-2007, 12:09
Evo, igram po 3. puta s a engleskom :)


Sad sam napravio par savezništava (Sveto Rimsko Carstvo, Poljska, Danska, sad ću probat i sa Milanom) samo su sad danska i poljska u ratu :(

Prince-Artas
04-06-2007, 18:15
Evo, igram po 3. puta s a engleskom :)


Sad sam napravio par savezništava (Sveto Rimsko Carstvo, Poljska, Danska, sad ću probat i sa Milanom) samo su sad danska i poljska u ratu :(

Milan ftw, s njima sam uvjek saveznik
nego izgubio volju za igrom, čekam expanziju

McPingvin_v2.0
04-06-2007, 18:22
mah, osvojim jeruzalem pa krivo kliknem... htio sam exterimante population pošto su me već jednom izvabacili iz grada :/


e da, moj kardinal je postao papa, jebeno :)

T.N.T.
04-06-2007, 23:24
igram na very hard sa francuzima (konjica :pray: ), imam 22 regije, te još 90 poteza do kraja...

ratujem sa svim narodima osim rusima i papom...

papa mi ništa ne može jer svaki turn ubijem papu, pa mi njegove prijetnje ništa ne znače...


ono, imao sam već 50 papa do sad... :)))

minotaurus
01-07-2007, 14:29
ima koja dobra dusa da mi pomogne,naime instaliro sam patch 1.2 sa sluzbenog sitea,ali naravno baca mi poruku da nemam cd.
pa ako netko ima krijek,nek mi posalje na p.m. molim,da sad ne budim tu neke duhove osjetljive na gusarstvo.
imam original od algoritma,al je tolko ostecen da je neigriv,pa nisam lud da je dvaput kupujem :nonono:

ljudi,al molim lijepo,vec su mi dohebali bugovi

Dux
01-07-2007, 14:51
game_copy_world

Akul
01-07-2007, 16:07
@Minotaurus
Razovor o Warezu je zabranjen ako se ne varam.

McPingvin_v2.0
01-07-2007, 16:30
ako ima orginal nije ;)

mravojed20
01-07-2007, 16:43
Bilo ko moze reć da ima original. Zato bolje sve takve stvari šaljite direktno onome ko pita na PP.

NiX4tHeG@M3R
01-07-2007, 17:23
McPingvin , isto sam igrao sa Englezima 200 puta , sada igram sa Holy roman shitom , zajebancija

najbolje s mađarima , osvojim cijelu rusiju i čekam Mongole :rambo:

Herr Schnitzel
01-07-2007, 18:45
McPingvin , isto sam igrao sa Englezima 200 puta , sada igram sa Holy roman shitom , zajebancija

najbolje s mađarima , osvojim cijelu rusiju i čekam Mongole :rambo:


Ne svida mi se kako su napravili Madare... Nekako su... jadni.

Akul
01-07-2007, 19:40
ako ima orginal nije ;)

Istina, ali kako možeš znati dali on ima original ili ne? Čak i ako ima, Diskusija o warezu i stranicama gdje se crackovi mogu nabaviti služe kao reklama za Warez stranice čiji posjetioci u 95% slučajeva nemaju originalnu igru.
Zbog toga je najbolje šutiti o ovome osim u PM-ima gdje se ne može širiti ugled Wareza.

SkunK
04-07-2007, 12:43
E sada sam stavio upravo 1.1 patch, jel se stvarno isplati skidat onu grdosiju od 1.2 EU patcha ( 600 mb )

Prince-Artas
04-07-2007, 19:10
da
masa fixeva
odi u igraonicu i iskoristi pcp bon :wink:

Herr Schnitzel
04-07-2007, 19:11
da
masa fixeva
odi u igraonicu i iskoristi pcp bon :wink:


He he he...

SkunK
04-07-2007, 22:26
Stavio sam 1.2 patch, nemogu rec da me je bas za prvi put igra odusevila, dosta sam zbunjen i eto ima puno toga, bitke su nepregledne i tako :)

omfgnoob1
04-07-2007, 22:34
Pa i meni su bile kad sam tek uzeo igru ali se poslije naviknes i shvatis da je igra predivna ...

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 23:07
[quote="NiX4tHeG@M3R":3vvjmxra]McPingvin , isto sam igrao sa Englezima 200 puta , sada igram sa Holy roman shitom , zajebancija

najbolje s mađarima , osvojim cijelu rusiju i čekam Mongole :rambo:


Ne svida mi se kako su napravili Madare... Nekako su... jadni.[/quote:3vvjmxra]



ccc


croat axemen :pray: , konjanica kao kod mongola , ali poslije si trebašswe upgredati

SkunK
06-07-2007, 10:42
Evo poceo sam short kampanju na medium s Englezima, treba pokorit Škote i Francuze no problem :)

Rektum_ajkula
06-07-2007, 13:48
Evo poceo sam short kampanju na mediumSs Englezima, treba pokorit Škote i Francuze no problem :)
hahahahihihihihhehehehe



oce tko preko hamachija nabaciti koju? 8)

SkunK
06-07-2007, 16:46
Pa tek sam dobio igru koji ti je kurac?

revenion
06-07-2007, 16:49
reko je "oce tko"...Nije mislio opcenito na tebe...

NiX4tHeG@M3R
06-07-2007, 16:49
Pa tek sam dobio igru koji ti je *****?

daj pusti ga on igra na easy

mravojed20
06-07-2007, 17:13
Šta fali mediumu? tako su uvijeti najblizi stvarnosti. easy nevalja,hard nevalja.

T.N.T.
06-07-2007, 20:07
ma i na very hard je lagano...


evo nakon 2 mjeseca igranja, imam gotovo cijeli svijet sa francuzima...

moram osvojiti još 10 regija, papa ima 3 regije, a mongoli 7...

dok sredim mongole, sa užitkom krećem na papu...


i da, preporučujem stavljanje 1.2 patcha, ai se dosta popravi...


npr., dok sam išao pokoriti englesku, oni su brzo osvojili pobunjenički grad u španjolskoj i tamo počeli graditi svoje novo carstvo...gg


sljedeću kampanju krećem sa bizantom :)


btw: mislim da sljedeći mjesec izlazi expanzija, e svršavam od uzbuđenja :pray:

Prince-Artas
07-07-2007, 21:36
[quote="Prince-Artas":1xpdwt1q]da
masa fixeva
odi u igraonicu i iskoristi pcp bon :wink:


He he he...[/quote:1xpdwt1q]

znači ipak nisi iskoristio voljatelj već samo pcp bon

T.N.T.
09-07-2007, 13:31
posljednja bitka:

http://www.imagesforme.com/thumbs/6129finalfight.JPG (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=6129finalfight.JPG)

happy end:

http://www.imagesforme.com/thumbs/8088theend.JPG (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=8088theend.JPG)

Dux
09-07-2007, 16:33
posljednja bitka:

http://www.imagesforme.com/thumbs/6129finalfight.JPG (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=6129finalfight.JPG)

happy end:

http://www.imagesforme.com/thumbs/8088theend.JPG (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=8088theend.JPG)

čestitam!!
btw. nisam znao da se može nastaviti igrati i dok sve pokoriš! 8)

T.N.T.
09-07-2007, 21:32
thx...

još samo nisam skužio kao uništiti papal states...

mora da je na isti način kao i mongole, tako da ubiješ sve generale, ali u jednom potezu, jer dobivaju nove generale svaki potez...

mravojed20
09-07-2007, 21:58
Kolika vam je najveća vojska koju ste imali? brojčano mislim.

Herr Schnitzel
10-07-2007, 08:39
[quote="Herr Schnitzel":7q9wy0wt][quote="Prince-Artas":7q9wy0wt]da
masa fixeva
odi u igraonicu i iskoristi pcp bon :wink:


He he he...[/quote:7q9wy0wt]

znači ipak nisi iskoristio voljatelj već samo pcp bon[/quote:7q9wy0wt]


Nemam ADSL...

SkunK
10-07-2007, 11:34
Ajd ocemo probat preko hamachija jednom?

Nightyx
10-07-2007, 11:54
ja sam za! :pray:

ali imam slabu konfu tak da neznam kak ce mi raditi...inace kampanju sam igrao dosta dugo.....barem sam osvojio cijelu europu :D

SkunK
13-07-2007, 19:01
Cek a mogli bi i co-op ubaciti jelda?

Ajde ja sam za veceras.

minotaurus
15-07-2007, 09:07
@Minotaurus
Razovor o Warezu je zabranjen ako se ne varam.

da,evo jedne takve dusice o kojoj sam prico,znao sam da ce ketko ostat povrijeden.ponavljam,nisam lud da opet kupujem igru,smatraj to kao da sam si napravio kopiju.na sto imam pravo,ok.so sodoff...

zahvaljujem svom ''unuku'' Dux-u.

Fenrir
15-07-2007, 10:22
@Minotaurus
Razovor o Warezu je zabranjen ako se ne varam.

da,evo jedne takve dusice o kojoj sam prico,znao sam da ce ketko ostat povrijeden.ponavljam,nisam lud da opet kupujem igru,smatraj to kao da sam si napravio kopiju.na sto imam pravo,ok.so sodoff...

zahvaljujem svom ''unuku'' Dux-u.

E ovako, ako nisi lud i nećeš kupit igru, nego rađe koristiš piratiju, odjebi sa tim odavde, pravila su pravila, nema priče o tome, kk?

SkunK
15-07-2007, 10:46
A sta si ti isto umislio ako si mod da si bog i batina, ne psuj covjeka.

Akul
15-07-2007, 15:25
To minotaurus:
Razgovor o warezu je po pravilima zabranjen, bilo da je to samo sigurnosna kopija, samo za igranje bez CD-a, izgubljen CD-key ili piratluk.

I moj odgovor tebi nije bilo zato što sam povrijeđen, nego upozorenje tebi da ako moderatori u bilo kojim forumima vide da netko puno govori o warezu, nerjetko ga izbace bez upozorenja!

SkunK
28-07-2007, 10:20
Ova igra stvarno nije normalna.

Igram s Svetim Rimskim Carstvom, moram imat 20 regija i unistit Milan i Dansku. Unistio sam Milan i Dansku, imam 19 regija i onda me svako malo rebelsi zajebu jer mi dizu poubune u gradovima... Isuse kako sam ljut na ovu igru.

Prince-Artas
05-08-2007, 15:06
Ova igra stvarno nije normalna.

Igram s Svetim Rimskim Carstvom, moram imat 20 regija i unistit Milan i Dansku. Unistio sam Milan i Dansku, imam 19 regija i onda me svako malo rebelsi zajebu jer mi dizu poubune u gradovima... Isuse kako sam ljut na ovu igru.

i tome je i čar igre :wink:

Dreadlord
05-08-2007, 15:10
@Minotaurus
Razovor o Warezu je zabranjen ako se ne varam.

da,evo jedne takve dusice o kojoj sam prico,znao sam da ce ketko ostat povrijeden.ponavljam,nisam lud da opet kupujem igru,smatraj to kao da sam si napravio kopiju.na sto imam pravo,ok.so sodoff...

zahvaljujem svom ''unuku'' Dux-u.

E ovako, ako nisi lud i nećeš kupit igru, nego rađe koristiš piratiju, odjebi sa tim odavde,Spravila su pravila, nema priče o tome, kk?

lakše malo s tim psovanjem, kk?

Akul
05-08-2007, 20:07
Ova igra stvarno nije normalna.

Igram s Svetim Rimskim Carstvom, moram imat 20 regija i unistit Milan i Dansku. Unistio sam Milan i Dansku, imam 19 regija i onda me svako malo rebelsi zajebu jer mi dizu poubune u gradovima... Isuse kako sam ljut na ovu igru.

Imaš problema s pobunjenicima? Vidi se da si početnik.
Ne breini se, za par mjeseci nećeš znati ni da postoje.

Orla
28-08-2007, 12:25
Kako mogu smanjit trajanje 1 turna s 2 na 1 godinu, ili pola godine? Pokuša sam promijenit u descr.strat dokumentu, ali kad idem sejvat kaže da je read-only...

Durin
28-08-2007, 12:49
Sejvaj na desktop,zatim prebaci (cut) originalni fajl negdje na disk kao backup a onaj promijenjeni sa desktopa prebaci u imperial_campaign folder.
Inače Orla,kako klan?Nadam se da brišete sve pred sobom. :D

Orla
28-08-2007, 16:22
Hehe, pa naravno :D

Inače, za sve zainteresirane, ovo je stranica:

http://ktemplars.proboards84.com/index.cgi

Uvjeti za članstvo su oriđiđi igra i barem osnove engleskog jezika.

Inače, u 2 godine otkako igram, skoro nikad nisam susreo nekoga s našeg govornog područja. Nije mi jasno zašto je tako malen interes za tako dobre igre kao što su rome i medieval...

Durin
29-08-2007, 10:27
Ipak je to više SP igra,možda se i to promjeni sa dolaskom Empirea.Inače,da li je netko igrao kampanju sa Francuskom?Najjača mi je jedinica noble knights koji ništa ne valjaju,a nemam chilvaric knightse,kako to?

minotaurus
31-08-2007, 14:39
[/quote]

E ovako, ako nisi lud i nećeš kupit igru, nego rađe koristiš piratiju, odjebi sa tim odavde, pravila su pravila, nema priče o tome, kk?[/quote]

nisam lud da je kupujem dvaput to sam rekao.
al zgleda da jesam jer sam ju opet kupio svejedno.
a mami reci da te slabo naucila manirama,a ko te stavio za moda,to ne znam,valjda isto mamica?

Akul
31-08-2007, 15:47
minotaurus:
Ako ti nemaš manira, nitko ni prema ne mora imati.

Dweller
31-08-2007, 18:49
minotaurus:
Ako ti nemaš manira, nitko ni prema ne mora imati.

aj šuti,fenrir je uvijek takav,sjeban i pijan

McPingvin_v2.0
31-08-2007, 19:00
aj šuti,fenrir je uvijek takav,sjeban i pijan
da, samo prvo bude pijan pa onda (s)jeban.

Akul
31-08-2007, 20:43
aj šuti,fenrir je uvijek takav,sjeban i pijan

I to mu kao daje pravo da tako govori?
Ako se dobro sijećam pravila ponašanja na forumu, prostačenje i svađe ovakve vrste su zabranjene.

I, BTW, otišli smo off-topic.

minotaurus
03-09-2007, 11:48
ajd malo mir sad,nisam ja nikom opsovo,vec se psovalo mene.
al ja imam 24 god,pa mi se ne gubi vrijeme svadit se s neodgojenom djecom.

on topic nazad:

ko ima kingdomse da mi kaze jer trebam dizat verziju igre mtw 2,ko sto je trebalo za BI verzija 1.2?il sljaka na 1.0 pa ga expanzija sama digne?

Orla
05-09-2007, 18:52
Evo sam dobio novu grafičku i sad Mtw2 radi bolje nego ikad! Zbog toga sam sad instalira patch 1.2 i nakon toga(i restartanja) mi je javilo unspecified error i nisam moga uć u igru. Također je na početku otvaralo prozorčić koji je tražio priključak za internet, i ima opcije settings i play.Jeli se to uvijek pojavljuje nakon patcha? Ne vjerujem da trebam cijelo vrijeme bit na internetu za igrat campaing...

Bio je instaliran i patch 1.1
U čemu bi moga bit problem? I jeli potreban patch 1.1?

Nightyx
05-09-2007, 19:53
Hehe, pa naravno :D

Inače, za sve zainteresirane, ovo je stranica:

http://ktemplars.proboards84.com/index.cgi

Uvjeti za članstvo su oriđiđi igra i barem osnove engleskog jezika.

Inače, u 2 godine otkako igram, skoro nikad nisam susreo nekoga s našeg govornog područja. Nije mi jasno zašto je tako malen interes za tako dobre igre kao što su rome i medieval...

omg gdje ti živiš

pa ovdje se klanjamo ovoj igri :pray:

obožavam je

Orla
05-09-2007, 20:04
Hehe, pa igraš li online onda?


I jeli znaš možda odgovor na ono s patchevima?

Nightyx
05-09-2007, 20:06
Hehe, pa igraš li online onda?


I jeli znaš možda odgovor na ono s patchevima?

huh ne igram ga u zadnje vrijeme...nemam baš vremena, a kada stignem igram wow....ali sve u svemu vrhunska strategija...the best of
btw ne kuzim to sa patchevima

Orla
05-09-2007, 20:09
Jednostavno kad idem pokrenit igru nakon instaliranja patcha, vrati me na desktop i piše unspecified error: Mtw2 had to close. Ne znam zašto...

Orla
05-09-2007, 20:22
Mislim da sam našao problem:

NOTE: BACKUP YOUR DATA FOLDER BEFORE YOU USE THE UNPACKER, AS CA ARE NOT RESPONSIBLE FOR ANY DAMAGE DONE TO YOUR GAME FROM USING THIS UNPACKER.

Using the file unpacker that comes with the patch can be a little confusing. First it’s a load of files you don’t often see. Batch files for one. Don't worry, you don't have to use these, the unpacker uses them when running. The only batch file you have to use is unpack_all.bat. Just click on it to run. you will have to type Y to all the questions to use it.

It should take quite a while to run, as there is 7gb to unpack. If it happens in a second then something is wrong.

Also, make sure the unpacker is in tools\unpacker. Otherwise it WILL NOT work. Some regions have the patch installing the unpacker in a different part of your M2TW folder. Admiral_Nelson can testify to that one.

Now, pay close attention to this bit, or your game will crash every time you go into a battle.
Quoted from Unpacker Readme:

- NOTE: Due to a timestamp check, the following unpacked files will
cause the game to crash and must be deleted before the game is
launched:

data\descr_geography_new.txt
data\descr_geography_new.db
They're not kidding, delete them. If you don't, you will get an unspecified error every time you go into a battle and CTD.





Zašto readme nisu stavili s patchem nije mi jasno...

Nightyx
06-09-2007, 11:03
eh...

Rang€r
06-09-2007, 11:40
jel valja to sta ?

cuo sma nesto da se tu nemogu zgrade graditi?

SkunK
06-09-2007, 12:07
jel valja to sta ?

cuo sma nesto da se tu nemogu zgrade graditi?

Mogu ali u jednom "modu" igre dok igras na "Mapi" , malo teze je za objasniti ali to nije ko neki klasicni rts jer igras malo u realnom vremenu, malo na poteze.

Prince of Persia freak
06-09-2007, 12:07
Skupljam pare za ovu igru

Rang€r
06-09-2007, 19:07
jel valja to sta ?

cuo sma nesto da se tu nemogu zgrade graditi?

Mogu ali u jednom "modu" igre dok igras na "Mapi" , malo teze je za objasniti ali to nije ko neki klasicni rts jer igras malo u realnom vremenu, malo na poteze.

aha kopcam to ko War of the Ring mod u BfME 2, ak je odma kupujem, mislio sam da nema tako sta :oops:

Rang€r
07-09-2007, 10:37
jbg nije bilo Medviala 2 pa sam uzeo 1, jel dobra 1?

SkunK
07-09-2007, 11:58
jbg nije bilo Medviala 2 pa sam uzeo 1, jel dobra 1?

Pa nadji 2...

Prince-Artas
07-09-2007, 21:58
izašao 1.3 patch
jel obavezan da bi se mogla instalirat expanzija?

revenion
08-09-2007, 14:40
ja mislim da sa ekspanzijom dolazi 1.3 patch...

Rang€r
09-09-2007, 11:20
koja je razlika izmedu medievala 1 i medievala 2?

Dux
09-09-2007, 11:47
pa puno je razlika, npr medieval 2 je cijeli u 3d-u. Gameplay je vise slican rome total war nego starome medievalu (barem na strateskoj mapi) najbolje da pogledas na stranicama od igri, dosta je razlika.

Rang€r
09-09-2007, 11:49
pa puno je razlika, npr medieval 2 je cijeli u 3d-u. Gameplay je vise slican rome total war nego starome medievalu (barem na strateskoj mapi) najbolje da pogledas na stranicama od igri, dosta je razlika.

znam da je razlika u grafici, jel ima ovako razlika u gameplayu, vise nacija i taka sranja?

I da nisam igrao Rome:Total war tak da neznam...

Ice-Cube
09-09-2007, 12:46
Evo jedno pitanje,kako da se rjesim onih likova sa biblijom sto mi na lomaci stalno pale generale,i dali u krizarski rat moram poslat i popa??

Prince-Artas
09-09-2007, 14:33
ja mislim da sa ekspanzijom dolazi 1.3 patch...

nadam se, vidio sam readme od 1.3 patcha i on igru "priprema" na expanziju tako da je obvezan

Orla
12-09-2007, 11:44
pa puno je razlika, npr medieval 2 je cijeli u 3d-u. Gameplay je vise slican rome total war nego starome medievalu (barem na strateskoj mapi) najbolje da pogledas na stranicama od igri, dosta je razlika.

znam da je razlika u grafici, jel ima ovako razlika u gameplayu, vise nacija i taka sranja?

I da nisam igrao Rome:Total war tak da neznam...

Medieval 1 je dosta stariji, stariji od rome:total war, ako nemozes mtw2 nabavit, onda pokusaj rome

cropir
12-09-2007, 12:01
rome mi je malo los, u jednom unitu su svi jednaki :?

Dux
12-09-2007, 12:12
ja mislim da sa ekspanzijom dolazi 1.3 patch...

nadam se, vidio sam readme od 1.3 patcha i on igru "priprema" na expanziju tako da je obvezan

pa ja nisam stavio 1.3 patch, i evo sve super radi. Ekspanzija ocito zakrpa igru.

Prince-Artas
12-09-2007, 21:05
da, vjerojatno exp stavi patch
aj uđi u "obični" medieval i vidi koja je verzija igre

Dux
13-09-2007, 00:08
je, verzija je 1.3 tj 1.03 evo i screen

http://img170.imageshack.us/img170/6628/medievalrv3.th.jpg (http://img170.imageshack.us/my.php?image=medievalrv3.jpg)

Rang€r
13-09-2007, 13:18
jel mtw 2 u istom vremenu ko i mtw 1?

Dux
13-09-2007, 19:44
jel mtw 2 u istom vremenu ko i mtw 1?

pa ono srednji vijek

JedimiNjoke
17-09-2007, 20:41
Kako poslati vojsku u Križarski rat? :P
Polako sa komentarima, počeo sam igrat igru danas :S

Durin
17-09-2007, 20:46
Kako poslati vojsku u Križarski rat? :P
Polako sa komentarima, počeo sam igrat igru danas :S
Uzmi bilo kojeg generala sa najmanje osam jedinica,klikni desnim klikom,prikazati će ti se novi prozorčić sa detaljima i u donjem lijevom rubu ćeš naći opciju "join the crusade".Ne možeš se pridružiti križarskom ratu ako si diskomuniciran.

McPingvin_v2.0
17-09-2007, 21:50
... ili ako križarski pohod ne traje :)

Upitni
18-09-2007, 16:29
imam original M2TW,nikad nisam igrao online ali sad sam nabavio dsl pa me zanima ako se jos igra obican M2, bez expanzije i patcheva,jer sam cuo da je patch ogroman pa da se dobiva sa exp. a ja nemam bas sad love za kupit to :( . sto moram ucinit da igram,registrirat se na gamespy ili nije obavezno?

_Storm_
20-09-2007, 13:31
I nakon čitanja vaših postova,zanima me uopćeno mišljenje...
Kupiti original igru ili ne i po kojoj cijeni...po mogućnosti u Osijeku?
Thx :D

SkunK
20-09-2007, 14:04
http://www.crovortex.com/webshop/igra-3165-Medieval_2_Total_War.html

_Storm_
20-09-2007, 16:09
http://www.crovortex.com/webshop/igra-3165-Medieval_2_Total_War.html

Thx...a jel` se dogodilo kada nekom da dobije oštećene igre radi pošte? :?

SkunK
20-09-2007, 16:38
Ne.

Prince-Artas
20-09-2007, 19:36
http://www.crovortex.com/webshop/igra-3165-Medieval_2_Total_War.html

Thx...a jel` se dogodilo kada nekom da dobije oštećene igre radi pošte? :?

dobro oni to zapakiraju, nemaj brige

_Storm_
20-09-2007, 22:36
Oke dečki,hvala lijepa... :wink:

SLIVER
03-10-2007, 09:51
e, ljudi, idem igrat online s novom ekspanzijom, ok.
al kad idem igrat s normalnim m2tw, uvijek kaze incompatible game data.
zasto???

meroveh
15-10-2007, 22:59
ima li još živih na ovoj temi?

[/b]

Rang€r
16-10-2007, 10:03
cekaj da ja nabavim pa ce odma biti zivlje :D

od svih strategija mi se jedino ova igra...(dobro i bfme 2 :D )

meroveh
16-10-2007, 21:22
Nisan virova u ovu igru nakon Rome,ali sam Kingdoms ekspanziju dobia na poklon tako da me to prisililo da uzmem i TW-M2 i krenem u igru nakon pustih pohvala,tj nisam još počea igrat jer čekam da dođe :-x
Ako ima ko kakav savjet nek se javi :D
Pozdrav svim igračima dobre volje

Rang€r
16-10-2007, 21:25
ja imam savjet...

ostani pri svojoj misli da je to sranje i posalji ti ljepo postom meni igro(mozemo se i naci negdje) pa cu ja isproba tumejsto tebe...

ucini to tak da nemoram "nabavljati" igru

meroveh
16-10-2007, 21:25
BTW ima li ko kakav savjet šta skinut od free gamesa sa MMO-site

100EURO
16-10-2007, 21:27
dobra je igra onak jako glomazna

meroveh
16-10-2007, 21:28
jbg stari igru mi je poklonila žena jer zna da volim najviše(uz RPG) RTSove,a kad bi vidila znaš šta bi mi napravila,slika će ti zorno pokazat :kill:

Rang€r
16-10-2007, 21:36
dobra ti zena, gdje si ju naso?

meroveh
16-10-2007, 21:43
u početku se živcirala kad bi me u 4-5 ujutro našla za kompom,ali je jedanput tila vidit zašto toliko vrimena provodin igrajući,pa je jednu noć sila i gledala,pa čak i navijala :killyou: otad se navukla na to pa i ona igra,pa sad kad sidne i krene u Simse ne mogu doć na red, a mali kad sidne na online Disney igre,katastrofa,morat ću sebi kupit novo računalo.samo za mene

Rang€r
16-10-2007, 22:00
a lol cjela obitelj za kompom FTW :pray:

meroveh
21-10-2007, 10:26
konačno je jučer doša disk TW-M2 i oduševljen sam igricom i još plus ekspanzija tako da imam šta igrati dok ne iziđe TW-Empire :D

meroveh
21-10-2007, 23:17
A je me ovaj papa zajebaje,taman kad triban uništit glupe škote on mi ne da :nonono: ,izluđuje me!

Werewolf
21-10-2007, 23:23
A je me ovaj papa zajebaje,taman kad triban uništit glupe škote on mi ne da :nonono: ,izluđuje me!
Pokori sve papinske drzave i smakni papu :D Tak se to radi :P

Jopax
22-10-2007, 00:11
Ne diraj škote oni su zakon, Highlandersi 8)

Wade
22-10-2007, 08:25
Ne diraj škote oni su zakon, Highlandersi 8)

moja fav jedinica jos od jedinice :D

meroveh
22-10-2007, 22:47
Ima li ko kakav savjet kako brže skupit novce?

Rang€r
23-10-2007, 13:21
nabij taxe...

meroveh
23-10-2007, 17:16
nabij taxe...
Jesam,ali su mi u nekim gradovima samo guverneri bez generala ili članova obitelji,pa ne mogu.

WEASEL
23-10-2007, 17:52
nabij taxe...
Jesam,ali su mi u nekim gradovima samo guverneri bez generala ili članova obitelji,pa ne mogu.

pa, osvoji provinciju pa je prodaj za pare (i sack stavi kad je osvojis) drzavi od koje si je osvojio

SLIVER
23-10-2007, 18:41
igra je za pet;)
:pray: :pray: :pray:
usto, ekspanzija + hrpetina modova, igra mi je velika 30GB :killyou:

Herr Schnitzel
03-11-2007, 11:37
Ajmo ljudi ozivit temu malo...

Kakva je ekspanzija? S kojom nacijom igrate? Poboljsanja u odnosu na M2?

Ja sad igram s Madjarima... Croat axemen+Bosnian archers=heroic victory lol

meroveh
03-11-2007, 16:32
Ja sam još na M2,ekspanzija dolazi na red čim prije.

cropir
03-11-2007, 16:34
Ajmo ljudi ozivit temu malo...

Kakva je ekspanzija? S kojom nacijom igrate? Poboljsanja u odnosu na M2?

Ja sad igram s Madjarima... Croat axemen+Bosnian archers=heroic victory lol

postoje bosnian archers? ja nasao sam balkanske

Orla
03-11-2007, 18:43
Postoje i bosnian :D

Durin
03-11-2007, 21:39
Ekspanzija mi nije donjela nekakvo posebno poboljšanje u odnosu na original.Stvar je u tome što svaka nova frakcija ima premalo novih jedinica.Nisam baš niti previše igrao ekspanzije,samo sam malo "okusio",no vjerujem da će me ubrzo i ona privući,pošto ima novih događaja u njoj.Sada igram Medieval II sa retrofit modom,dodaje sve jedinice iz ekspanzije u originalnu igru.Predobro je razarati protivničku vojsku sa Spanish dragoons,Britanci i Francuzi su dobili nove jedinice,poput španjolskih konkvistadora u novom svjetu,cuirass,Nijemci su dobli Teutonske jedinice poput Order Spearmen,dosta katoličkih zemalja je dobilo Templarske i Hospitalerske jedinice,islamske frakcije nove vojnike itd. :P
Dodano je i par poboljšanja poput boiling oila...

cropir
04-11-2007, 00:26
Postoje i bosnian :D

ima mozda Slovenian retreaterts? ^^

SkunK
04-11-2007, 00:33
Postoje i bosnian :D

ima mozda Slovenian retreaterts? ^^
:)

meroveh
04-11-2007, 00:51
Postoje i bosnian :D

ima mozda Slovenian retreaterts? ^^

Bravo care :rotfl:

Orla
04-11-2007, 11:46
Postoje i bosnian :D

ima mozda Slovenian retreaterts? ^^

Bravo care :rotfl:

Haha :rotfl:

meroveh
12-11-2007, 22:38
Ima li još živih na ovoj temi? Triba je malo oživit,mislim da je TW serijal to zaslužia.

Prince-Artas
13-12-2007, 23:44
Ima li još živih na ovoj temi? Triba je malo oživit,mislim da je TW serijal to zaslužia.

pa topik ima 46 stranica, nije baš da se nije raspravljalo

Nightyx
14-12-2007, 08:43
Ima li još živih na ovoj temi? Triba je malo oživit,mislim da je TW serijal to zaslužia.

pa topik ima 46 stranica, nije baš da se nije raspravljalo
signed
btw ja sam izgubio svoj dvd :(

SnowFlake
14-12-2007, 09:17
zar nije na dva dvd-a?

meroveh
14-12-2007, 09:19
Vidim i ja da ima 46 str(nisam ćorav,thanks the lord),ali mislim da je u zadnje vrijeme malo stalo. Ipak je nismo svi odma počeli igrati(ja sam tek nedavno završio,sad je eks. na redu).

Prince-Artas
15-12-2007, 15:13
zar nije na dva dvd-a?

je, al ako mu fali jedan svejedno nemože instalirat

Nightyx
15-12-2007, 15:21
zar nije na dva dvd-a?
pa dobro, izbubio sam oba :( , ali nije mi se dalo napisati dvd-ove, pa sam napisao dvd

SLIVER
17-12-2007, 17:26
Hehe, igra je super :D
ekspanzija mi se bas sviđa, posebno američka kampanja, sto je bilo nes sto sam dugo zelio :D

Creative Assembly :pray: :pray: :pray:

*Fila*
23-01-2008, 20:00
ispricavam se sto budim temu
da ne otvaram u pomagj brate dal ima neko d amu se događa dok igra da mu zna izbacit i reć da će se zatvorit zbog nekog unspecified errora?igram i sve ok i samo odjednom rok van iz igre
i ponovo uđem i nastavim i ide ok i onda opet samo odjednom
moj frend ima orginal i njemu tako bude isto katkad
taj sam i ja instalirao

Durin
30-01-2008, 12:23
Probaj sa patchevima,već su izašla 3 do 4 patcha.Mislim da oni rješavaju puno problema,originalna verzija je zapravo dosta nestabilna.

McPingvin_v2.0
13-07-2008, 03:29
Wake up call!

Dvadeset i sedam Broken Lancesa protiv 60 Byzant infantrya... Na koga stavljate pare? :)

9uTxCHHoLdg


Napeta borba, no flankanje s teškom konjicom s desna i lakom dalekometnom s lijeva je pomoglo :) (http://www.imagesforme.com/show.php/101094_mw2tw1.jpg)
Klasična "I am outnumbered" obrana zidina... Možda čak imam i previše gubitaka :) (http://www.imagesforme.com/show.php/101095_mw2tw2.jpg)

Arbiter of Change
13-07-2008, 09:10
Dobro pogođen minimalni range za charge bonus, ako se ne varam. :)

McPingvin_v2.0
13-07-2008, 10:42
Da,ali odma je smakao genrala,peder :D
Te neke stvari sam naučio s vremenom; strijelci na lijevu stranu, konjica na desnu.

S lijeve strane nemaju zaštitu od štitova, a na desnoj strani je general :)

Ovo je zapravo fer borba, koristio sam samo unite koji nisu na jedinici. (http://www.imagesforme.com/show.php/101290_mw2tw4.jpg)
/hvalisam se jer je topic mrtav, a dosadno mi je/

Herr Schnitzel
13-07-2008, 16:53
Dobro pogođen minimalni range za charge bonus, ako se ne varam. :)

Da,ali odma je smakao genrala,pederS:D
U svakom slucaju,Broken Lances su dosta jaki,a i odlicno je pogodio razdaljinu,slazem se...
Inace,branjenje zidina je bilo divota u Rome:Total War...jedna falanga po ulici i to je to...ah,dani...


Zasto ne, gdje pise da se ne smije igrati prljavo? :)

Ja uvijek idem na brzu pobjedu, a za to je uvijek potreban obezglavljen protivnik...

Herr Schnitzel
07-08-2008, 20:38
Da razbudim temu, evo omanje pobjede:
http://www.imagesforme.com/out.php/t120737_pwned.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/120737_pwned.JPG)

Crossbowmenima naklon :pray:
http://www.imagesforme.com/out.php/t120738_pwned2.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/120738_pwned2.JPG)

Silver_Wolf
08-09-2008, 13:24
Svaka čast, moćna pobjeda!

Deadwalker
09-09-2008, 11:12
Da razbudim temu, evo omanje pobjede:
http://www.imagesforme.com/out.php/t120737_pwned.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/120737_pwned.JPG)

Crossbowmenima naklon :pray:
http://www.imagesforme.com/out.php/t120738_pwned2.JPG (http://www.imagesforme.com/show.php/120738_pwned2.JPG)

e svaka ti čast, lijepo si ih rasturil :bravo: ...sjećam se jedne bitke, ja igro s englezima i bio u ratu s Dancima...Ovi me non-stop napadali i to tako da su mi napali Bruxselles(neznam kak se točno pise), sa dvije vojske u 3 turna. U prvoj rundi su imali oko 1200 vojnika(i to dosta jake jedinice) te sam se nekako uspio obraniti i onda lijepo odmah sljedeći turn učio da kreću na mene sa novom vojskom od 900 vojnika...Imao sam u Caen-u par jednica engleskih longbowmen-a, to odmah poslao prema Belgiji, dodao im par jedinica pjesadije(ono sta mi je ostalo u Bruselu) i lijepo na otvorenom protiv danske vojske...mogu reć je mojih 300-njak vojnika tj. longbowmen-a obavilo vraski dobar posao :) ...jos sam na kraju dok se danska vojska dala u bijeg ja sam krenuo za njima s strijelcima :) :) Ma milina...steta sto nisam napravio sreen da potkrijepim svoju priču :cry:

cropir
09-09-2008, 17:34
imate ekspanziju? ja sam sad na crusades, Jerusalem, i napadam Egipat. sredio par vojski koje su mi napadale grad i sad sam si oslobodio jedan most koji vodi u njihov teritorij... sad moram napredovati prema obali i onda prema dolje uzet Kairo. na sjever sam poslao Richarda i njegovu vojsku (al su dobri :pray: ) da se malo zabave sa turcima. ako bude kakav epic win postam. :D

Silver_Wolf
10-09-2008, 11:43
Što mislite šta slijedi poslije Empire TW?
Možda Shogun 2 ili nešto sa modernim ratovanjem?

Nodakim
10-09-2008, 13:07
sumnjam nesto s modernim ratovanjem...mozda u vrh glave ww1

Silver_Wolf
10-09-2008, 13:23
Prva igra iz TW seijala koju sam ja igrao je bio Medieval 1, ali nikad nisam igrao Shogun...
Zbog toga bi mi bilo drago da Shogun dobije nastavak

narf
10-09-2008, 14:46
ima još dosta do empire-a, a nakon toga bi bilo super da naprave shogun 2.. nikako nešto modernije.

Deadwalker
10-09-2008, 19:27
ja bi rome2 recimo...

narf
10-09-2008, 20:02
ja bi rome2 recimo...

bilo bi prerano, a kako je i netko rekao, dosta nas nije igralo Shoguna :D

Deadwalker
10-09-2008, 22:19
ja bi rome2 recimo...

bilo bi prerano, a kako je i netko rekao, dosta nas nije igralo Shoguna :D

Ma nebi...sad dok dođe E:TW, pa ekspanzija pa onda jos 2 godine razvoja...recimo da bi igra dosla 2011./2012.

Cthulhu
11-09-2008, 08:39
rome 2 bi bio odlična igra...valjda će ga jednom napraviti...

Silver_Wolf
11-09-2008, 13:00
Meni je jedan Rome TW dovoljan - još uvjek je odlična igra i evo igram ju zadnjih mjesec dana

Deadwalker
11-09-2008, 15:13
Ja sad počeo opet igrat M2TW, igram grand kampanju sa Holy Roman Empire(iliti Svabama) na hardu...Trenutno u ratu s venecijom, gadovi su bas lukavi, napali mi prilično udaljeni Beč s dosta jakom vojskom, ja poslao dosta svoje snage u obranu i onda mi se drito svalili na moj glavni castle pa sam sam se morao nekako vadit...Uspio se obranit i sad planiram zauzet Zagreb i onda sa sjevera i istoka napast Veneciju. Treba ih unisiti prije neko ojačaju jer vidim da imaju velike ambicije. Jos sam dogovorio savez s Milanom i Francuzima da si osiguram mirnu zapadnu granicu kako bi rjesio stvari na nemirnom jugu. E bas uživam u igri... 8) 8)

cropir
11-09-2008, 17:47
mislim da ce ti na istoku biti nešto nemirnije. :D

keko
11-09-2008, 18:08
ja se na tvojem mjestu ne bih baš previše pouzdao u te saveze,mogu ti zabiti nož u leđa svaki tren i onda :hangin:

SkunK
11-09-2008, 18:48
Dobro na hardu su svi pičke i nikad ne poštuju dogovor.

Deadwalker
11-09-2008, 19:25
ja se na tvojem mjestu ne bih baš previše pouzdao u te saveze,mogu ti zabiti nož u leđa svaki tren i onda :hangin:

Da, Milan me sjebo i skoro mi zauzeo glavni castle Innsbruck, gamad...Al nema veze, sad su prvi na listi odstrel samo da zavrsim s Venecijom. Zatim mi jos Sicilija s juga napala Bolognu , imao u gradu sve skupa 400-njak jedinica slabasne vojske, a oni nasrnuli s 1200 jedinica najjače vojske kaj su mogli skupit, borio se do zadnjeg covjeka, izgubio grad, al sam im unistio 72% posto vojske 8) :rambo: Da sam imao barem jos dvije jedinice spearmena bila bi pobjeda...Sad samo da osiguram se od Danaca i Poljaka, a zatim krećem u veliko osvajanje cizme...iritiraju me ti talijani

keko
11-09-2008, 19:28
daj postaj par screenshotova da vidimo koliko teritorija imaš

Deadwalker
11-09-2008, 20:09
evo trenutne situacije:

http://img127.imagevenue.com/loc1168/th_59852_slk1jp_122_1168lo.JPG (http://img127.imagevenue.com/img.php?image=59852_slk1jp_122_1168lo.JPG)
na istoku je situacija mirna, imam dobar savez s Rusima, a Poljaci zasad nisu prijetnja, dok na jugoistoku se jos gnjavim s venecijom, s druge strane imam jak savez s Bizantom...

http://img178.imagevenue.com/loc218/th_60022_slk3_122_218lo.JPG (http://img178.imagevenue.com/img.php?image=60022_slk3_122_218lo.JPG)
na sjeverozapadu je sve mirno, međusobno ratuju Francuzi, Danci i Englezi, a ja si za to vrijeme jačam utvrde...

http://img249.imagevenue.com/loc143/th_60135_slk2_122_143lo.JPG (http://img249.imagevenue.com/img.php?image=60135_slk2_122_143lo.JPG)
na jugu mi je najburnije. U ratu sam s svim talijanskim gradovima, čak me ni papa ne voli :) Kao sto se vidi, uspio sam osvojiti Milan, sad jos moram zauzet Bern, a onda planiram konačno se obračunat s venecijom i krenut dalje u osvajanje cizme. Ni papa nebu posteđen...

Constantine
11-09-2008, 20:21
Ovo zvuči prekomplicirano,a mislio sam naučit kako igrat igru.

keko
11-09-2008, 20:31
excommunicatani si??primijetio sam inquisitora na drugoj slici koji bi mogao raditi probleme

Deadwalker
11-09-2008, 20:34
Nisam jos, al su mi odnosi sa papom jako loši...Do sad sam izgubio od inkvizitora izgubio samo jednog generala

McPingvin_v2.0
11-09-2008, 20:38
Ovo zvuči prekomplicirano,a mislio sam naučit kako igrat igru.
Tutorial, pola sata igre i netko tko zna igrati na MSN-u ti mogu sve pojasniti :)

keko
11-09-2008, 20:40
sranje je što se nikako ne možeš zašititi od tih inquisitora kad si u crkvi

Deadwalker
11-09-2008, 20:41
da, jednom dok sam igrao s francuzima, ostao sam skoro bez pola generala... :shock:

Deadwalker
11-09-2008, 20:48
Ovo zvuči prekomplicirano,a mislio sam naučit kako igrat igru.

ma nije, odigras tutorial, stavis si visoki advice level, smanjih težinu i lijepo laganini dok se ne ufuras...Igra je jednostavno predobra, dok se navčiš igrat, pa lijepo se onda na hardu nadmudrivat na taktičkoj karti, a zatim u bitci je nesto jedinstveno i zato je ova strategija klasa za sebe bez konkurencije...

Constantine
11-09-2008, 21:04
Ovo zvuči prekomplicirano,a mislio sam naučit kako igrat igru.
Tutorial, pola sata igre i netko tko zna igrati na MSN-u ti mogu sve pojasniti :)
Budem sutra,sad nemam vremena.Stvarno bi volio to naučit igrat.

SkunK
11-09-2008, 21:09
Tesko je igrati s Njemcima pošto si okruzen sa svih strana, ali ima i to svojih prednosti pogotovo ako navedeš da se međusobno pokolju.

McPingvin_v2.0
11-09-2008, 21:28
Uvijek je teško igrati s nekim :)

S Engleskom moraš pazit Cean od Francuza i sjever od Škota, a kasnije te i Danci ne vole pretjerano... Kao Venecija moraš odma preoteti Bolonju da smiriš HRE i onda sustavno ubiti Milan i Siciliju. Kad se proširiš, počnu te pikat Francuzi, Bizant, Mađarska...

Nodakim
11-09-2008, 21:54
Uvijek je teško igrati s nekim :)

S Engleskom moraš pazit Cean od Francuza i sjever od Škota, a kasnije te i Danci ne vole pretjerano... Kao Venecija moraš odma preoteti Bolonju da smiriš HRE i onda sustavno ubiti Milan i Siciliju. Kad se proširiš, počnu te pikat Francuzi, Bizant, Mađarska...


Zato se i zove igra Total War :)
Inače ja sam se smijao kada mi je danska objavila rat...ono ja pokorio engleze s škotima i debili me napadaju....nisu napravili invaziju samo su mi blockali portove i nisam mogao poslati vojsku da raspali ih tako jako da bi se vratili natrag u personalnu uniju s švedskom i norveškom :)
:gitara:

SkunK
11-09-2008, 22:03
Ma malo je to sve nerealno, ono ali nemozes niti traziti da igra bude toliko realna... mislim, ide mi nakurac kad se sve nacije ponašaju tako bahato i bezobrazno. Jebote ako sklopimo sporazum onda ga se drži, svi samo čekaju da ti se linije malo rastegnu da te mogu napasti...

Nodakim
11-09-2008, 22:57
Sve nacije su rađene na modelu Slovenaca.

keko
12-09-2008, 13:14
svi samo gledaju svoje interese

Nodakim
12-09-2008, 13:57
Ako je interes Danske da dobi batine od mene.Super!

Deadwalker
15-09-2008, 15:17
E morao sam ispočetka igrat, Sicilijanci su me sribali dok sam igro sam Svabama, a i nisam se najbolje razvio...Igram ispočetka sa francuzima, ide mi super, trenutno sam najjača sila na starom kontinentu, imao sam jedan uspjesan križarski pohod na antiohiju i sada sam u ratu s Englezima koji su već pred izdisajem...Osvojio sam im Caen, London, te Nothingam i sad su mi u zadnjoj bitci poslali na Nothingam sve kaj su imali(jedno 1200jedinica), al su doživljeli pravu makljažu :rambo: , evo slike na kojoj se vidi stanje na terenu na kraju bitke:


http://img178.imagevenue.com/loc187/th_88036_bitka_122_187lo.JPG (http://img178.imagevenue.com/img.php?image=88036_bitka_122_187lo.JPG)

I'm so proud...bas sam krvnik :rambo:

IGoR_2803
15-09-2008, 15:23
ja engleze trenutno razbijam u kingdomsima... igram sa Ircima ofc, i prvo sam ih pocistil sa Zelenog otoka, a zatim sam poceo od juga prema sjeveru, udruzio sam snage s Velšanima koji su mi zabili nož u leđa, naravno, ali su ubrzo dobili svoje... englezi imaju jos jednu utvrdu i ne pise im se dobro jer ih sa sjevera napadju Škoti, a ja sa juga... nakon toga ću poraziti škrce sa sjevera i to je to... :thumbs2: bacit ću koji screen ako bude kakva velika makljaža :)

Deadwalker
15-09-2008, 18:09
Evo, konačno sam potukel Engleze, to mi je prvi put uspjelo od kada igram ovu igru...Evo screen:

http://img127.imagevenue.com/loc802/th_98249_engdes_122_802lo.JPG (http://img127.imagevenue.com/img.php?image=98249_engdes_122_802lo.JPG)

i jos sam uvjek najjača sila...sad me se već frakcije na mapi boje i svi izbjegavaju rat sa mnom pa čak i Svabe...Jedino mi se nesto Portugalci prkose, cak su me uspjeli iznenaditi i zauzet Bordeaux...sad će oni svoje dobit :twisted:

SkunK
15-09-2008, 18:11
Planiram ovo nakon vise godina opet zaigrat, prvi puta nisam puno igrao jer vjerovatno nisam niti skuzio najbolje kako je trebalo (jer vecina vremena odlazi na Starcraft) pa nek se javi neka dobra duša aka. 1337 ekspert u ovoj igri, pa da ga u narednih 2 tjedna cimnem na msn da mi pomognet skopcat neke stvari jer neznam hocu li imati zivaca uciti osnove.

thx

cropir
15-09-2008, 18:51
Ssad su mi u zadnjoj bitci poslali na Nothingam sve kaj su imali(jedno 1200jedinica), al su doživljeli pravu makljažu :rambo: , evo slike na kojoj se vidi stanje na terenu na kraju bitke:


http://img178.imagevenue.com/loc187/th_88036_bitka_122_187lo.JPG (http://img178.imagevenue.com/img.php?image=88036_bitka_122_187lo.JPG)

I'm so proud...bas sam krvnik :rambo:

jebote, koliko leševa, tu treba banda nekrofila doć i zabavit se. :pray:

makar, nisu ni tvoji baš na broju. ;)


@reiko: odigraj tut i ostalo je sposobnost igranja. nema caki koje nisu objašnjene u tutu.

Deadwalker
15-09-2008, 18:58
Ssad su mi u zadnjoj bitci poslali na Nothingam sve kaj su imali(jedno 1200jedinica), al su doživljeli pravu makljažu :rambo: , evo slike na kojoj se vidi stanje na terenu na kraju bitke:


http://img178.imagevenue.com/loc187/th_88036_bitka_122_187lo.JPG (http://img178.imagevenue.com/img.php?image=88036_bitka_122_187lo.JPG)

I'm so proud...bas sam krvnik :rambo:

jebote, koliko leševa, tu treba banda nekrofila doć i zabavit se. :pray:

makar, nisu ni tvoji baš na broju. ;)



čuj, ja sam imao 700 jedinica, a oni 1200...teska je to bitka bila

pimp
15-09-2008, 19:14
sutra cu vam skucati svoje ssove , da vidite sta sam napravio s venecijom xD , sad sam krenuo u otkrivanje novog kontinenta xD

samo cu napomenuti da francuska , spanjolske , sicilija , njemacka , danska , njemacka i jos par država nestale od moje ruke xD

cropir
15-09-2008, 21:05
ja sam uvijek failao sa venecijom. prvo sve gg, imas mornaricu, Cipar, foothold iznad Italije i kod Juge, lagano ideš po Svetoj zemlji i onda ti Milan zauzme grad bez priče jer ima katapulte, razori vojske, dođe HRE i pwna brodove i muslimani stave Jihad na Jeruzalem ili neki grad,s amo važno da je moj. :(

pimp
15-09-2008, 21:10
meni papa svako malo zove križarske pohode na rim koji je u mom vlasništu xD , gamad iz poljske i mađarske dolazi , stalno one vojske pune religious fanatika.... i sad me dolje mauri jebu , iz onog jednog grada do kojeg nemogu doci jer nemam prigodne trupe za marš na njih... btw i mene je milan najviše jebao ali sam ih sredio brzo , tj grad milano sam prvi osvojio i njega su mi najviše puta opsjedali , ali sam se uspio braniti , i kako sam opeljušio okolna mjestašca lagano skupio sam pare očvrsnuo se u tih par gradova (venecija , ragusa , durazo , zagreb , bologna , milano , insbruck ) krenuo sam u pohod , btw. cipar su mi retavi grci zauzeli odmah na pocetku....

IGoR_2803
15-09-2008, 21:12
pitanje jedno, baš me zanima... da li ama baš svaku bitku igrate "u živo", sami ili samo opičite "automatically resolve battle"... osobno sve igram sam, mozda je bilo par bitaka koje sam stavio da se odigraju automatski...

McPingvin_v2.0
16-09-2008, 08:32
čuj, ja sam imao 700 jedinica, a oni 1200...teska je to bitka bila
Bwahaha :)

To nije teška bitka, to je normalna bitka. Teška bitka je kada braniš s 200 ljudi napad od 700 ljudi :)

Silver_Wolf
17-09-2008, 12:18
Istina, a tu su glavni razmještaj jedinica i taktika - ako imaš dobru taktiku možeš napravit čuda

Deadwalker
17-09-2008, 14:26
čuj, ja sam imao 700 jedinica, a oni 1200...teska je to bitka bila
Bwahaha :)

To nije teška bitka, to je normalna bitka. Teška bitka je kada braniš s 200 ljudi napad od 700 ljudi :)

u oba slučaja razlika je 500 jedinica...so, what's the point? :roll:

i btw, taktizirao sam najbolje sto sam mogao, a i bio mi je problem sto sam morao branit dvorac s malim brojem strijelaca posto su me ulovili u trenetku kada ih nisam imao bas puno u dvorcu. I da, k tome igram na hardu...

SkunK
17-09-2008, 14:33
Zato jer postoji razlika između 200 vs 700 i 700 vs 1200. I to je velika razlika, pogotovo na strateškom planu.

IGoR_2803
17-09-2008, 14:53
u oba slučaja razlika je 500 jedinica...so, what's the point? :roll:


point je da u slucaju ako imas 200 jedinica nemas bas neku raznolikost na raspolaganju dok on sa 700 ima...

Deadwalker
17-09-2008, 16:03
Zato jer postoji razlika između 200 vs 700 i 700 vs 1200. I to je velika razlika, pogotovo na strateškom planu.

Da, moram priznat da si u pravu...Svejedno, unatoč raznolikosti i taktiziranju brojčana nadmoć neprijatelja bila mi je problem, ali srećom imao sam malo jače jedinice od njegovih pa sam kompenzirao taj hendikep. Možda sa mogao jos malo bolje taktizirat, al dobro, dobio sam tu bitku i jos i ih poslije dotukel do kraja. Sad planiram osvojit pirinejski poluotok da si osiguram mirnu zapadnu granicu, a zatim slijedi velik okršaj na istoku...Najviše se ponosim gradom Marseillom, pretvorio sam ga u pravo trgovačko srediste, glavna žila kucavica trgovine mi je, posto mi u njega dolazi roba iz svih država koju su na sredozemlju...

SkunK
17-09-2008, 17:14
Ja se sjecam davno kad sam igrao kao Holy Roman Empire da bi sklopio primirje s Dancima jer su mi relativno blizu a onda bi krenuo prema zapadu osvajati i uvjek su se svaki put ponjeli ko pi*čke i napali me dok sam se borio protiv još minimalno 2 drzave na zapadu.

cropir
17-09-2008, 18:52
pitanje jedno, baš me zanima... da li ama baš svaku bitku igrate "u živo", sami ili samo opičite "automatically resolve battle"... osobno sve igram sam, mozda je bilo par bitaka koje sam stavio da se odigraju automatski...
u živo, jedino kada sam umoran il neš, ono, kad mi se neda neke manje bitkice u kojima mi je svejedno prednost ogromna stavim auto resolve.



na kojoj tezini igrate? i da, idem uskoro sa Ircima kingdoms pocet. sviđaju mi se. :D

Deadwalker
18-09-2008, 09:42
Ja se sjecam davno kad sam igrao kao Holy Roman Empire da bi sklopio primirje s Dancima jer su mi relativno blizu a onda bi krenuo prema zapadu osvajati i uvjek su se svaki put ponjeli ko pi*čke i napali me dok sam se borio protiv još minimalno 2 drzave na zapadu.

ma u toj igri savezi ne vrijede ni pisljiva boba. AI sklopi savez s tobom, a onda čeka kad si najranjiviji te ti lijepo zabije nož u leđa...x puta mi se to desilo, zato mi savezi služe samo da barem neko kraće vrijeme imam mir na određenom području...

Silver_Wolf
18-09-2008, 18:35
Saveznici su dobri samo ako ih natjeraš da napadaju neku naciju, obje strane oslabe pa ih možeš brzo ugazit

cropir
18-09-2008, 20:46
nego, kad igram bitku na battle map moja pješadijaje u jednoj crti, i kasnije neprijatelj najuri na njih i počne borba (prije toga se svašta događa sa strijelcima i konjicom, ali nvm). kako vi to igrate? uvijek imam filing kao da mi tako bezveze ode puno ljudi. pokušao sam i zaletavati konjicu u neprijateljsku crtu koja je u borbi ali bi ugl failao. :D

Deadwalker
18-09-2008, 20:55
Ja konjicu uvjek probam sakriti na bokovima ako je to moguće, zatim sa strijelcima derem po neprijatelju koji trci prema meni i istovremeno laganim korakom saljem pjesadiju naprijed u jednoj liniji. Kada se neprijatelj dovoljno približi, strijelce povlačim iza, a s pjesadijom krenem u puni trk u susret neprijatelju...Gledati sudar 2000 jedinica na mapi je nesto neprocjenjivo za mene :pray: :pray: Uglavnom, u žestini borbe kada se borba zapapri, saljem svoju skrivenu konjicu koja dere u bokove i s leđa i neprijatelj je onda zatvoren u "sendvic" i onda ubrzo slijede njihove bijele zastave i masovni pokolj. Uglavnom, s tom taktikom uvjek igram ako mi trenutna situacija to dopusta...

narf
19-09-2008, 09:07
jel ekspanzija Kingdoms mijenja originalnu igru ili se zasebno pokreće?